XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 511 utakmica za dan
Subota, 5 Oktobar 2019

Fudbal

05.10.2019 18:00 Čukarički 2 : 0 Javor Matis
05.10.2019 18:00 Mačva 0 : 1 Radnički (N)
05.10.2019 18:00 Rad 1 : 1 Proleter
05.10.2019 18:00 Radnik 1 : 0 TSC
05.10.2019 15:00 Smederevo 1924 1 : 0 Radnički (P)
05.10.2019 15:00 Kabel 2 : 0 Zemun
05.10.2019 18:00 Metalac 2 : 1 Kolubara
05.10.2019 15:00 Sinđelić 0 : 0 Trayal
05.10.2019 15:00 Zlatibor 1 : 1 OFK Žarkovo
05.10.2019 15:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 0 Trepča
05.10.2019 15:00 Sloga 33 2 : 1 Sloga (K)
05.10.2019 15:00 Mladi radnik 1926 2 : 1 Sloga (P)
05.10.2019 15:00 Proleter Mihajlovac 2 : 1 Mačva 1929
05.10.2019 17:00 Borac 1926 2 : 0 Loznica
05.10.2019 15:00 Šumadija (A) 0 : 1 Jedinstvo
05.10.2019 15:00 Tutin 5 : 1 RSK
05.10.2019 15:00 Mokra Gora 1 : 0 Takovo
05.10.2019 15:30 Omladinac 0 : 0 Bečej 1918
05.10.2019 15:30 OFK Vršac 4 : 1 Kozara
05.10.2019 15:30 Hajduk 1912 0 : 2 Železničar
05.10.2019 15:30 Bačka 1901 2 : 0 1. Maj Ruma
05.10.2019 15:30 Radnički (SM) 1 : 3 Radnički (Zr)
05.10.2019 15:30 Radnički 1912 2 : 0 Borac
05.10.2019 15:00 Moravac Orion 1 : 3 OFK Sinđelić
05.10.2019 15:00 Jedinstvo 2 : 1 GFK Dubočica
05.10.2019 14:30 Radnički (O) 1 : 1 BSK Borča
05.10.2019 14:30 OFK Mladenovac 2 : 1 Jedinstvo
05.10.2019 14:30 Radnički (NB) 1 : 1 Sremčica
05.10.2019 14:30 Lokomotiva 0 : 3 Crvena zvezda
05.10.2019 14:30 IMT 2 : 0 Teleoptik
05.10.2019 15:00 Karađorđe 6 : 0 Polet
05.10.2019 15:00 Sloga 1924 5 : 1 Mladi borac
05.10.2019 15:00 Spartak 1 : 1 Drina
05.10.2019 15:00 Ribnica 4 : 1 Mladost (D)
05.10.2019 15:00 Omladinac 2 : 2 Budućnost
05.10.2019 15:00 Vodojaža 2 : 1 Apolon 2018
05.10.2019 15:00 FAP 1 : 1 Lunjevica
05.10.2019 15:00 Crnokosa 1 : 1 Jedinstvo Putevi
05.10.2019 15:00 GFK Sloboda 4 : 0 Prijevor
05.10.2019 15:30 Sloga 2 : 0 Crvenka
05.10.2019 15:30 OFK Vrbas 2 : 0 Tekstilac
05.10.2019 15:30 OFK Mladost APA 2 : 2 Bajša
05.10.2019 15:30 ČSK Pivara 5 : 0 Mladost (T)
05.10.2019 15:30 Radnički (NP) 1 : 1 Mladost (NS)
05.10.2019 15:30 Sloga (T) 0 : 0 Cement
05.10.2019 15:30 Sloga (E) 4 : 1 Mladost (BJ)
05.10.2019 15:30 Crvena zvezda 0 : 2 Sremac
05.10.2019 15:30 Sloboda 1 : 0 Mladost (O)
05.10.2019 15:30 Radnički (S) 3 : 2 Begej
05.10.2019 15:30 Budućnost 1 : 0 Sloga
05.10.2019 15:30 Proleter (BK) 1 : 1 Jedinstvo (BK)
05.10.2019 15:30 Naftagas 1 : 0 Kikinda 1909
05.10.2019 15:00 Nebeski Andjeli 2 : 0 Sloga
05.10.2019 15:00 Jablanica 2 : 4 Pčinja
05.10.2019 15:00 Morava 2 : 1 Bobište
05.10.2019 15:00 Pusta Reka 1 : 1 Čekmin
05.10.2019 15:00 Bor 1919 4 : 1 OFK 019
05.10.2019 15:00 Rtanj 0 : 0 Majdanpek
05.10.2019 15:00 Rajko Mitić 0 : 1 Balkanski
05.10.2019 15:00 Timok 1919 3 : 0 OFK Slatina
05.10.2019 15:00 Đerdap 0 : 1 Hajduk Veljko
05.10.2019 15:00 Sloga 4 : 1 Jedinstvo (M)
05.10.2019 15:00 Jedinstvo (P) 5 : 1 Morava 1918
05.10.2019 15:00 OFK Napredak 1929 0 : 1 Vrtište
05.10.2019 11:00 Milutinac 3 : 0 Komgrap
05.10.2019 14:30 Šumadija 3 : 2 Turbina
05.10.2019 15:30 Rudar 2001 3 : 0 Borac (K)
05.10.2019 15:00 Jasenica 2017 3 : 2 Sloga (M)
05.10.2019 15:00 Radnik (Ub) 0 : 0 OFK Osečina
05.10.2019 15:00 Jedinstvo 1924 (VL) 3 : 0 Majur
05.10.2019 15:30 Mladi radnik 1925 3 : 1 Ribnica
05.10.2019 15:30 Mladost 1 : 2 Popovići Vrnjci
05.10.2019 15:30 Rudar 3 : 2 Ibar
05.10.2019 15:30 Ovčar 1 : 1 Parmenac
05.10.2019 15:30 Polet 2 : 1 Borac 46
05.10.2019 15:30 Vojvodina 2 : 1 Tvrđava
05.10.2019 15:30 Obilić (NK) 4 : 0 Preporod
05.10.2019 15:30 Njegoš 4 : 0 Proleter (Nj)
05.10.2019 15:30 Proleter (RS) 2 : 5 Sutjeska
05.10.2019 15:30 Srbobran 2 : 1 Napredak
05.10.2019 15:30 Senta 1 : 1 Panonija IM Topola
05.10.2019 15:30 Radnički 1905 2 : 0 Sloga
05.10.2019 16:00 Radnički 1 : 2 Hajduk (V)
05.10.2019 16:00 Partizan 1 : 1 Budućnost
05.10.2019 15:30 Omladinac 0 : 3 Veternik
05.10.2019 15:30 Delija 3 : 1 OFK Klek
05.10.2019 15:30 Partizan (U) 3 : 0 Radnički (B)
05.10.2019 15:30 BAK 1 : 1 Crvena zvezda
05.10.2019 11:00 Mladost 1959 4 : 2 OFK Morava
05.10.2019 15:30 Brestovac 2 : 2 Polom
05.10.2019 15:30 Zlot 3 : 3 Sloga
05.10.2019 15:30 Šarbanovac 1 : 6 Branik
05.10.2019 15:30 BSK 2 : 0 Blizna
05.10.2019 15:30 Ozren 1 : 5 OFK Knjaz
05.10.2019 15:30 Hajduk 2 : 0 Sloga (M)
05.10.2019 14:30 Budućnost 6 : 1 OFK Zabrežje
05.10.2019 14:30 Mladost 1 : 3 Radnički
05.10.2019 14:30 Vinča 0 : 0 Zuce 2019
05.10.2019 15:00 Napredak 2012 1 : 1 Naisus 1977
05.10.2019 15:00 Mladost (B) 0 : 3 OFK Rutevac 1908
05.10.2019 15:30 Napredak 5 : 5 Dragoš
05.10.2019 15:30 Zadrugar 0 : 7 Senjak
05.10.2019 15:30 Zvezda 2 : 0 Željuša
05.10.2019 10:30 Rakovica 3 : 1 Posavac Tišma
05.10.2019 15:00 Aluminjum 4 : 0 Omladinac
05.10.2019 14:30 Mladost (S) : Vihor
05.10.2019 Radnički 5 : 4 Ugljare
05.10.2019 Gračanica 7 : 2 Sitnica
05.10.2019 00:00 Gracko 3 : 1 Čaglavica
05.10.2019 15:00 Lukavac 3 : 0 Komanice
05.10.2019 15:00 Strmovo 1968 6 : 2 Rudar 1945
05.10.2019 15:00 Zvizdar 2012 1 : 4 Polet (T)
05.10.2019 15:00 Kalenić 2 : 3 Mladost (V)
05.10.2019 15:30 Progorelica 2 : 1 Mineral 2015
05.10.2019 15:30 Mlada krila 2 : 0 Miločajac
05.10.2019 16:00 Jedinstvo 2017 3 : 0 Lazac
05.10.2019 15:30 Partizan 5 : 1 Dunav
05.10.2019 16:00 Jednota 1 : 1 Sloven
05.10.2019 15:30 Vinogradar 3 : 3 Titel
05.10.2019 15:30 Dunav 5 : 0 Borac (VS)
05.10.2019 15:00 OFK Brza 1 : 3 Donja Lomnica
05.10.2019 15:00 Navalin 1 : 5 Sloboda
05.10.2019 15:00 Radnik Sušica 2012 2 : 0 Mladost (B)
05.10.2019 15:00 Polet 57 0 : 1 Velika Drenova
05.10.2019 15:00 Kopaonik 4 : 0 Poljoprivrednik
05.10.2019 15:00 Stari Trstenik 1 : 2 Borac
05.10.2019 15:00 Rudar (St) 5 : 0 Mladost (S)
05.10.2019 15:00 Mladost (GM) 3 : 2 OFK Juhor 2016
05.10.2019 15:00 Radnički 1 : 0 15. Avgust 1950
05.10.2019 15:00 Budućnost 9 : 0 Istok 63
05.10.2019 15:00 Mladost 2 : 1 Osaonica
05.10.2019 15:00 Kupinovac 5 : 3 Sinđelić 1934
05.10.2019 15:00 Sloboda 3 : 1 Mladost
05.10.2019 15:30 AFK 6 : 0 Jadran
05.10.2019 15:30 Tornjoš 5 : 0 Graničar
05.10.2019 15:00 Cer 7 : 0 Zadrugar
05.10.2019 15:00 Milicionar 2 : 0 Omladinac 2013 (SL)
05.10.2019 15:00 OFK Šabac 3 : 2 Premijer
05.10.2019 15:00 Gučevo 1929 5 : 2 Velika Reka
05.10.2019 15:00 Studenac 1 : 0 Antimon
05.10.2019 15:30 Orlovi 1 : 2 Budućnost
05.10.2019 15:30 1. Oktobar 4 : 1 Terekves
05.10.2019 15:30 Proleter 1 : 6 Napredak (Č)
05.10.2019 15:30 Omladinac 1 : 5 Vojvodina
05.10.2019 15:30 Roham 6 : 1 Bega
05.10.2019 15:00 Feniks 3 : 0 Kruševica 1980
05.10.2019 15:30 Bata Bulić 2 : 2 Radnički (K)
05.10.2019 15:00 Bratstvo 1975 1 : 1 Sloga Lužnice 2016
05.10.2019 15:00 Bukovica 1 : 0 Modrica
05.10.2019 15:00 Makrešane 5 : 2 Rasina
05.10.2019 15:00 Borac 4 : 4 Zdravinje
05.10.2019 15:00 Gornji Stepoš 4 : 0 Kapidžija
05.10.2019 15:30 Napredak 6 : 0 Rtanj
05.10.2019 15:30 Mladost 1 : 5 Sokograd
05.10.2019 Gorušica 6 : 1 Prilike
05.10.2019 Jelica 3 : 0 Radnički
05.10.2019 Voćar 7 : 1 Dragačevo
05.10.2019 Bjelica 3 : 2 Bratstvo
05.10.2019 Brezova 5 : 2 Vrelo
05.10.2019 13:00 Petlić SD 026 3 : 0 Vučak
05.10.2019 15:00 Rutevac 1 : 4 Jedinstvo
05.10.2019 15:00 Vukašinovac 1 : 1 Tempo
05.10.2019 15:00 Sloboda 5 : 4 Petka
05.10.2019 15:00 Strmovo 3 : 0 20. Oktobar
05.10.2019 15:30 Mladost 1 : 0 Rongo Siti
05.10.2019 15:30 Veliki Suvodol 0 : 7 Nišavac
05.10.2019 15:30 Kastrum : Šljivar
05.10.2019 15:00 Jugovići 3 : 7 Dobrič
05.10.2019 Jedinstvo Lemeš 1 : 5 Panonija
05.10.2019 Dinamo 1 : 2 Rastina 1918
05.10.2019 Sport 1 : 2 Graničar
05.10.2019 Telečka 1 : 3 Bratstvo 2019
05.10.2019 15:30 KSK Konak 1926 1 : 0 Borac
05.10.2019 15:30 Sloga 1 : 6 Proleter
05.10.2019 15:30 ŽFK Banat Bagljas 6 : 0 Partizan
05.10.2019 15:00 Radnik 2 : 2 Jedinstvo
05.10.2019 15:30 Sparta 7 : 0 Torpedo
05.10.2019 15:00 Napredak (U) 1 : 2 Mladost (MM)
05.10.2019 15:00 Gornje Sinkovce 5 : 2 ŠFU Derbi 2016
05.10.2019 15:00 Radnik 2013 0 : 10 Napredak
05.10.2019 15:00 Zmajevac 2 : 0 Polet
05.10.2019 15:00 OFK Dragoševac 0 : 1 Mladost
05.10.2019 15:00 Trnava 5 : 0 Mladi radnik
05.10.2019 15:30 Radnik 2 : 2 Zabrđe 1936
05.10.2019 15:30 Rudar 1947 4 : 0 Burovac
05.10.2019 15:30 Vukan 3 : 0 BSK
05.10.2019 Borac (R) 0 : 5 Zmaj
05.10.2019 Srem (SM) 2 : 7 Sremac
05.10.2019 Borac (VR) 2 : 2 Planinac
05.10.2019 Poletarac 0 : 1 Graničar
05.10.2019 15:30 Graničar 6 : 1 Mladost
05.10.2019 15:30 Naša Krajina 1 : 5 Dobrica
05.10.2019 15:30 Janošik 6 : 1 Gaj
05.10.2019 15:30 Solunac 0 : 4 Vladimirovac
05.10.2019 15:30 Bojić 0 : 2 Zablaće
05.10.2019 15:00 Dunavac 3 : 1 Sopot
05.10.2019 15:30 Sloga 9 : 1 Metaloplastika
05.10.2019 15:00 ZT Gorovič 0 : 2 Jarmenovci
05.10.2019 15:00 Junkovac 3 : 1 Gornja Trnava 1938
05.10.2019 15:00 Granit 0 : 7 TE Gučevo
05.10.2019 15:00 Mladost (G) 0 : 3 Mladost (DB)
05.10.2019 15:00 Luk 4 : 0 Sloga
05.10.2019 15:00 Jadar 0 : 2 Jelav
05.10.2019 15:00 Planinac 1 : 4 Mladi Borac (S)
05.10.2019 15:00 Temnić 1924 - 2 0 : 3 Kiseljak
05.10.2019 15:00 Nepričava 1 : 4 Proleter
05.10.2019 15:00 Sloga 2 : 2 Ratkovac
05.10.2019 15:30 Vrelo 1971 3 : 1 Mlava (R)
05.10.2019 15:30 Selište 1 : 6 Pobeda 1953
05.10.2019 15:30 Mladost (K) 6 : 1 Vukovac 98
05.10.2019 Grivac 0 : 4 Mladost
05.10.2019 00:00 Polet 5 : 0 Beli Orlovi
05.10.2019 Borac 3 : 0 Mladost
05.10.2019 Šumadija 3 : 1 Šumadinac
05.10.2019 15:30 Budućnost 2 : 2 Udarnik
05.10.2019 15:30 Proleter 3 : 4 Jedinstvo
05.10.2019 15:30 BSK 4 : 2 Polet
05.10.2019 15:00 Lipar 3 : 0 PSS-192
05.10.2019 15:30 Radnik 3 : 2 Sloboda
05.10.2019 15:30 Čelik 2 : 0 Široki Brijeg
05.10.2019 15:30 Zrinjski 0 : 0 Sarajevo
05.10.2019 15:30 Tuzla Siti 3 : 0 Zvijezda 09
05.10.2019 15:30 Tekstilac 0 : 1 Krupa
05.10.2019 15:30 Željezničar Sport Team 0 : 1 Rudar Prijedor
05.10.2019 15:30 Jedinstvo 0 : 1 Podrinje
05.10.2019 15:30 Slavija 2 : 1 Alfa Modriča
05.10.2019 14:30 Sutjeska 2 : 1 Zeta
05.10.2019 14:30 Grbalj 2 : 2 Rudar
05.10.2019 14:30 Budućnost 1 : 0 Podgorica
05.10.2019 14:30 OFK Petrovac 2 : 1 Kom
05.10.2019 13:30 Brighton 3 : 0 Tottenham
05.10.2019 16:00 Burnley 1 : 0 Everton
05.10.2019 16:00 Liverpool 2 : 1 Leicester City
05.10.2019 16:00 Norwich City 1 : 5 Aston Villa
05.10.2019 16:00 Watford 0 : 0 Sheffield United
05.10.2019 18:30 West Ham 1 : 2 Crystal Palace
05.10.2019 13:00 Leganés 1 : 2 Levante
05.10.2019 21:00 Osasuna 2 : 1 Villarreal
05.10.2019 16:00 Real Madrid 4 : 2 Granada
05.10.2019 18:30 Valencia 2 : 1 Deportivo Alavés
05.10.2019 15:30 Bayern München 1 : 2 Hoffenheim
05.10.2019 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 1 RB Leipzig
05.10.2019 15:30 Freiburg 2 : 2 Borussia Dortmund
05.10.2019 00:00 Schalke 04 1 : 1 Köln
05.10.2019 15:30 Paderborn 1 : 2 Mainz 05
05.10.2019 20:45 Genoa 1 : 2 Milan
05.10.2019 18:00 Verona 2 : 0 Sampdoria
05.10.2019 15:00 SPAL 1 : 0 Parma
05.10.2019 20:00 Dijon 1 : 0 Strasbourg
05.10.2019 20:00 Montpellier 3 : 1 Monaco
05.10.2019 17:30 PSG 4 : 0 Angers
05.10.2019 20:00 Toulouse 1 : 3 Bordeaux
05.10.2019 20:00 Brest 2 : 0 Metz
05.10.2019 20:00 Nantes 1 : 0 Nice
05.10.2019 15:30 Mačva 2 : 1 Spartak DOO
05.10.2019 11:00 Radnički 2012 1 : 1 ŽGFK Lavice Dubočica
05.10.2019 14:30 Radnički 1923 (2) : Jedinstvo
05.10.2019 Topličanin 2 : 4 Kolibri
05.10.2019 Morava 0 : 4 Levač
05.10.2019 Knjaževac 2015 : Vučice
05.10.2019 00:00 Jagodina 0 : 3 Jedinstvo 2014
05.10.2019 13:30 Šumadija 1903 2 : 2 Sloga (P)
05.10.2019 13:30 Karađorđe 1 : 1 Loznica
05.10.2019 13:30 Sloboda (Č) 0 : 3 Sloga (K)
05.10.2019 13:30 Smederevo 1924 2 : 1 Jedinstvo (Ub)
05.10.2019 13:30 Mačva 6 : 0 Budućnost Krušik 2014
05.10.2019 13:30 Šumadija (A) 4 : 2 Radnički (V)
05.10.2019 13:30 Sloboda (U) 1 : 0 Metalac (GM)
05.10.2019 13:30 Borac 1926 2 : 3 Javor
05.10.2019 13:30 Radnički 1923 2 : 4 Novi Pazar
05.10.2019 10:00 Petar Puača 3 : 0 Radnički (SM)
05.10.2019 12:00 Spartak ŽK 3 : 1 TSC
05.10.2019 10:00 Tekstilac 1 : 2 OFK Bačka
05.10.2019 10:00 Borac (NS) 1 : 4 Proleter (NS)
05.10.2019 09:00 Njerš Ištvan 3 : 3 Bačka 1901
05.10.2019 Sloga 8 : 1 Borac
05.10.2019 Mundial 1 : 2 Jugoslavija
05.10.2019 Jedinstvo Stević 3 : 0 Dolina
05.10.2019 Polet 1 : 6 Omladinac 1927
05.10.2019 Partizan 6 : 3 Borac
05.10.2019 Mladost 5 : 0 Vulturul
05.10.2019 Budućnost : Dunav
05.10.2019 Dolovo 2 : 1 Strela
05.10.2019 10:00 BIP 3 : 0 Takovo
05.10.2019 13:00 Tutin 3 : 3 Zlatibor
05.10.2019 Korićani 0 : 4 Jedinstvo Putevi
05.10.2019 11:00 Morava 6 : 0 Petar Dobrnjac
05.10.2019 13:00 Sušica 2 : 2 Mladi radnik 1926
05.10.2019 11:00 Zvižd 7 : 0 VGSK
05.10.2019 14:30 Mačva 2 3 : 0 OFK Divci
05.10.2019 11:00 Partizan 3 : 1 Apolon 4
05.10.2019 11:00 OFK Vršac 2 : 3 Brodarac
05.10.2019 12:00 Crvena zvezda 2 : 0 Rad
05.10.2019 16:00 Teleoptik 2 : 2 Mačva
05.10.2019 15:00 Čukarički 5 : 0 Kiker
05.10.2019 11:00 Šumadija 1903 0 : 1 Sloga (P)
05.10.2019 11:00 Apolon 2 : 4 Loznica
05.10.2019 11:00 Smederevo 1924 1 : 1 Jedinstvo (Ub)
05.10.2019 11:00 Savacijum 6 : 1 Budućnost Krušik 2014
05.10.2019 11:00 Šumadija (A) 1 : 1 Mladi radnik 1926
05.10.2019 11:00 Sloboda (U) 0 : 1 Metalac (GM)
05.10.2019 11:00 Borac 1926 8 : 0 Javor
05.10.2019 11:00 Radnički 1923 1 : 0 Novi Pazar
05.10.2019 14:00 OFK Beograd 10 : 1 OLE
05.10.2019 12:00 Kolubara 1 : 4 Internacional
05.10.2019 10:00 Spartak ŽK 0 : 1 TSC
05.10.2019 12:00 Kabel 0 : 0 RFK Novi Sad 1921
05.10.2019 12:00 Proleter 2006 7 : 0 Bačka 1901
05.10.2019 12:00 Petar Puača 14 : 1 Radnički (SM)
05.10.2019 11:00 Partizan 1945 1 : 1 OPK Rudar 1933
05.10.2019 11:00 Radnički 1923 9 : 1 Karađorđe
05.10.2019 10:00 Sušica 3 : 2 RSK
05.10.2019 10:00 Rudar 8 : 1 OFK Aranđelovac 1979
05.10.2019 10:00 Sloga 33 13 : 2 Mladi borac
05.10.2019 Dinamo 1945 : Jedinstvo
05.10.2019 Mladost 6 : 4 Voja Gačić
05.10.2019 Omladinac : Radnički
05.10.2019 Borac 10 : 0 Proleter
05.10.2019 14:00 OFK Ras 0 : 0 Jedinstvo 2017
05.10.2019 13:30 Jošanica 1 : 2 BIP
05.10.2019 10:00 Jedinstvo Putevi 3 : 0 Zlatar
05.10.2019 10:00 Sloboda (Č) 1 : 1 Zlatibor
05.10.2019 12:00 Železničar 4 : 0 Drina
05.10.2019 11:00 Sloga 2 : 6 Omladinac 2014
05.10.2019 10:00 Mačva 1929 0 : 4 Ribnica
05.10.2019 12:00 Senjak 1 : 2 Šabac
05.10.2019 12:00 AF AS Novi Pazar 2 : 1 Apolon 2018
05.10.2019 11:00 Bane 1931 1 : 3 Radnički 1923
05.10.2019 10:00 Pazar Juniors : Mokra Gora
05.10.2019 11:00 Sloga (K) : OFK Ras
05.10.2019 Brodarac 0 : 0 Radnički (NB)
05.10.2019 OFK Beograd 3 : 1 Rad
05.10.2019 Čukarički 2 : 1 Crvena zvezda
05.10.2019 10:00 Bečkerek 023 0 : 8 OFK Vršac
05.10.2019 10:00 Proleter 2006 6 : 0 ŽAK
05.10.2019 10:00 Voja Gačić 2 : 2 Dinamo 1945
05.10.2019 15:00 Coerver junior FA 1 : 5 Radnički (Z)
05.10.2019 10:00 GFK Sloven 1 : 0 Jedinstvo (SP)
05.10.2019 10:00 Radnički (SM) 1 : 4 RFK Novi Sad 1921
05.10.2019 10:00 Inđija 1 : 1 Radnički (Š)
05.10.2019 10:00 TSC 4 : 1 ODR
05.10.2019 Crvena zvezda 7 : 0 Ševac
05.10.2019 Budućnost : Banat
05.10.2019 OFK Plandište : Mladost
05.10.2019 10:00 Kristal 2018 2 : 1 BAK
05.10.2019 00:00 Tempo 0 : 5 Glogonj
05.10.2019 Unirea : Radnički
05.10.2019 Stari Tamiš 0 : 7 BSK
05.10.2019 Omladinac 1927 6 : 3 Kolonija
05.10.2019 Spartak 1911 1 : 2 Voja Gačić
05.10.2019 Sloga 0 : 3 Dinamo 1945
05.10.2019 Borac 9 : 7 Mladost
05.10.2019 15:30 TSC 7 : 1 Vinogradar
05.10.2019 10:00 Bačka 2 : 5 Spartak '06
05.10.2019 10:30 Tavankut 4 : 5 Preporod
05.10.2019 10:00 Budućnost 0 : 9 Proleter Mihajlovac
05.10.2019 11:00 Cerovac 2013 3 : 0 Sloga
05.10.2019 11:00 Podunavac 1 : 3 Sloboda
05.10.2019 10:00 Osipaonica 12 : 1 Udarnik
05.10.2019 12:30 Mladi radnik 1940 4 : 3 Bresje Superior
05.10.2019 10:00 Tisa 1 : 11 Senta
05.10.2019 10:00 Železničar 4 : 3 Drina
05.10.2019 10:00 Jedinstvo 3 : 0 Omladinac 2014
05.10.2019 10:00 Savacijum 2 : 1 Loznica
05.10.2019 10:00 Senjak 3 : 1 Šabac
05.10.2019 10:00 Takovo 0 : 5 Sloga (P)
05.10.2019 14:30 Gaučosi 2 : 1 Jedinstvo Putevi
05.10.2019 14:30 Kinder 0 : 7 Javor Matis
05.10.2019 12:00 Sloboda (Č) 0 : 7 Sloga (BB)
05.10.2019 10:00 Čačak 94 3 : 0 Budućnost
05.10.2019 14:30 Šumadija 4 : 1 Cepelin 026
05.10.2019 14:30 Smederevo 1924 3 : 0 Bačinac
05.10.2019 10:00 Železničar 3 : 2 Jasenica 2017
05.10.2019 10:00 Soko 2015 1 : 5 RSK
05.10.2019 10:00 Mladi radnik 1926 2 : 2 AF Duljaj
05.10.2019 10:00 VGSK 10 : 0 Pomoravlje 1946
05.10.2019 11:00 Heroj Polet 1 : 4 Barajevo
05.10.2019 16:00 PKB 3 : 0 Banja
05.10.2019 15:00 Kosmaj 4 : 0 Boleč
05.10.2019 Savac : Vašarište
05.10.2019 13:00 Šampion 2 : 4 Karađorđe
05.10.2019 12:00 Mačva 10 : 0 Plana
05.10.2019 Kolibri : Jagodina
05.10.2019 Topličanin 0 : 2 Lavice Dubočica
05.10.2019 Levač 0 : 3 Napredak junior 2018
05.10.2019 Majdanpek : Radnički 2012
05.10.2019 Vučice 7 : 0 Ozren
05.10.2019 Preševo 0 : 1 Morava
05.10.2019 Bačka : Spartak D.O.O
05.10.2019 Voša AS 1 : 1 Polet
05.10.2019 Nova Kolonija 1 : 9 Vojvodina
05.10.2019 TSC 0 : 10 Spartak
05.10.2019 Banat 3 : 0 Stajićevo 2017
05.10.2019 Voja Gačić : Mladost
05.10.2019 10:00 Arena SU 17 : 0 Radnički 1905
05.10.2019 10:00 Subotica '07 6 : 0 Čantavir
05.10.2019 10:00 AFK 1 : 2 Bajša
05.10.2019 14:00 TSC 19 : 0 Vinogradar
05.10.2019 11:00 CFK 6 : 0 Subotica '08
05.10.2019 10:00 Srećno stopalo 1 : 0 Kolubara
05.10.2019 10:00 Stepojevac Vaga 0 : 4 Sloboda
05.10.2019 11:00 Mladost (C) 3 : 0 Radnički
05.10.2019 18:00 National 2 : 1 Sport Club 99
05.10.2019 00:00 OFK Ras 0 : 10 Pazar Juniors
05.10.2019 00:00 Novi Pazar 1928 2 : 3 Pazar Juniors B
05.10.2019 11:00 Rađ : Ženski FK
05.10.2019 11:00 Radnički Stobex 1 : 1 Jadar 07
05.10.2019 11:00 Respekt 3 : 0 Loznica
05.10.2019 11:00 Jedinstvo 1 : 1 Podrinje

Košarka

05.10.2019 19:00 Sloboda 77 : 74 Tamiš
05.10.2019 16:00 Mladost 81 : 97 Dynamic
05.10.2019 19:00 Borac 99 : 75 Metalac
05.10.2019 20:00 Dunav 117 : 68 Vojvodina
05.10.2019 19:00 Napredak 77 : 55 OKK Beograd
05.10.2019 18:00 Vršac 83 : 73 Kolubara LA 2003
05.10.2019 18:30 Fair Play 57 : 83 Pirot
05.10.2019 14:00 BKK Radnički 97 : 77 Konstantin
05.10.2019 19:00 Mladost (SP) 89 : 77 Sloga
05.10.2019 17:30 Proleter Naftagas 88 : 73 Železničar
05.10.2019 18:00 Napredak Junior 86 : 64 Zekas 75
05.10.2019 19:00 Zlatar 77 : 82 Radnički 1950
05.10.2019 17:00 Plana 77 : 82 Požarevac
05.10.2019 19:00 Klik 100 : 60 Student BB
05.10.2019 19:00 Crnokosa 75 : 90 Priboj
05.10.2019 20:00 Srem 75 : 76 Vrbas
05.10.2019 19:00 Hajduk 87 : 99 Nova Pazova
05.10.2019 17:00 Trepča 94 : 90 Okanik
05.10.2019 17:00 Bane 20 : 0 Kopaonik
05.10.2019 13:00 Sloga Elite 87 : 72 Stari Ras
05.10.2019 20:00 Sloga (B) 64 : 75 Zicer 2014
05.10.2019 20:00 Sivac 47 : 89 Joker
05.10.2019 18:30 Basketball Stars 65 : 104 Kikinda
05.10.2019 19:00 Petrovgrad 79 : 103 Beočin
05.10.2019 20:00 Ru koš 103 : 66 Pink
05.10.2019 18:30 Šimanovci 103 : 65 Sloven
05.10.2019 18:00 Podrinje 92 : 55 Partizan
05.10.2019 18:00 Kuršumlija 73 : 68 Hisar
05.10.2019 19:00 Vlasotince 77 : 58 Actavis Academy
05.10.2019 20:00 Cibona 88 : 92 Mornar
05.10.2019 18:00 Igokea 73 : 75 Partizan NIS
05.10.2019 17:30 Radnički (K) 79 : 83 Kraljevo
05.10.2019 17:00 Vrbas Medela 58 : 65 Novosadska ŽKA
05.10.2019 19:30 Crvena zvezda 54 : 69 Radivoj Korać
05.10.2019 18:00 021 90 : 62 Partizan
05.10.2019 19:30 Ljubovija 41 : 81 Duga
05.10.2019 14:30 Art Basket 84 : 60 Radnički (B)
05.10.2019 19:00 Mileševka 76 : 68 Vršac
05.10.2019 17:00 Njegoš 0 : 20 Delfin
05.10.2019 17:30 Topolčanka 96 : 39 Sivac
05.10.2019 18:00 Kikinda 75 : 57 Srem

Odbojka

05.10.2019 18:00 Radnički 3 : 0 Jedinstvo (SP)
05.10.2019 18:00 Partizan 1 : 3 Niš
05.10.2019 18:00 Vojvodina NS Seme 3 : 0 Crvena zvezda
05.10.2019 20:00 Klek-Zrenjanin 1 : 3 TENT
05.10.2019 18:00 Vizura 3 : 2 Železničar
05.10.2019 19:00 Ub 3 : 1 Partizan
05.10.2019 18:00 Jedinstvo (SP) 3 : 0 Beograd

Rukomet

05.10.2019 19:00 Spartak Vojput 28 : 25 Crvena zvezda
05.10.2019 17:00 Obilić 34 : 27 Proleter
05.10.2019 19:00 Rudar 26 : 29 Novi Pazar
05.10.2019 19:00 Partizan 25 : 26 Dubočica 54
05.10.2019 20:00 Crvena Zvezda 29 : 28 Radnički
05.10.2019 20:00 Apatin 25 : 38 Banatski Karlovac
05.10.2019 19:00 Inđija 33 : 26 Somborelektro
05.10.2019 19:00 Hercegovina 30 : 27 Mladost
05.10.2019 15:00 Lokomotiva 22 : 40 Kruševac
05.10.2019 19:00 Jastrebac 27 : 24 Zaječar 1949
05.10.2019 19:00 Radnički (Ć) 25 : 22 Vlasotince
05.10.2019 20:00 Hajduk Veljko 2 31 : 23 Bor
05.10.2019 19:30 BSK Heba 28 : 24 Mladost Vranje
05.10.2019 17:00 Mačva 2 16 : 37 RK SC Voždovac 2012 - 2
05.10.2019 18:30 BASK SOKO 24 : 37 RSU Akademija Lečić
05.10.2019 15:00 Obilić 26 : 26 Rusin
05.10.2019 19:30 Srbobran 34 : 30 Hajduk
05.10.2019 16:30 Jedinstvo 27 : 23 Vladimirovac
05.10.2019 19:00 Radnicki 34 : 31 Crepaja
05.10.2019 18:15 Motor Zaporozhye 33 : 31 Nexe
05.10.2019 13:00 Beijing Sport University 19 : 36 Tatran
05.10.2019 19:00 PPD Zagreb 24 : 23 Eurofarm Rabotnik
05.10.2019 20:45 Telekom Veszprem 32 : 23 Meshkov Brest
05.10.2019 19:30 Jedinstvo 31 : 36 Vrbas Petrol
05.10.2019 20:00 Morava 37 : 30 Lavovi BP
05.10.2019 19:00 Kolubara 23 : 23 Jugović
05.10.2019 19:00 Sivac 69 32 : 26 SC Voždovac 2012
05.10.2019 19:00 Topličanin 28 : 27 Vranje 1957
05.10.2019 18:00 Priboj 27 : 24 Mokra Gora
05.10.2019 19:00 Prva Petoletka 24 : 32 Kuršumlija
05.10.2019 17:00 ORK Rudar 19 : 24 Zaječar 1949
05.10.2019 19:00 Mladost NP 25 : 29 Medicinar
05.10.2019 17:00 Železničar 25 : 28 Bekament BB
05.10.2019 16:00 Kučevo 27 : 38 Bor RTB
05.10.2019 11:00 Temerin 30 : 26 Mokrin
05.10.2019 21:00 SU Hazena 32 : 16 Rudar
05.10.2019 15:00 Sedmerac 23 : 28 Pazar 2003
05.10.2019 19:00 Žitorađa 35 : 9 Hajduk Veljko
05.10.2019 16:00 Deronje 35 : 22 Senta

Vaterpolo

05.10.2019 19:00 Partizan 11 : 9 Šabac
05.10.2019 18:00 HAVK Mladost 16 : 6 BVK Crvena zvezda
05.10.2019 19:30 Mornar BS 10 : 6 Budva
05.10.2019 20:00 Nais 17 : 8 Medveščak
05.10.2019 18:00 OVK POŠK 10 : 12 Primorje EB
05.10.2019 19:00 Vojvodina 14 : 8 Triglav
05.10.2019 17:45 Zemun 5 : 11 KVK Radnički

Futsal

05.10.2019 18:30 Kalča 6 : 2 Zemun Samo pravo
05.10.2019 19:00 Vranje 3 : 3 FON
05.10.2019 20:00 Ivanjica 4 : 3 Zufo

Hokej

05.10.2019 17:15 Medveščak 2 : 8 Triglav
05.10.2019 14:15 Mladost 4 : 1 Hidria Jesenice
05.10.2019 16:15 Crvena zvezda 2 : 5 Slavija Junior
05.10.2019 18:00 True Celje 4 : 5 Vojvodina

Ragbi 15

05.10.2019 Rad Mozzart : Partizan