XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 195 utakmica za dan
Subota, 17 Avgust 2019

Fudbal

17.08.2019 20:00 Mladost : Radnički (N)
17.08.2019 20:00 Spartak ŽK : Crvena zvezda
17.08.2019 20:00 Čukarički : Proleter
17.08.2019 17:00 Inđija : Radnik
17.08.2019 17:00 Borac 1926 : Mladi radnik 1926
17.08.2019 17:00 Šumadija (A) : Sloga 33
17.08.2019 17:00 Tutin : Jošanica
17.08.2019 17:00 Mokra Gora : Trepča
17.08.2019 17:00 Takovo : Sušica
17.08.2019 17:00 Jedinstvo : Sloga (P)
17.08.2019 17:00 Loznica : Mačva 1929
17.08.2019 17:00 Hajduk 1912 : Omladinac
17.08.2019 17:00 Bačka 1901 : Dunav
17.08.2019 17:00 Radnički (SM) : OFK Vršac
17.08.2019 17:00 Radnički 1912 : Vojvodina 1928
17.08.2019 17:00 Borac : Bečej 1918
17.08.2019 17:00 Radnički (Zr) : Dinamo 1945
17.08.2019 17:00 1. Maj Ruma : Kozara
17.08.2019 17:00 Železničar : Bratstvo 1946
17.08.2019 17:00 Jedinstvo : Moravac Orion
17.08.2019 17:00 Dunav : OFK Sinđelić
17.08.2019 17:00 OFK Topličanin : Trstenik PPT
17.08.2019 17:00 Jagodina Tabane : Rembas
17.08.2019 17:00 GFK Dubočica : Budućnost
17.08.2019 17:00 Brodarac : Lokomotiva
17.08.2019 17:00 IMT : Radnički (NB)
17.08.2019 10:00 Teleoptik 1 : 0 Jedinstvo
2.pol GSP Polet Dorćol 1 : 2 Sremčica
17.08.2019 17:00 OFK Beograd : Crvena zvezda
17.08.2019 17:00 Sloga 1924 : Rudar 1947
17.08.2019 17:00 Mladi borac : Polet
17.08.2019 17:00 Spartak : OFK Divci
17.08.2019 17:00 Ribnica : Rađevac
17.08.2019 17:00 Zadrugar : Mladost (P)
17.08.2019 17:00 Goč : Polet
17.08.2019 17:00 Gruža : Budućnost
17.08.2019 17:00 Šumadija 1903 : Zvečan
17.08.2019 17:00 GFK Sloboda : Polet (T)
17.08.2019 17:00 Sloga (BB) : Jasen
17.08.2019 17:00 Sevojno : Budućnost
17.08.2019 17:00 OFK Mladost APA : OFK Vrbas
17.08.2019 17:00 ČSK Pivara : Sloga
17.08.2019 17:00 Krila Krajine : Tekstilac
17.08.2019 17:00 Sloga (E) : Sloga (T)
17.08.2019 17:00 Crvena zvezda : Jedinstvo (SP)
17.08.2019 17:00 Mladost (BJ) : Mladost (NS)
17.08.2019 17:00 Proleter (BK) : Crvena zvezda (VS)
17.08.2019 17:00 Naftagas : Sloboda
17.08.2019 17:00 Kikinda 1909 : Banat (Č)
17.08.2019 17:00 Krajina : Mladost (O)
17.08.2019 17:00 Jedinstvo (NB) : Begej
17.08.2019 17:00 OFK Kosanica : Sloga
17.08.2019 17:00 Pčinja : Budućnost
17.08.2019 17:00 Nebeski Andjeli : Čekmin
17.08.2019 17:00 Timok 1919 : Rajko Mitić
17.08.2019 17:00 Đerdap : Bor 1919
17.08.2019 17:00 BSK : OFK 019
17.08.2019 17:00 Sloga : Jastrebac
17.08.2019 17:00 Jedinstvo (P) : Mačkovac
17.08.2019 17:00 Morava 1918 : Jedinstvo 1936
17.08.2019 17:00 Šumadija : Prva Iskra
17.08.2019 10:00 BASK : Napredak
17.08.2019 17:00 Turbina : Mladost
17.08.2019 17:30 Đerdap : Železničar
17.08.2019 17:30 Rudar 2001 : Sloga (B)
17.08.2019 17:00 OFK Brđanac : OFK Osečina
17.08.2019 17:30 Jedinstvo 1924 (VL) : Mladost (PP)
17.08.2019 17:30 Sinđelić : Drina
17.08.2019 17:30 Mladi radnik 1925 : Mladost
17.08.2019 17:30 Ovčar : Napredak
17.08.2019 17:30 Parmenac : Dedinje Junajted
17.08.2019 17:00 Kordun : Budućnost (P)
17.08.2019 17:00 ŽAK : Tvrđava
17.08.2019 17:00 Radnički 1905 : Njegoš
17.08.2019 17:00 Sloga : Obilić (NK)
17.08.2019 17:00 Panonija IM Topola : Proleter (Nj)
17.08.2019 17:00 Napredak : Jadran
17.08.2019 17:30 Radnički : Mitros
17.08.2019 17:30 Partizan : Borac (K)
17.08.2019 17:30 Tamiš : Delija
17.08.2019 17:30 Vojvodina : 2. Oktobar
17.08.2019 17:30 Lehel : Omladinac FAM
17.08.2019 17:30 Jedinstvo : Potisje
17.08.2019 17:30 Rusanda : OFK Klek
17.08.2019 17:30 Mladost BD : Polet
17.08.2019 17:30 Radnički 1911 : Borac
17.08.2019 17:30 Crvena Zvezda : Mladost L
17.08.2019 17:00 Partizan (U) : Potporanj
17.08.2019 17:00 BAK : Spartak 1911
17.08.2019 17:00 Budućnost (A) : Hajdučica
17.08.2019 17:00 Zlot : Ključ
17.08.2019 17:00 Šarbanovac : Brestovac
17.08.2019 17:00 BSK : Radnički
17.08.2019 17:00 Krivelj : Polom
17.08.2019 17:30 Ozren : Osnić
17.08.2019 17:30 Midžor : Rudar Vrška Čuka
17.08.2019 17:30 OFK Knjaz : PRO Rudar
17.08.2019 17:00 Vinogradar : Sloga (Ć)
17.08.2019 17:00 Mladost : Gradina
17.08.2019 17:00 Sebečevac : Sloga (M)
17.08.2019 17:00 FUD : 13. April
17.08.2019 17:00 Trudbenik : Kupci
17.08.2019 17:00 Ribnik : Čitluk
17.08.2019 17:00 Donji Kopaonik : Žabare
17.08.2019 17:00 Varvarin : Šanac
17.08.2019 17:00 Kalenić : Strmovo 1968
17.08.2019 17:00 Crvena Jabuka : Mladost
17.08.2019 17:30 Progorelica : Zvezda
17.08.2019 17:30 Mlada krila : Jedinstvo 2017
17.08.2019 17:00 Kula : Mladost
17.08.2019 17:00 Polet : Partizan
17.08.2019 17:00 Zadrugar : Terekveš
17.08.2019 17:00 Lipar : Stanišić 1920
17.08.2019 17:00 Borac : Hajduk
17.08.2019 17:00 Aleksa Šantić : Omladinac
17.08.2019 17:00 Lider : Jedinstvo
17.08.2019 17:00 OFK Odžaci : Dunav
17.08.2019 17:00 Jedinstvo (Š) : Radnički (P)
17.08.2019 17:00 Kopaonik : Vinogradar
17.08.2019 17:00 Sloga (D) : Garevina
17.08.2019 17:00 Stari Trstenik : Mladost
17.08.2019 17:00 Mladost (GM) : Napredak (Sv)
17.08.2019 17:00 Radnički : Mladost (S)
17.08.2019 17:00 Istok 63 : Pomoravlje
17.08.2019 17:00 Tornjoš : Tisa
17.08.2019 17:00 Hajduk : AFK
17.08.2019 17:00 Tromedja : Horgoš 1911
17.08.2019 17:00 Šampion : Čoka
17.08.2019 17:00 Potisje : Jedinstvo
17.08.2019 17:00 Slavija : Jadran
17.08.2019 17:00 Bačka : Graničar
17.08.2019 20:30 Željezničar : Sloboda
17.08.2019 17:30 Zvijezda 09 : Čelik
17.08.2019 20:30 Borac : Mladost
17.08.2019 17:30 Kozara : Tekstilac
17.08.2019 17:30 Željezničar Sport Team : OFK Sloga
17.08.2019 17:30 Jedinstvo : Krupa
17.08.2019 17:30 Slavija : Rudar Prijedor
17.08.2019 20:30 Alfa Modriča : Podrinje
17.08.2019 13:30 Arsenal : Burnley
17.08.2019 16:00 Aston Villa : Bournemouth
17.08.2019 16:00 Brighton : West Ham
17.08.2019 16:00 Everton : Watford
17.08.2019 16:00 Norwich City : Newcastle United
17.08.2019 16:00 Southampton : Liverpool
17.08.2019 18:30 Manchester City : Tottenham
17.08.2019 17:00 Celta de Vigo : Real Madrid
17.08.2019 19:00 Valencia : Real Sociedad
17.08.2019 20:00 Leganés : Osasuna
17.08.2019 21:00 Villarreal : Granada
17.08.2019 21:00 Deportivo Alavés : Levante
17.08.2019 15:30 Borussia Dortmund : Augsburg
17.08.2019 15:30 Bayer Leverkusen : Paderborn
17.08.2019 15:30 Wolfsburg : Köln
17.08.2019 15:30 Werder Bremen : Fortuna
17.08.2019 15:30 Freiburg : Mainz 05
17.08.2019 18:30 Borussia M'gladbach : Schalke 04
17.08.2019 17:30 Nantes : Olympique Marseille
17.08.2019 20:00 Metz : Monaco
17.08.2019 20:00 Toulouse : Dijon
17.08.2019 20:00 Nîmes : Nice
17.08.2019 20:00 Amiens SC : Lille
17.08.2019 20:00 Bordeaux : Montpellier
17.08.2019 17:00 Zemun : Sloga
17.08.2019 17:30 Mašinac Trejs PZP : Radnički 1923
Poluvreme Crvena zvezda 1 : 0 Vojvodina
17.08.2019 13:30 Mačva : Šumadija 1903
17.08.2019 13:30 Šumadija (A) : Smederevo 1924
17.08.2019 13:30 Sloboda (U) : Sloboda (Č)
17.08.2019 13:30 Borac 1926 : Karađorđe
17.08.2019 13:30 Radnički 1923 : Sloga (P)
17.08.2019 13:30 Novi Pazar : Loznica
17.08.2019 13:30 Javor : Sloga (K)
17.08.2019 13:30 Metalac (GM) : Jedinstvo (Ub)
17.08.2019 13:30 Radnički (V) : Budućnost Krušik 2014
17.08.2019 11:00 Čukarički : OFK Vršac
17.08.2019 17:00 Kiker : Apolon 4
17.08.2019 11:00 Mačva : Zemun
17.08.2019 13:00 Grafičar : Rad
17.08.2019 11:00 Savacijum : Šumadija 1903
17.08.2019 11:00 Šumadija (A) : Smederevo 1924
17.08.2019 11:00 Borac 1926 : Apolon
17.08.2019 11:00 Radnički 1923 : Sloga (P)
17.08.2019 11:00 Novi Pazar : Loznica
17.08.2019 11:00 Javor : Mladost (L)
17.08.2019 11:00 Metalac (GM) : Jedinstvo (Ub)
17.08.2019 11:00 Mladi radnik 1926 : Budućnost Krušik 2014
17.08.2019 Kosmet : Jošanica
17.08.2019 Pazar Juniors : Bane
17.08.2019 Sport Klub 99 : OFK AS 2003
17.08.2019 Bubamara : Kiker
17.08.2019 Sloga : Apolon
17.08.2019 Novi Pazar : Radnički 1923
17.08.2019 OFK Ras : Apolon 4
17.08.2019 Šumadija 1903 : Mokra Gora