XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 139 utakmica za dan
Subota, 12 Jun 2021

Fudbal

12.06.2021 17:30 Sloga (P) 0 : 1 Timok 1919
12.06.2021 17:30 Mladost GAT 1 : 1 Teleoptik
12.06.2021 17:30 Šumadija 1903 3 : 1 Radnik
12.06.2021 17:30 Vodojaža 3 : 2 Borac
12.06.2021 17:30 OFK Ras 3 : 0 Proleter
12.06.2021 17:30 Omladinac 2 : 1 Real
12.06.2021 17:30 Novi Pazar 1928 2 : 1 Polet
12.06.2021 17:30 Korićani 3 : 1 Goč
12.06.2021 17:30 Budućnost 4 : 3 Mokra Gora
12.06.2021 17:30 OFK Napredak 6 : 1 Petar Dobrnjac
12.06.2021 17:30 Rudar (S) 5 : 2 Morava (VP)
12.06.2021 17:30 OFK Aranđelovac 1979 4 : 1 VGSK
12.06.2021 17:30 RSK 6 : 3 Sloga (M)
12.06.2021 17:30 Jasenica 2017 0 : 1 Borac (Ž)
12.06.2021 17:30 Pomoravlje 0 : 0 Zvižd
12.06.2021 17:30 Sloboda 2 : 0 Karađorđe
12.06.2021 17:30 Đerdap 3 : 2 Sloga (B)
12.06.2021 17:30 Borac 1932 1 : 7 OFK Mihajlovac
12.06.2021 17:30 Jedinstvo Putevi 4 : 0 Prijevor
12.06.2021 17:30 Crnokosa 3 : 0 Polet (T)
12.06.2021 17:30 Jasen 2 : 3 FAP
12.06.2021 17:30 Zlatar 1 : 3 Sloboda (Č)
12.06.2021 17:30 Polimlje 0 : 6 Sevojno
12.06.2021 17:30 Polet (Lj) 4 : 1 Omladinac
12.06.2021 17:30 Rubribreza 1 : 0 Zadrugar
12.06.2021 17:30 Drina 1 : 3 Jedinstvo Vladimirci 1924
12.06.2021 17:30 Radnički (K) 4 : 5 Borac (L)
12.06.2021 17:30 OFK Divci 1 : 0 Mladost (Dr)
12.06.2021 17:30 Radnički (V) 1 : 2 Sloga (B)
12.06.2021 17:30 Mladost (DD) 3 : 0 Spartak 1924
12.06.2021 17:30 Rađevac 4 : 0 Mladost (P)
12.06.2021 17:30 Ribnica 1 : 1 Vrelo Sport
12.06.2021 17:30 ŽAK 2 : 3 Stanišić 1920
12.06.2021 18:00 Titel 3 : 2 Petrovaradin
12.06.2021 18:00 Fruškogorski partizan 3 : 1 Bačka 1923
12.06.2021 18:00 ŽSK 3 : 1 OFK Futog
12.06.2021 18:00 Fruškogorac 1 : 0 Omladinac
12.06.2021 18:00 OFK Sirig 1 : 5 Tatra
12.06.2021 18:00 Slavija 1 : 0 Bačka (B)
12.06.2021 18:00 Veternik 10 : 1 Hajduk
12.06.2021 18:00 Šajkaš 1908 1 : 0 Jedinstvo
12.06.2021 18:00 TSK 5 : 0 Susek
12.06.2021 17:30 Polet 1 : 1 Poreč
12.06.2021 17:30 Brestovac 0 : 2 Sloga
12.06.2021 17:30 Blizna 1 : 1 Nemetali
12.06.2021 17:30 Mladost 1 : 3 Rudna Glava
12.06.2021 17:30 Ključ 3 : 1 Urovica
12.06.2021 17:30 Krivelj 1 : 2 Šarbanovac
12.06.2021 17:30 BSK 0 : 1 Radnički
12.06.2021 17:30 Maršić 6 : 1 Jedinstvo
12.06.2021 17:30 Kutlovo 1 : 3 Sloga (D)
12.06.2021 17:30 Šumadija 1934 0 : 0 Zastava
12.06.2021 17:30 OFK Bagremar 3 : 0 Šumadinac KG
12.06.2021 17:30 21. oktobar 1 : 4 Pobeda 1926
12.06.2021 17:30 Mladost (P) 1 : 3 Srbija
12.06.2021 17:30 Sloboda (G) 3 : 0 Slavija
12.06.2021 17:30 OFK Osečina 2 : 1 Pepeljevac
12.06.2021 17:30 Joks Junajted 2 : 3 OFK Jabučje
12.06.2021 17:30 Radnik (Ub) 7 : 4 Dimitrije Tucović
12.06.2021 17:30 Iskra 3 : 1 Tvrdojevac
12.06.2021 17:30 ZSK 3 : 0 Pambukovica
12.06.2021 17:30 Banjani 3 : 0 Trlić
12.06.2021 17:30 Strmovo 1968 6 : 0 OFK Brđanac
12.06.2021 17:30 Mladost (R) 5 : 2 Trešnjevica
12.06.2021 17:30 Kopljari 2 : 3 Šamot
12.06.2021 17:30 Mladi rudar 3 : 2 Borac
12.06.2021 17:30 Venčani 7 : 0 Brezovac
12.06.2021 17:30 Radoje Domanović 4 : 0 B 2000
12.06.2021 17:30 Mladost (J) 1 : 0 Vrbica
12.06.2021 17:30 Budućnost 2 : 4 Gorski Car
12.06.2021 17:30 Mladi radnik (D) 2 : 1 Sloga (Z)
12.06.2021 17:30 Karađorđe 2013 (Viš) 3 : 2 Omladinac-Šumadinac (V)
12.06.2021 17:30 Čestin 0 : 3 Napredak (MK)
12.06.2021 17:30 BSK 1 : 3 Jedinstvo (O)
12.06.2021 17:30 Feniks 3 : 3 Šumadija (S)
12.06.2021 17:30 Karađorđe (V) 1 : 3 Badnjevac
12.06.2021 18:00 Miletić 6 : 2 Slanobarac
12.06.2021 18:00 Jedinstvo (D) 2 : 2 Mlada krila
12.06.2021 18:00 Progorelica 3 : 0 Mineral 2015
12.06.2021 18:00 Sloga Obrva 1 : 0 Miločajac
12.06.2021 18:00 Mladost 1981 1 : 3 Borac (A)
12.06.2021 18:00 Jedinstvo (G) 3 : 2 Braća Vuković
12.06.2021 18:00 Bogutovačka Banja 2 : 1 Borac (V)
12.06.2021 18:00 Stubal 2 : 4 Mladost 1925
12.06.2021 18:00 Lazac 2 : 0 Zvezda
12.06.2021 18:00 Mladost (G) 4 : 2 Jedinstvo
12.06.2021 18:00 Mladost (T) 1 : 2 Osaonica
12.06.2021 18:00 Mladost (D) 9 : 0 Crni Vrh
12.06.2021 18:00 Mladi Borac 2 : 2 Partizan
12.06.2021 18:00 Kupinovac 3 : 2 Sloboda
12.06.2021 18:00 GFK Tabane 3 : 5 Sinđelić 1934
12.06.2021 18:00 Vinorača 4 : 2 Ursule
12.06.2021 18:00 Šantarovac 3 : 1 Zenit
12.06.2021 17:30 Tempo 3 : 0 Vukašinovac
12.06.2021 17:30 Rutevac 3 : 1 Jedinstvo
12.06.2021 17:30 Crvena zvezda 2 : 2 Polet (R)
12.06.2021 17:30 Borac 2 : 4 Škriljac
12.06.2021 17:30 Napredak 2012 4 : 3 Polet (V)
12.06.2021 17:00 Sloboda 2 : 2 Mladost Radost
12.06.2021 16:30 Kolubara (LP) : Vrelo
12.06.2021 17:30 Naša Krajina 2 : 5 Rapid
12.06.2021 17:30 Gaj : Vojvodina
12.06.2021 17:30 Vladimirovac 0 : 2 Sloga
12.06.2021 17:30 Mladost (VG) 1 : 1 Banatul
12.06.2021 17:30 Grivac : Mladost
12.06.2021 17:30 Osanica : Homoljac
12.06.2021 17:30 Best Sige : Mlava (R)
12.06.2021 17:30 Vukovac 98 : Selište
12.06.2021 17:30 Zvezda : Mladost (K)
12.06.2021 17:30 Bliznak-Medveđica : Laznica
12.06.2021 17:30 Sloga (J) : Vrelo 1971
12.06.2021 15:00 Vels 1 : 1 Švajcarska
12.06.2021 18:00 Danska 0 : 1 Finska
87' Belgija 2 : 0 Rusija
12.06.2021 16:00 Radnički 1923 5 : 2 Radnički (N)
12.06.2021 18:00 Vojvodina 0 : 4 Partizan
12.06.2021 11:00 Apolon I : Arsenal
12.06.2021 10:00 Karadjordje (T) : Aranđelovac
12.06.2021 10:30 Apolon II : Gruža
12.06.2021 11:30 Sport Klub 99 1 : 3 Pazar Juniors
12.06.2021 11:00 AF AS Novi Pazar 5 : 1 OFK Ras
12.06.2021 11:00 Koštam Polje : Granit
12.06.2021 11:00 Novi Pazar B : Tutin
12.06.2021 12:00 Kraljica Marija 0 : 1 Radnički 1923
12.06.2021 14:00 Jedinstvo 2 : 1 Požarevac
12.06.2021 11:00 Voša AS 5 : 0 Stajićevo 2017
12.06.2021 10:00 Mladost (C) 4 : 3 Budućnost
12.06.2021 10:00 Arena SU 9 : 0 Vinogradar
12.06.2021 09:00 POFK Savacium 7 : 0 Fenix 2
12.06.2021 11:00 OFK Atletiko 2 : 1 Mačva 2
12.06.2021 18:00 Mačva 1 3 : 0 OFK Majur

Rukomet

12.06.2021 17:00 Župa 54 : Užice
12.06.2021 18:00 Bane : Trepča
12.06.2021 19:30 Dalmatinac 29 : 31 Slavija
12.06.2021 17:00 Sombor 27 : 16 Naftagas
12.06.2021 19:00 Radnički 34 : 32 Prigrevica

Futsal

12.06.2021 18:30 BSK : Rosulja
12.06.2021 18:00 Pirgos 5 : 0 Progres
12.06.2021 Akademac 5 : 0 Radnički 2010