31.08
16:30
Budućnost Krušik 2014
Sloga (P)
2
2
|
31.08.2019 16:30 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 2 | Sloga (P) | |||||
31.08
16:30
Sloga (K)
Mačva 1929
2
1
|
31.08.2019 16:30 | Sloga (K) | 2 : 1 | Mačva 1929 | |||||
31.08
16:30
Trepča
Jedinstvo
2
1
|
31.08.2019 16:30 | Trepča | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
31.08
16:30
Sloga 33
Takovo
3
1
|
31.08.2019 16:30 | Sloga 33 | 3 : 1 | Takovo | |||||
31.08
16:30
Mladi radnik 1926
Mokra Gora
1
2
|
31.08.2019 16:30 | Mladi radnik 1926 | 1 : 2 | Mokra Gora |
31.08
16:30
Bačka 1901
Omladinac
1
0
|
31.08.2019 16:30 | Bačka 1901 | 1 : 0 | Omladinac | |||||
31.08
16:30
Radnički (SM)
Hajduk 1912
1
0
|
31.08.2019 16:30 | Radnički (SM) | 1 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
31.08
16:30
Radnički 1912
Dunav
3
0
|
31.08.2019 16:30 | Radnički 1912 | 3 : 0 | Dunav | |||||
31.08
16:30
Borac
OFK Vršac
2
1
|
31.08.2019 16:30 | Borac | 2 : 1 | OFK Vršac | |||||
31.08
16:30
Radnički (Zr)
Vojvodina 1928
1
1
|
31.08.2019 16:30 | Radnički (Zr) | 1 : 1 | Vojvodina 1928 | |||||
31.08
16:30
1. Maj Ruma
Bečej 1918
2
1
|
31.08.2019 16:30 | 1. Maj Ruma | 2 : 1 | Bečej 1918 | |||||
31.08
16:30
Bratstvo 1946
Kozara
3
1
|
31.08.2019 16:30 | Bratstvo 1946 | 3 : 1 | Kozara |
31.08
16:30
Dunav
Temnić 1924
2
0
|
31.08.2019 16:30 | Dunav | 2 : 0 | Temnić 1924 | |||||
31.08
16:30
OFK Topličanin
Timočanin
0
1
|
31.08.2019 16:30 | OFK Topličanin | 0 : 1 | Timočanin | |||||
31.08
16:30
GFK Jagodina
OFK Sinđelić
3
1
|
31.08.2019 16:30 | GFK Jagodina | 3 : 1 | OFK Sinđelić | |||||
31.08
16:30
GFK Dubočica
Trstenik PPT
4
0
|
31.08.2019 16:30 | GFK Dubočica | 4 : 0 | Trstenik PPT |
31.08
16:30
IMT
Zvezdara
2
1
|
31.08.2019 16:30 | IMT | 2 : 1 | Zvezdara | |||||
31.08
10:00
Teleoptik
OFK Mladenovac
0
0
|
31.08.2019 10:00 | Teleoptik | 0 : 0 | OFK Mladenovac | |||||
31.08
11:00
GSP Polet Dorćol
BSK Borča
1
2
|
31.08.2019 11:00 | GSP Polet Dorćol | 1 : 2 | BSK Borča | |||||
31.08
16:30
OFK Beograd
Jedinstvo
1
0
|
31.08.2019 16:30 | OFK Beograd | 1 : 0 | Jedinstvo |
31.08
16:30
Sloga 1924
Partizan 1945
9
0
|
31.08.2019 16:30 | Sloga 1924 | 9 : 0 | Partizan 1945 | |||||
31.08
16:30
Mladi borac
Karađorđe
3
1
|
31.08.2019 16:30 | Mladi borac | 3 : 1 | Karađorđe |
31.08
16:30
Spartak
Železničar
2
3
|
31.08.2019 16:30 | Spartak | 2 : 3 | Železničar | |||||
31.08
16:30
Ribnica
OFK Divci
1
0
|
31.08.2019 16:30 | Ribnica | 1 : 0 | OFK Divci |
31.08
16:30
Novi Pazar 1928
Goč
2
2
|
31.08.2019 16:30 | Novi Pazar 1928 | 2 : 2 | Goč | |||||
31.08
16:30
Gruža
Omladinac
2
1
|
31.08.2019 16:30 | Gruža | 2 : 1 | Omladinac | |||||
31.08
16:30
Šumadija 1903
Budućnost
2
0
|
31.08.2019 16:30 | Šumadija 1903 | 2 : 0 | Budućnost |
31.08
16:30
Sloga (BB)
Sloboda (Č)
2
1
|
31.08.2019 16:30 | Sloga (BB) | 2 : 1 | Sloboda (Č) | |||||
31.08
16:30
Sevojno
Jasen
1
1
|
31.08.2019 16:30 | Sevojno | 1 : 1 | Jasen | |||||
31.08
16:30
Budućnost
Jedinstvo Putevi
4
2
|
31.08.2019 16:30 | Budućnost | 4 : 2 | Jedinstvo Putevi |
31.08
16:30
Mladost APA
Bačka
1
0
|
31.08.2019 16:30 | Mladost APA | 1 : 0 | Bačka | |||||
31.08
16:30
ČSK Pivara
OFK Vrbas
1
1
|
31.08.2019 16:30 | ČSK Pivara | 1 : 1 | OFK Vrbas | |||||
31.08
16:30
Krila Krajine
Crvenka
3
0
|
31.08.2019 16:30 | Krila Krajine | 3 : 0 | Crvenka |
31.08
16:30
Sloga (E)
Jugović
3
1
|
31.08.2019 16:30 | Sloga (E) | 3 : 1 | Jugović | |||||
31.08
16:30
Crvena zvezda
Sloga (T)
2
1
|
31.08.2019 16:30 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Sloga (T) | |||||
31.08
16:30
Mladost (BJ)
Podrinje
3
2
|
31.08.2019 16:30 | Mladost (BJ) | 3 : 2 | Podrinje | |||||
31.08
16:30
Cement
Mladost (NS)
1
1
|
31.08.2019 16:30 | Cement | 1 : 1 | Mladost (NS) |
31.08
16:30
Kikinda 1909
Radnički (S)
4
1
|
31.08.2019 16:30 | Kikinda 1909 | 4 : 1 | Radnički (S) | |||||
31.08
16:30
Krajina
Sloboda
1
1
|
31.08.2019 16:30 | Krajina | 1 : 1 | Sloboda | |||||
31.08
16:30
Jedinstvo (NB)
Banat (Č)
5
0
|
31.08.2019 16:30 | Jedinstvo (NB) | 5 : 0 | Banat (Č) | |||||
31.08
16:30
Sloga
Begej
3
2
|
31.08.2019 16:30 | Sloga | 3 : 2 | Begej |
31.08
16:30
Pčinja
Sloga
6
2
|
31.08.2019 16:30 | Pčinja | 6 : 2 | Sloga | |||||
31.08
16:30
Nebeski Andjeli
Žitorađa
0
2
|
31.08.2019 16:30 | Nebeski Andjeli | 0 : 2 | Žitorađa |
31.08
16:30
Timok 1919
Jedinstvo (P)
1
0
|
31.08.2019 16:30 | Timok 1919 | 1 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
31.08
16:30
Đerdap
Rajko Mitić
1
2
|
31.08.2019 16:30 | Đerdap | 1 : 2 | Rajko Mitić | |||||
31.08
16:30
BSK
Bor 1919
2
3
|
31.08.2019 16:30 | BSK | 2 : 3 | Bor 1919 | |||||
31.08
16:30
Balkanski
Majdanpek
4
0
|
31.08.2019 16:30 | Balkanski | 4 : 0 | Majdanpek |
31.08
16:30
Sloga
Meševo
1
1
|
31.08.2019 16:30 | Sloga | 1 : 1 | Meševo | |||||
31.08
16:30
Jedinstvo (P)
Jastrebac
2
0
|
31.08.2019 16:30 | Jedinstvo (P) | 2 : 0 | Jastrebac | |||||
31.08
16:30
Morava 1918
Levač
2
1
|
31.08.2019 16:30 | Morava 1918 | 2 : 1 | Levač |
31.08
16:30
Šumadija
BSK Batajnica
0
0
|
31.08.2019 16:30 | Šumadija | 0 : 0 | BSK Batajnica | |||||
31.08
10:00
BASK
Prva Iskra
0
2
|
31.08.2019 10:00 | BASK | 0 : 2 | Prva Iskra | |||||
31.08
16:30
Turbina
Vrčin
2
2
|
31.08.2019 16:30 | Turbina | 2 : 2 | Vrčin |
31.08
17:00
Đerdap
Trgovački
3
0
|
31.08.2019 17:00 | Đerdap | 3 : 0 | Trgovački | |||||
31.08
17:00
Rudar 2001
Omladinac (Š)
4
1
|
31.08.2019 17:00 | Rudar 2001 | 4 : 1 | Omladinac (Š) |
31.08
16:30
OFK Brđanac
Radnik (Ub)
0
3
|
31.08.2019 16:30 | OFK Brđanac | 0 : 3 | Radnik (Ub) |
31.08
16:30
Sinđelić
Karađorđe
2
3
|
31.08.2019 16:30 | Sinđelić | 2 : 3 | Karađorđe |
31.08
17:00
Mladi radnik 1925
Rudar
0
3
|
31.08.2019 17:00 | Mladi radnik 1925 | 0 : 3 | Rudar | |||||
31.08
17:00
Tavnik
Borac (V)
6
2
|
31.08.2019 17:00 | Tavnik | 6 : 2 | Borac (V) |
31.08
17:00
Parmenac
Rudar
5
2
|
31.08.2019 17:00 | Parmenac | 5 : 2 | Rudar |
31.08
16:30
Kordun
Hercegovac
0
1
|
31.08.2019 16:30 | Kordun | 0 : 1 | Hercegovac | |||||
31.08
16:30
ŽAK
Borac 46
2
7
|
31.08.2019 16:30 | ŽAK | 2 : 7 | Borac 46 |
31.08
16:30
Radnički 1905
Đurđin
2
2
|
31.08.2019 16:30 | Radnički 1905 | 2 : 2 | Đurđin | |||||
31.08
16:30
Sloga
Proleter (RS)
2
1
|
31.08.2019 16:30 | Sloga | 2 : 1 | Proleter (RS) | |||||
31.08
16:30
Panonija IM Topola
Njegoš
3
2
|
31.08.2019 16:30 | Panonija IM Topola | 3 : 2 | Njegoš | |||||
31.08
16:30
Napredak
Proleter (Nj)
2
1
|
31.08.2019 16:30 | Napredak | 2 : 1 | Proleter (Nj) |
31.08
17:00
Ljukovo
Mitros
5
2
|
31.08.2019 17:00 | Ljukovo | 5 : 2 | Mitros | |||||
31.08
17:00
Partizan
Radnički
4
0
|
31.08.2019 17:00 | Partizan | 4 : 0 | Radnički | |||||
31.08
17:00
Hajduk (V)
Rudar
1
1
|
31.08.2019 17:00 | Hajduk (V) | 1 : 1 | Rudar |
31.08
17:00
OFK Futog
Tatra
3
5
|
31.08.2019 17:00 | OFK Futog | 3 : 5 | Tatra | |||||
31.08
17:00
RFK Novi Sad 1921
ŽSK
6
0
|
31.08.2019 17:00 | RFK Novi Sad 1921 | 6 : 0 | ŽSK | |||||
31.08
17:00
Slavija
Šajkaš 1908
0
0
|
31.08.2019 17:00 | Slavija | 0 : 0 | Šajkaš 1908 |
31.08
17:00
Mladost (L)
Borac
3
2
|
31.08.2019 17:00 | Mladost (L) | 3 : 2 | Borac |
31.08
16:30
Partizan (U)
Dolina
0
2
|
31.08.2019 16:30 | Partizan (U) | 0 : 2 | Dolina | |||||
31.08
16:30
BAK
Potporanj
0
4
|
31.08.2019 16:30 | BAK | 0 : 4 | Potporanj |
31.08
17:00
Šarbanovac
Zlot
0
1
|
31.08.2019 17:00 | Šarbanovac | 0 : 1 | Zlot | |||||
31.08
17:00
BSK
Nemetali
1
0
|
31.08.2019 17:00 | BSK | 1 : 0 | Nemetali |
31.08
17:00
Hajduk
Osnić
3
1
|
31.08.2019 17:00 | Hajduk | 3 : 1 | Osnić | |||||
31.08
17:00
OFK Knjaz
Radnički 1946
2
0
|
31.08.2019 17:00 | OFK Knjaz | 2 : 0 | Radnički 1946 |
31.08
16:30
Mladost
Sloga (Ć)
1
2
|
31.08.2019 16:30 | Mladost | 1 : 2 | Sloga (Ć) | |||||
31.08
16:30
Varvarin
Čitluk
3
0
|
31.08.2019 16:30 | Varvarin | 3 : 0 | Čitluk |
31.08
11:00
Rakovica
PKB Kovilovo
4
0
|
31.08.2019 11:00 | Rakovica | 4 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
31.08
16:30
Borac (O)
Balkan Mirijevo
0
3
|
31.08.2019 16:30 | Borac (O) | 0 : 3 | Balkan Mirijevo |
31.08
16:30
Napredak 2012
Radnički 1924
3
0
|
31.08.2019 16:30 | Napredak 2012 | 3 : 0 | Radnički 1924 | |||||
31.08
16:30
Rudar Alpos
Moravac (Č)
7
0
|
31.08.2019 16:30 | Rudar Alpos | 7 : 0 | Moravac (Č) |
31.08
16:30
Zvezda
Mladost
2
4
|
31.08.2019 16:30 | Zvezda | 2 : 4 | Mladost | |||||
31.08
16:30
Vladimir Durković
Gnjilan
0
1
|
31.08.2019 16:30 | Vladimir Durković | 0 : 1 | Gnjilan |
31.08
16:30
Aluminjum
Proleter
5
1
|
31.08.2019 16:30 | Aluminjum | 5 : 1 | Proleter |
31.08
16:30
Crvena Jabuka
Polet (T)
0
2
|
31.08.2019 16:30 | Crvena Jabuka | 0 : 2 | Polet (T) |
31.08
17:00
Mlada krila
Braća Vuković
0
3
|
31.08.2019 17:00 | Mlada krila | 0 : 3 | Braća Vuković | |||||
31.08
17:00
Jedinstvo 2017
Zvezda
6
1
|
31.08.2019 17:00 | Jedinstvo 2017 | 6 : 1 | Zvezda |
31.08
17:00
Borac
Terekveš
1
1
|
31.08.2019 17:00 | Borac | 1 : 1 | Terekveš | |||||
31.08
17:00
Lider
Hajduk
2
2
|
31.08.2019 17:00 | Lider | 2 : 2 | Hajduk |
31.08
17:00
Jednota
BSK
0
3
|
31.08.2019 17:00 | Jednota | 0 : 3 | BSK | |||||
31.08
17:00
Sloven
Sloga (V)
0
0
|
31.08.2019 17:00 | Sloven | 0 : 0 | Sloga (V) |
31.08
16:30
Navalin
Todorovce
3
2
|
31.08.2019 16:30 | Navalin | 3 : 2 | Todorovce | |||||
31.08
16:30
Radnik Sušica 2012
Plantaža
3
2
|
31.08.2019 16:30 | Radnik Sušica 2012 | 3 : 2 | Plantaža | |||||
31.08
16:30
Jedinstvo (Š)
Donja Lomnica
2
5
|
31.08.2019 16:30 | Jedinstvo (Š) | 2 : 5 | Donja Lomnica | |||||
31.08
16:30
Radnički (P)
Lemind 1953
0
2
|
31.08.2019 16:30 | Radnički (P) | 0 : 2 | Lemind 1953 |
31.08
16:30
Kopaonik
14. Oktobar
3
1
|
31.08.2019 16:30 | Kopaonik | 3 : 1 | 14. Oktobar | |||||
31.08
16:30
Stari Trstenik
Vinogradar
1
1
|
31.08.2019 16:30 | Stari Trstenik | 1 : 1 | Vinogradar | |||||
31.08
16:30
Poljoprivrednik
Rubin
0
1
|
31.08.2019 16:30 | Poljoprivrednik | 0 : 1 | Rubin |
31.08
16:30
Budućnost
Mladost (GM)
5
1
|
31.08.2019 16:30 | Budućnost | 5 : 1 | Mladost (GM) | |||||
31.08
16:30
15. Avgust 1950
Rudar (P)
4
2
|
31.08.2019 16:30 | 15. Avgust 1950 | 4 : 2 | Rudar (P) | |||||
31.08
16:30
Rudar (St)
Beljanica
4
1
|
31.08.2019 16:30 | Rudar (St) | 4 : 1 | Beljanica |
31.08
16:30
Budućnost
Jedinstvo
2
1
|
31.08.2019 16:30 | Budućnost | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
31.08
16:30
Sinđelić 1934
Šumadinac
2
0
|
31.08.2019 16:30 | Sinđelić 1934 | 2 : 0 | Šumadinac | |||||
31.08
16:30
Zenit
GFK Tabane
3
2
|
31.08.2019 16:30 | Zenit | 3 : 2 | GFK Tabane |
31.08
16:30
Potisje
Horgoš 1911
0
0
|
31.08.2019 16:30 | Potisje | 0 : 0 | Horgoš 1911 |
31.08
16:30
OFK Šabac
Budućnost (DO)
2
0
|
31.08.2019 16:30 | OFK Šabac | 2 : 0 | Budućnost (DO) |
31.08
16:30
Velika Reka
Rudar
0
1
|
31.08.2019 16:30 | Velika Reka | 0 : 1 | Rudar | |||||
31.08
16:30
7. Juli
Jedinstvo (MZ)
5
2
|
31.08.2019 16:30 | 7. Juli | 5 : 2 | Jedinstvo (MZ) | |||||
31.08
16:30
Jedinstvo (ZA)
Antimon
2
1
|
31.08.2019 16:30 | Jedinstvo (ZA) | 2 : 1 | Antimon |
31.08
16:30
Jevremovac
OFK Jelen
0
4
|
31.08.2019 16:30 | Jevremovac | 0 : 4 | OFK Jelen |
31.08
16:30
Avala 1939
Sveti Stefan
1
0
|
31.08.2019 16:30 | Avala 1939 | 1 : 0 | Sveti Stefan |
31.08
16:30
Bačka 1945
Borac
4
1
|
31.08.2019 16:30 | Bačka 1945 | 4 : 1 | Borac |
31.08
17:00
Omladinac
1. Oktobar
1
4
|
31.08.2019 17:00 | Omladinac | 1 : 4 | 1. Oktobar | |||||
31.08
17:00
Roham
Napredak (BT)
3
2
|
31.08.2019 17:00 | Roham | 3 : 2 | Napredak (BT) | |||||
31.08
17:00
Bega
Terekves
1
1
|
31.08.2019 17:00 | Bega | 1 : 1 | Terekves | |||||
31.08
17:00
Vojvodina
Napredak (Č)
3
0
|
31.08.2019 17:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Napredak (Č) |
31.08
16:30
Feniks
BSK
0
3
|
31.08.2019 16:30 | Feniks | 0 : 3 | BSK |
31.08
17:00
Bata Bulić
Zadrugar 1947
1
0
|
31.08.2019 17:00 | Bata Bulić | 1 : 0 | Zadrugar 1947 | |||||
31.08
17:00
Jasenovac
Polet S.D.
1
0
|
31.08.2019 17:00 | Jasenovac | 1 : 0 | Polet S.D. |
31.08
17:00
Žitkovica 2017
Ljubičevo
3
1
|
31.08.2019 17:00 | Žitkovica 2017 | 3 : 1 | Ljubičevo |
31.08
16:30
Venčani
Šamot
4
1
|
31.08.2019 16:30 | Venčani | 4 : 1 | Šamot |
31.08
16:30
Proleter
Dolovo
0
1
|
31.08.2019 16:30 | Proleter | 0 : 1 | Dolovo |
31.08
16:30
Makrešane
Naupare
0
1
|
31.08.2019 16:30 | Makrešane | 0 : 1 | Naupare | |||||
31.08
16:30
Borac
Bukovica
2
5
|
31.08.2019 16:30 | Borac | 2 : 5 | Bukovica | |||||
31.08
16:30
Gornji Stepoš
Globoder
4
0
|
31.08.2019 16:30 | Gornji Stepoš | 4 : 0 | Globoder | |||||
31.08
16:30
Gaglovo
Čarapan
6
0
|
31.08.2019 16:30 | Gaglovo | 6 : 0 | Čarapan |
31.08
Voćar
Gorušica
5
2
|
31.08.2019 | Voćar | 5 : 2 | Gorušica | |||||
31.08
Vrelo
Prilike
3
8
|
31.08.2019 | Vrelo | 3 : 8 | Prilike |
31.08
17:00
Sport
Jedinstvo Lemeš
1
0
|
31.08.2019 17:00 | Sport | 1 : 0 | Jedinstvo Lemeš |
31.08
17:00
Milakovac 2018
Omladinac
0
1
|
31.08.2019 17:00 | Milakovac 2018 | 0 : 1 | Omladinac | |||||
31.08
17:00
Budućnost (S)
Šumadija
1
1
|
31.08.2019 17:00 | Budućnost (S) | 1 : 1 | Šumadija |
31.08
16:30
Radnik
Donja Mutnica
0
3
|
31.08.2019 16:30 | Radnik | 0 : 3 | Donja Mutnica | |||||
31.08
16:30
Popovac
Borac 1950
2
3
|
31.08.2019 16:30 | Popovac | 2 : 3 | Borac 1950 |
31.08
16:30
Belpos
Mladost (Z)
3
0
|
31.08.2019 16:30 | Belpos | 3 : 0 | Mladost (Z) |
31.08
16:00
Mladost
Veliko Trnjane
1
2
|
31.08.2019 16:00 | Mladost | 1 : 2 | Veliko Trnjane |
31.08
17:00
Rudar 1947
Radnik
2
1
|
31.08.2019 17:00 | Rudar 1947 | 2 : 1 | Radnik | |||||
31.08
17:00
Vukan
Udarnik 2015
4
0
|
31.08.2019 17:00 | Vukan | 4 : 0 | Udarnik 2015 | |||||
31.08
Burovac
Napredak
0
2
|
31.08.2019 | Burovac | 0 : 2 | Napredak |
31.08
Borac (VR)
Borac (R)
2
5
|
31.08.2019 | Borac (VR) | 2 : 5 | Borac (R) | |||||
31.08
Poletarac
Srem (SR)
3
2
|
31.08.2019 | Poletarac | 3 : 2 | Srem (SR) | |||||
31.08
Graničar
Zmaj
2
0
|
31.08.2019 | Graničar | 2 : 0 | Zmaj | |||||
31.08
Planinac
Sremac
1
0
|
31.08.2019 | Planinac | 1 : 0 | Sremac |
31.08
16:30
Sloga (M)
Graničar
0
2
|
31.08.2019 16:30 | Sloga (M) | 0 : 2 | Graničar | |||||
31.08
16:30
Janošik
Naša Krajina
3
0
|
31.08.2019 16:30 | Janošik | 3 : 0 | Naša Krajina | |||||
31.08
16:30
Solunac
Mladost
4
2
|
31.08.2019 16:30 | Solunac | 4 : 2 | Mladost | |||||
31.08
16:30
Vladimirovac
Dobrica
4
2
|
31.08.2019 16:30 | Vladimirovac | 4 : 2 | Dobrica |
31.08
17:00
Velež
Radnik
0
1
|
31.08.2019 17:00 | Velež | 0 : 1 | Radnik | |||||
31.08
20:00
Željezničar
Sarajevo
5
2
|
31.08.2019 20:00 | Željezničar | 5 : 2 | Sarajevo | |||||
31.08
17:00
Zvijezda 09
Široki Brijeg
0
0
|
31.08.2019 17:00 | Zvijezda 09 | 0 : 0 | Široki Brijeg | |||||
31.08
20:30
Tuzla Siti
Sloboda
2
1
|
31.08.2019 20:30 | Tuzla Siti | 2 : 1 | Sloboda | |||||
31.08
16:30
Mladost
Zrinjski
0
2
|
31.08.2019 16:30 | Mladost | 0 : 2 | Zrinjski |
31.08
17:00
Kozara
Željezničar Sport Team
2
0
|
31.08.2019 17:00 | Kozara | 2 : 0 | Željezničar Sport Team | |||||
31.08
17:00
Jedinstvo
Tekstilac
3
0
|
31.08.2019 17:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Tekstilac | |||||
31.08
20:00
Alfa Modriča
Krupa
0
2
|
31.08.2019 20:00 | Alfa Modriča | 0 : 2 | Krupa | |||||
31.08
17:00
Podrinje
Rudar Prijedor
0
2
|
31.08.2019 17:00 | Podrinje | 0 : 2 | Rudar Prijedor |
31.08
16:30
Zeta
Rudar
2
1
|
31.08.2019 16:30 | Zeta | 2 : 1 | Rudar | |||||
31.08
16:00
Podgorica
Iskra
0
0
|
31.08.2019 16:00 | Podgorica | 0 : 0 | Iskra | |||||
31.08
16:30
Kom
Sutjeska
1
1
|
31.08.2019 16:30 | Kom | 1 : 1 | Sutjeska | |||||
31.08
19:00
OFK Petrovac
OFK Titograd
0
3
|
31.08.2019 19:00 | OFK Petrovac | 0 : 3 | OFK Titograd | |||||
31.08
16:30
Budućnost
Grbalj
3
2
|
31.08.2019 16:30 | Budućnost | 3 : 2 | Grbalj |
31.08
Petnjica
OFK Borac
0
0
|
31.08.2019 | Petnjica | 0 : 0 | OFK Borac | |||||
31.08
Pljevlja 97
Polimlje
5
0
|
31.08.2019 | Pljevlja 97 | 5 : 0 | Polimlje | |||||
31.08
Gusinje
Berane
0
3
|
31.08.2019 | Gusinje | 0 : 3 | Berane |
31.08
13:30
Southampton
Manchester United
1
1
|
31.08.2019 13:30 | Southampton | 1 : 1 | Manchester United | |||||
31.08
16:00
Chelsea
Sheffield United
2
2
|
31.08.2019 16:00 | Chelsea | 2 : 2 | Sheffield United | |||||
31.08
16:00
Crystal Palace
Aston Villa
1
0
|
31.08.2019 16:00 | Crystal Palace | 1 : 0 | Aston Villa | |||||
31.08
16:00
Leicester City
Bournemouth
3
1
|
31.08.2019 16:00 | Leicester City | 3 : 1 | Bournemouth | |||||
31.08
16:00
Manchester City
Brighton
4
0
|
31.08.2019 16:00 | Manchester City | 4 : 0 | Brighton | |||||
31.08
16:00
Newcastle United
Watford
1
1
|
31.08.2019 16:00 | Newcastle United | 1 : 1 | Watford | |||||
31.08
16:00
West Ham
Norwich City
2
0
|
31.08.2019 16:00 | West Ham | 2 : 0 | Norwich City | |||||
31.08
18:30
Burnley
Liverpool
0
3
|
31.08.2019 18:30 | Burnley | 0 : 3 | Liverpool |
31.08
17:00
Osasuna
Barcelona
2
2
|
31.08.2019 17:00 | Osasuna | 2 : 2 | Barcelona | |||||
31.08
19:00
Getafe
Deportivo Alavés
1
1
|
31.08.2019 19:00 | Getafe | 1 : 1 | Deportivo Alavés | |||||
31.08
19:00
Levante
Real Valladolid
2
0
|
31.08.2019 19:00 | Levante | 2 : 0 | Real Valladolid | |||||
31.08
21:00
Real Betis
Leganés
2
1
|
31.08.2019 21:00 | Real Betis | 2 : 1 | Leganés |
31.08
15:30
Bayern München
Mainz 05
6
1
|
31.08.2019 15:30 | Bayern München | 6 : 1 | Mainz 05 | |||||
31.08
15:30
Bayer Leverkusen
Hoffenheim
0
0
|
31.08.2019 15:30 | Bayer Leverkusen | 0 : 0 | Hoffenheim | |||||
31.08
15:30
Wolfsburg
Paderborn
1
1
|
31.08.2019 15:30 | Wolfsburg | 1 : 1 | Paderborn | |||||
31.08
15:30
Freiburg
Köln
1
2
|
31.08.2019 15:30 | Freiburg | 1 : 2 | Köln | |||||
31.08
15:30
Schalke 04
Hertha BSC
3
0
|
31.08.2019 15:30 | Schalke 04 | 3 : 0 | Hertha BSC | |||||
31.08
18:30
Union Berlin
Borussia Dortmund
3
1
|
31.08.2019 18:30 | Union Berlin | 3 : 1 | Borussia Dortmund |
31.08
18:00
Milan
Brescia
1
0
|
31.08.2019 18:00 | Milan | 1 : 0 | Brescia | |||||
31.08
20:45
Juventus
Napoli
4
3
|
31.08.2019 20:45 | Juventus | 4 : 3 | Napoli |
31.08
17:30
Olympique Lyonnais
Bordeaux
1
1
|
31.08.2019 17:30 | Olympique Lyonnais | 1 : 1 | Bordeaux | |||||
31.08
20:00
Angers
Dijon
2
0
|
31.08.2019 20:00 | Angers | 2 : 0 | Dijon | |||||
31.08
20:00
Toulouse
Amiens SC
2
0
|
31.08.2019 20:00 | Toulouse | 2 : 0 | Amiens SC | |||||
31.08
20:00
Nantes
Montpellier
1
0
|
31.08.2019 20:00 | Nantes | 1 : 0 | Montpellier | |||||
31.08
20:00
Nîmes
Brest
3
0
|
31.08.2019 20:00 | Nîmes | 3 : 0 | Brest |
31.08
15:00
Ngozi City
Flambeau du Centre
2
3
|
31.08.2019 15:00 | Ngozi City | 2 : 3 | Flambeau du Centre | |||||
31.08
16:00
Bujumbura City
Aigle Noir
1
2
|
31.08.2019 16:00 | Bujumbura City | 1 : 2 | Aigle Noir |
31.08
20:00
Spartak ŽK
Voždovac
2
1
|
31.08.2019 20:00 | Spartak ŽK | 2 : 1 | Voždovac | |||||
31.08
18:45
Vojvodina
Crvena zvezda
1
2
|
31.08.2019 18:45 | Vojvodina | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
31.08
20:00
Mačva
Radnik
1
1
|
31.08.2019 20:00 | Mačva | 1 : 1 | Radnik |
31.08
17:00
Smederevo 1924
RFK Grafičar
1
2
|
31.08.2019 17:00 | Smederevo 1924 | 1 : 2 | RFK Grafičar | |||||
31.08
19:00
Novi Pazar
Budućnost
2
0
|
31.08.2019 19:00 | Novi Pazar | 2 : 0 | Budućnost | |||||
31.08
17:00
Zemun
Kolubara
1
0
|
31.08.2019 17:00 | Zemun | 1 : 0 | Kolubara | |||||
31.08
17:00
Radnički (P)
Trayal
2
1
|
31.08.2019 17:00 | Radnički (P) | 2 : 1 | Trayal | |||||
31.08
16:00
Kabel
OFK Žarkovo
0
0
|
31.08.2019 16:00 | Kabel | 0 : 0 | OFK Žarkovo | |||||
31.08
17:00
Dinamo
Zlatibor
0
0
|
31.08.2019 17:00 | Dinamo | 0 : 0 | Zlatibor | |||||
31.08
19:00
OFK Bačka
Sinđelić
3
2
|
31.08.2019 19:00 | OFK Bačka | 3 : 2 | Sinđelić | |||||
31.08
17:00
Radnički 1923
Metalac
1
2
|
31.08.2019 17:00 | Radnički 1923 | 1 : 2 | Metalac |
31.08
17:30
Partizan
Voždovac
1
3
|
31.08.2019 17:30 | Partizan | 1 : 3 | Voždovac | |||||
31.08
11:00
Trajal
Mladost (L)
1
1
|
31.08.2019 11:00 | Trajal | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
31.08
11:00
Crvena zvezda
Napredak
0
0
|
31.08.2019 11:00 | Crvena zvezda | 0 : 0 | Napredak | |||||
31.08
11:00
TSC
Vojvodina
1
4
|
31.08.2019 11:00 | TSC | 1 : 4 | Vojvodina |
31.08
13:30
Sloboda (U)
Šumadija 1903
5
0
|
31.08.2019 13:30 | Sloboda (U) | 5 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
31.08
13:30
Borac 1926
Šumadija (A)
6
1
|
31.08.2019 13:30 | Borac 1926 | 6 : 1 | Šumadija (A) | |||||
31.08
13:30
Radnički 1923
Mačva
1
1
|
31.08.2019 13:30 | Radnički 1923 | 1 : 1 | Mačva | |||||
31.08
13:30
Novi Pazar
Smederevo 1924
2
0
|
31.08.2019 13:30 | Novi Pazar | 2 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
31.08
13:30
Javor
Sloboda (Č)
2
0
|
31.08.2019 13:30 | Javor | 2 : 0 | Sloboda (Č) | |||||
31.08
13:30
Metalac (GM)
Karađorđe
5
0
|
31.08.2019 13:30 | Metalac (GM) | 5 : 0 | Karađorđe | |||||
31.08
13:30
Radnički (V)
Sloga (P)
3
1
|
31.08.2019 13:30 | Radnički (V) | 3 : 1 | Sloga (P) | |||||
31.08
13:30
Budućnost Krušik 2014
Loznica
2
1
|
31.08.2019 13:30 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 1 | Loznica | |||||
31.08
13:30
Jedinstvo (Ub)
Sloga (K)
1
1
|
31.08.2019 13:30 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 1 | Sloga (K) |
31.08
10:00
Petar Puača
Radnički (Z)
5
3
|
31.08.2019 10:00 | Petar Puača | 5 : 3 | Radnički (Z) | |||||
31.08
10:00
Radnički (NP)
Dinamo 1945
1
4
|
31.08.2019 10:00 | Radnički (NP) | 1 : 4 | Dinamo 1945 | |||||
31.08
10:00
Index
OFK Vršac
1
1
|
31.08.2019 10:00 | Index | 1 : 1 | OFK Vršac | |||||
31.08
10:00
Železničar
Inđija
2
1
|
31.08.2019 10:00 | Železničar | 2 : 1 | Inđija |
31.08
16:00
Kopernikus Želežničar
Timok 1919
2
1
|
31.08.2019 16:00 | Kopernikus Želežničar | 2 : 1 | Timok 1919 | |||||
31.08
11:00
Moravac Orion
Real
0
3
|
31.08.2019 11:00 | Moravac Orion | 0 : 3 | Real |
31.08
10:00
Njerš Ištvan
Kabel
1
4
|
31.08.2019 10:00 | Njerš Ištvan | 1 : 4 | Kabel |
31.08
16:00
Brezovica
Mačva 2
0
8
|
31.08.2019 16:00 | Brezovica | 0 : 8 | Mačva 2 | |||||
31.08
16:00
Savacijum
OFK Divci
9
1
|
31.08.2019 16:00 | Savacijum | 9 : 1 | OFK Divci | |||||
31.08
16:00
Radnički Šabački
Šabac
0
3
|
31.08.2019 16:00 | Radnički Šabački | 0 : 3 | Šabac | |||||
31.08
16:00
Mladost
Mačva 1929
0
11
|
31.08.2019 16:00 | Mladost | 0 : 11 | Mačva 1929 |
31.08
Brodarac 2
Studentski Grad
2
3
|
31.08.2019 | Brodarac 2 | 2 : 3 | Studentski Grad | |||||
31.08
OFK Žarkovo
DIF
3
2
|
31.08.2019 | OFK Žarkovo | 3 : 2 | DIF | |||||
31.08
Sinđelić
IMT
1
3
|
31.08.2019 | Sinđelić | 1 : 3 | IMT | |||||
31.08
BSK 1925
Bežanija
2
0
|
31.08.2019 | BSK 1925 | 2 : 0 | Bežanija |
31.08
Zvezdara
Jedinstvo
3
2
|
31.08.2019 | Zvezdara | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
31.08
Mladenovac
Palilulac
0
3
|
31.08.2019 | Mladenovac | 0 : 3 | Palilulac | |||||
31.08
Budućnost
IM Rakovica
3
0
|
31.08.2019 | Budućnost | 3 : 0 | IM Rakovica | |||||
31.08
Siti Sport Klub
Torlak
1
3
|
31.08.2019 | Siti Sport Klub | 1 : 3 | Torlak | |||||
31.08
GSP Polet
Poštar 1930
0
2
|
31.08.2019 | GSP Polet | 0 : 2 | Poštar 1930 | |||||
31.08
Novi Beograd
Crvena zvezda
1
3
|
31.08.2019 | Novi Beograd | 1 : 3 | Crvena zvezda |
31.08
16:30
Železničar Kusadak
Slavija
6
3
|
31.08.2019 16:30 | Železničar Kusadak | 6 : 3 | Slavija | |||||
31.08
16:30
Pobeda
Omladinac
4
1
|
31.08.2019 16:30 | Pobeda | 4 : 1 | Omladinac | |||||
31.08
10:30
Mladi radnik 1940
Proleter Mihajlovac
7
2
|
31.08.2019 10:30 | Mladi radnik 1940 | 7 : 2 | Proleter Mihajlovac | |||||
31.08
16:30
Vučak
SASK
0
0
|
31.08.2019 16:30 | Vučak | 0 : 0 | SASK | |||||
31.08
16:30
Udarnik
Sloboda
1
7
|
31.08.2019 16:30 | Udarnik | 1 : 7 | Sloboda |
31.08
Zmaj 1953
OFK Žarkovo
0
2
|
31.08.2019 | Zmaj 1953 | 0 : 2 | OFK Žarkovo | |||||
31.08
OFK Beograd 2
Rojkovac
3
0
|
31.08.2019 | OFK Beograd 2 | 3 : 0 | Rojkovac |
31.08
17:00
Čukarički
Crvena zvezda
3
2
|
31.08.2019 17:00 | Čukarički | 3 : 2 | Crvena zvezda | |||||
31.08
17:00
Kiker
Real Niš
3
0
|
31.08.2019 17:00 | Kiker | 3 : 0 | Real Niš | |||||
31.08
13:00
Mačva
Apolon 4
1
4
|
31.08.2019 13:00 | Mačva | 1 : 4 | Apolon 4 | |||||
31.08
10:00
Rad
Zemun
2
3
|
31.08.2019 10:00 | Rad | 2 : 3 | Zemun |
31.08
11:00
Sloboda (U)
Šumadija 1903
1
0
|
31.08.2019 11:00 | Sloboda (U) | 1 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
31.08
11:00
Borac 1926
Šumadija (A)
2
0
|
31.08.2019 11:00 | Borac 1926 | 2 : 0 | Šumadija (A) | |||||
31.08
11:00
Radnički 1923
Savacijum
2
2
|
31.08.2019 11:00 | Radnički 1923 | 2 : 2 | Savacijum | |||||
31.08
11:00
Novi Pazar
Smederevo 1924
5
1
|
31.08.2019 11:00 | Novi Pazar | 5 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
31.08
11:00
Metalac (GM)
Apolon
3
0
|
31.08.2019 11:00 | Metalac (GM) | 3 : 0 | Apolon | |||||
31.08
11:00
Mladi radnik 1926
Sloga (P)
4
2
|
31.08.2019 11:00 | Mladi radnik 1926 | 4 : 2 | Sloga (P) | |||||
31.08
11:00
Budućnost Krušik 2014
Loznica
2
5
|
31.08.2019 11:00 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 5 | Loznica | |||||
31.08
11:00
Jedinstvo (Ub)
Mladost (L)
0
3
|
31.08.2019 11:00 | Jedinstvo (Ub) | 0 : 3 | Mladost (L) |
31.08
09:30
BSK Borča
Radnički (NB)
3
1
|
31.08.2019 09:30 | BSK Borča | 3 : 1 | Radnički (NB) | |||||
31.08
09:30
Bežanija
Lokomotiva
0
3
|
31.08.2019 09:30 | Bežanija | 0 : 3 | Lokomotiva | |||||
31.08
09:00
BSK 1925
OFK Beograd
0
4
|
31.08.2019 09:00 | BSK 1925 | 0 : 4 | OFK Beograd | |||||
31.08
09:00
011
Voždovac
0
0
|
31.08.2019 09:00 | 011 | 0 : 0 | Voždovac |
31.08
10:00
Dinamo
Kopernikus Želežničar
2
3
|
31.08.2019 10:00 | Dinamo | 2 : 3 | Kopernikus Želežničar | |||||
31.08
10:00
Jagodina Tabane
Trajal
3
0
|
31.08.2019 10:00 | Jagodina Tabane | 3 : 0 | Trajal |
31.08
12:00
Proleter 2006
Kabel
0
3
|
31.08.2019 12:00 | Proleter 2006 | 0 : 3 | Kabel |
31.08
12:00
Petar Puača
Radnički (Zr)
3
6
|
31.08.2019 12:00 | Petar Puača | 3 : 6 | Radnički (Zr) | |||||
31.08
12:00
Index
OFK Vršac
1
1
|
31.08.2019 12:00 | Index | 1 : 1 | OFK Vršac | |||||
31.08
12:00
Železničar
Inđija
2
0
|
31.08.2019 12:00 | Železničar | 2 : 0 | Inđija |
31.08
10:00
Sloga 33
Sušica
2
0
|
31.08.2019 10:00 | Sloga 33 | 2 : 0 | Sušica | |||||
31.08
11:00
Mladi borac
Radnički 1923
1
3
|
31.08.2019 11:00 | Mladi borac | 1 : 3 | Radnički 1923 | |||||
31.08
11:00
OFK Aranđelovac 1979
Partizan 1945
2
2
|
31.08.2019 11:00 | OFK Aranđelovac 1979 | 2 : 2 | Partizan 1945 | |||||
31.08
11:00
Napredak
Karađorđe
5
4
|
31.08.2019 11:00 | Napredak | 5 : 4 | Karađorđe | |||||
31.08
12:00
Jasenica 2017
RSK
1
3
|
31.08.2019 12:00 | Jasenica 2017 | 1 : 3 | RSK |
31.08
10:30
Preporod
Obilić
1
5
|
31.08.2019 10:30 | Preporod | 1 : 5 | Obilić |
31.08
SFS Borac
Morava (R)
2
0
|
31.08.2019 | SFS Borac | 2 : 0 | Morava (R) | |||||
31.08
Lider MGM
Župa
1
0
|
31.08.2019 | Lider MGM | 1 : 0 | Župa | |||||
31.08
Blizna
OFK Sinđelić
1
4
|
31.08.2019 | Blizna | 1 : 4 | OFK Sinđelić | |||||
31.08
Trayal Knez Lazar
Mali Bor
4
0
|
31.08.2019 | Trayal Knez Lazar | 4 : 0 | Mali Bor | |||||
31.08
Temnić 1924
OFK Lugomir
0
1
|
31.08.2019 | Temnić 1924 | 0 : 1 | OFK Lugomir | |||||
31.08
Morava 1918
Radnički (S)
4
3
|
31.08.2019 | Morava 1918 | 4 : 3 | Radnički (S) |
31.08
16:30
Sloboda (Č)
Sloga
3
1
|
31.08.2019 16:30 | Sloboda (Č) | 3 : 1 | Sloga | |||||
31.08
16:30
Čačak 94
Jedinstvo Putevi
1
0
|
31.08.2019 16:30 | Čačak 94 | 1 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
31.08
16:30
FAP
Jošanica
3
1
|
31.08.2019 16:30 | FAP | 3 : 1 | Jošanica | |||||
31.08
16:30
Zlatibor
Polet (Lj)
0
0
|
31.08.2019 16:30 | Zlatibor | 0 : 0 | Polet (Lj) | |||||
31.08
16:30
Takovo
BIP
0
3
|
31.08.2019 16:30 | Takovo | 0 : 3 | BIP | |||||
31.08
16:30
Sloga (BB)
Zlatar
4
0
|
31.08.2019 16:30 | Sloga (BB) | 4 : 0 | Zlatar |
31.08
16:30
Mačva 1929
Železničar
2
1
|
31.08.2019 16:30 | Mačva 1929 | 2 : 1 | Železničar | |||||
31.08
16:30
Pčelinjo
Mačva 2
3
2
|
31.08.2019 16:30 | Pčelinjo | 3 : 2 | Mačva 2 | |||||
31.08
16:30
Senjak
Sloga
5
1
|
31.08.2019 16:30 | Senjak | 5 : 1 | Sloga | |||||
31.08
16:30
Šabac
Jadar 07
7
4
|
31.08.2019 16:30 | Šabac | 7 : 4 | Jadar 07 | |||||
31.08
16:30
Radnički (K)
Radnički (V)
1
3
|
31.08.2019 16:30 | Radnički (K) | 1 : 3 | Radnički (V) | |||||
31.08
16:30
Ribnica
Drina
4
1
|
31.08.2019 16:30 | Ribnica | 4 : 1 | Drina | |||||
31.08
16:30
Omladinac 2014
Sunrise
3
0
|
31.08.2019 16:30 | Omladinac 2014 | 3 : 0 | Sunrise |
31.08
11:00
Sloga (K)
Kosmet
3
0
|
31.08.2019 11:00 | Sloga (K) | 3 : 0 | Kosmet | |||||
31.08
11:00
OFK Ras(ODUSTAO)
Bane 1931
|
31.08.2019 11:00 | OFK Ras(ODUSTAO) | : | Bane 1931 |
31.08
10:00
Dinamo 1945
Radnički (K)
3
1
|
31.08.2019 10:00 | Dinamo 1945 | 3 : 1 | Radnički (K) |
31.08
10:00
Inđija
Prof. Bolesnikov
1
2
|
31.08.2019 10:00 | Inđija | 1 : 2 | Prof. Bolesnikov | |||||
31.08
10:00
Radnički (Š)
RFK Novi Sad 1921
0
2
|
31.08.2019 10:00 | Radnički (Š) | 0 : 2 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
31.08
10:00
Vojvodina
Petar Puača
5
0
|
31.08.2019 10:00 | Vojvodina | 5 : 0 | Petar Puača |
31.08
10:00
Kabel
TSC
1
6
|
31.08.2019 10:00 | Kabel | 1 : 6 | TSC | |||||
31.08
10:00
Radnički (S)
Radnički 1912
2
0
|
31.08.2019 10:00 | Radnički (S) | 2 : 0 | Radnički 1912 |
31.08
10:00
Bačka
Spartak '07
9
4
|
31.08.2019 10:00 | Bačka | 9 : 4 | Spartak '07 |
31.08
11:00
Podunavac
Budućnost
1
6
|
31.08.2019 11:00 | Podunavac | 1 : 6 | Budućnost | |||||
31.08
10:00
Osipaonica
Cerovac 2013
17
0
|
31.08.2019 10:00 | Osipaonica | 17 : 0 | Cerovac 2013 | |||||
31.08
12:30
Mladi radnik 1940
Proleter Mihajlovac
7
1
|
31.08.2019 12:30 | Mladi radnik 1940 | 7 : 1 | Proleter Mihajlovac | |||||
31.08
10:00
Bresje Superior
Sloga
6
1
|
31.08.2019 10:00 | Bresje Superior | 6 : 1 | Sloga | |||||
31.08
10:00
Udarnik
Sloboda
8
6
|
31.08.2019 10:00 | Udarnik | 8 : 6 | Sloboda |
31.08
10:00
Savacijum
Mačva
1
1
|
31.08.2019 10:00 | Savacijum | 1 : 1 | Mačva | |||||
31.08
10:00
Senjak
Jedinstvo
1
4
|
31.08.2019 10:00 | Senjak | 1 : 4 | Jedinstvo | |||||
31.08
10:00
Loznica
Radnički
2
1
|
31.08.2019 10:00 | Loznica | 2 : 1 | Radnički | |||||
31.08
10:00
Omladinac 2014
Sun Rise
1
2
|
31.08.2019 10:00 | Omladinac 2014 | 1 : 2 | Sun Rise |
31.08
12:00
Sloboda (Č)
Takovo
0
0
|
31.08.2019 12:00 | Sloboda (Č) | 0 : 0 | Takovo | |||||
31.08
10:00
Čačak 94
Mladost
0
5
|
31.08.2019 10:00 | Čačak 94 | 0 : 5 | Mladost | |||||
31.08
11:00
Budućnost
Kinder
1
5
|
31.08.2019 11:00 | Budućnost | 1 : 5 | Kinder | |||||
31.08
11:00
Metalac
Javor Matis
3
1
|
31.08.2019 11:00 | Metalac | 3 : 1 | Javor Matis |
31.08
10:00
Mladi radnik 1926
Soko 2015
6
0
|
31.08.2019 10:00 | Mladi radnik 1926 | 6 : 0 | Soko 2015 | |||||
31.08
10:00
VGSK
Železničar
5
0
|
31.08.2019 10:00 | VGSK | 5 : 0 | Železničar | |||||
31.08
11:00
Plana
Sloga 33
4
1
|
31.08.2019 11:00 | Plana | 4 : 1 | Sloga 33 | |||||
31.08
10:00
Jasenica 2017
Bačinac
0
6
|
31.08.2019 10:00 | Jasenica 2017 | 0 : 6 | Bačinac |
31.08
16:30
Loznica
Šampion
1
1
|
31.08.2019 16:30 | Loznica | 1 : 1 | Šampion | |||||
31.08
11:00
Plana
Kraljica Marija
6
0
|
31.08.2019 11:00 | Plana | 6 : 0 | Kraljica Marija | |||||
31.08
12:00
Karađorđe
Jedinstvo (Ub)
2
6
|
31.08.2019 12:00 | Karađorđe | 2 : 6 | Jedinstvo (Ub) |
31.08
Vučice
Majdanpek
1
0
|
31.08.2019 | Vučice | 1 : 0 | Majdanpek | |||||
31.08
Preševo
Mašinac
0
3
|
31.08.2019 | Preševo | 0 : 3 | Mašinac | |||||
31.08
Jedinstvo 2014
Jagodina
4
1
|
31.08.2019 | Jedinstvo 2014 | 4 : 1 | Jagodina |
31.08
09:30
TSC
Arena SU
1
1
|
31.08.2019 09:30 | TSC | 1 : 1 | Arena SU | |||||
31.08
10:00
Subotica '08
Radnički 1905
7
0
|
31.08.2019 10:00 | Subotica '08 | 7 : 0 | Radnički 1905 |