12.10
14:30
Takovo
Budućnost Krušik 2014
2
1
|
12.10.2019 14:30 | Takovo | 2 : 1 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
12.10
14:30
Jedinstvo
Tutin
2
0
|
12.10.2019 14:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Tutin | |||||
12.10
14:30
Loznica
Šumadija (A)
2
1
|
12.10.2019 14:30 | Loznica | 2 : 1 | Šumadija (A) | |||||
12.10
14:30
Mačva 1929
Borac 1926
1
1
|
12.10.2019 14:30 | Mačva 1929 | 1 : 1 | Borac 1926 | |||||
12.10
14:30
Sloga (P)
Proleter Mihajlovac
1
0
|
12.10.2019 14:30 | Sloga (P) | 1 : 0 | Proleter Mihajlovac | |||||
12.10
14:30
Sloga (K)
Mladi radnik 1926
0
0
|
12.10.2019 14:30 | Sloga (K) | 0 : 0 | Mladi radnik 1926 |
12.10
15:00
Radnički (Zr)
Radnički 1912
3
0
|
12.10.2019 15:00 | Radnički (Zr) | 3 : 0 | Radnički 1912 | |||||
12.10
15:00
Bratstvo 1946
Hajduk 1912
3
1
|
12.10.2019 15:00 | Bratstvo 1946 | 3 : 1 | Hajduk 1912 | |||||
12.10
15:00
Kozara
Dunav
2
1
|
12.10.2019 15:00 | Kozara | 2 : 1 | Dunav | |||||
12.10
15:00
Dinamo 1945
OFK Vršac
5
0
|
12.10.2019 15:00 | Dinamo 1945 | 5 : 0 | OFK Vršac | |||||
12.10
15:00
Bečej 1918
Vojvodina 1928
2
2
|
12.10.2019 15:00 | Bečej 1918 | 2 : 2 | Vojvodina 1928 |
12.10
15:00
Dunav
Moravac Orion
1
0
|
12.10.2019 15:00 | Dunav | 1 : 0 | Moravac Orion | |||||
12.10
15:00
OFK Topličanin
Radan
2
0
|
12.10.2019 15:00 | OFK Topličanin | 2 : 0 | Radan | |||||
12.10
15:00
GFK Jagodina
Car Konstantin
2
0
|
12.10.2019 15:00 | GFK Jagodina | 2 : 0 | Car Konstantin | |||||
12.10
15:00
GFK Dubočica
SFS Borac
1
2
|
12.10.2019 15:00 | GFK Dubočica | 1 : 2 | SFS Borac | |||||
12.10
15:00
Trstenik PPT
Temnić 1924
5
1
|
12.10.2019 15:00 | Trstenik PPT | 5 : 1 | Temnić 1924 | |||||
12.10
15:00
OFK Sinđelić
Timočanin
1
0
|
12.10.2019 15:00 | OFK Sinđelić | 1 : 0 | Timočanin |
12.10
11:00
GSP Polet Dorćol
IMT
3
2
|
12.10.2019 11:00 | GSP Polet Dorćol | 3 : 2 | IMT | |||||
12.10
14:30
OFK Beograd
Brodarac
1
0
|
12.10.2019 14:30 | OFK Beograd | 1 : 0 | Brodarac | |||||
12.10
14:30
Sremčica
Lokomotiva
0
1
|
12.10.2019 14:30 | Sremčica | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
12.10
14:30
BSK Borča
OFK Mladenovac
0
0
|
12.10.2019 14:30 | BSK Borča | 0 : 0 | OFK Mladenovac |
12.10
14:30
Mladi borac
Morava
1
0
|
12.10.2019 14:30 | Mladi borac | 1 : 0 | Morava | |||||
12.10
14:30
VGSK
Karađorđe
3
1
|
12.10.2019 14:30 | VGSK | 3 : 1 | Karađorđe |
12.10
14:30
Mladost (D)
Železničar
0
0
|
12.10.2019 14:30 | Mladost (D) | 0 : 0 | Železničar | |||||
12.10
14:30
Zadrugar
Spartak
2
0
|
12.10.2019 14:30 | Zadrugar | 2 : 0 | Spartak | |||||
12.10
14:30
Radnički (V)
OFK Divci
3
0
|
12.10.2019 14:30 | Radnički (V) | 3 : 0 | OFK Divci |
12.10
14:30
Gruža
Šumadija
2
0
|
12.10.2019 14:30 | Gruža | 2 : 0 | Šumadija | |||||
12.10
14:30
Šumadija 1903
Vodojaža
2
1
|
12.10.2019 14:30 | Šumadija 1903 | 2 : 1 | Vodojaža | |||||
12.10
14:30
Bane 1931
OFK Ras
5
2
|
12.10.2019 14:30 | Bane 1931 | 5 : 2 | OFK Ras |
12.10
13:00
Sloga (S)
FAP
5
0
|
12.10.2019 13:00 | Sloga (S) | 5 : 0 | FAP | |||||
12.10
14:30
Sloga (BB)
Polet (Lj)
4
1
|
12.10.2019 14:30 | Sloga (BB) | 4 : 1 | Polet (Lj) | |||||
12.10
14:30
Sevojno
GFK Sloboda
0
4
|
12.10.2019 14:30 | Sevojno | 0 : 4 | GFK Sloboda | |||||
12.10
14:30
Budućnost
Zlatar
6
2
|
12.10.2019 14:30 | Budućnost | 6 : 2 | Zlatar |
12.10
15:00
Krila Krajine
Mladost APA
1
1
|
12.10.2019 15:00 | Krila Krajine | 1 : 1 | Mladost APA | |||||
12.10
15:00
OFK Stari Grad
OFK Vrbas
0
0
|
12.10.2019 15:00 | OFK Stari Grad | 0 : 0 | OFK Vrbas | |||||
12.10
15:00
Crvenka
Vojvodina
1
0
|
12.10.2019 15:00 | Crvenka | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
12.10
15:00
Radnički
Sloga
2
6
|
12.10.2019 15:00 | Radnički | 2 : 6 | Sloga |
12.10
15:00
Mladost (BJ)
Jadran
6
2
|
12.10.2019 15:00 | Mladost (BJ) | 6 : 2 | Jadran | |||||
12.10
15:00
Cement
Hajduk (D)
1
0
|
12.10.2019 15:00 | Cement | 1 : 0 | Hajduk (D) | |||||
12.10
15:00
Mladost (NS)
Sloga (T)
2
1
|
12.10.2019 15:00 | Mladost (NS) | 2 : 1 | Sloga (T) | |||||
12.10
15:00
Podrinje
Jedinstvo (SP)
3
0
|
12.10.2019 15:00 | Podrinje | 3 : 0 | Jedinstvo (SP) |
12.10
15:00
Kikinda 1909
Crvena zvezda (VS)
1
2
|
12.10.2019 15:00 | Kikinda 1909 | 1 : 2 | Crvena zvezda (VS) | |||||
12.10
15:00
Krajina
Naftagas
0
2
|
12.10.2019 15:00 | Krajina | 0 : 2 | Naftagas | |||||
12.10
15:00
Jedinstvo (NB)
Borac (St)
4
0
|
12.10.2019 15:00 | Jedinstvo (NB) | 4 : 0 | Borac (St) | |||||
12.10
15:00
Sloga
Proleter (BK)
2
0
|
12.10.2019 15:00 | Sloga | 2 : 0 | Proleter (BK) | |||||
12.10
15:00
Begej
Budućnost
2
1
|
12.10.2019 15:00 | Begej | 2 : 1 | Budućnost |
12.10
15:00
Sloga
Čekmin
4
0
|
12.10.2019 15:00 | Sloga | 4 : 0 | Čekmin | |||||
12.10
15:00
Budućnost
Svetlost Badnjevac
3
0
|
12.10.2019 15:00 | Budućnost | 3 : 0 | Svetlost Badnjevac | |||||
12.10
15:00
OFK Kosanica
Polet 1980
5
2
|
12.10.2019 15:00 | OFK Kosanica | 5 : 2 | Polet 1980 | |||||
12.10
15:00
Pčinja
Vranjska Banja
9
0
|
12.10.2019 15:00 | Pčinja | 9 : 0 | Vranjska Banja |
12.10
15:00
BSK
Đerdap
2
2
|
12.10.2019 15:00 | BSK | 2 : 2 | Đerdap | |||||
12.10
15:00
Balkanski
Lužnica
6
0
|
12.10.2019 15:00 | Balkanski | 6 : 0 | Lužnica | |||||
12.10
15:00
Brodoremont
Bor 1919
2
1
|
12.10.2019 15:00 | Brodoremont | 2 : 1 | Bor 1919 |
12.10
15:00
Morava 1918
Meševo
1
2
|
12.10.2019 15:00 | Morava 1918 | 1 : 2 | Meševo | |||||
12.10
15:00
Blagotin
Levač
3
0
|
12.10.2019 15:00 | Blagotin | 3 : 0 | Levač | |||||
12.10
15:00
Jedinstvo 1936
Mačkovac
4
2
|
12.10.2019 15:00 | Jedinstvo 1936 | 4 : 2 | Mačkovac |
12.10
15:00
Svrljig
Jedinstvo (GM)
2
3
|
12.10.2019 15:00 | Svrljig | 2 : 3 | Jedinstvo (GM) |
12.10
10:00
BASK
Dunav
5
1
|
12.10.2019 10:00 | BASK | 5 : 1 | Dunav | |||||
12.10
14:30
Turbina
Leštane
0
1
|
12.10.2019 14:30 | Turbina | 0 : 1 | Leštane | |||||
12.10
15:00
Studenski Grad
Milutinac
3
0
|
12.10.2019 15:00 | Studenski Grad | 3 : 0 | Milutinac | |||||
12.10
14:30
Napredak
Vrčin
2
1
|
12.10.2019 14:30 | Napredak | 2 : 1 | Vrčin |
12.10
15:00
Trgovački
Omladinac (Š)
1
2
|
12.10.2019 15:00 | Trgovački | 1 : 2 | Omladinac (Š) | |||||
12.10
15:00
Đerdap
Sloga (L)
2
0
|
12.10.2019 15:00 | Đerdap | 2 : 0 | Sloga (L) |
12.10
14:30
OFK Brđanac
Iskra
2
0
|
12.10.2019 14:30 | OFK Brđanac | 2 : 0 | Iskra | |||||
12.10
14:30
Rubribreza
Radnik (Ub)
3
1
|
12.10.2019 14:30 | Rubribreza | 3 : 1 | Radnik (Ub) |
12.10
15:00
Sinđelić
Mladost (PP)
3
1
|
12.10.2019 15:00 | Sinđelić | 3 : 1 | Mladost (PP) |
12.10
15:30
Parmenac
Omladinac (Z)
2
1
|
12.10.2019 15:30 | Parmenac | 2 : 1 | Omladinac (Z) |
12.10
15:00
Kordun
Budućnost (M)
0
0
|
12.10.2019 15:00 | Kordun | 0 : 0 | Budućnost (M) | |||||
12.10
15:00
ŽAK
Slavija
0
6
|
12.10.2019 15:00 | ŽAK | 0 : 6 | Slavija | |||||
12.10
15:00
Tvrđava
BSK
3
1
|
12.10.2019 15:00 | Tvrđava | 3 : 1 | BSK |
12.10
15:00
Panonija IM Topola
Radnički 1905
3
1
|
12.10.2019 15:00 | Panonija IM Topola | 3 : 1 | Radnički 1905 | |||||
12.10
15:00
Napredak
Obilić (Z)
2
2
|
12.10.2019 15:00 | Napredak | 2 : 2 | Obilić (Z) | |||||
12.10
15:00
Obilić (NK)
Njegoš
0
5
|
12.10.2019 15:00 | Obilić (NK) | 0 : 5 | Njegoš |
12.10
15:00
Rudar
Borac (K)
1
0
|
12.10.2019 15:00 | Rudar | 1 : 0 | Borac (K) |
12.10
15:00
OFK Futog
Omladinac
0
2
|
12.10.2019 15:00 | OFK Futog | 0 : 2 | Omladinac | |||||
12.10
15:00
RFK Novi Sad 1921
Jedinstvo
0
0
|
12.10.2019 15:00 | RFK Novi Sad 1921 | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
12.10
15:00
Slavija
Index
1
1
|
12.10.2019 15:00 | Slavija | 1 : 1 | Index | |||||
12.10
15:00
Fruškogorski partizan
Bačka (Đ)
1
1
|
12.10.2019 15:00 | Fruškogorski partizan | 1 : 1 | Bačka (Đ) |
12.10
15:00
Mladost (L)
Tamiš
2
1
|
12.10.2019 15:00 | Mladost (L) | 2 : 1 | Tamiš |
12.10
15:00
Radnički (K)
Potporanj
4
1
|
12.10.2019 15:00 | Radnički (K) | 4 : 1 | Potporanj |
12.10
15:00
Krivelj
Šarbanovac
0
5
|
12.10.2019 15:00 | Krivelj | 0 : 5 | Šarbanovac | |||||
12.10
15:00
Poreč
Brestovac
3
0
|
12.10.2019 15:00 | Poreč | 3 : 0 | Brestovac | |||||
12.10
15:00
Rudna Glava
Radnički
3
0
|
12.10.2019 15:00 | Rudna Glava | 3 : 0 | Radnički |
12.10
15:00
Midžor
Osnić
7
0
|
12.10.2019 15:00 | Midžor | 7 : 0 | Osnić | |||||
12.10
15:00
OFK Knjaz
Hajduk
1
0
|
12.10.2019 15:00 | OFK Knjaz | 1 : 0 | Hajduk | |||||
12.10
15:00
Rudar Vrška Čuka
Velika Jasikova
0
1
|
12.10.2019 15:00 | Rudar Vrška Čuka | 0 : 1 | Velika Jasikova |
12.10
15:00
Varvarin
Mladost
0
1
|
12.10.2019 15:00 | Varvarin | 0 : 1 | Mladost | |||||
12.10
15:00
Čitluk
Sloga (M)
0
5
|
12.10.2019 15:00 | Čitluk | 0 : 5 | Sloga (M) |
12.10
14:30
Borac (O)
Borac (P)
7
0
|
12.10.2019 14:30 | Borac (O) | 7 : 0 | Borac (P) |
12.10
14:30
Zvezda
Rojkovac
3
0
|
12.10.2019 14:30 | Zvezda | 3 : 0 | Rojkovac |
12.10
14:30
Padina
Sloga
1
0
|
12.10.2019 14:30 | Padina | 1 : 0 | Sloga | |||||
12.10
14:30
Palilula
Rudar Alpos
2
4
|
12.10.2019 14:30 | Palilula | 2 : 4 | Rudar Alpos | |||||
12.10
14:30
Doljevac
Napredak 2012
3
1
|
12.10.2019 14:30 | Doljevac | 3 : 1 | Napredak 2012 |
12.10
14:30
Mladost MG
ŽSK
4
2
|
12.10.2019 14:30 | Mladost MG | 4 : 2 | ŽSK |
12.10
15:00
Vladimir Durković
Zvezda
1
3
|
12.10.2019 15:00 | Vladimir Durković | 1 : 3 | Zvezda | |||||
12.10
15:00
Gnjilan
Padež
4
0
|
12.10.2019 15:00 | Gnjilan | 4 : 0 | Padež | |||||
12.10
15:00
Senjak
Mladost
6
3
|
12.10.2019 15:00 | Senjak | 6 : 3 | Mladost |
12.10
15:00
Sloga (D)
Pobeda 1926
0
0
|
12.10.2019 15:00 | Sloga (D) | 0 : 0 | Pobeda 1926 |
12.10
Sitnica
Gracko
0
1
|
12.10.2019 | Sitnica | 0 : 1 | Gracko | |||||
12.10
14:00
Ugljare
Gračanica
1
9
|
12.10.2019 14:00 | Ugljare | 1 : 9 | Gračanica |
12.10
Sloga
Kusce
3
2
|
12.10.2019 | Sloga | 3 : 2 | Kusce | |||||
12.10
Morava
Oskar
0
3
|
12.10.2019 | Morava | 0 : 3 | Oskar | |||||
12.10
Mineralac
Ropotovo
1
0
|
12.10.2019 | Mineralac | 1 : 0 | Ropotovo | |||||
12.10
Moravac
Rudar
7
1
|
12.10.2019 | Moravac | 7 : 1 | Rudar |
12.10
14:30
Crvena Jabuka
Čučuge
0
2
|
12.10.2019 14:30 | Crvena Jabuka | 0 : 2 | Čučuge | |||||
12.10
14:30
Rudar 1945
Zvizdar 2012
2
2
|
12.10.2019 14:30 | Rudar 1945 | 2 : 2 | Zvizdar 2012 |
12.10
15:00
Bogutovačka Banja
Stubal
3
3
|
12.10.2019 15:00 | Bogutovačka Banja | 3 : 3 | Stubal |
12.10
Borac
Mladost
1
1
|
12.10.2019 | Borac | 1 : 1 | Mladost | |||||
12.10
15:00
Lider
Zadrugar
1
1
|
12.10.2019 15:00 | Lider | 1 : 1 | Zadrugar |
12.10
15:00
Sloven
Sloga (Č)
9
0
|
12.10.2019 15:00 | Sloven | 9 : 0 | Sloga (Č) |
12.10
15:00
Slanobarac
Miletić
2
6
|
12.10.2019 15:00 | Slanobarac | 2 : 6 | Miletić | |||||
12.10
15:00
Železničar
Vinogradar
2
1
|
12.10.2019 15:00 | Železničar | 2 : 1 | Vinogradar |
12.10
15:00
Dunav
Banat (I)
3
2
|
12.10.2019 15:00 | Dunav | 3 : 2 | Banat (I) |
12.10
15:00
Jedinstvo (Š)
Navalin
3
0
|
12.10.2019 15:00 | Jedinstvo (Š) | 3 : 0 | Navalin | |||||
12.10
15:00
Radnički (P)
Milanovo
1
1
|
12.10.2019 15:00 | Radnički (P) | 1 : 1 | Milanovo |
12.10
15:00
Poljoprivrednik
Sloga (D)
0
3
|
12.10.2019 15:00 | Poljoprivrednik | 0 : 3 | Sloga (D) | |||||
12.10
15:00
Velika Drenova
Kopaonik
2
4
|
12.10.2019 15:00 | Velika Drenova | 2 : 4 | Kopaonik | |||||
12.10
15:00
Kamenorezac 76
Vinogradar
1
3
|
12.10.2019 15:00 | Kamenorezac 76 | 1 : 3 | Vinogradar |
12.10
14:30
Rudar (St)
Mladost (GM)
6
2
|
12.10.2019 14:30 | Rudar (St) | 6 : 2 | Mladost (GM) |
12.10
14:30
Budućnost
Ursule
4
0
|
12.10.2019 14:30 | Budućnost | 4 : 0 | Ursule | |||||
12.10
14:30
Sinđelić 1934
Sloboda
1
0
|
12.10.2019 14:30 | Sinđelić 1934 | 1 : 0 | Sloboda | |||||
12.10
14:30
Zenit
Kupinovac
2
1
|
12.10.2019 14:30 | Zenit | 2 : 1 | Kupinovac |
12.10
14:30
Bežanija
Dedinje
2
1
|
12.10.2019 14:30 | Bežanija | 2 : 1 | Dedinje |
12.10
15:00
Potisje
Tisa
8
0
|
12.10.2019 15:00 | Potisje | 8 : 0 | Tisa |
12.10
15:00
Torpedo 1924
Budućnost (DO)
1
0
|
12.10.2019 15:00 | Torpedo 1924 | 1 : 0 | Budućnost (DO) | |||||
12.10
15:00
Cer
Sloboda
5
1
|
12.10.2019 15:00 | Cer | 5 : 1 | Sloboda |
12.10
15:00
Velika Reka
Jezero
4
1
|
12.10.2019 15:00 | Velika Reka | 4 : 1 | Jezero | |||||
12.10
15:00
Jedinstvo (ZA)
7. Juli
3
1
|
12.10.2019 15:00 | Jedinstvo (ZA) | 3 : 1 | 7. Juli | |||||
12.10
15:00
Gučevo 1929
Studenac
4
1
|
12.10.2019 15:00 | Gučevo 1929 | 4 : 1 | Studenac |
12.10
15:00
Jevremovac
Šipurske livade
0
0
|
12.10.2019 15:00 | Jevremovac | 0 : 0 | Šipurske livade |
12.10
14:30
Avala 1939
Lepušnica
3
0
|
12.10.2019 14:30 | Avala 1939 | 3 : 0 | Lepušnica |
12.10
15:00
Vojvodina
Roham
8
3
|
12.10.2019 15:00 | Vojvodina | 8 : 3 | Roham | |||||
12.10
15:00
Napredak (Č)
Omladinac
5
2
|
12.10.2019 15:00 | Napredak (Č) | 5 : 2 | Omladinac | |||||
12.10
15:00
Terekves
Proleter
1
4
|
12.10.2019 15:00 | Terekves | 1 : 4 | Proleter | |||||
12.10
15:00
Napredak (BT)
1. Oktobar
1
2
|
12.10.2019 15:00 | Napredak (BT) | 1 : 2 | 1. Oktobar |
12.10
14:30
Omladinac-Šumadinac (V)
BSK
3
0
|
12.10.2019 14:30 | Omladinac-Šumadinac (V) | 3 : 0 | BSK |
12.10
15:00
Rade Milošević
Zadrugar 1947
4
1
|
12.10.2019 15:00 | Rade Milošević | 4 : 1 | Zadrugar 1947 | |||||
12.10
15:00
Polet S.D.
Manastirica
2
7
|
12.10.2019 15:00 | Polet S.D. | 2 : 7 | Manastirica |
12.10
15:00
Žitkovica 2017
Stig 1955
1
0
|
12.10.2019 15:00 | Žitkovica 2017 | 1 : 0 | Stig 1955 |
12.10
14:30
Venčani
Trešnjevica
6
3
|
12.10.2019 14:30 | Venčani | 6 : 3 | Trešnjevica |
12.10
15:00
Jedinstvo Stević
Slavia
3
0
|
12.10.2019 15:00 | Jedinstvo Stević | 3 : 0 | Slavia |
12.10
15:00
Proleter
Mladost
3
0
|
12.10.2019 15:00 | Proleter | 3 : 0 | Mladost |
12.10
15:00
Gaglovo
Bukovica
1
2
|
12.10.2019 15:00 | Gaglovo | 1 : 2 | Bukovica |
12.10
15:00
Sokograd
Sloga
3
1
|
12.10.2019 15:00 | Sokograd | 3 : 1 | Sloga | |||||
12.10
15:00
Rtanj
Mladost
3
0
|
12.10.2019 15:00 | Rtanj | 3 : 0 | Mladost |
12.10
Vrelo
Gorušica
1
5
|
12.10.2019 | Vrelo | 1 : 5 | Gorušica | |||||
12.10
Bratstvo
Brezova
2
2
|
12.10.2019 | Bratstvo | 2 : 2 | Brezova | |||||
12.10
Dragačevo
Bjelica
4
2
|
12.10.2019 | Dragačevo | 4 : 2 | Bjelica | |||||
12.10
Radnički
Voćar
0
3
|
12.10.2019 | Radnički | 0 : 3 | Voćar | |||||
12.10
15:00
Sloga
Jelica
3
2
|
12.10.2019 15:00 | Sloga | 3 : 2 | Jelica |
12.10
15:00
Badljevica
7. Juli
0
1
|
12.10.2019 15:00 | Badljevica | 0 : 1 | 7. Juli |
12.10
15:00
Ratar
Jastrebac
0
1
|
12.10.2019 15:00 | Ratar | 0 : 1 | Jastrebac | |||||
12.10
15:00
OFK Sloga
Vukašinovac
5
1
|
12.10.2019 15:00 | OFK Sloga | 5 : 1 | Vukašinovac | |||||
12.10
15:00
Jedinstvo
Polet (V)
1
4
|
12.10.2019 15:00 | Jedinstvo | 1 : 4 | Polet (V) |
12.10
15:00
BSK
Dimitrije Tucović
3
8
|
12.10.2019 15:00 | BSK | 3 : 8 | Dimitrije Tucović | |||||
12.10
15:00
Petka
Vreoci
2
1
|
12.10.2019 15:00 | Petka | 2 : 1 | Vreoci |
12.10
15:00
Mladi radnik
Mladost
2
1
|
12.10.2019 15:00 | Mladi radnik | 2 : 1 | Mladost | |||||
12.10
15:00
Borac
Strmovo
5
1
|
12.10.2019 15:00 | Borac | 5 : 1 | Strmovo |
12.10
15:00
Šljivar
Borac
3
0
|
12.10.2019 15:00 | Šljivar | 3 : 0 | Borac |
12.10
14:30
Lepaja 2018
Borac
0
4
|
12.10.2019 14:30 | Lepaja 2018 | 0 : 4 | Borac | |||||
12.10
14:30
Dobrič
Balajnac
8
0
|
12.10.2019 14:30 | Dobrič | 8 : 0 | Balajnac |
12.10
15:00
Milakovac 2018
Koštam Polje
2
1
|
12.10.2019 15:00 | Milakovac 2018 | 2 : 1 | Koštam Polje |
12.10
14:30
Popovac
Razvitak
0
3
|
12.10.2019 14:30 | Popovac | 0 : 3 | Razvitak | |||||
12.10
14:30
Borac 1950
Donja Mutnica
4
0
|
12.10.2019 14:30 | Borac 1950 | 4 : 0 | Donja Mutnica |
12.10
15:00
Vrelo
Jedinstvo (M)
3
1
|
12.10.2019 15:00 | Vrelo | 3 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
12.10
15:00
Brgule
Vukona
2
1
|
12.10.2019 15:00 | Brgule | 2 : 1 | Vukona |
12.10
15:00
Belpos
Sloga 1949
0
4
|
12.10.2019 15:00 | Belpos | 0 : 4 | Sloga 1949 |
12.10
15:00
OFK Napredak 1933
Napredak (U)
2
0
|
12.10.2019 15:00 | OFK Napredak 1933 | 2 : 0 | Napredak (U) |
12.10
14:30
Mladost
Turekovac
3
2
|
12.10.2019 14:30 | Mladost | 3 : 2 | Turekovac | |||||
12.10
14:30
Veliko Trnjane
Veternica
3
0
|
12.10.2019 14:30 | Veliko Trnjane | 3 : 0 | Veternica | |||||
12.10
14:30
ŠFU Derbi 2016
Jašunja
2
1
|
12.10.2019 14:30 | ŠFU Derbi 2016 | 2 : 1 | Jašunja |
12.10
15:00
Pepeljevac 1947
Kruševica
2
1
|
12.10.2019 15:00 | Pepeljevac 1947 | 2 : 1 | Kruševica | |||||
12.10
15:00
Lomnica
Mladost 2015
4
0
|
12.10.2019 15:00 | Lomnica | 4 : 0 | Mladost 2015 | |||||
12.10
15:00
Zmajevac
Padež
2
2
|
12.10.2019 15:00 | Zmajevac | 2 : 2 | Padež |
12.10
14:30
Mladi radnik
Dobra Voda
0
4
|
12.10.2019 14:30 | Mladi radnik | 0 : 4 | Dobra Voda | |||||
12.10
14:30
GFK Strelište
OFK Dragoševac
4
0
|
12.10.2019 14:30 | GFK Strelište | 4 : 0 | OFK Dragoševac |
12.10
15:30
Soko
Radnik
5
0
|
12.10.2019 15:30 | Soko | 5 : 0 | Radnik | |||||
12.10
15:30
Burovac
Vukan
2
0
|
12.10.2019 15:30 | Burovac | 2 : 0 | Vukan | |||||
12.10
15:30
Napredak
Rudar 1947
2
0
|
12.10.2019 15:30 | Napredak | 2 : 0 | Rudar 1947 | |||||
12.10
15:30
Melnica
Udarnik 2015
2
2
|
12.10.2019 15:30 | Melnica | 2 : 2 | Udarnik 2015 | |||||
12.10
15:30
Zabrđe 1936
Dobrnje
2
0
|
12.10.2019 15:30 | Zabrđe 1936 | 2 : 0 | Dobrnje |
12.10
15:00
Vladimirovac
Graničar
1
1
|
12.10.2019 15:00 | Vladimirovac | 1 : 1 | Graničar | |||||
12.10
15:00
Gaj
Solunac
5
0
|
12.10.2019 15:00 | Gaj | 5 : 0 | Solunac | |||||
12.10
15:00
Dobrica
Sloga (M)
0
2
|
12.10.2019 15:00 | Dobrica | 0 : 2 | Sloga (M) | |||||
12.10
15:00
Mladost
Naša Krajina
5
3
|
12.10.2019 15:00 | Mladost | 5 : 3 | Naša Krajina |
12.10
15:00
Dunav
Batovac
1
2
|
12.10.2019 15:00 | Dunav | 1 : 2 | Batovac | |||||
12.10
15:00
Dunavac
BSK 1931
7
0
|
12.10.2019 15:00 | Dunavac | 7 : 0 | BSK 1931 |
12.10
15:00
POFK Metaloplastika 2006
POFK Letnjikovac
3
0
|
12.10.2019 15:00 | POFK Metaloplastika 2006 | 3 : 0 | POFK Letnjikovac | |||||
12.10
15:00
Petlovača
Sloga
2
1
|
12.10.2019 15:00 | Petlovača | 2 : 1 | Sloga |
12.10
15:00
OFK Letnjikovac 1983
Rudar
2
0
|
12.10.2019 15:00 | OFK Letnjikovac 1983 | 2 : 0 | Rudar |
12.10
15:00
Pobeda
Vinogradar
4
0
|
12.10.2019 15:00 | Pobeda | 4 : 0 | Vinogradar |
12.10
15:00
Sloga
Jadar
3
0
|
12.10.2019 15:00 | Sloga | 3 : 0 | Jadar | |||||
12.10
15:00
Mladost (DB)
Luk
5
1
|
12.10.2019 15:00 | Mladost (DB) | 5 : 1 | Luk | |||||
12.10
15:00
TE Gučevo
Mladost (G)
1
0
|
12.10.2019 15:00 | TE Gučevo | 1 : 0 | Mladost (G) | |||||
12.10
15:00
Mladost (B)
Granit
6
2
|
12.10.2019 15:00 | Mladost (B) | 6 : 2 | Granit |
12.10
15:00
Napredak 1927
Sloga 1945
3
0
|
12.10.2019 15:00 | Napredak 1927 | 3 : 0 | Sloga 1945 |
12.10
14:30
Sloga
Nepričava
2
3
|
12.10.2019 14:30 | Sloga | 2 : 3 | Nepričava | |||||
12.10
14:30
Ratkovac
Proleter
1
0
|
12.10.2019 14:30 | Ratkovac | 1 : 0 | Proleter |
12.10
15:00
Pobeda 1953
Mladost (K)
3
1
|
12.10.2019 15:00 | Pobeda 1953 | 3 : 1 | Mladost (K) | |||||
12.10
15:00
Laznica
Selište
4
0
|
12.10.2019 15:00 | Laznica | 4 : 0 | Selište | |||||
12.10
15:00
Budućnost (M)
Vrelo 1971
5
0
|
12.10.2019 15:00 | Budućnost (M) | 5 : 0 | Vrelo 1971 |
12.10
Kotlenik
Grivac
4
0
|
12.10.2019 | Kotlenik | 4 : 0 | Grivac | |||||
12.10
Mladost
Polet
2
1
|
12.10.2019 | Mladost | 2 : 1 | Polet |
12.10
Borac
Šumadija
0
3
|
12.10.2019 | Borac | 0 : 3 | Šumadija | |||||
12.10
Šumadinac
Mladost
5
1
|
12.10.2019 | Šumadinac | 5 : 1 | Mladost |
12.10
15:00
Polet
Budućnost
2
2
|
12.10.2019 15:00 | Polet | 2 : 2 | Budućnost | |||||
12.10
15:00
Jedinstvo
BSK
3
1
|
12.10.2019 15:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | BSK | |||||
12.10
15:00
Udarnik
Proleter
6
2
|
12.10.2019 15:00 | Udarnik | 6 : 2 | Proleter |
12.10
15:00
PSS-192
Oniks
1
0
|
12.10.2019 15:00 | PSS-192 | 1 : 0 | Oniks | |||||
12.10
15:00
Jagodina
Lipar
0
3
|
12.10.2019 15:00 | Jagodina | 0 : 3 | Lipar |
12.10
15:00
Kozara
Alfa Modriča
2
1
|
12.10.2019 15:00 | Kozara | 2 : 1 | Alfa Modriča | |||||
12.10
15:00
Slavija
Podrinje
0
0
|
12.10.2019 15:00 | Slavija | 0 : 0 | Podrinje | |||||
12.10
15:00
Jedinstvo
Rudar Prijedor
0
0
|
12.10.2019 15:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Rudar Prijedor | |||||
12.10
15:00
Željezničar Sport Team
Krupa
1
3
|
12.10.2019 15:00 | Željezničar Sport Team | 1 : 3 | Krupa |
12.10
13:30
Athlético Olympic
Le Messager Ngozi
1
2
|
12.10.2019 13:30 | Athlético Olympic | 1 : 2 | Le Messager Ngozi | |||||
12.10
15:00
Aigle Noir
Bumamuru
1
3
|
12.10.2019 15:00 | Aigle Noir | 1 : 3 | Bumamuru | |||||
12.10
15:00
Olympic Star
Flambeau du Centre
1
2
|
12.10.2019 15:00 | Olympic Star | 1 : 2 | Flambeau du Centre | |||||
12.10
15:00
Ngozi City
Kayanza United
1
1
|
12.10.2019 15:00 | Ngozi City | 1 : 1 | Kayanza United | |||||
12.10
16:00
Lydia Ludic
Musongati
0
0
|
12.10.2019 16:00 | Lydia Ludic | 0 : 0 | Musongati |
12.10
15:00
Mašinac Trejs PZP
Sloga
1
0
|
12.10.2019 15:00 | Mašinac Trejs PZP | 1 : 0 | Sloga | |||||
12.10
15:00
Požarevac
Vojvodina
1
10
|
12.10.2019 15:00 | Požarevac | 1 : 10 | Vojvodina |
12.10
15:00
Rad
Mačva
0
2
|
12.10.2019 15:00 | Rad | 0 : 2 | Mačva |
12.10
14:00
Karađorđe
Požega
1
0
|
12.10.2019 14:00 | Karađorđe | 1 : 0 | Požega | |||||
12.10
14:00
Šabac
Loznica
2
4
|
12.10.2019 14:00 | Šabac | 2 : 4 | Loznica | |||||
12.10
14:00
Jedinstvo
Una Fortuna
4
0
|
12.10.2019 14:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Una Fortuna | |||||
12.10
14:00
Slatke male
Radnički 1923(ODUSTAO)
|
12.10.2019 14:00 | Slatke male | : | Radnički 1923(ODUSTAO) |
12.10
Levač
Knjaževac 2015
2
2
|
12.10.2019 | Levač | 2 : 2 | Knjaževac 2015 | |||||
12.10
Kolibri
Morava
3
0
|
12.10.2019 | Kolibri | 3 : 0 | Morava |
12.10
13:30
Novi Pazar
Šumadija 1903
0
1
|
12.10.2019 13:30 | Novi Pazar | 0 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
12.10
13:30
Javor
Radnički 1923
0
2
|
12.10.2019 13:30 | Javor | 0 : 2 | Radnički 1923 | |||||
12.10
13:30
Metalac (GM)
Borac 1926
3
1
|
12.10.2019 13:30 | Metalac (GM) | 3 : 1 | Borac 1926 | |||||
12.10
13:30
Radnički (V)
Sloboda (U)
2
1
|
12.10.2019 13:30 | Radnički (V) | 2 : 1 | Sloboda (U) | |||||
12.10
13:30
Budućnost Krušik 2014
Šumadija (A)
2
1
|
12.10.2019 13:30 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 1 | Šumadija (A) | |||||
12.10
13:30
Jedinstvo (Ub)
Mačva
0
1
|
12.10.2019 13:30 | Jedinstvo (Ub) | 0 : 1 | Mačva | |||||
12.10
13:30
Sloga (K)
Smederevo 1924
2
0
|
12.10.2019 13:30 | Sloga (K) | 2 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
12.10
13:30
Loznica
Sloboda (Č)
2
0
|
12.10.2019 13:30 | Loznica | 2 : 0 | Sloboda (Č) | |||||
12.10
13:30
Sloga (P)
Karađorđe
4
2
|
12.10.2019 13:30 | Sloga (P) | 4 : 2 | Karađorđe |
12.10
10:00
Index
Radnički (Z)
0
0
|
12.10.2019 10:00 | Index | 0 : 0 | Radnički (Z) | |||||
12.10
12:00
Železničar
Radnički (NP)
3
0
|
12.10.2019 12:00 | Železničar | 3 : 0 | Radnički (NP) | |||||
12.10
10:00
Inđija
Vojvodina
0
3
|
12.10.2019 10:00 | Inđija | 0 : 3 | Vojvodina |
12.10
Dinamo
Radnički (P)
2
1
|
12.10.2019 | Dinamo | 2 : 1 | Radnički (P) | |||||
12.10
Jagodina Tabane
Timok 1919
3
0
|
12.10.2019 | Jagodina Tabane | 3 : 0 | Timok 1919 |
12.10
Borac
Omladinac 1927
2
3
|
12.10.2019 | Borac | 2 : 3 | Omladinac 1927 | |||||
12.10
Dolina
Polet
9
0
|
12.10.2019 | Dolina | 9 : 0 | Polet | |||||
12.10
Jugoslavija
Jedinstvo Stević
0
5
|
12.10.2019 | Jugoslavija | 0 : 5 | Jedinstvo Stević | |||||
12.10
Sloga
Mundial
0
5
|
12.10.2019 | Sloga | 0 : 5 | Mundial |
12.10
Borac
Strela
5
2
|
12.10.2019 | Borac | 5 : 2 | Strela | |||||
12.10
Dunav
Dolovo
2
2
|
12.10.2019 | Dunav | 2 : 2 | Dolovo | |||||
12.10
Vulturul
Budućnost
1
8
|
12.10.2019 | Vulturul | 1 : 8 | Budućnost | |||||
12.10
Partizan
Mladost
4
0
|
12.10.2019 | Partizan | 4 : 0 | Mladost |
12.10
10:00
Tavankut
Senta
3
0
|
12.10.2019 10:00 | Tavankut | 3 : 0 | Senta | |||||
12.10
10:30
Jedinstvo
Tisa
4
2
|
12.10.2019 10:30 | Jedinstvo | 4 : 2 | Tisa | |||||
12.10
10:00
Tornjoš
AFK
5
0
|
12.10.2019 10:00 | Tornjoš | 5 : 0 | AFK |
12.10
13:00
RSK
Sušica
1
3
|
12.10.2019 13:00 | RSK | 1 : 3 | Sušica | |||||
12.10
14:00
Borac 1932
Polet
7
3
|
12.10.2019 14:00 | Borac 1932 | 7 : 3 | Polet |
12.10
Lokomotiva
Bežanija
1
1
|
12.10.2019 | Lokomotiva | 1 : 1 | Bežanija | |||||
12.10
BSK 1925
IMT
0
3
|
12.10.2019 | BSK 1925 | 0 : 3 | IMT | |||||
12.10
011
Studentski Grad
2
2
|
12.10.2019 | 011 | 2 : 2 | Studentski Grad | |||||
12.10
DIF
BASK
5
1
|
12.10.2019 | DIF | 5 : 1 | BASK | |||||
12.10
Radnički (NB)
BSK Borča
1
0
|
12.10.2019 | Radnički (NB) | 1 : 0 | BSK Borča | |||||
12.10
OFK Žarkovo
Brodarac 2
0
3
|
12.10.2019 | OFK Žarkovo | 0 : 3 | Brodarac 2 | |||||
12.10
Kolubara
Sinđelić
0
0
|
12.10.2019 | Kolubara | 0 : 0 | Sinđelić |
12.10
Siti Sport Klub
Novi Beograd
5
0
|
12.10.2019 | Siti Sport Klub | 5 : 0 | Novi Beograd | |||||
12.10
Jedinstvo
IM Rakovica
0
1
|
12.10.2019 | Jedinstvo | 0 : 1 | IM Rakovica | |||||
12.10
Poštar 1930
Crvena zvezda
6
1
|
12.10.2019 | Poštar 1930 | 6 : 1 | Crvena zvezda | |||||
12.10
GSP Polet
Mladenovac
0
6
|
12.10.2019 | GSP Polet | 0 : 6 | Mladenovac | |||||
12.10
Prva Iskra
Budućnost
1
4
|
12.10.2019 | Prva Iskra | 1 : 4 | Budućnost | |||||
12.10
Zvezdara
Torlak
1
2
|
12.10.2019 | Zvezdara | 1 : 2 | Torlak |
12.10
Sremčica
Lestane
1
2
|
12.10.2019 | Sremčica | 1 : 2 | Lestane | |||||
12.10
Sopot
Dunav
3
0
|
12.10.2019 | Sopot | 3 : 0 | Dunav |
12.10
14:30
Vučak
Slavija
3
0
|
12.10.2019 14:30 | Vučak | 3 : 0 | Slavija | |||||
12.10
14:30
Udarnik
Mladi radnik 1940
2
2
|
12.10.2019 14:30 | Udarnik | 2 : 2 | Mladi radnik 1940 | |||||
12.10
12:00
Sloboda
Pobeda
6
1
|
12.10.2019 12:00 | Sloboda | 6 : 1 | Pobeda | |||||
12.10
14:30
SASK
Železničar Kusadak
2
5
|
12.10.2019 14:30 | SASK | 2 : 5 | Železničar Kusadak | |||||
12.10
09:00
Proleter Mihajlovac
Omladinac
3
0
|
12.10.2019 09:00 | Proleter Mihajlovac | 3 : 0 | Omladinac |
12.10
BSK Borča
Internacional
0
2
|
12.10.2019 | BSK Borča | 0 : 2 | Internacional | |||||
12.10
Rad
Radnički (NB)
0
3
|
12.10.2019 | Rad | 0 : 3 | Radnički (NB) | |||||
12.10
Sinđelić
Brodarac
11
2
|
12.10.2019 | Sinđelić | 11 : 2 | Brodarac | |||||
12.10
Lokomotiva
011
6
0
|
12.10.2019 | Lokomotiva | 6 : 0 | 011 | |||||
12.10
Zemun
Grafičar
1
2
|
12.10.2019 | Zemun | 1 : 2 | Grafičar | |||||
12.10
IMT
OFK Beograd
1
3
|
12.10.2019 | IMT | 1 : 3 | OFK Beograd |
12.10
Dunavac
OFK Žarkovo
1
2
|
12.10.2019 | Dunavac | 1 : 2 | OFK Žarkovo | |||||
12.10
Poštar 1930
Šumadija
3
0
|
12.10.2019 | Poštar 1930 | 3 : 0 | Šumadija | |||||
12.10
Sinđelić 2
Zmaj 1953
2
1
|
12.10.2019 | Sinđelić 2 | 2 : 1 | Zmaj 1953 | |||||
12.10
Radnički (NB) 2
OFK Beograd 2
1
3
|
12.10.2019 | Radnički (NB) 2 | 1 : 3 | OFK Beograd 2 | |||||
12.10
Borac
Zvezdara
1
2
|
12.10.2019 | Borac | 1 : 2 | Zvezdara | |||||
12.10
Budućnost
Rojkovac
4
1
|
12.10.2019 | Budućnost | 4 : 1 | Rojkovac |
12.10
13:00
Kiker
Partizan
1
1
|
12.10.2019 13:00 | Kiker | 1 : 1 | Partizan | |||||
12.10
13:00
Radnički (N)
Čukarički
3
3
|
12.10.2019 13:00 | Radnički (N) | 3 : 3 | Čukarički | |||||
12.10
11:00
Mačva
Vojvodina
0
5
|
12.10.2019 11:00 | Mačva | 0 : 5 | Vojvodina | |||||
12.10
10:00
RFK Grafičar
Teleoptik
1
1
|
12.10.2019 10:00 | RFK Grafičar | 1 : 1 | Teleoptik |
12.10
11:00
Novi Pazar
Šumadija 1903
3
1
|
12.10.2019 11:00 | Novi Pazar | 3 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
12.10
11:00
Javor
Radnički 1923
1
1
|
12.10.2019 11:00 | Javor | 1 : 1 | Radnički 1923 | |||||
12.10
11:00
Metalac (GM)
Borac 1926
1
4
|
12.10.2019 11:00 | Metalac (GM) | 1 : 4 | Borac 1926 | |||||
12.10
11:00
Mladi radnik 1926
Sloboda (U)
0
0
|
12.10.2019 11:00 | Mladi radnik 1926 | 0 : 0 | Sloboda (U) | |||||
12.10
11:00
Budućnost Krušik 2014
Šumadija (A)
1
4
|
12.10.2019 11:00 | Budućnost Krušik 2014 | 1 : 4 | Šumadija (A) | |||||
12.10
11:00
Jedinstvo (Ub)
Savacijum
2
2
|
12.10.2019 11:00 | Jedinstvo (Ub) | 2 : 2 | Savacijum | |||||
12.10
11:00
Mladost (L)
Smederevo 1924
4
0
|
12.10.2019 11:00 | Mladost (L) | 4 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
12.10
11:00
Sloga (P)
Apolon
1
1
|
12.10.2019 11:00 | Sloga (P) | 1 : 1 | Apolon |
12.10
12:00
OLE
Bežanija
2
1
|
12.10.2019 12:00 | OLE | 2 : 1 | Bežanija | |||||
12.10
09:00
BSK 1925
BSK Borča
1
1
|
12.10.2019 09:00 | BSK 1925 | 1 : 1 | BSK Borča | |||||
12.10
10:30
011
Studenski grad
0
1
|
12.10.2019 10:30 | 011 | 0 : 1 | Studenski grad | |||||
12.10
10:00
Voždovac
Radnički (NB)
1
1
|
12.10.2019 10:00 | Voždovac | 1 : 1 | Radnički (NB) | |||||
12.10
09:00
OFK Beograd
Lokomotiva
4
1
|
12.10.2019 09:00 | OFK Beograd | 4 : 1 | Lokomotiva |
12.10
Bor 1919
Napredak
0
4
|
12.10.2019 | Bor 1919 | 0 : 4 | Napredak | |||||
12.10
OFK Radnički
Kopernikus Želežničar
3
0
|
12.10.2019 | OFK Radnički | 3 : 0 | Kopernikus Želežničar | |||||
12.10
Radnik
Trajal
3
2
|
12.10.2019 | Radnik | 3 : 2 | Trajal | |||||
12.10
Radnički 2
Jagodina Tabane
2
3
|
12.10.2019 | Radnički 2 | 2 : 3 | Jagodina Tabane | |||||
12.10
Radnički (P)
Real 2
1
3
|
12.10.2019 | Radnički (P) | 1 : 3 | Real 2 | |||||
12.10
Vlasina
Dinamo
2
3
|
12.10.2019 | Vlasina | 2 : 3 | Dinamo | |||||
12.10
Timok 1919
Timočanin
3
0
|
12.10.2019 | Timok 1919 | 3 : 0 | Timočanin |
12.10
12:00
Index
Radnički (Zr)
0
0
|
12.10.2019 12:00 | Index | 0 : 0 | Radnički (Zr) | |||||
12.10
12:00
Inđija
Vojvodina
0
5
|
12.10.2019 12:00 | Inđija | 0 : 5 | Vojvodina |
12.10
14:00
OPK Rudar 1933
Mladi borac
5
0
|
12.10.2019 14:00 | OPK Rudar 1933 | 5 : 0 | Mladi borac | |||||
12.10
11:00
OFK Aranđelovac 1979
Sloga 33
2
1
|
12.10.2019 11:00 | OFK Aranđelovac 1979 | 2 : 1 | Sloga 33 | |||||
12.10
11:00
Napredak
Rudar
2
1
|
12.10.2019 11:00 | Napredak | 2 : 1 | Rudar | |||||
12.10
11:00
Karađorđe
Sušica
3
4
|
12.10.2019 11:00 | Karađorđe | 3 : 4 | Sušica | |||||
12.10
11:00
Partizan 1945
Radnički 1923
1
6
|
12.10.2019 11:00 | Partizan 1945 | 1 : 6 | Radnički 1923 |
12.10
Jedinstvo
Proleter
1
5
|
12.10.2019 | Jedinstvo | 1 : 5 | Proleter | |||||
12.10
Radnički
Borac
5
2
|
12.10.2019 | Radnički | 5 : 2 | Borac | |||||
12.10
Voja Gačić
Omladinac
6
5
|
12.10.2019 | Voja Gačić | 6 : 5 | Omladinac | |||||
12.10
Dinamo 1945
Mladost
9
0
|
12.10.2019 | Dinamo 1945 | 9 : 0 | Mladost |
12.10
11:00
Srbobran
Radnički 1905
1
5
|
12.10.2019 11:00 | Srbobran | 1 : 5 | Radnički 1905 |
12.10
SFS Borac
Blizna
12
0
|
12.10.2019 | SFS Borac | 12 : 0 | Blizna | |||||
12.10
Temnić 1924
Topličanin
0
0
|
12.10.2019 | Temnić 1924 | 0 : 0 | Topličanin | |||||
12.10
Morava 1918
Morava (R)
2
1
|
12.10.2019 | Morava 1918 | 2 : 1 | Morava (R) | |||||
12.10
OFK Lugomir
Župa
4
1
|
12.10.2019 | OFK Lugomir | 4 : 1 | Župa | |||||
12.10
Mali Bor
OFK Sinđelić
2
4
|
12.10.2019 | Mali Bor | 2 : 4 | OFK Sinđelić |
12.10
10:00
Zlatibor
Čačak 94
1
0
|
12.10.2019 10:00 | Zlatibor | 1 : 0 | Čačak 94 | |||||
12.10
10:00
Sloga (BB)
Crnokosa
5
1
|
12.10.2019 10:00 | Sloga (BB) | 5 : 1 | Crnokosa | |||||
12.10
10:00
BIP
Jedinstvo Putevi
2
1
|
12.10.2019 10:00 | BIP | 2 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
12.10
10:00
Polet (Lj)
Jošanica
2
1
|
12.10.2019 10:00 | Polet (Lj) | 2 : 1 | Jošanica |
12.10
14:30
Radnik
Sloga
6
0
|
12.10.2019 14:30 | Radnik | 6 : 0 | Sloga |
12.10
11:00
OFK Ras(ODUSTAO)
Jošanica
|
12.10.2019 11:00 | OFK Ras(ODUSTAO) | : | Jošanica | |||||
12.10
13:00
Apolon 2018
Bane 1931
4
1
|
12.10.2019 13:00 | Apolon 2018 | 4 : 1 | Bane 1931 |
12.10
Radnički (NB)
Voždovac
1
3
|
12.10.2019 | Radnički (NB) | 1 : 3 | Voždovac | |||||
12.10
Rad
Radnički (O)
3
2
|
12.10.2019 | Rad | 3 : 2 | Radnički (O) | |||||
12.10
Brodarac
OFK Beograd
1
2
|
12.10.2019 | Brodarac | 1 : 2 | OFK Beograd |
12.10
10:00
OFK Vršac
Železničar
4
0
|
12.10.2019 10:00 | OFK Vršac | 4 : 0 | Železničar | |||||
12.10
10:00
Radnički (Z)
Kikinda 1909
9
1
|
12.10.2019 10:00 | Radnički (Z) | 9 : 1 | Kikinda 1909 | |||||
12.10
10:00
Dinamo 1945
Coerver junior FA
1
0
|
12.10.2019 10:00 | Dinamo 1945 | 1 : 0 | Coerver junior FA | |||||
12.10
10:00
ŽAK
Mladost (L)
0
6
|
12.10.2019 10:00 | ŽAK | 0 : 6 | Mladost (L) | |||||
12.10
10:00
Bečkerek 023
Proleter 2006
0
2
|
12.10.2019 10:00 | Bečkerek 023 | 0 : 2 | Proleter 2006 |
12.10
10:00
Radnički (Š)
Petrika
1
3
|
12.10.2019 10:00 | Radnički (Š) | 1 : 3 | Petrika | |||||
12.10
10:00
Vojvodina
Inđija
9
0
|
12.10.2019 10:00 | Vojvodina | 9 : 0 | Inđija | |||||
12.10
10:00
Petar Puača
Index
2
3
|
12.10.2019 10:00 | Petar Puača | 2 : 3 | Index | |||||
12.10
10:00
RFK Novi Sad 1921
Prof. Bolesnikov
1
0
|
12.10.2019 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 0 | Prof. Bolesnikov | |||||
12.10
10:00
GFK Sloven
Radnički (SM)
2
3
|
12.10.2019 10:00 | GFK Sloven | 2 : 3 | Radnički (SM) |
12.10
10:00
Kabel
Radnički (S)
5
0
|
12.10.2019 10:00 | Kabel | 5 : 0 | Radnički (S) |
12.10
11:00
Ratar
BAK
0
7
|
12.10.2019 11:00 | Ratar | 0 : 7 | BAK | |||||
12.10
13:30
Mladost
Kristal 2018
1
1
|
12.10.2019 13:30 | Mladost | 1 : 1 | Kristal 2018 | |||||
12.10
Banat
OFK Plandište
1
10
|
12.10.2019 | Banat | 1 : 10 | OFK Plandište | |||||
12.10
Ševac
Budućnost
0
4
|
12.10.2019 | Ševac | 0 : 4 | Budućnost | |||||
12.10
Hajdučica
Crvena zvezda
1
4
|
12.10.2019 | Hajdučica | 1 : 4 | Crvena zvezda |
12.10
Radnički
Stari Tamiš
2
1
|
12.10.2019 | Radnički | 2 : 1 | Stari Tamiš | |||||
12.10
Glogonj
Unirea
4
1
|
12.10.2019 | Glogonj | 4 : 1 | Unirea | |||||
12.10
16:00
Borac
Tempo
5
0
|
12.10.2019 16:00 | Borac | 5 : 0 | Tempo |
12.10
Kolonija
Mladost
3
6
|
12.10.2019 | Kolonija | 3 : 6 | Mladost | |||||
12.10
Dinamo 1945
Borac
4
2
|
12.10.2019 | Dinamo 1945 | 4 : 2 | Borac | |||||
12.10
Voja Gačić
Sloga
15
1
|
12.10.2019 | Voja Gačić | 15 : 1 | Sloga | |||||
12.10
Omladinac 1927
Spartak 1911
2
8
|
12.10.2019 | Omladinac 1927 | 2 : 8 | Spartak 1911 |
12.10
12:00
Spartak '07
Spartak '06
1
7
|
12.10.2019 12:00 | Spartak '07 | 1 : 7 | Spartak '06 | |||||
12.10
11:30
Radnički 1905
Bajša
0
3
|
12.10.2019 11:30 | Radnički 1905 | 0 : 3 | Bajša |
12.10
10:00
Bresje Superior
Budućnost
2
4
|
12.10.2019 10:00 | Bresje Superior | 2 : 4 | Budućnost | |||||
12.10
10:00
Udarnik
Mladi radnik 1940
1
7
|
12.10.2019 10:00 | Udarnik | 1 : 7 | Mladi radnik 1940 | |||||
12.10
12:00
Sloboda
Osipaonica
0
13
|
12.10.2019 12:00 | Sloboda | 0 : 13 | Osipaonica | |||||
12.10
10:00
Sloga
Podunavac
3
2
|
12.10.2019 10:00 | Sloga | 3 : 2 | Podunavac | |||||
12.10
09:00
Proleter Mihajlovac
Cerovac 2013
15
0
|
12.10.2019 09:00 | Proleter Mihajlovac | 15 : 0 | Cerovac 2013 |
12.10
10:00
Njerš Ištvan
Sloga
3
0
|
12.10.2019 10:00 | Njerš Ištvan | 3 : 0 | Sloga | |||||
12.10
10:00
Jedinstvo
AFK
4
5
|
12.10.2019 10:00 | Jedinstvo | 4 : 5 | AFK |
12.10
10:00
Šabac
Železničar
5
1
|
12.10.2019 10:00 | Šabac | 5 : 1 | Železničar | |||||
12.10
10:00
Loznica
Senjak
5
2
|
12.10.2019 10:00 | Loznica | 5 : 2 | Senjak | |||||
12.10
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Mačva 1929
2
0
|
12.10.2019 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 2 : 0 | Mačva 1929 | |||||
12.10
10:00
Omladinac 2014
Mačva
1
2
|
12.10.2019 10:00 | Omladinac 2014 | 1 : 2 | Mačva | |||||
12.10
10:00
Sun Rise
Jedinstvo
1
1
|
12.10.2019 10:00 | Sun Rise | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
12.10
10:00
Drina
Radnički
5
0
|
12.10.2019 10:00 | Drina | 5 : 0 | Radnički |
12.10
11:00
Budućnost
Takovo
5
1
|
12.10.2019 11:00 | Budućnost | 5 : 1 | Takovo | |||||
12.10
11:00
Metalac
FAP
4
0
|
12.10.2019 11:00 | Metalac | 4 : 0 | FAP | |||||
12.10
10:00
Javor Matis
Mladost
2
1
|
12.10.2019 10:00 | Javor Matis | 2 : 1 | Mladost | |||||
12.10
10:00
Sloga (P)
Gaučosi
2
0
|
12.10.2019 10:00 | Sloga (P) | 2 : 0 | Gaučosi |
12.10
11:00
Pomoravlje 1946
OPK Rudar 1933
0
6
|
12.10.2019 11:00 | Pomoravlje 1946 | 0 : 6 | OPK Rudar 1933 | |||||
12.10
10:00
RSK
Petlić SD 2006
2
2
|
12.10.2019 10:00 | RSK | 2 : 2 | Petlić SD 2006 |
12.10
12:00
Granit
Rudar
1
3
|
12.10.2019 12:00 | Granit | 1 : 3 | Rudar |
12.10
10:00
TEK Sloga
Institut
2
5
|
12.10.2019 10:00 | TEK Sloga | 2 : 5 | Institut | |||||
12.10
10:00
Turbina
Crveni Orao
0
4
|
12.10.2019 10:00 | Turbina | 0 : 4 | Crveni Orao |
12.10
12:30
Karioke
Boleč
3
1
|
12.10.2019 12:30 | Karioke | 3 : 1 | Boleč | |||||
12.10
14:00
Kaluđerica
Kosmaj
2
8
|
12.10.2019 14:00 | Kaluđerica | 2 : 8 | Kosmaj | |||||
12.10
10:00
Barajevo
PKB
1
6
|
12.10.2019 10:00 | Barajevo | 1 : 6 | PKB |
12.10
Požarevac
Sloga 036
3
0
|
12.10.2019 | Požarevac | 3 : 0 | Sloga 036 | |||||
12.10
Plana
Loznica
3
0
|
12.10.2019 | Plana | 3 : 0 | Loznica | |||||
12.10
Karađorđe
Mačva
1
8
|
12.10.2019 | Karađorđe | 1 : 8 | Mačva | |||||
12.10
Jedinstvo (Ub)
Šampion
3
0
|
12.10.2019 | Jedinstvo (Ub) | 3 : 0 | Šampion | |||||
12.10
Kraljica Marija
Požega
2
1
|
12.10.2019 | Kraljica Marija | 2 : 1 | Požega | |||||
12.10
Vašarište
Radnički 1923
1
6
|
12.10.2019 | Vašarište | 1 : 6 | Radnički 1923 |
12.10
Kolibri
Topličanin
9
0
|
12.10.2019 | Kolibri | 9 : 0 | Topličanin | |||||
12.10
Levač
Jagodina
3
0
|
12.10.2019 | Levač | 3 : 0 | Jagodina | |||||
12.10
Mašinac
Lavice Dubočica
10
1
|
12.10.2019 | Mašinac | 10 : 1 | Lavice Dubočica | |||||
12.10
Majdanpek
Napredak junior 2018
0
2
|
12.10.2019 | Majdanpek | 0 : 2 | Napredak junior 2018 | |||||
12.10
Vučice
Radnički 2012
0
1
|
12.10.2019 | Vučice | 0 : 1 | Radnički 2012 | |||||
12.10
Preševo
Jedinstvo 2014
0
3
|
12.10.2019 | Preševo | 0 : 3 | Jedinstvo 2014 |
12.10
Spartak D.O.O
Mladost(NAPUSTILA TAKMIČENJE)
|
12.10.2019 | Spartak D.O.O | : | Mladost(NAPUSTILA TAKMIČENJE) | |||||
12.10
Stajićevo 2017
Voja Gačić
1
2
|
12.10.2019 | Stajićevo 2017 | 1 : 2 | Voja Gačić | |||||
12.10
Spartak
Banat
17
0
|
12.10.2019 | Spartak | 17 : 0 | Banat | |||||
12.10
Vojvodina
TSC
11
0
|
12.10.2019 | Vojvodina | 11 : 0 | TSC | |||||
12.10
Polet
Nova Kolonija
3
2
|
12.10.2019 | Polet | 3 : 2 | Nova Kolonija | |||||
12.10
Bačka
Voša AS
5
2
|
12.10.2019 | Bačka | 5 : 2 | Voša AS |
12.10
10:00
Subotica '08
Arena SU
2
3
|
12.10.2019 10:00 | Subotica '08 | 2 : 3 | Arena SU | |||||
12.10
14:00
Bajša
TSC
2
8
|
12.10.2019 14:00 | Bajša | 2 : 8 | TSC | |||||
12.10
15:00
Čantavir
AFK
3
5
|
12.10.2019 15:00 | Čantavir | 3 : 5 | AFK | |||||
12.10
10:00
Radnički 1905
Subotica '07
3
5
|
12.10.2019 10:00 | Radnički 1905 | 3 : 5 | Subotica '07 |
12.10
16:00
Akademija fudbala
Šumadija
6
0
|
12.10.2019 16:00 | Akademija fudbala | 6 : 0 | Šumadija | |||||
12.10
10:00
Radnički
OFK Borac
2
0
|
12.10.2019 10:00 | Radnički | 2 : 0 | OFK Borac | |||||
12.10
11:00
Sloboda
Mladost (C)
11
0
|
12.10.2019 11:00 | Sloboda | 11 : 0 | Mladost (C) |
12.10
11:00
Ženski FK
Podrinje
0
5
|
12.10.2019 11:00 | Ženski FK | 0 : 5 | Podrinje | |||||
12.10
11:00
Jadar 07
Respekt
0
4
|
12.10.2019 11:00 | Jadar 07 | 0 : 4 | Respekt | |||||
12.10
11:00
Rađ
Radnički Stobex
5
0
|
12.10.2019 11:00 | Rađ | 5 : 0 | Radnički Stobex | |||||
12.10
11:00
Loznica
Jedinstvo
5
0
|
12.10.2019 11:00 | Loznica | 5 : 0 | Jedinstvo |
12.10
18:00
Koper Primorska
Partizan NIS
68
56
|
12.10.2019 18:00 | Koper Primorska | 68 : 56 | Partizan NIS | |||||
12.10
20:00
Mornar
Igokea
92
78
|
12.10.2019 20:00 | Mornar | 92 : 78 | Igokea |
12.10
18:00
Zekas 75
Priboj
103
109
|
12.10.2019 18:00 | Zekas 75 | 103 : 109 | Priboj | |||||
12.10
16:30
Student BB
Crnokosa
73
56
|
12.10.2019 16:30 | Student BB | 73 : 56 | Crnokosa | |||||
12.10
18:00
Požarevac
Klik
68
78
|
12.10.2019 18:00 | Požarevac | 68 : 78 | Klik | |||||
12.10
18:00
Napredak Junior
Zlatar
88
65
|
12.10.2019 18:00 | Napredak Junior | 88 : 65 | Zlatar |
12.10
20:30
Torlak
Borča
70
87
|
12.10.2019 20:30 | Torlak | 70 : 87 | Borča | |||||
12.10
14:30
Slodes
Žarkovo
97
70
|
12.10.2019 14:30 | Slodes | 97 : 70 | Žarkovo | |||||
12.10
16:30
Borac
Radnički (O)
88
61
|
12.10.2019 16:30 | Borac | 88 : 61 | Radnički (O) |
12.10
18:00
Rtanj
Niš
83
76
|
12.10.2019 18:00 | Rtanj | 83 : 76 | Niš | |||||
12.10
13:00
Marinos
Morava
91
73
|
12.10.2019 13:00 | Marinos | 91 : 73 | Morava |
12.10
17:00
Kopaonik
Sloga Elite
0
20
|
12.10.2019 17:00 | Kopaonik | 0 : 20 | Sloga Elite | |||||
12.10
17:00
Trepča
Goč
67
76
|
12.10.2019 17:00 | Trepča | 67 : 76 | Goč |
12.10
15:00
Zicer 2014
Smederevo
80
83
|
12.10.2019 15:00 | Zicer 2014 | 80 : 83 | Smederevo |
12.10
14:00
Kikinda
Petrovgrad
85
60
|
12.10.2019 14:00 | Kikinda | 85 : 60 | Petrovgrad | |||||
12.10
18:00
Dunav 2014
Basketball Stars
76
51
|
12.10.2019 18:00 | Dunav 2014 | 76 : 51 | Basketball Stars | |||||
12.10
19:00
Srbobran
Sivac
100
78
|
12.10.2019 19:00 | Srbobran | 100 : 78 | Sivac |
12.10
18:00
Bagljaš
Akademik
105
60
|
12.10.2019 18:00 | Bagljaš | 105 : 60 | Akademik | |||||
12.10
19:00
Senta
Proleter
36
59
|
12.10.2019 19:00 | Senta | 36 : 59 | Proleter | |||||
12.10
19:00
Hercegovac
I Came To Play
72
75
|
12.10.2019 19:00 | Hercegovac | 72 : 75 | I Came To Play |
12.10
19:00
Radnički
Virtus Basket
86
73
|
12.10.2019 19:00 | Radnički | 86 : 73 | Virtus Basket |
12.10
20:20
Mondo Basket
Mladenovac
64
72
|
12.10.2019 20:20 | Mondo Basket | 64 : 72 | Mladenovac | |||||
12.10
18:20
Cerak
Viva
72
94
|
12.10.2019 18:20 | Cerak | 72 : 94 | Viva |
12.10
16:30
Panteri
Vlasotince
67
70
|
12.10.2019 16:30 | Panteri | 67 : 70 | Vlasotince |
12.10
19:00
OKK Sokobanja
Trijumf
85
122
|
12.10.2019 19:00 | OKK Sokobanja | 85 : 122 | Trijumf |
12.10
20:00
Tamiš
Kolubara LA 2003
84
75
|
12.10.2019 20:00 | Tamiš | 84 : 75 | Kolubara LA 2003 | |||||
12.10
19:30
Metalac
Dunav
99
95
|
12.10.2019 19:30 | Metalac | 99 : 95 | Dunav | |||||
12.10
19:00
Sloboda
Mladost
99
72
|
12.10.2019 19:00 | Sloboda | 99 : 72 | Mladost |
12.10
19:30
Pirot
Železničar
88
73
|
12.10.2019 19:30 | Pirot | 88 : 73 | Železničar | |||||
12.10
19:30
Sloga
Proleter Naftagas
75
64
|
12.10.2019 19:30 | Sloga | 75 : 64 | Proleter Naftagas | |||||
12.10
20:15
Zdravlje Leskovac
Spartak
95
97
|
12.10.2019 20:15 | Zdravlje Leskovac | 95 : 97 | Spartak | |||||
12.10
20:30
Konstantin
Zemun Fitofarmacija
70
89
|
12.10.2019 20:30 | Konstantin | 70 : 89 | Zemun Fitofarmacija | |||||
12.10
18:30
Fair Play
BKK Radnički
99
103
|
12.10.2019 18:30 | Fair Play | 99 : 103 | BKK Radnički |
12.10
18:00
Lovćen 1947 Bemax
Sutjeska
81
91
|
12.10.2019 18:00 | Lovćen 1947 Bemax | 81 : 91 | Sutjeska | |||||
12.10
17:00
Ibar
Danilovgrad
81
66
|
12.10.2019 17:00 | Ibar | 81 : 66 | Danilovgrad | |||||
12.10
19:00
Jedinstvo 1950
Studentski centar
63
76
|
12.10.2019 19:00 | Jedinstvo 1950 | 63 : 76 | Studentski centar | |||||
12.10
17:30
Primorje 1945
All Star
79
73
|
12.10.2019 17:30 | Primorje 1945 | 79 : 73 | All Star |
12.10
16:30
Svrljig
Bagdala
77
49
|
12.10.2019 16:30 | Svrljig | 77 : 49 | Bagdala | |||||
12.10
14:30
Student 2
Sistem 2000
72
76
|
12.10.2019 14:30 | Student 2 | 72 : 76 | Sistem 2000 |
12.10
18:30
Proleter
Čelarevo
70
89
|
12.10.2019 18:30 | Proleter | 70 : 89 | Čelarevo | |||||
12.10
17:00
Topolčanka
Njegoš
20
0
|
12.10.2019 17:00 | Topolčanka | 20 : 0 | Njegoš |
12.10
18:00
Stara Pazova
Girl Basket
94
58
|
12.10.2019 18:00 | Stara Pazova | 94 : 58 | Girl Basket |
12.10
16:30
Student Radnički
Partizan 1953
73
87
|
12.10.2019 16:30 | Student Radnički | 73 : 87 | Partizan 1953 | |||||
12.10
18:00
Radivoj Korać
021
69
75
|
12.10.2019 18:00 | Radivoj Korać | 69 : 75 | 021 | |||||
12.10
17:00
Kraljevo
Vrbas Medela
84
57
|
12.10.2019 17:00 | Kraljevo | 84 : 57 | Vrbas Medela | |||||
12.10
18:00
Proleter 023
Radnički (K)
57
71
|
12.10.2019 18:00 | Proleter 023 | 57 : 71 | Radnički (K) |
12.10
20:30
Duga
Vršac
74
54
|
12.10.2019 20:30 | Duga | 74 : 54 | Vršac | |||||
12.10
17:00
Srbobran
Mileševka
74
75
|
12.10.2019 17:00 | Srbobran | 74 : 75 | Mileševka | |||||
12.10
17:00
Spartak
Art Basket
42
88
|
12.10.2019 17:00 | Spartak | 42 : 88 | Art Basket |
12.10
17:00
Crvena zvezda
Novi Pazar
3
0
|
12.10.2019 17:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Novi Pazar | |||||
12.10
16:00
Niš
Ribnica
3
0
|
12.10.2019 16:00 | Niš | 3 : 0 | Ribnica | |||||
12.10
19:00
Radnički
Partizan
3
2
|
12.10.2019 19:00 | Radnički | 3 : 2 | Partizan |
12.10
17:00
Ozren
Pirot
3
2
|
12.10.2019 17:00 | Ozren | 3 : 2 | Pirot |
12.10
18:00
Trijumf 2013
Maks 1
0
3
|
12.10.2019 18:00 | Trijumf 2013 | 0 : 3 | Maks 1 | |||||
12.10
18:00
Mitrovica
Mladost
3
2
|
12.10.2019 18:00 | Mitrovica | 3 : 2 | Mladost | |||||
12.10
19:00
Eaton Srem Tempo 3
Sloga
3
1
|
12.10.2019 19:00 | Eaton Srem Tempo 3 | 3 : 1 | Sloga |
12.10
19:30
Crvena zvezda
Ub
3
2
|
12.10.2019 19:30 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Ub | |||||
12.10
19:00
Železničar
Spartak (Su)
3
0
|
12.10.2019 19:00 | Železničar | 3 : 0 | Spartak (Su) |
12.10
19:30
Jedinstvo
Morava
33
27
|
12.10.2019 19:30 | Jedinstvo | 33 : 27 | Morava |
12.10
19:00
Vranje 1957
Kuršumlija
25
33
|
12.10.2019 19:00 | Vranje 1957 | 25 : 33 | Kuršumlija | |||||
12.10
17:00
Radnički 1964
Žitorađa
41
17
|
12.10.2019 17:00 | Radnički 1964 | 41 : 17 | Žitorađa | |||||
12.10
19:00
Mokra Gora
Jagodina
27
26
|
12.10.2019 19:00 | Mokra Gora | 27 : 26 | Jagodina | |||||
12.10
19:00
Topličanin
Priboj
22
17
|
12.10.2019 19:00 | Topličanin | 22 : 17 | Priboj |
12.10
17:00
Radnički
Potisje Pleteks
33
30
|
12.10.2019 17:00 | Radnički | 33 : 30 | Potisje Pleteks | |||||
12.10
19:00
Jabuka
Inđija
23
29
|
12.10.2019 19:00 | Jabuka | 23 : 29 | Inđija | |||||
12.10
19:00
Somborelektro
Hercegovina
29
34
|
12.10.2019 19:00 | Somborelektro | 29 : 34 | Hercegovina |
12.10
12:30
Novi Beograd
Radnički (O)
31
34
|
12.10.2019 12:30 | Novi Beograd | 31 : 34 | Radnički (O) | |||||
12.10
19:00
Metaloplastika 2
Rakovica
33
27
|
12.10.2019 19:00 | Metaloplastika 2 | 33 : 27 | Rakovica |
12.10
20:00
Rtanj
Jastrebac
20
30
|
12.10.2019 20:00 | Rtanj | 20 : 30 | Jastrebac |
12.10
19:00
PIK Prigrevica
Dalmatinac
34
24
|
12.10.2019 19:00 | PIK Prigrevica | 34 : 24 | Dalmatinac |
12.10
20:00
Studentski grad
BASK SOKO
28
23
|
12.10.2019 20:00 | Studentski grad | 28 : 23 | BASK SOKO | |||||
12.10
14:00
RK SC Voždovac 2012 - 2
Crvena Zvezda 3
22
15
|
12.10.2019 14:00 | RK SC Voždovac 2012 - 2 | 22 : 15 | Crvena Zvezda 3 |
12.10
20:00
Ruma
ŽSK
30
38
|
12.10.2019 20:00 | Ruma | 30 : 38 | ŽSK |
12.10
18:00
Novi Pazar
Obilić
32
26
|
12.10.2019 18:00 | Novi Pazar | 32 : 26 | Obilić | |||||
12.10
18:00
Dubočica 54
Rudar
28
23
|
12.10.2019 18:00 | Dubočica 54 | 28 : 23 | Rudar | |||||
12.10
20:00
Šamot 65
Partizan
27
27
|
12.10.2019 20:00 | Šamot 65 | 27 : 27 | Partizan | |||||
12.10
19:00
Crvena zvezda
Železničar 1949
24
22
|
12.10.2019 19:00 | Crvena zvezda | 24 : 22 | Železničar 1949 |
12.10
20:00
Mladost
Proleter
28
24
|
12.10.2019 20:00 | Mladost | 28 : 24 | Proleter | |||||
12.10
19:00
Spartak
Srem
32
27
|
12.10.2019 19:00 | Spartak | 32 : 27 | Srem | |||||
12.10
17:30
Dolovo
Halas Jožef
21
32
|
12.10.2019 17:30 | Dolovo | 21 : 32 | Halas Jožef |
12.10
12:30
SU ŽR Radnički
Crvena zvezda
29
27
|
12.10.2019 12:30 | SU ŽR Radnički | 29 : 27 | Crvena zvezda | |||||
12.10
18:00
Rudar
Medicinar 2
20
32
|
12.10.2019 18:00 | Rudar | 20 : 32 | Medicinar 2 | |||||
12.10
16:00
Požarevac
SU Hazena
16
28
|
12.10.2019 16:00 | Požarevac | 16 : 28 | SU Hazena |
12.10
15:00
Pazar 2003
Bekament Bukovička Banja - 2
14
35
|
12.10.2019 15:00 | Pazar 2003 | 14 : 35 | Bekament Bukovička Banja - 2 | |||||
12.10
17:00
Metalac AD
Napredak 12
28
13
|
12.10.2019 17:00 | Metalac AD | 28 : 13 | Napredak 12 |
12.10
18:00
Ruma - 14 ALL
Naftagas
33
14
|
12.10.2019 18:00 | Ruma - 14 ALL | 33 : 14 | Naftagas |
12.10
18:00
Remesiana
Naisa 2
29
20
|
12.10.2019 18:00 | Remesiana | 29 : 20 | Naisa 2 | |||||
12.10
13:00
Jagodina 2
Rtanj
28
15
|
12.10.2019 13:00 | Jagodina 2 | 28 : 15 | Rtanj |
12.10
18:30
Naisa
Vrbas
31
24
|
12.10.2019 18:30 | Naisa | 31 : 24 | Vrbas | |||||
12.10
18:00
Bekament BB
Zaječar 1949
39
18
|
12.10.2019 18:00 | Bekament BB | 39 : 18 | Zaječar 1949 |
12.10
18:00
Bor RTB
Đerdap
43
25
|
12.10.2019 18:00 | Bor RTB | 43 : 25 | Đerdap |
12.10
19:00
Primorac
Budva
11
7
|
12.10.2019 19:00 | Primorac | 11 : 7 | Budva | |||||
12.10
19:00
Jadran HN
HAVK Mladost
6
15
|
12.10.2019 19:00 | Jadran HN | 6 : 15 | HAVK Mladost | |||||
12.10
20:00
Šabac
Jug CO
7
15
|
12.10.2019 20:00 | Šabac | 7 : 15 | Jug CO | |||||
12.10
19:30
Jadran ST
Partizan
18
11
|
12.10.2019 19:30 | Jadran ST | 18 : 11 | Partizan |
12.10
19:30
Solaris
Medveščak
14
10
|
12.10.2019 19:30 | Solaris | 14 : 10 | Medveščak | |||||
12.10
18:00
OVK POŠK
Nais
12
14
|
12.10.2019 18:00 | OVK POŠK | 12 : 14 | Nais | |||||
12.10
20:00
Galeb
Zadar 1952
19
14
|
12.10.2019 20:00 | Galeb | 19 : 14 | Zadar 1952 | |||||
12.10
17:30
Zemun
VA Cattaro
15
12
|
12.10.2019 17:30 | Zemun | 15 : 12 | VA Cattaro | |||||
12.10
20:00
KVK Radnički
Triglav
22
9
|
12.10.2019 20:00 | KVK Radnički | 22 : 9 | Triglav |
12.10
20:00
Spartak Prozivka
Bečej
9
11
|
12.10.2019 20:00 | Spartak Prozivka | 9 : 11 | Bečej | |||||
12.10
20:45
Taš
Novi Beograd 11. april
6
14
|
12.10.2019 20:45 | Taš | 6 : 14 | Novi Beograd 11. april | |||||
12.10
19:00
Banjica
Beograd
18
9
|
12.10.2019 19:00 | Banjica | 18 : 9 | Beograd |
12.10
19:30
Valis
Banja Luka
26
4
|
12.10.2019 19:30 | Valis | 26 : 4 | Banja Luka | |||||
12.10
21:00
TENT
Proleter
4
5
|
12.10.2019 21:00 | TENT | 4 : 5 | Proleter | |||||
12.10
20:00
Rasina
Palilula
10
8
|
12.10.2019 20:00 | Rasina | 10 : 8 | Palilula |
12.10
19:00
Raška
Zlatar 033
5
0
|
12.10.2019 19:00 | Raška | 5 : 0 | Zlatar 033 |
12.10
20:15
Novi Pazar
Jastrebac
9
4
|
12.10.2019 20:15 | Novi Pazar | 9 : 4 | Jastrebac | |||||
12.10
21:00
FON
Nova Pazova
5
1
|
12.10.2019 21:00 | FON | 5 : 1 | Nova Pazova |
12.10
19:00
Metalac Kolorado
Sopot
6
3
|
12.10.2019 19:00 | Metalac Kolorado | 6 : 3 | Sopot |
12.10
14:00
Car Dusan Silni
Partizan
12
72
|
12.10.2019 14:00 | Car Dusan Silni | 12 : 72 | Partizan |
12.10
18:00
True Celje
Crvena zvezda
2
8
|
12.10.2019 18:00 | True Celje | 2 : 8 | Crvena zvezda | |||||
12.10
16:30
Triglav
Slavija Junior
2
3
|
12.10.2019 16:30 | Triglav | E 2 : 3 | Slavija Junior |