XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 200 utakmica za dan
Subota, 11 April 2020

Fudbal

11.04.2020 15:30 Budućnost Krušik 2014 : Tutin
11.04.2020 15:30 Šumadija (A) : Mokra Gora
11.04.2020 15:30 Borac 1926 : Takovo
11.04.2020 15:30 Mladi radnik 1926 : Jedinstvo
11.04.2020 15:30 Sloga 33 : Loznica
11.04.2020 15:30 Trepča : Sloga (P)
11.04.2020 16:00 Omladinac : Radnički 1912
11.04.2020 16:00 Radnički (SM) : Borac
11.04.2020 16:00 Bačka 1901 : Radnički (Zr)
11.04.2020 16:00 Hajduk 1912 : 1. Maj Ruma
11.04.2020 16:00 OFK Vršac : Bratstvo 1946
11.04.2020 16:00 Bečej 1918 : Dinamo 1945
11.04.2020 16:30 Moravac Orion : Radan
11.04.2020 16:30 Jedinstvo : GFK Jagodina
11.04.2020 16:30 OFK Sinđelić : Trstenik PPT
11.04.2020 16:00 Radnički (O) : Stepojevac Vaga
11.04.2020 16:00 IMT : TEK Sloga
11.04.2020 16:00 Brodarac : Teleoptik
11.04.2020 16:00 Lokomotiva : OFK Beograd
11.04.2020 16:00 Radnički (NB) : Crvena zvezda
11.04.2020 16:00 OFK Mladenovac : Sremčica
11.04.2020 16:00 BSK Borča : Jedinstvo
11.04.2020 15:30 Karađorđe : Petar Dobrnjac
11.04.2020 15:30 VGSK : Borac 1932
11.04.2020 15:30 Spartak : Ribnica
11.04.2020 15:30 Borac : Drina
11.04.2020 15:30 Goč : Korićani
11.04.2020 15:30 Omladinac : Šumadija 1903
11.04.2020 15:30 FAP : Polimlje
11.04.2020 15:30 GFK Sloboda : Polet (Lj)
11.04.2020 15:30 Crnokosa : Prijevor
11.04.2020 16:00 Crvenka : Bačka
11.04.2020 16:00 OFK Stari Grad : Radnički
11.04.2020 16:00 Tekstilac : Sloga
11.04.2020 16:00 Krila Krajine : Vojvodina
11.04.2020 16:00 Bajša : OFK Vrbas
11.04.2020 16:00 ČSK Pivara : Tisa
11.04.2020 15:30 Mladost (NS) : Podrinje
11.04.2020 15:30 Cement : Jedinstvo (SP)
11.04.2020 15:30 Mladost (BJ) : Sloga (T)
11.04.2020 15:30 Sremac : Sloga (E)
11.04.2020 15:30 Crvena zvezda : Jadran
11.04.2020 16:00 Begej : Banat (Č)
11.04.2020 16:00 Sloga : Sloboda
11.04.2020 16:00 Jedinstvo (NB) : Budućnost
11.04.2020 16:00 Krajina : Proleter (BK)
11.04.2020 16:00 Kikinda 1909 : ŽAK
11.04.2020 16:00 Naftagas : Borac (St)
11.04.2020 16:00 Sloga : Jastrebac
11.04.2020 16:00 OFK Kosanica : Akademija 10
11.04.2020 16:00 Budućnost : Jablanica
11.04.2020 16:00 Pusta Reka : Morava
11.04.2020 16:00 Timok 1919 : BSK
11.04.2020 16:00 Rajko Mitić : Tanasko Rajić
11.04.2020 16:00 Rtanj : Balkanski
11.04.2020 16:00 Bor 1919 : Majdanpek
11.04.2020 16:00 Brodoremont : OFK 019
11.04.2020 16:00 Sloga : Župa
11.04.2020 16:00 Jedinstvo 1936 : Blagotin
11.04.2020 16:00 Morava : Orljane
11.04.2020 16:00 OFK Napredak 1929 : OFK Brzi Brod
11.04.2020 16:00 Studenski Grad : Napredak
11.04.2020 16:00 Turbina : BSK Batajnica
11.04.2020 10:00 BASK : Budućnost
11.04.2020 15:30 Rudar 2001 : Rudar (Kr)
11.04.2020 15:30 Đerdap : Napredak Simićevo
11.04.2020 15:30 Radnik (Ub) : Kolubara 2
11.04.2020 15:30 Rubribreza : Junior Novo Naselje
11.04.2020 16:00 Sinđelić : Podrinje
11.04.2020 16:00 Mladost : Rudar
11.04.2020 16:00 Mladi radnik 1925 : Popovići Vrnjci
11.04.2020 16:00 Tvrđava : Polet
11.04.2020 16:30 Napredak : Proleter (RS)
11.04.2020 16:30 Panonija IM Topola : Srbobran
11.04.2020 16:30 Sloga : Obilić (Z)
11.04.2020 16:30 Radnički 1905 : Senta
11.04.2020 16:00 Rudar : Mitros
11.04.2020 16:30 Fruškogorski partizan : Omladinac
11.04.2020 16:30 Slavija : Veternik
11.04.2020 16:30 RFK Novi Sad 1921 : Bačka (B)
11.04.2020 16:30 OFK Futog : OFK Sirig
11.04.2020 16:30 Radnički (K) : Strela
11.04.2020 16:30 BAK : Jugoslavija
11.04.2020 Zlot : Blizna
11.04.2020 Brestovac : Krivelj
11.04.2020 Rudna Glava : Urovica
11.04.2020 Poreč : Polom
11.04.2020 16:00 OFK Knjaz : Rudar Vrška Čuka
11.04.2020 16:00 Midžor : Kosovo
11.04.2020 16:00 Varvarin : Sloga (M)
11.04.2020 16:30 Morava (KS) : Partizan (M)
11.04.2020 16:00 Borac (O) : PKB Kovilovo
11.04.2020 10:00 Rakovica : Borac (P)
11.04.2020 16:00 Napredak 2012 : Pobeda
11.04.2020 16:00 Doljevac : Naisus 1977
11.04.2020 16:00 Sloga (D) : Maršić
11.04.2020 15:30 Strmovo 1968 : Čučuge
11.04.2020 15:30 Rudar 1945 : Mladost (V)
11.04.2020 16:00 Bogutovačka Banja : Mineral 2015
11.04.2020 16:00 Borac : Polet
11.04.2020 16:00 Sloven : BSK
11.04.2020 16:30 Dunav : Partizan (K)
11.04.2020 16:00 Omladinac : 14. Oktobar
11.04.2020 16:00 Stari Trstenik : Sloga (D)
11.04.2020 16:30 Šumadinac : Mladost
11.04.2020 16:30 Zenit : Jedinstvo
11.04.2020 16:30 Sinđelić 1934 : Šantarovac
11.04.2020 16:00 Bežanija : Velika Moštanica
11.04.2020 16:00 Dedinje : Novi Beograd
11.04.2020 16:00 Sparta Železnik : DIF
11.04.2020 16:30 Tornjoš : Potisje
11.04.2020 16:30 AFK : Slavija
11.04.2020 16:00 OFK Šabac : Omladinac (BO)
11.04.2020 16:00 Jevremovac : Vlašić
11.04.2020 16:00 Radnički : Mrovska
11.04.2020 16:00 Avala 1939 : Boka Seniors
11.04.2020 15:30 Bata Bulić : Jedinstvo (K)
11.04.2020 15:30 Polet S.D. : Rade Milošević
11.04.2020 16:00 Bratstvo 1975 : Ćava
11.04.2020 16:00 Rasina : Globoder
11.04.2020 16:00 Kapidžija : Makrešane
11.04.2020 13:00 Petlić SD 026 : Landol
11.04.2020 15:30 Badljevica : Lunjevac
11.04.2020 16:00 Sport : Dinamo 1923
11.04.2020 16:00 Sloga Obrva : Magnohrom
11.04.2020 11:00 Vrelo : Brgule
11.04.2020 16:00 Pepeljevac 1947 : Zmajevac
11.04.2020 15:30 Mladost (K) : Sloga (J)
11.04.2020 15:30 Selište : Vukovac 98
11.04.2020 15:30 Vrelo 1971 : Laznica
11.04.2020 15:30 Budućnost (M) : Mlava (R)
11.04.2020 TSC : Kolubara
11.04.2020 Rad : Majdanpek
11.04.2020 Spartak DOO : Mačva
11.04.2020 ŽGFK Lavice Dubočica : Radnički 2012
11.04.2020 ŽFU Zvezda B 2018 : Napredak Junior 2018
11.04.2020 00:04 Partizan : Vojvodina
11.04.2020 00:04 TSC : Čukarički
11.04.2020 00:04 Spartak ŽK : Napredak
11.04.2020 00:04 Crvena zvezda : Radnički (N)
11.04.2020 00:04 OFK Beograd : Mladost (L)
11.04.2020 00:04 Trajal : Grafičar
11.04.2020 00:04 Internacional : Rad
11.04.2020 00:04 Brodarac : Voždovac
11.04.2020 10:00 Spartak ŽK : Bačka 1901
11.04.2020 10:00 Njerš Ištvan : Hajduk 1912
11.04.2020 00:03 Partizan : Vojvodina
11.04.2020 00:03 Teleoptik : Čukarički
11.04.2020 00:03 Spartak ŽK : Kiker
11.04.2020 00:03 Crvena zvezda : Radnički (N)
11.04.2020 00:03 Real Niš : Mačva
11.04.2020 00:03 OFK Vršac : RFK Grafičar
11.04.2020 00:03 Apolon 4 : Rad
11.04.2020 00:03 Brodarac : Zemun

Košarka

11.04.2020 17:00 Zekas 75 : Crnokosa
11.04.2020 17:00 Klik : Priboj
11.04.2020 17:00 Plana : Student BB
11.04.2020 17:00 Loznica : Požarevac
11.04.2020 17:00 Svilajnac : Čačak 94
11.04.2020 17:00 Zlatar : Jagodina
11.04.2020 17:00 Napredak Junior : Radnički 1950
11.04.2020 17:00 Star Beočin : Hajduk
11.04.2020 17:00 Omladinac : Nova Pazova
11.04.2020 17:00 Stara Pazova : Topola
11.04.2020 17:00 Srem : Železničar
11.04.2020 17:00 Jedinstvo (NB) : Vrbas
11.04.2020 17:00 Sloboda (NS) : Mladost Veternik
11.04.2020 17:00 LA Basket : Vizura
11.04.2020 17:00 Eko Sport : Žitko Basket
11.04.2020 17:00 Borac : Barajevo
11.04.2020 17:00 Slodes : Radnički (O)
11.04.2020 17:00 Torlak : Žarkovo
11.04.2020 17:00 Beko : Borča
11.04.2020 17:00 Niš : OKK Junior
11.04.2020 17:00 Jastrebac : Jablanica
11.04.2020 17:00 Radnik : Rtanj
11.04.2020 17:00 Morava : Mladost Vesna
11.04.2020 17:00 Dimitrovgrad : Topličanin
11.04.2020 17:00 Bor RTB : Marinos
11.04.2020 Astra : Ras
11.04.2020 Rivers BM : ABBA
11.04.2020 Viva : Pobednik 011
11.04.2020 Mladenovac : Sava
11.04.2020 Umka Džez : Veba Basket
11.04.2020 Mondo Basket : AS Basket
11.04.2020 Cerak : Zvezdara
11.04.2020 Barajevo Bambi : BASK

Odbojka

11.04.2020 Brezovica : Mokra Gora 2
11.04.2020 Sokolica : Leposavić
11.04.2020 Kosovska Mitrovica : Vidovdan

Rukomet

11.04.2020 SC Voždovac 2012 : Vrbas Petrol
11.04.2020 Crvenka : Smederevo
11.04.2020 Mačva (B) : Jugović
11.04.2020 Sivac 69 : Lavovi BP
11.04.2020 Kolubara : Morava

Futsal

11.04.2020 Miners : Prokuplje
11.04.2020 Akademac : Bele crkve
11.04.2020 Pirgos : Leskovac
11.04.2020 BSK : Pirot
11.04.2020 Aleksinac 2015 : Timok 2013