XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 108 utakmica za dan
Subota, 18 April 2020

Fudbal

18.04.2020 Bečej 1918 : Omladinac
18.04.2020 Dinamo 1945 : Vojvodina 1928
18.04.2020 Kozara : OFK Vršac
18.04.2020 Bratstvo 1946 : Dunav
18.04.2020 1. Maj Ruma : Bačka 1901
18.04.2020 Radnički (Zr) : Radnički (SM)
18.04.2020 16:00 Radnički Šabački : Železničar
18.04.2020 16:00 Radnički (V) : Radnički Stobeks
18.04.2020 16:00 Mladost (P) : Rađevac
18.04.2020 16:00 Zadrugar : Borac
18.04.2020 16:00 Drina : OFK Divci
18.04.2020 16:00 Brezovica : Sloga
18.04.2020 16:00 Mladost (D) : Spartak
18.04.2020 16:00 Ribnica : Vrelo Sport
18.04.2020 16:00 Radnički : Bačka
18.04.2020 16:00 Crvenka : Sloga
18.04.2020 16:00 OFK Stari Grad : Vojvodina
18.04.2020 16:00 Tekstilac : OFK Vrbas
18.04.2020 16:00 Krila Krajine : Mladost (BP)
18.04.2020 16:00 Bajša : OFK Mladost APA
18.04.2020 16:00 Tavankut : Tisa
18.04.2020 16:00 Mladost (T) : ČSK Pivara
18.04.2020 OFK Brđanac : Tvrdojevac
18.04.2020 17:00 Radnički 1905 : Preporod
18.04.2020 17:00 Srbobran : Iskra
18.04.2020 17:00 Proleter (RS) : Jadran
18.04.2020 17:00 Njegoš : Sutjeska
18.04.2020 17:00 Obilić (NK) : Proleter (Nj)
18.04.2020 16:00 LSK Laćarak : Mitros
18.04.2020 16:00 Rudar : Borac (M)
18.04.2020 16:00 Hajduk (B) : Borac (K)
18.04.2020 16:00 PSK Putinci : Železničar
18.04.2020 16:00 Hajduk (V) : Radnički
18.04.2020 16:00 Napredak : Ljukovo
18.04.2020 16:00 Budućnost : Partizan
18.04.2020 16:00 Donji Petrovci : Donji Srem 2015
18.04.2020 17:00 Omladinac : Jedinstvo
18.04.2020 16:30 Partizan (U) : Partizan (G)
18.04.2020 16:00 Lukavac : Jadar 2013
18.04.2020 16:00 Rajac : Tešnjar
18.04.2020 16:00 Sloga (Č) : Fruška Gora
18.04.2020 16:00 Jednota : Fruškogorac
18.04.2020 16:00 Obilić 1993 : Sloven
18.04.2020 16:00 BSK : Graničar 1924
18.04.2020 16:00 Trgovački : OFK Bikić
18.04.2020 16:00 Sloboda : Sremac
18.04.2020 16:00 Sloga (V) : OFK Zeka Buljubaša
18.04.2020 17:00 Potisje : Hajduk
18.04.2020 16:00 Bournemouth : Tottenham
18.04.2020 16:00 Arsenal : Leicester City
18.04.2020 16:00 Aston Villa : Manchester United
18.04.2020 16:00 Brighton : Liverpool
18.04.2020 16:00 Crystal Palace : Chelsea
18.04.2020 16:00 Everton : Southampton
18.04.2020 16:00 Manchester City : Newcastle United
18.04.2020 16:00 Sheffield United : Wolverhampton
18.04.2020 16:00 Watford : Norwich City
18.04.2020 16:00 West Ham : Burnley
18.04.2020 00:00 Borussia Dortmund : Hertha BSC
18.04.2020 00:00 RB Leipzig : Paderborn
18.04.2020 00:00 Bayer Leverkusen : Bayern München
18.04.2020 00:00 Eintracht : Mainz 05
18.04.2020 00:00 Werder Bremen : Wolfsburg
18.04.2020 00:00 Fortuna : Hoffenheim
18.04.2020 00:00 Freiburg : Borussia M'gladbach
18.04.2020 00:00 Augsburg : Köln
18.04.2020 00:00 Union Berlin : Schalke 04
18.04.2020 00:00 Toulouse : Nantes
18.04.2020 00:00 Monaco : Bordeaux
18.04.2020 00:00 Montpellier : Reims
18.04.2020 00:00 Amiens SC : Nîmes
18.04.2020 00:00 PSG : Saint-Étienne
18.04.2020 00:00 Lille : Nice
18.04.2020 00:00 Strasbourg : Brest
18.04.2020 00:00 Olympique Lyonnais : Olympique Marseille
18.04.2020 00:00 Rennes : Metz
18.04.2020 00:00 Dijon : Angers
18.04.2020 ŽFU Zvezda B 2018 : TSC
18.04.2020 Napredak Junior 2018 : ŽGFK Lavice Dubočica
18.04.2020 Radnički 2012 : Spartak DOO
18.04.2020 Mačva : Rad
18.04.2020 Majdanpek : Kolubara
18.04.2020 00:04 Partizan : Čukarički
18.04.2020 00:04 Vojvodina : Napredak
18.04.2020 00:04 TSC : Radnički (N)
18.04.2020 00:04 Spartak ŽK : Mladost (L)
18.04.2020 00:04 Crvena zvezda : Grafičar
18.04.2020 00:04 OFK Beograd : Rad
18.04.2020 00:04 Trajal : Voždovac
18.04.2020 00:04 Internacional : Brodarac
18.04.2020 00:03 Partizan : Čukarički
18.04.2020 00:03 Vojvodina : Kiker
18.04.2020 00:03 Teleoptik : Radnički (N)
18.04.2020 00:03 Spartak ŽK : Mačva
18.04.2020 00:03 Crvena zvezda : RFK Grafičar
18.04.2020 00:03 Real Niš : Rad
18.04.2020 00:03 OFK Vršac : Zemun
18.04.2020 00:03 Apolon 4 : Brodarac
18.04.2020 11:00 Loznica : Rađ
18.04.2020 11:00 Ženski FK : Jadar 07
18.04.2020 11:00 Podrinje : Radnički Stobex
18.04.2020 11:00 Respekt : Jedinstvo

Košarka

18.04.2020 17:00 OKK Junior : Bor RTB
18.04.2020 17:00 Marinos : Dimitrovgrad
18.04.2020 17:00 Topličanin : Morava
18.04.2020 17:00 Mladost Vesna : Radnik
18.04.2020 17:00 Rtanj : Jastrebac
18.04.2020 17:00 Jablanica : Niš
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu