XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 575 utakmica za dan
Subota, 26 Oktobar 2019

Fudbal

26.10.2019 18:00 Vojvodina 2 : 2 Javor Matis
26.10.2019 18:00 Mačva 0 : 1 Mladost
26.10.2019 18:00 Rad 1 : 2 Radnički (N)
26.10.2019 15:30 Radnik 0 : 5 Crvena zvezda
26.10.2019 13:30 Smederevo 1924 2 : 1 Dinamo
26.10.2019 13:30 Radnički (P) 1 : 0 Radnički 1923
26.10.2019 13:30 Budućnost 0 : 1 OFK Žarkovo
26.10.2019 13:30 Jedinstvo 1 : 0 Takovo
26.10.2019 13:30 Loznica 1 : 0 Mokra Gora
26.10.2019 13:30 Mačva 1929 1 : 1 Tutin
26.10.2019 13:30 Sloga (P) 3 : 1 Šumadija (A)
26.10.2019 13:30 Sloga (K) 2 : 3 Borac 1926
26.10.2019 13:30 Trepča 2 : 2 Mladi radnik 1926
26.10.2019 14:00 Radnički (Zr) 1 : 0 Omladinac
26.10.2019 14:00 1. Maj Ruma 0 : 1 Borac
26.10.2019 14:00 Bratstvo 1946 1 : 2 Radnički (SM)
26.10.2019 14:00 Kozara 1 : 3 Bačka 1901
26.10.2019 14:00 Dinamo 1945 2 : 1 Hajduk 1912
26.10.2019 14:00 Bečej 1918 3 : 0 Dunav
26.10.2019 14:00 OFK Topličanin 1 : 0 Moravac Orion
26.10.2019 14:00 Jagodina Tabane 2 : 1 Dunav
26.10.2019 14:00 GFK Dubočica 1 : 1 Radan
26.10.2019 14:00 Trstenik PPT 0 : 1 Jedinstvo
26.10.2019 14:00 OFK Sinđelić 2 : 1 Vlasina
26.10.2019 11:00 GSP Polet Dorćol 0 : 2 TEK Sloga
26.10.2019 13:30 OFK Beograd 2 : 0 Stepojevac Vaga
26.10.2019 13:30 BSK Borča 2 : 2 Lokomotiva
26.10.2019 13:30 OFK Mladenovac 2 : 4 Radnički (NB)
26.10.2019 13:30 Mladi borac 1 : 4 Zvižd
26.10.2019 13:30 VGSK 6 : 1 Udarnik
26.10.2019 13:30 Karađorđe 3 : 0 Rudar
26.10.2019 13:30 Radnički (V) 5 : 2 Spartak
26.10.2019 13:30 Radnički Šabački 1 : 3 Sloga
26.10.2019 13:30 Šumadija 1903 3 : 0 Šumadija
26.10.2019 13:30 Omladinac 0 : 2 Real
26.10.2019 13:30 Sloga (BB) 2 : 0 FAP
26.10.2019 13:30 Sevojno 2 : 2 Polet (Lj)
26.10.2019 13:30 Budućnost 3 : 0 Polimlje
26.10.2019 14:00 Bajša 1 : 0 Mladost (T)
26.10.2019 14:00 Krila Krajine 1 : 1 ČSK Pivara
26.10.2019 14:00 Crvenka 0 : 5 Mladost (BP)
26.10.2019 14:00 Radnički 0 : 1 OFK Vrbas
26.10.2019 14:00 Sloga 2 : 0 Vojvodina
26.10.2019 14:00 Mladost (BJ) 4 : 1 Sremac
26.10.2019 14:00 Cement 3 : 0 Jadran
26.10.2019 14:00 Mladost (NS) 3 : 0 Sloga (E)
26.10.2019 14:00 Podrinje 4 : 0 Sloga (T)
26.10.2019 14:00 Krajina 3 : 3 Crvena zvezda (VS)
26.10.2019 14:00 Jedinstvo (NB) 3 : 2 Kikinda 1909
26.10.2019 14:00 Sloga 1 : 0 Borac (St)
26.10.2019 14:00 Begej 1 : 3 ŽAK
26.10.2019 14:00 Sloboda 4 : 2 Radnički (S)
26.10.2019 14:00 Polet 1980 2 : 1 Jastrebac
26.10.2019 14:00 Svetlost Badnjevac 0 : 2 Jedinstvo (GS)
26.10.2019 14:00 Morava 0 : 1 Pčinja
26.10.2019 14:00 Pusta Reka 1 : 1 OFK Kosanica
26.10.2019 14:00 BSK 4 : 4 Jedinstvo (P)
26.10.2019 14:00 Balkanski 0 : 1 Kablovi
26.10.2019 14:00 Brodoremont 3 : 2 Rajko Mitić
26.10.2019 15:00 Bor 1919 2 : 1 Rtanj
26.10.2019 14:00 Blagotin 2 : 1 Kušiljevo
26.10.2019 14:00 Jedinstvo 1936 3 : 2 Jastrebac
26.10.2019 14:00 Svrljig 2 : 4 Malošište
26.10.2019 13:30 Turbina 2 : 3 Dunav
26.10.2019 15:00 Studenski Grad 0 : 0 Budućnost
26.10.2019 13:30 Napredak 1 : 1 Milutinac
26.10.2019 13:30 Trgovački 5 : 2 Železničar
26.10.2019 13:30 Đerdap 4 : 0 Sloga (B)
26.10.2019 13:30 Jasenica 2017 3 : 2 Mladi radnik 1940
26.10.2019 13:30 OFK Brđanac 1 : 3 ZSK
26.10.2019 13:30 Rubribreza 2 : 0 Pepeljevac
26.10.2019 13:30 Radnik (Ub) 2 : 1 Tulari
26.10.2019 14:00 ŽAK 1 : 1 Omladinac
26.10.2019 14:00 Tvrđava 2 : 0 Radnički 1918
26.10.2019 14:00 Polet 0 : 1 Hercegovac
26.10.2019 14:30 Napredak 3 : 2 Radnički 1905
26.10.2019 14:30 Obilić (NK) 2 : 1 Đurđin
26.10.2019 14:30 Njegoš 5 : 0 Proleter (RS)
26.10.2019 14:00 Rudar 1 : 2 Radnički
26.10.2019 14:00 RFK Novi Sad 1921 1 : 0 OFK Futog
26.10.2019 14:00 Slavija 0 : 2 Jedinstvo
26.10.2019 14:00 Fruškogorski partizan 1 : 1 Index
26.10.2019 14:00 Mladost (L) 4 : 0 Lehel
26.10.2019 14:00 Radnički (K) 3 : 0 Partizan (U)
26.10.2019 14:00 Branik 3 : 1 Ključ
26.10.2019 14:00 Krivelj 1 : 8 Blizna
26.10.2019 14:00 Polom 1 : 0 Polet
26.10.2019 14:00 Poreč 1 : 0 Zlot
26.10.2019 14:00 Rudna Glava 3 : 1 Nemetali
26.10.2019 14:30 OFK Knjaz 2 : 1 Graničar
26.10.2019 14:30 Radnički 1946 3 : 0 Ozren
26.10.2019 14:30 Rudar Vrška Čuka 1 : 0 Kosovo
26.10.2019 14:00 Varvarin 5 : 3 FUD
26.10.2019 14:00 Čitluk 0 : 3 Vinogradar
26.10.2019 13:30 Padina 3 : 3 Moravac (ZT)
26.10.2019 13:30 Napredak 2012 4 : 4 Elid
26.10.2019 14:00 Vladimir Durković 2 : 1 Sloga
26.10.2019 14:00 Zadrugar 2 : 2 Mladost
26.10.2019 13:30 Borac (O) 2 : 1 Posavac Tišma
26.10.2019 14:00 Sloga (D) 5 : 0 Zastava
26.10.2019 13:30 Crvena Jabuka 1 : 4 Polet (DL)
26.10.2019 13:30 Rudar 1945 4 : 2 Kalenić
26.10.2019 13:30 Zvizdar 2012 1 : 3 Pambukovica
26.10.2019 15:00 Bogutovačka Banja 2 : 2 Jedinstvo (G)
26.10.2019 14:00 Lider 0 : 4 Borac
26.10.2019 14:00 Stanišić 1920 3 : 0 Terekveš
26.10.2019 14:00 Železničar 2 : 1 Moskva
26.10.2019 14:00 Dunav 3 : 0 Ratar
26.10.2019 14:00 Jedinstvo (Š) 6 : 4 Radnik Sušica 2012
26.10.2019 14:00 Radnički (P) 2 : 5 Gradac
26.10.2019 14:00 OFK Brza 2 : 0 Bratstvo
26.10.2019 14:00 Mladi radnik 1 : 5 14. Oktobar
26.10.2019 14:00 Velika Drenova 2 : 3 Stari Trstenik
26.10.2019 14:00 Mladost 3 : 2 Garevina
26.10.2019 13:30 Rudar (St) 2 : 7 Budućnost
26.10.2019 13:30 Beljanica 3 : 1 Radnički
26.10.2019 13:30 Pomoravlje 3 : 4 Mladost (GM)
26.10.2019 13:30 Budućnost 4 : 0 Mladost
26.10.2019 13:30 Sinđelić 1934 4 : 1 Ursule
26.10.2019 13:30 Zenit 0 : 1 Sloga
26.10.2019 13:30 Bežanija 1 : 1 Rekreativo 011
26.10.2019 15:00 DIF 7 : 0 Busije
26.10.2019 15:00 Torpedo 1924 0 : 4 Gorki
26.10.2019 15:00 Cer 2 : 0 Milicionar
26.10.2019 15:00 Velika Reka 1 : 2 Hajduk
26.10.2019 15:00 Jedinstvo (ZA) 6 : 0 Jezero
26.10.2019 15:00 Gučevo 1929 3 : 1 Jedinstvo (MZ)
26.10.2019 15:00 Studenac 2 : 0 Sloga
26.10.2019 15:00 Jevremovac 2 : 0 Radnički
26.10.2019 13:30 Poštar 1930 1 : 0 Siti Sport Klub
26.10.2019 13:30 Orlovi 2 : 5 Krivanj
26.10.2019 14:00 Napredak (Č) 3 : 0 Bega
26.10.2019 14:00 Terekves 1 : 1 Roham
26.10.2019 14:00 Napredak (BT) 1 : 1 Omladinac
26.10.2019 14:00 1. Oktobar 1 : 1 Proleter
26.10.2019 13:30 Omladinac-Šumadinac (V) 5 : 0 Feniks
26.10.2019 13:30 Rade Milošević 1 : 2 Bata Bulić
26.10.2019 13:30 Polet S.D. 5 : 1 Sloga 1952
26.10.2019 13:30 Žitkovica 2017 2 : 3 Sloga (M)
26.10.2019 13:30 Venčani 2 : 0 B 2000
26.10.2019 14:00 Jedinstvo Stević 5 : 1 Glogonj
26.10.2019 14:00 Gaglovo 0 : 1 Borac
26.10.2019 14:30 Rtanj 3 : 0 Sloga
26.10.2019 14:30 Slemen 4 : 1 Mladost
26.10.2019 Dragačevo 5 : 1 Vrelo
26.10.2019 14:30 Badljevica 3 : 2 Landol
26.10.2019 13:00 Petlić SD 026 6 : 1 Drugovac
26.10.2019 14:00 OFK Sloga 2 : 0 Polet (R)
26.10.2019 14:00 Rutevac 1 : 3 Polet (V)
26.10.2019 11:00 Omladinac 0 : 5 Egeta
26.10.2019 15:00 Kladušnica 5 : 0 Lokomotiva
26.10.2019 14:30 Šljivar 3 : 1 Kastrum
26.10.2019 13:30 Lepaja 2018 0 : 2 Jugovići
26.10.2019 13:30 Dobrič 0 : 4 Borac
26.10.2019 GP Zlatibor : Tara
26.10.2019 Zlatibor 2 : Kapedunum
26.10.2019 14:00 Sloga 1 : 1 KSK Konak 1926
26.10.2019 14:00 ŽFK Banat Bagljas 2 : 0 Borac
26.10.2019 14:00 Partizan 2 : 5 Proleter
26.10.2019 14:00 Milakovac 2018 2 : 0 Magnohrom
26.10.2019 14:00 Budućnost (S) 3 : 1 Partizan (V)
26.10.2019 13:30 Popovac 0 : 2 Polet
26.10.2019 13:30 Borac 1950 3 : 0 Radnik
26.10.2019 13:30 Vrelo 1 : 2 Omladinac (K)
26.10.2019 13:30 Brgule 5 : 0 Jedinstvo (M)
26.10.2019 14:00 Mladost 4 : 0 Gornje Sinkovce
26.10.2019 14:00 Napredak 2 : 1 Rudar 1973
26.10.2019 14:00 ŠFU Derbi 2016 8 : 3 Radnik 2013
26.10.2019 14:00 Pepeljevac 1947 8 : 0 Mladost VPD
26.10.2019 14:00 Lomnica 5 : 0 Dvorane
26.10.2019 14:00 Zmajevac 3 : 0 Kruševica
26.10.2019 14:00 Omladinac 0 : 2 Dobra Voda
26.10.2019 14:00 GFK Strelište 1 : 3 Crni Vrh
26.10.2019 15:00 Burovac 0 : 3 Soko
26.10.2019 15:00 Napredak 2 : 4 Borac
26.10.2019 15:00 Melnica 2 : 2 Vukan
26.10.2019 15:00 Zabrđe 1936 6 : 0 Rudar 1947
26.10.2019 15:00 Dobrnje : Udarnik 2015
26.10.2019 Sremac 5 : 0 Graničar
26.10.2019 Zmaj 5 : 0 Poletarac
26.10.2019 00:00 Srem (SR) 3 : 0 Borac (VR)
26.10.2019 Borac (R) 3 : 1 Srem (SM)
26.10.2019 14:00 Gaj 0 : 10 Graničar
26.10.2019 14:00 Dobrica 3 : 0 Solunac
26.10.2019 14:00 Mladost 2 : 1 Janošik
26.10.2019 14:00 Naša Krajina 1 : 6 Sloga (M)
26.10.2019 13:30 Dunav 2 : 1 Sloga 1932
26.10.2019 13:30 Dunavac 0 : 2 Mip Majdan
26.10.2019 14:30 POFK Metaloplastika 2006 1 : 6 Culjković
26.10.2019 14:30 Petlovača 3 : 3 Partizan
26.10.2019 14:30 Sloga 6 : 1 POFK Letnjikovac
26.10.2019 13:30 Šumadinac 0 : 4 Budućnost MI
26.10.2019 14:00 Mladost (DB) 2 : 2 Jelav
26.10.2019 14:00 TE Gučevo 3 : 0 Jadar
26.10.2019 14:00 Mladost (B) 3 : 2 Luk
26.10.2019 14:00 Granit 1 : 1 Mladost (G)
26.10.2019 13:30 Pobeda 1953 4 : 0 Homoljac
26.10.2019 13:30 Laznica 2 : 1 Zvezda
26.10.2019 13:30 Budućnost (M) 5 : 1 Selište
26.10.2019 13:30 Vrelo 1971 6 : 1 Bliznak-Medveđica
26.10.2019 Kotlenik 3 : 2 Mladost
26.10.2019 Mladost : Borac
26.10.2019 Šumadinac : Šumadija
26.10.2019 13:30 Jedinstvo 2 : 1 Budućnost
26.10.2019 13:30 Udarnik 1 : 0 Polet
26.10.2019 13:30 Proleter 6 : 0 BSK
26.10.2019 14:30 Radnik 0 : 0 Široki Brijeg
26.10.2019 14:30 Zrinjski 2 : 1 Željezničar
26.10.2019 14:30 Kozara 0 : 0 Podrinje
26.10.2019 14:30 Alfa Modriča 0 : 0 Rudar Prijedor
26.10.2019 14:30 Slavija 0 : 0 Krupa
26.10.2019 14:30 Željezničar Sport Team 0 : 0 Tekstilac
26.10.2019 14:30 Iskra 3 : 1 Zeta
26.10.2019 17:00 OFK Titograd 1 : 2 Podgorica
26.10.2019 13:30 Grbalj 1 : 1 Kom
26.10.2019 13:30 Budućnost 3 : 0 OFK Petrovac
26.10.2019 13:30 Manchester City 3 : 0 Aston Villa
26.10.2019 16:00 Brighton 3 : 2 Everton
26.10.2019 16:00 Watford 0 : 0 Bournemouth
26.10.2019 16:00 West Ham 1 : 1 Sheffield United
26.10.2019 18:30 Burnley 2 : 4 Chelsea
26.10.2019 21:00 Atlético Madrid 2 : 0 Athletic Club
26.10.2019 16:00 Leganés 1 : 0 Mallorca
26.10.2019 18:30 Real Valladolid 2 : 0 Eibar
26.10.2019 15:30 Bayern München 2 : 1 Union Berlin
26.10.2019 18:30 Bayer Leverkusen 2 : 2 Werder Bremen
26.10.2019 15:30 Hertha BSC 2 : 3 Hoffenheim
26.10.2019 15:30 Freiburg 2 : 1 RB Leipzig
26.10.2019 15:30 Schalke 04 0 : 0 Borussia Dortmund
26.10.2019 15:30 Paderborn 2 : 0 Fortuna
26.10.2019 20:45 Genoa 3 : 1 Brescia
26.10.2019 18:00 Internazionale 2 : 2 Parma
26.10.2019 15:00 Lecce 1 : 1 Juventus
26.10.2019 20:00 Strasbourg 1 : 0 Nice
26.10.2019 20:00 Brest 2 : 0 Dijon
26.10.2019 20:00 Olympique Lyonnais 2 : 0 Metz
26.10.2019 20:00 Reims 0 : 0 Nîmes
26.10.2019 20:00 Montpellier 0 : 0 Angers
26.10.2019 17:30 Lille 3 : 0 Bordeaux
26.10.2019 13:00 Požarevac 0 : 9 Spartak
26.10.2019 15:30 Radnički 1923 1 : 2 Mašinac Trejs PZP
26.10.2019 13:00 Kolubara 6 : 0 Radnički 2012
26.10.2019 15:00 Majdanpek 3 : 1 Mačva
26.10.2019 13:30 Šabac 9 : 0 Požega
26.10.2019 13:30 Jedinstvo 1 : 2 Karađorđe
26.10.2019 13:30 Slatke male 1 : 5 Loznica
26.10.2019 13:30 Radnički 1923 (2) : Una Fortuna
26.10.2019 Vučice : Topličanin
26.10.2019 00:00 Kolibri 6 : 0 Jagodina
26.10.2019 00:00 Morava 2 : 3 Knjaževac 2015
26.10.2019 13:00 Partizan 4 : 1 Trajal
26.10.2019 12:00 TSC 1 : 2 Rad
26.10.2019 11:00 Čukarički 4 : 3 Mladost (L)
26.10.2019 11:00 Napredak 0 : 0 Radnički (N)
26.10.2019 13:30 Javor 1 : 0 Šumadija 1903
26.10.2019 13:30 Metalac (GM) 4 : 2 Novi Pazar
26.10.2019 13:30 Radnički (V) 1 : 3 Radnički 1923
26.10.2019 13:30 Budućnost Krušik 2014 0 : 3 Borac 1926
26.10.2019 13:30 Jedinstvo (Ub) 2 : 0 Sloboda (U)
26.10.2019 13:30 Sloga (K) 4 : 0 Šumadija (A)
26.10.2019 13:30 Loznica 3 : 1 Mačva
26.10.2019 13:30 Sloga (P) 2 : 0 Smederevo 1924
26.10.2019 13:30 Karađorđe 4 : 1 Sloboda (Č)
26.10.2019 10:00 Inđija 1 : 2 Podrinje
26.10.2019 10:00 OFK Vršac 2 : 4 Petar Puača
26.10.2019 00:00 Dinamo 3 : 0 Trstenik PPT
26.10.2019 00:00 Jagodina Tabane 3 : 0 Radnički (P)
26.10.2019 10:00 Stepojevac Vaga 6 : 2 Polet
26.10.2019 11:00 Jedinstvo Putevi 3 : 0 Tutin
26.10.2019 10:00 Tavankut : Tisa
26.10.2019 11:00 Senta 2 : 1 AFK
26.10.2019 10:00 Jedinstvo 1 : 1 Tornjoš
26.10.2019 13:00 RSK 5 : 0 VGSK
26.10.2019 13:30 Borac 1932 3 : 0 Zvižd
26.10.2019 11:00 Morava 1 : 0 Sušica
26.10.2019 11:00 Mladost 0 : 4 Šabac
26.10.2019 12:00 Savacijum 13 : 0 Brezovica
26.10.2019 11:00 Javor 2 : 1 Šumadija 1903
26.10.2019 11:00 Metalac (GM) 0 : 0 Novi Pazar
26.10.2019 11:00 Mladi radnik 1926 0 : 1 Radnički 1923
26.10.2019 11:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 3 Borac 1926
26.10.2019 11:00 Jedinstvo (Ub) 0 : 0 Sloboda (U)
26.10.2019 11:00 Mladost (L) 5 : 0 Šumadija (A)
26.10.2019 11:00 Loznica 3 : 2 Savacijum
26.10.2019 11:00 Sloga (P) 2 : 0 Smederevo 1924
26.10.2019 08:30 011 2 : 0 Bežanija
26.10.2019 08:30 Internacional 4 : 0 BSK Borča
26.10.2019 13:00 Voždovac 5 : 1 IMT
26.10.2019 17:00 OFK Beograd 2 : 2 Kolubara
26.10.2019 11:00 Lokomotiva 1 : 2 Radnički (NB)
26.10.2019 12:00 Kabel 0 : 4 Petrika
26.10.2019 12:00 Inđija 1 : 0 Podrinje
26.10.2019 12:00 OFK Vršac 3 : 1 Petar Puača
26.10.2019 13:30 OPK Rudar 1933 6 : 0 OFK Aranđelovac 1979
26.10.2019 11:00 Napredak 5 : 1 Mladi borac
26.10.2019 12:00 Jasenica 2017 5 : 1 Sloga 33
26.10.2019 10:00 RSK 4 : 0 Rudar
26.10.2019 11:00 Radnički 1923 2 : 0 Sušica
26.10.2019 10:00 Sloga (BB) 5 : 0 Čačak 94
26.10.2019 10:00 Zlatar 2 : 2 Sloboda (Č)
26.10.2019 10:00 BIP 3 : 0 Crnokosa
26.10.2019 15:00 Borac 1 : 1 Sloga
26.10.2019 13:00 Apolon 2018 4 : 0 Pazar Juniors
26.10.2019 12:00 AF AS Novi Pazar 3 : 0 Bane 1931
26.10.2019 00:00 Crvena zvezda 13 : 0 Voždovac
26.10.2019 00:00 Internacional 1 : 7 Zemun
26.10.2019 00:00 Brodarac 0 : 2 Čukarički
26.10.2019 00:00 OFK Beograd 1 : 1 Radnički (O)
26.10.2019 10:00 OFK Vršac 4 : 1 Radnički (Z)
26.10.2019 10:00 Dinamo 1945 0 : 1 Železničar
26.10.2019 10:00 ŽAK 1 : 2 Coerver junior FA
26.10.2019 10:00 Bečkerek 023 3 : 7 Voja Gačić
26.10.2019 10:00 Proleter 2006 2 : 14 Mladost (L)
26.10.2019 10:00 Petar Puača 0 : 6 Petrika
26.10.2019 10:00 RFK Novi Sad 1921 3 : 2 Inđija
26.10.2019 10:00 GFK Sloven 6 : 1 Index
26.10.2019 10:00 Radnički (SM) 3 : 0 Prof. Bolesnikov
26.10.2019 10:00 Kabel 2 : 1 Spartak ŽK
26.10.2019 15:00 Ratar 0 : 7 Mladost
26.10.2019 Banat 0 : 11 BAK
26.10.2019 10:00 Ševac 0 : 10 Kristal 2018
26.10.2019 Hajdučica 3 : 3 OFK Plandište
26.10.2019 Crvena zvezda 1 : 1 Budućnost
26.10.2019 Glogonj 0 : 3 BSK
26.10.2019 Borac 4 : 0 Stari Tamiš
26.10.2019 Dolina 3 : 0 Unirea
26.10.2019 14:30 Vinogradar 4 : 0 Preporod
26.10.2019 10:00 Udarnik 3 : 7 Budućnost
26.10.2019 12:00 Sloboda 4 : 3 Bresje Superior
26.10.2019 10:00 Sloga 0 : 5 Mladi radnik 1940
26.10.2019 09:00 Proleter Mihajlovac 1 : 3 Osipaonica
26.10.2019 11:00 Cerovac 2013 4 : 1 Podunavac
26.10.2019 09:00 Senta 3 : 2 Njerš Ištvan
26.10.2019 10:00 Loznica 7 : 1 Železničar
26.10.2019 10:00 Budućnost-Krušik 2014 2 : 0 Senjak
26.10.2019 10:00 Omladinac 2014 4 : 7 Savacijum
26.10.2019 10:00 Sun Rise 2 : 0 Mačva 1929
26.10.2019 10:00 Drina 2 : 3 Jedinstvo
26.10.2019 11:00 Metalac 1 : 0 Borac 1926
26.10.2019 10:00 Javor Matis 6 : 0 Sloboda (Č)
26.10.2019 10:00 Sloga (P) 7 : 1 Mladost
26.10.2019 13:30 Gaučosi 5 : 0 Kinder
26.10.2019 13:30 AF Duljaj 4 : 2 OPK Rudar 1933
26.10.2019 15:30 RSK 2 : 0 VGSK
26.10.2019 10:00 Šumadija 0 : 5 Smederevo 1924
26.10.2019 00:00 Ternoci 5 : 0 OFK Topličanin
26.10.2019 12:00 Sloga 3 : 0 GFK Dubočica
26.10.2019 00:00 Vučje 3 : 2 Dinamo
26.10.2019 00:00 OFK Kosanica 2 : 5 Radnički (P)
26.10.2019 00:00 Lugina 1 : 5 Vlasina
26.10.2019 17:00 Karioke 10 : 0 Kaluđerica
26.10.2019 10:00 Trudbenik 2 : 2 PKB
26.10.2019 Karađorđe 11 : 0 Sloga 036
26.10.2019 Jedinstvo (Ub) 1 : 1 Loznica
26.10.2019 Vašarište 4 : 3 Šampion
26.10.2019 00:00 Kolibri 4 : 1 Levač
26.10.2019 00:00 Mašinac 12 : 0 Topličanin
26.10.2019 00:00 Majdanpek 7 : 1 Jagodina
26.10.2019 Vučice 2 : 4 Napredak junior 2018
26.10.2019 Spartak D.O.O 0 : 2 Stajićevo 2017
26.10.2019 Spartak : Mladost(NAPUSTILA TAKMIČENJE)
26.10.2019 Vojvodina 7 : 1 Voja Gačić
26.10.2019 Polet 0 : 5 Banat
26.10.2019 Bačka 3 : 6 TSC
26.10.2019 Voša AS 1 : 2 Nova Kolonija
26.10.2019 10:00 Čantavir 3 : 0 Bečej 1918
26.10.2019 10:00 Radnički 1905 0 : 15 TSC
26.10.2019 11:00 Subotica '07 1 : 0 AFK
26.10.2019 14:00 Akademija fudbala 4 : 0 Radnički
26.10.2019 12:00 Sloboda 6 : 2 Šumadija
26.10.2019 10:00 Kolubara 10 : 0 OFK Borac
26.10.2019 11:00 Mladost (B) 0 : 0 Mladost (C)
26.10.2019 11:00 Ženski FK : Loznica
26.10.2019 11:00 Jadar 07 5 : 3 Podrinje
26.10.2019 11:00 Radnički Stobex 0 : 5 Respekt
26.10.2019 11:00 Rađ 0 : 1 Jedinstvo

Košarka

26.10.2019 20:00 Tamiš 78 : 72 OKK Beograd
26.10.2019 20:00 Vojvodina 92 : 94 Vršac
26.10.2019 19:30 Metalac 61 : 71 Napredak
26.10.2019 19:00 Dynamic 94 : 82 Zlatibor
26.10.2019 19:00 Sloboda 97 : 78 Dunav
26.10.2019 20:00 Borac 105 : 67 Mladost
26.10.2019 19:30 Pirot 73 : 71 Sloga
26.10.2019 20:30 Konstantin 67 : 99 KKK Radnički
26.10.2019 19:30 Fair Play 95 : 90 Spartak
26.10.2019 18:00 BKK Radnički 90 : 98 Zemun Fitofarmacija
26.10.2019 11:00 Sutjeska 90 : 60 Zeta
26.10.2019 16:00 Ibar 91 : 90 Lovćen 1947 Bemax
26.10.2019 18:00 Jedinstvo 1950 80 : 70 Teodo
26.10.2019 17:00 All Star 77 : 84 Studentski centar
26.10.2019 17:30 Čačak 94 100 : 57 Crnokosa
26.10.2019 19:00 Jagodina 78 : 82 Klik
26.10.2019 18:00 Napredak Junior 79 : 64 Loznica
26.10.2019 15:30 Star Beočin 93 : 60 Topola
26.10.2019 19:00 Železničar 75 : 66 Nova Pazova
26.10.2019 16:30 Mladost Veternik 80 : 77 Omladinac
26.10.2019 14:30 Sloboda (NS) 78 : 66 Stara Pazova
26.10.2019 19:00 Jedinstvo (NB) 61 : 66 Srem
26.10.2019 16:00 Torlak 65 : 81 LA Basket
26.10.2019 18:00 Rtanj 79 : 64 OKK Junior
26.10.2019 18:30 Marinos 72 : 66 Jastrebac
26.10.2019 12:00 Šabac 90 : 67 Student 014
26.10.2019 20:30 Mladost 2014 64 : 81 M015
26.10.2019 17:00 Okanik 20 : 0 Kopaonik
26.10.2019 19:00 Prva Petoletka 81 : 80 Stari Ras
26.10.2019 17:00 Goč 69 : 57 Bane
26.10.2019 18:00 Sloga (D) 94 : 91 Smederevo
26.10.2019 16:00 Paraćin 53 : 77 Sloga (B)
26.10.2019 16:00 Dunav 2014 73 : 68 Beočin
26.10.2019 17:00 Joker 101 : 64 Petrovgrad
26.10.2019 13:30 I Came To Play 92 : 52 Apatin
26.10.2019 20:00 Ru koš 80 : 74 Šimanovci
26.10.2019 18:20 Cerak 57 : 91 Astra
26.10.2019 12:20 Sava BTC 86 : 78 Zvezdara
26.10.2019 21:00 Actavis Academy 80 : 60 Pusta Reka
26.10.2019 16:00 Panteri 107 : 63 Hisar
26.10.2019 17:00 Zone Boys 83 : 64 Zicer
26.10.2019 18:00 OKK Sokobanja 84 : 64 Mladost
26.10.2019 18:00 Koper Primorska 101 : 83 Mornar
26.10.2019 18:00 Cedevita Olimpija 85 : 69 Partizan NIS
26.10.2019 20:00 Budućnost VOLI 80 : 60 Krka
26.10.2019 14:45 Student Radnički 51 : 60 Radivoj Korać
26.10.2019 18:00 Novosadska ŽKA 55 : 61 Partizan
26.10.2019 16:00 Proleter 66 : 83 Crvena zvezda
26.10.2019 16:30 Radnički (K) 78 : 57 Vrbas Medela
26.10.2019 16:30 Spartak 66 : 61 Mileševka
26.10.2019 12:00 Lim 38 : 60 Zvečan
26.10.2019 16:30 Student 2 88 : 37 Bagdala
26.10.2019 16:30 Gimnazijalac 57 : 48 Svrljig
26.10.2019 17:00 Trstenik 82 : 50 Dubočica
26.10.2019 14:00 Bor 51 : 50 Hisar
26.10.2019 17:30 Topolčanka 81 : 21 Čelarevo
26.10.2019 16:00 Partizan NIS 121 : 56 Mladost Veternik NS Basket 07
26.10.2019 14:00 Sloga 70 : 116 Radnički 1950
26.10.2019 12:30 Konstantin 77 : 71 Sloboda
26.10.2019 13:00 Vizura Shark 54 : 74 Crvena zvezda M:TS
26.10.2019 14:30 Borac 102 : 69 Star
26.10.2019 16:30 Mega Bemax 86 : 84 Dynamic VIP PAY
26.10.2019 16:00 Ivanjica 53 : 57 Partizan 1953
26.10.2019 12:20 Art Basket 91 : 49 Duga
26.10.2019 16:30 Radivoj Korać 83 : 65 Novosadska ŽKA
26.10.2019 17:00 Radnički 44 : 84 Crvena zvezda Kombank

Odbojka

26.10.2019 19:00 Jedinstvo (SP) 1 : 3 Crvena zvezda
26.10.2019 18:00 Niš 3 : 1 Novi Pazar
26.10.2019 18:00 Radnički 1 : 3 Vojvodina NS Seme
26.10.2019 18:00 Partizan 3 : 0 Ribnica
26.10.2019 20:00 Smederevo Carina 3 : 2 Klek Srbijašume
26.10.2019 19:00 Spartak (Lj) 3 : 0 Mladenovac
26.10.2019 17:00 Borac 3 : 0 VGSK
26.10.2019 16:30 VA-014 Bauwesen 3 : 1 Novi Sad
26.10.2019 19:00 Topličanin 0 : 3 Bavanište
26.10.2019 16:00 Kosovska Mitrovica 0 : 3 Dubočica
26.10.2019 18:00 Loznica 2 : 3 Karađorđe
26.10.2019 20:00 Sloga 2015 3 : 1 Roda
26.10.2019 20:00 As 2 : 3 Crnjanski
26.10.2019 19:00 FAP Livnica 1 : 3 Tehničar (Kv)
26.10.2019 19:00 Bukovica Putevi 3 : 0 Antena
26.10.2019 15:00 Partizan Lipljan 3 : 2 Gračac
26.10.2019 20:00 Vranje 3 : 1 MOK Topličanin 97
26.10.2019 19:00 Hajduk Veljko 3 : 0 Morava
26.10.2019 15:00 Niš 2 1 : 3 Jagodina
26.10.2019 20:00 Srem Eaton 3 : 1 Partizan
26.10.2019 Ozren : Hajduk Veljko 2
26.10.2019 19:00 Stražilovo 3 : 1 Sloven
26.10.2019 14:30 Botafogo 0 : 3 Klek Srbijašume 2
26.10.2019 11:30 Vojvodina NS Seme 3 3 : 0 Hajduk
26.10.2019 14:00 Partizan 2 3 : 0 Novi Sad 2
26.10.2019 18:00 TENT 3 : 0 Partizan
26.10.2019 19:00 Železničar 1 : 3 Jedinstvo (SP)
26.10.2019 19:00 Klek-Zrenjanin 0 : 3 Ub
26.10.2019 18:00 Vizura 3 : 1 Spartak (Su)
26.10.2019 17:00 Smederevo 2 : 3 Takovo-Zvezda Helios
26.10.2019 15:00 Radnički (Bg) 0 : 3 Omladinac (NB)
26.10.2019 18:00 Vranje 3 : 0 Spartak (Lj)
26.10.2019 16:00 Novi Sad 3 : 1 Ruma
26.10.2019 20:30 Partizan 2 Crno Bele 011 3 : 1 Valjevo
26.10.2019 20:00 Sterija 3 : 0 FOK
26.10.2019 18:00 Zlatibor 2 : 3 Jedinstvo (Ue)
26.10.2019 16:30 Inđija 3 : 0 Ivanjica
26.10.2019 12:00 Milenijum 3 : 2 Majdanpek
26.10.2019 17:00 Panda 1 : 3 Topličanin
26.10.2019 18:00 Bor 3 : 1 Kuršumlija
26.10.2019 15:00 Šumadija 3 : 0 Srbijanka 014 - 2
26.10.2019 20:00 Lucky Star 0 : 3 Lazarevac
26.10.2019 18:00 Smeč 5 1 : 3 As Batajnica
26.10.2019 20:00 Lotus 1 : 3 Sloboda S
26.10.2019 13:00 Mokra Gora : Sloga 031
26.10.2019 16:30 Tehničar (Kv) 3 : 2 Napredak 037
26.10.2019 14:00 Viner 3 : 0 Pirot
26.10.2019 14:00 Knjaževac 3 : 0 Hajduk Veljko
26.10.2019 Avala 3 : 2 Kolubara
26.10.2019 AS 1 : 3 Obrenovac
26.10.2019 Obilić 3 : 0 Blok Aut
26.10.2019 Dunav 1 : 3 Crnjanski
26.10.2019 12:00 Dunav Volej 3 : 2 Jadran
26.10.2019 13:00 Blok Aut 3 : 1 Elan Volej
26.10.2019 15:00 Proleter 3 : 1 Hercegovina
26.10.2019 18:00 Krajišnik 3 : 2 KI 0230
26.10.2019 13:30 Apatin 3 : 0 CVS
26.10.2019 18:00 Radan 0 : 3 ŽOK Topličanin
26.10.2019 18:00 Mladi Radnik 3 : 0 Carina
26.10.2019 19:00 Dunav 17 3 : 2 VGSK
26.10.2019 18:00 Mitrovica 3 : 0 Maks 2
26.10.2019 19:00 Eaton Srem Tempo 3 3 : 1 Maks 1
26.10.2019 19:00 Sloga 3 : 2 Mladost

Rukomet

26.10.2019 16:00 Radnički 39 : 35 Mladost
26.10.2019 19:00 Banatski Karlovac 25 : 25 Hercegovina
26.10.2019 18:00 Crvena Zvezda 24 : 34 Inđija
26.10.2019 21:00 Jabuka 27 : 20 Nova Pazova
26.10.2019 19:30 Somborelektro 29 : 27 Potisje Pleteks
26.10.2019 18:30 Sinđelić 38 : 19 Loznica
26.10.2019 18:00 Sloga (PM) 24 : 20 Metalac
26.10.2019 20:30 Rtanj 36 : 28 Paraćin
26.10.2019 20:00 Jastrebac 27 : 23 Radnički (Ć)
26.10.2019 19:00 Vlasotince 39 : 26 BSK Heba
26.10.2019 19:00 Aleksinac 41 : 27 Mladost Vranje
26.10.2019 21:00 Sombor 32 : 19 Mladost
26.10.2019 19:00 Hercegovac 37 : 27 Metalac
26.10.2019 21:00 PIK Prigrevica 36 : 28 Radnički
26.10.2019 18:00 Osipaonica 39 : 39 Palanka
26.10.2019 13:00 Udarnik 18 : 31 Smederevo 2
26.10.2019 18:30 RK SC Voždovac 2012 - 2 38 : 30 BASK SOKO
26.10.2019 17:00 Mačva 2 18 : 34 Crvena Zvezda 3
26.10.2019 12:00 Borsko jezero 24 : 42 Majdanpek
26.10.2019 19:00 Đerdap 30 : 35 Pirot
26.10.2019 Beli andjeo : SU Pazar
26.10.2019 Omladinac 25 : 18 Mokra Gora 2
26.10.2019 Arilje 31 : 29 Užice
26.10.2019 18:30 Senta 33 : 19 Sivac 69/2
26.10.2019 20:00 Senta 44 : 23 Kljajićevo
26.10.2019 19:30 Srbobran 32 : 26 Radnički
26.10.2019 14:00 Ruma 31 : 27 Titel
26.10.2019 15:30 Jedinstvo 33 : 21 Radnicki
26.10.2019 16:00 Zaječar 1949 23 : 26 ORK Rudar
26.10.2019 17:30 Medicinar 34 : 24 Vrbas
26.10.2019 19:00 Mladost NP 24 : 20 Vojvodina
26.10.2019 18:00 Bekament BB 24 : 21 Naisa
26.10.2019 18:00 Bor RTB 32 : 21 Topličanin
26.10.2019 17:00 Đerdap 25 : 19 Junior
26.10.2019 16:00 Sloven 19 : 23 Jadran
26.10.2019 20:00 Mladost 30 : 42 Halas Jožef
26.10.2019 19:00 Petrovaradin 27 : 19 Proleter
26.10.2019 19:00 Spartak 32 : 27 Temerin
26.10.2019 16:30 Dolovo 29 : 19 Mokrin
26.10.2019 16:00 Rudar 15 : 35 Loznica grad
26.10.2019 19:00 Košutnjak 18 : 24 Napredak 12
26.10.2019 15:00 Pazar 2003 20 : 28 Metalac (K)
26.10.2019 17:00 Metalac AD 22 : 17 Prijepolje 2019
26.10.2019 17:00 Jagodina 2 20 : 14 Hajduk Veljko
26.10.2019 18:00 Ruma - 14 ALL 52 : 2 Gradnulica
26.10.2019 19:00 Apatin 21 : 24 Prigrevica
26.10.2019 16:00 Aleksinac 9 : 34 Osice
26.10.2019 19:00 Dubočica 16 : 7 Munje

Vaterpolo

26.10.2019 19:00 Primorac 9 : 11 BVK Crvena zvezda
26.10.2019 19:00 Jadran HN 12 : 6 Budva
26.10.2019 20:00 Šabac 12 : 12 Mornar BS
26.10.2019 20:00 Partizan 6 : 18 Jug CO
26.10.2019 19:30 OVK POŠK 15 : 11 Medveščak
26.10.2019 19:30 Galeb 10 : 16 Solaris
26.10.2019 17:45 Zemun 18 : 10 Zadar 1952
26.10.2019 20:00 KVK Radnički 14 : 9 Primorje EB
26.10.2019 20:45 Taš 10 : 8 Spartak Prozivka
26.10.2019 18:00 Banjica 13 : 9 Valjevo
26.10.2019 19:30 Valis 11 : 7 Singidunum
26.10.2019 21:00 TENT 15 : 11 Dorćol
26.10.2019 20:00 Rasina 10 : 8 Proleter

Futsal

26.10.2019 19:30 Metalac Kolorado 7 : 5 Bečej
26.10.2019 19:30 Konjarnik 10 : 2 Banjica
26.10.2019 20:00 SFU Leposavić 6 : 1 Zlatar 033
26.10.2019 19:00 Miners 4 : 9 Bele crkve
26.10.2019 19:00 Temnić 2 : 5 Ozren
26.10.2019 17:30 As 4 : 4 Radnik

Hokej

26.10.2019 18:00 Hidria Jesenice 0 : 5 Crvena zvezda
26.10.2019 17:00 Vojvodina 1 : 4 Triglav
26.10.2019 18:00 True Celje 3 : 4 Slavija Junior