XS
SM
MD
LG

25.09.2021 16:00 TSC 1 : 0 Vojvodina
27.09.2021 20:00 Čukarički : Radnik
27.09.2021 18:00 Proleter : Napredak
26.09.2021 20:15 Partizan : Spartak ŽK
27.09.2021 16:00 Voždovac : Mladost
26.09.2021 15:55 Novi Pazar : Crvena zvezda
26.09.2021 18:00 Metalac : Radnički 1923
25.09.2021 19:00 Kolubara 2 : 3 Radnički (N)
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Partizan 9 8 1 0 25
2 Crvena zvezda 8 6 2 0 20
3 TSC 10 6 2 2 20
4 Napredak 10 6 0 4 18
5 Čukarički 9 5 2 2 17
6 Vojvodina 10 4 3 3 15
7 Radnički 1923 10 4 2 4 14
8 Spartak ŽK 10 3 3 4 12
9 Radnički (N) 10 3 3 4 12
10 Voždovac 9 4 0 5 12
11 Kolubara 11 3 1 7 10
12 Radnik 8 2 3 3 9
13 Metalac 8 2 2 4 8
14 Proleter 10 2 2 6 8
15 Novi Pazar 9 2 1 6 7
16 Mladost 9 1 1 7 4

26.09.2021 19:00 Mačva : Radnički (SM)
26.09.2021 15:00 RFK Grafičar : OFK Žarkovo
26.09.2021 15:00 OFK Bačka : Inđija
26.09.2021 15:00 Zlatibor : Javor Matis
26.09.2021 15:00 Timok 1919 : Rad
27.09.2021 15:00 IMT : Loznica
26.09.2021 15:00 Mladost GAT : Kabel
27.09.2021 15:00 Budućnost : Železničar
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Inđija 8 6 1 1 19
2 Mačva 8 5 2 1 17
3 Mladost GAT 8 5 2 1 17
4 OFK Žarkovo 8 5 1 2 16
5 Javor Matis 8 4 2 2 14
6 IMT 8 3 3 2 12
7 Rad 8 3 3 2 12
8 Železničar 8 3 2 3 11
9 Loznica 7 3 1 3 10
10 Timok 1919 8 3 1 4 10
11 Zlatibor 8 1 5 2 8
12 Radnički (SM) 8 2 2 4 8
13 OFK Bačka 8 2 1 5 7
14 Budućnost 8 2 1 5 7
15 RFK Grafičar 7 1 1 5 4
16 Kabel 8 0 2 6 2

25.09.2021 14:30 Voždovac 2 : 2 Zemun
25.09.2021 10:00 Rad 1 : 0 IMT
26.09.2021 12:00 TSC : Čukarički
25.09.2021 12:00 OFK Beograd 1 : 4 Crvena zvezda
26.09.2021 13:30 Brodarac : RFK Grafičar
25.09.2021 12:00 Radnički 1923 1 : 4 Mladost (L)
26.09.2021 11:00 Partizan 7 : 1 Mačva
26.09.2021 11:00 Vojvodina 0 : 1 Spartak ŽK
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Crvena zvezda 6 6 0 0 18
2 Partizan 6 5 1 0 16
3 RFK Grafičar 5 4 0 1 12
4 Spartak ŽK 6 4 0 2 12
5 Radnički 1923 6 3 2 1 11
6 TSC 5 3 0 2 9
7 Rad 6 3 0 3 9
8 Čukarički 5 2 1 2 7
9 Vojvodina 6 2 1 3 7
10 IMT 6 2 1 3 7
11 Mladost (L) 5 1 1 3 4
12 Brodarac 5 1 1 3 4
13 Zemun 6 1 1 4 4
14 Mačva 6 1 1 4 4
15 OFK Beograd 5 1 0 4 3
16 Voždovac 6 0 2 4 2

29.09.2021 Spartak ŽK : Napredak
29.09.2021 Kiker : Vojvodina
29.09.2021 Mladost (L) : Partizan
29.09.2021 RFK Grafičar : Sloga (P)
29.09.2021 Crvena zvezda : Brodarac
29.09.2021 Čukarički : Teleoptik
29.09.2021 Ada : Radnički (N)
29.09.2021 Zemun : Rad
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Čukarički 6 6 0 0 18
2 Vojvodina 5 5 0 0 15
3 Crvena zvezda 6 5 0 1 15
4 Spartak ŽK 5 5 0 0 15
5 RFK Grafičar 6 4 1 1 13
6 Partizan 6 4 0 2 12
7 Mladost (L) 5 3 1 1 10
8 Kiker 6 2 1 3 7
9 Brodarac 6 2 0 4 6
10 Sloga (P) 5 1 1 3 4
11 Teleoptik 6 1 1 4 4
12 Zemun 5 1 1 3 4
13 Rad 6 1 0 5 3
14 Napredak 5 1 0 4 3
15 Radnički (N) 6 1 0 5 3
16 Ada 6 0 0 6 0

26.09.2021 17:00 Željezničar : Leotar
25.09.2021 19:00 Borac 1 : 0 Sarajevo
25.09.2021 17:00 Tuzla City 2 : 1 Velež
26.09.2021 15:00 Posušje : Široki Brijeg
26.09.2021 21:00 Zrinjski : Sloboda
25.09.2021 15:00 Rudar Prijedor 2 : 0 Radnik
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Tuzla City 10 8 1 1 25
2 Zrinjski 10 6 3 1 21
3 Sarajevo 11 5 2 4 17
4 Sloboda 10 4 4 2 16
5 Borac 9 4 3 2 15
6 Široki Brijeg 10 2 6 2 12
7 Rudar Prijedor 11 3 2 6 11
8 Željezničar 10 2 5 3 11
9 Leotar 9 3 1 5 10
10 Velež (-3) 11 3 3 5 9
11 Radnik 11 1 4 6 7
12 Posušje 10 1 4 5 7

26.09.2021 20:00 OFK Petrovac : Budućnost
26.09.2021 19:00 Mornar : Sutjeska
25.09.2021 19:00 Podgorica 1 : 1 Dečić
24.09.2021 19:00 Zeta 1 : 1 Iskra
25.09.2021 18:00 Jezero 2 : 4 Rudar
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Sutjeska 8 6 2 0 20
2 Iskra 9 5 2 2 17
3 Mornar 8 5 1 2 16
4 OFK Petrovac 8 4 2 2 14
5 Dečić 9 3 4 2 13
6 Rudar 8 4 1 3 13
7 Budućnost 7 2 2 3 8
8 Jezero 9 2 1 6 7
9 Podgorica 9 1 2 6 5
10 Zeta 9 0 3 6 3

25.09.2021 15:30 OFK Kikinda 0 : 4 OFK Bečej 1918
25.09.2021 15:30 Hajduk 1912 0 : 7 Borac (S)
25.09.2021 15:30 Omladinac 7 : 0 Jedinstvo (SP)
25.09.2021 15:30 1. Maj Ruma 1 : 0 Borac (Š)
25.09.2021 15:30 Radnički 1912 0 : 1 OFK Stari Grad
25.09.2021 15:30 Tekstilac 2 : 1 Dinamo 1945
25.09.2021 15:30 Feniks 1995 2 : 2 Tisa
25.09.2021 15:30 OFK Vršac 3 : 2 Radnički (Zr)
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 OFK Bečej 1918 7 5 1 1 16
2 Feniks 1995 7 5 1 1 16
3 Borac (S) 7 4 2 1 14
4 OFK Vršac 7 4 2 1 14
5 Tekstilac 7 4 1 2 13
6 Borac (Š) 7 4 1 2 13
7 Omladinac 7 4 0 3 12
8 1. Maj Ruma 7 3 2 2 11
9 OFK Kikinda 7 3 0 4 9
10 Jedinstvo (SP) 7 3 0 4 9
11 Radnički 1912 7 2 1 4 7
12 Hajduk 1912 7 2 1 4 7
13 OFK Stari Grad 7 2 0 5 6
14 Tisa 7 1 3 3 6
15 Dinamo 1945 7 1 1 5 4
16 Radnički (Zr) 7 1 0 6 3

: Luksemburg
07.09.2021 20:45 Irska 1 : 1 Srbija
07.09.2021 18:00 Azerbejdžan 0 : 3 Portugalija
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Portugalija 5 4 1 0 13
2 Srbija 5 3 2 0 11
3 Luksemburg 4 2 0 2 6
4 Irska 5 0 2 3 2
5 Azerbejdžan 5 0 1 4 1

1:2
85' Gol (Kolubara (LP))
0' Protokol
Glavni sudija: Miroslav Matić (Loznica) Delegat utakmice: Predrag Tatić Prvi pomoćni sudija: Aleksandar Govedarović Drugi pomoćni sudija: Uroš Radovanović 4. sudija: Stefan Jeknić Posmatrač: Srđan Milutinović
1:2
50' Gol (Trnjaci 2021)
1:2
12' Gol (Kolubara (LP))
Borko Radić i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Sport je tipovao utakmicu
Sport je dislajkovao utakmicu
Sport i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Sport i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Sport i još 6 korisnika su tipovali utakmicu