XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2019 17:00 Šumadija (A) - Sloga 33 2:1
2 24.08.2019 16:30 Mladi radnik 1926 - Šumadija (A) 0:0
3 28.08.2019 16:30 Šumadija (A) - Proleter Mihajlovac 2:1
4 01.09.2019 19:00 Borac 1926 - Šumadija (A) 3:0
5 07.09.2019 16:00 Šumadija (A) - Budućnost Krušik 2014 0:0
6 11.09.2019 16:00 Šumadija (A) - Tutin 1:3
7 14.09.2019 15:30 Mokra Gora - Šumadija (A) 2:2
8 21.09.2019 15:30 Šumadija (A) - Takovo 0:1
9 29.09.2019 15:00 RSK - Šumadija (A) 5:1
10 05.10.2019 15:00 Šumadija (A) - Jedinstvo 0:1
11 12.10.2019 14:30 Loznica - Šumadija (A) 2:1
12 19.10.2019 14:30 Šumadija (A) - Mačva 1929
13 26.10.2019 13:30 Sloga (P) - Šumadija (A)
14 02.11.2019 13:30 Šumadija (A) - Sloga (K)
15 10.11.2019 13:00 Sušica - Šumadija (A)
16 16.11.2019 13:00 Šumadija (A) - Trepča
17 24.11.2019 13:00 Jošanica - Šumadija (A)
18 Sloga 33 - Šumadija (A)
19 Šumadija (A) - Mladi radnik 1926
20 Proleter Mihajlovac - Šumadija (A)
21 Šumadija (A) - Borac 1926
22 Budućnost Krušik 2014 - Šumadija (A)
23 Tutin - Šumadija (A)
24 Šumadija (A) - Mokra Gora
25 Takovo - Šumadija (A)
26 Šumadija (A) - RSK
27 Jedinstvo - Šumadija (A)
28 Šumadija (A) - Loznica
29 Mačva 1929 - Šumadija (A)
30 Šumadija (A) - Sloga (P)
31 Sloga (K) - Šumadija (A)
32 Šumadija (A) - Sušica
33 Trepča - Šumadija (A)
34 Šumadija (A) - Jošanica
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Borac 1926 11 9 1 1 28
2 Jedinstvo 11 7 1 3 22
3 Loznica 11 6 3 2 21
4 Sloga 33 11 7 0 4 21
5 Budućnost Krušik 2014 11 5 4 2 19
6 Sloga (P) 11 5 3 3 18
7 Trepča 11 5 3 3 18
8 Tutin 11 5 2 4 17
9 Jošanica (-1) 11 5 3 3 17
10 Sušica 11 5 2 4 17
11 Takovo 11 5 1 5 16
12 RSK 11 3 2 6 11
13 Šumadija (A) 11 2 3 6 9
14 Mladi radnik 1926 11 2 3 6 9
15 Mokra Gora 11 2 3 6 9
16 Mačva 1929 11 2 2 7 8
17 Sloga (K) 11 2 2 7 8
18 Proleter Mihajlovac 11 2 2 7 8
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu