12.04
15:30
Proleter Mihajlovac
RSK
|
12.04.2020 15:30 | Proleter Mihajlovac | : | RSK | |||||
12.04
15:30
Jošanica
Mačva 1929
|
12.04.2020 15:30 | Jošanica | : | Mačva 1929 | |||||
12.04
15:30
Sušica
Sloga (K)
|
12.04.2020 15:30 | Sušica | : | Sloga (K) |
12.04
16:00
Dunav
Železničar
|
12.04.2020 16:00 | Dunav | : | Železničar | |||||
12.04
16:00
Vojvodina 1928
Kozara
|
12.04.2020 16:00 | Vojvodina 1928 | : | Kozara |
12.04
11:00
Car Konstantin
Dunav
|
12.04.2020 11:00 | Car Konstantin | : | Dunav | |||||
12.04
11:00
SFS Borac
OFK Topličanin
|
12.04.2020 11:00 | SFS Borac | : | OFK Topličanin | |||||
12.04
16:30
Vlasina
GFK Dubočica
|
12.04.2020 16:30 | Vlasina | : | GFK Dubočica | |||||
12.04
16:30
Temnić 1924
Budućnost
|
12.04.2020 16:30 | Temnić 1924 | : | Budućnost | |||||
12.04
16:30
Timočanin
Rembas
|
12.04.2020 16:30 | Timočanin | : | Rembas |
12.04
16:00
Zvezdara
GSP Polet Dorćol
|
12.04.2020 16:00 | Zvezdara | : | GSP Polet Dorćol |
12.04
15:30
Zvižd
Sloga 1924
|
12.04.2020 15:30 | Zvižd | : | Sloga 1924 | |||||
12.04
15:30
Sloboda
Morava
|
12.04.2020 15:30 | Sloboda | : | Morava | |||||
12.04
15:30
Partizan 1945
Pomoravlje
|
12.04.2020 15:30 | Partizan 1945 | : | Pomoravlje | |||||
12.04
15:30
Udarnik
Mladi borac
|
12.04.2020 15:30 | Udarnik | : | Mladi borac | |||||
12.04
15:30
Rudar
OFK Napredak
|
12.04.2020 15:30 | Rudar | : | OFK Napredak | |||||
12.04
15:30
Polet
OFK Aranđelovac 1979
|
12.04.2020 15:30 | Polet | : | OFK Aranđelovac 1979 |
12.04
15:30
Železničar
Vrelo Sport
|
12.04.2020 15:30 | Železničar | : | Vrelo Sport | |||||
12.04
15:30
Sloga
Mladost (D)
|
12.04.2020 15:30 | Sloga | : | Mladost (D) | |||||
12.04
15:30
OFK Divci
Brezovica
|
12.04.2020 15:30 | OFK Divci | : | Brezovica | |||||
12.04
15:30
Rađevac
Zadrugar
|
12.04.2020 15:30 | Rađevac | : | Zadrugar | |||||
12.04
15:30
Radnički Stobeks
Mladost (P)
|
12.04.2020 15:30 | Radnički Stobeks | : | Mladost (P) |
12.04
15:30
Polet
Novi Pazar 1928
|
12.04.2020 15:30 | Polet | : | Novi Pazar 1928 | |||||
12.04
15:30
Vodojaža
Šumadija
|
12.04.2020 15:30 | Vodojaža | : | Šumadija | |||||
12.04
15:30
OFK Ras
Gruža
|
12.04.2020 15:30 | OFK Ras | : | Gruža | |||||
12.04
15:30
Real
Apolon 2018
|
12.04.2020 15:30 | Real | : | Apolon 2018 | |||||
12.04
15:30
Radnik
Zvečan
|
12.04.2020 15:30 | Radnik | : | Zvečan | |||||
12.04
15:30
Budućnost
Bane 1931
|
12.04.2020 15:30 | Budućnost | : | Bane 1931 |
12.04
16:00
Tavankut
Mladost (BP)
|
12.04.2020 16:00 | Tavankut | : | Mladost (BP) | |||||
12.04
16:00
Mladost (T)
Mladost APA
|
12.04.2020 16:00 | Mladost (T) | : | Mladost APA |
12.04
15:30
Sloboda
Jugović
|
12.04.2020 15:30 | Sloboda | : | Jugović | |||||
12.04
15:30
Podunavac
Radnički (NP)
|
12.04.2020 15:30 | Podunavac | : | Radnički (NP) | |||||
12.04
15:30
Borac
Hajduk (D)
|
12.04.2020 15:30 | Borac | : | Hajduk (D) |
12.04
16:00
Mladost (O)
Crvena zvezda (VS)
|
12.04.2020 16:00 | Mladost (O) | : | Crvena zvezda (VS) | |||||
12.04
16:00
Jedinstvo (BK)
Radnički (S)
|
12.04.2020 16:00 | Jedinstvo (BK) | : | Radnički (S) |
12.04
16:00
Jedinstvo (GS)
Nebeski Andjeli
|
12.04.2020 16:00 | Jedinstvo (GS) | : | Nebeski Andjeli | |||||
12.04
16:00
Žitorađa
Vranjska Banja
|
12.04.2020 16:00 | Žitorađa | : | Vranjska Banja | |||||
12.04
16:00
Bobište
Polet 1980
|
12.04.2020 16:00 | Bobište | : | Polet 1980 | |||||
12.04
16:00
Čekmin
Svetlost Badnjevac
|
12.04.2020 16:00 | Čekmin | : | Svetlost Badnjevac |
12.04
11:00
Jedinstvo (P)
Đerdap
|
12.04.2020 11:00 | Jedinstvo (P) | : | Đerdap | |||||
12.04
16:00
Kablovi
Hajduk Veljko
|
12.04.2020 16:00 | Kablovi | : | Hajduk Veljko | |||||
12.04
16:00
Lužnica
OFK Slatina
|
12.04.2020 16:00 | Lužnica | : | OFK Slatina |
12.04
16:00
Meševo
Jedinstvo (P)
|
12.04.2020 16:00 | Meševo | : | Jedinstvo (P) | |||||
12.04
16:00
Juhor
Morava 1918
|
12.04.2020 16:00 | Juhor | : | Morava 1918 | |||||
12.04
16:00
Kušiljevo
Jedinstvo (M)
|
12.04.2020 16:00 | Kušiljevo | : | Jedinstvo (M) | |||||
12.04
16:00
Jastrebac
OFK Lugomir
|
12.04.2020 16:00 | Jastrebac | : | OFK Lugomir | |||||
12.04
16:00
Levač
Radnički (S)
|
12.04.2020 16:00 | Levač | : | Radnički (S) | |||||
12.04
16:00
Mačkovac
Bošnjane
|
12.04.2020 16:00 | Mačkovac | : | Bošnjane |
12.04
16:00
Rudar
OFK Niš
|
12.04.2020 16:00 | Rudar | : | OFK Niš | |||||
12.04
16:00
Bukovik
Zemljoradnik
|
12.04.2020 16:00 | Bukovik | : | Zemljoradnik | |||||
12.04
16:00
Malošište
Naša krila 1936
|
12.04.2020 16:00 | Malošište | : | Naša krila 1936 | |||||
12.04
16:00
Jedinstvo (GM)
Vrtište
|
12.04.2020 16:00 | Jedinstvo (GM) | : | Vrtište | |||||
12.04
16:00
Pukovac
Mladost (M)
|
12.04.2020 16:00 | Pukovac | : | Mladost (M) | |||||
12.04
16:00
Moravica
Svrljig
|
12.04.2020 16:00 | Moravica | : | Svrljig |
12.04
16:00
Mladost
Dunav
|
12.04.2020 16:00 | Mladost | : | Dunav | |||||
12.04
16:00
Komgrap
Vrčin
|
12.04.2020 16:00 | Komgrap | : | Vrčin | |||||
12.04
16:00
BSK 1926
Prva Iskra
|
12.04.2020 16:00 | BSK 1926 | : | Prva Iskra | |||||
12.04
10:00
Torlak
Milutinac
|
12.04.2020 10:00 | Torlak | : | Milutinac | |||||
12.04
16:00
Leštane
Šumadija
|
12.04.2020 16:00 | Leštane | : | Šumadija |
12.04
15:30
Omladinac (Š)
Sirakovo
|
12.04.2020 15:30 | Omladinac (Š) | : | Sirakovo | |||||
12.04
15:30
Borac (Ž)
Obilić
|
12.04.2020 15:30 | Borac (Ž) | : | Obilić | |||||
12.04
15:30
Sloga (B)
Železničar
|
12.04.2020 15:30 | Sloga (B) | : | Železničar | |||||
12.04
15:30
Sloga (L)
Trgovački
|
12.04.2020 15:30 | Sloga (L) | : | Trgovački | |||||
12.04
15:30
Mlava (ML)
Integral
|
12.04.2020 15:30 | Mlava (ML) | : | Integral | |||||
12.04
15:30
Budućnost (V)
Borac (K)
|
12.04.2020 15:30 | Budućnost (V) | : | Borac (K) |
12.04
15:30
Dimitrije Tucović
Iskra
|
12.04.2020 15:30 | Dimitrije Tucović | : | Iskra | |||||
12.04
15:30
Tvrdojevac
Trlić
|
12.04.2020 15:30 | Tvrdojevac | : | Trlić | |||||
12.04
15:30
Pepeljevac
OFK Brđanac
|
12.04.2020 15:30 | Pepeljevac | : | OFK Brđanac | |||||
12.04
15:30
Tulari
Banjani
|
12.04.2020 15:30 | Tulari | : | Banjani | |||||
12.04
15:30
OFK Osečina
OFK Jabučje
|
12.04.2020 15:30 | OFK Osečina | : | OFK Jabučje |
12.04
16:00
Milan Orlić
Mladost (PP)
|
12.04.2020 16:00 | Milan Orlić | : | Mladost (PP) | |||||
12.04
16:00
Mladost (DD)
Drina
|
12.04.2020 16:00 | Mladost (DD) | : | Drina | |||||
12.04
16:00
Cer
Hajduk Stanko
|
12.04.2020 16:00 | Cer | : | Hajduk Stanko | |||||
12.04
16:00
Majur
Karađorđe
|
12.04.2020 16:00 | Majur | : | Karađorđe | |||||
12.04
16:00
Mladi borac
Jedinstvo (ŠT)
|
12.04.2020 16:00 | Mladi borac | : | Jedinstvo (ŠT) | |||||
12.04
11:00
Vidojevica
Jedinstvo 1924 (VL)
|
12.04.2020 11:00 | Vidojevica | : | Jedinstvo 1924 (VL) | |||||
12.04
16:00
Duško
Sloga
|
12.04.2020 16:00 | Duško | : | Sloga |
12.04
16:00
Borac (V)
Kraljevo Hajduk
|
12.04.2020 16:00 | Borac (V) | : | Kraljevo Hajduk | |||||
12.04
16:00
Granit
Ibar
|
12.04.2020 16:00 | Granit | : | Ibar | |||||
12.04
16:00
Tavnik
Proleter
|
12.04.2020 16:00 | Tavnik | : | Proleter | |||||
12.04
16:00
Budućnost
Napredak
|
12.04.2020 16:00 | Budućnost | : | Napredak | |||||
12.04
16:00
Mataruge
Karađorđe
|
12.04.2020 16:00 | Mataruge | : | Karađorđe | |||||
12.04
16:00
Gruža
Ribnica
|
12.04.2020 16:00 | Gruža | : | Ribnica |
12.04
16:00
Borac 46
Budućnost (M)
|
12.04.2020 16:00 | Borac 46 | : | Budućnost (M) | |||||
12.04
16:00
Kulpin
Budućnost (P)
|
12.04.2020 16:00 | Kulpin | : | Budućnost (P) | |||||
12.04
16:00
ŽAK
Hercegovac
|
12.04.2020 16:00 | ŽAK | : | Hercegovac | |||||
12.04
16:00
Maglić
Vojvodina
|
12.04.2020 16:00 | Maglić | : | Vojvodina | |||||
12.04
16:00
Rusin
BSK
|
12.04.2020 16:00 | Rusin | : | BSK | |||||
12.04
16:00
Kordun
Slavija
|
12.04.2020 16:00 | Kordun | : | Slavija | |||||
12.04
16:00
Omladinac
Radnički 1918
|
12.04.2020 16:00 | Omladinac | : | Radnički 1918 |
12.04
16:30
Preporod
Proleter (Nj)
|
12.04.2020 16:30 | Preporod | : | Proleter (Nj) | |||||
12.04
16:30
Sutjeska
Obilić (NK)
|
12.04.2020 16:30 | Sutjeska | : | Obilić (NK) | |||||
12.04
16:30
Jadran
Njegoš
|
12.04.2020 16:30 | Jadran | : | Njegoš | |||||
12.04
16:30
Iskra
Đurđin
|
12.04.2020 16:30 | Iskra | : | Đurđin |
12.04
16:00
Hajduk (B)
LSK Laćarak
|
12.04.2020 16:00 | Hajduk (B) | : | LSK Laćarak | |||||
12.04
16:00
PSK Putinci
Borac (M)
|
12.04.2020 16:00 | PSK Putinci | : | Borac (M) | |||||
12.04
16:00
Hajduk (V)
Borac (K)
|
12.04.2020 16:00 | Hajduk (V) | : | Borac (K) | |||||
12.04
16:00
Napredak
Železničar
|
12.04.2020 16:00 | Napredak | : | Železničar | |||||
12.04
16:00
Budućnost
Radnički
|
12.04.2020 16:00 | Budućnost | : | Radnički | |||||
12.04
16:00
Donji Petrovci
Ljukovo
|
12.04.2020 16:00 | Donji Petrovci | : | Ljukovo | |||||
12.04
16:00
Donji Srem 2015
Partizan
|
12.04.2020 16:00 | Donji Srem 2015 | : | Partizan |
12.04
16:30
Šajkaš 1908
ŽSK
|
12.04.2020 16:30 | Šajkaš 1908 | : | ŽSK | |||||
12.04
16:30
Hajduk
Tatra
|
12.04.2020 16:30 | Hajduk | : | Tatra | |||||
12.04
16:30
Fruškogorac
Bačka (Đ)
|
12.04.2020 16:30 | Fruškogorac | : | Bačka (Đ) | |||||
12.04
16:30
TSK
Index
|
12.04.2020 16:30 | TSK | : | Index | |||||
12.04
16:30
Jedinstvo
Petrovaradin
|
12.04.2020 16:30 | Jedinstvo | : | Petrovaradin |
12.04
16:00
Polet
Delija
|
12.04.2020 16:00 | Polet | : | Delija | |||||
12.04
16:00
Borac
OFK Klek
|
12.04.2020 16:00 | Borac | : | OFK Klek | |||||
12.04
16:00
Mladost (L)
Potisje
|
12.04.2020 16:00 | Mladost (L) | : | Potisje | |||||
12.04
16:00
Crvena zvezda
Omladinac FAM
|
12.04.2020 16:00 | Crvena zvezda | : | Omladinac FAM | |||||
12.04
16:00
Radnički 1911
2. Oktobar
|
12.04.2020 16:00 | Radnički 1911 | : | 2. Oktobar | |||||
12.04
16:00
Mladost (BD)
Tamiš
|
12.04.2020 16:00 | Mladost (BD) | : | Tamiš | |||||
12.04
16:00
Rusanda
Vojvodina
|
12.04.2020 16:00 | Rusanda | : | Vojvodina | |||||
12.04
16:00
Jedinstvo
Lehel
|
12.04.2020 16:00 | Jedinstvo | : | Lehel |
12.04
16:30
Sloga (BNS)
Dolina
|
12.04.2020 16:30 | Sloga (BNS) | : | Dolina | |||||
12.04
16:30
Hajdučica
Spartak 1911
|
12.04.2020 16:30 | Hajdučica | : | Spartak 1911 | |||||
12.04
16:30
Budućnost (A)
Polet (Id)
|
12.04.2020 16:30 | Budućnost (A) | : | Polet (Id) | |||||
12.04
16:30
Radnički (B)
Potporanj
|
12.04.2020 16:30 | Radnički (B) | : | Potporanj | |||||
12.04
16:30
Partizan (G)
Jedinstvo (V)
|
12.04.2020 16:30 | Partizan (G) | : | Jedinstvo (V) | |||||
12.04
16:30
Crvena zvezda
Partizan (U)
|
12.04.2020 16:30 | Crvena zvezda | : | Partizan (U) |
12.04
11:00
Ključ
Šarbanovac
|
12.04.2020 11:00 | Ključ | : | Šarbanovac | |||||
12.04
Polet
BSK
|
12.04.2020 | Polet | : | BSK | |||||
12.04
Nemetali
Branik
|
12.04.2020 | Nemetali | : | Branik | |||||
12.04
Radnički
Sloga
|
12.04.2020 | Radnički | : | Sloga |
12.04
16:00
Trebič
Osnić
|
12.04.2020 16:00 | Trebič | : | Osnić | |||||
12.04
16:00
PRO Rudar
Radnički 1946
|
12.04.2020 16:00 | PRO Rudar | : | Radnički 1946 | |||||
12.04
16:00
Sloga (M)
Velika Jasikova
|
12.04.2020 16:00 | Sloga (M) | : | Velika Jasikova | |||||
12.04
16:00
Graničar
Ozren
|
12.04.2020 16:00 | Graničar | : | Ozren | |||||
12.04
16:00
Omladinac
Hajduk
|
12.04.2020 16:00 | Omladinac | : | Hajduk |
12.04
16:00
Čitluk
Sloga (Ć)
|
12.04.2020 16:00 | Čitluk | : | Sloga (Ć) | |||||
12.04
16:00
Žabare
Kupci
|
12.04.2020 16:00 | Žabare | : | Kupci | |||||
12.04
16:00
Šanac
13. April
|
12.04.2020 16:00 | Šanac | : | 13. April | |||||
12.04
16:00
Donji Kopaonik
Gradina
|
12.04.2020 16:00 | Donji Kopaonik | : | Gradina | |||||
12.04
16:00
Ribnik
Vinogradar
|
12.04.2020 16:00 | Ribnik | : | Vinogradar | |||||
12.04
16:00
Trudbenik
Mladost
|
12.04.2020 16:00 | Trudbenik | : | Mladost | |||||
12.04
16:00
FUD
Sebečevac
|
12.04.2020 16:00 | FUD | : | Sebečevac |
12.04
16:30
Bratstvo
Mladost (D)
|
12.04.2020 16:30 | Bratstvo | : | Mladost (D) | |||||
12.04
11:00
Orlovi
OFK Batinac
|
12.04.2020 11:00 | Orlovi | : | OFK Batinac | |||||
12.04
16:30
Napredak (D)
Kolare
|
12.04.2020 16:30 | Napredak (D) | : | Kolare | |||||
12.04
16:30
Resavac
OFK Bratstvo
|
12.04.2020 16:30 | Resavac | : | OFK Bratstvo | |||||
12.04
16:30
Morava (R)
Mladost (K)
|
12.04.2020 16:30 | Morava (R) | : | Mladost (K) | |||||
12.04
16:30
Moravac 2015
Mladost (J)
|
12.04.2020 16:30 | Moravac 2015 | : | Mladost (J) | |||||
12.04
16:30
Javor
Juhor
|
12.04.2020 16:30 | Javor | : | Juhor |
12.04
16:00
Sinđelić 2012
Balkan Mirijevo
|
12.04.2020 16:00 | Sinđelić 2012 | : | Balkan Mirijevo | |||||
12.04
11:00
Hajduk
Srem
|
12.04.2020 11:00 | Hajduk | : | Srem | |||||
12.04
16:00
Poštar Zvezdara
Institut
|
12.04.2020 16:00 | Poštar Zvezdara | : | Institut | |||||
12.04
16:00
Šumadinac
011
|
12.04.2020 16:00 | Šumadinac | : | 011 | |||||
12.04
16:00
Posavac Tišma
Heroj Polet
|
12.04.2020 16:00 | Posavac Tišma | : | Heroj Polet |
12.04
16:00
Posavina
Lisović
|
12.04.2020 16:00 | Posavina | : | Lisović | |||||
12.04
16:00
OFK Zabrežje
Barajevo
|
12.04.2020 16:00 | OFK Zabrežje | : | Barajevo | |||||
12.04
10:00
Radnički
Duboko
|
12.04.2020 10:00 | Radnički | : | Duboko | |||||
12.04
16:00
Zvezda
Budućnost
|
12.04.2020 16:00 | Zvezda | : | Budućnost | |||||
12.04
10:00
Borac (L)
Mladost
|
12.04.2020 10:00 | Borac (L) | : | Mladost | |||||
12.04
16:00
Strelac
Omladinac
|
12.04.2020 16:00 | Strelac | : | Omladinac | |||||
12.04
16:00
OFK Borac
Rojkovac
|
12.04.2020 16:00 | OFK Borac | : | Rojkovac |
12.04
16:00
Zuce 2019
Kosmaj
|
12.04.2020 16:00 | Zuce 2019 | : | Kosmaj | |||||
12.04
16:00
Velika Krsna
Šumadija 1962
|
12.04.2020 16:00 | Velika Krsna | : | Šumadija 1962 | |||||
12.04
16:00
Šepšin
Vinča
|
12.04.2020 16:00 | Šepšin | : | Vinča | |||||
12.04
16:00
Kaluđerica 1969
Kosmajac
|
12.04.2020 16:00 | Kaluđerica 1969 | : | Kosmajac | |||||
12.04
16:00
Zaklopača
Dunavac
|
12.04.2020 16:00 | Zaklopača | : | Dunavac |
12.04
16:00
Rasovača
Radnički 1947
|
12.04.2020 16:00 | Rasovača | : | Radnički 1947 | |||||
12.04
16:00
Sloga
Moravac (ZT)
|
12.04.2020 16:00 | Sloga | : | Moravac (ZT) | |||||
12.04
16:00
Moravac (Č)
Radnički 1924
|
12.04.2020 16:00 | Moravac (Č) | : | Radnički 1924 | |||||
12.04
16:00
Rudar Alpos
Padina
|
12.04.2020 16:00 | Rudar Alpos | : | Padina | |||||
12.04
16:00
Zaplanjac
Baličevac
|
12.04.2020 16:00 | Zaplanjac | : | Baličevac | |||||
12.04
16:00
Mladost (B)
Palilula
|
12.04.2020 16:00 | Mladost (B) | : | Palilula | |||||
12.04
16:00
Elid
OFK Rutevac 1908
|
12.04.2020 16:00 | Elid | : | OFK Rutevac 1908 |
12.04
16:00
Lokomotiva
ŽSK
|
12.04.2020 16:00 | Lokomotiva | : | ŽSK | |||||
12.04
16:00
Vinča
Banja
|
12.04.2020 16:00 | Vinča | : | Banja | |||||
12.04
16:00
Borac
Omladinac (DR)
|
12.04.2020 16:00 | Borac | : | Omladinac (DR) | |||||
12.04
16:00
Plaskovac
BSK
|
12.04.2020 16:00 | Plaskovac | : | BSK | |||||
12.04
16:00
Marjan
Jasenica
|
12.04.2020 16:00 | Marjan | : | Jasenica | |||||
12.04
16:00
Šumadinac (S)
Trnava
|
12.04.2020 16:00 | Šumadinac (S) | : | Trnava | |||||
12.04
16:00
Mladost MG
Sloga
|
12.04.2020 16:00 | Mladost MG | : | Sloga | |||||
12.04
16:00
Prvi srpski ustanak
Šumadinac (N)
|
12.04.2020 16:00 | Prvi srpski ustanak | : | Šumadinac (N) |
12.04
16:00
Srbija
Šumadinac KG
|
12.04.2020 16:00 | Srbija | : | Šumadinac KG | |||||
12.04
16:00
Kutlovo
Kolonija
|
12.04.2020 16:00 | Kutlovo | : | Kolonija | |||||
12.04
16:00
OFK Bagremar
Borac (D)
|
12.04.2020 16:00 | OFK Bagremar | : | Borac (D) | |||||
12.04
16:00
Zastava
Sloboda (G)
|
12.04.2020 16:00 | Zastava | : | Sloboda (G) | |||||
12.04
16:00
Pobeda 1926
Mladost (P)
|
12.04.2020 16:00 | Pobeda 1926 | : | Mladost (P) | |||||
12.04
16:00
Šumadija 1934
Jedinstvo (P)
|
12.04.2020 16:00 | Šumadija 1934 | : | Jedinstvo (P) |
12.04
16:00
Kaćuša
Dundjerski
|
12.04.2020 16:00 | Kaćuša | : | Dundjerski | |||||
12.04
16:00
Jastreb
Dobrič
|
12.04.2020 16:00 | Jastreb | : | Dobrič |
12.04
15:30
Kolubara (J)
Joševa
|
12.04.2020 15:30 | Kolubara (J) | : | Joševa | |||||
12.04
15:30
Kalenić
Polet (DL)
|
12.04.2020 15:30 | Kalenić | : | Polet (DL) | |||||
12.04
15:30
Pambukovica
Šarbane
|
12.04.2020 15:30 | Pambukovica | : | Šarbane | |||||
12.04
15:30
Zvizdar 2012
Crvena Jabuka
|
12.04.2020 15:30 | Zvizdar 2012 | : | Crvena Jabuka | |||||
12.04
15:30
Polet (T)
OFK Paljuvi
|
12.04.2020 15:30 | Polet (T) | : | OFK Paljuvi |
12.04
11:00
Miločajac
Jedinstvo (D)
|
12.04.2020 11:00 | Miločajac | : | Jedinstvo (D) | |||||
12.04
16:00
Lazac
Jovo Kursula
|
12.04.2020 16:00 | Lazac | : | Jovo Kursula | |||||
12.04
16:00
Borac (A)
Mladost 1981
|
12.04.2020 16:00 | Borac (A) | : | Mladost 1981 | |||||
12.04
16:00
Jedinstvo (G)
Progorelica
|
12.04.2020 16:00 | Jedinstvo (G) | : | Progorelica | |||||
12.04
16:00
Stubal
Mlada krila
|
12.04.2020 16:00 | Stubal | : | Mlada krila | |||||
12.04
16:00
Braća Vuković
Zvezda
|
12.04.2020 16:00 | Braća Vuković | : | Zvezda |
12.04
16:00
Omladinac
Mladost
|
12.04.2020 16:00 | Omladinac | : | Mladost | |||||
12.04
16:00
Jedinstvo
Hajduk
|
12.04.2020 16:00 | Jedinstvo | : | Hajduk | |||||
12.04
16:00
Dunav
SU Stanišić 1920
|
12.04.2020 16:00 | Dunav | : | SU Stanišić 1920 | |||||
12.04
16:00
OFK Odžaci
Terekveš
|
12.04.2020 16:00 | OFK Odžaci | : | Terekveš | |||||
12.04
16:00
Lider
Partizan
|
12.04.2020 16:00 | Lider | : | Partizan | |||||
12.04
16:00
Aleksa Šantić
Kula
|
12.04.2020 16:00 | Aleksa Šantić | : | Kula | |||||
12.04
16:00
Lipar
Zadrugar
|
12.04.2020 16:00 | Lipar | : | Zadrugar |
12.04
10:00
Fruška Gora
OFK Zeka Buljubaša
|
12.04.2020 10:00 | Fruška Gora | : | OFK Zeka Buljubaša | |||||
12.04
16:00
Sremac
Sloga (V)
|
12.04.2020 16:00 | Sremac | : | Sloga (V) | |||||
12.04
16:00
OFK Bikić
Sloboda
|
12.04.2020 16:00 | OFK Bikić | : | Sloboda | |||||
12.04
16:00
Graničar 1924
Trgovački
|
12.04.2020 16:00 | Graničar 1924 | : | Trgovački | |||||
12.04
16:00
Fruškogorac
Obilić 1993
|
12.04.2020 16:00 | Fruškogorac | : | Obilić 1993 | |||||
12.04
16:00
Sloga (Č)
Jednota
|
12.04.2020 16:00 | Sloga (Č) | : | Jednota |
12.04
16:30
Borac (VG)
Borac (VS)
|
12.04.2020 16:30 | Borac (VG) | : | Borac (VS) | |||||
12.04
16:30
Banat (D)
Vulturul
|
12.04.2020 16:30 | Banat (D) | : | Vulturul | |||||
12.04
16:30
Karaš (J)
Karaš (K)
|
12.04.2020 16:30 | Karaš (J) | : | Karaš (K) | |||||
12.04
16:30
Banat (I)
Polet
|
12.04.2020 16:30 | Banat (I) | : | Polet | |||||
12.04
16:30
Ševac
Vojvodina (CC)
|
12.04.2020 16:30 | Ševac | : | Vojvodina (CC) |
12.04
16:00
Kamenorezac 76
Rubin
|
12.04.2020 16:00 | Kamenorezac 76 | : | Rubin | |||||
12.04
16:00
Sloga (L)
Mladost
|
12.04.2020 16:00 | Sloga (L) | : | Mladost | |||||
12.04
16:00
Velika Drenova
Garevina
|
12.04.2020 16:00 | Velika Drenova | : | Garevina | |||||
12.04
16:00
Poljoprivrednik
Vinogradar
|
12.04.2020 16:00 | Poljoprivrednik | : | Vinogradar | |||||
12.04
16:00
Borac
Kopaonik
|
12.04.2020 16:00 | Borac | : | Kopaonik |
12.04
16:30
GFK Tabane
Osaonica
|
12.04.2020 16:30 | GFK Tabane | : | Osaonica | |||||
12.04
16:30
Mladost
Partizan
|
12.04.2020 16:30 | Mladost | : | Partizan | |||||
12.04
16:30
Budućnost
Kupinovac
|
12.04.2020 16:30 | Budućnost | : | Kupinovac | |||||
12.04
16:30
Vinorača
Sloboda
|
12.04.2020 16:30 | Vinorača | : | Sloboda | |||||
12.04
16:30
Ursule
Sloga
|
12.04.2020 16:30 | Ursule | : | Sloga |
12.04
16:00
Rušanj
Veliki Borak
|
12.04.2020 16:00 | Rušanj | : | Veliki Borak | |||||
12.04
16:00
Beljina
Vranić
|
12.04.2020 16:00 | Beljina | : | Vranić |
12.04
10:00
Rekreativo 011
Busije
|
12.04.2020 10:00 | Rekreativo 011 | : | Busije | |||||
12.04
11:00
13. maj
Zmaj 1953
|
12.04.2020 11:00 | 13. maj | : | Zmaj 1953 | |||||
12.04
11:00
Mladi proleter
BUSK
|
12.04.2020 11:00 | Mladi proleter | : | BUSK | |||||
12.04
16:00
Umka
Šećeranac Ada
|
12.04.2020 16:00 | Umka | : | Šećeranac Ada |
12.04
16:30
Tisa
Tromedja
|
12.04.2020 16:30 | Tisa | : | Tromedja | |||||
12.04
16:30
Hajduk
Šampion
|
12.04.2020 16:30 | Hajduk | : | Šampion | |||||
12.04
16:30
Horgoš 1911
Bačka
|
12.04.2020 16:30 | Horgoš 1911 | : | Bačka | |||||
12.04
16:30
Čoka
Graničar
|
12.04.2020 16:30 | Čoka | : | Graničar | |||||
12.04
16:30
Jedinstvo
Jadran
|
12.04.2020 16:30 | Jedinstvo | : | Jadran |
12.04
16:00
Zadrugar
Torpedo 1924
|
12.04.2020 16:00 | Zadrugar | : | Torpedo 1924 | |||||
12.04
16:00
Lipolist
Cer
|
12.04.2020 16:00 | Lipolist | : | Cer | |||||
12.04
16:00
Omladinac 2013 (SL)
Sloboda
|
12.04.2020 16:00 | Omladinac 2013 (SL) | : | Sloboda | |||||
12.04
16:00
Napredak
Budućnost (DO)
|
12.04.2020 16:00 | Napredak | : | Budućnost (DO) | |||||
12.04
16:00
Budućnost 1929 (ZM)
Milicionar
|
12.04.2020 16:00 | Budućnost 1929 (ZM) | : | Milicionar | |||||
12.04
16:00
Premijer
Gorki
|
12.04.2020 16:00 | Premijer | : | Gorki |
12.04
16:00
Velika Reka
Antimon
|
12.04.2020 16:00 | Velika Reka | : | Antimon | |||||
12.04
16:00
Borac
Gučevo 1929
|
12.04.2020 16:00 | Borac | : | Gučevo 1929 | |||||
12.04
16:00
Jadar 1961
Studenac
|
12.04.2020 16:00 | Jadar 1961 | : | Studenac | |||||
12.04
16:00
Jedinstvo (ZA)
Sloga
|
12.04.2020 16:00 | Jedinstvo (ZA) | : | Sloga | |||||
12.04
16:00
Hajduk
Jedinstvo (MZ)
|
12.04.2020 16:00 | Hajduk | : | Jedinstvo (MZ) | |||||
12.04
16:00
Jezero
Rudar
|
12.04.2020 16:00 | Jezero | : | Rudar | |||||
12.04
16:00
Prva Iskra
7. Juli
|
12.04.2020 16:00 | Prva Iskra | : | 7. Juli |
12.04
16:00
Pričinović
Sloga
|
12.04.2020 16:00 | Pričinović | : | Sloga | |||||
12.04
16:00
OFK Jelen
Cerić
|
12.04.2020 16:00 | OFK Jelen | : | Cerić | |||||
12.04
16:00
Dobrava
Rankovac
|
12.04.2020 16:00 | Dobrava | : | Rankovac | |||||
12.04
16:00
PSK
Vojvoda Stepa Stepanović
|
12.04.2020 16:00 | PSK | : | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
12.04
16:00
Trešnjevka
Šipurske livade
|
12.04.2020 16:00 | Trešnjevka | : | Šipurske livade |
12.04
16:00
PKB (PS)
Poštar 1930
|
12.04.2020 16:00 | PKB (PS) | : | Poštar 1930 | |||||
12.04
16:00
Resnik
Sveti Stefan
|
12.04.2020 16:00 | Resnik | : | Sveti Stefan | |||||
12.04
16:00
Palilulac
Pinosava
|
12.04.2020 16:00 | Palilulac | : | Pinosava | |||||
12.04
16:00
Minel
Siti Sport Klub
|
12.04.2020 16:00 | Minel | : | Siti Sport Klub | |||||
12.04
16:00
Lepušnica
OFK Crvenka
|
12.04.2020 16:00 | Lepušnica | : | OFK Crvenka |
12.04
15:30
Sloga 1952
Mladost (R)
|
12.04.2020 15:30 | Sloga 1952 | : | Mladost (R) | |||||
12.04
15:30
Zadrugar 1947
Omladinac (B)
|
12.04.2020 15:30 | Zadrugar 1947 | : | Omladinac (B) | |||||
12.04
15:30
Manastirica
Radnički (K)
|
12.04.2020 15:30 | Manastirica | : | Radnički (K) | |||||
12.04
15:30
Borac (V)
Jasenovac
|
12.04.2020 15:30 | Borac (V) | : | Jasenovac | |||||
12.04
15:30
Napredak 1936
Krilaš
|
12.04.2020 15:30 | Napredak 1936 | : | Krilaš |
12.04
15:30
Stig 1955
Napredak (P)
|
12.04.2020 15:30 | Stig 1955 | : | Napredak (P) | |||||
12.04
15:30
Dizel
Žika Marković Uča
|
12.04.2020 15:30 | Dizel | : | Žika Marković Uča | |||||
12.04
15:30
Mlava (B)
Sloga (M)
|
12.04.2020 15:30 | Mlava (B) | : | Sloga (M) | |||||
12.04
15:30
Vihor
Mladost (B)
|
12.04.2020 15:30 | Vihor | : | Mladost (B) | |||||
12.04
15:30
Desine
Barič
|
12.04.2020 15:30 | Desine | : | Barič | |||||
12.04
15:30
Ljubičevo
Baštovan 2015
|
12.04.2020 15:30 | Ljubičevo | : | Baštovan 2015 |
12.04
16:00
Budućnost
B 2000
|
12.04.2020 16:00 | Budućnost | : | B 2000 | |||||
12.04
16:00
Borac
Šamot
|
12.04.2020 16:00 | Borac | : | Šamot | |||||
12.04
16:00
Vrbica
Radoje Domanović
|
12.04.2020 16:00 | Vrbica | : | Radoje Domanović | |||||
12.04
16:00
Venčani
Sloga
|
12.04.2020 16:00 | Venčani | : | Sloga | |||||
12.04
16:00
Mladi rudar
Kopljari
|
12.04.2020 16:00 | Mladi rudar | : | Kopljari | |||||
12.04
16:00
Trešnjevica
Brezovac
|
12.04.2020 16:00 | Trešnjevica | : | Brezovac |
12.04
16:00
Vinogradi DB
Košutnjak
|
12.04.2020 16:00 | Vinogradi DB | : | Košutnjak | |||||
12.04
16:00
Dobrača
OFK Žeželj
|
12.04.2020 16:00 | Dobrača | : | OFK Žeželj | |||||
12.04
16:00
Jadran
21. oktobar
|
12.04.2020 16:00 | Jadran | : | 21. oktobar | |||||
12.04
16:00
Slavija
Sloga Lužnice 2016
|
12.04.2020 16:00 | Slavija | : | Sloga Lužnice 2016 |
12.04
16:30
Bikovo
Lokomotiva
|
12.04.2020 16:30 | Bikovo | : | Lokomotiva | |||||
12.04
16:30
Palić
Hajduk
|
12.04.2020 16:30 | Palić | : | Hajduk | |||||
12.04
16:30
Vinogradar
Solid
|
12.04.2020 16:30 | Vinogradar | : | Solid | |||||
12.04
16:30
Udarnik Višnjevac
Čantavir
|
12.04.2020 16:30 | Udarnik Višnjevac | : | Čantavir | |||||
12.04
16:30
OFK Mala Bosna 2015
Žednik
|
12.04.2020 16:30 | OFK Mala Bosna 2015 | : | Žednik |
12.04
16:00
Konjuh
Naupare
|
12.04.2020 16:00 | Konjuh | : | Naupare | |||||
12.04
16:00
Čarapan
Polet
|
12.04.2020 16:00 | Čarapan | : | Polet | |||||
12.04
16:00
Gaglovo
Parunovac
|
12.04.2020 16:00 | Gaglovo | : | Parunovac | |||||
12.04
11:00
Modrica
Mudrakovac
|
12.04.2020 11:00 | Modrica | : | Mudrakovac | |||||
12.04
16:00
Gornji Stepoš
Borac
|
12.04.2020 16:00 | Gornji Stepoš | : | Borac |
12.04
15:30
Proleter 1947
Jezava
|
12.04.2020 15:30 | Proleter 1947 | : | Jezava | |||||
12.04
15:30
Stari Hrast 2018
Vrbovac
|
12.04.2020 15:30 | Stari Hrast 2018 | : | Vrbovac | |||||
12.04
15:30
Skobalj
Zeppelin 026
|
12.04.2020 15:30 | Skobalj | : | Zeppelin 026 | |||||
12.04
15:30
Hajduk Veljko 1934
Budućnost
|
12.04.2020 15:30 | Hajduk Veljko 1934 | : | Budućnost |
12.04
15:30
Petrijevac
Drugovac
|
12.04.2020 15:30 | Petrijevac | : | Drugovac | |||||
12.04
15:30
Vučak
7. Juli
|
12.04.2020 15:30 | Vučak | : | 7. Juli |
12.04
16:00
Jedinstvo Lemeš
Telečka
|
12.04.2020 16:00 | Jedinstvo Lemeš | : | Telečka | |||||
12.04
16:00
Panonija
Bratstvo 2019
|
12.04.2020 16:00 | Panonija | : | Bratstvo 2019 | |||||
12.04
16:00
Rastina 1918
Graničar
|
12.04.2020 16:00 | Rastina 1918 | : | Graničar |
12.04
BSK 2014
Koštam Polje
|
12.04.2020 | BSK 2014 | : | Koštam Polje | |||||
12.04
11:00
Studen Vitez
Partizan (V)
|
12.04.2020 11:00 | Studen Vitez | : | Partizan (V) | |||||
12.04
Mladost 1925
Morava (M)
|
12.04.2020 | Mladost 1925 | : | Morava (M) | |||||
12.04
Stara Čaršija
Milakovac 2018
|
12.04.2020 | Stara Čaršija | : | Milakovac 2018 | |||||
12.04
Zgodačica
Budućnost (S)
|
12.04.2020 | Zgodačica | : | Budućnost (S) | |||||
12.04
11:00
Omladinac
Šumadija
|
12.04.2020 11:00 | Omladinac | : | Šumadija |
12.04
11:00
Budućnost 1995
Vukona
|
12.04.2020 11:00 | Budućnost 1995 | : | Vukona | |||||
12.04
11:00
Gunjevac
Dokmir
|
12.04.2020 11:00 | Gunjevac | : | Dokmir | |||||
12.04
11:00
OFK Stublenica
Jedinstvo (M)
|
12.04.2020 11:00 | OFK Stublenica | : | Jedinstvo (M) | |||||
12.04
11:00
Murgaš 2012
Sloga (V)
|
12.04.2020 11:00 | Murgaš 2012 | : | Sloga (V) | |||||
12.04
11:00
Kolubara (LP)
Omladinac (K)
|
12.04.2020 11:00 | Kolubara (LP) | : | Omladinac (K) |
12.04
16:30
Torpedo
Mladost (Z)
|
12.04.2020 16:30 | Torpedo | : | Mladost (Z) | |||||
12.04
16:30
Verko
Polet
|
12.04.2020 16:30 | Verko | : | Polet | |||||
12.04
11:00
Mladost 2013
Sparta
|
12.04.2020 11:00 | Mladost 2013 | : | Sparta | |||||
12.04
11:00
Hajduk
Jedinstvo 2014
|
12.04.2020 11:00 | Hajduk | : | Jedinstvo 2014 | |||||
12.04
16:30
Sloga 1949
Petrovac 74
|
12.04.2020 16:30 | Sloga 1949 | : | Petrovac 74 |
12.04
16:00
Bukorovac
Partizan (C)
|
12.04.2020 16:00 | Bukorovac | : | Partizan (C) | |||||
12.04
11:00
Seljak (C)
Kremenac
|
12.04.2020 11:00 | Seljak (C) | : | Kremenac |
12.04
11:00
Polet
Lomnica
|
12.04.2020 11:00 | Polet | : | Lomnica | |||||
12.04
11:00
Grkljane
Padež
|
12.04.2020 11:00 | Grkljane | : | Padež | |||||
12.04
11:00
Vratare
Mladost 2015
|
12.04.2020 11:00 | Vratare | : | Mladost 2015 | |||||
12.04
11:00
Dedina
Kruševica
|
12.04.2020 11:00 | Dedina | : | Kruševica | |||||
12.04
11:00
Mladost VPD
Dvorane
|
12.04.2020 11:00 | Mladost VPD | : | Dvorane |
12.04
10:00
Zvezda
Best Sige
|
12.04.2020 10:00 | Zvezda | : | Best Sige |
12.04
23:00
Chinandega
Real Estelí
1
3
|
12.04.2020 23:00 | Chinandega | 1 : 3 | Real Estelí | |||||
12.04
Municipal Jalapa
Diriangén
0
0
|
12.04.2020 | Municipal Jalapa | 0 : 0 | Diriangén | |||||
12.04
Deportivo Las Sabanas
Managua
0
1
|
12.04.2020 | Deportivo Las Sabanas | 0 : 1 | Managua | |||||
12.04
02:00
Juventus Managua
Real Madriz
2
0
|
12.04.2020 02:00 | Juventus Managua | 2 : 0 | Real Madriz |
12.04
10:00
Radnički 1912
Proleter (NS)
|
12.04.2020 10:00 | Radnički 1912 | : | Proleter (NS) | |||||
12.04
10:00
Tekstilac
RFK Novi Sad 1921
|
12.04.2020 10:00 | Tekstilac | : | RFK Novi Sad 1921 | |||||
12.04
10:00
Kabel
TSC
|
12.04.2020 10:00 | Kabel | : | TSC |