XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 267 utakmica za dan
Subota, 24 Avgust 2019

Fudbal

24.08.2019 20:00 Javor Matis 2 : 2 Napredak
24.08.2019 20:00 Rad 2 : 0 Mačva
24.08.2019 20:00 Proleter 0 : 1 Vojvodina
24.08.2019 20:00 Voždovac 2 : 0 Mladost
24.08.2019 17:00 Radnički 1923 3 : 0 Smederevo 1924
24.08.2019 20:00 Metalac 2 : 0 OFK Bačka
24.08.2019 17:00 Sinđelić 1 : 0 Dinamo
24.08.2019 20:00 Trayal 1 : 1 Zemun
24.08.2019 16:30 Budućnost Krušik 2014 2 : 0 Mačva 1929
24.08.2019 16:30 Sloga (P) 2 : 2 Loznica
24.08.2019 16:30 Sloga (K) 0 : 1 Jedinstvo
24.08.2019 16:30 Trepča 1 : 0 Takovo
24.08.2019 16:30 Sloga 33 3 : 2 Tutin
24.08.2019 16:30 Mladi radnik 1926 0 : 0 Šumadija (A)
24.08.2019 17:00 Omladinac 0 : 0 Bratstvo 1946
24.08.2019 17:00 Kozara 0 : 1 Železničar
24.08.2019 17:00 Dinamo 1945 3 : 1 1. Maj Ruma
24.08.2019 17:00 Bečej 1918 3 : 2 Radnički (Zr)
24.08.2019 17:00 OFK Vršac 2 : 1 Radnički 1912
24.08.2019 17:00 Hajduk 1912 3 : 2 Bačka 1901
24.08.2019 16:30 Moravac Orion 1 : 0 Budućnost
24.08.2019 16:30 Trstenik PPT 0 : 1 GFK Jagodina
24.08.2019 16:30 OFK Sinđelić 1 : 0 OFK Topličanin
24.08.2019 16:30 Jedinstvo 1 : 1 SFS Borac
24.08.2019 16:30 Radnički (O) 4 : 1 Crvena zvezda
24.08.2019 16:30 BSK Borča 2 : 1 Teleoptik
24.08.2019 16:30 OFK Mladenovac 0 : 1 TEK Sloga
24.08.2019 16:30 Radnički (NB) 2 : 1 Stepojevac Vaga
24.08.2019 16:30 Lokomotiva 1 : 1 IMT
24.08.2019 16:30 VGSK 1 : 1 Mladi borac
24.08.2019 16:30 Karađorđe 2 : 2 Pomoravlje
24.08.2019 16:30 Radnički (V) 0 : 2 Zadrugar
24.08.2019 16:30 Omladinac 2 : 1 Korićani
24.08.2019 16:30 Goč 2 : 3 Vodojaža
24.08.2019 16:30 FAP 1 : 5 Budućnost
24.08.2019 16:30 Crnokosa 0 : 2 Polet (Lj)
24.08.2019 17:00 Crvenka 1 : 1 Bajša
24.08.2019 17:00 Radnički 0 : 1 Tavankut
24.08.2019 17:00 Sloga 3 : 0 Mladost (T)
24.08.2019 17:00 OFK Vrbas 0 : 1 Tisa
24.08.2019 17:00 Mladost (NS) 3 : 0 Podunavac
24.08.2019 17:00 Podrinje 0 : 0 Borac
24.08.2019 17:00 Radnički (NP) 0 : 0 Crvena zvezda
24.08.2019 17:00 Sloga (T) 0 : 0 Jadran
24.08.2019 17:00 Begej 0 : 2 Jedinstvo (BK)
24.08.2019 17:00 Sloboda 1 : 0 Kikinda 1909
24.08.2019 17:00 Radnički (S) 1 : 2 Naftagas
24.08.2019 17:00 Budućnost 4 : 2 Borac (St)
24.08.2019 17:00 Proleter (BK) 3 : 1 ŽAK
24.08.2019 16:30 Sloga 6 : 1 Polet 1980
24.08.2019 16:30 Morava 4 : 1 Jablanica
24.08.2019 16:30 Pusta Reka 1 : 0 Akademija 10
24.08.2019 16:30 Budućnost 5 : 2 Jedinstvo (GS)
24.08.2019 16:30 OFK Kosanica 2 : 0 Pčinja
24.08.2019 16:30 Brodoremont 2 : 1 BSK
24.08.2019 16:30 Bor 1919 1 : 1 Hajduk Veljko
24.08.2019 16:30 Rtanj 0 : 6 Đerdap
24.08.2019 16:30 Rajko Mitić 1 : 1 Kablovi
24.08.2019 16:30 Blagotin 2 : 2 Jedinstvo (M)
24.08.2019 16:30 Jedinstvo 1936 1 : 4 Župa
24.08.2019 16:30 Svrljig 0 : 5 Naša krila 1936
24.08.2019 16:30 OFK Napredak 1929 0 : 2 Morava
24.08.2019 17:00 Studenski Grad 2 : 1 BSK 1926
24.08.2019 16:30 Napredak 2 : 2 Turbina
24.08.2019 11:00 Milutinac 3 : 1 Šumadija
24.08.2019 16:30 Jasenica 2017 4 : 1 Crvena zvezda
24.08.2019 16:30 Rubribreza 2 : 1 OFK Brđanac
24.08.2019 16:30 Radnik (Ub) 5 : 0 Trlić
24.08.2019 17:00 Jedinstvo 1924 (VL) 1 : 1 Podrinje
24.08.2019 17:00 Mladost 0 : 0 Tavnik
24.08.2019 17:00 Rudar 1 : 1 Budućnost
24.08.2019 17:00 Ovčar 1 : 1 Omladinac (Z)
24.08.2019 17:00 Polet 1 : 4 Kordun
24.08.2019 17:00 Vojvodina 3 : 1 Radnički 1918
24.08.2019 17:00 Obilić (NK) 4 : 0 Panonija IM Topola
24.08.2019 17:00 Njegoš 5 : 1 Sloga
24.08.2019 17:00 Proleter (RS) 5 : 1 Radnički 1905
24.08.2019 17:00 Srbobran 4 : 1 Obilić (Z)
24.08.2019 17:30 Rudar 2 : 1 Napredak
24.08.2019 17:30 Radnički 4 : 1 Ljukovo
24.08.2019 17:00 OFK Futog 1 : 1 ŽSK
24.08.2019 17:00 RFK Novi Sad 1921 3 : 1 Šajkaš 1908
24.08.2019 17:30 Delija 4 : 2 Mladost (L)
24.08.2019 17:00 Radnički (K) 6 : 0 Budućnost (A)
24.08.2019 17:00 Poreč 10 : 0 Krivelj
24.08.2019 17:00 Rudna Glava 0 : 1 Branik
24.08.2019 17:00 Brestovac 8 : 0 BSK
24.08.2019 17:00 Zlot 3 : 1 Polet
24.08.2019 17:00 Radnički 1946 6 : 1 Sloga (M)
24.08.2019 17:00 Rudar Vrška Čuka 2 : 1 OFK Rtanj
24.08.2019 17:00 Ozren 3 : 1 Hajduk
24.08.2019 16:30 Čitluk 0 : 1 Donji Kopaonik
24.08.2019 16:30 Mladost 0 : 3 Omladinac
24.08.2019 16:30 Vinča 9 : 0 Kosmajac
24.08.2019 17:00 Moravac (ZT) 4 : 2 Napredak 2012
24.08.2019 17:00 Radnički 1924 4 : 3 Doljevac
24.08.2019 17:00 Padina 2 : 6 Naisus 1977
24.08.2019 16:30 Rajac 1 : 1 Joks Junajted
24.08.2019 16:30 Lukavac 1 : 5 OFK Senjak
24.08.2019 16:30 Strmovo 1968 1 : 2 Mladost (V)
24.08.2019 16:30 Rudar 1945 3 : 4 Polet (DL)
24.08.2019 16:30 Zvizdar 2012 3 : 2 Joševa
24.08.2019 16:30 Kalenić 1 : 1 Kolubara (J)
24.08.2019 17:00 Bogutovačka Banja 3 : 0 Jedinstvo 2017
24.08.2019 17:00 Partizan 2 : 2 Zadrugar
24.08.2019 17:00 Železničar 1 : 1 Dinamo
24.08.2019 17:00 Vinogradar 1 : 5 Proleter
24.08.2019 16:30 OFK Brza 3 : 0 Mladost (B)
24.08.2019 16:30 14. Oktobar 1 : 2 Sloga (L)
24.08.2019 16:30 Kamenorezac 76 0 : 4 Velika Drenova
24.08.2019 16:30 Polet 57 0 : 0 Kopaonik
24.08.2019 17:00 Beljanica 1 : 0 OFK Juhor 2016
24.08.2019 17:00 Napredak (St) 1 : 2 Rudar (SR)
24.08.2019 17:00 Osaonica 0 : 2 Budućnost
24.08.2019 17:00 Jedinstvo 3 : 1 Vinorača
24.08.2019 17:00 Šantarovac 2 : 1 Ursule
24.08.2019 17:00 Trstenica 0 : 1 Jedinstvo
24.08.2019 17:00 AFK 3 : 0 Tromedja
24.08.2019 17:00 Tornjoš 2 : 0 Hajduk
24.08.2019 17:00 Torpedo 1924 2 : 2 Budućnost 1929 (ZM)
24.08.2019 17:00 Cer 3 : 1 Premijer
24.08.2019 17:00 Milicionar 2 : 0 Gorki
24.08.2019 17:00 Gučevo 1929 5 : 0 Jezero
24.08.2019 17:00 Studenac 3 : 1 Prva Iskra
24.08.2019 17:00 Orlovi 3 : 2 Soko
24.08.2019 17:00 Rade Milošević 1 : 1 Jasenovac
24.08.2019 17:00 Polet S.D. 2 : 1 Radnički (K)
24.08.2019 16:30 Bukovica 3 : 2 Makrešane
24.08.2019 17:00 Popovac 2 : 6 Železničar
24.08.2019 17:00 Vrelo 1 : 0 Gunjevac
24.08.2019 17:00 Brgule 1 : 2 Murgaš 2012
24.08.2019 16:30 Pepeljevac 1947 1 : 2 Vratare
24.08.2019 16:30 Lomnica 0 : 2 Dedina
24.08.2019 16:30 Zmajevac 4 : 1 Mladost VPD
24.08.2019 17:00 Radnik 3 : 0 Mladost
24.08.2019 20:00 Zrinjski 4 : 0 Borac
24.08.2019 17:00 Čelik 0 : 0 Tuzla Siti
24.08.2019 19:00 Sloboda 1 : 0 Zvijezda 09
24.08.2019 20:00 Široki Brijeg 3 : 3 Željezničar
24.08.2019 18:00 Sarajevo 2 : 1 Velež
24.08.2019 17:30 Podrinje 1 : 0 Kozara
24.08.2019 17:30 Rudar Prijedor 2 : 0 Alfa Modriča
24.08.2019 17:30 Krupa 4 : 0 Slavija
24.08.2019 17:30 Tekstilac 2 : 1 Željezničar Sport Team
24.08.2019 17:00 Grbalj 1 : 2 OFK Petrovac
24.08.2019 20:30 OFK Titograd 3 : 1 Kom
24.08.2019 18:30 Sutjeska 1 : 2 Podgorica
24.08.2019 17:00 Iskra 2 : 0 Rudar
24.08.2019 13:30 Norwich City 2 : 3 Chelsea
24.08.2019 16:00 Brighton 0 : 2 Southampton
24.08.2019 16:00 Manchester United 1 : 2 Crystal Palace
24.08.2019 16:00 Sheffield United 1 : 2 Leicester City
24.08.2019 16:00 Watford 1 : 3 West Ham
24.08.2019 18:30 Liverpool 3 : 1 Arsenal
24.08.2019 17:00 Osasuna 0 : 0 Eibar
24.08.2019 19:00 Real Madrid 1 : 1 Real Valladolid
24.08.2019 21:00 Celta de Vigo 1 : 0 Valencia
24.08.2019 21:00 Getafe 1 : 1 Athletic Club
24.08.2019 15:30 Hoffenheim 3 : 2 Werder Bremen
24.08.2019 15:30 Fortuna 1 : 3 Bayer Leverkusen
24.08.2019 15:30 Mainz 05 1 : 3 Borussia M'gladbach
24.08.2019 15:30 Augsburg 1 : 1 Union Berlin
24.08.2019 15:30 Paderborn 1 : 3 Freiburg
24.08.2019 18:30 Schalke 04 0 : 3 Bayern München
24.08.2019 18:00 Parma 0 : 1 Juventus
24.08.2019 20:45 Fiorentina 3 : 4 Napoli
24.08.2019 20:00 Amiens SC 1 : 2 Nantes
24.08.2019 20:00 Dijon 0 : 2 Bordeaux
24.08.2019 20:00 Angers 3 : 0 Metz
24.08.2019 20:00 Brest 1 : 0 Reims
24.08.2019 17:00 Sloga 5 : 1 Radnički 1923
24.08.2019 10:00 Zemun 2 : 0 Vojvodina
24.08.2019 11:00 TSC 0 : 2 Partizan
24.08.2019 10:00 Čukarički 0 : 0 Crvena zvezda
24.08.2019 10:00 Grafičar 1 : 3 Brodarac
24.08.2019 13:30 Šumadija (A) 1 : 0 Šumadija 1903
24.08.2019 13:30 Sloboda (U) 0 : 3 Mačva
24.08.2019 13:30 Borac 1926 4 : 1 Smederevo 1924
24.08.2019 13:30 Radnički 1923 3 : 0 Sloboda (Č)
24.08.2019 13:30 Novi Pazar 4 : 0 Karađorđe
24.08.2019 13:30 Javor 4 : 1 Sloga (P)
24.08.2019 13:30 Metalac (GM) 2 : 0 Loznica
24.08.2019 13:30 Radnički (V) 1 : 3 Sloga (K)
24.08.2019 13:30 Budućnost Krušik 2014 1 : 3 Jedinstvo (Ub)
24.08.2019 10:00 Petar Puača 2 : 1 Dinamo 1945
24.08.2019 10:00 Index 2 : 1 Omladinac
24.08.2019 10:00 Železničar 5 : 1 Radnički (SM)
24.08.2019 11:00 Jedinstvo (P) 3 : 0 Trstenik PPT
24.08.2019 10:00 Tekstilac 0 : 1 Spartak ŽK
24.08.2019 10:00 Njerš Ištvan 2 : 4 RFK Novi Sad 1921
24.08.2019 Studentski Grad 1 : 5 IMT
24.08.2019 Brodarac 2 2 : 2 Bežanija
24.08.2019 BSK 1925 2 : 3 DIF
24.08.2019 IM Rakovica 1 : 1 Torlak
24.08.2019 Crvena zvezda 2 : 3 Mladenovac
24.08.2019 Jedinstvo 3 : 2 Prva Iskra
24.08.2019 Palilulac 4 : 1 Budućnost
24.08.2019 Zvezdara 2 : 2 Siti Sport Klub
24.08.2019 Poštar 1930 1 : 0 Novi Beograd
24.08.2019 Grafičar 2 : 3 Radnički (NB)
24.08.2019 Voždovac 5 : 3 Rad
24.08.2019 011 1 : 3 Brodarac
24.08.2019 OFK Beograd 4 : 1 Internacional
24.08.2019 Borac 0 : 2 Poštar 1930
24.08.2019 Dunavac 3 : 5 Sinđelić 2
24.08.2019 10:00 Partizan 7 : 2 Rad
24.08.2019 17:30 Zemun 2 : 2 RFK Grafičar
24.08.2019 13:00 Brodarac 5 : 0 Mačva
24.08.2019 11:00 Apolon 4 1 : 3 Radnički (N)
24.08.2019 17:00 Real Niš 2 : 1 Čukarički
24.08.2019 18:00 Crvena zvezda 8 : 0 Vojvodina
24.08.2019 11:00 Šumadija (A) 2 : 0 Šumadija 1903
24.08.2019 11:00 Sloboda (U) 3 : 0 Savacijum
24.08.2019 11:00 Borac 1926 12 : 0 Smederevo 1924
24.08.2019 11:00 Novi Pazar 3 : 1 Apolon
24.08.2019 11:00 Javor 2 : 2 Sloga (P)
24.08.2019 11:00 Metalac (GM) 3 : 1 Loznica
24.08.2019 11:00 Mladi radnik 1926 0 : 6 Mladost (L)
24.08.2019 11:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 0 Jedinstvo (Ub)
24.08.2019 11:00 Trajal 3 : 0 Real 2
24.08.2019 10:00 Kopernikus Želežničar 1 : 2 Timočanin
24.08.2019 11:00 GFK Dubočic 0 : 1 Radnički (P)
24.08.2019 10:00 Proleter 2006 3 : 2 RFK Novi Sad 1921
24.08.2019 12:00 Petar Puača 1 : 5 Dinamo 1945
24.08.2019 12:00 Index 0 : 0 Omladinac
24.08.2019 12:00 Železničar 6 : 1 Radnički (SM)
24.08.2019 12:00 Jasenica 2017 1 : 4 OPK Rudar 1933
24.08.2019 10:00 RSK 1 : 3 Napredak
24.08.2019 11:00 Karađorđe 12 : 0 OFK Aranđelovac 1979
24.08.2019 11:00 Partizan 1945 1 : 5 Mladi borac
24.08.2019 11:00 Radnički 1923 1 : 0 Sloga 33
24.08.2019 10:00 Sušica 4 : 3 Rudar
24.08.2019 00:00 Morava 1918 0 : 4 SFS Borac
24.08.2019 00:00 Radnički (S) 2 : 1 Temnić 1924
24.08.2019 00:00 OFK Lugomir 2 : 1 Trayal Knez Lazar
24.08.2019 00:00 Mali Bor 12 : 0 Blizna
24.08.2019 00:00 OFK Sinđelić 4 : 0 Lider MGM
24.08.2019 00:00 Župa 3 : 0 Topličanin
24.08.2019 00:00 Sloga 1 : 1 Morava (R)
24.08.2019 17:00 Mačva 2 7 : 2 Železničar
24.08.2019 17:00 Mačva 1929 2 : 2 Sloga
24.08.2019 17:00 Pčelinjo 1 : 1 Jadar 07
24.08.2019 17:00 Senjak 0 : 4 Radnički (V)
24.08.2019 17:00 Šabac 3 : 0 Drina
24.08.2019 17:00 Ribnica 3 : 0 Sunrise
24.08.2019 17:00 Rađevac 1 : 2 Omladinac 2014
24.08.2019 11:00 Sloga (K) 2 : 2 AF AS Novi Pazar
24.08.2019 11:00 OFK Ras(ODUSTAO) : Kiker
24.08.2019 10:00 Dinamo 1945 0 : 6 OFK Vršac
24.08.2019 10:00 ŽAK 0 : 2 Železničar
24.08.2019 10:00 Vojvodina 11 : 0 Jedinstvo (SP)
24.08.2019 10:00 Petar Puača 1 : 4 Radnički (Š)
24.08.2019 10:00 Radnički (SM) 4 : 1 Inđija
24.08.2019 10:00 Senjak 2 : 0 Radnički
24.08.2019 10:00 Šabac 1 : 1 Drina
24.08.2019 10:00 Budućnost-Krušik 2014 4 : 1 Omladinac 2014
24.08.2019 12:00 Sloboda (Č) 0 : 3 Mladost
24.08.2019 10:00 Čačak 94 1 : 9 Gaučosi
24.08.2019 11:00 Budućnost 0 : 19 Sloga (P)
24.08.2019 10:00 Soko 2015 3 : 8 OPK Rudar 1933
24.08.2019 10:00 Mladi radnik 1926 0 : 4 Smederevo 1924
24.08.2019 10:00 VGSK 2 : 4 Šumadija
24.08.2019 11:00 Plana 4 : 3 Bačinac
24.08.2019 00:00 Majdanpek 1 : 3 Kolibri
24.08.2019 00:00 Vučice 6 : 0 Levač
24.08.2019 00:00 Preševo 12 : 0 Topličanin
24.08.2019 00:00 Jedinstvo 2014 1 : 11 Napredak junior 2018