XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 90 utakmica za dan
Nedelja, 12 April 2020

Fudbal

12.04.2020 Dunav : Železničar
12.04.2020 Vojvodina 1928 : Kozara
12.04.2020 15:30 Železničar : Vrelo Sport
12.04.2020 15:30 Sloga : Mladost (D)
12.04.2020 15:30 OFK Divci : Brezovica
12.04.2020 15:30 Borac : Drina
12.04.2020 15:30 Rađevac : Zadrugar
12.04.2020 15:30 Radnički Stobeks : Mladost (P)
12.04.2020 15:30 Sloboda : Jugović
12.04.2020 15:30 Podunavac : Radnički (NP)
12.04.2020 15:30 Borac : Hajduk (D)
12.04.2020 Dimitrije Tucović : Iskra
12.04.2020 Tvrdojevac : Trlić
12.04.2020 Pepeljevac : OFK Brđanac
12.04.2020 Tulari : Banjani
12.04.2020 OFK Osečina : OFK Jabučje
12.04.2020 16:30 Preporod : Proleter (Nj)
12.04.2020 16:30 Sutjeska : Obilić (NK)
12.04.2020 16:30 Jadran : Njegoš
12.04.2020 16:30 Iskra : Đurđin
12.04.2020 16:00 Hajduk (B) : LSK Laćarak
12.04.2020 16:00 PSK Putinci : Borac (M)
12.04.2020 16:00 Hajduk (V) : Borac (K)
12.04.2020 16:00 Napredak : Železničar
12.04.2020 16:00 Budućnost : Radnički
12.04.2020 16:00 Donji Petrovci : Ljukovo
12.04.2020 16:00 Donji Srem 2015 : Partizan
12.04.2020 16:30 Šajkaš 1908 : ŽSK
12.04.2020 16:30 Hajduk : Tatra
12.04.2020 16:30 Fruškogorac : Bačka (Đ)
12.04.2020 16:30 TSK : Index
12.04.2020 16:30 Jedinstvo : Petrovaradin
12.04.2020 16:30 Sloga (BNS) : Dolina
12.04.2020 16:30 Hajdučica : Spartak 1911
12.04.2020 16:30 Budućnost (A) : Polet (Id)
12.04.2020 16:30 Radnički (B) : Potporanj
12.04.2020 16:30 Partizan (G) : Jedinstvo (V)
12.04.2020 16:30 Crvena zvezda : Partizan (U)
12.04.2020 16:00 Lokomotiva : ŽSK
12.04.2020 16:00 Vinča : Banja
12.04.2020 16:00 Borac : Omladinac (DR)
12.04.2020 16:00 Plaskovac : BSK
12.04.2020 16:00 Marjan : Jasenica
12.04.2020 16:00 Šumadinac (S) : Trnava
12.04.2020 16:00 Mladost MG : Sloga
12.04.2020 16:00 Prvi srpski ustanak : Šumadinac (N)
12.04.2020 16:00 Kaćuša : Dundjerski
12.04.2020 16:00 Jastreb : Dobrič
12.04.2020 15:30 Tešnjar : Žabari
12.04.2020 11:00 Polet : Rajac
12.04.2020 15:30 Komanice : Milenko Pavlović
12.04.2020 11:00 Jadar 2013 : Ribnikar
12.04.2020 11:00 Dračić 2018 : Lukavac
12.04.2020 11:00 Joks Junajted : Popadić
12.04.2020 11:00 Mladost : Rakac Stave
12.04.2020 11:00 Stari drugari : OFK Senjak
12.04.2020 10:00 Fruška Gora : OFK Zeka Buljubaša
12.04.2020 16:00 Sremac : Sloga (V)
12.04.2020 16:00 OFK Bikić : Sloboda
12.04.2020 16:00 Graničar 1924 : Trgovački
12.04.2020 16:00 Fruškogorac : Obilić 1993
12.04.2020 16:00 Sloga (Č) : Jednota
12.04.2020 16:30 Borac (VG) : Borac (VS)
12.04.2020 16:30 Banat (D) : Vulturul
12.04.2020 16:30 Karaš (J) : Karaš (K)
12.04.2020 16:30 Banat (I) : Polet
12.04.2020 16:30 Ševac : Vojvodina (CC)
12.04.2020 16:00 Rušanj : Veliki Borak
12.04.2020 16:00 Beljina : Vranić
12.04.2020 16:30 Tisa : Tromedja
12.04.2020 16:30 Hajduk : Šampion
12.04.2020 16:30 Horgoš 1911 : Bačka
12.04.2020 16:30 Čoka : Graničar
12.04.2020 16:30 Jedinstvo : Jadran
12.04.2020 16:00 Budućnost : B 2000
12.04.2020 16:00 Borac : Šamot
12.04.2020 16:00 Vrbica : Radoje Domanović
12.04.2020 16:00 Venčani : Sloga
12.04.2020 16:00 Mladi rudar : Kopljari
12.04.2020 16:00 Trešnjevica : Brezovac
12.04.2020 00:00 Deportivo Alavés : Osasuna
12.04.2020 00:00 Barcelona : Athletic Club
12.04.2020 00:00 Real Betis : Espanyol
12.04.2020 00:00 Eibar : Valencia
12.04.2020 00:00 Leganés : Granada
12.04.2020 00:00 Levante : Atlético Madrid
12.04.2020 00:00 Real Madrid : Mallorca
12.04.2020 00:00 Real Sociedad : Celta de Vigo
12.04.2020 00:00 Villarreal : Sevilla
12.04.2020 00:00 Real Valladolid : Getafe
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu