XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 185 utakmica za dan
Subota, 25 April 2020

Fudbal

25.04.2020 16:00 Budućnost Krušik 2014 : Mokra Gora
25.04.2020 16:00 Tutin : Takovo
25.04.2020 16:00 Šumadija (A) : RSK
25.04.2020 16:00 Borac 1926 : Jedinstvo
25.04.2020 16:00 Mladi radnik 1926 : Mačva 1929
25.04.2020 16:00 Sloga 33 : Sloga (P)
25.04.2020 16:00 Trepča : Sušica
25.04.2020 16:30 Omladinac : Borac
25.04.2020 16:30 Radnički 1912 : Radnički (Zr)
25.04.2020 16:30 Radnički (SM) : 1. Maj Ruma
25.04.2020 16:30 Bačka 1901 : Železničar
25.04.2020 16:30 Hajduk 1912 : Bratstvo 1946
25.04.2020 16:30 OFK Vršac : Dinamo 1945
25.04.2020 16:30 Moravac Orion : Dunav
25.04.2020 16:30 Jedinstvo : Budućnost
25.04.2020 16:30 Radnički (O) : TEK Sloga
25.04.2020 16:30 IMT : GSP Polet Dorćol
25.04.2020 16:30 Brodarac : OFK Beograd
25.04.2020 16:30 Lokomotiva : Sremčica
25.04.2020 16:30 Radnički (NB) : Jedinstvo
25.04.2020 16:30 OFK Mladenovac : BSK Borča
25.04.2020 16:00 Sloga 1924 : Pomoravlje
25.04.2020 16:00 Karađorđe : OFK Aranđelovac 1979
25.04.2020 16:00 VGSK : Polet
25.04.2020 16:00 Spartak : Brezovica
25.04.2020 16:00 Borac : Mladost (P)
25.04.2020 16:00 Goč : Apolon 2018
25.04.2020 16:00 Omladinac : Bane 1931
25.04.2020 16:00 FAP : Polet (Lj)
25.04.2020 16:00 GFK Sloboda : Sloga (BB)
25.04.2020 16:00 Crnokosa : Budućnost
25.04.2020 16:30 ČSK Pivara : Tavankut
25.04.2020 16:30 OFK Mladost APA : Krila Krajine
25.04.2020 16:30 OFK Vrbas : OFK Stari Grad
25.04.2020 16:30 Sloga : Radnički
25.04.2020 16:30 Crvena zvezda : Borac
25.04.2020 16:30 Sloga (E) : Podunavac
25.04.2020 16:30 Sloga (T) : Mladost (NS)
25.04.2020 16:30 Radnički (NP) : Sloboda
25.04.2020 16:30 Naftagas : Krajina
25.04.2020 16:30 Proleter (BK) : Sloga
25.04.2020 16:30 Budućnost : Begej
25.04.2020 16:30 Radnički (S) : Mladost (O)
25.04.2020 16:30 Sloboda : Banat (Č)
25.04.2020 16:30 Sloga : Nebeski Andjeli
25.04.2020 16:30 Pčinja : Jablanica
25.04.2020 16:30 OFK Kosanica : Vranjska Banja
25.04.2020 16:30 Budućnost : Polet 1980
25.04.2020 16:30 Đerdap : BSK
25.04.2020 16:30 Timok 1919 : Tanasko Rajić
25.04.2020 16:30 Rajko Mitić : Majdanpek
25.04.2020 16:30 Rtanj : OFK 019
25.04.2020 16:30 Bor 1919 : Brodoremont
25.04.2020 16:30 Jedinstvo (P) : Župa
25.04.2020 16:30 Sloga : OFK Lugomir
25.04.2020 16:30 Morava : Naša krila 1936
25.04.2020 16:30 OFK Napredak 1929 : Mladost (M)
25.04.2020 16:30 Šumadija : Torlak
25.04.2020 11:00 Milutinac : Studenski Grad
25.04.2020 16:00 Rudar 2001 : Integral
25.04.2020 16:30 Rubribreza : ZSK
25.04.2020 16:30 Drina : Mladost (PP)
25.04.2020 16:30 Milan Orlić : Hajduk Stanko
25.04.2020 16:30 Mladost (DD) : Karađorđe
25.04.2020 16:30 Cer : Jedinstvo (ŠT)
25.04.2020 16:30 Majur : Jedinstvo 1924 (VL)
25.04.2020 16:30 Mladi borac : Podrinje
25.04.2020 11:00 Vidojevica : Sloga
25.04.2020 16:30 Sinđelić : Duško
25.04.2020 16:30 Rudar : Kraljevo Hajduk
25.04.2020 16:30 Mladost : Proleter
25.04.2020 16:30 Mladi radnik 1925 : Karađorđe
25.04.2020 16:30 Vojvodina : Kulpin
25.04.2020 16:30 Polet : Budućnost (P)
25.04.2020 17:00 Napredak : Srbobran
25.04.2020 17:00 Panonija IM Topola : Senta
25.04.2020 17:00 Sloga : Radnički 1905
25.04.2020 16:30 Partizan : Napredak
25.04.2020 16:30 Radnički : PSK Putinci
25.04.2020 17:00 Omladinac : TSK
25.04.2020 17:00 OFK Sirig : Hajduk
25.04.2020 16:30 Radnički (K) : Polet (Id)
25.04.2020 16:30 Radnički 1946 : Osnić
25.04.2020 16:30 Trebič : Rudar Vrška Čuka
25.04.2020 16:30 PRO Rudar : Velika Jasikova
25.04.2020 16:30 Sloga (M) : Kosovo
25.04.2020 16:30 Midžor : Hajduk
25.04.2020 16:30 Graničar : Omladinac
25.04.2020 16:30 Morava (KS) : Javor
25.04.2020 16:30 Borac (O) : Heroj Polet
25.04.2020 16:30 Sloga : Padina
25.04.2020 16:30 Napredak 2012 : Doljevac
25.04.2020 16:30 Sloga (D) : Šumadinac KG
25.04.2020 16:00 Jug Bogdan : Jastreb
25.04.2020 16:00 Dobrič : Kaćuša
25.04.2020 16:00 Dundjerski : Omladinac
25.04.2020 16:00 Strmovo 1968 : Joševa
25.04.2020 16:00 Rudar 1945 : Polet (T)
25.04.2020 16:30 Bogutovačka Banja : Jedinstvo (D)
25.04.2020 16:30 Partizan : Jedinstvo
25.04.2020 16:30 Sloven : Jednota
25.04.2020 16:30 Dunav : Ševac
25.04.2020 16:30 Kopaonik : Velika Drenova
25.04.2020 16:30 GFK Tabane : Šantarovac
25.04.2020 16:30 Zenit : Partizan
25.04.2020 16:30 Sinđelić 1934 : Kupinovac
25.04.2020 16:30 Bežanija : DIF
25.04.2020 16:30 Dedinje : 13. maj
25.04.2020 16:30 Sparta Železnik : BUSK
25.04.2020 17:00 Tornjoš : Bačka
25.04.2020 17:00 AFK : Graničar
25.04.2020 16:30 Zadrugar : Cer
25.04.2020 16:30 Torpedo 1924 : Sloboda
25.04.2020 16:30 Lipolist : Budućnost (DO)
25.04.2020 16:30 Omladinac 2013 (SL) : Milicionar
25.04.2020 16:30 Napredak : Gorki
25.04.2020 16:30 Budućnost 1929 (ZM) : Omladinac (BO)
25.04.2020 16:30 Premijer : OFK Šabac
25.04.2020 16:30 Velika Reka : Gučevo 1929
25.04.2020 16:30 Antimon : Studenac
25.04.2020 16:30 Borac : Sloga
25.04.2020 16:30 Jadar 1961 : Jedinstvo (MZ)
25.04.2020 16:30 Jedinstvo (ZA) : Rudar
25.04.2020 16:30 Hajduk : 7. Juli
25.04.2020 16:30 Jezero : Prva Iskra
25.04.2020 16:30 Pričinović : Cerić
25.04.2020 16:30 Sloga : Vlašić
25.04.2020 16:30 OFK Jelen : Rankovac
25.04.2020 16:30 Jevremovac : Vojvoda Stepa Stepanović
25.04.2020 16:30 Dobrava : Šipurske livade
25.04.2020 16:30 PSK : Mrovska
25.04.2020 16:30 Trešnjevka : Radnički
25.04.2020 16:30 Avala 1939 : OFK Crvenka
25.04.2020 16:00 Bata Bulić : Omladinac (B)
25.04.2020 16:30 Bratstvo 1975 : 21. oktobar
25.04.2020 16:30 Rasina : Makrešane
25.04.2020 16:30 Kapidžija : Gornji Stepoš
25.04.2020 16:00 Zeppelin 026 : Stari Hrast 2018
25.04.2020 16:30 Sport : Bratstvo 2019
25.04.2020 16:30 Sloga Obrva : Milakovac 2018
25.04.2020 11:00 Vrelo : Dokmir
25.04.2020 17:00 Belpos : Petrovac 74
25.04.2020 16:30 Kruševica : Vratare
25.04.2020 16:30 Zmajevac : Lomnica
25.04.2020 16:00 Mladost (K) : Pobeda 1953
25.04.2020 16:00 Selište : Laznica
25.04.2020 16:00 Vrelo 1971 : Budućnost (M)
25.04.2020 TSC : Majdanpek
25.04.2020 Kolubara : Mačva
25.04.2020 Rad : Radnički 2012
25.04.2020 Spartak DOO : Napredak Junior 2018
25.04.2020 ŽGFK Lavice Dubočica : ŽFU Zvezda B 2018
25.04.2020 00:04 Partizan : Čukarički
25.04.2020 00:04 Vojvodina : Napredak
25.04.2020 00:04 TSC : Radnički (N)
25.04.2020 00:04 Spartak ŽK : Mladost (L)
25.04.2020 00:04 Crvena zvezda : Grafičar
25.04.2020 00:04 OFK Beograd : Rad
25.04.2020 00:04 Trajal : Voždovac
25.04.2020 00:04 Internacional : Brodarac
25.04.2020 10:00 Spartak ŽK : Hajduk 1912
25.04.2020 10:00 Njerš Ištvan : OFK Bačka
25.04.2020 00:03 Partizan : Čukarički
25.04.2020 00:03 Vojvodina : Kiker
25.04.2020 00:03 Teleoptik : Radnički (N)
25.04.2020 00:03 Spartak ŽK : Mačva
25.04.2020 00:03 Crvena zvezda : RFK Grafičar
25.04.2020 00:03 Real Niš : Rad
25.04.2020 00:03 OFK Vršac : Zemun
25.04.2020 00:03 Apolon 4 : Brodarac
25.04.2020 10:00 Bačka 1901 : Bajša
25.04.2020 10:30 Preporod : Njerš Ištvan
25.04.2020 17:00 Vinogradar : Bajša
25.04.2020 10:00 Čantavir : Arena SU
25.04.2020 14:00 Bajša : Radnički 1905
25.04.2020 10:00 Subotica '08 : TSC
25.04.2020 11:00 Respekt : Podrinje
25.04.2020 11:00 Radnički Stobex : Loznica
25.04.2020 11:00 Rađ : Jadar 07
25.04.2020 11:00 Jedinstvo : Ženski FK

Rukomet

25.04.2020 Vrbas Petrol : Kolubara
25.04.2020 Jedinstvo : Sivac 69
25.04.2020 Lavovi BP : Mačva (B)
25.04.2020 Jugović : Crvenka
25.04.2020 Smederevo : SC Voždovac 2012