XS
SM
MD
LG

20.06.2020 14:30 Javor Matis 5 : 0 Inđija
19.06.2020 19:00 Vojvodina 1 : 0 Partizan
20.06.2020 16:30 Čukarički 3 : 1 Mačva
19.06.2020 16:30 Spartak ŽK 0 : 2 Napredak
18.06.2020 19:00 Mladost 2 : 0 Rad
18.06.2020 21:00 Voždovac 1 : 1 Radnik
19.06.2020 21:00 Radnički (N) 3 : 1 TSC
20.06.2020 19:00 Crvena zvezda 2 : 1 Proleter
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Crvena zvezda 30 25 3 2 78
2 Plasman u evropska takmičenja Partizan 30 20 4 6 64
3 Plasman u evropska takmičenja Vojvodina 30 19 5 6 62
4 Plasman u evropska takmičenja TSC 30 17 8 5 59
5 Radnički (N) 30 16 4 10 52
6 Čukarički 30 15 6 9 51
7 Spartak ŽK 30 14 4 12 46
8 Voždovac 30 13 6 11 45
9 Mladost 30 13 4 13 43
10 Napredak 30 9 6 15 33
11 Radnik 30 8 7 15 31
12 Proleter 30 7 9 14 30
13 Javor Matis 30 6 10 14 28
14 Inđija 30 7 4 19 25
15 Rad 30 4 3 23 15
16 Mačva 30 2 7 21 13

20.06.2020 17:30 Smederevo 1924 1 : 2 Trayal
20.06.2020 17:30 OFK Žarkovo 2 : 1 Kolubara
20.06.2020 17:30 Zlatibor 3 : 0 Budućnost
20.06.2020 17:30 Sinđelić 0 : 5 RFK Grafičar
20.06.2020 17:30 Metalac 2 : 0 Novi Pazar
20.06.2020 17:30 Radnički 1923 1 : 0 Zemun
20.06.2020 17:30 OFK Bačka 3 : 0 Radnički (P)
20.06.2020 17:30 Dinamo 1 : 0 Kabel
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Zlatibor 30 14 12 4 54
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga RFK Grafičar 30 16 6 8 54
3 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga OFK Bačka 30 16 5 9 53
4 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Metalac 30 16 5 9 53
5 Kolubara 30 13 8 9 47
6 Radnički (P) 30 12 7 11 43
7 Kabel (-10) 30 14 10 6 42
8 Radnički 1923 30 11 9 10 42
9 OFK Žarkovo 30 10 10 10 40
10 Novi Pazar 30 11 7 12 40
11 Dinamo 30 10 7 13 37
12 Zemun 30 8 9 13 33
13 Trayal 30 7 10 13 31
14 Sinđelić 30 6 7 17 25
15 Budućnost 30 5 7 18 22
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Zapad Smederevo 1924 (-10) 30 9 5 16 22

05.07.2020 13:00 Burnley : Sheffield United
04.07.2020 21:00 Chelsea : Watford
04.07.2020 16:00 Leicester City : Crystal Palace
05.07.2020 17:30 Liverpool : Aston Villa
04.07.2020 16:00 Manchester United : Bournemouth
05.07.2020 15:15 Newcastle United : West Ham
04.07.2020 13:30 Norwich City : Brighton
05.07.2020 20:00 Southampton : Manchester City
06.07.2020 21:00 Tottenham : Everton
04.07.2020 18:30 Wolverhampton : Arsenal
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Liverpool 31 27 2 2 83
2 Manchester City 32 21 3 8 66
3 Leicester City 31 16 6 9 54
4 Chelsea 32 16 6 10 54
5 Manchester United 32 14 10 8 52
6 Wolverhampton 30 13 11 6 50
7 Sheffield United 32 12 11 9 47
8 Arsenal 32 11 13 8 46
9 Tottenham 32 12 9 11 45
10 Burnley 32 13 6 13 45
11 Everton 32 12 8 12 44
12 Crystal Palace 32 11 9 12 42
13 Newcastle United 32 11 9 12 42
14 Southampton 32 12 4 16 40
15 Brighton 31 7 11 13 32
16 West Ham 31 8 6 17 30
17 Watford 32 6 10 16 28
18 Aston Villa 32 7 6 19 27
19 Bournemouth 32 7 6 19 27
20 Norwich City 32 5 6 21 21

05.07.2020 14:00 Athletic Club : Real Madrid
03.07.2020 22:00 Atlético Madrid : Mallorca
04.07.2020 17:00 Celta de Vigo : Real Betis
05.07.2020 17:00 Espanyol : Leganés
04.07.2020 22:00 Granada : Valencia
06.07.2020 19:30 Levante : Real Sociedad
05.07.2020 19:30 Osasuna : Getafe
06.07.2020 22:00 Sevilla : Eibar
05.07.2020 22:00 Villarreal : Barcelona
04.07.2020 19:30 Real Valladolid : Deportivo Alavés
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Real Madrid 32 22 7 3 73
2 Barcelona 32 20 7 5 67
3 Atlético Madrid 32 15 13 4 58
4 Sevilla 32 15 11 6 56
5 Getafe 32 14 10 8 52
6 Villarreal 32 15 6 11 51
7 Athletic Club 32 12 12 8 48
8 Real Sociedad 32 14 5 13 47
9 Valencia 32 12 9 11 45
10 Granada 32 12 7 13 43
11 Levante 32 12 6 14 42
12 Osasuna 32 10 11 11 41
13 Real Valladolid 32 7 15 10 36
14 Real Betis 32 9 9 14 36
15 Deportivo Alavés 32 9 8 15 35
16 Eibar 32 9 8 15 35
17 Celta de Vigo 32 7 12 13 33
18 Mallorca 32 7 5 20 26
19 Leganés 32 5 9 18 24
20 Espanyol 32 5 8 19 23

05.07.2020 19:30 Cagliari : Atalanta
05.07.2020 17:15 Internazionale : Bologna
05.07.2020 19:30 Parma : Fiorentina
05.07.2020 19:30 Udinese : Genoa
05.07.2020 19:30 Brescia : Verona
04.07.2020 19:30 Sassuolo : Lecce
04.07.2020 21:45 Lazio : Milan
05.07.2020 21:45 Napoli : Roma
05.07.2020 19:30 Sampdoria : SPAL
04.07.2020 17:15 Juventus : Torino
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Juventus 29 23 3 3 72
2 Lazio 29 21 5 3 68
3 Internazionale 29 19 7 3 64
4 Atalanta 29 18 6 5 60
5 Roma 29 14 6 9 48
6 Napoli 29 13 6 10 45
7 Milan 29 12 7 10 43
8 Verona 29 11 9 9 42
9 Cagliari 29 10 9 10 39
10 Parma 29 11 6 12 39
11 Bologna 29 10 8 11 38
12 Sassuolo 29 10 7 12 37
13 Fiorentina 29 7 10 12 31
14 Udinese 29 8 7 14 31
15 Torino 29 9 4 16 31
16 Sampdoria 29 8 5 16 29
17 Genoa 29 6 8 15 26
18 Lecce 29 6 7 16 25
19 SPAL 29 5 4 20 19
20 Brescia 29 4 6 19 18

27.06.2020 15:30 Borussia Dortmund 0 : 4 Hoffenheim
27.06.2020 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 0 Mainz 05
27.06.2020 15:30 Borussia M'gladbach 2 : 1 Hertha BSC
27.06.2020 15:30 Wolfsburg 0 : 4 Bayern München
27.06.2020 15:30 Eintracht 3 : 2 Paderborn
27.06.2020 15:30 Werder Bremen 6 : 1 Köln
27.06.2020 15:30 Freiburg 4 : 0 Schalke 04
27.06.2020 15:30 Augsburg 1 : 2 RB Leipzig
27.06.2020 15:30 Union Berlin 3 : 0 Fortuna
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Bayern München 33 25 4 4 79
2 Borussia Dortmund 33 21 5 7 68
3 RB Leipzig 33 18 11 4 65
4 Bayer Leverkusen 33 19 6 8 63
5 Borussia M'gladbach 31 18 5 8 59
6 Hoffenheim 33 14 7 12 49
7 Freiburg 33 13 9 11 48
8 Wolfsburg 32 12 9 11 45
9 Eintracht 29 12 6 11 42
10 Union Berlin 33 12 5 16 41
11 Hertha BSC 33 10 8 15 38
12 Schalke 04 32 8 11 13 35
13 Köln 32 9 6 17 33
14 Augsburg 33 8 9 16 33
15 Werder Bremen 32 8 7 17 31
16 Mainz 05 32 9 4 19 31
17 Fortuna 33 6 12 15 30
18 Paderborn 32 3 8 21 17

Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
24.06.2020 19:00 Vojvodina 2 : 2 Partizan
1/2 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.06.2020 17:00 Čukarički 0 : 1 Vojvodina
10.06.2020 20:00 Partizan 1 : 0 Crvena zvezda
1/4 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
03.06.2020 15:00 Čukarički 3 : 2 Radnički (N)
03.06.2020 17:30 Radnik 1 : 2 Partizan
03.06.2020 20:00 Vojvodina 0 : 0 Mladost
02.06.2020 17:00 Inđija 1 : 2 Crvena zvezda
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.03.2020 18:00 Partizan 4 : 0 Spartak ŽK
23.10.2019 18:00 Mladost 1 : 1 TSC
23.10.2019 18:00 Vojvodina 4 : 0 Sinđelić
23.10.2019 14:00 Radnički (N) 2 : 0 OFK Bačka
23.10.2019 14:00 Teleoptik 0 : 1 Čukarički
23.10.2019 14:00 Inđija 2 : 1 Proleter
20.11.2019 18:00 Crvena zvezda 1 : 0 Mačva
23.10.2019 14:00 OFK Beograd 1 : 2 Radnik
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
09.10.2019 15:00 Vodojaža 0 : 6 Partizan
10.10.2019 15:00 Trepča 0 : 8 Crvena zvezda
25.09.2019 15:30 Sinđelić 0 : 0 Zemun
25.09.2019 18:00 Mačva 1 : 0 Metalac
25.09.2019 15:30 Budućnost (D) 1 : 4 Radnički (N)
25.09.2019 15:30 Napredak 1 : 1 TSC
09.10.2019 15:00 Proleter 2 : 1 Javor Matis
25.09.2019 15:30 Zlatibor 1 : 4 Vojvodina
25.09.2019 18:00 Čukarički 3 : 1 OFK Žarkovo
25.09.2019 15:30 Inđija 2 : 0 Dinamo
25.09.2019 15:30 OFK Beograd 3 : 2 Rad
09.10.2019 15:00 Voždovac 2 : 2 Teleoptik
25.09.2019 19:00 Spartak ŽK 2 : 0 Novi Pazar
25.09.2019 15:30 Bratstvo 1946 1 : 3 Mladost
25.09.2019 17:00 OFK Bačka 1 : 0 Radnički 1923
26.09.2019 15:30 Trayal 2 : 3 Radnik
Pred kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
11.09.2019 16:00 Jagodina Tabane 0 : 0 Teleoptik
11.09.2019 16:00 Bratstvo 1946 3 : 0 Bečej 1918

05.07.2020 20:00 Zeta : Budućnost
05.07.2020 20:00 OFK Petrovac : Grbalj
05.07.2020 20:00 Kom : OFK Titograd
05.07.2020 20:00 Podgorica : Sutjeska
05.07.2020 20:00 Rudar : Iskra
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Budućnost 31 23 4 4 73
2 Sutjeska 31 15 10 6 55
3 Iskra 31 15 8 8 53
4 Zeta 31 9 14 8 41
5 Podgorica 31 8 16 7 40
6 OFK Petrovac 31 9 10 12 37
7 Rudar 31 10 5 16 35
8 OFK Titograd 31 7 10 14 31
9 Kom 31 6 11 14 29
10 Grbalj 31 4 10 17 22

04.07.2020 17:30 Bokelj : Drezga
04.07.2020 17:30 Lovćen : Dečić
04.07.2020 17:30 Otrant Olympic : Mornar
04.07.2020 17:30 Ibar : Arsenal
04.07.2020 17:30 Jedinstvo (BP) : Jezero
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Dečić 29 17 9 3 60
2 Bokelj 29 14 6 9 48
3 Jezero 29 14 6 9 48
4 Jedinstvo (BP) 29 12 10 7 46
5 Arsenal 29 9 9 11 36
6 Ibar 28 9 8 11 35
7 Mornar 29 8 11 10 35
8 Drezga 28 8 8 12 32
9 Lovćen 29 6 10 13 28
10 Otrant Olympic 29 6 5 18 23

Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.