XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 728 utakmica za dan
Nedelja, 10 Novembar 2019

Fudbal

10.11.2019 14:30 Javor Matis 1 : 1 Crvena zvezda
10.11.2019 14:30 TSC 2 : 2 Voždovac
10.11.2019 16:30 Partizan 3 : 0 Inđija
10.11.2019 13:00 Sušica 2 : 0 Šumadija (A)
10.11.2019 13:00 Jošanica 2 : 1 Proleter Mihajlovac
10.11.2019 13:00 Železničar 3 : 2 Radnički (Zr)
10.11.2019 13:00 Vojvodina 1928 3 : 1 Hajduk 1912
10.11.2019 13:30 Budućnost 1 : 0 Dunav
10.11.2019 13:30 Rembas 2 : 2 Radan
10.11.2019 13:30 Timočanin 3 : 0 Jedinstvo
10.11.2019 13:30 Temnić 1924 1 : 4 Vlasina
10.11.2019 13:00 Crvena zvezda 2 : 0 TEK Sloga
10.11.2019 13:00 Sremčica 1 : 1 Stepojevac Vaga
10.11.2019 13:00 OFK Napredak 2 : 0 Zvižd
10.11.2019 13:00 Petar Dobrnjac 3 : 2 Mladi borac
10.11.2019 13:00 Borac 1932 0 : 0 Pomoravlje
10.11.2019 13:00 OFK Aranđelovac 1979 2 : 1 Morava
10.11.2019 13:00 Polet 2 : 1 Sloga 1924
10.11.2019 13:00 Rudar 7 : 0 Udarnik
10.11.2019 13:00 Drina 3 : 0 Železničar
10.11.2019 13:00 Mladost (P) 4 : 0 Mladost (D)
10.11.2019 13:00 Radnički Stobeks 3 : 1 Spartak
10.11.2019 13:00 Rađevac 2 : 0 Sloga
10.11.2019 13:00 Borac 0 : 1 OFK Divci
10.11.2019 13:00 Apolon 2018 3 : 1 Polet
10.11.2019 13:00 Zvečan 1 : 1 Korićani
10.11.2019 13:00 Bane 1931 1 : 1 Šumadija
10.11.2019 13:00 Budućnost 2 : 1 Novi Pazar 1928
10.11.2019 13:00 Radnik 3 : 2 Vodojaža
10.11.2019 13:00 Real 4 : 2 OFK Ras
10.11.2019 13:00 Prijevor 1 : 1 FAP
10.11.2019 11:00 Jedinstvo Putevi 4 : 1 Polet (Lj)
10.11.2019 13:00 Jasen 2 : 0 Polimlje
10.11.2019 13:00 Sloboda (Č) 1 : 0 Zlatar
10.11.2019 13:00 Bajša 1 : 3 Bačka
10.11.2019 13:00 Tekstilac 2 : 1 Mladost (T)
10.11.2019 13:00 OFK Stari Grad 2 : 0 ČSK Pivara
10.11.2019 13:00 Podunavac 1 : 1 Borac
10.11.2019 13:00 Sloboda 3 : 3 Jadran
10.11.2019 13:00 Jedinstvo (SP) 3 : 1 Hajduk (D)
10.11.2019 13:00 Jedinstvo (BK) 5 : 2 Krajina
10.11.2019 13:00 Mladost (O) 3 : 2 Borac (St)
10.11.2019 13:00 Banat (Č) 0 : 3 ŽAK
10.11.2019 13:30 Jablanica 0 : 4 Sloga
10.11.2019 13:30 Vranjska Banja 4 : 1 Akademija 10
10.11.2019 13:30 Svetlost Badnjevac 0 : 4 Nebeski Andjeli
10.11.2019 13:30 Pusta Reka 4 : 3 Jedinstvo (GS)
10.11.2019 13:30 Čekmin 2 : 3 Pčinja
10.11.2019 13:30 Bobište 2 : 5 OFK Kosanica
10.11.2019 13:30 Žitorađa 1 : 1 Budućnost
10.11.2019 13:30 OFK Slatina 1 : 0 Jedinstvo (P)
10.11.2019 13:30 Tanasko Rajić 5 : 1 BSK
10.11.2019 13:30 Balkanski 1 : 2 Hajduk Veljko
10.11.2019 13:30 Majdanpek 2 : 0 Đerdap
10.11.2019 13:30 OFK 019 0 : 2 Kablovi
10.11.2019 13:30 Jedinstvo (M) 2 : 2 Meševo
10.11.2019 13:30 OFK Lugomir 1 : 4 Župa
10.11.2019 11:00 Radnički (S) 2 : 0 Morava 1918
10.11.2019 13:30 Bošnjane 0 : 4 Jedinstvo (P)
10.11.2019 13:30 Mačkovac 2 : 2 Kušiljevo
10.11.2019 13:30 Levač 4 : 1 Jastrebac
10.11.2019 13:30 Naša krila 1936 9 : 0 Rudar
10.11.2019 13:30 OFK Brzi Brod 1 : 1 Zemljoradnik
10.11.2019 13:30 Vrtište 3 : 1 Orljane
10.11.2019 13:30 Mladost (M) 3 : 2 OFK Niš
10.11.2019 13:30 Moravica 1 : 0 Bukovik
10.11.2019 13:30 Jedinstvo (GM) 9 : 0 OFK Napredak 1929
10.11.2019 10:00 Torlak 6 : 2 Dunav
10.11.2019 13:00 BSK 1926 0 : 2 Turbina
10.11.2019 13:00 Komgrap 3 : 2 BASK
10.11.2019 13:00 Studenski Grad 0 : 0 Leštane
10.11.2019 13:00 Mladost 0 : 2 Šumadija
10.11.2019 13:00 Vrčin 1 : 6 BSK Batajnica
10.11.2019 11:00 Prva Iskra 3 : 1 Milutinac
10.11.2019 13:00 Sirakovo 2 : 1 Trgovački
10.11.2019 13:00 Integral 4 : 2 Rudar (Kr)
10.11.2019 13:00 Borac (K) 3 : 2 Železničar
10.11.2019 13:00 Napredak Simićevo 2 : 1 Obilić
10.11.2019 13:00 Budućnost (V) 1 : 2 Borac (Ž)
10.11.2019 13:00 Mlava (ML) 1 : 1 Sloga (B)
10.11.2019 13:00 Sloga (L) 1 : 3 Rudar 2001
10.11.2019 13:00 Radnik 2 : 1 Sloga (L)
10.11.2019 13:00 Pobeda 5 : 0 Bresje Superior
10.11.2019 13:00 Omladinac 0 : 3 Crvena zvezda
10.11.2019 13:00 Podunavac 3 : 1 Obilić
10.11.2019 13:00 Sloga (M) 3 : 2 SASK
10.11.2019 13:00 Cerovac 2013 3 : 0 Železničar Kusadak
10.11.2019 13:00 Mladi radnik 1940 4 : 1 Osipaonica
10.11.2019 13:00 Banjani 3 : 2 ZSK
10.11.2019 13:00 Kolubara 2 0 : 1 OFK Brđanac
10.11.2019 13:00 Junior Novo Naselje 2 : 1 Trlić
10.11.2019 13:00 OFK Jabučje 7 : 0 Iskra
10.11.2019 13:00 Tulari 3 : 1 Pepeljevac
10.11.2019 13:00 Mladi borac 2 : 1 Mladost (PP)
10.11.2019 13:00 Majur 6 : 3 Vidojevica
10.11.2019 13:00 Cer 3 : 1 Sinđelić
10.11.2019 13:00 Mladost (DD) 2 : 1 Duško
10.11.2019 13:00 Milan Orlić 2 : 1 Sloga
10.11.2019 13:00 Drina 1 : 2 Podrinje
10.11.2019 13:00 Hajduk Stanko 0 : 2 Jedinstvo 1924 (VL)
10.11.2019 13:00 Karađorđe 4 : 0 Jedinstvo (ŠT)
10.11.2019 13:30 Kraljevo Hajduk 3 : 2 Popovići Vrnjci
10.11.2019 13:30 Napredak 0 : 3 Proleter
10.11.2019 13:30 Karađorđe 0 : 0 Ibar
10.11.2019 13:30 Ribnica 0 : 0 Rudar
10.11.2019 13:30 Gruža 1 : 0 Borac (V)
10.11.2019 13:30 Mataruge 1 : 0 Mladost
10.11.2019 13:30 Budućnost 4 : 0 Granit
10.11.2019 14:00 Mladost (A) 2 : 3 Napredak
10.11.2019 14:00 Dedinje Junajted 4 : 1 Slatina
10.11.2019 14:00 Rudar 1 : 1 Jedinstvo (P)
10.11.2019 14:00 Donja Vrbava 0 : 4 Omladinac (Z)
10.11.2019 14:00 Ozrem 0 : 2 Ovčar
10.11.2019 14:00 Jedinstvo (K) 3 : 2 Zadrugar
10.11.2019 13:00 Maglić 0 : 0 Budućnost (M)
10.11.2019 13:00 Kulpin 1 : 0 Omladinac
10.11.2019 13:00 Borac 46 2 : 1 Radnički 1918
10.11.2019 13:00 Budućnost (P) 2 : 0 Slavija
10.11.2019 13:00 Hercegovac 3 : 1 Vojvodina
10.11.2019 13:00 Iskra 3 : 1 Preporod
10.11.2019 13:00 Jadran 7 : 0 Sloga
10.11.2019 13:00 Sutjeska 4 : 1 Radnički 1905
10.11.2019 13:00 Proleter (Nj) 2 : 1 Senta
10.11.2019 13:00 Đurđin 7 : 0 Proleter (RS)
10.11.2019 13:30 Napredak 2 : 2 Mitros
10.11.2019 13:30 Hajduk (V) 0 : 1 Budućnost
10.11.2019 13:30 PSK Putinci 1 : 0 Donji Petrovci
10.11.2019 13:30 Hajduk (B) 0 : 0 Donji Srem 2015
10.11.2019 13:30 LSK Laćarak 0 : 1 Ljukovo
10.11.2019 13:30 Borac (M) 0 : 3 Radnički
10.11.2019 13:30 Borac (K) 3 : 2 Železničar
10.11.2019 13:30 Hajduk 1 : 0 Fruškogorac
10.11.2019 13:30 Šajkaš 1908 3 : 0 TSK
10.11.2019 13:30 ŽSK 2 : 0 Petrovaradin
10.11.2019 13:30 Veternik 1 : 2 Index
10.11.2019 13:30 Tatra 4 : 4 OFK Sirig
10.11.2019 13:30 Bačka (B) 2 : 0 Bačka (Đ)
10.11.2019 13:00 Radnički 1911 2 : 3 Delija
10.11.2019 13:00 Crvena zvezda 2 : 1 Mladost (BD)
10.11.2019 13:00 Borac 4 : 0 Jedinstvo
10.11.2019 13:00 Polet 2 : 2 Lehel
10.11.2019 13:00 OFK Klek 3 : 2 Vojvodina
10.11.2019 13:00 Potisje 4 : 0 Tamiš
10.11.2019 13:00 Omladinac FAM 5 : 0 2. Oktobar
10.11.2019 13:30 Radnički (B) 0 : 1 Dolina
10.11.2019 13:30 Budućnost (A) 4 : 5 Partizan (G)
10.11.2019 13:30 Hajdučica 3 : 2 Crvena zvezda
10.11.2019 13:30 Sloga (BNS) 0 : 1 Jugoslavija
10.11.2019 13:30 Strela 2 : 0 Partizan (U)
10.11.2019 13:30 Spartak 1911 3 : 2 Jedinstvo (V)
10.11.2019 13:30 Polet (Id) 1 : 1 Potporanj
10.11.2019 13:30 Mladi borac 1 : 3 Vučje
10.11.2019 13:30 Moravac 0 : 3 BSK
10.11.2019 13:30 Polet 5 : 1 OFK Morava
10.11.2019 13:30 Železničar 2 : 1 Mladost 1959
10.11.2019 13:30 Zloćudovo 1 : 1 Jedinstvo
10.11.2019 13:30 Kumarevo 65 1 : 5 Real
10.11.2019 13:30 Umac 3 : 2 Sloga
10.11.2019 13:30 Šumadija 2 : 1 Progres
10.11.2019 11:00 Sloga 1 : 0 Branik
10.11.2019 13:30 Urovica 3 : 1 Blizna
10.11.2019 13:30 Radnički 0 : 3 Zlot
10.11.2019 13:30 Sloga (M) 3 : 0 Osnić
10.11.2019 13:30 PRO Rudar 1 : 2 Midžor
10.11.2019 13:30 Trebič 1 : 0 Graničar
10.11.2019 13:30 Velika Jasikova 3 : 0 Ozren
10.11.2019 13:30 Donji Kopaonik 1 : 5 Sloga (Ć)
10.11.2019 13:30 Šanac 2 : 1 Trudbenik
10.11.2019 13:30 Žabare 1 : 1 FUD
10.11.2019 13:30 Kupci 4 : 3 Mladost
10.11.2019 13:30 13. April 1 : 1 Vinogradar
10.11.2019 13:30 Sloga (M) 4 : 0 Gradina
10.11.2019 13:30 Bratstvo 3 : 0 Hajduk
10.11.2019 13:30 Morava (R) 2 : 4 Moravac 2015
10.11.2019 13:30 Resavac 3 : 0 Morava (KS)
10.11.2019 13:30 Napredak (D) 2 : 1 Javor
10.11.2019 13:30 Orlovi 4 : 3 Juhor
10.11.2019 13:30 Mladost (D) 1 : 3 Partizan (M)
10.11.2019 13:30 OFK Batinac 2 : 0 Mladost (J)
10.11.2019 13:30 Kolare 5 : 3 Dragocvet
10.11.2019 13:30 OFK Bratstvo 2 : 0 Mladost (K)
10.11.2019 13:00 Posavina 1 : 0 Zvezda
10.11.2019 10:00 Radnički 2 : 0 Borac (L)
10.11.2019 13:00 OFK Zabrežje 1 : 0 Strelac
10.11.2019 13:00 Lisović 0 : 2 OFK Borac
10.11.2019 13:00 Barajevo 1 : 2 Rojkovac
10.11.2019 13:00 Duboko 1 : 4 Omladinac
10.11.2019 13:00 Budućnost 4 : 1 Mladost
10.11.2019 13:00 Boleč 4 : 0 Velika Krsna
10.11.2019 13:00 Zuce 2019 6 : 0 Šepšin
10.11.2019 10:00 OFK Student 1 : 4 Zaklopača
10.11.2019 13:00 Rabrovac 1 : 5 Dunavac
10.11.2019 13:00 Kosmaj 5 : 0 Kosmajac
10.11.2019 13:00 Šumadija 1962 1 : 3 Vinča
10.11.2019 13:00 Rasovača 4 : 2 Mladost (B)
10.11.2019 13:00 Zaplanjac 2 : 2 Elid
10.11.2019 13:00 Moravac (Č) 2 : 2 Doljevac
10.11.2019 13:00 Sloga 4 : 2 Naisus 1977
10.11.2019 13:00 Radnički 1947 0 : 0 Pobeda
10.11.2019 13:00 Moravac (ZT) 4 : 2 OFK Rutevac 1908
10.11.2019 13:00 Radnički 1924 5 : 2 Palilula
10.11.2019 13:00 Marjan 2 : 2 ŽSK
10.11.2019 13:00 Plaskovac 4 : 1 Šumadinac (S)
10.11.2019 13:00 Borac 0 : 0 Mladost MG
10.11.2019 13:00 Vinča 1 : 3 Prvi srpski ustanak
10.11.2019 13:00 Lokomotiva 1 : 2 Šumadinac (N)
10.11.2019 13:00 Banja 0 : 2 Sloga
10.11.2019 13:00 Omladinac (DR) 0 : 2 Trnava
10.11.2019 13:00 BSK 2 : 0 Jasenica
10.11.2019 13:30 Gnjilan 1 : 1 Željuša
10.11.2019 13:30 Dragoš 6 : 2 Spartak
10.11.2019 13:30 Mladost 4 : 0 Padež
10.11.2019 13:00 Polet 4 : 0 Bakionica
10.11.2019 13:00 Ježevica 2 : 0 Kotroman
10.11.2019 13:00 Omladinac 3 : 0 Višesava
10.11.2019 13:00 Prvi partizan 1 : 1 Perućac
10.11.2019 13:00 Sečica 1 : 0 Ariljska rampa
10.11.2019 13:00 Čajetina 0 : 0 Lazarica
10.11.2019 13:00 Savinac 2 : 1 Jedinstvo
10.11.2019 13:00 Sinđelić 2012 4 : 3 Borac (O)
10.11.2019 13:00 Poštar Zvezdara 2 : 1 Šumadinac
10.11.2019 11:00 Hajduk 3 : 0 Posavac Tišma
10.11.2019 13:00 Balkan Mirijevo 1 : 3 Rakovica
10.11.2019 13:00 Srem 0 : 2 Borac (P)
10.11.2019 13:00 Institut 1 : 1 Heroj Polet
10.11.2019 13:00 PKB Kovilovo 3 : 2 011
10.11.2019 13:00 Kutlovo 0 : 0 Zastava
10.11.2019 13:00 Srbija 2 : 0 Pobeda 1926
10.11.2019 13:00 Maršić 5 : 1 Šumadija 1934
10.11.2019 13:00 Šumadinac KG 4 : 2 Jedinstvo (P)
10.11.2019 13:00 Kolonija 5 : 1 Mladost (P)
10.11.2019 13:00 Borac (D) 1 : 1 Sloboda (G)
10.11.2019 13:30 Mladost (DK) 2 : 0 Vulkan 1963
10.11.2019 13:30 Mladost (L) 2 : 1 Omladinac
10.11.2019 13:30 Radnički 1936 2 : 5 Delijski Vis
10.11.2019 13:30 Čegar 2013 3 : 0 Stevan Nešticki
10.11.2019 13:30 Palilulac 2 : 0 Aluminjum
10.11.2019 13:30 Sloboda 3 : 1 Morava
10.11.2019 13:30 Crvena zastava 5 : 1 Proleter
10.11.2019 13:00 Lugina 3 : 0 Mladost (S)
10.11.2019 13:00 Mladost (B) : Čelik
10.11.2019 13:00 Ternoci 5 : 3 Levosoje
10.11.2019 13:00 Vihor 1 : 1 OFK Alakince
10.11.2019 13:00 FSU Južna pruga : Mineralac
10.11.2019 13:00 Ibar 0 : 2 Kopaonik
10.11.2019 13:30 Dobrič : Trbunje
10.11.2019 13:30 Kaćuša 5 : 1 Omladinac
10.11.2019 11:00 Dračić 2018 1 : 1 Žabari
10.11.2019 11:00 Jadar 2013 4 : 4 Joks Junajted
10.11.2019 13:00 Komanice 0 : 0 Mladost
10.11.2019 11:00 Polet 1 : 3 Stari drugari
10.11.2019 13:00 Tešnjar 1 : 2 OFK Senjak
10.11.2019 11:00 Milenko Pavlović 3 : 0 Popadić
10.11.2019 11:00 Ribnikar 1 : 4 Lukavac
10.11.2019 13:30 Mladost (V) 2 : 1 Šarbane
10.11.2019 13:30 OFK Paljuvi 0 : 1 Polet (DL)
10.11.2019 13:30 Polet (T) 2 : 1 Joševa
10.11.2019 13:30 Pambukovica 3 : 0 Kalenić
10.11.2019 13:30 Bogutovačka Banja 4 : 1 Borac (A)
10.11.2019 13:30 Lazac 4 : 2 Jedinstvo (G)
10.11.2019 11:00 Miločajac 2 : 5 Stubal
10.11.2019 13:30 Jedinstvo (D) 1 : 2 Braća Vuković
10.11.2019 13:30 Jovo Kursula 3 : 2 Zvezda
10.11.2019 13:30 Mladost 1981 0 : 2 Jedinstvo 2017
10.11.2019 13:00 OFK Odžaci 0 : 2 Aleksa Šantić
10.11.2019 13:00 Dunav 2 : 5 Borac
10.11.2019 13:00 Jedinstvo 0 : 6 Lipar
10.11.2019 13:00 Omladinac 1 : 1 Zadrugar
10.11.2019 13:00 Hajduk 0 : 1 Polet
10.11.2019 13:00 Stanišić 1920 3 : 2 Kula
10.11.2019 13:00 Terekveš 3 : 0 Partizan
10.11.2019 10:00 Fruška Gora 3 : 0 Graničar 1924
10.11.2019 13:30 OFK Bikić 1 : 1 Sloven
10.11.2019 13:30 Sremac 4 : 0 Fruškogorac
10.11.2019 13:30 OFK Zeka Buljubaša 3 : 0 Sloga (Č)
10.11.2019 13:30 Sloga (V) 2 : 0 Jednota
10.11.2019 13:30 Sloboda 1 : 4 Obilić 1993
10.11.2019 13:30 Trgovački 1 : 4 BSK
10.11.2019 13:30 Obilić 2 : 4 Susek
10.11.2019 13:30 Titel 0 : 2 Jedinstvo (G)
10.11.2019 13:30 Borac 1 : 0 Proleter
10.11.2019 13:30 Sloga 1 : 1 Moskva
10.11.2019 13:30 Hajduk 0 : 1 Vinogradar
10.11.2019 13:30 Borac (VS) 4 : 0 Polet
10.11.2019 13:30 Partizan (K) 1 : 0 Karaš (K)
10.11.2019 13:30 Ševac 0 : 0 Vulturul
10.11.2019 13:30 Banat (I) 3 : 0 Banat (D)
10.11.2019 13:30 Karaš (J) 1 : 0 Ratar
10.11.2019 13:30 Sloboda 3 : 2 Todorovce
10.11.2019 11:00 Lemind 1953 4 : 1 Radnik Sušica 2012
10.11.2019 13:30 Donja Lomnica 2 : 2 Gradac
10.11.2019 13:30 Badince 3 : 0 Navalin
10.11.2019 11:00 Bratstvo 2 : 0 Plantaža
10.11.2019 13:30 Poljoprivrednik 0 : 2 14. Oktobar
10.11.2019 13:30 Velika Drenova 3 : 0 Mladi radnik
10.11.2019 13:30 Sloga (L) 4 : 1 Borac
10.11.2019 13:30 Kamenorezac 76 0 : 4 Stari Trstenik
10.11.2019 13:30 Omladinac 2 : 4 Sloga (D)
10.11.2019 13:30 Rubin 3 : 2 Kopaonik
10.11.2019 13:30 Mladost 7 : 1 Polet 57
10.11.2019 13:30 Garevina 2 : 2 Vinogradar
10.11.2019 13:30 15. Avgust 1950 3 : 2 Napredak (Sv)
10.11.2019 13:30 OFK Juhor 2016 2 : 1 Istok 63
10.11.2019 13:30 Pomoravlje 1 : 2 Budućnost
10.11.2019 13:30 Napredak (St) 6 : 1 Mladost (GM)
10.11.2019 13:30 Šumadija 2 : 3 Mladost (S)
10.11.2019 13:30 Mladost 2 : 0 Mladost
10.11.2019 13:30 GFK Tabane 6 : 1 Ursule
10.11.2019 13:30 Osaonica 1 : 2 Sloboda
10.11.2019 13:30 Jedinstvo 0 : 3 Kupinovac
10.11.2019 13:30 Šantarovac 1 : 1 Partizan
10.11.2019 13:30 Ljubinić 0 : 1 Jedinstvo
10.11.2019 11:00 Pobednik 4 : 1 Proleter
10.11.2019 13:30 Partizan 4 : 4 Sloga
10.11.2019 11:00 Polet 2 : 0 Belo Polje
10.11.2019 13:30 Skela 1 : 2 Borac
10.11.2019 13:30 Krtinska 9 : 1 Trstenica
10.11.2019 17:00 Sparta Železnik 3 : 1 Dedinje
10.11.2019 13:00 Umka 0 : 1 Rekreativo 011
10.11.2019 13:00 DIF 1 : 0 Zmaj 1953
10.11.2019 13:00 Velika Moštanica 1 : 2 13. maj
10.11.2019 13:00 BUSK 1 : 0 Busije
10.11.2019 10:00 Šećeranac Ada 1 : 1 Novi Beograd
10.11.2019 13:30 Napredak 4 : 2 Mladost
10.11.2019 13:30 Radnički 5 : 0 Krušedol
10.11.2019 13:30 Graničar 4 : 2 Šumar
10.11.2019 13:30 Hrtkovci 1 : 1 Polet
10.11.2019 13:30 ČSK 1 : 2 Srem
10.11.2019 13:30 OFK Brestač 3 : 0 Dunav
10.11.2019 13:30 Sremac (Dob) 2 : 1 Sremac Deč
10.11.2019 13:00 Bačka 5 : 0 Tisa
10.11.2019 13:00 Graničar 0 : 1 Slavija
10.11.2019 13:00 Jadran 0 : 2 Potisje
10.11.2019 13:00 Jedinstvo 4 : 0 Šampion
10.11.2019 13:00 Čoka 2 : 4 Tromedja
10.11.2019 13:00 Horgoš 1911 2 : 0 Hajduk
10.11.2019 13:00 Zadrugar 3 : 2 Napredak
10.11.2019 13:00 Omladinac 2013 (SL) 1 : 1 Budućnost 1929 (ZM)
10.11.2019 13:00 Lipolist 4 : 2 Premijer
10.11.2019 13:00 Sloboda 3 : 4 Gorki
10.11.2019 13:00 Budućnost (DO) 3 : 0 Milicionar
10.11.2019 14:00 OFK Rogača 5 : 1 Nemenikuće
10.11.2019 11:00 Rudar 2012 : Vis
10.11.2019 14:00 Mladost M.I. 3 : 1 Stojnik
10.11.2019 11:00 Vojvoda 1 : 0 Popović
10.11.2019 14:00 Sibnica 0 : 3 Djurinci
10.11.2019 13:00 Jadar 1961 3 : 1 Hajduk
10.11.2019 13:00 Borac 7 : 0 Jezero
10.11.2019 13:00 Antimon 3 : 0 Prva Iskra
10.11.2019 13:00 Sloga 2 : 0 Jedinstvo (MZ)
10.11.2019 13:00 Pričinović 3 : 2 Dobrava
10.11.2019 13:00 OFK Jelen 3 : 4 Trešnjevka
10.11.2019 13:00 Sloga 3 : 1 Radnički
10.11.2019 13:00 Cerić 3 : 1 Mrovska
10.11.2019 13:00 Vlašić 5 : 3 Šipurske livade
10.11.2019 13:00 Rankovac 3 : 0 Vojvoda Stepa Stepanović
10.11.2019 13:00 PKB (PS) 4 : 0 Pionir
10.11.2019 13:00 Palilulac 0 : 2 Avala 1939
10.11.2019 13:00 Resnik 5 : 2 Minel
10.11.2019 13:30 Sveti Stefan 1 : 2 OFK Crvenka
10.11.2019 13:00 Pinosava 0 : 0 Siti Sport Klub
10.11.2019 13:30 Bački Hajduk 1 : 1 Bačka 1945
10.11.2019 13:30 Neštin 3 : 0 Sloga
10.11.2019 13:30 Budućnost 1 : 0 Soko
10.11.2019 13:30 Borac 0 : 3 Mladost
10.11.2019 13:30 Krivanj 0 : 2 Bačka
10.11.2019 13:00 Napredak (MK) 0 : 1 Mladi radnik (D)
10.11.2019 13:00 Mladost (R) 1 : 1 Kruševica 1980
10.11.2019 11:00 Karađorđe (V) 1 : 0 Karađorđe 2013 (Viš)
10.11.2019 13:00 Jedinstvo (O) 5 : 1 Feniks
10.11.2019 13:00 Badnjevac 3 : 2 BSK
10.11.2019 13:00 Jedinstvo (K) 0 : 1 Jasenovac
10.11.2019 13:00 Krilaš 6 : 0 Radnički (K)
10.11.2019 13:00 Napredak 1936 5 : 2 Bata Bulić
10.11.2019 13:00 Borac (V) 3 : 2 Sloga 1952
10.11.2019 13:00 Manastirica 1 : 0 Zadrugar 1947
10.11.2019 13:00 Napredak (P) 2 : 4 Žitkovica 2017
10.11.2019 13:00 Barič 1 : 0 Mladost (B)
10.11.2019 13:00 Baštovan 2015 1 : 6 Sloga (M)
10.11.2019 13:00 Ljubičevo 1 : 1 Žika Marković Uča
10.11.2019 13:00 Desine 1 : 2 Stig 1955
10.11.2019 13:00 Vihor 1 : 0 Mlava (B)
10.11.2019 13:00 Vrbica 2 : 0 Venčani
10.11.2019 13:00 Borac 0 : 2 Mladi rudar
10.11.2019 10:00 Budućnost 2 : 1 Trešnjevica
10.11.2019 13:00 Šamot 0 : 2 Brezovac
10.11.2019 13:00 Radoje Domanović 0 : 6 Kopljari
10.11.2019 10:00 Mladost 0 : 1 Sloga
10.11.2019 13:30 Kej 3 : 0 Budućnost
10.11.2019 13:30 Mršinci 2 : 3 Morava
10.11.2019 13:30 Lugovi 1 : 3 Prijatelji
10.11.2019 13:30 Planinac 1 : 4 Orlovac 1932
10.11.2019 13:30 Vujan 0 : 1 Rakova
10.11.2019 13:30 Gavrilo Princip 3 : 7 Čačak 94
10.11.2019 13:00 Sloga Lužnice 2016 4 : 2 OFK Žeželj
10.11.2019 13:00 Slavija 4 : 0 Ćava
10.11.2019 13:00 Jadran 0 : 4 Košutnjak
10.11.2019 13:00 Dobrača 0 : 1 Divostin
10.11.2019 13:30 Udarnik Višnjevac 8 : 3 Palić
10.11.2019 13:30 OFK Mala Bosna 2015 2 : 3 Bikovo
10.11.2019 13:30 Žednik 0 : 1 Elektrovojvodina
10.11.2019 13:30 Čantavir 0 : 1 Lokomotiva
10.11.2019 13:30 Solid 5 : 9 Hajduk
10.11.2019 13:30 Rasina 2 : 2 Naupare
10.11.2019 11:00 Modrica 3 : 0 Zdravinje
10.11.2019 11:00 Čarapan 0 : 2 Gornji Stepoš
10.11.2019 11:00 Konjuh 3 : 0 Borac
10.11.2019 11:00 Polet 3 : 0 Makrešane
10.11.2019 13:30 Parunovac 1 : 1 Bukovica
10.11.2019 13:30 Mudrakovac 0 : 2 Globoder
10.11.2019 Jelica 1 : 3 Voćar
10.11.2019 11:00 Prilike 2 : 2 Brezova
10.11.2019 Sloga 1 : 1 Vrelo
10.11.2019 Radnički 0 : 3 Bratstvo
10.11.2019 13:00 Skobalj 0 : 3 Budućnost
10.11.2019 13:00 Stari Hrast 2018 4 : 1 Zeppelin 026
10.11.2019 13:00 Proleter 1947 0 : 6 Vrbovac
10.11.2019 13:00 OFK Slavija 0 : 16 Jezava
10.11.2019 13:30 Vučak 0 : 1 Landol
10.11.2019 13:30 Lunjevac 0 : 1 Petlić SD 026
10.11.2019 13:30 7. Juli 4 : 0 Drugovac
10.11.2019 13:30 Ratar 6 : 1 Tempo
10.11.2019 11:00 Crvena zvezda 3 : 4 Polet (R)
10.11.2019 11:00 Rutevac 2 : 5 Borac
10.11.2019 11:00 Polet (V) 7 : 0 Vukašinovac
10.11.2019 13:00 Sloga 1 : 1 Selo Mladenovac
10.11.2019 11:00 Koča Andjelković 0 : 3 Egeta
10.11.2019 11:00 Rtkovo 3 : 1 Pontes
10.11.2019 13:30 Kladušnica 0 : 2 Mala Vrbica
10.11.2019 13:30 Milutinovac 1 : 4 Lokomotiva
10.11.2019 10:00 Arbanasce 5 : 0 Jugovići
10.11.2019 13:30 Šumadija 1 : 5 Magnohrom
10.11.2019 13:30 Omladinac 4 : 0 Partizan (V)
10.11.2019 13:30 Zgodačica 2 : 6 Koštam Polje
10.11.2019 13:30 Stara Čaršija 1 : 0 Studen Vitez
10.11.2019 13:30 Mladost 1925 4 : 1 Sloga Obrva
10.11.2019 13:30 Železničar 1 : 2 Omladinski
10.11.2019 13:30 Popovac 2 : 1 Jedinstvo
10.11.2019 13:30 Heroj 2 : 6 Borac 1950
10.11.2019 13:30 Sloga 6 : 1 Polet
10.11.2019 13:30 ISK Izvor 0 : 0 Radnik
10.11.2019 13:30 BSK Buljane 6 : 0 Razvitak
10.11.2019 13:30 Budućnost 2 : 0 Donja Mutnica
10.11.2019 10:00 Budućnost 1995 0 : 4 OFK Stublenica
10.11.2019 10:00 OFK Takovo 1 : 5 Kolubara (LP)
10.11.2019 10:00 Vukona 4 : 1 Sloga (V)
10.11.2019 10:00 Dokmir 3 : 1 Jedinstvo (M)
10.11.2019 10:00 Verko 4 : 0 Belpos
10.11.2019 10:00 Torpedo 3 : 1 Hajduk
10.11.2019 10:00 Skupljen 2013 2 : 4 Sloga 1949
10.11.2019 10:00 Mladost (Z) 2 : 4 Petrovac 74
10.11.2019 10:00 Polet 2 : 1 Jedinstvo 2014
10.11.2019 13:00 Bukorovac 6 : 1 Kremenac
10.11.2019 13:00 Hajduk 1936 1 : 2 Partizan (C)
10.11.2019 13:30 Domaćin 0 : 0 Dobra Voda
10.11.2019 13:30 Mladost 1 : 0 Mladi radnik
10.11.2019 13:30 OFK Dragoševac 4 : 0 Dražmirovac
10.11.2019 13:30 Belica 2 : 5 Crni Vrh
10.11.2019 00:00 Udarnik 2015 2 : 0 Rudar 1947
10.11.2019 13:00 POFK Letnjikovac 1 : 7 Partizan
10.11.2019 10:00 Jarmenovci 2 : 3 Maskar
10.11.2019 10:00 Kalipolje 2 : 1 Krćevac 04
10.11.2019 10:00 Mladost 3 : 2 Junkovac
10.11.2019 13:30 Jedinstvo (K) 2 : 0 Graničar
10.11.2019 13:30 Polet 1 : 5 Borac
10.11.2019 13:30 Jedinstvo (P) 6 : 2 Fruškogorac
10.11.2019 11:00 Jedinstvo (S) 0 : 2 Sloga 1945
10.11.2019 13:00 Sinđelić : Resava
10.11.2019 10:00 Mlava (R) 5 : 2 Homoljac
10.11.2019 13:00 Tulež 0 : 1 Misača
10.11.2019 16:30 Široki Brijeg 1 : 0 Velež
10.11.2019 13:30 Mladost 1 : 1 Borac
10.11.2019 13:00 Sutjeska 2 : 0 Kom
10.11.2019 13:00 Bokelj 0 : 0 Mornar
10.11.2019 13:00 Dečić 4 : 1 Arsenal
10.11.2019 13:00 Drezga : Jezero
10.11.2019 13:00 Lovćen 0 : 0 Jedinstvo (BP)
10.11.2019 00:00 Igalo 4 : 0 Cetinje
10.11.2019 00:00 Orjen 1 : 1 Obilić
10.11.2019 17:30 Liverpool 3 : 1 Manchester City
10.11.2019 15:00 Manchester United 3 : 1 Brighton
10.11.2019 15:00 Wolverhampton 2 : 1 Aston Villa
10.11.2019 14:00 Athletic Club 2 : 1 Levante
10.11.2019 16:00 Atlético Madrid 3 : 1 Espanyol
10.11.2019 21:00 Real Betis 1 : 2 Sevilla
10.11.2019 18:30 Getafe 0 : 0 Osasuna
10.11.2019 12:00 Mallorca 3 : 1 Villarreal
10.11.2019 13:30 Borussia M'gladbach 3 : 1 Werder Bremen
10.11.2019 15:30 Wolfsburg 0 : 2 Bayer Leverkusen
10.11.2019 18:00 Freiburg 1 : 0 Eintracht
10.11.2019 12:30 Cagliari 5 : 2 Fiorentina
10.11.2019 20:45 Juventus 1 : 0 Milan
10.11.2019 15:00 Lazio 4 : 2 Lecce
10.11.2019 18:00 Parma 2 : 0 Roma
10.11.2019 15:00 Sampdoria 0 : 0 Atalanta
10.11.2019 15:00 Udinese 0 : 0 SPAL
10.11.2019 21:00 Olympique Marseille 2 : 1 Olympique Lyonnais
10.11.2019 17:00 Montpellier 3 : 0 Toulouse
10.11.2019 15:00 Rennes 3 : 1 Amiens SC
10.11.2019 17:05 Nantes 2 : 3 Saint-Étienne
10.11.2019 13:00 Napredak Junior 2018 3 : 1 Spartak DOO
10.11.2019 12:30 Crvena zvezda B 2018 4 : 1 ŽGFK Lavice Dubočica
10.11.2019 11:00 Vojvodina 0 : 2 Voždovac
10.11.2019 10:00 Radnički (SM) 1 : 1 Radnički (Z)
10.11.2019 10:00 Radnički (NP) 7 : 0 OFK Vršac
10.11.2019 10:00 Podrinje 1 : 2 Dinamo 1945
10.11.2019 10:00 Petar Puača 0 : 2 Vojvodina
10.11.2019 Topličanin 2 : 1 Sinđelić
10.11.2019 Real 4 : 0 Bor 1919
10.11.2019 Timok 1919 1 : 2 Radnik
10.11.2019 Jedinstvo (P) 2 : 2 Radnički (P)
10.11.2019 10:00 Bačka 1901 1 : 3 RFK Novi Sad 1921
10.11.2019 10:00 Njerš Ištvan 3 : 1 TSC
10.11.2019 12:00 Radnički 1912 5 : 0 Kabel
10.11.2019 10:00 AFK 2 : 1 Tornjoš
10.11.2019 11:00 Teleoptik 1 : 3 Brodarac
10.11.2019 13:00 Vojvodina 1 : 2 Zemun
10.11.2019 09:00 Lokomotiva 3 : 3 IMT
10.11.2019 13:45 Radnički (NB) 2 : 1 Kolubara
10.11.2019 13:00 Dinamo 4 : 2 Real 2
10.11.2019 12:00 Bačka 1901 1 : 3 RFK Novi Sad 1921
10.11.2019 12:00 Radnički (S) 1 : 7 Kabel
10.11.2019 12:00 Borac 2 : 6 Petrika
10.11.2019 12:00 Radnički (SM) 0 : 5 Radnički (Zr)
10.11.2019 12:00 Podrinje 2 : 2 Dinamo 1945
10.11.2019 12:00 OFK Vrbas 4 : 0 Srbobran
10.11.2019 11:00 Šumadija 1903 1 : 0 Jošanica
10.11.2019 11:00 Apolon 4 : OFK Ras
10.11.2019 13:00 Radnički 1923 3 : 2 Sloga (K)
10.11.2019 11:00 Kiker 4 : 1 Sport Klub 99
10.11.2019 Radnički (NB) : Crvena zvezda
10.11.2019 09:00 Rad 5 : 5 Voždovac
10.11.2019 12:00 Radnički (O) 2 : 5 Čukarički
10.11.2019 10:00 OFK Vršac 2 : 1 Dinamo 1945
10.11.2019 10:00 Radnički (Z) 2 : 1 Radnički (K)
10.11.2019 10:00 Voja Gačić 1 : 7 Mladost (L)
10.11.2019 00:00 Jedinstvo (SP) 0 : 13 Vojvodina
10.11.2019 10:00 Radnički (Š) 1 : 3 Petar Puača
10.11.2019 10:00 Petrika 3 : 0 GFK Sloven
10.11.2019 10:00 Inđija 1 : 3 Radnički (SM)
10.11.2019 10:00 Index 1 : 1 Prof. Bolesnikov
10.11.2019 10:00 Crvenka 0 : 3 Radnički 1912
10.11.2019 10:00 OFK Bačka 3 : 0 Arena Su
10.11.2019 09:00 TSC 6 : 0 Bečej 1918
10.11.2019 12:00 Bajša 6 : 2 Bačka
10.11.2019 09:30 Spartak '07 0 : 3 TSC
10.11.2019 10:00 Kevi 0 : 2 AFK
10.11.2019 10:00 Zadrugar 0 : 7 Železničar
10.11.2019 10:00 Radnički 0 : 3 Mačva
10.11.2019 10:00 Sloga (BB) 5 : 0 Takovo
10.11.2019 11:00 GFK Sloboda 1 : 0 Zlatibor
10.11.2019 11:00 Jedinstvo Putevi 0 : 5 Borac 1926
10.11.2019 10:00 RSK 5 : 1 AF Duljaj
10.11.2019 10:00 Bačinac 3 : 0 VGSK
10.11.2019 10:00 Cepelin 026 1 : 3 Mladi radnik 1926
10.11.2019 10:00 Sloga 33 4 : 2 Petlić SD 2006
10.11.2019 10:00 OFK Kosanica 4 : 3 GFK Dubočica
10.11.2019 09:00 Barajevo 3 : 0 Kaluđerica
10.11.2019 14:00 Šumadinac 2 : 1 Boleč
10.11.2019 11:00 Trudbenik 2 : 1 Kosmaj
10.11.2019 09:30 Vrčin 3 : 0 Šećeranac Ada
10.11.2019 14:00 Heroj Polet 1 : 0 PKB
10.11.2019 Plana : Savac
10.11.2019 Kraljica Marija 0 : 1 Sloga 036
10.11.2019 Radnički 1923 0 : 1 Mačva
10.11.2019 00:00 Rosulja 2014 1 : 1 Topličanin
10.11.2019 00:00 Morava 0 : 4 Napredak junior 2018
10.11.2019 09:30 Vinogradar 0 : 3 Arena SU
10.11.2019 11:00 Mladost (B) 6 : 1 Šumadija
10.11.2019 10:00 Budućnost 10 : 0 OFK Borac
10.11.2019 10:00 Borac (L) 4 : 1 Mladost (C)
10.11.2019 12:00 Srećno stopalo 8 : 5 Stepojevac Vaga
10.11.2019 10:00 Tešnjar 3 : 0 OFK Osečina
10.11.2019 10:00 Senjak 2 4 : 0 Omladinac
10.11.2019 10:00 Budućnost Krušik 2 : Budućnost Krušik 1
10.11.2019 10:00 Vojvode 4 : 2 Senjak 1
10.11.2019 10:00 Železničar 2 : 2 Radnički
10.11.2019 11:00 Kosmet 3 : 0 Sočanica
10.11.2019 10:30 Zvečan 2 : 1 Kopaonik
10.11.2019 15:00 Rudar 10 : 1 Radnik
10.11.2019 10:00 Kolubara 1 11 : 0 TEK Sloga
10.11.2019 09:15 Kolubara 2 6 : 2 ŽFK Borac
10.11.2019 08:30 Šumadija 1 : 8 Sloboda
10.11.2019 09:15 Železničar 5 : 0 Turbina
10.11.2019 08:30 Napredak 0 : 7 Kalimero
10.11.2019 10:00 Omladinac 3 : 0 Akademija fudbala
10.11.2019 12:15 Akademija fudbala 0 : 4 Kolubara 1
10.11.2019 12:15 Kalimero 2 : 4 Omladinac
10.11.2019 10:45 Turbina 3 : 0 Napredak
10.11.2019 11:30 Sloboda 0 : 5 Železničar
10.11.2019 10:45 ŽFK Borac : Šumadija
10.11.2019 11:30 TEK Sloga 1 : 7 Kolubara 2

Košarka

10.11.2019 12:00 Vojvodina 85 : 78 OKK Beograd
10.11.2019 18:00 Borac 85 : 67 Dunav
10.11.2019 16:30 Mladost Veternik 66 : 87 Nova Pazova
10.11.2019 15:30 Star Beočin 86 : 54 Železničar
10.11.2019 18:00 Topličanin 97 : 81 Rtanj
10.11.2019 18:00 Bor RTB 92 : 62 Niš
10.11.2019 19:00 Železničar 81 : 86 Osečina
10.11.2019 20:00 Sloga 78 : 84 Morava
10.11.2019 18:00 Play off 79 : 94 Užice
10.11.2019 16:30 Šumadija 2017 87 : 65 Kruševac
10.11.2019 17:00 Sloga (D) 81 : 87 Zicer 2014
10.11.2019 13:00 Sivac 82 : 70 Petrovgrad
10.11.2019 16:30 OKK Spartak 57 : 43 Basketball Stars
10.11.2019 15:00 Bagljaš 74 : 63 Senta
10.11.2019 18:00 Hercegovac 108 : 54 Akademik
10.11.2019 19:30 Jadran 95 : 84 Sloven
10.11.2019 18:20 Cerak 66 : 88 Umka Džez
10.11.2019 21:20 Barajevo Bambi 46 : 75 Mondo Basket
10.11.2019 20:10 Viva 87 : 77 Mladenovac
10.11.2019 21:30 ABBA 48 : 62 Ras
10.11.2019 16:00 Panteri 103 : 59 Radan
10.11.2019 18:30 Trijumf 76 : 79 Zone Boys
10.11.2019 18:00 Hajduk Veljko 89 : 60 Mladost
10.11.2019 20:00 Koper Primorska 67 : 90 Cedevita Olimpija
10.11.2019 18:00 Spartak 76 : 51 Srbobran
10.11.2019 16:00 Karaburma 65 : 75 Mileševka
10.11.2019 12:00 Lim 49 : 80 Železničar
10.11.2019 11:30 Zvečan 49 : 82 Sloga
10.11.2019 13:00 Paraćin 70 : 72 Student 2
10.11.2019 00:00 Trstenik 63 : 49 Svrljig
10.11.2019 00:00 Hisar 69 : 53 Dubočica
10.11.2019 16:30 Girl Basket 118 : 24 Karađorđevo

Odbojka

10.11.2019 19:00 Železničar 3 : 2 Novi Sad
10.11.2019 16:00 Borac 3 : 0 Banat
10.11.2019 17:00 Kolubara 3 : 0 Roda
10.11.2019 13:00 Mladi radnik 2 3 : 0 Crnjanski
10.11.2019 18:00 Bukovica Putevi 3 : 0 Tehničar (Kv)
10.11.2019 16:00 Partizan Lipljan 3 : 0 FAP Livnica
10.11.2019 13:00 020 3 : 2 Antena
10.11.2019 17:30 Ribnica 2 2 : 3 Gračac
10.11.2019 17:00 Desetka 3 : 2 MOK Topličanin 97
10.11.2019 16:00 Jagodina 2 : 3 Toplički Vitezovi
10.11.2019 18:00 Mladost (BP) 0 : 3 Vojvodina NS Seme 2
10.11.2019 13:00 Dunav Volley 3 : 0 Sombor
10.11.2019 18:00 Dunav Stars 3 : 0 Hajduk Veljko 2
10.11.2019 17:00 Jedinstvo 2 3 : 1 Sloven
10.11.2019 17:00 Klek Srbijašume 2 1 : 3 Vest
10.11.2019 14:00 Kikinda 3 : 0 Hajduk
10.11.2019 17:00 Bor 2 : 3 Milenijum
10.11.2019 14:00 Desetka 3 : 0 Topličanin
10.11.2019 12:00 Stampedo 0 : 3 Kuršumlija
10.11.2019 13:00 Zaječar 3 : 1 Leskovac 98
10.11.2019 17:30 Lucky Star 3 : 1 Srbijanka 014 - 2
10.11.2019 16:00 Radnički (Kg) 0 : 3 As Batajnica
10.11.2019 19:00 Fortuna plus 0 : 3 Volleyland
10.11.2019 13:00 Star 2 : 3 Partizan (SK)
10.11.2019 20:00 Bagljaš 023 3 : 1 Lavice 07
10.11.2019 14:00 Mokra Gora 3 : 1 Borac (Ča)
10.11.2019 16:00 Tutin 1 : 3 Sloboda S
10.11.2019 13:00 Napredak 037 1 : 3 Novi Pazar
10.11.2019 18:30 Mladost 1979 1 : 3 Dunav Volej
10.11.2019 20:15 Štrand Volej 3 : 0 Jadran
10.11.2019 20:00 Dunav 3 : 1 NS Tim
10.11.2019 18:00 Beočin 0 : 3 Novi Sad 2
10.11.2019 17:00 Grbić 3 : 0 Libero
10.11.2019 16:00 Odbojka 013 3 : 2 Proleter
10.11.2019 15:00 Kikinda 3 : 0 KI 0230
10.11.2019 18:00 Apatin 3 : 0 Bum Volej

Rukomet

10.11.2019 20:00 Crvena Zvezda 27 : 26 Nova Pazova
10.11.2019 16:00 Dolovo 28 : 28 Inđija
10.11.2019 20:00 Metaloplastika 2 35 : 29 Novi Beograd
10.11.2019 19:00 Crvena zvezda 2 44 : 21 Loznica
10.11.2019 20:00 Ub 28 : 29 Radnički (O)
10.11.2019 20:15 Sloga (PM) 26 : 22 PKB
10.11.2019 18:30 Partizan 2 29 : 34 Rakovica
10.11.2019 16:30 Rekreativo 31 : 21 Metalac
10.11.2019 16:00 Sloga 31 : 34 Trepča
10.11.2019 18:00 Mladost 33 : 22 Karađorđe
10.11.2019 14:30 Šamot 65 2 25 : 35 Župa 54
10.11.2019 19:00 Metalac 31 : 28 Kruševac
10.11.2019 17:00 Jastrebac 27 : 23 Hajduk Veljko 2
10.11.2019 19:00 Vlasotince 43 : 30 Bor
10.11.2019 19:00 Knjaz 1957 28 : 33 Aleksinac
10.11.2019 20:00 Budućnost 28 : 28 PIK Prigrevica
10.11.2019 19:30 Sombor 22 : 28 Metalac
10.11.2019 15:00 Dalmatinac 34 : 29 Naftagas
10.11.2019 17:00 Jedinstvo 1974 29 : 24 Osipaonica
10.11.2019 16:00 Smederevo 2 21 : 20 Umčari
10.11.2019 14:30 RK SC Voždovac 2012 - 2 27 : 31 Studentski grad
10.11.2019 16:00 Gučevo 19 : 27 RSU Akademija Lečić
10.11.2019 17:00 Mačva 2 13 : 35 BASK SOKO
10.11.2019 18:00 Pirot 33 : 33 Majdanpek
4.kolo