XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 545 utakmica za dan
Subota, 2 Novembar 2019

Fudbal

02.11.2019 14:00 Partizan 4 : 0 Vojvodina
02.11.2019 16:00 Proleter 0 : 2 Crvena zvezda
02.11.2019 13:30 Trayal 2 : 1 Budućnost
02.11.2019 13:30 Sinđelić 2 : 1 Zemun
02.11.2019 15:30 Metalac 1 : 0 Radnički (P)
02.11.2019 13:30 Radnički 1923 0 : 1 Kabel
02.11.2019 13:30 Budućnost Krušik 2014 1 : 2 Sloga 33
02.11.2019 13:30 Mladi radnik 1926 4 : 2 Jošanica
02.11.2019 13:30 Borac 1926 3 : 1 Sušica
02.11.2019 13:30 Šumadija (A) 1 : 1 Sloga (K)
02.11.2019 13:30 Tutin 1 : 0 Sloga (P)
02.11.2019 13:30 Mokra Gora 0 : 0 Mačva 1929
02.11.2019 13:30 Takovo 1 : 2 Loznica
02.11.2019 13:30 Omladinac 3 : 1 OFK Vršac
02.11.2019 13:30 Hajduk 1912 0 : 2 Bečej 1918
02.11.2019 13:30 Bačka 1901 3 : 1 Dinamo 1945
02.11.2019 13:30 Radnički (SM) 1 : 0 Kozara
02.11.2019 13:30 Radnički 1912 1 : 1 Bratstvo 1946
02.11.2019 13:30 Borac 0 : 2 Železničar
02.11.2019 13:30 Radnički (Zr) 2 : 1 1. Maj Ruma
02.11.2019 13:30 Moravac Orion 5 : 0 Temnić 1924
02.11.2019 13:30 Jedinstvo 2 : 1 OFK Sinđelić
02.11.2019 13:30 Dunav 2 : 2 GFK Dubočica
02.11.2019 13:30 OFK Topličanin 1 : 1 Jagodina Tabane
02.11.2019 13:30 Radnički (O) 1 : 0 Radnički (NB)
02.11.2019 13:30 Lokomotiva 1 : 2 OFK Mladenovac
02.11.2019 13:30 IMT 4 : 1 Sremčica
02.11.2019 13:30 TEK Sloga 1 : 1 OFK Beograd
02.11.2019 11:00 Teleoptik 2 : 1 GSP Polet Dorćol
02.11.2019 13:30 Sloga 1924 2 : 0 OFK Aranđelovac 1979
02.11.2019 13:30 Mladi borac 1 : 2 OFK Napredak
02.11.2019 13:30 Ribnica 1 : 1 Mladost (P)
02.11.2019 13:30 Mladost (D) 2 : 1 Zadrugar
02.11.2019 13:30 Gruža 5 : 0 Apolon 2018
02.11.2019 13:30 FAP 4 : 1 Crnokosa
02.11.2019 13:30 GFK Sloboda 4 : 1 Jasen
02.11.2019 13:30 Sloga (BB) 2 : 0 Prijevor
02.11.2019 13:30 OFK Vrbas 0 : 3 Sloga
02.11.2019 13:30 OFK Mladost APA 3 : 0 Crvenka
02.11.2019 13:30 ČSK Pivara 4 : 1 Tekstilac
02.11.2019 13:30 Sloga (T) 3 : 1 Jedinstvo (SP)
02.11.2019 13:30 Sloga (E) 4 : 0 Sloboda
02.11.2019 13:30 Crvena zvezda 1 : 2 Cement
02.11.2019 13:30 Budućnost 1 : 0 Sloboda
02.11.2019 13:30 Proleter (BK) 2 : 0 Banat (Č)
02.11.2019 13:30 Naftagas 2 : 2 Sloga
02.11.2019 13:30 Kikinda 1909 1 : 1 Jedinstvo (BK)
02.11.2019 13:30 Krajina 4 : 1 Jedinstvo (NB)
02.11.2019 13:30 Sloga 2 : 0 Žitorađa
02.11.2019 13:30 Budućnost 4 : 0 Bobište
02.11.2019 13:30 OFK Kosanica 3 : 0 Čekmin
02.11.2019 13:30 Pčinja 1 : 0 Pusta Reka
02.11.2019 13:30 Nebeski Andjeli 5 : 0 Polet 1980
02.11.2019 13:30 Rajko Mitić 4 : 2 Bor 1919
02.11.2019 13:30 Lužnica 1 : 0 Brodoremont
02.11.2019 13:30 Timok 1919 2 : 0 OFK 019
02.11.2019 13:30 Đerdap 3 : 4 Balkanski
02.11.2019 13:30 BSK 2 : 1 OFK Slatina
02.11.2019 13:30 Sloga 5 : 0 Blagotin
02.11.2019 13:30 Jedinstvo (P) 0 : 0 Radnički (S)
02.11.2019 13:30 Morava 1918 4 : 1 OFK Lugomir
02.11.2019 13:30 OFK Napredak 1929 1 : 3 Pukovac
02.11.2019 11:00 Milutinac 2 : 0 Vrčin
02.11.2019 13:30 Šumadija 0 : 5 Studenski Grad
02.11.2019 10:00 BASK 3 : 1 BSK 1926
02.11.2019 13:30 Turbina 0 : 1 Torlak
02.11.2019 13:30 Rudar 2001 8 : 0 Mlava (ML)
02.11.2019 13:30 Rudar (Kr) 1 : 0 Trgovački
02.11.2019 13:30 OFK Brđanac : Banjani
02.11.2019 13:30 Jedinstvo 1924 (VL) 5 : 0 Drina
02.11.2019 13:30 Sinđelić 2 : 1 Majur
02.11.2019 14:00 Mladi radnik 1925 1 : 0 Kraljevo Hajduk
02.11.2019 14:00 Mladost 4 : 0 Gruža
02.11.2019 14:00 Rudar 1 : 0 Karađorđe
02.11.2019 14:00 Ovčar 9 : 0 Donja Vrbava
02.11.2019 13:30 Vojvodina 2 : 1 Polet
02.11.2019 13:30 Kordun 5 : 0 ŽAK
02.11.2019 13:30 Proleter (RS) 3 : 3 Preporod
02.11.2019 13:30 Srbobran 6 : 1 Obilić (NK)
02.11.2019 13:30 Radnički 1905 2 : 1 Jadran
02.11.2019 13:30 Panonija IM Topola 2 : 1 Iskra
02.11.2019 13:30 Radnički 1 : 0 LSK Laćarak
02.11.2019 13:30 Partizan 4 : 0 Hajduk (B)
02.11.2019 13:30 Omladinac 1 : 2 Bačka (B)
02.11.2019 13:30 OFK Futog 8 : 0 Hajduk
02.11.2019 13:30 Delija 1 : 3 Omladinac FAM
02.11.2019 13:30 Partizan (U) 0 : 1 Sloga (BNS)
02.11.2019 13:30 BAK 2 : 0 Hajdučica
02.11.2019 13:30 Zlot 3 : 2 Rudna Glava
02.11.2019 13:30 Šarbanovac 4 : 5 Polom
02.11.2019 13:30 BSK 2 : 0 Urovica
02.11.2019 14:00 Ozren 6 : 3 Rudar Vrška Čuka
02.11.2019 14:00 Hajduk 2 : 2 Radnički 1946
02.11.2019 14:00 Midžor 1 : 2 OFK Knjaz
02.11.2019 13:30 Mladost 0 : 1 Duboko
02.11.2019 13:30 Vinča 2 : 0 Kosmaj
02.11.2019 13:30 Padina 3 : 5 Rasovača
02.11.2019 13:30 Napredak 2012 3 : 2 Zaplanjac
02.11.2019 13:30 Napredak 0 : 2 Mladost
02.11.2019 13:30 Padež 5 : 8 Zadrugar
02.11.2019 13:30 Zvezda 1 : 1 Dragoš
02.11.2019 11:00 011 5 : 0 Institut
02.11.2019 11:00 Rakovica 3 : 1 Hajduk
02.11.2019 13:30 Aluminjum 4 : 0 Čegar 2013
02.11.2019 13:30 OFK Alakince 4 : 3 Ternoci
02.11.2019 13:30 Radnik : Ibar
02.11.2019 Gračanica 1 : 3 Gracko
02.11.2019 13:30 Trbunje 1 : 6 Dundjerski
02.11.2019 13:30 Lukavac 2 : 2 Milenko Pavlović
02.11.2019 13:30 Strmovo 1968 6 : 1 Pambukovica
02.11.2019 13:30 Kalenić 0 : 3 Zvizdar 2012
02.11.2019 14:00 Progorelica 3 : 4 Bogutovačka Banja
02.11.2019 14:00 Mlada krila 6 : 0 Mladost 1981
02.11.2019 14:00 Jedinstvo 2017 0 : 0 Jovo Kursula
02.11.2019 13:30 Borac 3 : 0 OFK Odžaci
02.11.2019 13:30 Jednota 0 : 2 OFK Zeka Buljubaša
02.11.2019 13:30 Sloven 1 : 1 Graničar 1924
02.11.2019 13:30 Slanobarac 3 : 8 Susek
02.11.2019 11:00 Navalin 0 : 3 Donja Lomnica
02.11.2019 13:30 Radnik Sušica 2012 3 : 2 Radnički (P)
02.11.2019 13:30 14. Oktobar 5 : 1 Garevina
02.11.2019 13:30 Polet 57 1 : 6 Rubin
02.11.2019 13:30 Kopaonik 10 : 0 Omladinac
02.11.2019 13:30 Sloga (D) 3 : 1 Kamenorezac 76
02.11.2019 13:30 Stari Trstenik 0 : 0 Sloga (L)
02.11.2019 13:30 Napredak (Sv) 2 : 1 Šumadija
02.11.2019 13:30 Rudar (SR) 4 : 2 OFK Juhor 2016
02.11.2019 13:30 Istok 63 3 : 0 15. Avgust 1950
02.11.2019 13:30 Sloboda 1 : 0 Šumadinac
02.11.2019 13:30 Vinorača 2 : 0 Sinđelić 1934
02.11.2019 13:30 Budućnost 1 : 0 Mladost
02.11.2019 13:30 Tornjoš 2 : 1 Horgoš 1911
02.11.2019 13:30 Potisje 1 : 0 Graničar
02.11.2019 13:30 Milicionar 5 : 1 Sloboda
02.11.2019 13:30 OFK Šabac 3 : 2 Lipolist
02.11.2019 11:00 Boka Seniors 1 : 0 Pinosava
02.11.2019 11:00 Siti Sport Klub : Sveti Stefan
02.11.2019 13:30 Avala 1939 : Pionir
02.11.2019 13:30 Feniks 1 : 2 Karađorđe (V)
02.11.2019 13:30 Bata Bulić 3 : 2 Polet S.D.
02.11.2019 16:00 Proleter 5 : 0 Jedinstvo
02.11.2019 13:30 Bukovica 3 : 0 Polet
02.11.2019 13:30 Makrešane 3 : 4 Konjuh
02.11.2019 13:30 Borac 3 : 2 Čarapan
02.11.2019 13:30 Gornji Stepoš 2 : 0 Gaglovo
02.11.2019 14:30 Sloboda 0 : 5 Mladost (R)
02.11.2019 Bjelica 2 : 3 Prilike
02.11.2019 Bratstvo 3 : 3 Dragačevo
02.11.2019 13:30 Zeppelin 026 3 : 0 Skobalj
02.11.2019 13:00 Petlić SD 026 3 : 0 7. Juli
02.11.2019 13:30 Jastrebac 2 : 3 OFK Sloga
02.11.2019 13:30 Škriljac 10 : 0 Tempo
02.11.2019 11:00 Kastrum 3 : 0 Lovac
02.11.2019 13:30 Jugovići 2 : 4 Sloga
02.11.2019 Tara : Zlatibor 2
02.11.2019 Kapedunum : Kriva Reka
02.11.2019 Raketa : Višesava 2
02.11.2019 13:30 KSK Konak 1926 2 : 2 Partizan
02.11.2019 13:30 Proleter 2 : 2 ŽFK Banat Bagljas
02.11.2019 13:30 Borac 2 : 1 Sloga
02.11.2019 13:30 Radnik 1 : 0 Sloga
02.11.2019 13:30 Belpos 3 : 0 Mladost 2013
02.11.2019 13:30 Napredak (U) 4 : 0 Stojan Lazarac
02.11.2019 13:30 OFK Napredak 1933 3 : 0 Bair
02.11.2019 14:00 Gornje Sinkovce 0 : 0 Veternica
02.11.2019 14:00 Mladost 2 : 1 Napredak
02.11.2019 13:30 Trnava 1 : 2 Mladost
02.11.2019 13:30 Omladinac 3 : 2 Domaćin
02.11.2019 Radnik 3 : 0 Udarnik 2015
02.11.2019 Rudar 1947 3 : 2 Dobrnje
02.11.2019 Vukan 1 : 1 Zabrđe 1936
02.11.2019 Soko 5 : 1 Napredak
02.11.2019 13:30 Junkovac 4 : 1 Šumadinac
02.11.2019 13:30 Luk 5 : 0 Granit
02.11.2019 13:30 Jadar 2 : 5 Mladost (B)
02.11.2019 13:30 Jelav 3 : 2 TE Gučevo
02.11.2019 13:30 Sloga 2 : 7 Mladost (DB)
02.11.2019 13:30 Selište 0 : 3 Vrelo 1971
02.11.2019 13:30 Mladost (K) 5 : 2 Budućnost (M)
02.11.2019 13:30 Tuzla Siti 1 : 0 Mladost
02.11.2019 13:30 Zvijezda 09 2 : 0 Zrinjski
02.11.2019 13:30 Velež 2 : 2 Sloboda
02.11.2019 17:00 Sarajevo 3 : 0 Široki Brijeg
02.11.2019 14:00 Željezničar Sport Team 2 : 0 Kozara
02.11.2019 14:00 Tekstilac 4 : 1 Jedinstvo
02.11.2019 14:00 Krupa 2 : 0 Alfa Modriča
02.11.2019 14:00 Rudar Prijedor 2 : 0 Podrinje
02.11.2019 13:30 Zeta 2 : 1 Budućnost
02.11.2019 13:30 OFK Petrovac 2 : 0 Grbalj
02.11.2019 13:30 Kom 1 : 2 OFK Titograd
02.11.2019 15:30 Podgorica 2 : 2 Sutjeska
02.11.2019 13:30 Rudar 1 : 1 Iskra
02.11.2019 13:30 Bournemouth 1 : 0 Manchester United
02.11.2019 16:00 Arsenal 1 : 1 Wolverhampton
02.11.2019 16:00 Aston Villa 1 : 2 Liverpool
02.11.2019 16:00 Brighton 2 : 0 Norwich City
02.11.2019 16:00 Manchester City 2 : 1 Southampton
02.11.2019 16:00 Sheffield United 3 : 0 Burnley
02.11.2019 18:30 Watford 1 : 2 Chelsea
02.11.2019 16:00 West Ham 2 : 3 Newcastle United
02.11.2019 13:00 Espanyol 1 : 2 Valencia
02.11.2019 16:00 Levante 3 : 1 Barcelona
02.11.2019 21:00 Real Madrid 0 : 0 Real Betis
02.11.2019 18:00 Sevilla 1 : 1 Atlético Madrid
02.11.2019 15:30 Borussia Dortmund 3 : 0 Wolfsburg
02.11.2019 15:30 RB Leipzig 8 : 0 Mainz 05
02.11.2019 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 2 Borussia M'gladbach
02.11.2019 15:30 Eintracht 5 : 1 Bayern München
02.11.2019 15:30 Werder Bremen 2 : 2 Freiburg
02.11.2019 18:30 Union Berlin 1 : 0 Hertha BSC
02.11.2019 18:00 Bologna 1 : 2 Internazionale
02.11.2019 15:00 Roma 2 : 1 Napoli
02.11.2019 20:45 Torino 0 : 1 Juventus
02.11.2019 20:00 Nîmes : Rennes
02.11.2019 17:30 Olympique Marseille 2 : 1 Lille
02.11.2019 20:00 Metz 2 : 2 Montpellier
02.11.2019 20:00 Toulouse 2 : 3 Olympique Lyonnais
02.11.2019 20:00 Angers 1 : 0 Strasbourg
02.11.2019 20:00 Amiens SC 1 : 0 Brest
02.11.2019 14:30 Mašinac Trejs PZP 6 : 1 Požarevac
02.11.2019 14:00 Spartak 1 : 0 Crvena zvezda
02.11.2019 14:00 Mačva 0 : 10 TSC
02.11.2019 14:00 Radnički 2012 3 : 3 Majdanpek
02.11.2019 14:30 Napredak Junior 2018 2 : 5 Kolubara
02.11.2019 11:00 Kolibri 1 : 1 Jedinstvo 2014
02.11.2019 13:00 Mladost (L) 3 : 1 Napredak
02.11.2019 12:00 Grafičar 1 : 2 Čukarički
02.11.2019 11:00 Rad 1 : 0 Vojvodina
02.11.2019 13:30 Internacional 1 : 3 Crvena zvezda
02.11.2019 13:30 Šumadija 1903 4 : 0 Sloboda (Č)
02.11.2019 13:30 Smederevo 1924 7 : 0 Karađorđe
02.11.2019 13:30 Mačva 6 : 0 Sloga (P)
02.11.2019 13:30 Šumadija (A) 1 : 1 Loznica
02.11.2019 13:30 Sloboda (U) 0 : 1 Sloga (K)
02.11.2019 13:30 Borac 1926 3 : 4 Jedinstvo (Ub)
02.11.2019 13:30 Radnički 1923 6 : 2 Budućnost Krušik 2014
02.11.2019 13:30 Novi Pazar 5 : 1 Radnički (V)
02.11.2019 13:30 Javor 4 : 1 Metalac (GM)
02.11.2019 Kopernikus Želežničar : Topličanin
02.11.2019 12:00 Spartak ŽK 6 : 0 Tekstilac
02.11.2019 Tutin : Takovo
02.11.2019 BIP 1 : 0 Jedinstvo Putevi
02.11.2019 Korićani 0 : 3 Zlatibor
02.11.2019 10:00 Jedinstvo 1 : 2 Tavankut
02.11.2019 10:00 AFK 5 : 2 Tisa
02.11.2019 13:00 Mačva 1 : 0 Kiker
02.11.2019 13:30 Rad 0 : 0 Vojvodina
02.11.2019 13:00 Apolon 4 0 : 2 Crvena zvezda
02.11.2019 14:30 OFK Vršac 0 : 1 Real Niš
02.11.2019 11:00 Smederevo 1924 1 : 1 Apolon
02.11.2019 11:00 Savacijum 5 : 2 Sloga (P)
02.11.2019 11:00 Šumadija (A) 1 : 2 Loznica
02.11.2019 11:00 Sloboda (U) 0 : 3 Mladost (L)
02.11.2019 11:00 Borac 1926 5 : 0 Jedinstvo (Ub)
02.11.2019 11:00 Radnički 1923 8 : 1 Budućnost Krušik 2014
02.11.2019 11:00 Novi Pazar 0 : 0 Mladi radnik 1926
02.11.2019 11:00 Javor 2 : 1 Metalac (GM)
02.11.2019 12:00 Kolubara 0 : 0 Lokomotiva
02.11.2019 09:00 BSK Borča 1 : 0 Sinđelić
02.11.2019 11:00 Bežanija 1 : 8 Internacional
02.11.2019 09:00 BSK 1925 0 : 0 011
02.11.2019 11:00 Jagodina Tabane 5 : 0 Timok 1919
02.11.2019 10:00 Spartak ŽK 2 : 0 Petrika
02.11.2019 12:00 Inđija 3 : 0 Srem
02.11.2019 10:00 Sušica 0 : 0 OPK Rudar 1933
02.11.2019 10:00 Rudar 4 : 1 Karađorđe
02.11.2019 10:00 Sloga 33 1 : 4 RSK
02.11.2019 11:00 Mladi borac 0 : 2 Jasenica 2017
02.11.2019 11:00 OFK Aranđelovac 1979 2 : 3 Napredak
02.11.2019 10:00 Njerš Ištvan 5 : 3 Bajša
02.11.2019 12:00 Čantavir 0 : 4 Obilić
02.11.2019 10:30 Preporod 0 : 3 OFK Vrbas
02.11.2019 11:00 Srbobran 2 : 4 Bačka 1901
02.11.2019 10:00 Pazar Juniors 0 : 2 Kiker
02.11.2019 14:00 Sport Klub 99 0 : 2 Apolon 2018
02.11.2019 11:00 Sloga (K) 1 : 1 Apolon 4
02.11.2019 11:00 OFK Ras : Mokra Gora
02.11.2019 11:00 Novi Pazar 6 : 0 Šumadija 1903
02.11.2019 Čukarički : OFK Beograd
02.11.2019 10:00 Voja Gačić 3 : 2 Proleter 2006
02.11.2019 10:00 Coerver junior FA 3 : 1 Bečkerek 023
02.11.2019 10:00 Železničar 1 : 0 Radnički (K)
02.11.2019 10:00 Radnički (Z) 4 : 0 Dinamo 1945
02.11.2019 12:00 Prof. Bolesnikov 1 : 2 Jedinstvo (SP)
02.11.2019 10:00 Inđija 4 : 0 GFK Sloven
02.11.2019 10:00 Radnički (Š) 0 : 12 Vojvodina
02.11.2019 10:00 TSC 9 : 0 Arena Su
02.11.2019 10:00 Radnički (S) 2 : 4 CFK
02.11.2019 00:00 Budućnost 5 : 0 Ratar
02.11.2019 OFK Plandište 1 : 0 Crvena zvezda
02.11.2019 10:00 Kristal 2018 10 : 1 Hajdučica
02.11.2019 BAK : Ševac
02.11.2019 Mladost 12 : 0 Banat
02.11.2019 Stari Tamiš 0 : 5 Dolina
02.11.2019 BSK 5 : 1 Borac
02.11.2019 Radnički 7 : 4 Glogonj
02.11.2019 10:00 Bačka 3 : 1 Radnički 1905
02.11.2019 10:00 Jedinstvo 3 : 0 Radnički
02.11.2019 10:00 Savacijum 5 : 2 Sun Rise
02.11.2019 10:00 Senjak 3 : 0 Omladinac 2014
02.11.2019 10:00 Šabac 1 : 2 Budućnost-Krušik 2014
02.11.2019 10:00 Loznica 10 : 1 Zadrugar
02.11.2019 10:00 Takovo 2 : 2 Kinder
02.11.2019 12:00 Sloboda (Č) 4 : 2 Jedinstvo Putevi
02.11.2019 10:00 Čačak 94 0 : 3 Metalac
02.11.2019 11:00 Budućnost 0 : 2 GFK Sloboda
02.11.2019 10:00 Železničar 3 : 1 Šumadija
02.11.2019 10:00 Soko 2015 1 : 1 Sloga 33
02.11.2019 10:00 Petlić SD 2006 3 : 2 Cepelin 026
02.11.2019 10:00 AF Duljaj 1 : 5 Plana
02.11.2019 13:00 Kosmet 12 : 0 Zvečan
02.11.2019 11:00 Trepča 3 : 0 Mokra Gora
02.11.2019 10:00 Heroj Polet 0 : 4 Karioke
02.11.2019 14:00 Kaluđerica 0 : 5 Banja
02.11.2019 Savac : Požega
02.11.2019 14:00 Loznica 8 : 1 Kraljica Marija
02.11.2019 Jedinstvo 2014 4 : 2 Kolibri
02.11.2019 Napredak junior 2018 5 : 2 Preševo
02.11.2019 Lavice Dubočica 1 : 1 Vučice
02.11.2019 00:00 Jagodina 3 : 6 Rosulja 2014
02.11.2019 Topličanin : Majdanpek
02.11.2019 Levač 0 : 3 Mašinac
02.11.2019 Nova Kolonija 0 : 4 Spartak D.O.O
02.11.2019 TSC 5 : 1 Voša AS
02.11.2019 Banat 3 : 0 Bačka
02.11.2019 Voja Gačić 5 : 0 Polet
02.11.2019 Mladost(NAPUSTILA TAKMIČENJE) : Vojvodina
02.11.2019 Stajićevo 2017 0 : 11 Spartak
02.11.2019 11:00 Arena SU 3 : 0 AFK
02.11.2019 12:00 TSC 6 : 0 Subotica '07
02.11.2019 10:00 CFK 4 : 1 Čantavir
02.11.2019 10:30 Subotica '08 1 : 3 Bajša
02.11.2019 10:00 Srećno stopalo 1 : 1 Akademija fudbala
02.11.2019 10:00 Stepojevac Vaga 3 : 11 Borac (L)
02.11.2019 10:00 Mladost (C) 0 : 7 Budućnost
02.11.2019 10:00 Šumadija 1 : 3 Kolubara
02.11.2019 10:00 Radnički 0 : 5 Sloboda
02.11.2019 12:00 Kosmet 3 : 0 Kopaonik
02.11.2019 09:30 Zvečan 4 : 1 Radnik
02.11.2019 12:30 Trepča 1 : 0 Rudar
02.11.2019 11:00 Respekt 5 : 0 Ženski FK
02.11.2019 11:00 Podrinje 3 : 3 Rađ
02.11.2019 11:00 Loznica 3 : 0 Jadar 07
02.11.2019 11:00 Jedinstvo 5 : 0 Radnički Stobex

Košarka

02.11.2019 18:00 Zlatibor 94 : 85 Sloboda
02.11.2019 19:00 Napredak 71 : 62 Dynamic
02.11.2019 18:00 Vršac 79 : 71 Metalac
02.11.2019 19:30 Kolubara LA 2003 94 : 91 Vojvodina
02.11.2019 17:00 OKK Beograd 79 : 80 OKK Novi Pazar
02.11.2019 16:45 Zemun Fitofarmacija 85 : 63 Pirot
02.11.2019 19:00 KKK Radnički 109 : 73 Fair Play
02.11.2019 19:00 Mladost (SP) 77 : 54 Konstantin
02.11.2019 19:00 Proleter Naftagas 67 : 85 Zdravlje Leskovac
02.11.2019 20:30 Železničar 74 : 87 Sveti Đorđe
02.11.2019 19:30 Sloga 91 : 74 Beovuk 72
02.11.2019 19:00 Lovćen 1947 Bemax 102 : 69 Jedinstvo 1950
02.11.2019 19:00 Svilajnac 71 : 81 Zekas 75
02.11.2019 18:00 Loznica 73 : 86 Zlatar
02.11.2019 17:00 Plana 70 : 82 Napredak Junior
02.11.2019 19:00 Crnokosa 83 : 104 Jagodina
02.11.2019 19:00 Hajduk 108 : 74 Mladost Veternik
02.11.2019 21:00 Radnički (O) 91 : 88 Žitko Basket
02.11.2019 20:30 Borča 75 : 46 Eko Sport
02.11.2019 16:30 OKK Junior 64 : 73 Morava
02.11.2019 18:00 Radnik 94 : 84 Dimitrovgrad
02.11.2019 13:00 Jastrebac 71 : 90 Bor RTB
02.11.2019 18:30 Niš 65 : 75 Marinos
02.11.2019 18:00 Rtanj 96 : 74 Mladost Vesna
02.11.2019 20:00 Radnički (V) 98 : 79 Šabac
02.11.2019 14:30 M015 81 : 44 Železničar
02.11.2019 17:00 Osečina 80 : 72 Mladost 2014
02.11.2019 19:30 Ivanjica 100 : 80 Mileševac
02.11.2019 18:00 Morava 73 : 64 Mladost
02.11.2019 15:00 Bane 91 : 84 Okanik
02.11.2019 19:30 Sloga Elite 84 : 58 Goč
02.11.2019 17:00 Kopaonik 0 : 20 Prva Petoletka
02.11.2019 19:00 Sloga (B) 95 : 65 Šumadija 2017
02.11.2019 16:00 Zicer 2014 68 : 74 Kruševac
02.11.2019 17:30 Beočin 61 : 72 Joker
02.11.2019 20:00 Kikinda 59 : 77 Dunav 2014
02.11.2019 19:00 Apatin 84 : 73 Bagljaš
02.11.2019 19:00 Proleter 66 : 83 I Came To Play
02.11.2019 17:00 Akademik 58 : 56 Futog
02.11.2019 19:00 Karađorđevo 88 : 61 Senta
02.11.2019 20:00 Sloven 80 : 72 Pink
02.11.2019 17:00 Kuršumlija 72 : 77 Actavis Academy
02.11.2019 20:00 Partizan NIS 90 : 85 FMP
02.11.2019 18:00 Mornar 77 : 70 Cedevita Olimpija
02.11.2019 18:30 Crvena zvezda 104 : 66 Radnički (K)
02.11.2019 18:00 021 101 : 53 Proleter
02.11.2019 19:00 Partizan 62 : 82 Kraljevo
02.11.2019 18:00 Radivoj Korać 75 : 67 Novosadska ŽKA
02.11.2019 14:30 Art Basket 79 : 71 Duga
02.11.2019 19:00 Mileševka 89 : 58 Ljubovija
02.11.2019 15:00 Vršac 65 : 76 Spartak
02.11.2019 19:30 Srbobran 47 : 73 Radnički (B)
02.11.2019 16:30 Sloga 94 : 28 Lim
02.11.2019 20:00 Železničar 47 : 45 Play Off
02.11.2019 16:00 Bagdala 60 : 54 Hisar
02.11.2019 14:15 Dubočica : Bor
02.11.2019 14:30 Student 2 77 : 53 Gimnazijalac
02.11.2019 17:00 Čelarevo : Njegoš
02.11.2019 17:00 Dynamic VIP PAY 77 : 64 Partizan NIS
02.11.2019 Star 71 : 90 Mega Bemax
02.11.2019 14:00 Crvena zvezda M:TS 76 : 61 Borac
02.11.2019 15:00 Sloboda 76 : 71 Vizura Shark
02.11.2019 13:30 Radnički 1950 90 : 67 Konstantin
02.11.2019 15:30 Mladost Veternik NS Basket 07 83 : 70 Sloga
02.11.2019 14:00 Paraćin 43 : 31 Ivanjica
02.11.2019 16:30 Partizan 1953 59 : 86 Art Basket

Odbojka

02.11.2019 18:00 Novi Pazar 1 : 3 Radnički
02.11.2019 19:00 Mladi radnik 3 : 2 Niš
02.11.2019 19:00 VGSK 3 : 2 VA-014 Bauwesen
02.11.2019 19:00 Mladenovac 0 : 3 Borac
02.11.2019 20:00 Smederevo Carina 0 : 3 Spartak (Lj)
02.11.2019 18:00 Užice 0 : 3 Karađorđe
02.11.2019 16:00 Futog 1 : 3 Kosovska Mitrovica
02.11.2019 19:00 Bavanište 0 : 3 Borac
02.11.2019 19:45 Crnjanski 0 : 3 Kolubara
02.11.2019 20:00 Roda 2 : 3 As
02.11.2019 20:00 Lucky Star 3 : 0 Sloga 2015
02.11.2019 17:00 FAP Livnica 0 : 3 Bukovica Putevi
02.11.2019 17:00 Morava 0 : 3 Desetka
02.11.2019 15:30 Pirot 0 : 3 Vranje
02.11.2019 19:00 Sombor 3 : 1 Mladost (BP)
02.11.2019 20:00 Partizan 3 : 1 Mladost (NP)
02.11.2019 Hajduk Veljko 2 : Knjaževac
02.11.2019 20:00 Timok 3 : 0 Viner
02.11.2019 12:00 Ozren 2 : 3 Dunav Stars
02.11.2019 18:00 Klek Srbijašume 2 3 : 0 Stražilovo
02.11.2019 14:00 Vest 3 : 0 Botafogo
02.11.2019 13:00 Novi Sad 2 1 : 3 Kikinda
02.11.2019 16:00 Hajduk 1 : 3 Partizan 2
02.11.2019 18:00 Ub 3 : 0 Vizura
02.11.2019 18:00 Jedinstvo (SP) 3 : 0 Klek-Zrenjanin
02.11.2019 18:30 Beograd 2 : 3 Železničar
02.11.2019 19:00 Takovo-Zvezda Helios 3 : 0 Spartak (Lj)
02.11.2019 16:00 Dinamo 1 : 3 Vranje
02.11.2019 15:00 Roda 2 : 3 Srem
02.11.2019 17:00 Smederevo 3 : 0 Radnički (Bg)
02.11.2019 20:00 FOK 1 : 3 Zlatibor
02.11.2019 13:30 Zaječar 3 : 0 Majdanpek
02.11.2019 17:00 Srbijanka 014 - 2 3 : 0 Fortuna plus
02.11.2019 20:00 Volleyland 3 : 0 Radnički (Kg)
02.11.2019 19:00 As Batajnica 3 : 0 Ribnica
02.11.2019 14:00 Lazarevac 3 : 2 Smeč 5
02.11.2019 18:00 Partizan (SK) 0 : 3 Bagljaš 023
02.11.2019 16:00 Volley Stars 1 : 3 Star
02.11.2019 15:00 Novi Pazar 3 : 0 Tehničar (Kv)
02.11.2019 14:00 Sloga 031 2 : 3 Tutin
02.11.2019 17:00 Borac (Ča) 3 : 1 Lotus
02.11.2019 13:00 Pirot 0 : 3 Knjaževac
02.11.2019 00:00 Kolubara 1 : 3 Crnjanski
02.11.2019 00:00 Blok Aut 3 : 0 Dunav
02.11.2019 00:00 Obrenovac 2 : 3 Obilić
02.11.2019 00:00 Avala 3 : 2 AS
02.11.2019 18:00 NS Volej Team 3 : 0 Blok Aut
02.11.2019 13:30 SK Volej 1 : 3 Grbić
02.11.2019 16:00 Libero 1 : 3 Novi Sad 2
02.11.2019 18:00 Hercegovina 0 : 3 Krajišnik
02.11.2019 18:00 CVS 1 : 3 Subotica
02.11.2019 18:00 Bum Volej 3 : 1 Goks IN
02.11.2019 19:30 Maks 1 3 : 1 Sloga
02.11.2019 17:00 Maks 2 0 : 3 Eaton Srem Tempo 3
02.11.2019 18:00 Trijumf 2013 0 : 3 Mitrovica

Rukomet

02.11.2019 19:00 Spartak Vojput 21 : 25 Partizan
02.11.2019 17:30 Obilić 27 : 23 Crvena zvezda
02.11.2019 19:00 Rudar 28 : 28 Železničar 1949
02.11.2019 16:30 Dolovo 33 : 26 Radnički
02.11.2019 20:00 Hercegovina 46 : 30 Crvena Zvezda
02.11.2019 19:00 Inđija 44 : 20 Apatin
02.11.2019 18:00 Mladost 33 : 32 Somborelektro
02.11.2019 18:00 Metalac 31 : 25 Partizan 2
02.11.2019 16:30 Rakovica 33 : 37 Sloga (PM)
02.11.2019 18:00 PKB 21 : 28 Ub
02.11.2019 18:30 Radnički (O) 32 : 28 Crvena zvezda 2
02.11.2019 19:00 Bane 29 : 26 Šamot 65 2
02.11.2019 19:00 Hajduk Veljko 2 25 : 24 Rtanj
02.11.2019 17:00 Paraćin 33 : 42 Jastrebac
02.11.2019 19:00 Radnički (Ć) 47 : 23 Knjaz 1957
02.11.2019 19:30 BSK Heba 33 : 29 Zaječar 1949
02.11.2019 18:00 Radnički 31 : 31 Hercegovac
02.11.2019 17:30 Umčari 45 : 13 Udarnik
02.11.2019 17:00 Osipaonica 19 : 18 Lazarevac
02.11.2019 18:30 BASK SOKO 27 : 26 Gučevo
02.11.2019 17:30 RSU Akademija Lečić 26 : 25 RK SC Voždovac 2012 - 2
02.11.2019 14:30 Grafičar 28 : 29 Senta
02.11.2019 18:00 Titel 18 : 22 Hajduk
02.11.2019 14:30 RK Unirea 32 : 32 Jedinstvo
02.11.2019 18:00 Vrbas Petrol 32 : 28 SC Voždovac 2012
02.11.2019 19:00 Smederevo 25 : 27 Crvenka
02.11.2019 19:00 Jugović 32 : 29 Mačva (B)
02.11.2019 20:00 Morava 27 : 25 Kolubara
02.11.2019 19:00 Vranje 1957 23 : 28 Bela Palanka
02.11.2019 19:00 Zlatar 26 : 23 Kuršumlija
02.11.2019 19:00 Mokra Gora 28 : 32 Hajduk Veljko
02.11.2019 19:00 Topličanin 29 : 20 Žitorađa
02.11.2019 20:00 Vrbas 31 : 29 Železničar
02.11.2019 19:00 Jagodina 31 : 22 Mladost NP
02.11.2019 19:00 Vojvodina 17 : 20 Bekament BB
02.11.2019 18:30 Naisa 34 : 22 Voždovac 1955
02.11.2019 19:30 ORK Beograd 29 : 25 Bor RTB
02.11.2019 18:30 Pančevo 36 : 29 Sloga
02.11.2019 15:30 Proleter 28 : 30 Sloven
02.11.2019 18:00 Halas Jožef 39 : 11 Radnički
02.11.2019 20:00 Mokrin 21 : 21 Spartak
02.11.2019 21:20 SU Hazena 28 : 25 ORK Loznica
02.11.2019 17:00 Medicinar 2 22 : 24 Metalac 2015
02.11.2019 15:30 Crvena zvezda 29 : 19 Radnički (O)
02.11.2019 15:30 Loznica grad 32 : 17 Požarevac
02.11.2019 18:00 Napredak 12 30 : 10 Sedmerac
02.11.2019 16:30 Prijepolje 2019 21 : 13 Pazar 2003
02.11.2019 18:00 Žitorađa 34 : 19 Vranje
02.11.2019 16:00 Radan 17 : 29 Jagodina 2
02.11.2019 18:00 Pirot 36 : 26 Radnički (S)
02.11.2019 21:00 Rtanj 24 : 28 Remesiana
02.11.2019 15:30 Trijumf 22 : 20 Jabuka
02.11.2019 15:00 Železničar 2 16 : 31 Ruma - 14 ALL
02.11.2019 15:00 Munje 16 : 21 Aleksinac

Vaterpolo

02.11.2019 19:00 Jug CO 16 : 12 Primorac
02.11.2019 18:00 HAVK Mladost 21 : 9 Partizan
02.11.2019 19:30 Mornar BS 7 : 9 Jadran ST
02.11.2019 19:00 Budva 12 : 6 Šabac
02.11.2019 20:00 Primorje EB 22 : 9 Triglav
02.11.2019 19:00 Zadar 1952 8 : 16 KVK Radnički
02.11.2019 20:00 Nais 13 : 13 Zemun
02.11.2019 18:00 Solaris 12 : 9 Vojvodina
02.11.2019 20:00 Bečej 4 : 14 Novi Beograd 11. april
02.11.2019 19:00 Valjevo 9 : 8 Beograd
02.11.2019 20:00 Spartak Prozivka 11 : 12 Banjica
02.11.2019 11:45 Stari Grad 15 : 5 Taš
02.11.2019 19:00 ŽAK 13 : 13 Wind Sport
02.11.2019 20:00 Banja Luka 12 : 22 Rasina

Futsal

02.11.2019 20:00 Zemun Samo pravo 4 : 2 Ekonomac
02.11.2019 21:00 FON 2 : 3 Crvena zvezda
02.11.2019 20:30 Kalča 6 : 2 Jastrebac
02.11.2019 17:00 Vranje 4 : 1 Nova Pazova
02.11.2019 20:00 Pirgos 3 : 7 Timok 2013
02.11.2019 00:00 Akademac 6 : 5 Aleksinac 2015
02.11.2019 16:00 Leteći Holandjanin 3 : 2 ŽAK Junior
02.11.2019 18:00 Aranđelovac 9 : 7 Karanovac
02.11.2019 17:30 Lindoret 5 : 3 Gvozdeni puk

Hokej

02.11.2019 19:30 Triglav 4 : 2 Hidria Jesenice
02.11.2019 18:00 True Celje 4 : 1 Mladost
02.11.2019 19:00 Slavija Junior E 3 : 2 Vojvodina
1:0
Gol (Radnički (SM))
Gol goll goll strelac za domacina je bio Jankovic