XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 643 utakmica za dan
Nedelja, 29 Septembar 2019

Fudbal

29.09.2019 Javor Matis : Radnik
29.09.2019 TSC : Rad
29.09.2019 Proleter : Napredak
29.09.2019 Crvena zvezda : Mačva
29.09.2019 Radnički (N) : Partizan
29.09.2019 Voždovac : Inđija
29.09.2019 Mladost : Vojvodina
29.09.2019 Spartak ŽK : Čukarički
29.09.2019 16:00 Zlatibor : Smederevo 1924
29.09.2019 16:00 OFK Žarkovo : Sinđelić
29.09.2019 16:00 Trayal : Metalac
29.09.2019 16:00 Kolubara : Radnički 1923
29.09.2019 16:00 Budućnost : OFK Bačka
29.09.2019 16:00 RFK Grafičar : Dinamo
29.09.2019 16:00 Novi Pazar : Kabel
29.09.2019 16:00 Zemun : Radnički (P)
29.09.2019 15:00 RSK : Šumadija (A)
29.09.2019 15:00 Sušica : Trepča
29.09.2019 15:30 Borac : Radnički (SM)
29.09.2019 15:30 Železničar : Dunav
29.09.2019 15:30 Radan : Moravac Orion
29.09.2019 15:30 Budućnost : Temnić 1924
29.09.2019 15:30 Rembas : Timočanin
29.09.2019 15:30 Stepojevac Vaga : Radnički (O)
29.09.2019 15:30 TEK Sloga : IMT
29.09.2019 15:30 Crvena zvezda : Radnički (NB)
29.09.2019 15:30 Sremčica : OFK Mladenovac
29.09.2019 15:30 Jedinstvo : BSK Borča
29.09.2019 15:00 Morava : Zvižd
29.09.2019 15:00 Pomoravlje : Sloga 1924
29.09.2019 15:00 OFK Napredak : Partizan 1945
29.09.2019 15:00 Petar Dobrnjac : Udarnik
29.09.2019 15:00 Borac 1932 : Rudar
29.09.2019 15:00 OFK Aranđelovac 1979 : Karađorđe
29.09.2019 15:00 Polet : VGSK
29.09.2019 15:00 Mladost (D) : Vrelo Sport
29.09.2019 15:00 Brezovica : Spartak
29.09.2019 15:00 Drina : Sloga
29.09.2019 15:00 Mladost (P) : Borac
29.09.2019 15:00 Šumadija : Polet
29.09.2019 15:00 Korićani : Novi Pazar 1928
29.09.2019 15:00 Apolon 2018 : Goč
29.09.2019 15:00 Zvečan : Real
29.09.2019 15:00 Bane 1931 : Omladinac
29.09.2019 15:00 Budućnost : Radnik
29.09.2019 11:00 Polet (Lj) : FAP
29.09.2019 15:00 Sloga (S) : Polimlje
29.09.2019 15:00 Prijevor : Zlatar
29.09.2019 11:00 Jedinstvo Putevi : Sloboda (Č)
29.09.2019 15:00 Jasen : Lunjevica
29.09.2019 15:30 Mladost (T) : Tisa
29.09.2019 15:30 Tavankut : OFK Mladost APA
29.09.2019 15:30 Bajša : Mladost (BP)
29.09.2019 15:30 Tekstilac : Vojvodina
29.09.2019 15:30 OFK Stari Grad : Sloga
29.09.2019 15:30 Sremac : Jadran
29.09.2019 15:30 Borac : Sloga (E)
29.09.2019 15:30 Podunavac : Sloga (T)
29.09.2019 15:30 Sloboda : Podrinje
29.09.2019 15:30 Jedinstvo (BK) : Budućnost
29.09.2019 15:30 Mladost (O) : Banat (Č)
29.09.2019 15:30 Čekmin : Morava
29.09.2019 15:30 Bobište : Svetlost Badnjevac
29.09.2019 15:30 Žitorađa : Polet 1980
29.09.2019 15:30 Jastrebac : Nebeski Andjeli
29.09.2019 15:30 Hajduk Veljko : Kablovi
29.09.2019 15:30 OFK Slatina : Lužnica
29.09.2019 11:00 Tanasko Rajić : Rajko Mitić
29.09.2019 15:30 Majdanpek : Bor 1919
29.09.2019 15:30 OFK 019 : Brodoremont
29.09.2019 15:30 Župa : Sloga
29.09.2019 15:30 Jedinstvo (M) : Kušiljevo
29.09.2019 15:30 OFK Lugomir : Jastrebac
29.09.2019 11:00 Radnički (S) : Levač
29.09.2019 15:30 Bošnjane : Mačkovac
29.09.2019 15:30 OFK Niš : Rudar
29.09.2019 15:30 Orljane : Morava
29.09.2019 15:30 Zemljoradnik : Bukovik
29.09.2019 15:30 Naša krila 1936 : Malošište
29.09.2019 15:30 OFK Brzi Brod : OFK Napredak 1929
29.09.2019 15:30 Vrtište : Jedinstvo (GM)
29.09.2019 15:30 Mladost (M) : Pukovac
29.09.2019 15:30 Leštane : Dunav
29.09.2019 10:00 Torlak : BSK Batajnica
29.09.2019 15:30 BSK 1926 : Milutinac
29.09.2019 15:30 Komgrap : Prva Iskra
29.09.2019 15:30 Mladost : Napredak
29.09.2019 15:30 Sirakovo : Obilić
29.09.2019 15:30 Železničar : Omladinac (Š)
29.09.2019 15:30 Rudar (Kr) : Borac (Ž)
29.09.2019 15:30 Integral : Rudar 2001
29.09.2019 15:30 Borac (K) : Sloga (L)
29.09.2019 15:30 Napredak Simićevo : Mlava (ML)
29.09.2019 15:00 Obilić : Sloga (L)
29.09.2019 15:00 Crvena zvezda : SASK
29.09.2019 15:00 Bresje Superior : Železničar Kusadak
29.09.2019 15:00 Pobeda : Osipaonica
29.09.2019 15:00 Omladinac : Mladi radnik 1940
29.09.2019 15:00 Podunavac : Jasenica 2017
29.09.2019 15:00 Sloga (M) : Cerovac 2013
29.09.2019 15:00 Iskra : ZSK
29.09.2019 15:00 Trlić : Sovljak
29.09.2019 15:00 Banjani : Tvrdojevac
29.09.2019 15:00 Kolubara 2 : Pepeljevac
29.09.2019 15:00 Junior Novo Naselje : Tulari
29.09.2019 15:00 OFK Jabučje : Radnik (Ub)
29.09.2019 15:00 OFK Osečina : Rubribreza
29.09.2019 11:00 Vidojevica : Podrinje
29.09.2019 15:00 Mladi borac : Jedinstvo 1924 (VL)
29.09.2019 15:00 Majur : Jedinstvo (ŠT)
29.09.2019 15:00 Cer : Karađorđe
29.09.2019 15:00 Mladost (DD) : Hajduk Stanko
29.09.2019 15:00 Milan Orlić : Drina
29.09.2019 15:30 Kraljevo Hajduk : Rudar
29.09.2019 15:30 Ibar : Borac (V)
29.09.2019 11:00 Proleter : Mladost
29.09.2019 15:30 Popovići Vrnjci : Granit
29.09.2019 15:30 Napredak : Tavnik
29.09.2019 15:30 Karađorđe : Mladi radnik 1925
29.09.2019 15:30 Ribnica : Budućnost
29.09.2019 15:30 Gruža : Mataruge
29.09.2019 16:00 Spartak : Napredak
29.09.2019 16:00 Slatina : Jedinstvo (P)
29.09.2019 16:00 Jedinstvo (GG) : Omladinac (Z)
29.09.2019 16:00 Mladost (A) : Ovčar
29.09.2019 16:00 Dedinje Junajted : Jedinstvo (K)
29.09.2019 16:00 Mladost (P) : Ozrem
29.09.2019 16:00 Rudar : Donja Vrbava
29.09.2019 15:30 Omladinac : Budućnost (M)
29.09.2019 15:30 Rusin : Slavija
29.09.2019 15:30 Maglić : BSK
29.09.2019 15:30 Kulpin : Polet
29.09.2019 15:30 Borac 46 : Budućnost (P)
29.09.2019 15:30 Preporod : Radnički 1905
29.09.2019 15:30 Iskra : Srbobran
29.09.2019 15:30 Jadran : Proleter (RS)
29.09.2019 15:30 Sutjeska : Njegoš
29.09.2019 15:30 Proleter (Nj) : Obilić (NK)
29.09.2019 16:00 Donji Srem 2015 : Mitros
29.09.2019 16:00 Donji Petrovci : Partizan
29.09.2019 16:00 Budućnost : Ljukovo
29.09.2019 16:00 Napredak : Radnički
29.09.2019 16:00 Hajduk (V) : Železničar
29.09.2019 16:00 PSK Putinci : Borac (K)
29.09.2019 16:00 Hajduk (B) : Borac (M)
29.09.2019 15:30 TSK : Omladinac
29.09.2019 15:30 Fruškogorac : Petrovaradin
29.09.2019 15:30 Hajduk : OFK Sirig
29.09.2019 15:30 Šajkaš 1908 : Bačka (B)
29.09.2019 15:30 ŽSK : Veternik
29.09.2019 15:30 Jedinstvo (B) : Delija
29.09.2019 15:30 Rusanda : Lehel
29.09.2019 15:30 Mladost BD : Vojvodina
29.09.2019 15:30 Radnički 1911 : Tamiš
29.09.2019 15:30 Crvena zvezda : 2. Oktobar
29.09.2019 15:30 Borac (A) : Potisje
29.09.2019 15:30 Polet : OFK Klek
29.09.2019 15:30 Crvena zvezda : Jugoslavija
29.09.2019 15:30 Partizan (G) : Partizan (U)
29.09.2019 15:30 Radnički (B) : Jedinstvo (V)
29.09.2019 15:30 Budućnost (A) : Potporanj
29.09.2019 15:30 Hajdučica : Polet (Id)
29.09.2019 15:30 Mladost 1959 : Vučje
29.09.2019 15:30 OFK Morava : Jedinstvo
29.09.2019 15:30 BSK : Real
29.09.2019 15:30 Mladi borac : Sloga
29.09.2019 15:30 Moravac : Progres
29.09.2019 15:30 Polet : Šumadija
29.09.2019 15:30 Železničar : Umac
29.09.2019 15:30 Zloćudovo : Kumarevo 65
29.09.2019 15:30 Blizna : Šarbanovac
29.09.2019 15:30 Branik : Polet
29.09.2019 11:00 Sloga : Nemetali
29.09.2019 15:30 Urovica : Brestovac
29.09.2019 15:30 Polom : Radnički
29.09.2019 15:30 Graničar : Osnić
29.09.2019 15:30 OFK Rtanj : Hajduk
29.09.2019 15:30 Sloga (M) : Ozren
29.09.2019 15:30 PRO Rudar : Slobodno kolo
29.09.2019 15:30 Trebič : Velika Jasikova
29.09.2019 15:30 FUD : Sloga (Ć)
29.09.2019 15:30 Trudbenik : Sebečevac
29.09.2019 15:30 Ribnik : Mladost
29.09.2019 15:30 Donji Kopaonik : Vinogradar
29.09.2019 15:30 Šanac : Sloga (M)
29.09.2019 15:30 Žabare : 13. April
29.09.2019 15:00 Bratstvo : Javor
29.09.2019 15:00 Morava (KS) : Juhor
29.09.2019 15:00 Moravac 2015 : Partizan (M)
29.09.2019 15:00 Hajduk : Mladost (J)
29.09.2019 15:00 Morava (R) : Dragocvet
29.09.2019 15:00 Resavac : Mladost (K)
29.09.2019 15:00 Napredak (D) : OFK Bratstvo
29.09.2019 15:00 Orlovi : Kolare
29.09.2019 15:00 Mladost (D) : OFK Batinac
29.09.2019 15:30 Posavina : OFK Borac
29.09.2019 15:30 Strelac : Rojkovac
29.09.2019 10:00 Borac (L) : Omladinac
29.09.2019 15:30 Zvezda : Mladost
29.09.2019 10:00 Radnički : Budućnost
29.09.2019 15:30 OFK Zabrežje : Duboko
29.09.2019 15:30 Lisović : Barajevo
29.09.2019 15:30 Boleč : Zaklopača
29.09.2019 15:30 Kaluđerica 1969 : Dunavac
29.09.2019 15:30 Šepšin : Kosmajac
29.09.2019 15:30 Velika Krsna : Vinča
29.09.2019 15:30 Zuce 2019 : Šumadija 1962
29.09.2019 15:30 OFK Student : Rabrovac
29.09.2019 15:30 Radnički 1947 : Rasovača
29.09.2019 15:30 Moravac (ZT) : Sloga
29.09.2019 15:30 Radnički 1924 : Moravac (Č)
29.09.2019 15:30 Baličevac : Zaplanjac
29.09.2019 15:30 Palilula : Mladost (B)
29.09.2019 15:30 OFK Rutevac 1908 : Elid
29.09.2019 15:30 Naisus 1977 : Doljevac
29.09.2019 15:00 Prvi srpski ustanak : ŽSK
29.09.2019 15:00 Mladost MG : Šumadinac (N)
29.09.2019 15:00 Šumadinac (S) : Sloga
29.09.2019 15:00 Marjan : Trnava
29.09.2019 15:00 Plaskovac : Jasenica
29.09.2019 15:00 Borac : BSK
29.09.2019 15:00 Vinča : Omladinac (DR)
29.09.2019 15:00 Lokomotiva : Banja
29.09.2019 15:30 Spartak : Napredak
29.09.2019 15:30 Sloga : Zvezda
29.09.2019 15:30 Željuša : Padež
29.09.2019 15:30 Gnjilan : Zadrugar
29.09.2019 16:00 Pobeda 1926 : Jedinstvo (P)
29.09.2019 16:00 Zastava : Mladost (P)
29.09.2019 16:00 OFK Bagremar : Sloboda (G)
29.09.2019 16:00 Kutlovo : Borac (D)
29.09.2019 16:00 Srbija : Kolonija
29.09.2019 16:00 Maršić : Šumadinac KG
29.09.2019 15:30 Mladost (DK) : Stevan Nešticki
29.09.2019 15:30 Delijski Vis : Aluminjum
29.09.2019 15:30 Omladinac : Morava
29.09.2019 15:30 Vulkan 1963 : Proleter
29.09.2019 15:30 Mladost (L) : Crvena zastava
29.09.2019 15:30 Radnički 1936 : Sloboda
29.09.2019 15:30 Čegar 2013 : Palilulac
29.09.2019 15:00 Vihor : Mladost (B)
29.09.2019 15:00 Trešnjevka : Lugina
29.09.2019 15:00 BSK Bujanovac : Pavlovac
29.09.2019 15:00 Mineralac : Čelik
29.09.2019 15:00 OFK Alakince : Levosoje
29.09.2019 15:00 Stari drugari : Žabari
29.09.2019 15:00 Mladost : OFK Senjak
29.09.2019 15:00 Joks Junajted : Rakac Stave
29.09.2019 15:00 Dračić 2018 : Popadić
29.09.2019 11:00 Jadar 2013 : Lukavac
29.09.2019 15:00 Komanice : Ribnikar
29.09.2019 15:00 Polet : Milenko Pavlović
29.09.2019 15:00 Tešnjar : Rajac
29.09.2019 15:00 Joševa : Strmovo 1968
29.09.2019 15:00 Polet (DL) : Čučuge
29.09.2019 15:00 Šarbane : Kolubara (J)
29.09.2019 15:00 Mladost (V) : Pambukovica
29.09.2019 15:00 OFK Paljuvi : Zvizdar 2012
29.09.2019 15:00 Polet (T) : Rudar 1945
29.09.2019 15:30 Stubal : Braća Vuković
29.09.2019 15:30 Jedinstvo (G) : Zvezda
29.09.2019 15:30 Borac (A) : Jedinstvo 2017
29.09.2019 15:30 Lazac : Mlada krila
29.09.2019 11:00 Miločajac : Progorelica
29.09.2019 15:30 Mineral 2015 : Mladost 1981
29.09.2019 15:30 Jedinstvo (D) : Jovo Kursula
29.09.2019 Lipar : Mladost
29.09.2019 Aleksa Šantić : Polet
29.09.2019 OFK Odžaci : Partizan
29.09.2019 Dunav : Terekveš
29.09.2019 Jedinstvo : Stanišić 1920
29.09.2019 Omladinac : Hajduk
29.09.2019 10:00 Fruška Gora : Sloga (Č)
29.09.2019 16:00 Fruškogorac : Jednota
29.09.2019 16:00 Graničar 1924 : BSK
29.09.2019 16:00 OFK Bikić : Trgovački
29.09.2019 16:00 Sremac : Sloboda
29.09.2019 16:00 OFK Zeka Buljubaša : Sloga (V)
29.09.2019 15:30 Jedinstvo 2014 : OFK Gradnulica
29.09.2019 15:30 Zlatica : Tisa 1933
29.09.2019 15:30 ASK : Zadrugar
29.09.2019 15:30 Mladost : Naftagas
29.09.2019 15:30 MSK : OFK Stajićevo
29.09.2019 15:30 Borac (VS) : Vulturul
29.09.2019 15:30 Karaš (K) : Banat (D)
29.09.2019 15:30 Polet : Ratar
29.09.2019 15:30 Partizan (K) : Karaš (J)
29.09.2019 15:30 Vojvodina (CC) : Banat (I)
29.09.2019 15:30 Ševac : Dunav
29.09.2019 15:30 Mladost (B) : Gradac
29.09.2019 15:30 Marjan MB : Navalin
29.09.2019 15:30 Sloboda : Milanovo
29.09.2019 11:00 Lemind 1953 : OFK Brza
29.09.2019 15:30 Donja Lomnica : Badince
29.09.2019 15:30 Mladi radnik : Kopaonik
29.09.2019 15:30 Poljoprivrednik : Polet 57
29.09.2019 15:30 Velika Drenova : Vinogradar
29.09.2019 15:30 Kamenorezac 76 : Mladost
29.09.2019 15:30 Omladinac : Rubin
29.09.2019 15:00 Rudar (SR) : Budućnost
29.09.2019 15:00 Istok 63 : Radnički
29.09.2019 15:00 15. Avgust 1950 : Mladost (GM)
29.09.2019 15:00 OFK Juhor 2016 : Mladost (S)
29.09.2019 15:00 Pomoravlje : Rudar (P)
29.09.2019 15:00 Ursule : Mladost
29.09.2019 15:00 Vinorača : Sloga
29.09.2019 15:00 Mladost : Kupinovac
29.09.2019 15:00 GFK Tabane : Jedinstvo
29.09.2019 15:00 Šumadinac : Osaonica
29.09.2019 15:30 Belo Polje : Jedinstvo
29.09.2019 11:00 Sloga : Borac
29.09.2019 15:30 Proleter : Rvati
29.09.2019 15:30 Ljubinić : Trstenica
29.09.2019 11:00 Pobednik : Krtinska
29.09.2019 15:30 Partizan : Crvena Zastava
29.09.2019 11:00 Polet : Skela
29.09.2019 16:00 Napredak : Polet
29.09.2019 16:00 Šumar : Srem
29.09.2019 16:00 Krušedol : Dunav
29.09.2019 16:00 Mladost : Sremac Deč
29.09.2019 16:00 Radnički : Sremac (Dob)
29.09.2019 16:00 Graničar : OFK Brestač
29.09.2019 16:00 Hrtkovci : ČSK
29.09.2019 15:30 Šampion : Tisa
29.09.2019 15:30 Slavija : Hajduk
29.09.2019 15:30 Bačka : Tornjoš
29.09.2019 15:30 Graničar : AFK
29.09.2019 15:30 Jadran : Horgoš 1911
29.09.2019 15:30 Jedinstvo : Čoka
29.09.2019 15:00 Zadrugar : OFK Šabac
29.09.2019 15:00 Premijer : Omladinac (BO)
29.09.2019 15:00 Budućnost 1929 (ZM) : Gorki
29.09.2019 15:00 Napredak : Milicionar
29.09.2019 15:00 Omladinac 2013 (SL) : Budućnost (DO)
29.09.2019 15:00 Lipolist : Sloboda
29.09.2019 11:00 Jezero : 7. Juli
29.09.2019 15:00 Hajduk : Rudar
29.09.2019 15:00 Jadar 1961 : Sloga
29.09.2019 15:00 Borac : Studenac
29.09.2019 15:00 Antimon : Gučevo 1929
29.09.2019 15:00 Pričinović : Radnički
29.09.2019 15:00 Trešnjevka : Mrovska
29.09.2019 15:00 PSK : Šipurske livade
29.09.2019 15:00 Dobrava : Vojvoda Stepa Stepanović
29.09.2019 15:00 OFK Jelen : Vlašić
29.09.2019 15:00 Sloga : Cerić
29.09.2019 15:30 Proleter : Soko
29.09.2019 15:30 Sloga : Mladost
29.09.2019 15:30 Bački Hajduk : Krivanj
29.09.2019 15:30 Neštin : Orlovi
29.09.2019 15:30 Budućnost : Borac
29.09.2019 15:00 Karađorđe 2013 (Viš) : Mladi radnik (D)
29.09.2019 15:00 Kruševica 1980 : Partizan (BB)
29.09.2019 15:00 Napredak (MK) : BSK
29.09.2019 15:00 Mladost (R) : Badnjevac
29.09.2019 15:00 Karađorđe (V) : Jedinstvo (O)
29.09.2019 15:30 Jedinstvo (K) : Mladost (R)
29.09.2019 15:30 Omladinac (B) : Bata Bulić
29.09.2019 15:30 Radnički (K) : Sloga 1952
29.09.2019 15:30 Jasenovac : Zadrugar 1947
29.09.2019 15:30 Krilaš : Manastirica
29.09.2019 15:30 Napredak (P) : Žika Marković Uča
29.09.2019 15:30 Sloga (M) : Stig 1955
29.09.2019 15:30 Mladost (B) : Dizel
29.09.2019 15:30 Barič : Vihor
29.09.2019 15:30 Ljubičevo : Desine
29.09.2019 15:00 Trešnjevica : B 2000
29.09.2019 15:00 Mladi rudar : Brezovac
29.09.2019 15:00 Vrbica : Mladost
29.09.2019 15:00 Borac : Radoje Domanović
29.09.2019 15:00 Budućnost : Šamot
29.09.2019 14:30 Morava : Orlovac 1932
29.09.2019 14:30 Budućnost : Rakova
29.09.2019 14:30 Malba : Čačak 94
29.09.2019 14:30 Kej : Gavrilo Princip
29.09.2019 14:30 Mršinci : Vujan
29.09.2019 14:30 Lugovi : Planinac
29.09.2019 16:00 Ćava : Divostin
29.09.2019 16:00 OFK Žeželj : Vinogradi DB
29.09.2019 16:00 21. oktobar : Bratstvo 1975
29.09.2019 16:00 Sloga Lužnice 2016 : Dobrača
29.09.2019 16:00 Slavija : Jadran
29.09.2019 16:00 OFK Mala Bosna 2015 : Čantavir
29.09.2019 16:00 Udarnik Višnjevac : Solid
29.09.2019 16:00 Vinogradar : Hajduk
29.09.2019 16:00 Palić : Lokomotiva
29.09.2019 16:00 Bikovo : Elektrovojvodina
29.09.2019 15:30 Glogonj : Mundial
29.09.2019 15:30 Vojvodina (C) : Unirea
29.09.2019 15:30 Vojlovica 2018 : Slavia
29.09.2019 15:30 Pobeda : Tempo
29.09.2019 15:30 Stari Tamiš : Mladost
29.09.2019 15:30 Budućnost : BSK
29.09.2019 15:30 Borac : Jedinstvo
29.09.2019 15:30 Dolovo : Kolonija
29.09.2019 15:30 Kapidžija : Borac
29.09.2019 15:30 Zdravinje : Makrešane
29.09.2019 15:30 Rasina : Bukovica
29.09.2019 11:00 Modrica : Globoder
29.09.2019 11:00 Čarapan : Parunovac
29.09.2019 11:00 Konjuh : Polet
29.09.2019 15:30 Slavija : Pobeda
29.09.2019 15:30 Mladost (R) : Mladost Radost
29.09.2019 15:30 Jedinstvo : Eđšeg
29.09.2019 16:00 Rtanj : Palilulac
29.09.2019 16:00 Jedinstvo : Slemen
29.09.2019 Podunavac : Pudarci
29.09.2019 Umčari : Hajduk
29.09.2019 15:30 Budućnost : OFK Slavija
29.09.2019 15:30 Hajduk Veljko 1934 : Proleter 1947
29.09.2019 15:30 Skobalj : Stari Hrast 2018
29.09.2019 15:30 7. Juli : Landol
29.09.2019 15:30 Lunjevac : Drugovac
29.09.2019 15:30 Vučak : Petrijevac
29.09.2019 AF Đokić : Mladost 1948
29.09.2019 Jedinstvo : Karadjordje
29.09.2019 Jasenica : Omladinac
29.09.2019 11:00 Ratar : Polet (R)
29.09.2019 11:00 Škriljac : Vukašinovac
29.09.2019 15:30 Tempo : Polet (V)
29.09.2019 Udarnik : Palanka
29.09.2019 Budućnost 1948 : Glavaš
29.09.2019 Beli Orlovi : Bačinac
29.09.2019 15:30 Sloga : Dimitrije Tucović
29.09.2019 15:30 OFK Radnički : Vreoci
29.09.2019 15:30 Mladost : Strmovo
29.09.2019 15:30 20. Oktobar : Šumadinac
29.09.2019 13:30 Knjaz : Gorobilje
29.09.2019 16:00 Avijatičar Vranjani : Dobrinjac
29.09.2019 13:30 Glumač : Duškovci
29.09.2019 16:00 Napredak : Plavi Tok
29.09.2019 13:00 Blagaja : Trešnjica
29.09.2019 Takovski Ustanak : Velereč 94
29.09.2019 Omladinac : Brezak
29.09.2019 Jablanica : Šilopaj
29.09.2019 Backovac Junajted : Ozremica
29.09.2019 Šumadija : Stella Rossa
29.09.2019 15:30 Mala Vrbica : Koča Andjelković
29.09.2019 15:30 Kladušnica : Omladinac
29.09.2019 11:00 Rtkovo : Milutinovac
29.09.2019 15:30 Lokomotiva : Pontes
29.09.2019 Pobeda : Veliki Suvodol
29.09.2019 Rongo Siti : Lokomotiva
29.09.2019 16:00 Partizan (V) : BSK 2014
29.09.2019 16:00 Magnohrom : Koštam Polje
29.09.2019 16:00 Morava (M) : Studen Vitez
29.09.2019 16:00 Šumadija : Stara Čaršija
29.09.2019 16:00 Omladinac : Zgodačica
29.09.2019 15:00 Železničar : Polet
29.09.2019 15:00 Heroj : Radnik
29.09.2019 15:00 Jedinstvo : Razvitak
29.09.2019 15:00 Omladinski : Donja Mutnica
29.09.2019 15:00 Sloga : ISK Izvor
29.09.2019 11:00 Murgaš 2012 : Omladinac (K)
29.09.2019 11:00 OFK Stublenica : Sloga (V)
29.09.2019 11:00 Gunjevac : Jedinstvo (M)
29.09.2019 11:00 Budućnost 1995 : Dokmir
29.09.2019 11:00 OFK Takovo : Brgule
29.09.2019 16:00 Sinđelić : Jedinstvo (M)
29.09.2019 16:00 Omladinac : OFK Bačinci
29.09.2019 16:00 Graničar : OFK Bingula
29.09.2019 16:00 Jedinstvo (Lj) : Erdevik 2017
29.09.2019 16:00 Borac : Napredak
29.09.2019 11:00 Hajduk : Petrovac 74
29.09.2019 11:00 Mladost 2013 : Dragojevac
29.09.2019 11:00 Verko : Sparta
29.09.2019 11:00 Torpedo : Polet
29.09.2019 15:30 Skupljen 2013 : Mladost (Z)
29.09.2019 11:00 Bair : Radnik
29.09.2019 11:00 Mladost (O) : Napredak (U)
29.09.2019 11:00 Mladost (MM) : OFK Napredak 1933
29.09.2019 16:00 Bukorovac : Seljak (C)
29.09.2019 16:00 Hajduk 1936 : Kremenac
29.09.2019 11:00 Turekovac : Gornje Sinkovce
29.09.2019 11:00 Rudar 1973 : FSU Borac 2018
29.09.2019 15:30 Polet : Mladost VPD
29.09.2019 15:30 Dedina : Dvorane
29.09.2019 15:30 Vratare : Kruševica
29.09.2019 15:30 Grkljane : Mladost 2015
29.09.2019 15:00 Mladi radnik : Dražmirovac
29.09.2019 15:00 Omladinac : Crni Vrh
29.09.2019 15:00 Domaćin : Belica
29.09.2019 15:00 Napredak : OFK Dragoševac
29.09.2019 15:00 OFK Povlen : Beloševac
29.09.2019 15:00 Zadrugar : Sloga Gorić
29.09.2019 15:00 Bujačić : Mladost (VK)
29.09.2019 15:00 Kotešica : Omladinac
29.09.2019 Borac : Radnik
29.09.2019 BSK : Rudar 1947
29.09.2019 Vitez : Sloven
29.09.2019 Kameni : Kupinovo
29.09.2019 Lovac : Hajduk 1932
29.09.2019 11:00 Dumača : OFK Varna
29.09.2019 11:00 Mladost : Bojić
29.09.2019 11:00 Zablaće : Pocerina
29.09.2019 15:30 Sopot : Sloga 1932
29.09.2019 15:30 Proleter 1932 : Mip Majdan
29.09.2019 15:30 Moravac 1933 : Napredak
29.09.2019 15:30 Morava 1932 : BSK
29.09.2019 15:30 Sloga : Zemljoradnik
29.09.2019 15:30 Metalac : Napredak
29.09.2019 15:30 Napredak : Beli Orao
29.09.2019 15:30 Sloga : Vojvoda Milenko
29.09.2019 11:00 Napredak : Partizan
29.09.2019 11:00 Proleter : POFK Letnjikovac
29.09.2019 11:00 Roma-Odžino selo : Sloga
29.09.2019 10:00 Gornja Trnava 1938 : Budućnost MI
29.09.2019 10:00 Krćevac 04 : ZT Gorovič
29.09.2019 10:00 Jarmenovci : Mladost
29.09.2019 10:00 Kalipolje : Šumadinac
29.09.2019 11:00 Borac BTG : Rudar
29.09.2019 11:00 Korman : Mladost
29.09.2019 11:00 Sava : Galeb
29.09.2019 Polet : Fruškogorac
29.09.2019 Jedinstvo (K) : Borac
29.09.2019 Jedinstvo (R) : Graničar
29.09.2019 Car Uroš : Sloga (K)
29.09.2019 Vojvodina : Borac
29.09.2019 Sloga (M) : 27. Oktobar
29.09.2019 Fruškogorac : Planinac
29.09.2019 15:30 Vitorul : Omladinac
29.09.2019 15:30 Hajduk : Vinogradar
29.09.2019 15:30 Vršac : Pobeda
29.09.2019 15:30 Toplica : Babajić
29.09.2019 12:30 Kačer : Gornji Lajkovac
29.09.2019 15:30 Proleter : Borac
29.09.2019 11:00 Jedinstvo (S) : BSK 1924
29.09.2019 15:00 Mirko Tomić : Sloga-Top
29.09.2019 15:00 Dunavac 1929 : Pek
29.09.2019 15:00 Stiški Kurjak : Kumane
29.09.2019 15:00 Ram : Mladi Borac
29.09.2019 15:00 Mladi Radnik : Planinac
29.09.2019 15:00 Mladi Borac (S) : Jasenovo
29.09.2019 15:00 Resava : Mladi Borac (T)
29.09.2019 15:00 Vinogradar : Sinđelić
29.09.2019 Azbukovica : Selanac
29.09.2019 Crnča : Čobanče
29.09.2019 15:30 OFK Orašje : Temnić 1924 - 2
29.09.2019 15:30 Velika Morava : Gradac
29.09.2019 15:30 Parcane : Kiseljak
29.09.2019 16:00 Mladost : Sarajevo
29.09.2019 20:00 Zrinjski : Široki Brijeg
29.09.2019 15:00 Bokelj : Lovćen
29.09.2019 15:00 Otrant Olympic : Drezga
29.09.2019 15:00 Ibar : Dečić
29.09.2019 15:00 Jedinstvo (BP) : Mornar
29.09.2019 15:00 Jezero : Arsenal
29.09.2019 17:30 Everton : Manchester City
29.09.2019 00:00 Deportivo Alavés : Mallorca
29.09.2019 00:00 Athletic Club : Valencia
29.09.2019 00:00 Atlético Madrid : Real Madrid
29.09.2019 00:00 Eibar : Celta de Vigo
29.09.2019 00:00 Espanyol : Real Valladolid
29.09.2019 00:00 Getafe : Barcelona
29.09.2019 00:00 Granada : Leganés
29.09.2019 00:00 Levante : Osasuna
29.09.2019 00:00 Sevilla : Real Sociedad
29.09.2019 00:00 Villarreal : Real Betis
29.09.2019 15:30 Fortuna : Freiburg
29.09.2019 18:00 Köln : Hertha BSC
29.09.2019 00:00 Cagliari : Verona
29.09.2019 00:00 Juventus : SPAL
29.09.2019 00:00 Lazio : Genoa
29.09.2019 00:00 Lecce : Roma
29.09.2019 00:00 Milan : Fiorentina
29.09.2019 00:00 Napoli : Brescia
29.09.2019 00:00 Parma : Torino
29.09.2019 00:00 Sampdoria : Internazionale
29.09.2019 00:00 Sassuolo : Atalanta
29.09.2019 00:00 Udinese : Bologna
29.09.2019 Sinđelić : Radnik
29.09.2019 Moravac Orion : Radnički (P)
29.09.2019 Topličanin : Jedinstvo (P)
29.09.2019 Real : Jagodina Tabane
29.09.2019 10:00 Bačka 1901 : Radnički 1912
29.09.2019 10:00 Hajduk 1912 : Borac (NS)
29.09.2019 10:00 Proleter (NS) : Tekstilac
29.09.2019 10:00 OFK Bačka : Kabel
29.09.2019 10:00 RFK Novi Sad 1921 : TSC
29.09.2019 11:00 Senta : Tornjoš
29.09.2019 10:00 Tisa : AFK
29.09.2019 12:00 Bačka 1901 : Radnički (S)
29.09.2019 12:00 Hajduk 1912 : Borac
29.09.2019 12:00 Proleter : Petrika
29.09.2019 12:00 OFK Bačka : Kabel
29.09.2019 12:00 RFK Novi Sad 1921 : TSC
29.09.2019 Polet : Proleter
29.09.2019 Budućnost : Coerver junior
29.09.2019 Dobrica : Karaš
29.09.2019 Jedinstvo : Sloga
29.09.2019 Potporanj : Partizan
29.09.2019 11:00 OFK Vrbas : Bajša
29.09.2019 12:00 Bečej 1918 : Obilić
29.09.2019 11:00 Novi Pazar : Sport Klub 99
29.09.2019 11:00 Šumadija 1903 : Pazar Juniors
29.09.2019 11:00 Apolon 4 : Bane 1931
29.09.2019 13:00 Radnički 1923 : AF AS Novi Pazar
29.09.2019 10:00 Radnički (K) : Proleter 2006
29.09.2019 10:00 Jedinstvo (SP) : Petrika
29.09.2019 10:00 Spartak ŽK : TSC
29.09.2019 10:00 ODR : Bečej 1918
29.09.2019 10:00 CFK : Arena Su
29.09.2019 10:00 GDM 021 : Radnički 1912
29.09.2019 10:30 Tavankut : CFK
29.09.2019 10:30 Preporod : Bačka
29.09.2019 11:00 Spartak '06 : TSC
29.09.2019 09:00 Senta : Sloga
29.09.2019 10:00 Kevi : AFK
29.09.2019 09:00 Njerš Ištvan : Jedinstvo
29.09.2019 10:00 Kraljevo Hajduk : Apolon
29.09.2019 11:00 Radnik : Mineral 2015
29.09.2019 09:00 Sloga : Morava (M)
29.09.2019 11:00 Mataruge : Čibukovac
29.09.2019 10:00 Zadrugar : Mačva
29.09.2019 12:00 Zlatibor : Sloboda (Č)
29.09.2019 10:00 Sloga (BB) : FAP
29.09.2019 11:00 GFK Sloboda : Mladost
29.09.2019 11:00 Jedinstvo Putevi : Sloga (P)
29.09.2019 10:00 VGSK : OPK Rudar 1933
29.09.2019 10:00 Plana : Soko 2015
29.09.2019 10:00 RSK : Železničar
29.09.2019 10:00 Jasenica 2017 : Smederevo 1924
29.09.2019 10:00 Bačinac : Šumadija
29.09.2019 10:00 Cepelin 026 : Sloga 33
29.09.2019 Morava : Vučice
29.09.2019 Ozren : Rosulja 2014
29.09.2019 Radnički 2012 : Mašinac
29.09.2019 09:30 Spartak : TSC
29.09.2019 09:30 Vinogradar : AFK
29.09.2019 10:00 Omladinac : Senjak 1
29.09.2019 10:00 OFK Osečina : Radnički
29.09.2019 10:00 Jedinstvo : Železničar
29.09.2019 10:00 Tešnjar : Vojvode
29.09.2019 10:00 Senjak 2 : Budućnost Krušik 2
29.09.2019 Kolubara 1 : Turbina
29.09.2019 Sloboda : Kalimero
29.09.2019 ŽFK Borac : Akademija fudbala
29.09.2019 TEK Sloga : Omladinac
29.09.2019 Kolubara 2 : Napredak
29.09.2019 Šumadija : Železničar
29.09.2019 Real 2 : Real 1
29.09.2019 Mladost (Č) : Akademija fudbala 2
29.09.2019 Kalimero 1 : Mladost (C)