XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2019 17:00 Loznica - Mačva 1929 1:1
2 24.08.2019 16:30 Budućnost Krušik 2014 - Mačva 1929 2:0
3 28.08.2019 16:30 Mačva 1929 - Sloga (P) 0:2
4 31.08.2019 16:30 Sloga (K) - Mačva 1929 2:1
5 07.09.2019 16:00 Mačva 1929 - Sušica 1:2
6 11.09.2019 16:00 Trepča - Mačva 1929 1:2
7 14.09.2019 15:30 Mačva 1929 - Jošanica 0:3
8 21.09.2019 15:30 Sloga 33 - Mačva 1929 2:1
9 28.09.2019 15:00 Mačva 1929 - Mladi radnik 1926 2:0
10 05.10.2019 15:00 Proleter Mihajlovac - Mačva 1929 2:1
11 12.10.2019 14:30 Mačva 1929 - Borac 1926 1:1
12 19.10.2019 14:30 Šumadija (A) - Mačva 1929
13 26.10.2019 13:30 Mačva 1929 - Tutin
14 02.11.2019 13:30 Mokra Gora - Mačva 1929
15 09.11.2019 13:00 Mačva 1929 - Takovo
16 17.11.2019 13:00 RSK - Mačva 1929
17 23.11.2019 13:00 Mačva 1929 - Jedinstvo
18 Mačva 1929 - Loznica
19 Mačva 1929 - Budućnost Krušik 2014
20 Sloga (P) - Mačva 1929
21 Mačva 1929 - Sloga (K)
22 Sušica - Mačva 1929
23 Mačva 1929 - Trepča
24 Jošanica - Mačva 1929
25 Mačva 1929 - Sloga 33
26 Mladi radnik 1926 - Mačva 1929
27 Mačva 1929 - Proleter Mihajlovac
28 Borac 1926 - Mačva 1929
29 Mačva 1929 - Šumadija (A)
30 Tutin - Mačva 1929
31 Mačva 1929 - Mokra Gora
32 Takovo - Mačva 1929
33 Mačva 1929 - RSK
34 Jedinstvo - Mačva 1929
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Borac 1926 11 9 1 1 28
2 Jedinstvo 11 7 1 3 22
3 Loznica 11 6 3 2 21
4 Sloga 33 11 7 0 4 21
5 Budućnost Krušik 2014 11 5 4 2 19
6 Sloga (P) 11 5 3 3 18
7 Trepča 11 5 3 3 18
8 Tutin 11 5 2 4 17
9 Jošanica (-1) 11 5 3 3 17
10 Sušica 11 5 2 4 17
11 Takovo 11 5 1 5 16
12 RSK 11 3 2 6 11
13 Šumadija (A) 11 2 3 6 9
14 Mladi radnik 1926 11 2 3 6 9
15 Mokra Gora 11 2 3 6 9
16 Mačva 1929 11 2 2 7 8
17 Sloga (K) 11 2 2 7 8
18 Proleter Mihajlovac 11 2 2 7 8
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu