XS
SM
MD
LG

pre 11 minuta
24.11.2020 17:00 Basketball Stars 68 : 85 Proleter

25.11.2020 16:00 Duga 59 : 68 Vrbas Medela

pre 54 minuta
15.11.2020 17:00 Podrinje 20 : 0 I Came To Play

pre 2 sata
21.11.2020 13:00 Smederevo 1924 4 : 1 VGSK

pre 3 sata
25.11.2020 13:30 Javor Matis 1 : 1 Voždovac

25.11.2020 13:00 Plaskovac 1 : 2 Grizli ML

25.11.2020 13:00 Borac 1926 1 : 0 Zemun

pre 19 sati
24.11.2020 21:00 Manchester United 4 : 1 Başakşehir
24.11.2020 21:00 PSG 1 : 0 RB Leipzig

24.11.2020 21:00 Juventus 2 : 1 Ferencvaros
24.11.2020 21:00 Dynamo Kyiv 0 : 4 Barcelona

24.11.2020 21:00 Borussia Dortmund 3 : 0 Club Brugge
24.11.2020 21:00 Lazio 3 : 1 Zenit

pre 20 sati
21.11.2020 14:00 Takovski Ustanak 0 : 3 Brezak
21.11.2020 14:00 Omladinac 1 : 3 Semedraž

pre 21 sat
24.11.2020 18:55 Krasnodar 1 : 2 Sevilla
24.11.2020 18:55 Rennes 1 : 2 Chelsea

21.11.2020 14:00 Šumadija 3 : 2 Velereč 94

22.11.2020 10:00 BASK 3 : 1 Prva Iskra
22.11.2020 12:00 Palilulac 3 : 1 Zvezdara
22.11.2020 10:00 RFK Grafičar 2 : 0 Balkan

19.11.2020 12:00 Ada 3 : 0 011
24.11.2020 11:00 DIF 0 : 4 IMT

23.11.2020 14:00 Brodarac 2 : 1 OFK Žarkovo

pre 22 sata
24.11.2020 15:30 Actavis Academy 95 : 80 Smederevo 1953

24.11.2020 18:00 Zlatibor 103 : 69 Kolubara LA 2003

pre 23 sata
24.11.2020 12:30 Radnički (O) 3 : 4 Internacional

juče
24.11.2020 Rojkovac 2 : 1 Zvezdara

22.11.2020 10:00 Tika taka 3 : 5 OFK Atletiko
31.10.2020 Mladost 0 : 3 Mačva 1929
03.10.2020 10:00 Mačva 1929 2 : 2 Tika taka

15.11.2020 16:00 Radnički 28 : 15 Udarnik

22.11.2020 19:00 ŽAK Junior 6 : 5 Leteći Bajmočani
21.11.2020 18:00 Fortuna 3 : 10 Spartak

12.09.2020 10:00 Budućnost 0 : 4 Posavina

23.11.2020 19:30 Prokuplje 5 : 1 Pirgos
23.11.2020 19:30 Timok 5 : 4 Rosulja
23.11.2020 19:00 Bele crkve 10 : 1 Aleksinac 2015

23.11.2020 21:00 Partizan NIS 85 : 86 Crvena zvezda MTS

22.11.2020 12:00 Timok 1919 5 : 1 Radnički (S)
22.11.2020 13:00 OFK Sinđelić 3 : 0 Trstenik PPT
23.11.2020 13:00 Radnički (P) 0 : 0 Dinamo
22.11.2020 10:00 Bor 1919 3 : 2 GFK Dubočica
23.11.2020 13:00 Real 3 : 1 Kopernikus Želežničar

23.11.2020 21:00 Athletic Club 4 : 0 Real Betis

23.11.2020 21:00 Wolverhampton 1 : 1 Southampton
23.11.2020 18:30 Burnley 1 : 0 Crystal Palace

23.11.2020 20:00 Kikinda 2 : 5 Indians 2013

23.11.2020 18:00 Topličanin 107 : 66 Rtanj

23.11.2020 17:00 Actavis Academy 63 : 65 OKK Vlasotince

22.11.2020 14:00 OFK Žarkovo 3 : 1 Zemun

21.11.2020 08:30 Teleoptik 2 : 0 Zemun
22.08.2020 16:00 Ada 1 : 18 Čukarički
22.11.2020 09:30 Brodarac 1 : 3 Crvena zvezda

21.11.2020 09:30 Rakovica 4 : 0 Radnički (R)

21.11.2020 09:00 Lokomotiva 1 : 6 IMT
22.11.2020 15:00 Sinđelić 6 : 1 Studenski grad

23.11.2020 10:00 Internacional B 3 : 1 GSP Polet

23.11.2020 13:00 BASK 1 : 1 Lokomotiva
23.11.2020 13:00 IMT 4 : 2 BSK Borča
23.11.2020 10:00 Kolubara 2 : 0 Zemun
22.11.2020 14:00 Torlak 3 : 1 Zvezdara
22.11.2020 12:00 BSK 1925 1 : 3 Studentski Grad
22.11.2020 10:00 Sinđelić 0 : 0 Železnik 1930
22.11.2020 10:00 Radnički (NB) 3 : 1 DIF
21.11.2020 14:00 Bežanija 2 : 0 011

23.11.2020 17:30 Aranđelovac 9 : 3 Karanovac

prekjuče
Đerdap 3 : 0 Moravac Orion
Kušiljevo 3 : 2 OFK Topličanin
SFK Morava 0 : 5 Jedinstvo (B)
OFK Kosanica 2 : 2 Trayal Knez Lazar
Lider MGM 2 : 3 Župa
Mali Bor 3 : 0 OFK Napredak 1929

23.11.2020 11:00 Savacium 3 : 0 Železničar
22.11.2020 10:00 Šabac Sunrise 3 : 2 Loznica
22.11.2020 10:00 Budućnost-Krušik 2014 1 : 0 Mačva
22.11.2020 11:00 Mladost 4 : 1 Rađevac
22.11.2020 10:00 Radnički 2 : 1 Jedinstvo

23.11.2020 12:00 RFK Novi Sad 1921 6 : 1 Kikinda 1909
23.11.2020 12:00 Kabel 2 : 0 Petrika

23.11.2020 10:00 RFK Novi Sad 1921 6 : 0 Tekstilac
23.11.2020 10:00 Kabel 5 : 1 Petrika

23.11.2020 13:30 RFK Grafičar 3 : 0 Voždovac

22.11.2020 14:30 Srem (SM) 38 : 32 Jugović 2

22.11.2020 19:00 Grafičar 28 : 27 Sivac 69/2
21.11.2020 18:30 Rusin 29 : 26 Kljajićevo

22.11.2020 16:00 Sloga 29 : 33 Mladost

22.11.2020 19:00 Jedinstvo 1974 39 : 25 Rudar 2

22.11.2020 19:00 Aleksinac 38 : 25 Pirot

22.11.2020 19:00 Sinđelić 28 : 27 Rakovica

22.11.2020 18:00 Hajduk Veljko 19 : 21 Naisa 2

22.11.2020 18:00 Jagodina 2 29 : 19 Požarevac

23.11.2020 13:00 Hisar 54 : 82 Student 2

23.11.2020 13:00 Radnički (SM) 2 : 1 OFK Vršac

23.11.2020 11:00 Radnički (SM) 2 : 1 Jedinstvo (V)

15.11.2020 13:00 Pobeda 0 : 7 Tomislavci

14.11.2020 13:00 Solunac 0 : 3 Dobrica

21.11.2020 OFK Šampion 1 : 4 Duel Juniors
21.11.2020 Timok 1919 0 : 2 Kopernikus Železničar
21.11.2020 Trayal Knez Lazar 1 : 10 Radnički (N)

Prikazano je poslednjih 100 rezultata iz svih sportova.
Rezultati su poređani prema vremenu pristizanja informacija.