XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 389 utakmica za dan
Nedelja, 5 April 2020

Fudbal

05.04.2020 15:30 Proleter Mihajlovac : Mokra Gora
05.04.2020 15:30 Jošanica : Jedinstvo
05.04.2020 15:30 Sušica : Mačva 1929
05.04.2020 16:00 Dunav : Radnički (Zr)
05.04.2020 16:00 Vojvodina 1928 : Železničar
05.04.2020 11:00 SFS Borac : Radan
05.04.2020 16:00 Vlasina : OFK Topličanin
05.04.2020 16:00 Temnić 1924 : GFK Jagodina
05.04.2020 16:00 Timočanin : GFK Dubočica
05.04.2020 16:00 Zvezdara : TEK Sloga
05.04.2020 16:00 Jedinstvo : Sremčica
05.04.2020 15:30 OFK Aranđelovac 1979 : Zvižd
05.04.2020 15:30 Borac 1932 : Polet
05.04.2020 15:30 Petar Dobrnjac : VGSK
05.04.2020 15:30 OFK Napredak : Karađorđe
05.04.2020 15:30 Pomoravlje : Udarnik
05.04.2020 15:30 Morava : Partizan 1945
05.04.2020 15:30 Drina : Rađevac
05.04.2020 15:30 Brezovica : Borac
05.04.2020 15:30 Mladost (D) : OFK Divci
05.04.2020 15:30 Vrelo Sport : Spartak
05.04.2020 15:30 Bane 1931 : Polet
05.04.2020 15:30 Zvečan : Budućnost
05.04.2020 15:30 Apolon 2018 : Omladinac
05.04.2020 15:30 Korićani : OFK Ras
05.04.2020 15:30 Šumadija : Goč
05.04.2020 15:30 Novi Pazar 1928 : Vodojaža
05.04.2020 11:00 Jedinstvo Putevi : FAP
05.04.2020 15:30 Prijevor : Sloboda (Č)
05.04.2020 15:30 Sloga (S) : Polet (T)
05.04.2020 11:00 Polet (Lj) : Zlatar
05.04.2020 15:30 Polimlje : GFK Sloboda
05.04.2020 16:00 Bačka : Tisa
05.04.2020 16:00 Mladost (BP) : Mladost (T)
05.04.2020 16:00 Vojvodina : Bajša
05.04.2020 15:30 Jugović : Jadran
05.04.2020 15:30 Hajduk (D) : Sremac
05.04.2020 15:30 Jedinstvo (SP) : Podunavac
05.04.2020 15:30 Podrinje : Cement
05.04.2020 15:30 Sloboda : Mladost (NS)
05.04.2020 16:00 Crvena zvezda (VS) : Borac (St)
05.04.2020 16:00 ŽAK : Naftagas
05.04.2020 16:00 Banat (Č) : Sloga
05.04.2020 16:00 Mladost (O) : Begej
05.04.2020 16:00 Žitorađa : Akademija 10
05.04.2020 16:00 Bobište : Jablanica
05.04.2020 16:00 Čekmin : Vranjska Banja
05.04.2020 11:00 Jedinstvo (P) : Kablovi
05.04.2020 16:00 Lužnica : Hajduk Veljko
05.04.2020 16:00 OFK 019 : Majdanpek
05.04.2020 16:00 Meševo : Juhor
05.04.2020 16:00 Kušiljevo : Morava 1918
05.04.2020 16:00 Jastrebac : Župa
05.04.2020 16:00 Levač : Jedinstvo (M)
05.04.2020 16:00 Mačkovac : OFK Lugomir
05.04.2020 16:00 Rudar : Morava
05.04.2020 16:00 Bukovik : OFK Niš
05.04.2020 16:00 Malošište : Orljane
05.04.2020 16:00 Jedinstvo (GM) : Naša krila 1936
05.04.2020 16:00 Pukovac : OFK Brzi Brod
05.04.2020 16:00 Moravica : Vrtište
05.04.2020 16:00 Dunav : Šumadija
05.04.2020 16:00 Budućnost : Leštane
05.04.2020 16:00 BSK Batajnica : BASK
05.04.2020 11:00 Prva Iskra : Torlak
05.04.2020 16:00 Vrčin : BSK 1926
05.04.2020 16:00 Mladost : Studenski Grad
05.04.2020 15:30 Borac (Ž) : Sirakovo
05.04.2020 15:30 Sloga (B) : Omladinac (Š)
05.04.2020 15:30 Sloga (L) : Železničar
05.04.2020 15:30 Mlava (ML) : Rudar (Kr)
05.04.2020 15:30 Budućnost (V) : Trgovački
05.04.2020 15:30 Napredak Simićevo : Borac (K)
05.04.2020 15:30 OFK Jabučje : ZSK
05.04.2020 15:30 Junior Novo Naselje : OFK Osečina
05.04.2020 15:30 Kolubara 2 : Rubribreza
05.04.2020 15:30 Banjani : Radnik (Ub)
05.04.2020 15:30 OFK Brđanac : Tulari
05.04.2020 15:30 Trlić : Pepeljevac
05.04.2020 15:30 Iskra : Tvrdojevac
05.04.2020 16:00 Mladost (PP) : Sloga
05.04.2020 16:00 Podrinje : Duško
05.04.2020 16:00 Jedinstvo (ŠT) : Vidojevica
05.04.2020 16:00 Karađorđe : Mladi borac
05.04.2020 16:00 Hajduk Stanko : Majur
05.04.2020 16:00 Drina : Cer
05.04.2020 16:00 Milan Orlić : Mladost (DD)
05.04.2020 16:00 Granit : Borac (V)
05.04.2020 16:00 Tavnik : Rudar
05.04.2020 16:00 Budućnost : Proleter
05.04.2020 16:00 Mataruge : Popovići Vrnjci
05.04.2020 16:00 Gruža : Napredak
05.04.2020 16:00 Ribnica : Karađorđe
05.04.2020 16:00 Budućnost (M) : Radnički 1918
05.04.2020 16:00 Slavija : Omladinac
05.04.2020 16:00 BSK : Kordun
05.04.2020 16:00 Hercegovac : Maglić
05.04.2020 16:00 Budućnost (P) : Tvrđava
05.04.2020 16:00 Borac 46 : Kulpin
05.04.2020 16:30 Senta : Preporod
05.04.2020 16:30 Obilić (Z) : Radnički 1905
05.04.2020 16:30 Đurđin : Panonija IM Topola
05.04.2020 16:30 Proleter (Nj) : Sutjeska
05.04.2020 16:00 Mitros : Partizan
05.04.2020 16:00 Ljukovo : Donji Srem 2015
05.04.2020 16:00 Železničar : Budućnost
05.04.2020 16:00 Borac (K) : Napredak
05.04.2020 16:00 Borac (M) : Hajduk (V)
05.04.2020 16:00 LSK Laćarak : PSK Putinci
05.04.2020 10:00 Index : Jedinstvo
05.04.2020 16:30 OFK Sirig : TSK
05.04.2020 16:30 Bačka (Đ) : OFK Futog
05.04.2020 16:30 Bačka (B) : Fruškogorac
05.04.2020 16:30 Tatra : RFK Novi Sad 1921
05.04.2020 16:30 Veternik : Hajduk
05.04.2020 16:30 ŽSK : Slavija
05.04.2020 16:00 Vojvodina : Jedinstvo
05.04.2020 16:00 Tamiš : Rusanda
05.04.2020 16:00 2. Oktobar : Mladost (BD)
05.04.2020 16:00 Omladinac FAM : Radnički 1911
05.04.2020 16:00 Potisje : Crvena zvezda
05.04.2020 16:00 OFK Klek : Mladost (L)
05.04.2020 16:00 Polet : Borac
05.04.2020 16:00 Dolina : Jugoslavija
05.04.2020 16:00 Jedinstvo (V) : Crvena zvezda
05.04.2020 16:00 Potporanj : Partizan (G)
05.04.2020 16:00 Polet (Id) : Radnički (B)
05.04.2020 16:00 Spartak 1911 : Budućnost (A)
05.04.2020 16:00 Strela : Hajdučica
05.04.2020 16:00 Sloga (BNS) : Radnički (K)
05.04.2020 Polom : Ključ
05.04.2020 Urovica : Poreč
05.04.2020 11:00 Sloga : Rudna Glava
05.04.2020 Branik : Brestovac
05.04.2020 Blizna : Nemetali
05.04.2020 16:00 Osnić : Hajduk
05.04.2020 16:00 Kosovo : Graničar
05.04.2020 16:00 Velika Jasikova : OFK Rtanj
05.04.2020 16:00 Trebič : PRO Rudar
05.04.2020 16:00 Sloga (Ć) : Sebečevac
05.04.2020 16:00 Mladost : FUD
05.04.2020 16:00 Vinogradar : Trudbenik
05.04.2020 16:00 Gradina : Ribnik
05.04.2020 16:00 Sloga (M) : Donji Kopaonik
05.04.2020 16:00 13. April : Varvarin
05.04.2020 16:00 Kupci : Šanac
05.04.2020 16:00 Čitluk : Žabare
05.04.2020 16:00 Bratstvo : Orlovi
05.04.2020 16:00 Napredak (D) : Mladost (D)
05.04.2020 16:00 Resavac : OFK Batinac
05.04.2020 16:00 Morava (R) : Kolare
05.04.2020 16:00 Moravac 2015 : Mladost (K)
05.04.2020 16:00 Morava (KS) : Dragocvet
05.04.2020 16:00 Javor : Mladost (J)
05.04.2020 16:00 Juhor : Partizan (M)
05.04.2020 16:00 Borac (P) : Sinđelić 2012
05.04.2020 16:00 Heroj Polet : Rakovica
05.04.2020 16:00 011 : Posavac Tišma
05.04.2020 16:00 PKB Kovilovo : Šumadinac
05.04.2020 16:00 Institut : Borac (O)
05.04.2020 16:00 Srem : Poštar Zvezdara
05.04.2020 16:00 Balkan Mirijevo : Hajduk
05.04.2020 16:00 Rojkovac : Posavina
05.04.2020 16:00 Omladinac : OFK Borac
05.04.2020 16:00 Budućnost : Borac (L)
05.04.2020 16:00 Duboko : Zvezda
05.04.2020 16:00 Barajevo : Radnički
05.04.2020 16:00 Lisović : OFK Zabrežje
05.04.2020 16:00 Dunavac : Boleč
05.04.2020 16:00 Kosmajac : Zaklopača
05.04.2020 16:00 Šumadija 1962 : Šepšin
05.04.2020 16:00 Kosmaj : Velika Krsna
05.04.2020 16:00 Rabrovac : Zuce 2019
05.04.2020 16:00 Rasovača : Sloga
05.04.2020 16:00 Moravac (Č) : Radnički 1947
05.04.2020 16:00 Rudar Alpos : Moravac (ZT)
05.04.2020 16:00 Zaplanjac : Radnički 1924
05.04.2020 16:00 Elid : Baličevac
05.04.2020 16:00 Doljevac : OFK Rutevac 1908
05.04.2020 16:00 Naisus 1977 : Pobeda
05.04.2020 15:30 Vinča : ŽSK
05.04.2020 15:30 Borac : Lokomotiva
05.04.2020 15:30 Plaskovac : Banja
05.04.2020 15:30 Marjan : Omladinac (DR)
05.04.2020 15:30 Šumadinac (S) : BSK
05.04.2020 15:30 Mladost MG : Jasenica
05.04.2020 15:30 Prvi srpski ustanak : Trnava
05.04.2020 15:30 Šumadinac (N) : Sloga
05.04.2020 16:00 Jedinstvo (P) : Sloga (D)
05.04.2020 16:00 Mladost (P) : Šumadija 1934
05.04.2020 16:00 Sloboda (G) : Pobeda 1926
05.04.2020 16:00 Borac (D) : Zastava
05.04.2020 16:00 Kolonija : OFK Bagremar
05.04.2020 16:00 Šumadinac KG : Kutlovo
05.04.2020 16:00 Maršić : Srbija
05.04.2020 16:00 Jug Bogdan : Dobrič
05.04.2020 16:00 Dundjerski : Jastreb
05.04.2020 11:00 Žabari : OFK Senjak
05.04.2020 11:00 Rakac Stave : Stari drugari
05.04.2020 15:30 Popadić : Mladost
05.04.2020 11:00 Ribnikar : Dračić 2018
05.04.2020 11:00 Milenko Pavlović : Jadar 2013
05.04.2020 15:30 Tešnjar : Polet
05.04.2020 15:30 OFK Paljuvi : Strmovo 1968
05.04.2020 15:30 Mladost (V) : Polet (T)
05.04.2020 15:30 Šarbane : Zvizdar 2012
05.04.2020 15:30 Polet (DL) : Pambukovica
05.04.2020 15:30 Joševa : Kalenić
05.04.2020 15:30 Čučuge : Kolubara (J)
05.04.2020 16:00 Lazac : Mineral 2015
05.04.2020 16:00 Borac (A) : Jedinstvo (D)
05.04.2020 16:00 Jedinstvo (G) : Jovo Kursula
05.04.2020 16:00 Stubal : Mladost 1981
05.04.2020 16:00 Braća Vuković : Mlada krila
05.04.2020 16:00 Zvezda : Jedinstvo 2017
05.04.2020 Mladost : Zadrugar
05.04.2020 Polet : Lipar
05.04.2020 Kula : Borac
05.04.2020 Terekveš : Lider
05.04.2020 Stanišić 1920 : OFK Odžaci
05.04.2020 Hajduk : Dunav
05.04.2020 Omladinac : Jedinstvo
05.04.2020 16:00 Obilić 1993 : Sloga (Č)
05.04.2020 16:00 BSK : Fruškogorac
05.04.2020 16:00 Trgovački : Sloven
05.04.2020 16:00 Sloboda : Graničar 1924
05.04.2020 16:00 Sloga (V) : OFK Bikić
05.04.2020 16:00 OFK Zeka Buljubaša : Sremac
05.04.2020 16:00 Borac (VS) : Vojvodina (CC)
05.04.2020 16:00 Partizan (K) : Ševac
05.04.2020 16:00 Polet : Dunav
05.04.2020 16:00 Karaš (K) : Banat (I)
05.04.2020 16:00 Vulturul : Ratar
05.04.2020 16:00 Borac (VG) : Banat (D)
05.04.2020 16:00 Polet 57 : Borac
05.04.2020 16:00 Garevina : Poljoprivrednik
05.04.2020 16:00 Mladost : Velika Drenova
05.04.2020 16:00 Rubin : Sloga (L)
05.04.2020 16:00 Omladinac : Kamenorezac 76
05.04.2020 16:00 Mladost : Sloga
05.04.2020 16:00 Sloboda : Ursule
05.04.2020 16:00 Šantarovac : Mladost
05.04.2020 16:00 Jedinstvo : Sinđelić 1934
05.04.2020 16:00 Osaonica : Zenit
05.04.2020 11:00 Partizan : Jedinstvo
05.04.2020 11:00 Pobednik : Polet
05.04.2020 11:00 Ljubinić : Skela
05.04.2020 16:00 Sloga : Krtinska
05.04.2020 16:00 Belo Polje : Trstenica
05.04.2020 16:00 Borac : Rvati
05.04.2020 16:00 Zmaj 1953 : Bežanija
05.04.2020 16:00 BUSK : Rekreativo 011
05.04.2020 16:00 Velika Moštanica : Sparta Železnik
05.04.2020 16:00 Novi Beograd : 13. maj
05.04.2020 16:00 DIF : Umka
05.04.2020 10:00 Šećeranac Ada : Mladi proleter
05.04.2020 16:00 Busije : Dedinje
05.04.2020 16:30 Jadran : Tisa
05.04.2020 16:30 Graničar : Jedinstvo
05.04.2020 16:30 Bačka : Čoka
05.04.2020 16:30 Slavija : Horgoš 1911
05.04.2020 16:30 Šampion : Tornjoš
05.04.2020 16:30 Tromedja : Hajduk
05.04.2020 16:00 Omladinac (BO) : Zadrugar
05.04.2020 16:00 Gorki : OFK Šabac
05.04.2020 16:00 Budućnost (DO) : Budućnost 1929 (ZM)
05.04.2020 16:00 Sloboda : Napredak
05.04.2020 16:00 Torpedo 1924 : Lipolist
05.04.2020 16:00 7. Juli : Velika Reka
05.04.2020 16:00 Rudar : Prva Iskra
05.04.2020 16:00 Jedinstvo (MZ) : Jezero
05.04.2020 16:00 Sloga : Hajduk
05.04.2020 16:00 Antimon : Borac
05.04.2020 16:00 Mrovska : Pričinović
05.04.2020 16:00 Šipurske livade : Radnički
05.04.2020 16:00 Vojvoda Stepa Stepanović : Trešnjevka
05.04.2020 16:00 Rankovac : PSK
05.04.2020 16:00 Vlašić : Dobrava
05.04.2020 16:00 Cerić : Jevremovac
05.04.2020 16:00 Sloga : OFK Jelen
05.04.2020 16:00 OFK Crvenka : PKB (PS)
05.04.2020 16:00 Siti Sport Klub : Lepušnica
05.04.2020 16:00 Boka Seniors : Minel
05.04.2020 16:00 Pinosava : Pionir
05.04.2020 16:00 Sveti Stefan : Palilulac
05.04.2020 16:00 Poštar 1930 : Resnik
05.04.2020 15:30 Jedinstvo (K) : Rade Milošević
05.04.2020 15:30 Krilaš : Polet S.D.
05.04.2020 15:30 Radnički (K) : Borac (V)
05.04.2020 11:00 Omladinac (B) : Manastirica
05.04.2020 15:30 Mladost (R) : Zadrugar 1947
05.04.2020 15:30 Napredak (P) : Baštovan 2015
05.04.2020 15:30 Barič : Ljubičevo
05.04.2020 15:30 Sloga (M) : Vihor
05.04.2020 15:30 Žika Marković Uča : Mlava (B)
05.04.2020 15:30 Stig 1955 : Dizel
05.04.2020 15:30 B 2000 : Brezovac
05.04.2020 15:30 Kopljari : Trešnjevica
05.04.2020 15:30 Sloga : Mladi rudar
05.04.2020 15:30 Mladost : Venčani
05.04.2020 15:30 Šamot : Vrbica
05.04.2020 15:30 Budućnost : Borac
05.04.2020 16:00 21. oktobar : Slavija
05.04.2020 16:00 Ćava : Dobrača
05.04.2020 16:00 Košutnjak : Bratstvo 1975
05.04.2020 16:00 Divostin : Vinogradi DB
05.04.2020 16:30 Čantavir : OFK Mala Bosna 2015
05.04.2020 16:30 Solid : Udarnik Višnjevac
05.04.2020 16:30 Hajduk : Vinogradar
05.04.2020 16:30 Lokomotiva : Palić
05.04.2020 16:30 Elektrovojvodina : Bikovo
05.04.2020 11:00 Naupare : Borac
05.04.2020 16:00 Makrešane : Gornji Stepoš
05.04.2020 16:00 Bukovica : Kapidžija
05.04.2020 11:00 Mudrakovac : Rasina
05.04.2020 11:00 Parunovac : Modrica
05.04.2020 16:00 Polet : Gaglovo
05.04.2020 16:00 Konjuh : Čarapan
05.04.2020 Slavija : Eđšeg
05.04.2020 Budućnost : Mladost Radost
05.04.2020 Pobeda : Tomislavci
05.04.2020 15:30 Stari Hrast 2018 : OFK Slavija
05.04.2020 15:30 Skobalj : Jezava
05.04.2020 15:30 Hajduk Veljko 1934 : Vrbovac
05.04.2020 15:30 Budućnost : Zeppelin 026
05.04.2020 15:30 Landol : Lunjevac
05.04.2020 15:30 7. Juli : Badljevica
05.04.2020 15:30 Drugovac : Vučak
05.04.2020 16:00 Graničar : Jedinstvo Lemeš
05.04.2020 16:00 Bratstvo 2019 : Rastina 1918
05.04.2020 16:00 Dinamo 1923 : Dinamo
05.04.2020 16:00 Telečka : Sport
05.04.2020 Morava (M) : Stara Čaršija
05.04.2020 Magnohrom : Mladost 1925
05.04.2020 Partizan (V) : Sloga Obrva
05.04.2020 Koštam Polje : Studen Vitez
05.04.2020 11:00 Sloga (V) : Kolubara (LP)
05.04.2020 11:00 Jedinstvo (M) : Murgaš 2012
05.04.2020 11:00 Dokmir : OFK Stublenica
05.04.2020 11:00 Vukona : Gunjevac
05.04.2020 11:00 OFK Takovo : Vrelo
05.04.2020 11:00 Jedinstvo 2014 : Sloga 1949
05.04.2020 11:00 Polet : Mladost 2013
05.04.2020 16:30 Mladost (Z) : Verko
05.04.2020 16:30 Skupljen 2013 : Torpedo
05.04.2020 16:00 Hajduk 1936 : Seljak (C)
05.04.2020 16:00 Kremenac : Partizan (C)
05.04.2020 16:00 Dvorane : Polet
05.04.2020 16:00 Mladost 2015 : Dedina
05.04.2020 16:00 Padež : Vratare
05.04.2020 10:00 Pobeda 1953 : Vrelo 1971
05.04.2020 10:00 Vukovac 98 : Bliznak-Medveđica
05.04.2020 10:00 Sloga (J) : Selište
05.04.2020 10:00 Best Sige : Mladost (K)
05.04.2020 10:00 Homoljac : Zvezda
05.04.2020 00:00 Arsenal : Bokelj
05.04.2020 00:00 Jezero : Mornar
05.04.2020 00:00 Jedinstvo (BP) : Dečić
05.04.2020 00:00 Ibar : Drezga
05.04.2020 00:00 Otrant Olympic : Lovćen
05.04.2020 00:00 Manchester City : Liverpool
05.04.2020 00:00 West Ham : Chelsea
05.04.2020 18:00 Internazionale : Bologna
05.04.2020 15:00 Parma : Fiorentina
05.04.2020 15:00 Brescia : Verona
05.04.2020 12:30 Sassuolo : Lecce
05.04.2020 20:45 Lazio : Milan
05.04.2020 15:00 Sampdoria : SPAL
05.04.2020 13:00 Energetyk-BGU 2 : 0 Minsk
05.04.2020 15:00 Smolevichy-STI 0 : 1 Vitebsk
05.04.2020 17:00 Isloch 2 : 3 Slutsk
05.04.2020 00:00 Deportivo Ocotal 1 : 1 Deportivo Las Sabanas
05.04.2020 00:00 Real Madriz 0 : 0 Managua
05.04.2020 02:00 Juventus Managua 3 : 0 Diriangén
05.04.2020 13:30 Bujumbura City 3 : 3 Bumamuru
05.04.2020 15:00 Olympic Star 6 : 0 Lydia Ludic
05.04.2020 16:00 Dynamik 4 : 1 Aigle Noir
05.04.2020 10:00 TSC : Spartak ŽK
05.04.2020 10:00 RFK Novi Sad 1921 : Kabel
05.04.2020 10:00 OFK Bačka : Tekstilac
05.04.2020 10:00 Hajduk 1912 : Radnički 1912
05.04.2020 10:00 Bačka 1901 : Njerš Ištvan
05.04.2020 14:00 Čantavir : Njerš Ištvan
05.04.2020 11:00 Spartak '06 : Radnički 1905
05.04.2020 10:30 Preporod : Bajša
05.04.2020 10:00 Tavankut : Spartak '07
05.04.2020 09:30 Vinogradar : Čantavir
05.04.2020 09:30 Spartak : Radnički 1905
05.04.2020 12:00 Bečej 1918 : TSC