XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
518 utakmica za dan Subota, 30 Mart 2024


Fudbal

30.03
16:00
Javor Matis
Crvena zvezda
0
3
30.03.2024 16:00
Javor Matis
0 : 3
Crvena zvezda
30.03
14:00
Radni─Źki 1923
Napredak
3
1
30.03.2024 14:00
Radni─Źki 1923
3 : 1
Napredak
30.03
14:00
Radni─Źki (N)
Mladost (L)
3
0
30.03.2024 14:00
Radni─Źki (N)
3 : 0
Mladost (L)
30.03
18:30
Partizan
Spartak ┼ŻK
1
0
30.03.2024 18:30
Partizan
1 : 0
Spartak ┼ŻK
30.03
17:00
Kolubara
In─Ĺija Toyo Tires
0
3
30.03.2024 17:00
Kolubara
0 : 3
In─Ĺija Toyo Tires
30.03
15:00
Tekstilac
Radni─Źki (SM)
5
2
30.03.2024 15:00
Tekstilac
5 : 2
Radni─Źki (SM)
30.03
15:00
OFK Beograd
Smederevo 1924
1
2
30.03.2024 15:00
OFK Beograd
1 : 2
Smederevo 1924
30.03
15:00
RFK Grafi─Źar
Mladost GAT
2
1
30.03.2024 15:00
RFK Grafi─Źar
2 : 1
Mladost GAT
30.03
15:00
RFK Novi Sad 1921
OFK Vršac
3
2
30.03.2024 15:00
RFK Novi Sad 1921
3 : 2
OFK Vršac
30.03
15:30
Meševo
P─Źinja
3
2
30.03.2024 15:30
Meševo
3 : 2
P─Źinja
30.03
18:00
Trayal
Radni─Źki (P)
4
1
30.03.2024 18:00
Trayal
4 : 1
Radni─Źki (P)
30.03
16:30
Jedinstvo 1936
┼Żitora─Ĺa
3
0
30.03.2024 16:30
Jedinstvo 1936
3 : 0
┼Żitora─Ĺa
30.03
15:30
─Éerdap
Timo─Źanin
1
0
30.03.2024 15:30
─Éerdap
1 : 0
Timo─Źanin
30.03
15:30
Radni─Źki (S)
Dunav
3
0
30.03.2024 15:30
Radni─Źki (S)
3 : 0
Dunav
30.03
15:00
Naftagas
OFK Kikinda
0
0
30.03.2024 15:00
Naftagas
0 : 0
OFK Kikinda
30.03
15:00
Hajduk 1912
Podunavac
2
2
30.03.2024 15:00
Hajduk 1912
2 : 2
Podunavac
30.03
15:00
Jedinstvo (SP)
Dinamo 1945
0
1
30.03.2024 15:00
Jedinstvo (SP)
0 : 1
Dinamo 1945
30.03
15:00
Be─Źej 1918
Kabel
3
1
30.03.2024 15:00
Be─Źej 1918
3 : 1
Kabel
30.03
11:00
┼Żelezni─Źar (I)
OFK Ba─Źka
4
1
30.03.2024 11:00
┼Żelezni─Źar (I)
4 : 1
OFK Ba─Źka
30.03
15:00
1. Maj Ruma
Radni─Źki (Z)
1
1
30.03.2024 15:00
1. Maj Ruma
1 : 1
Radni─Źki (Z)
30.03
11:00
Ušće Novi Beograd
Radni─Źki
1
3
30.03.2024 11:00
Ušće Novi Beograd
1 : 3
Radni─Źki
30.03
11:00
Prva iskra
Studentski grad
3
2
30.03.2024 11:00
Prva iskra
3 : 2
Studentski grad
30.03
16:00
Budu─çnost
Sin─Ĺeli─ç
2
3
30.03.2024 16:00
Budu─çnost
2 : 3
Sin─Ĺeli─ç
30.03
13:30
Torlak
Teleoptik
1
2
30.03.2024 13:30
Torlak
1 : 2
Teleoptik
30.03
16:00
Rad
Brodarac
0
2
30.03.2024 16:00
Rad
0 : 2
Brodarac
30.03
15:30
Omladinac (Z)
Polet (Lj)
0
0
30.03.2024 15:30
Omladinac (Z)
0 : 0
Polet (Lj)
30.03
15:30
Borac 1926
Sloga 33
3
0
30.03.2024 15:30
Borac 1926
3 : 0
Sloga 33
30.03
15:30
Tutin
OFK Mihajlovac
1
0
30.03.2024 15:30
Tutin
1 : 0
OFK Mihajlovac
30.03
15:30
Loznica
Sloga (P)
0
0
30.03.2024 15:30
Loznica
0 : 0
Sloga (P)
30.03
15:30
Real
Mladi radnik 1926
4
0
30.03.2024 15:30
Real
4 : 0
Mladi radnik 1926
30.03
15:30
Jošanica
FAP
0
1
30.03.2024 15:30
Jošanica
0 : 1
FAP
30.03
15:30
Zlatibor
Budućnost Krušik 2014
1
2
30.03.2024 15:30
Zlatibor
1 : 2
Budućnost Krušik 2014
30.03
15:00
Sloga
Hajduk (D)
1
4
30.03.2024 15:00
Sloga
1 : 4
Hajduk (D)
30.03
15:00
Radni─Źki (┼á)
Donji Srem 2015
3
0
30.03.2024 15:00
Radni─Źki (┼á)
3 : 0
Donji Srem 2015
30.03
15:00
Index
Jedinstvo
0
3
30.03.2024 15:00
Index
0 : 3
Jedinstvo
30.03
15:00
Veternik
Mladost
1
3
30.03.2024 15:00
Veternik
1 : 3
Mladost
30.03
15:00
Radni─Źki (NP)
Sloboda
1
2
30.03.2024 15:00
Radni─Źki (NP)
1 : 2
Sloboda
30.03
15:00
Cement
Hajduk (B)
2
2
30.03.2024 15:00
Cement
2 : 2
Hajduk (B)
30.03
15:00
Ravangrad 2018
Mladost (BP)
1
4
30.03.2024 15:00
Ravangrad 2018
1 : 4
Mladost (BP)
30.03
15:00
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
Sloga
1
0
30.03.2024 15:00
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
1 : 0
Sloga
30.03
15:00
Radni─Źki (K)
Jedinstvo (V)
1
5
30.03.2024 15:00
Radni─Źki (K)
1 : 5
Jedinstvo (V)
30.03
15:00
Begej
Budu─çnost
1
0
30.03.2024 15:00
Begej
1 : 0
Budu─çnost
30.03
15:00
Sloboda
┼ŻAK
5
1
30.03.2024 15:00
Sloboda
5 : 1
┼ŻAK
30.03
15:00
Jedinstvo (BK)
Mladost
2
2
30.03.2024 15:00
Jedinstvo (BK)
2 : 2
Mladost
30.03
15:00
BAK
Polet
3
1
30.03.2024 15:00
BAK
3 : 1
Polet
30.03
15:30
Mokra Gora
Trep─Źa
3
0
30.03.2024 15:30
Mokra Gora
3 : 0
Trep─Źa
30.03
15:30
Šumadija 1903
Go─Ź
3
0
30.03.2024 15:30
Šumadija 1903
3 : 0
Go─Ź
30.03
15:30
Sloga
Gru┼ża
5
0
30.03.2024 15:30
Sloga
5 : 0
Gru┼ża
30.03
15:30
Sevojno
Zlatar
4
1
30.03.2024 15:30
Sevojno
4 : 1
Zlatar
30.03
15:30
Sloga (BB)
Jedinstvo (K)
2
1
30.03.2024 15:30
Sloga (BB)
2 : 1
Jedinstvo (K)
30.03
15:30
Radni─Źki (V)
Ma─Źva 1929
2
2
30.03.2024 15:30
Radni─Źki (V)
2 : 2
Ma─Źva 1929
30.03
15:30
Ribnica
Borac (L)
2
2
30.03.2024 15:30
Ribnica
2 : 2
Borac (L)
30.03
15:30
VGSK
Obili─ç
3
0
30.03.2024 15:30
VGSK
3 : 0
Obili─ç
30.03
15:30
Sloga 1924
Kara─Ĺor─Ĺe
4
2
30.03.2024 15:30
Sloga 1924
4 : 2
Kara─Ĺor─Ĺe
30.03
15:30
Morava
Omladinac (Š)
2
6
30.03.2024 15:30
Morava
2 : 6
Omladinac (Š)
30.03
15:30
Šumadinac 1913
Sloboda
6
0
30.03.2024 15:30
Šumadinac 1913
6 : 0
Sloboda
30.03
15:30
Šumadija (A)
─Éerdap
0
1
30.03.2024 15:30
Šumadija (A)
0 : 1
─Éerdap
30.03
15:30
OFK Kosanica
Mladost 1959
30.03.2024 15:30
OFK Kosanica
:
Mladost 1959
30.03
15:30
SFK Morava
Jedinstvo (B)
1
0
30.03.2024 15:30
SFK Morava
1 : 0
Jedinstvo (B)
30.03
15:30
OFK Topli─Źanin
Jastrebac
4
1
30.03.2024 15:30
OFK Topli─Źanin
4 : 1
Jastrebac
30.03
15:30
Sloga
Gra─Źanica
6
0
30.03.2024 15:30
Sloga
6 : 0
Gra─Źanica
30.03
15:30
Svrljig
OFK Brzi Brod
2
0
30.03.2024 15:30
Svrljig
2 : 0
OFK Brzi Brod
30.03
15:30
Balkanski
Hajduk Veljko
2
1
30.03.2024 15:30
Balkanski
2 : 1
Hajduk Veljko
30.03
15:30
Timok 1919
Rajko Miti─ç
3
0
30.03.2024 15:30
Timok 1919
3 : 0
Rajko Miti─ç
30.03
15:30
OFK Zlot
Trebi─Ź
2
1
30.03.2024 15:30
OFK Zlot
2 : 1
Trebi─Ź
30.03
15:30
Rtanj
OFK Knjaz
0
0
30.03.2024 15:30
Rtanj
0 : 0
OFK Knjaz
30.03
15:30
Temni─ç 1924
Trstenik PPT
1
0
30.03.2024 15:30
Temni─ç 1924
1 : 0
Trstenik PPT
30.03
15:30
Morava 1918
┼Żupa
4
0
30.03.2024 15:30
Morava 1918
4 : 0
┼Żupa
30.03
15:30
Sloga
Blagotin
6
1
30.03.2024 15:30
Sloga
6 : 1
Blagotin
30.03
16:00
OFK Mladenovac
OFK ┼Żarkovo
2
1
30.03.2024 16:00
OFK Mladenovac
2 : 1
OFK ┼Żarkovo
30.03
16:00
Napredak
Komgrap
3
4
30.03.2024 16:00
Napredak
3 : 4
Komgrap
30.03
16:00
BSK 1926
KFK Ravna gora Barajevo
0
3
30.03.2024 16:00
BSK 1926
0 : 3
KFK Ravna gora Barajevo
30.03
16:00
Balkan Mirijevo
OFK Budu─çnost
0
1
30.03.2024 16:00
Balkan Mirijevo
0 : 1
OFK Budu─çnost
30.03
16:00
Rudar
Borac (V)
0
1
30.03.2024 16:00
Rudar
0 : 1
Borac (V)
30.03
16:00
Koštampolje
Morava (M)
1
1
30.03.2024 16:00
Koštampolje
1 : 1
Morava (M)
30.03
16:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Zvezda
3
0
30.03.2024 16:00
Kara─Ĺor─Ĺe
3 : 0
Zvezda
30.03
15:30
┼ŻAK
Krila Krajine
6
3
30.03.2024 15:30
┼ŻAK
6 : 3
Krila Krajine
30.03
15:30
Radni─Źki 1918
Crvenka
5
0
30.03.2024 15:30
Radni─Źki 1918
5 : 0
Crvenka
30.03
15:30
Polet
─îSK Pivara
2
0
30.03.2024 15:30
Polet
2 : 0
─îSK Pivara
30.03
15:30
Hajduk Jovanovac
Šumadija 1934
4
2
30.03.2024 15:30
Hajduk Jovanovac
4 : 2
Šumadija 1934
30.03
15:30
Stanovo 1941
Kolonija
5
0
30.03.2024 15:30
Stanovo 1941
5 : 0
Kolonija
30.03
16:00
Šajkaš 1908
Ba─Źka (B)
6
0
30.03.2024 16:00
Šajkaš 1908
6 : 0
Ba─Źka (B)
30.03
16:00
Crvena zvezda
Fruškogorac
2
3
30.03.2024 16:00
Crvena zvezda
2 : 3
Fruškogorac
30.03
16:00
Fruškogorski partizan
OFK Futog
0
1
30.03.2024 16:00
Fruškogorski partizan
0 : 1
OFK Futog
30.03
16:00
Proleter 1951
OFK Sirig
0
5
30.03.2024 16:00
Proleter 1951
0 : 5
OFK Sirig
30.03
16:00
┼ŻSK
Jugovi─ç
3
0
30.03.2024 16:00
┼ŻSK
3 : 0
Jugovi─ç
30.03
15:00
Sloga (P)
Potporanj
3
2
30.03.2024 15:00
Sloga (P)
3 : 2
Potporanj
30.03
16:00
Jadran
Senta
1
1
30.03.2024 16:00
Jadran
1 : 1
Senta
30.03
16:00
Vinogradar
Tomislavci
1
3
30.03.2024 16:00
Vinogradar
1 : 3
Tomislavci
30.03
16:00
Srbobran
Jedinstvo
6
1
30.03.2024 16:00
Srbobran
6 : 1
Jedinstvo
30.03
16:00
─îoka
Budu─çnost
1
0
30.03.2024 16:00
─îoka
1 : 0
Budu─çnost
30.03
16:00
Proleter
Iskra
2
3
30.03.2024 16:00
Proleter
2 : 3
Iskra
30.03
16:00
Udarnik Višnjevac
Tavankut
2
1
30.03.2024 16:00
Udarnik Višnjevac
2 : 1
Tavankut
30.03
16:00
AFK
Napredak
3
0
30.03.2024 16:00
AFK
3 : 0
Napredak
30.03
16:00
Partizan
Hajduk (V)
0
3
30.03.2024 16:00
Partizan
0 : 3
Hajduk (V)
30.03
20:00
Trnava
Saranovo 1936
4
1
30.03.2024 20:00
Trnava
4 : 1
Saranovo 1936
30.03
15:30
Sloga
Klju─Ź
8
1
30.03.2024 15:30
Sloga
8 : 1
Klju─Ź
30.03
15:30
Polom
Miloševo
4
0
30.03.2024 15:30
Polom
4 : 0
Miloševo
30.03
15:30
Rudar (SR)
Budu─çnost (M)
2
0
30.03.2024 15:30
Rudar (SR)
2 : 0
Budu─çnost (M)
30.03
15:30
Junior Novo Naselje
Iskra
2
1
30.03.2024 15:30
Junior Novo Naselje
2 : 1
Iskra
30.03
15:30
Pepeljevac
┼Żabari
5
1
30.03.2024 15:30
Pepeljevac
5 : 1
┼Żabari
30.03
15:30
Sloga
Zadrugar
0
2
30.03.2024 15:30
Sloga
0 : 2
Zadrugar
30.03
15:30
Spartak 1976
Morava
3
0
30.03.2024 15:30
Spartak 1976
3 : 0
Morava
30.03
15:30
Jasenovac
Zvi┼żd
3
0
30.03.2024 15:30
Jasenovac
3 : 0
Zvi┼żd
30.03
16:00
Beograd Karaburma
Poštar Zvezdara
5
0
30.03.2024 16:00
Beograd Karaburma
5 : 0
Poštar Zvezdara
30.03
16:00
Be┼żanija
Borac
4
0
30.03.2024 16:00
Be┼żanija
4 : 0
Borac
30.03
16:00
Šumadija
Turbina
3
0
30.03.2024 16:00
Šumadija
3 : 0
Turbina
30.03
15:30
Grani─Źar
Šljivar
8
0
30.03.2024 15:30
Grani─Źar
8 : 0
Šljivar
30.03
15:30
Rudar Vrška Čuka
Rudar (P)
3
0
30.03.2024 15:30
Rudar Vrška Čuka
3 : 0
Rudar (P)
30.03
15:30
Naisus 1977
Bali─Źevac
5
4
30.03.2024 15:30
Naisus 1977
5 : 4
Bali─Źevac
30.03
15:30
Jastrebac
Radni─Źki 1924
2
2
30.03.2024 15:30
Jastrebac
2 : 2
Radni─Źki 1924
30.03
15:30
Polet (V)
Mekiš
3
3
30.03.2024 15:30
Polet (V)
3 : 3
Mekiš
30.03
15:30
Jedinstvo (Z)
Duško
6
1
30.03.2024 15:30
Jedinstvo (Z)
6 : 1
Duško
30.03
15:30
Gu─Źevo 1929
Stojan Lazarac
3
2
30.03.2024 15:30
Gu─Źevo 1929
3 : 2
Stojan Lazarac
30.03
15:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
Radni─Źki
1
0
30.03.2024 15:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
1 : 0
Radni─Źki
30.03
14:30
Jedinstvo
Lazarica
1
1
30.03.2024 14:30
Jedinstvo
1 : 1
Lazarica
30.03
15:30
Vihor
Mladost (S)
3
4
30.03.2024 15:30
Vihor
3 : 4
Mladost (S)
30.03
15:19
Trbunje
Borac
6
0
30.03.2024 15:19
Trbunje
6 : 0
Borac
30.03
16:00
Mlada krila
Magnohrom
1
0
30.03.2024 16:00
Mlada krila
1 : 0
Magnohrom
30.03
14:30
Sloga 1934
Bratstvo 1975
2
2
30.03.2024 14:30
Sloga 1934
2 : 2
Bratstvo 1975
30.03
15:30
Slavija
Borac
1
0
30.03.2024 15:30
Slavija
1 : 0
Borac
30.03
15:30
OFK Stari Grad
Mladost (MB)
1
0
30.03.2024 15:30
OFK Stari Grad
1 : 0
Mladost (MB)
30.03
15:30
Magli─ç
Tvr─Ĺava
3
1
30.03.2024 15:30
Magli─ç
3 : 1
Tvr─Ĺava
30.03
15:30
Poljoprivrednik
Mladost 1977
1
2
30.03.2024 15:30
Poljoprivrednik
1 : 2
Mladost 1977
30.03
15:30
Sloga
Rekreativo
4
2
30.03.2024 15:30
Sloga
4 : 2
Rekreativo
30.03
15:30
Rvati
Munja
1
1
30.03.2024 15:30
Rvati
1 : 1
Munja
30.03
15:30
Budu─çnost
Omladinac
3
0
30.03.2024 15:30
Budu─çnost
3 : 0
Omladinac
30.03
15:30
Sloboda
Osaonica
6
1
30.03.2024 15:30
Sloboda
6 : 1
Osaonica
30.03
15:30
Mladi radnik
GFK Strelište
3
2
30.03.2024 15:30
Mladi radnik
3 : 2
GFK Strelište
30.03
15:30
┼Żitkovica 2017
Zemljoradnik 1932
2
4
30.03.2024 15:30
┼Żitkovica 2017
2 : 4
Zemljoradnik 1932
30.03
15:30
Homoljac
Crni Vitez 1924
1
1
30.03.2024 15:30
Homoljac
1 : 1
Crni Vitez 1924
30.03
15:30
Radni─Źki (K)
Rudar (K)
6
2
30.03.2024 15:30
Radni─Źki (K)
6 : 2
Rudar (K)
30.03
16:00
Petar Pua─Źa
Borac (R)
5
3
30.03.2024 16:00
Petar Pua─Źa
5 : 3
Borac (R)
30.03
16:00
Obili─ç
Tatra
0
3
30.03.2024 16:00
Obili─ç
0 : 3
Tatra
30.03
15:30
OFK Pomoravlje
Derbi 2016
1
1
30.03.2024 15:30
OFK Pomoravlje
1 : 1
Derbi 2016
30.03
15:30
Dra┼żmirovac
Javor
3
0
30.03.2024 15:30
Dra┼żmirovac
3 : 0
Javor
30.03
15:30
15. Avgust 1950
Mladost
0
1
30.03.2024 15:30
15. Avgust 1950
0 : 1
Mladost
30.03
15:30
Sin─Ĺeli─ç
Radni─Źki
0
1
30.03.2024 15:30
Sin─Ĺeli─ç
0 : 1
Radni─Źki
30.03
15:30
Milicionar
Omladinac
1
2
30.03.2024 15:30
Milicionar
1 : 2
Omladinac
30.03
16:00
Zmaj Novi grad
Novi Beograd
0
2
30.03.2024 16:00
Zmaj Novi grad
0 : 2
Novi Beograd
30.03
16:00
Sin─Ĺeli─ç 2012
┼Żeleznik 1930
4
2
30.03.2024 16:00
Sin─Ĺeli─ç 2012
4 : 2
┼Żeleznik 1930
30.03
15:30
Luk
Sloga
3
0
30.03.2024 15:30
Luk
3 : 0
Sloga
30.03
10:00
Rakovica
Bratstvo
4
2
30.03.2024 10:00
Rakovica
4 : 2
Bratstvo
30.03
15:00
Draga─Źevo
Vrelo
2
1
30.03.2024 15:00
Draga─Źevo
2 : 1
Vrelo
30.03
15:00
Bjelica
Radni─Źki
0
4
30.03.2024 15:00
Bjelica
0 : 4
Radni─Źki
30.03
15:30
Šipurske Livade
Polet
2
1
30.03.2024 15:30
Šipurske Livade
2 : 1
Polet
30.03
15:30
Napredak
Budu─çnost
0
2
30.03.2024 15:30
Napredak
0 : 2
Budu─çnost
30.03
15:30
Nišavac
Lokomotiva
0
2
30.03.2024 15:30
Nišavac
0 : 2
Lokomotiva
30.03
15:30
Glavaš
Beli Orlovi
2
0
30.03.2024 15:30
Glavaš
2 : 0
Beli Orlovi
30.03
15:30
Rutevac
Mladost 1955
0
3
30.03.2024 15:30
Rutevac
0 : 3
Mladost 1955
30.03
14:30
Šilopaj
Velere─Ź 94
1
3
30.03.2024 14:30
Šilopaj
1 : 3
Velere─Ź 94
30.03
16:00
Pepeljevac 1947
Kruševica
3
0
30.03.2024 16:00
Pepeljevac 1947
3 : 0
Kruševica
30.03
16:00
BSK
Pade┼ż
1
0
30.03.2024 16:00
BSK
1 : 0
Pade┼ż
30.03
16:00
Makrešane
Kapid┼żija
1
2
30.03.2024 16:00
Makrešane
1 : 2
Kapid┼żija
30.03
16:00
Rasina
Konjuh
0
2
30.03.2024 16:00
Rasina
0 : 2
Konjuh
30.03
16:00
Sloga
Tornjoš
2
1
30.03.2024 16:00
Sloga
2 : 1
Tornjoš
30.03
16:00
Obili─ç
Hajduk
4
1
30.03.2024 16:00
Obili─ç
4 : 1
Hajduk
30.03
16:00
Slavija
Jadran
1
0
30.03.2024 16:00
Slavija
1 : 0
Jadran
30.03
15:30
Mladi radnik
Crvena zvezda
3
2
30.03.2024 15:30
Mladi radnik
3 : 2
Crvena zvezda
30.03
15:30
Borac
Mladost (P)
2
2
30.03.2024 15:30
Borac
2 : 2
Mladost (P)
30.03
15:30
Tigrovi Mija Gold
Remont 1959
3
0
30.03.2024 15:30
Tigrovi Mija Gold
3 : 0
Remont 1959
30.03
19:00
Vujan
Morava
1
1
30.03.2024 19:00
Vujan
1 : 1
Morava
30.03
15:30
OFK Roga─Źa
Mladost (MI)
3
3
30.03.2024 15:30
OFK Roga─Źa
3 : 3
Mladost (MI)
30.03
15:30
Badljevica
Budu─çnost
4
3
30.03.2024 15:30
Badljevica
4 : 3
Budu─çnost
30.03
15:30
Ravni Gaj
Godomin
3
0
30.03.2024 15:30
Ravni Gaj
3 : 0
Godomin
30.03
15:30
Mladost (─î)
OFK Borac
9
5
30.03.2024 15:30
Mladost (─î)
9 : 5
OFK Borac
30.03
15:30
Petka
Šumadinac
5
0
30.03.2024 15:30
Petka
5 : 0
Šumadinac
30.03
16:00
Sokograd
Slemen
1
1
30.03.2024 16:00
Sokograd
1 : 1
Slemen
30.03
13:00
Palilulac
Sloboda 2013
4
1
30.03.2024 13:00
Palilulac
4 : 1
Sloboda 2013
30.03
16:00
Sport
Bratstvo 2019
1
5
30.03.2024 16:00
Sport
1 : 5
Bratstvo 2019
30.03
15:30
Borac 1935
Napredak Maini─ç
1
0
30.03.2024 15:30
Borac 1935
1 : 0
Napredak Maini─ç
30.03
15:30
Dunav
Napredak
3
0
30.03.2024 15:30
Dunav
3 : 0
Napredak
30.03
15:30
Dunavac
Metalac
3
2
30.03.2024 15:30
Dunavac
3 : 2
Metalac
30.03
15:30
ZT Gorovi─Ź
Kr─çevac 04
2
1
30.03.2024 15:30
ZT Gorovi─Ź
2 : 1
Kr─çevac 04
30.03
15:30
Sunrise Šabac
Sloga
1
0
30.03.2024 15:30
Sunrise Šabac
1 : 0
Sloga
30.03
15:30
Jugovi─çi
Rujišnik
2
1
30.03.2024 15:30
Jugovi─çi
2 : 1
Rujišnik
30.03
15:30
Navalin
Turekovac
0
2
30.03.2024 15:30
Navalin
0 : 2
Turekovac
30.03
15:30
Mladost (S)
Proleter
3
0
30.03.2024 15:30
Mladost (S)
3 : 0
Proleter
30.03
16:00
Mitros
OFK Sparta
1
5
30.03.2024 16:00
Mitros
1 : 5
OFK Sparta
30.03
16:00
Srem
Sloboda
5
0
30.03.2024 16:00
Srem
5 : 0
Sloboda
30.03
15:30
Zeppelin 026
Kolarac
2
2
30.03.2024 15:30
Zeppelin 026
2 : 2
Kolarac
30.03
15:30
Paskovac
Sloga (K)
3
0
30.03.2024 15:30
Paskovac
3 : 0
Sloga (K)
30.03
15:30
Zvizdar 2012
OFK Takovo
1
2
30.03.2024 15:30
Zvizdar 2012
1 : 2
OFK Takovo
30.03
15:30
Stig (C)
Stig (MC)
3
0
30.03.2024 15:30
Stig (C)
3 : 0
Stig (MC)
30.03
15:30
Mladi Hrast
Napredak (T)
0
4
30.03.2024 15:30
Mladi Hrast
0 : 4
Napredak (T)
30.03
15:30
Melnica
Manastirica
6
1
30.03.2024 15:30
Melnica
6 : 1
Manastirica
30.03
15:30
Zabr─Ĺe 1936
Mladost
1
6
30.03.2024 15:30
Zabr─Ĺe 1936
1 : 6
Mladost
30.03
13:30
Zvijezda 09
Široki Brijeg
2
3
30.03.2024 13:30
Zvijezda 09
2 : 3
Široki Brijeg
30.03
20:45
GOŠK
Posušje
0
1
30.03.2024 20:45
GOŠK
0 : 1
Posušje
30.03
16:00
Borac
Zrinjski
1
2
30.03.2024 16:00
Borac
1 : 2
Zrinjski
30.03
15:30
Slavija
Sloboda
0
1
30.03.2024 15:30
Slavija
0 : 1
Sloboda
30.03
15:30
Rudar Prijedor
Modri─Źa
3
0
30.03.2024 15:30
Rudar Prijedor
3 : 0
Modri─Źa
30.03
15:30
Romanija
Kozara
2
1
30.03.2024 15:30
Romanija
2 : 1
Kozara
30.03
15:30
Vele┼ż
Borac
0
2
30.03.2024 15:30
Vele┼ż
0 : 2
Borac
30.03
15:30
Ljubi─ç
Drina
0
1
30.03.2024 15:30
Ljubi─ç
0 : 1
Drina
30.03
18:00
Sutjeska
BSK
2
0
30.03.2024 18:00
Sutjeska
2 : 0
BSK
30.03
15:00
Jezero
Mornar
3
1
30.03.2024 15:00
Jezero
3 : 1
Mornar
30.03
15:00
Sutjeska
Rudar
2
1
30.03.2024 15:00
Sutjeska
2 : 1
Rudar
30.03
15:00
Arsenal
De─Źi─ç
0
2
30.03.2024 15:00
Arsenal
0 : 2
De─Źi─ç
30.03
15:00
Jedinstvo
Mladost DG
0
0
30.03.2024 15:00
Jedinstvo
0 : 0
Mladost DG
30.03
18:00
Budu─çnost
OFK Petrovac
2
0
30.03.2024 18:00
Budu─çnost
2 : 0
OFK Petrovac
30.03
16:15
Almer├şa
Osasuna
0
3
30.03.2024 16:15
Almer├şa
0 : 3
Osasuna
30.03
21:00
Barcelona
Las Palmas
1
0
30.03.2024 21:00
Barcelona
1 : 0
Las Palmas
30.03
14:00
Getafe
Sevilla
0
1
30.03.2024 14:00
Getafe
0 : 1
Sevilla
30.03
18:30
Valencia
Mallorca
0
0
30.03.2024 18:30
Valencia
0 : 0
Mallorca
30.03
17:00
Metz
Monaco
2
5
30.03.2024 17:00
Metz
2 : 5
Monaco
30.03
21:00
Olympique Lyonnais
Reims
1
1
30.03.2024 21:00
Olympique Lyonnais
1 : 1
Reims
30.03
18:30
Aston Villa
Wolverhampton
2
0
30.03.2024 18:30
Aston Villa
2 : 0
Wolverhampton
30.03
16:00
Bournemouth
Everton
2
1
30.03.2024 16:00
Bournemouth
2 : 1
Everton
30.03
21:00
Brentford
Manchester United
1
1
30.03.2024 21:00
Brentford
1 : 1
Manchester United
30.03
16:00
Chelsea
Burnley
2
2
30.03.2024 16:00
Chelsea
2 : 2
Burnley
30.03
13:30
Newcastle United
West Ham United
4
3
30.03.2024 13:30
Newcastle United
4 : 3
West Ham United
30.03
16:00
Nottingham Forest
Crystal Palace
1
1
30.03.2024 16:00
Nottingham Forest
1 : 1
Crystal Palace
30.03
16:00
Sheffield United
Fulham
3
3
30.03.2024 16:00
Sheffield United
3 : 3
Fulham
30.03
16:00
Tottenham Hotspur
Luton Town
2
1
30.03.2024 16:00
Tottenham Hotspur
2 : 1
Luton Town
30.03
15:30
Bayer 04 Leverkusen
Hoffenheim
2
1
30.03.2024 15:30
Bayer 04 Leverkusen
2 : 1
Hoffenheim
30.03
15:30
Borussia M'gladbach
SC Freiburg
0
3
30.03.2024 15:30
Borussia M'gladbach
0 : 3
SC Freiburg
30.03
15:30
Eintracht Frankfurt
Union Berlin
0
0
30.03.2024 15:30
Eintracht Frankfurt
0 : 0
Union Berlin
30.03
18:30
Bayern M├╝nchen
Borussia Dortmund
0
2
30.03.2024 18:30
Bayern M├╝nchen
0 : 2
Borussia Dortmund
30.03
15:30
RB Leipzig
Mainz 05
0
0
30.03.2024 15:30
RB Leipzig
0 : 0
Mainz 05
30.03
15:30
Werder Bremen
Wolfsburg
0
2
30.03.2024 15:30
Werder Bremen
0 : 2
Wolfsburg
30.03
20:45
Fiorentina
Milan
1
2
30.03.2024 20:45
Fiorentina
1 : 2
Milan
30.03
15:00
Genoa
Frosinone
1
1
30.03.2024 15:00
Genoa
1 : 1
Frosinone
30.03
18:00
Lazio
Juventus
1
0
30.03.2024 18:00
Lazio
1 : 0
Juventus
30.03
12:30
Napoli
Atalanta
0
3
30.03.2024 12:30
Napoli
0 : 3
Atalanta
30.03
15:00
Torino
Monza
1
0
30.03.2024 15:00
Torino
1 : 0
Monza
30.03
15:30
Radni─Źki 1923
Mašinac
5
1
30.03.2024 15:30
Radni─Źki 1923
5 : 1
Mašinac
30.03
13:00
Spartak ┼ŻK
RFK Grafi─Źar
2
2
30.03.2024 13:00
Spartak ┼ŻK
2 : 2
RFK Grafi─Źar
30.03
11:00
Vojvodina
Brodarac
8
0
30.03.2024 11:00
Vojvodina
8 : 0
Brodarac
30.03
14:00
┼Żelezni─Źar
RFK Novi Sad 1921
4
1
30.03.2024 14:00
┼Żelezni─Źar
4 : 1
RFK Novi Sad 1921
30.03
10:00
Petrika
Derby 2015
4
0
30.03.2024 10:00
Petrika
4 : 0
Derby 2015
30.03
11:00
Jedinstvo Putevi
Radni─Źki (V)
3
0
30.03.2024 11:00
Jedinstvo Putevi
3 : 0
Radni─Źki (V)
30.03
11:00
Metalac
Sloga (P)
15
1
30.03.2024 11:00
Metalac
15 : 1
Sloga (P)
30.03
11:00
Takovo
Javor Matis
1
3
30.03.2024 11:00
Takovo
1 : 3
Javor Matis
30.03
10:00
Arena Su
Hajduk 1912
4
0
30.03.2024 10:00
Arena Su
4 : 0
Hajduk 1912
30.03
10:00
TSK
Obili─ç
3
0
30.03.2024 10:00
TSK
3 : 0
Obili─ç
30.03
10:00
Udarnik
Sloga 33
3
2
30.03.2024 10:00
Udarnik
3 : 2
Sloga 33
30.03
Ljukovo
Radni─Źki (Z)
30.03.2024
Ljukovo
:
Radni─Źki (Z)
30.03
12:30
┼Żelezni─Źar
Dinamo 1945
4
1
30.03.2024 12:30
┼Żelezni─Źar
4 : 1
Dinamo 1945
30.03
10:00
Napredak
Sloboda
3
5
30.03.2024 10:00
Napredak
3 : 5
Sloboda
30.03
12:00
Podrinje
GFK Sloven
0
4
30.03.2024 12:00
Podrinje
0 : 4
GFK Sloven
30.03
09:00
Studentski Grad
Sin─Ĺeli─ç
0
8
30.03.2024 09:00
Studentski Grad
0 : 8
Sin─Ĺeli─ç
30.03
10:00
BSK Bor─Źa
BASK TEK
2
3
30.03.2024 10:00
BSK Bor─Źa
2 : 3
BASK TEK
30.03
15:00
OLE
Brodarac
2
2
30.03.2024 15:00
OLE
2 : 2
Brodarac
30.03
16:00
011
Radni─Źki (O)
10
0
30.03.2024 16:00
011
10 : 0
Radni─Źki (O)
30.03
10:00
City Sport Club
Prva Iskra
1
3
30.03.2024 10:00
City Sport Club
1 : 3
Prva Iskra
30.03
14:00
Dunav
OFK ┼Żarkovo
0
8
30.03.2024 14:00
Dunav
0 : 8
OFK ┼Żarkovo
30.03
13:30
Milutinac
Radni─Źki (NB)
3
5
30.03.2024 13:30
Milutinac
3 : 5
Radni─Źki (NB)
30.03
11:00
Umka
Crvena zvezda
3
9
30.03.2024 11:00
Umka
3 : 9
Crvena zvezda
30.03
12:00
GSP Polet
Zmaj Novi grad
2
1
30.03.2024 12:00
GSP Polet
2 : 1
Zmaj Novi grad
30.03
10:00
Vlasina
SU Dinamo Jug
3
0
30.03.2024 10:00
Vlasina
3 : 0
SU Dinamo Jug
30.03
11:00
Radnik
GFK Dubo─Źica
1
2
30.03.2024 11:00
Radnik
1 : 2
GFK Dubo─Źica
30.03
11:00
Napredak
┼Żelezni─Źar Kusadak
1
4
30.03.2024 11:00
Napredak
1 : 4
┼Żelezni─Źar Kusadak
30.03
12:00
OFK Mihajlovac
Mladi radnik 1940
0
5
30.03.2024 12:00
OFK Mihajlovac
0 : 5
Mladi radnik 1940
30.03
15:30
Radnik
Sloga (M)
0
9
30.03.2024 15:30
Radnik
0 : 9
Sloga (M)
30.03
Lunjevac
SASK
0
12
30.03.2024
Lunjevac
0 : 12
SASK
30.03
18:00
Borac 1932
Crvena zvezda
1
2
30.03.2024 18:00
Borac 1932
1 : 2
Crvena zvezda
30.03
Sloga (L)
Sloboda
30.03.2024
Sloga (L)
:
Sloboda
30.03
Mladost
Borac
30.03.2024
Mladost
:
Borac
30.03
15:15
Spartak ┼ŻK
RFK Grafi─Źar
4
3
30.03.2024 15:15
Spartak ┼ŻK
4 : 3
RFK Grafi─Źar
30.03
13:30
Vojvodina
Brodarac
4
0
30.03.2024 13:30
Vojvodina
4 : 0
Brodarac
30.03
13:00
─îukari─Źki
GFK Jagodina
2
0
30.03.2024 13:00
─îukari─Źki
2 : 0
GFK Jagodina
30.03
17:00
┼Żelezni─Źar
Sloven
4
2
30.03.2024 17:00
┼Żelezni─Źar
4 : 2
Sloven
30.03
12:00
Petrika
Mladost (L)
4
3
30.03.2024 12:00
Petrika
4 : 3
Mladost (L)
30.03
10:00
Ravangrad 2018
ODR
2
2
30.03.2024 10:00
Ravangrad 2018
2 : 2
ODR
30.03
11:00
Šumadija 1903 II
Jasenica 2017
4
2
30.03.2024 11:00
Šumadija 1903 II
4 : 2
Jasenica 2017
30.03
15:00
AF Duljaj
Radni─Źki 1923
1
3
30.03.2024 15:00
AF Duljaj
1 : 3
Radni─Źki 1923
30.03
10:00
Arsenal
Šumadija (A)
2
4
30.03.2024 10:00
Arsenal
2 : 4
Šumadija (A)
30.03
11:00
Smederevo 1924
RSK
19
0
30.03.2024 11:00
Smederevo 1924
19 : 0
RSK
30.03
11:00
Jedinstvo (Ub)
Borac 1926
0
0
30.03.2024 11:00
Jedinstvo (Ub)
0 : 0
Borac 1926
30.03
13:30
Jedinstvo Putevi
Radni─Źki (V)
1
2
30.03.2024 13:30
Jedinstvo Putevi
1 : 2
Radni─Źki (V)
30.03
13:00
Sušica
Mladi radnik 1926
3
1
30.03.2024 13:00
Sušica
3 : 1
Mladi radnik 1926
30.03
13:30
Metalac
Sloga (P)
1
4
30.03.2024 13:30
Metalac
1 : 4
Sloga (P)
30.03
12:30
Savacijum
Apolon 2018
3
1
30.03.2024 12:30
Savacijum
3 : 1
Apolon 2018
30.03
10:00
OFK Kikinda
Mladost GAT
2
0
30.03.2024 10:00
OFK Kikinda
2 : 0
Mladost GAT
30.03
10:00
Tekstilac
┼ŻAK
1
1
30.03.2024 10:00
Tekstilac
1 : 1
┼ŻAK
30.03
11:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Jedinstvo 2017
0
5
30.03.2024 11:00
Kara─Ĺor─Ĺe
0 : 5
Jedinstvo 2017
30.03
13:30
Jošanica
Go─Ź
3
0
30.03.2024 13:30
Jošanica
3 : 0
Go─Ź
30.03
12:00
Ra─Ĺevac
Respekt
4
1
30.03.2024 12:00
Ra─Ĺevac
4 : 1
Respekt
30.03
10:00
Cer
Budu─çnost
1
1
30.03.2024 10:00
Cer
1 : 1
Budu─çnost
30.03
18:00
SFU Fenix
Borac
3
0
30.03.2024 18:00
SFU Fenix
3 : 0
Borac
30.03
10:00
┼Żelezni─Źar
Radni─Źki (K)
0
2
30.03.2024 10:00
┼Żelezni─Źar
0 : 2
Radni─Źki (K)
30.03
13:00
Ma─Źva
Vrelo Sport
14
4
30.03.2024 13:00
Ma─Źva
14 : 4
Vrelo Sport
30.03
10:00
Skela
Rvati
1
6
30.03.2024 10:00
Skela
1 : 6
Rvati
30.03
11:00
Be─Źkerek 023
Podunavac
3
2
30.03.2024 11:00
Be─Źkerek 023
3 : 2
Podunavac
30.03
12:00
Budu─çnost
Voja Ga─Źi─ç
2
3
30.03.2024 12:00
Budu─çnost
2 : 3
Voja Ga─Źi─ç
30.03
20:00
Omladinac
┼Żelezni─Źar
3
1
30.03.2024 20:00
Omladinac
3 : 1
┼Żelezni─Źar
30.03
10:00
Radni─Źki (Z)
Proleter 2006
9
0
30.03.2024 10:00
Radni─Źki (Z)
9 : 0
Proleter 2006
30.03
10:00
Zemun
Beograd Karaburma
7
1
30.03.2024 10:00
Zemun
7 : 1
Beograd Karaburma
30.03
11:30
Kolubara
Radni─Źki (NB)
3
1
30.03.2024 11:30
Kolubara
3 : 1
Radni─Źki (NB)
30.03
11:00
Ada
Rakovica
0
2
30.03.2024 11:00
Ada
0 : 2
Rakovica
30.03
12:00
Be┼żanija
011
0
1
30.03.2024 12:00
Be┼żanija
0 : 1
011
30.03
13:30
IMT
BSK
11
0
30.03.2024 13:30
IMT
11 : 0
BSK
30.03
09:00
┼Żarkovo 2000
DIF
9
0
30.03.2024 09:00
┼Żarkovo 2000
9 : 0
DIF
30.03
11:00
Timo─Źanin
Šampion
0
3
30.03.2024 11:00
Timo─Źanin
0 : 3
Šampion
30.03
11:00
Lider MGM
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
4
2
30.03.2024 11:00
Lider MGM
4 : 2
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
30.03
12:00
Mineralac
Filip Filipovi─ç
0
0
30.03.2024 12:00
Mineralac
0 : 0
Filip Filipovi─ç
30.03
14:00
Car Konstantin
Topli─Źanin
1
0
30.03.2024 14:00
Car Konstantin
1 : 0
Topli─Źanin
30.03
11:00
Kupinovo
Donji Srem 2015
0
10
30.03.2024 11:00
Kupinovo
0 : 10
Donji Srem 2015
30.03
11:00
Srem
LSK
2
2
30.03.2024 11:00
Srem
2 : 2
LSK
30.03
12:00
Trgova─Źki
Jadran
3
4
30.03.2024 12:00
Trgova─Źki
3 : 4
Jadran
30.03
10:00
Petar Pua─Źa
1. Maj
5
2
30.03.2024 10:00
Petar Pua─Źa
5 : 2
1. Maj
30.03
12:00
Obili─ç
Omladinac
1
12
30.03.2024 12:00
Obili─ç
1 : 12
Omladinac
30.03
15:30
Budu─çnost
Polet
6
1
30.03.2024 15:30
Budu─çnost
6 : 1
Polet
30.03
Susek
Petrika
30.03.2024
Susek
:
Petrika
30.03
OFK Sirig
RFK Novi Sad 1921
30.03.2024
OFK Sirig
:
RFK Novi Sad 1921
30.03
10:30
OFK Be─Źej 1918
Prof. Bolesnikov
0
2
30.03.2024 10:30
OFK Be─Źej 1918
0 : 2
Prof. Bolesnikov
30.03
14:00
TSK
Srbobran
10
0
30.03.2024 14:00
TSK
10 : 0
Srbobran
30.03
12:00
Sunrise Šabac
Radni─Źki 1923
0
1
30.03.2024 12:00
Sunrise Šabac
0 : 1
Radni─Źki 1923
30.03
13:00
Mladost
RSK
3
2
30.03.2024 13:00
Mladost
3 : 2
RSK
30.03
11:00
Arena Su
OFK Kikinda 1909
2
3
30.03.2024 11:00
Arena Su
2 : 3
OFK Kikinda 1909
30.03
14:00
Kabel
Ravangrad 2018
0
0
30.03.2024 14:00
Kabel
0 : 0
Ravangrad 2018
30.03
10:00
In─Ĺija
Radni─Źki (Zr)
2
2
30.03.2024 10:00
In─Ĺija
2 : 2
Radni─Źki (Zr)
30.03
10:00
Proleter 2006
OFK Vršac
7
1
30.03.2024 10:00
Proleter 2006
7 : 1
OFK Vršac
30.03
13:00
Kiker
Kosmet
1
0
30.03.2024 13:00
Kiker
1 : 0
Kosmet
30.03
11:00
Bubamara 91
Bane 1931
3
0
30.03.2024 11:00
Bubamara 91
3 : 0
Bane 1931
30.03
11:30
Pazar Juniors
Novi Pazar
1
3
30.03.2024 11:30
Pazar Juniors
1 : 3
Novi Pazar
30.03
10:00
Polimlje
Javor Matis
0
4
30.03.2024 10:00
Polimlje
0 : 4
Javor Matis
30.03
11:00
Sloboda (─î)
Takovo
4
2
30.03.2024 11:00
Sloboda (─î)
4 : 2
Takovo
30.03
10:30
GFK Sloboda
Spartak 1976
2
0
30.03.2024 10:30
GFK Sloboda
2 : 0
Spartak 1976
30.03
10:00
Ra─Ĺevac
Respekt
1
3
30.03.2024 10:00
Ra─Ĺevac
1 : 3
Respekt
30.03
10:00
Drina
Budućnost Krušik 2014
0
4
30.03.2024 10:00
Drina
0 : 4
Budućnost Krušik 2014
30.03
11:00
OFK Ose─Źina
OFK Senjak
0
4
30.03.2024 11:00
OFK Ose─Źina
0 : 4
OFK Senjak
30.03
10:00
Radni─Źki (V)
Omladinac 2014
2
0
30.03.2024 10:00
Radni─Źki (V)
2 : 0
Omladinac 2014
30.03
10:00
SFU Fenix
Ribnica
0
0
30.03.2024 10:00
SFU Fenix
0 : 0
Ribnica
30.03
10:00
POFK Savacium
Radni─Źki (K)
1
2
30.03.2024 10:00
POFK Savacium
1 : 2
Radni─Źki (K)
30.03
11:15
┼Żarkovo 2000
RFK Grafi─Źar
4
1
30.03.2024 11:15
┼Żarkovo 2000
4 : 1
RFK Grafi─Źar
30.03
09:00
Vo┼żdovac
Brodarac
1
1
30.03.2024 09:00
Vo┼żdovac
1 : 1
Brodarac
30.03
10:00
─îukari─Źki
Teleoptik
2
1
30.03.2024 10:00
─îukari─Źki
2 : 1
Teleoptik
30.03
14:00
011
OFK Beograd
2
3
30.03.2024 14:00