XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 566 utakmica za dan
Subota, 19 Oktobar 2019

Fudbal

19.10.2019 18:00 Javor Matis 3 : 2 TSC
19.10.2019 18:00 Proleter 2 : 1 Radnik
19.10.2019 18:00 Radnički (N) 4 : 1 Napredak
19.10.2019 18:00 Voždovac 2 : 0 Mačva
19.10.2019 15:00 Mladost 1 : 0 Partizan
19.10.2019 18:00 Spartak ŽK 3 : 0 Inđija
19.10.2019 15:00 Budućnost 1 : 2 Zlatibor
19.10.2019 15:00 RFK Grafičar 1 : 0 Sinđelić
19.10.2019 15:00 Zemun 0 : 0 Radnički 1923
19.10.2019 15:00 Radnički (P) 3 : 0 OFK Bačka
19.10.2019 14:30 Budućnost Krušik 2014 2 : 0 Jošanica
19.10.2019 14:30 Sloga 33 2 : 1 Trepča
19.10.2019 14:30 Mladi radnik 1926 2 : 0 Sušica
19.10.2019 16:00 Borac 1926 3 : 1 Sloga (P)
19.10.2019 14:30 Šumadija (A) 2 : 1 Mačva 1929
19.10.2019 14:30 Tutin 2 : 0 Loznica
19.10.2019 14:30 Mokra Gora 1 : 0 Jedinstvo
19.10.2019 14:30 Takovo 0 : 4 RSK
19.10.2019 15:00 Omladinac 0 : 0 Vojvodina 1928
19.10.2019 15:00 OFK Vršac 3 : 0 Bečej 1918
19.10.2019 15:00 Hajduk 1912 2 : 0 Kozara
19.10.2019 15:00 Bačka 1901 3 : 1 Bratstvo 1946
19.10.2019 15:00 Radnički (SM) 1 : 3 Železničar
19.10.2019 15:00 Radnički 1912 3 : 0 1. Maj Ruma
19.10.2019 15:00 Moravac Orion 1 : 1 Timočanin
19.10.2019 15:00 Jedinstvo 1 : 4 Rembas
19.10.2019 15:00 Dunav 1 : 1 OFK Topličanin
19.10.2019 13:30 Radnički (O) 1 : 1 OFK Mladenovac
19.10.2019 13:30 Radnički (NB) 0 : 2 BSK Borča
19.10.2019 13:30 Lokomotiva 1 : 1 Jedinstvo
19.10.2019 13:30 IMT 2 : 0 OFK Beograd
19.10.2019 13:30 TEK Sloga 2 : 1 Teleoptik
19.10.2019 14:30 Sloga 1924 3 : 2 Petar Dobrnjac
19.10.2019 14:30 Spartak 1 : 0 Mladost (P)
19.10.2019 14:30 Ribnica 0 : 0 Drina
19.10.2019 14:30 Mladost (D) 4 : 1 Brezovica
19.10.2019 14:30 FAP 3 : 2 Sloboda (Č)
19.10.2019 14:30 Crnokosa 1 : 0 Lunjevica
19.10.2019 18:00 GFK Sloboda 2 : 2 Budućnost
19.10.2019 15:00 OFK Vrbas 7 : 0 Crvenka
19.10.2019 15:00 OFK Mladost APA 6 : 0 Tekstilac
19.10.2019 15:00 ČSK Pivara 1 : 0 Bajša
19.10.2019 15:00 Radnički (NP) 1 : 2 Podrinje
19.10.2019 15:00 Sloga (T) 1 : 0 Sloboda
19.10.2019 15:00 Sloga (E) 3 : 0 Cement
19.10.2019 15:00 Crvena zvezda 0 : 2 Mladost (BJ)
19.10.2019 15:00 Radnički (S) 3 : 0 Banat (Č)
19.10.2019 15:00 Budućnost 2 : 3 Mladost (O)
19.10.2019 15:00 Proleter (BK) 3 : 0 Begej
19.10.2019 15:00 Naftagas 2 : 0 Jedinstvo (NB)
19.10.2019 15:00 Kikinda 1909 2 : 0 Krajina
19.10.2019 15:00 Svetlost Badnjevac 0 : 2 OFK Kosanica
19.10.2019 15:00 Morava 2 : 0 Budućnost
19.10.2019 15:00 Pusta Reka 5 : 1 Žitorađa
19.10.2019 15:00 Rtanj 5 : 3 Brodoremont
19.10.2019 15:00 Rajko Mitić 3 : 1 OFK 019
19.10.2019 15:00 Timok 1919 2 : 0 Balkanski
19.10.2019 15:00 Đerdap 3 : 2 OFK Slatina
19.10.2019 15:00 Sloga 0 : 2 Radnički (S)
19.10.2019 15:00 Jedinstvo (P) 6 : 0 Jedinstvo (M)
19.10.2019 15:00 Morava 1918 0 : 2 Župa
19.10.2019 15:00 OFK Napredak 1929 4 : 1 Svrljig
19.10.2019 11:00 Milutinac 1 : 0 Mladost
19.10.2019 13:30 Šumadija 1 : 1 BSK 1926
19.10.2019 10:00 BASK 2 : 1 Turbina
19.10.2019 15:00 Rudar 2001 0 : 0 Đerdap
19.10.2019 15:00 Jedinstvo 1924 (VL) 2 : 2 Mladost (DD)
19.10.2019 15:00 Sinđelić 3 : 1 Vidojevica
19.10.2019 15:00 Mladi radnik 1925 0 : 0 Mataruge
19.10.2019 15:00 Mladost 1 : 0 Karađorđe
19.10.2019 15:00 Rudar 3 : 0 Popovići Vrnjci
19.10.2019 15:00 Ovčar 5 : 0 Mladost (P)
19.10.2019 15:00 Vojvodina 2 : 1 Borac 46
19.10.2019 15:00 Njegoš 6 : 2 Preporod
19.10.2019 15:00 Proleter (RS) 1 : 1 Obilić (NK)
19.10.2019 15:00 Srbobran 4 : 2 Sutjeska
19.10.2019 15:00 Radnički 1905 1 : 0 Iskra
19.10.2019 15:00 Sloga 1 : 3 Panonija IM Topola
19.10.2019 15:00 Radnički 2 : 0 Hajduk (B)
19.10.2019 15:00 Partizan 2 : 0 Hajduk (V)
19.10.2019 14:30 Omladinac 2 : 2 Tatra
19.10.2019 14:30 OFK Futog 1 : 2 Fruškogorac
19.10.2019 15:00 Delija 2 : 1 Potisje
19.10.2019 15:00 Partizan (U) 0 : 2 Hajdučica
19.10.2019 15:00 BAK 2 : 0 Radnički (B)
19.10.2019 15:00 Brestovac 4 : 3 Rudna Glava
19.10.2019 15:00 Zlot 0 : 1 Polom
19.10.2019 15:00 Šarbanovac 4 : 2 Sloga
19.10.2019 15:00 BSK 9 : 0 Krivelj
19.10.2019 15:00 Ozren 1 : 5 Trebič
19.10.2019 15:00 Hajduk 2 : 1 PRO Rudar
19.10.2019 15:00 Midžor 3 : 0 OFK Rtanj
19.10.2019 13:30 Mladost 0 : 2 Lisović
19.10.2019 13:30 Vinča 4 : 1 OFK Student
19.10.2019 14:00 Elid 2 : 1 Doljevac
19.10.2019 14:00 Rudar Alpos 1 : 2 OFK Rutevac 1908
19.10.2019 14:30 Napredak 0 : 1 Zadrugar
19.10.2019 14:30 Mladost 3 : 4 Dragoš
19.10.2019 14:30 Zvezda 0 : 1 Gnjilan
19.10.2019 10:30 Rakovica 4 : 1 Borac (O)
19.10.2019 15:00 Aluminjum 3 : 2 Mladost (L)
19.10.2019 14:00 Mladost (S) 2 : 1 FSU Južna pruga
19.10.2019 15:00 Rudar 9 : 1 Radnik
19.10.2019 14:30 Radnik : Ibar
19.10.2019 14:30 Kopaonik : Trepča B
19.10.2019 14:30 Rudar : OFK Dif
19.10.2019 Čaglavica : Sitnica
19.10.2019 14:30 Lukavac 0 : 2 Tešnjar
19.10.2019 14:30 Strmovo 1968 6 : 1 Zvizdar 2012
19.10.2019 14:30 Kalenić 0 : 4 Polet (T)
19.10.2019 15:00 Progorelica 3 : 1 Jovo Kursula
19.10.2019 15:00 Mlada krila 2 : 1 Jedinstvo (D)
19.10.2019 15:00 Jedinstvo 2017 1 : 1 Mineral 2015
19.10.2019 15:00 Partizan 3 : 0 Omladinac
19.10.2019 15:00 Borac 1 : 0 Aleksa Šantić
19.10.2019 15:00 Jednota 1 : 1 OFK Bikić
19.10.2019 14:30 Vinogradar 2 : 1 Borac
19.10.2019 15:00 Navalin 8 : 1 Radnički (P)
19.10.2019 15:00 Radnik Sušica 2012 2 : 2 Sloboda
19.10.2019 15:00 14. Oktobar : Mladost
19.10.2019 15:00 Kopaonik 2 : 0 Sloga (L)
19.10.2019 15:00 Stari Trstenik 0 : 0 Poljoprivrednik
19.10.2019 15:00 Borac 8 : 1 Mladi radnik
19.10.2019 14:00 Šumadija 0 : 2 Rudar (P)
19.10.2019 14:00 Budućnost 5 : 1 OFK Juhor 2016
19.10.2019 14:00 Mladost 5 : 1 Jedinstvo
19.10.2019 14:00 Kupinovac 0 : 1 GFK Tabane
19.10.2019 14:00 Sloga 2 : 1 Sinđelić 1934
19.10.2019 15:00 AFK 3 : 0 Čoka
19.10.2019 15:00 Tornjoš 1 : 0 Jedinstvo
19.10.2019 15:00 Potisje 6 : 0 Slavija
19.10.2019 15:00 Milicionar 6 : 2 Torpedo 1924
19.10.2019 15:00 OFK Šabac 5 : 4 Napredak
19.10.2019 15:00 Studenac 2 : 1 Velika Reka
19.10.2019 15:00 Orlovi 0 : 0 Proleter
19.10.2019 15:00 Proleter 5 : 3 Napredak (BT)
19.10.2019 15:00 Omladinac 5 : 3 Terekves
19.10.2019 15:00 Roham 2 : 3 Napredak (Č)
19.10.2019 15:00 Bega 0 : 4 Vojvodina
19.10.2019 14:30 Feniks 0 : 2 Mladost (R)
19.10.2019 15:00 Bata Bulić 0 : 0 Krilaš
19.10.2019 15:00 Bratstvo 1975 : Jadran
19.10.2019 15:00 Proleter 3 : 3 Budućnost
19.10.2019 15:00 Bukovica 2 : 3 Čarapan
19.10.2019 15:00 Makrešane 3 : 1 Gaglovo
19.10.2019 15:00 Borac 5 : 2 Modrica
19.10.2019 15:00 Gornji Stepoš 3 : 1 Rasina
19.10.2019 15:00 Napredak 1 : 2 Slemen
19.10.2019 15:00 Mladost 3 : 3 Jedinstvo
19.10.2019 Jelica 2 : 1 Prilike
19.10.2019 Voćar 6 : 2 Sloga
19.10.2019 Brezova 3 : 1 Dragačevo
19.10.2019 Vrelo 2 : 2 Bratstvo
19.10.2019 14:30 Zeppelin 026 0 : 4 Budućnost
19.10.2019 15:00 Rutevac 1 : 0 Ratar
19.10.2019 15:00 Jastrebac 3 : 1 Škriljac
19.10.2019 14:30 Strmovo 1 : 2 Bistrica
19.10.2019 14:30 Mladost 3 : 0 Jerma
19.10.2019 14:30 Nišavac 6 : 2 Rongo Siti
19.10.2019 15:00 Kastrum 4 : 2 Borac
19.10.2019 15:00 Šljivar 7 : 3 Lovac
19.10.2019 14:00 Borac 4 : 0 Arbanasce
19.10.2019 15:00 Sport 1 : 1 Panonija
19.10.2019 15:00 KSK Konak 1926 1 : 2 Proleter
19.10.2019 15:00 Borac 2 : 1 Partizan
19.10.2019 15:00 Sloga 0 : 5 ŽFK Banat Bagljas
19.10.2019 14:00 Radnik 1 : 1 Popovac
19.10.2019 15:00 Sparta 3 : 0 Mladost (Z)
19.10.2019 14:30 Gornje Sinkovce 4 : 4 Jašunja
19.10.2019 14:30 Veternica 0 : 5 ŠFU Derbi 2016
19.10.2019 14:00 Trnava 2 : 0 Domaćin
19.10.2019 Radnik 0 : 2 Dobrnje
19.10.2019 Rudar 1947 2 : 2 Melnica
19.10.2019 Vukan 4 : 2 Napredak
19.10.2019 Soko 3 : 0 BSK
19.10.2019 Srem (SM) 4 : 3 Srem (SR)
19.10.2019 Borac (VR) 1 : 4 Zmaj
19.10.2019 Poletarac 2 : 1 Sremac
19.10.2019 Graničar 2 : 0 Planinac
19.10.2019 15:00 Graničar 5 : 1 Naša Krajina
19.10.2019 15:00 Sloga (M) 3 : 1 Mladost
19.10.2019 15:00 Janošik 7 : 1 Dobrica
19.10.2019 15:00 Vladimirovac 3 : 0 Gaj
19.10.2019 15:00 Bojić 2 : 1 Jedinstvo
19.10.2019 14:30 ZT Gorovič 0 : 3 Šumadinac
19.10.2019 14:30 Junkovac 2 : 0 Jarmenovci
19.10.2019 15:00 OFK Letnjikovac 1983 4 : 0 Korman
19.10.2019 15:00 Mladost (G) 2 : 3 Mladost (B)
19.10.2019 15:00 Luk 3 : 2 TE Gučevo
19.10.2019 15:00 Jadar 0 : 4 Mladost (DB)
19.10.2019 15:00 Jelav 2 : 1 Sloga
19.10.2019 15:00 Napredak 1927 0 : 0 Jedinstvo (S)
19.10.2019 14:30 Planinac 5 : 4 Vinogradar
19.10.2019 14:30 Nepričava 1 : 5 Ratkovac
19.10.2019 15:30 Proleter 3 : 0 Sloga
19.10.2019 15:00 Selište 6 : 4 Mlava (R)
19.10.2019 15:00 Mladost (K) 3 : 2 Laznica
19.10.2019 Grivac 2 : 1 Polet
19.10.2019 Mladost 1 : 1 Čestin
19.10.2019 00:00 Borac 1 : 3 Šumadinac
19.10.2019 Šumadija : Mladost
19.10.2019 15:00 Budućnost 4 : 0 Proleter
19.10.2019 15:00 BSK 2 : 3 Udarnik
19.10.2019 15:00 Polet 1 : 0 Jedinstvo
19.10.2019 15:00 Tuzla Siti 0 : 3 Radnik
19.10.2019 15:00 Zvijezda 09 0 : 2 Borac
19.10.2019 18:00 Željezničar 2 : 1 Mladost
19.10.2019 15:00 Velež 1 : 0 Zrinjski
19.10.2019 14:30 Tekstilac 1 : 2 Kozara
19.10.2019 14:30 Krupa 4 : 0 Jedinstvo
19.10.2019 14:30 Rudar Prijedor 2 : 1 Slavija
19.10.2019 14:30 Podrinje 2 : 0 Alfa Modriča
19.10.2019 13:30 Zeta 1 : 1 OFK Petrovac
19.10.2019 13:30 Kom 2 : 3 Budućnost
19.10.2019 17:00 Podgorica 1 : 1 Grbalj
19.10.2019 13:30 Rudar 3 : 1 OFK Titograd
19.10.2019 14:30 Iskra 2 : 0 Sutjeska
19.10.2019 13:30 Everton 2 : 0 West Ham
19.10.2019 16:00 Bournemouth 0 : 0 Norwich City
19.10.2019 16:00 Aston Villa 2 : 1 Brighton
19.10.2019 16:00 Chelsea 1 : 0 Newcastle United
19.10.2019 16:00 Leicester City 2 : 1 Burnley
19.10.2019 16:00 Tottenham 1 : 1 Watford
19.10.2019 16:00 Wolverhampton 1 : 1 Southampton
19.10.2019 18:30 Crystal Palace 0 : 2 Manchester City
19.10.2019 16:00 Atlético Madrid 1 : 1 Valencia
19.10.2019 13:00 Eibar 0 : 3 Barcelona
19.10.2019 18:30 Getafe 2 : 0 Leganés
19.10.2019 21:00 Mallorca 1 : 0 Real Madrid
19.10.2019 18:30 Borussia Dortmund 1 : 0 Borussia M'gladbach
19.10.2019 15:30 RB Leipzig 1 : 1 Wolfsburg
19.10.2019 15:30 Werder Bremen 1 : 1 Hertha BSC
19.10.2019 15:30 Fortuna 1 : 0 Mainz 05
19.10.2019 15:30 Augsburg 2 : 2 Bayern München
19.10.2019 00:00 Köln 3 : 0 Paderborn
19.10.2019 15:30 Union Berlin 2 : 0 Freiburg
19.10.2019 20:45 Juventus 2 : 1 Bologna
19.10.2019 15:00 Lazio 3 : 3 Atalanta
19.10.2019 18:00 Napoli 2 : 0 Verona
19.10.2019 20:00 Reims 1 : 0 Montpellier
19.10.2019 20:00 Angers 0 : 1 Brest
19.10.2019 20:00 Metz 1 : 0 Nantes
19.10.2019 20:00 Toulouse 2 : 1 Lille
19.10.2019 00:00 Bordeaux 0 : 1 Saint-Étienne
19.10.2019 20:00 Nîmes 1 : 1 Amiens SC
19.10.2019 17:30 Olympique Lyonnais 0 : 0 Dijon
19.10.2019 12:00 Mačva 1 : 3 Kolubara
19.10.2019 Napredak Junior 2018 : Spartak DOO
19.10.2019 Crvena zvezda B 2018 : ŽGFK Lavice Dubočica
19.10.2019 14:00 Požega : Radnički 1923 (2)
19.10.2019 14:00 Una Fortuna 0 : 3 Slatke male
19.10.2019 15:30 Loznica 7 : 1 Jedinstvo
19.10.2019 14:00 Karađorđe 3 : 0 Šabac
19.10.2019 Topličanin 1 : 5 Morava
19.10.2019 Jedinstvo 2014 : Vučice
19.10.2019 13:00 Rad 2 : 2 Spartak ŽK
19.10.2019 15:00 Internacional 5 : 0 Trajal
19.10.2019 13:30 Šumadija 1903 : Karađorđe
19.10.2019 13:30 Sloboda (Č) 1 : 0 Sloga (P)
19.10.2019 13:30 Smederevo 1924 2 : 3 Loznica
19.10.2019 13:30 Mačva 9 : 0 Sloga (K)
19.10.2019 13:30 Šumadija (A) 1 : 2 Jedinstvo (Ub)
19.10.2019 13:30 Sloboda (U) 5 : 2 Budućnost Krušik 2014
19.10.2019 13:30 Borac 1926 2 : 1 Radnički (V)
19.10.2019 13:30 Radnički 1923 2 : 1 Metalac (GM)
19.10.2019 13:30 Novi Pazar 1 : 2 Javor
19.10.2019 10:00 Index 0 : 2 Železničar
19.10.2019 Kopernikus Želežničar 2 : 0 Sinđelić
19.10.2019 10:00 Spartak ŽK 5 : 0 Kabel
19.10.2019 10:00 Borac (NS) 0 : 8 RFK Novi Sad 1921
19.10.2019 10:00 Njerš Ištvan 3 : 1 Proleter (NS)
19.10.2019 Mundial 2 : 2 Borac
19.10.2019 Jedinstvo Stević 6 : 2 Sloga
19.10.2019 Polet 0 : 5 Jugoslavija
19.10.2019 Omladinac 1927 6 : 0 Dolina
19.10.2019 Mladost 5 : 3 Borac
19.10.2019 Budućnost : Partizan
19.10.2019 Dolovo : Vulturul
19.10.2019 Strela : Dunav
19.10.2019 11:00 Tisa : Senta
19.10.2019 13:30 Polet 0 : 3 Morava
19.10.2019 13:30 Sušica 3 : 0 Borac 1932
19.10.2019 11:10 Zvižd 4 : 4 RSK
19.10.2019 OFK Divci 0 : 8 Savacijum
19.10.2019 Šabac 11 : 0 Radnički Šabački
19.10.2019 Mačva 1929 7 : 0 Mladost
19.10.2019 11:00 Šumadija 1903 1 : 1 Apolon
19.10.2019 11:00 Smederevo 1924 1 : 3 Loznica
19.10.2019 11:00 Savacijum 2 : 1 Mladost (L)
19.10.2019 11:00 Šumadija (A) 1 : 1 Jedinstvo (Ub)
19.10.2019 11:00 Sloboda (U) 4 : 3 Budućnost Krušik 2014
19.10.2019 11:00 Borac 1926 6 : 0 Mladi radnik 1926
19.10.2019 11:00 Radnički 1923 5 : 1 Metalac (GM)
19.10.2019 11:00 Novi Pazar 2 : 0 Javor
19.10.2019 12:30 Kolubara 3 : 1 Voždovac
19.10.2019 09:00 BSK Borča 2 : 1 011
19.10.2019 12:30 Bežanija 3 : 1 BSK 1925
19.10.2019 12:00 Spartak ŽK 5 : 0 Kabel
19.10.2019 12:00 Proleter 2006 2 : 1 Proleter
19.10.2019 12:00 Index 0 : 1 Železničar
19.10.2019 10:00 Sušica 3 : 0 Partizan 1945
19.10.2019 10:00 Rudar 1 : 2 Jasenica 2017
19.10.2019 10:00 Sloga 33 2 : 2 Napredak
19.10.2019 11:00 Mladi borac 4 : 2 OFK Aranđelovac 1979
19.10.2019 Mladost : Jedinstvo
19.10.2019 Omladinac 0 : 12 Dinamo 1945
19.10.2019 Borac : Voja Gačić
19.10.2019 Proleter 0 : 13 Radnički
19.10.2019 15:00 Obilić 3 : 4 Bajša
19.10.2019 10:00 Radnički 1905 1 : 0 Bačka 1901
19.10.2019 10:30 Preporod 2 : 2 Srbobran
19.10.2019 12:00 Jedinstvo Putevi 2 : 1 Polet (Lj)
19.10.2019 12:00 Sloga 0 : 0 BIP
19.10.2019 00:00 Železničar 1 : 2 Radnički (V)
19.10.2019 00:00 Šabac 5 : 0 Radnički (K)
19.10.2019 15:00 Jadar 4 : 3 Podrinje
19.10.2019 15:00 Loznica B : Radnički
19.10.2019 11:00 Bane 1931 : Kiker
19.10.2019 10:00 Pazar Juniors 1 : 2 Radnički 1923
19.10.2019 11:00 Sloga (K) 4 : 0 Šumadija 1903
19.10.2019 11:00 OFK Ras : Novi Pazar
19.10.2019 OFK Beograd 3 : 0 Radnički (NB)
19.10.2019 Čukarički 5 : 4 Rad
19.10.2019 10:00 Proleter 2006 1 : 5 OFK Vršac
19.10.2019 10:00 Voja Gačić 9 : 1 ŽAK
19.10.2019 10:00 Coerver junior FA 1 : 5 Radnički (K)
19.10.2019 10:00 Železničar 2 : 4 Radnički (Z)
19.10.2019 10:00 Radnički (SM) 2 : 0 Jedinstvo (SP)
19.10.2019 10:00 Inđija 8 : 0 Petar Puača
19.10.2019 10:00 TSC 4 : 0 GDM 021
19.10.2019 10:00 Radnički (S) 0 : 9 Spartak ŽK
19.10.2019 Budućnost 11 : 0 Hajdučica
19.10.2019 OFK Plandište 12 : 0 Ševac
19.10.2019 10:00 Kristal 2018 7 : 0 Banat
19.10.2019 BAK 3 : 0 Mladost
19.10.2019 Tempo 0 : 5 Dolina
19.10.2019 Unirea 2 : 4 Borac
19.10.2019 Stari Tamiš 0 : 4 Glogonj
19.10.2019 BSK 3 : 0 Radnički
19.10.2019 Spartak 1911 8 : 2 Kolonija
19.10.2019 Sloga 4 : 1 Omladinac 1927
19.10.2019 00:00 Borac 1 : 9 Voja Gačić
19.10.2019 Mladost 6 : 1 Dinamo 1945
19.10.2019 11:00 CFK 3 : 0 Bajša
19.10.2019 09:00 Preporod 1 : 8 Spartak '06
19.10.2019 10:00 Budućnost : Cerovac 2013
19.10.2019 11:00 Podunavac 1 : 3 Proleter Mihajlovac
19.10.2019 10:00 Osipaonica : Sloga
19.10.2019 12:30 Mladi radnik 1940 17 : 0 Sloboda
19.10.2019 10:00 Bresje Superior 5 : 3 Udarnik
19.10.2019 09:00 Tisa : Njerš Ištvan
19.10.2019 10:00 Železničar 2 : 0 Radnički
19.10.2019 10:00 Savacijum 2 : 0 Budućnost-Krušik 2014
19.10.2019 10:00 Senjak 5 : 1 Zadrugar
19.10.2019 10:00 Šabac 3 : 1 Loznica
19.10.2019 10:00 Takovo 0 : 4 Gaučosi
19.10.2019 13:30 Kinder 0 : 6 Sloga (P)
19.10.2019 12:00 Sloboda (Č) 0 : 5 Metalac
19.10.2019 10:00 Čačak 94 0 : 3 Sloga (BB)
19.10.2019 11:00 Budućnost 0 : 6 Zlatibor
19.10.2019 12:00 Smederevo 1924 9 : 1 Sloga 33
19.10.2019 11:00 Železničar 1 : 3 Cepelin 026
19.10.2019 13:30 Soko 2015 2 : 2 Bačinac
19.10.2019 10:00 Petlić SD 2006 2 : 4 Jasenica 2017
19.10.2019 10:00 Mladi radnik 1926 0 : 0 RSK
19.10.2019 10:00 Pomoravlje 1946 0 : 8 AF Duljaj
19.10.2019 10:00 GFK Dubočica 1 : 0 Ternoci
19.10.2019 Rudar : Kolašin
19.10.2019 Radnik : Trepča
19.10.2019 Mokra Gora : Kosmet
19.10.2019 Zvečan : Kopaonik
19.10.2019 14:00 Heroj Polet : Trudbenik
19.10.2019 15:00 PKB 4 : 1 Šumadinac
19.10.2019 15:00 Kosmaj : Banja
19.10.2019 Savac : Radnički 1923
19.10.2019 00:00 Požega 0 : 4 Vašarište
19.10.2019 00:00 Šampion 1 : 3 Kraljica Marija
19.10.2019 00:00 Loznica 5 : 0 Karađorđe
19.10.2019 00:00 Sloga 036 0 : 5 Plana
19.10.2019 Jedinstvo 2014 : Morava
19.10.2019 Napredak junior 2018 : Rosulja 2014
19.10.2019 13:30 Lavice Dubočica : Majdanpek
19.10.2019 Jagodina : Mašinac
19.10.2019 Topličanin : Levač
19.10.2019 Voša AS : Spartak D.O.O
19.10.2019 00:00 Nova Kolonija 1 : 6 Bačka
19.10.2019 TSC : Polet
19.10.2019 Banat : Vojvodina
19.10.2019 Voja Gačić : Spartak
19.10.2019 Mladost : Stajićevo 2017
19.10.2019 10:00 Arena SU 2 : 0 Subotica '07
19.10.2019 09:30 CFK 2 : 0 Vinogradar
19.10.2019 10:00 Stepojevac Vaga 0 : 6 Mladost (B)
19.10.2019 10:00 Mladost (C) 0 : 5 Kolubara
19.10.2019 11:00 Šumadija 1 : 1 Radnički
19.10.2019 09:30 National 0 : 4 Pazar Juniors
19.10.2019 Trepča : Kosmet
19.10.2019 Rudar : Zvečan
19.10.2019 Radnik : Sočanica
19.10.2019 Kolašin : Kopaonik
19.10.2019 11:00 Radnički Stobex : Ženski FK
19.10.2019 11:00 Respekt 4 : 0 Rađ
19.10.2019 11:00 Podrinje : Loznica
19.10.2019 11:00 Jedinstvo 2 : 3 Jadar 07

Košarka

19.10.2019 19:00 Borac 86 : 81 Sloboda
19.10.2019 20:00 Dunav 72 : 97 Dynamic
19.10.2019 18:00 Zlatibor 105 : 68 Metalac
19.10.2019 19:00 Napredak 112 : 94 Vojvodina
19.10.2019 18:00 Vršac 77 : 89 OKK Novi Pazar
19.10.2019 18:00 BKK Radnički 64 : 76 Pirot
19.10.2019 16:45 Zemun Fitofarmacija 102 : 89 Fair Play
19.10.2019 16:00 Spartak 88 : 71 Konstantin
19.10.2019 19:00 KKK Radnički 90 : 82 Zdravlje Leskovac
19.10.2019 19:00 Mladost (SP) 97 : 94 Sveti Đorđe
19.10.2019 19:00 Sutjeska 73 : 56 All Star
19.10.2019 18:00 Danilovgrad 70 : 64 Jedinstvo 1950
19.10.2019 19:06 Teodo 80 : 83 Ibar
19.10.2019 18:00 Lovćen 1947 Bemax 72 : 61 Zeta
19.10.2019 19:00 Klik 84 : 72 Čačak 94
19.10.2019 19:00 Hajduk 76 : 71 Železničar
19.10.2019 17:00 Nova Pazova 86 : 62 Topola
19.10.2019 21:00 Radnički (O) 85 : 74 Eko Sport
19.10.2019 20:30 Borča 43 : 84 Slodes
19.10.2019 16:30 OKK Junior 77 : 86 Dimitrovgrad
19.10.2019 18:00 Radnik 87 : 60 Marinos
19.10.2019 18:30 Niš 114 : 62 Mladost Vesna
19.10.2019 18:00 Jablanica 110 : 66 Rtanj
19.10.2019 19:30 Železničar 87 : 86 Šabac
19.10.2019 20:00 Radnički (V) 106 : 79 Mladost 2014
19.10.2019 16:00 Užice 90 : 89 Morava
19.10.2019 17:00 Goč 87 : 75 Okanik
19.10.2019 13:00 Sloga Elite 90 : 64 Prva Petoletka
19.10.2019 17:00 Stari Ras 20 : 0 Kopaonik
19.10.2019 18:30 Basketball Stars 45 : 89 Joker
19.10.2019 19:00 Petrovgrad 64 : 97 Dunav 2014
19.10.2019 18:30 I Came To Play 56 : 50 Bagljaš
19.10.2019 19:00 Apatin 54 : 108 Hercegovac
19.10.2019 19:00 Proleter 82 : 61 Futog
19.10.2019 18:00 Akademik 53 : 76 Karađorđevo
19.10.2019 18:30 Virtus Basket 67 : 70 Dinamo
19.10.2019 18:30 Šimanovci 86 : 76 Jadran
19.10.2019 17:30 Podrinje 94 : 77 Pink
19.10.2019 19:00 Umka Džez 69 : 77 Rivers BM
19.10.2019 14:15 Actavis Academy 80 : 93 Panteri
19.10.2019 17:00 Hajduk Veljko 75 : 68 OKK Sokobanja
19.10.2019 20:00 Igokea 90 : 95 Cedevita Olimpija
19.10.2019 17:00 Mornar 65 : 76 Partizan NIS
19.10.2019 16:30 Radnički (K) 81 : 63 Student Radnički
19.10.2019 17:00 Vrbas Medela 82 : 68 Proleter
19.10.2019 18:30 Crvena zvezda 92 : 91 Kraljevo
19.10.2019 19:00 Partizan 68 : 78 Radivoj Korać
19.10.2019 21:00 Karaburma 49 : 69 Duga
19.10.2019 21:00 Mileševka 78 : 63 Radnički (B)
19.10.2019 15:00 Vršac 69 : 66 Srbobran
19.10.2019 14:00 Bagdala 41 : 40 Bor
19.10.2019 16:15 Dubočica 43 : 68 Paraćin
19.10.2019 17:00 Njegoš 0 : 20 Sivac
19.10.2019 10:00 Kikinda 65 : 75 Stara Pazova
19.10.2019 15:00 Mega Bemax 97 : 87 Partizan NIS
19.10.2019 17:00 Dynamic VIP PAY 84 : 57 Borac
19.10.2019 15:30 Star 85 : 104 Vizura Shark
19.10.2019 14:00 Sloboda 104 : 59 Sloga
19.10.2019 13:30 Radnički 1950 86 : 70 Mladost Veternik NS Basket 07
19.10.2019 15:00 Gimnazijalac Tigar 46 : 57 Ivanjica

Odbojka

19.10.2019 18:00 Partizan 3 : 1 Jedinstvo (SP)
19.10.2019 18:00 Vojvodina NS Seme 3 : 1 Niš
19.10.2019 18:00 Novi Pazar 0 : 3 Spartak (Su)
19.10.2019 17:00 Hajduk Veljko 2 1 : 3 Viner
19.10.2019 Knjaževac : Dunav Stars
19.10.2019 14:00 Timok 3 : 0 Ozren
19.10.2019 14:00 Botafogo : Stražilovo
19.10.2019 16:00 Hajduk : Vrbas
19.10.2019 17:30 Vizura 2 : 3 TENT
19.10.2019 18:00 Ub 0 : 3 Železničar
19.10.2019 18:00 Jedinstvo (SP) 3 : 2 Crvena zvezda
19.10.2019 20:00 Beograd 3 : 2 Partizan
19.10.2019 15:00 Hajduk Veljko 1 : 3 Viner
19.10.2019 16:00 Timok 1 : 3 Ozren
19.10.2019 17:00 Blok Aut : Beočin
19.10.2019 16:00 Elan Volej : Grbić
19.10.2019 18:00 NS Volej Team : Novi Sad 2
19.10.2019 18:00 Hercegovina : Vršac
19.10.2019 18:00 CVS : Goks IN
19.10.2019 16:00 Merkur : Vrbas
19.10.2019 17:00 Bum Volej : Spartak 2
19.10.2019 00:00 Kuršumlija 2 3 : 2 Pusta Reka

Rukomet

19.10.2019 19:00 Spartak Vojput 29 : 28 Železničar 1949
19.10.2019 18:30 Obilić 23 : 27 Dubočica 54
19.10.2019 19:00 Kikinda 29 : 27 Proleter
19.10.2019 19:00 Inđija 24 : 23 Banatski Karlovac
19.10.2019 16:00 Dolovo 23 : 23 Crvena Zvezda
19.10.2019 18:00 PKB 29 : 33 Metaloplastika 2
19.10.2019 18:00 Loznica 24 : 45 Novi Beograd
19.10.2019 18:30 Karađorđe 45 : 31 Šamot 65 2
19.10.2019 19:00 Trepča 24 : 33 Kruševac
19.10.2019 19:00 Bane 25 : 22 Župa 54
19.10.2019 19:00 Jastrebac 32 : 21 Knjaz 1957
19.10.2019 17:00 Paraćin 25 : 31 Zaječar 1949
19.10.2019 19:30 Hajduk Veljko 2 20 : 37 Vlasotince
19.10.2019 20:30 BSK Heba 27 : 30 Aleksinac
19.10.2019 20:00 Dalmatinac 21 : 28 Hercegovac
19.10.2019 14:30 Metalac 28 : 35 PIK Prigrevica
19.10.2019 19:00 Radnički 28 : 33 Slavija
19.10.2019 20:00 Smederevo 2 17 : 26 Jedinstvo 1974
19.10.2019 17:00 Umčari 22 : 21 Lazarevac
19.10.2019 19:00 Rudar 2 40 : 30 Osipaonica
19.10.2019 17:30 Crvena Zvezda 3 28 : 19 Gučevo
19.10.2019 17:00 Barič 24 : 34 RK SC Voždovac 2012 - 2
19.10.2019 16:30 BASK SOKO 27 : 32 Beograd
19.10.2019 15:00 Železničar 1949 - 2 : Nišava
19.10.2019 15:30 Grafičar 37 : 12 Graničar
19.10.2019 11:00 Kljajićevo 16 : 23 Obilić
19.10.2019 18:00 Sivac 69/2 24 : 24 Borac
19.10.2019 20:30 Srbobran 36 : 23 Putinci
19.10.2019 19:30 ŽSK 39 : 20 Hajduk
19.10.2019 16:00 Titel : LSK
19.10.2019 15:00 RK Unirea 23 : 26 Vladimirovac
19.10.2019 18:00 Radnicki 26 : 37 Zrenjanin
19.10.2019 11:00 Hercegovina 2 23 : 36 Crepaja
19.10.2019 15:00 Nexe 32 : 24 Vojvodina
19.10.2019 20:00 Morava 32 : 20 Vrbas Petrol
19.10.2019 19:30 Kolubara 28 : 25 Jedinstvo
19.10.2019 18:00 Priboj 26 : 26 Vranje 1957
19.10.2019 19:00 Prva Petoletka 30 : 36 Zlatar
19.10.2019 19:00 Kuršumlija 37 : 28 Bela Palanka
19.10.2019 19:00 Vojvodina 22 : 26 Železničar
19.10.2019 20:00 Mladost NP 23 : 26 Bekament BB
19.10.2019 19:30 Vrbas 37 : 25 Voždovac 1955
19.10.2019 19:00 Zaječar 1949 26 : 30 Naisa
19.10.2019 15:30 Kučevo 35 : 29 Đerdap
19.10.2019 17:00 Junior 26 : 34 Bor RTB
19.10.2019 18:00 Topličanin 27 : 26 Kikinda
19.10.2019 20:30 ORK Beograd 21 : 27 Sloga
19.10.2019 17:00 Radnički 1964 27 : 19 Mladi radnik
19.10.2019 18:00 Pančevo 37 : 26 Beograd
19.10.2019 17:00 Proleter 37 : 22 Radnički
19.10.2019 18:00 Halas Jožef 20 : 23 Spartak
19.10.2019 19:30 Mokrin 27 : 26 Jadran
19.10.2019 12:00 Napredak 12 29 : 21 Pazar 2003
19.10.2019 12:30 Naisa 2 24 : 26 Radnički (S)
19.10.2019 19:00 Žitorađa 25 : 21 Remesiana
19.10.2019 18:00 Pirot 33 : 26 Vlasotince
19.10.2019 20:00 Prigrevica 10 : 0 Senta
19.10.2019 18:00 Dubočica 18 : 19 Aleksinac

Vaterpolo

19.10.2019 19:45 Medveščak 17 : 6 Triglav
19.10.2019 18:00 VA Cattaro 3 : 17 KVK Radnički
19.10.2019 20:00 Nais 13 : 9 Galeb
19.10.2019 19:00 Solaris 15 : 8 OVK POŠK
19.10.2019 19:00 Valjevo 10 : 10 Taš
19.10.2019 19:45 Novi Beograd 11. april 16 : 5 Banjica
19.10.2019 20:00 Spartak Prozivka 11 : 14 Stari Grad
19.10.2019 11:15 Wind Sport 8 : 11 Rasina
19.10.2019 19:00 Proleter 21 : 2 Mladost
19.10.2019 11:45 Dorćol 8 : 14 Valis

Futsal

19.10.2019 19:00 Vranje 6 : 1 Zemun Samo pravo
19.10.2019 18:30 Vinter sport 5 : 2 Ekonomac
19.10.2019 15:00 Partenon 11 : 7 Oplenac
19.10.2019 16:15 Intelektualac 4 : 5 Futsal Bjankoneri
19.10.2019 20:00 Aranđelovac 3 : 7 Seničani
19.10.2019 20:00 Zlatibor 6 : 2 Sjenica
19.10.2019 18:30 Kosjerić 4 : 1 Šljivići
19.10.2019 18:30 As 9 : 3 Dolap
19.10.2019 16:30 Lindoret 8 : 6 Zadrugar 2017

Hokej

19.10.2019 19:00 Slavija Junior 3 : 2 Hidria Jesenice
19.10.2019 14:15 Mladost 2 : 3 Triglav
19.10.2019 18:00 True Celje 3 : 2 Medveščak