XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 377 utakmica za dan
Subota, 16 Novembar 2019

Fudbal

16.11.2019 13:00 Budućnost Krušik 2014 : Mladi radnik 1926
16.11.2019 13:00 Borac 1926 : Jošanica
16.11.2019 13:00 Šumadija (A) : Trepča
16.11.2019 13:00 Tutin : Sušica
16.11.2019 13:00 Mokra Gora : Sloga (K)
16.11.2019 13:00 Takovo : Sloga (P)
16.11.2019 13:00 Jedinstvo : Loznica
16.11.2019 13:00 Omladinac : Dunav
16.11.2019 13:00 Hajduk 1912 : OFK Vršac
16.11.2019 13:00 Bačka 1901 : Vojvodina 1928
16.11.2019 13:00 Radnički (SM) : Bečej 1918
16.11.2019 13:00 Radnički 1912 : Dinamo 1945
16.11.2019 13:00 Radnički (Zr) : Bratstvo 1946
16.11.2019 13:00 1. Maj Ruma : Železničar
16.11.2019 13:00 Moravac Orion : Vlasina
16.11.2019 13:00 Jedinstvo : Temnić 1924
16.11.2019 13:00 Dunav : Rembas
16.11.2019 13:00 OFK Topličanin : Budućnost
16.11.2019 13:00 Jagodina Tabane : GFK Dubočica
16.11.2019 13:00 Radnički (O) : Lokomotiva
16.11.2019 13:00 Brodarac : OFK Mladenovac
16.11.2019 13:00 IMT : BSK Borča
16.11.2019 10:00 Teleoptik : Crvena zvezda
16.11.2019 11:00 GSP Polet Dorćol : OFK Beograd
16.11.2019 13:00 Sloga 1924 : VGSK
16.11.2019 13:00 Mladi borac : Borac 1932
16.11.2019 13:00 Spartak : Rađevac
16.11.2019 13:00 Ribnica : Radnički Šabački
16.11.2019 13:00 Gruža : Zvečan
16.11.2019 13:00 FAP : Polet (T)
16.11.2019 13:00 GFK Sloboda : Sloboda (Č)
16.11.2019 13:00 Sloga (BB) : Budućnost
16.11.2019 13:00 OFK Mladost APA : Sloga
16.11.2019 13:00 ČSK Pivara : Crvenka
16.11.2019 13:00 Sloga (E) : Jedinstvo (SP)
16.11.2019 13:00 Crvena zvezda : Sloboda
16.11.2019 13:00 Mladost (BJ) : Podunavac
16.11.2019 13:00 Proleter (BK) : Radnički (S)
16.11.2019 13:00 Naftagas : Mladost (O)
16.11.2019 13:00 Kikinda 1909 : Begej
16.11.2019 13:00 Krajina : Sloga
16.11.2019 13:00 Jedinstvo (NB) : Jedinstvo (BK)
16.11.2019 13:00 Sloga : Budućnost
16.11.2019 13:00 OFK Kosanica : Žitorađa
16.11.2019 13:00 Pčinja : Bobište
16.11.2019 13:00 Nebeski Andjeli : Morava
16.11.2019 13:00 Timok 1919 : Bor 1919
16.11.2019 13:00 Đerdap : OFK 019
16.11.2019 13:00 BSK : Balkanski
16.11.2019 13:00 OFK Slatina : Tanasko Rajić
16.11.2019 13:00 Sloga : Mačkovac
16.11.2019 13:00 Jedinstvo (P) : Blagotin
16.11.2019 13:00 Morava 1918 : Bošnjane
16.11.2019 13:00 Šumadija : Napredak
16.11.2019 10:00 BASK : Studenski Grad
16.11.2019 13:00 Turbina : Komgrap
16.11.2019 13:00 Rudar 2001 : Sirakovo
16.11.2019 13:00 Trgovački : Integral
16.11.2019 13:00 OFK Brđanac : Junior Novo Naselje
16.11.2019 13:00 Jedinstvo 1924 (VL) : Karađorđe
16.11.2019 13:00 Sinđelić : Mladost (DD)
16.11.2019 13:30 Mladost : Budućnost
16.11.2019 13:30 Rudar : Gruža
16.11.2019 13:30 Ovčar : Jedinstvo (K)
16.11.2019 13:00 Kordun : Kulpin
16.11.2019 13:00 Srbobran : Proleter (RS)
16.11.2019 13:00 Radnički 1905 : Proleter (Nj)
16.11.2019 13:00 Sloga : Sutjeska
16.11.2019 13:00 Panonija IM Topola : Jadran
16.11.2019 13:00 Radnički : Borac (K)
16.11.2019 13:00 Partizan : LSK Laćarak
16.11.2019 13:00 Omladinac : Bačka (Đ)
16.11.2019 13:00 OFK Futog : Šajkaš 1908
16.11.2019 13:00 RFK Novi Sad 1921 : Hajduk
16.11.2019 13:00 Delija : 2. Oktobar
16.11.2019 13:00 Partizan (U) : Spartak 1911
16.11.2019 13:00 BAK : Sloga (BNS)
16.11.2019 13:00 Zlot : Brestovac
16.11.2019 13:00 Šarbanovac : Rudna Glava
16.11.2019 13:00 BSK : Poreč
16.11.2019 13:00 Krivelj : Sloga
16.11.2019 13:30 Hajduk : Velika Jasikova
16.11.2019 13:30 Midžor : Trebič
16.11.2019 13:00 Mladost : Posavina
16.11.2019 13:00 Vinča : Boleč
16.11.2019 13:00 Pobeda : Moravac (ZT)
16.11.2019 13:00 Napredak 2012 : Moravac (Č)
16.11.2019 11:00 Rakovica : Srem
16.11.2019 13:00 Borac (O) : Poštar Zvezdara
16.11.2019 13:00 Aluminjum : Sloboda
16.11.2019 13:00 Mladost (S) : BSK Bujanovac
16.11.2019 13:30 Trbunje : Jastreb
16.11.2019 13:30 Mlada krila : Bogutovačka Banja
16.11.2019 13:30 Jedinstvo 2017 : Progorelica
16.11.2019 13:00 Borac : Jedinstvo
16.11.2019 13:00 Lider : OFK Odžaci
16.11.2019 13:00 Jednota : Sloboda
16.11.2019 13:00 Sloven : Sremac
16.11.2019 13:00 Navalin : OFK Brza
16.11.2019 13:00 Radnik Sušica 2012 : Donja Lomnica
16.11.2019 13:00 Kopaonik : Mladost
16.11.2019 13:00 Sloga (D) : Rubin
16.11.2019 13:00 Stari Trstenik : Omladinac
16.11.2019 13:30 Napredak (Sv) : Mladost (S)
16.11.2019 13:30 Radnički : Napredak (St)
16.11.2019 13:30 Kupinovac : Šantarovac
16.11.2019 13:30 Budućnost : Zenit
16.11.2019 13:30 Mladost : Sinđelić 1934
16.11.2019 Busije : Bežanija
16.11.2019 Novi Beograd : BUSK
16.11.2019 Zmaj 1953 : Šećeranac Ada
16.11.2019 13. maj : DIF
16.11.2019 Dedinje : Velika Moštanica
16.11.2019 Rekreativo 011 : Sparta Železnik
16.11.2019 Mladi proleter : Umka
16.11.2019 13:00 Milicionar : Zadrugar
16.11.2019 13:00 OFK Šabac : Cer
16.11.2019 13:00 Jedinstvo (ZA) : Jadar 1961
16.11.2019 Boka Seniors : PKB (PS)
16.11.2019 OFK Crvenka : Pinosava
16.11.2019 Lepušnica : Sveti Stefan
16.11.2019 Minel : Poštar 1930
16.11.2019 Avala 1939 : Resnik
16.11.2019 Pionir : Palilulac
16.11.2019 13:00 Bačka 1945 : Neštin
16.11.2019 13:00 Bata Bulić : Borac (V)
16.11.2019 13:00 Jasenovac : Krilaš
16.11.2019 13:00 Žitkovica 2017 : Barič
16.11.2019 13:00 Venčani : Borac
16.11.2019 13:00 Bukovica : Mudrakovac
16.11.2019 13:00 Makrešane : Parunovac
16.11.2019 13:00 Borac : Polet
16.11.2019 13:00 Gornji Stepoš : Konjuh
16.11.2019 13:00 Petlić SD 026 : Badljevica
16.11.2019 13:00 Vukašinovac : Ratar
16.11.2019 13:00 Jastrebac : Crvena zvezda
16.11.2019 13:00 Škriljac : Jedinstvo
16.11.2019 Tara : Kriva Reka
16.11.2019 Raketa : Zlatibor 2
16.11.2019 Višesava 2 : GP Zlatibor
16.11.2019 13:30 Milakovac 2018 : Budućnost (S)
16.11.2019 13:30 Radnik : BSK Buljane
16.11.2019 13:00 Belpos : Torpedo
16.11.2019 13:00 POFK Metaloplastika 2006 : Petlovača
16.11.2019 13:00 Šumadinac : Mladost
16.11.2019 13:00 Mladost (K) : Bliznak-Medveđica
16.11.2019 14:00 Spartak DOO : Crvena zvezda B 2018
16.11.2019 00:10 Mladost (L) : Partizan
16.11.2019 00:10 Grafičar : Radnički (N)
16.11.2019 00:10 Rad : Napredak
16.11.2019 00:10 Voždovac : Čukarički
16.11.2019 00:10 Brodarac : Vojvodina
16.11.2019 00:10 Internacional : TSC
16.11.2019 00:10 Trajal : Spartak ŽK
16.11.2019 00:10 OFK Beograd : Crvena zvezda
16.11.2019 Kopernikus Želežničar : Real
16.11.2019 00:11 Mačva : Partizan
16.11.2019 00:11 RFK Grafičar : Radnički (N)
16.11.2019 00:11 Rad : Kiker
16.11.2019 00:11 Zemun : Čukarički
16.11.2019 00:11 Brodarac : Vojvodina
16.11.2019 00:11 Apolon 4 : Teleoptik
16.11.2019 00:11 OFK Vršac : Spartak ŽK
16.11.2019 00:11 Real Niš : Crvena zvezda
16.11.2019 11:00 Šumadija 1903 : Smederevo 1924
16.11.2019 11:00 Šumadija (A) : Apolon
16.11.2019 11:00 Sloboda (U) : Sloga (P)
16.11.2019 11:00 Borac 1926 : Loznica
16.11.2019 11:00 Radnički 1923 : Mladost (L)
16.11.2019 11:00 Novi Pazar : Jedinstvo (Ub)
16.11.2019 11:00 Javor : Budućnost Krušik 2014
16.11.2019 11:00 Metalac (GM) : Mladi radnik 1926
16.11.2019 10:00 Rudar : Radnički 1923
16.11.2019 10:00 Sloga 33 : Partizan 1945
16.11.2019 11:00 Mladi borac : Karađorđe
16.11.2019 11:00 OFK Aranđelovac 1979 : RSK
16.11.2019 11:00 Napredak : Jasenica 2017
16.11.2019 10:00 Srbobran : Bečej 1918
16.11.2019 10:00 Bačka 1901 : OFK Vrbas
16.11.2019 10:00 Obilić : Njerš Ištvan
16.11.2019 11:00 Bane 1931 : Pazar Juniors
16.11.2019 12:00 AF AS Novi Pazar : Sport Klub 99
16.11.2019 13:00 Apolon 2018 : Sloga (K)
16.11.2019 Čukarički : Radnički (NB)
16.11.2019 Crvena zvezda : Internacional
16.11.2019 10:00 Radnički 1905 : Tavankut
16.11.2019 10:00 Železničar : Jedinstvo
16.11.2019 10:00 Drina : Savacijum
16.11.2019 10:00 Sun Rise : Šabac
16.11.2019 10:00 Omladinac 2014 : Loznica
16.11.2019 10:00 Budućnost-Krušik 2014 : Zadrugar
16.11.2019 10:00 Takovo : Mladost
16.11.2019 13:00 Kinder : FAP
16.11.2019 13:00 Gaučosi : Sloboda (Č)
16.11.2019 10:00 Sloga (P) : Borac 1926
16.11.2019 10:00 Javor Matis : Budućnost
16.11.2019 11:00 Metalac : Zlatibor
16.11.2019 10:00 Smederevo 1924 : Soko 2015
16.11.2019 10:00 Šumadija : Petlić SD 2006
16.11.2019 Savac : Šampion
16.11.2019 Mačva : Požega
16.11.2019 Loznica : Radnički 1923
16.11.2019 Sloga 036 : Vašarište
16.11.2019 Požarevac : Jedinstvo (Ub)
16.11.2019 Plana : Karađorđe
16.11.2019 Napredak junior 2018 : Ozren
16.11.2019 Lavice Dubočica : Morava
16.11.2019 Jagodina : Preševo
16.11.2019 Topličanin : Vučice
16.11.2019 Levač : Rosulja 2014
16.11.2019 Mašinac : Majdanpek
16.11.2019 TSC : Spartak D.O.O
16.11.2019 Banat : Nova Kolonija
16.11.2019 Voja Gačić : Voša AS
16.11.2019 Mladost(NAPUSTILA TAKMIČENJE) : Bačka
16.11.2019 Stajićevo 2017 : Polet
16.11.2019 Spartak : Vojvodina
16.11.2019 09:30 Spartak : Vinogradar
16.11.2019 10:00 Stepojevac Vaga : Akademija fudbala
16.11.2019 10:00 Mladost (C) : Srećno stopalo
16.11.2019 10:00 Šumadija : Budućnost
16.11.2019 10:00 Radnički : Mladost (B)

Košarka

16.11.2019 16:00 Spartak : Pirot
16.11.2019 KKK Radnički : Zemun Fitofarmacija
16.11.2019 Mladost (SP) : BKK Radnički
16.11.2019 20:00 Proleter Naftagas : Fair Play
16.11.2019 19:00 Železničar : Konstantin
16.11.2019 19:30 Sloga : Zdravlje Leskovac
16.11.2019 Sutjeska : Danilovgrad
16.11.2019 Teodo : Studentski centar
16.11.2019 Lovćen 1947 Bemax : All Star
16.11.2019 Zeta : Primorje 1945
16.11.2019 Ibar : Jedinstvo 1950
16.11.2019 19:30 Loznica : Zekas 75
16.11.2019 17:00 Plana : Svilajnac
16.11.2019 19:00 Klik : Zlatar
16.11.2019 15:30 Požarevac : Čačak 94
16.11.2019 19:00 Hajduk : Jedinstvo (NB)
16.11.2019 17:00 Nova Pazova : Sloboda (NS)
16.11.2019 17:00 LA Basket : Radnički (O)
16.11.2019 17:00 Žarkovo : Barajevo
16.11.2019 17:00 Borča : Žitko Basket
16.11.2019 17:00 Beko : Vizura
16.11.2019 17:00 Torlak : Eko Sport
16.11.2019 17:00 Slodes : Borac
16.11.2019 16:30 OKK Junior : Radnik
16.11.2019 13:00 Jastrebac : Morava
16.11.2019 18:30 Niš : Dimitrovgrad
16.11.2019 18:00 Rtanj : Marinos
16.11.2019 14:30 M015 : Šabac
16.11.2019 18:00 Morava : Play off
16.11.2019 17:00 Kopaonik : Goč
16.11.2019 17:30 Beočin : Sivac
16.11.2019 18:00 Dunav 2014 : Joker
16.11.2019 19:00 Proleter : Bagljaš
16.11.2019 19:00 Akademik : I Came To Play
16.11.2019 17:00 Karađorđevo : Hercegovac
16.11.2019 17:00 Senta : Futog
16.11.2019 17:00 Jedinstvo : Virtus Basket
16.11.2019 17:00 Umka Džez : Mladenovac
16.11.2019 17:00 Astra : Viva
16.11.2019 17:00 Mondo Basket : Rivers BM
16.11.2019 17:00 Cerak : Barajevo Bambi
16.11.2019 17:00 Ras : AS Basket
16.11.2019 17:00 Veba Basket : Zvezdara
16.11.2019 17:00 Pobednik 011 : Sava BTC
16.11.2019 17:00 ABBA : BASK
16.11.2019 17:00 Vlasotince : Panteri
16.11.2019 17:00 Radan : Hisar
16.11.2019 17:00 Kuršumlija : Pusta Reka
16.11.2019 17:00 Zicer : Mladost
16.11.2019 17:00 Hajduk Veljko : Zone Boys
16.11.2019 17:00 Trijumf : OKK Sokobanja
16.11.2019 17:00 Igokea : Budućnost VOLI
16.11.2019 20:00 Cedevita Olimpija : FMP
16.11.2019 16:00 Železničar : Zvečan
16.11.2019 13:00 Play Off : Lim
16.11.2019 17:00 Bagdala : Dubočica
16.11.2019 17:00 Sistem 2000 : Hisar
16.11.2019 17:00 Svrljig : Bor
16.11.2019 17:00 Student 2 : Trstenik
16.11.2019 17:00 Gimnazijalac : Paraćin
16.11.2019 19:00 Čelarevo : Sivac
16.11.2019 17:00 Proleter : Njegoš
16.11.2019 14:30 Delfin : Topolčanka
16.11.2019 Star : Partizan NIS
16.11.2019 Crvena zvezda M:TS : Dynamic VIP PAY
16.11.2019 Sloboda : Mega Bemax
16.11.2019 Radnički 1950 : Borac
16.11.2019 Mladost Veternik NS Basket 07 : Vizura Shark
16.11.2019 Sloga : Konstantin
16.11.2019 Crvena zvezda Kombank : Ivanjica
16.11.2019 Novosadska ŽKA : Paraćin
16.11.2019 Duga : Gimnazijalac Tigar
16.11.2019 Partizan 1953 : Radnički
16.11.2019 Art Basket : Radivoj Korać

Odbojka

16.11.2019 Vojvodina NS Seme : Jedinstvo (SP)
16.11.2019 Novi Pazar : Ribnica
16.11.2019 Mladi radnik : Partizan
16.11.2019 Klek Srbijašume : Novi Sad
16.11.2019 VGSK : Železničar
16.11.2019 Smederevo Carina : VA-014 Bauwesen
16.11.2019 Spartak (Lj) : Borac
16.11.2019 Jedinstvo (SP) : Spartak (Su)
16.11.2019 Beograd : Vizura
16.11.2019 Smederevo : Srem
16.11.2019 Radnički (Bg) : Srbijanka 014
16.11.2019 Timok : Hajduk Veljko
16.11.2019 Ozren : Knjaževac
16.11.2019 Đerdap : Viner
16.11.2019 Kolubara : Blok Aut
16.11.2019 Obrenovac : Crnjanski
16.11.2019 Avala : Dunav
16.11.2019 AS : Obilić
16.11.2019 Sloga 2015 Jedinstvo : Mladi Radnik
16.11.2019 Dunav 17 : Carina
16.11.2019 Rudar : Tehničar
16.11.2019 Smederevo Carina : VGSK

Rukomet

16.11.2019 00:30 BASK SOKO : Crvena Zvezda 3
16.11.2019 00:30 RSU Akademija Lečić : Mačva 2
16.11.2019 00:30 Studentski grad : Gučevo
16.11.2019 00:30 Beograd : RK SC Voždovac 2012 - 2
16.11.2019 SU Pazar : Mokra Gora 2
16.11.2019 Beli andjeo : Užice
16.11.2019 Omladinac : Arilje
16.11.2019 Vrbas Petrol : Smederevo
16.11.2019 Jugović : SC Voždovac 2012
16.11.2019 Lavovi BP : Crvenka
16.11.2019 Jedinstvo : Mačva (B)
16.11.2019 Morava : Sivac 69
16.11.2019 Vranje 1957 : Zlatar
16.11.2019 Radnički 1964 : Bela Palanka
16.11.2019 Mokra Gora : Kuršumlija
16.11.2019 Topličanin : Prva Petoletka
16.11.2019 Priboj : Hajduk Veljko
16.11.2019 Jagodina : Žitorađa
16.11.2019 Voždovac 1955 : Medicinar
16.11.2019 Naisa : Železničar
16.11.2019 Zaječar 1949 : Mladost NP
16.11.2019 Vrbas : Vojvodina

Vaterpolo

16.11.2019 Primorac : Jadran HN
16.11.2019 Šabac : BVK Crvena zvezda
16.11.2019 Jadran ST : Budva
16.11.2019 Partizan : Mornar BS
16.11.2019 Jug CO : HAVK Mladost
16.11.2019 Medveščak : Primorje EB
16.11.2019 Zadar 1952 : VA Cattaro
16.11.2019 Nais : Triglav
16.11.2019 Solaris : KVK Radnički
16.11.2019 OVK POŠK : Zemun
16.11.2019 Galeb : Vojvodina
16.11.2019 Bečej : Valjevo
16.11.2019 Spartak Prozivka : Novi Beograd 11. april
16.11.2019 Taš : Banjica
16.11.2019 Stari Grad : Beograd
16.11.2019 ŽAK : Proleter
16.11.2019 Banja Luka : Wind Sport
16.11.2019 Dorćol : Palilula
16.11.2019 Singidunum : Rasina
16.11.2019 NBG Vukovi : Mladost
16.11.2019 Valis : TENT

Futsal

16.11.2019 Zlatar 033 : Partenon
16.11.2019 Župski rubin : Kragujevac Wild Boars
16.11.2019 Raška : Požarevac
16.11.2019 SFU Leposavić : Loznica Grad 2018
16.11.2019 Olimp : Oplenac
16.11.2019 Pirgos : Miners
16.11.2019 Akademac : BSK
16.11.2019 Prokuplje : Timok 2013
16.11.2019 Bele crkve : Aleksinac 2015
16.11.2019 Leskovac : Pirot
16.11.2019 Flash : Aranđelovac
16.11.2019 Karađorđe 2015 : Seničani
16.11.2019 Karanovac : Bezbednost 192
16.11.2019 Zlatibor : PP 192
16.11.2019 Kosjerić : MB Namenska
16.11.2019 Sjenica : Šljivići