14.03
14:30
Mačva 1929
Budućnost Krušik 2014
0
0
|
14.03.2020 14:30 | Mačva 1929 | 0 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
14.03
14:30
Loznica
Sloga (P)
0
2
|
14.03.2020 14:30 | Loznica | 0 : 2 | Sloga (P) | |||||
14.03
14:30
Jedinstvo
Sloga (K)
1
1
|
14.03.2020 14:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Sloga (K) | |||||
14.03
14:30
Takovo
Trepča
0
2
|
14.03.2020 14:30 | Takovo | 0 : 2 | Trepča | |||||
14.03
14:30
Mokra Gora
Jošanica
|
14.03.2020 14:30 | Mokra Gora | : | Jošanica | |||||
14.03
14:30
Tutin
Sloga 33
1
0
|
14.03.2020 14:30 | Tutin | 1 : 0 | Sloga 33 | |||||
14.03
14:30
Šumadija (A)
Mladi radnik 1926
1
0
|
14.03.2020 14:30 | Šumadija (A) | 1 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
14.03
14:30
Borac 1926
Proleter Mihajlovac
1
1
|
14.03.2020 14:30 | Borac 1926 | 1 : 1 | Proleter Mihajlovac |
14.03
14:30
Bratstvo 1946
Omladinac
0
1
|
14.03.2020 14:30 | Bratstvo 1946 | 0 : 1 | Omladinac | |||||
14.03
14:30
1. Maj Ruma
Dinamo 1945
1
0
|
14.03.2020 14:30 | 1. Maj Ruma | 1 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
14.03
14:30
Radnički (Zr)
Bečej 1918
0
1
|
14.03.2020 14:30 | Radnički (Zr) | 0 : 1 | Bečej 1918 | |||||
14.03
14:30
Radnički 1912
OFK Vršac
2
0
|
14.03.2020 14:30 | Radnički 1912 | 2 : 0 | OFK Vršac | |||||
14.03
14:30
Radnički (SM)
Dunav
0
0
|
14.03.2020 14:30 | Radnički (SM) | 0 : 0 | Dunav | |||||
14.03
14:30
Bačka 1901
Hajduk 1912
1
1
|
14.03.2020 14:30 | Bačka 1901 | 1 : 1 | Hajduk 1912 |
14.03
15:00
GFK Dubočica
Rembas
2
2
|
14.03.2020 15:00 | GFK Dubočica | 2 : 2 | Rembas | |||||
14.03
15:00
GFK Jagodina
Trstenik PPT
1
0
|
14.03.2020 15:00 | GFK Jagodina | 1 : 0 | Trstenik PPT | |||||
14.03
15:00
OFK Topličanin
OFK Sinđelić
2
0
|
14.03.2020 15:00 | OFK Topličanin | 2 : 0 | OFK Sinđelić | |||||
14.03
15:00
Dunav
Timočanin
3
0
|
14.03.2020 15:00 | Dunav | 3 : 0 | Timočanin |
14.03
14:30
OFK Beograd
Sremčica
1
2
|
14.03.2020 14:30 | OFK Beograd | 1 : 2 | Sremčica | |||||
14.03
11:00
GSP Polet Dorćol
Jedinstvo
1
2
|
14.03.2020 11:00 | GSP Polet Dorćol | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
14.03
11:00
Teleoptik
BSK Borča
0
0
|
14.03.2020 11:00 | Teleoptik | 0 : 0 | BSK Borča | |||||
14.03
14:30
IMT
Lokomotiva
7
1
|
14.03.2020 14:30 | IMT | 7 : 1 | Lokomotiva | |||||
14.03
13:30
Brodarac
Zvezdara
0
5
|
14.03.2020 13:30 | Brodarac | 0 : 5 | Zvezdara |
14.03
14:30
Karađorđe
Morava
0
1
|
14.03.2020 14:30 | Karađorđe | 0 : 1 | Morava | |||||
14.03
14:30
VGSK
Pomoravlje
1
4
|
14.03.2020 14:30 | VGSK | 1 : 4 | Pomoravlje |
14.03
14:30
Borac
Vrelo Sport
0
0
|
14.03.2020 14:30 | Borac | 0 : 0 | Vrelo Sport | |||||
14.03
14:30
Radnički (V)
Drina
2
0
|
14.03.2020 14:30 | Radnički (V) | 2 : 0 | Drina |
14.03
14:30
Omladinac
Šumadija
1
3
|
14.03.2020 14:30 | Omladinac | 1 : 3 | Šumadija |
14.03
14:30
FAP
Zlatar
2
1
|
14.03.2020 14:30 | FAP | 2 : 1 | Zlatar | |||||
14.03
14:30
Crnokosa
Polimlje
1
0
|
14.03.2020 14:30 | Crnokosa | 1 : 0 | Polimlje | |||||
14.03
14:30
Budućnost
Sevojno
2
0
|
14.03.2020 14:30 | Budućnost | 2 : 0 | Sevojno |
14.03
14:30
Tekstilac
Bačka
4
0
|
14.03.2020 14:30 | Tekstilac | 4 : 0 | Bačka | |||||
14.03
14:30
Krila Krajine
OFK Stari Grad
0
4
|
14.03.2020 14:30 | Krila Krajine | 0 : 4 | OFK Stari Grad | |||||
14.03
16:00
Bajša
Crvenka
1
1
|
14.03.2020 16:00 | Bajša | 1 : 1 | Crvenka | |||||
14.03
14:30
ČSK Pivara
Vojvodina
1
2
|
14.03.2020 14:30 | ČSK Pivara | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
14.03
14:30
Mladost APA
Mladost (BP)
3
1
|
14.03.2020 14:30 | Mladost APA | 3 : 1 | Mladost (BP) |
14.03
14:30
Cement
Jugović
3
0
|
14.03.2020 14:30 | Cement | 3 : 0 | Jugović | |||||
14.03
14:30
Mladost (BJ)
Sloboda
4
0
|
14.03.2020 14:30 | Mladost (BJ) | 4 : 0 | Sloboda | |||||
14.03
14:30
Crvena zvezda
Radnički (NP)
2
2
|
14.03.2020 14:30 | Crvena zvezda | 2 : 2 | Radnički (NP) | |||||
14.03
14:30
Sloga (E)
Hajduk (D)
2
2
|
14.03.2020 14:30 | Sloga (E) | 2 : 2 | Hajduk (D) |
14.03
14:30
Sloga
Crvena zvezda (VS)
2
4
|
14.03.2020 14:30 | Sloga | 2 : 4 | Crvena zvezda (VS) | |||||
14.03
14:30
Jedinstvo (NB)
Mladost (O)
1
3
|
14.03.2020 14:30 | Jedinstvo (NB) | 1 : 3 | Mladost (O) | |||||
14.03
14:30
Krajina
Banat (Č)
3
0
|
14.03.2020 14:30 | Krajina | 3 : 0 | Banat (Č) | |||||
14.03
14:30
Kikinda 1909
Sloboda
1
2
|
14.03.2020 14:30 | Kikinda 1909 | 1 : 2 | Sloboda | |||||
14.03
14:30
Naftagas
Radnički (S)
6
0
|
14.03.2020 14:30 | Naftagas | 6 : 0 | Radnički (S) |
14.03
15:00
Polet 1980
Sloga
|
14.03.2020 15:00 | Polet 1980 | : | Sloga | |||||
14.03
15:00
Nebeski Andjeli
Bobište
7
1
|
14.03.2020 15:00 | Nebeski Andjeli | 7 : 1 | Bobište | |||||
14.03
15:00
Jastrebac
Žitorađa
0
1
|
14.03.2020 15:00 | Jastrebac | 0 : 1 | Žitorađa | |||||
14.03
15:00
Pčinja
OFK Kosanica
4
1
|
14.03.2020 15:00 | Pčinja | 4 : 1 | OFK Kosanica |
14.03
15:00
Balkanski
Jedinstvo (P)
4
1
|
14.03.2020 15:00 | Balkanski | 4 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
14.03
15:00
BSK
Brodoremont
1
3
|
14.03.2020 15:00 | BSK | 1 : 3 | Brodoremont | |||||
14.03
15:00
Đerdap
Rtanj
1
0
|
14.03.2020 15:00 | Đerdap | 1 : 0 | Rtanj | |||||
14.03
15:00
Timok 1919
Lužnica
5
0
|
14.03.2020 15:00 | Timok 1919 | 5 : 0 | Lužnica |
14.03
15:00
Morava 1918
Mačkovac
3
0
|
14.03.2020 15:00 | Morava 1918 | 3 : 0 | Mačkovac | |||||
14.03
15:00
Jedinstvo (P)
Levač
2
0
|
14.03.2020 15:00 | Jedinstvo (P) | 2 : 0 | Levač |
14.03
15:00
Morava
OFK Napredak 1929
1
0
|
14.03.2020 15:00 | Morava | 1 : 0 | OFK Napredak 1929 |
14.03
14:30
Turbina
Napredak
3
0
|
14.03.2020 14:30 | Turbina | 3 : 0 | Napredak | |||||
14.03
10:00
BASK
Vrčin
0
0
|
14.03.2020 10:00 | BASK | 0 : 0 | Vrčin | |||||
14.03
14:30
Šumadija
Milutinac
2
0
|
14.03.2020 14:30 | Šumadija | 2 : 0 | Milutinac |
14.03
14:30
Trgovački
Borac (K)
1
0
|
14.03.2020 14:30 | Trgovački | 1 : 0 | Borac (K) |
14.03
14:30
Radnik (Ub)
Iskra
6
0
|
14.03.2020 14:30 | Radnik (Ub) | 6 : 0 | Iskra | |||||
14.03
14:30
Rubribreza
Trlić
4
2
|
14.03.2020 14:30 | Rubribreza | 4 : 2 | Trlić |
14.03
14:30
Sinđelić
Hajduk Stanko
0
7
|
14.03.2020 14:30 | Sinđelić | 0 : 7 | Hajduk Stanko |
14.03
15:00
Rudar
Mataruge
0
0
|
14.03.2020 15:00 | Rudar | 0 : 0 | Mataruge | |||||
14.03
15:00
Mladost
Mladi radnik 1925
1
0
|
14.03.2020 15:00 | Mladost | 1 : 0 | Mladi radnik 1925 |
14.03
15:00
Ovčar
Jedinstvo (P)
1
1
|
14.03.2020 15:00 | Ovčar | 1 : 1 | Jedinstvo (P) |
14.03
14:30
Tvrđava
Budućnost (M)
3
0
|
14.03.2020 14:30 | Tvrđava | 3 : 0 | Budućnost (M) |
14.03
15:30
Napredak
Sutjeska
3
1
|
14.03.2020 15:30 | Napredak | 3 : 1 | Sutjeska | |||||
14.03
15:30
Panonija IM Topola
Obilić (NK)
1
3
|
14.03.2020 15:30 | Panonija IM Topola | 1 : 3 | Obilić (NK) | |||||
14.03
15:30
Sloga
Njegoš
1
4
|
14.03.2020 15:30 | Sloga | 1 : 4 | Njegoš | |||||
14.03
15:30
Radnički 1905
Proleter (RS)
0
0
|
14.03.2020 15:30 | Radnički 1905 | 0 : 0 | Proleter (RS) |
14.03
14:30
Partizan
Železničar
2
0
|
14.03.2020 14:30 | Partizan | 2 : 0 | Železničar |
14.03
15:30
Slavija
Omladinac
2
0
|
14.03.2020 15:30 | Slavija | 2 : 0 | Omladinac | |||||
14.03
15:30
RFK Novi Sad 1921
Fruškogorski partizan
1
0
|
14.03.2020 15:30 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 0 | Fruškogorski partizan | |||||
14.03
15:30
OFK Futog
Veternik
4
1
|
14.03.2020 15:30 | OFK Futog | 4 : 1 | Veternik |
14.03
15:00
BAK
Polet (Id)
2
1
|
14.03.2020 15:00 | BAK | 2 : 1 | Polet (Id) | |||||
14.03
15:00
Partizan (U)
Jedinstvo (V)
0
4
|
14.03.2020 15:00 | Partizan (U) | 0 : 4 | Jedinstvo (V) |
14.03
15:00
Brestovac
Šarbanovac
3
2
|
14.03.2020 15:00 | Brestovac | 3 : 2 | Šarbanovac | |||||
14.03
15:00
Rudna Glava
Blizna
4
0
|
14.03.2020 15:00 | Rudna Glava | 4 : 0 | Blizna | |||||
14.03
15:00
Poreč
Branik
1
1
|
14.03.2020 15:00 | Poreč | 1 : 1 | Branik |
14.03
15:00
Varvarin
Žabare
6
2
|
14.03.2020 15:00 | Varvarin | 6 : 2 | Žabare |
14.03
15:00
OFK Bratstvo
Javor
2
1
|
14.03.2020 15:00 | OFK Bratstvo | 2 : 1 | Javor |
14.03
14:30
Borac (O)
Hajduk
1
4
|
14.03.2020 14:30 | Borac (O) | 1 : 4 | Hajduk | |||||
14.03
10:30
Rakovica
Institut
0
1
|
14.03.2020 10:30 | Rakovica | 0 : 1 | Institut |
14.03
14:30
Zvezda
OFK Zabrežje
3
1
|
14.03.2020 14:30 | Zvezda | 3 : 1 | OFK Zabrežje |
14.03
15:00
Radnički 1924
Napredak 2012
3
0
|
14.03.2020 15:00 | Radnički 1924 | 3 : 0 | Napredak 2012 |
14.03
15:00
Sloga (D)
Kutlovo
0
3
|
14.03.2020 15:00 | Sloga (D) | 0 : 3 | Kutlovo |
14.03
14:30
Strmovo 1968
Kalenić
7
0
|
14.03.2020 14:30 | Strmovo 1968 | 7 : 0 | Kalenić | |||||
14.03
14:30
Rudar 1945
Joševa
3
5
|
14.03.2020 14:30 | Rudar 1945 | 3 : 5 | Joševa |
14.03
14:30
Partizan
Polet
3
1
|
14.03.2020 14:30 | Partizan | 3 : 1 | Polet |
14.03
14:30
Sloven
OFK Zeka Buljubaša
2
0
|
14.03.2020 14:30 | Sloven | 2 : 0 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
14.03
14:30
Jednota
Trgovački
3
2
|
14.03.2020 14:30 | Jednota | 3 : 2 | Trgovački |
14.03
15:30
Železničar
Titel
0
7
|
14.03.2020 15:30 | Železničar | 0 : 7 | Titel |
14.03
15:00
Radnički (P)
Todorovce
1
3
|
14.03.2020 15:00 | Radnički (P) | 1 : 3 | Todorovce | |||||
14.03
15:00
Jedinstvo (Š)
Lemind 1953
3
1
|
14.03.2020 15:00 | Jedinstvo (Š) | 3 : 1 | Lemind 1953 | |||||
14.03
15:00
Marjan MB
Badince
3
1
|
14.03.2020 15:00 | Marjan MB | 3 : 1 | Badince |
14.03
15:00
Velika Drenova
Kamenorezac 76
2
4
|
14.03.2020 15:00 | Velika Drenova | 2 : 4 | Kamenorezac 76 | |||||
14.03
15:00
Stari Trstenik
Garevina
1
2
|
14.03.2020 15:00 | Stari Trstenik | 1 : 2 | Garevina | |||||
14.03
15:00
Kopaonik
Polet 57
6
1
|
14.03.2020 15:00 | Kopaonik | 6 : 1 | Polet 57 |
14.03
15:00
Rudar (St)
Napredak (Sv)
1
0
|
14.03.2020 15:00 | Rudar (St) | 1 : 0 | Napredak (Sv) | |||||
14.03
15:00
Rudar (SR)
Napredak (St)
3
0
|
14.03.2020 15:00 | Rudar (SR) | 3 : 0 | Napredak (St) |
14.03
15:00
Zenit
Mladost
0
1
|
14.03.2020 15:00 | Zenit | 0 : 1 | Mladost | |||||
14.03
15:00
Sinđelić 1934
GFK Tabane
0
0
|
14.03.2020 15:00 | Sinđelić 1934 | 0 : 0 | GFK Tabane | |||||
14.03
15:00
Sloga
Partizan
0
4
|
14.03.2020 15:00 | Sloga | 0 : 4 | Partizan |
14.03
15:00
Krtinska
Rvati
4
1
|
14.03.2020 15:00 | Krtinska | 4 : 1 | Rvati |
14.03
14:30
Bežanija
Umka
3
2
|
14.03.2020 14:30 | Bežanija | 3 : 2 | Umka |
14.03
15:30
AFK
Hajduk
6
0
|
14.03.2020 15:30 | AFK | 6 : 0 | Hajduk |
14.03
14:30
OFK Šabac
Sloboda
1
0
|
14.03.2020 14:30 | OFK Šabac | 1 : 0 | Sloboda |
14.03
14:30
Velika Reka
Jadar 1961
1
2
|
14.03.2020 14:30 | Velika Reka | 1 : 2 | Jadar 1961 |
14.03
14:30
Radnički
Vlašić
1
1
|
14.03.2020 14:30 | Radnički | 1 : 1 | Vlašić |
14.03
14:30
Avala 1939
Poštar 1930
1
2
|
14.03.2020 14:30 | Avala 1939 | 1 : 2 | Poštar 1930 |
14.03
15:00
Rasina
Konjuh
2
5
|
14.03.2020 15:00 | Rasina | 2 : 5 | Konjuh | |||||
14.03
15:00
Kapidžija
Parunovac
1
2
|
14.03.2020 15:00 | Kapidžija | 1 : 2 | Parunovac |
14.03
15:00
Razvitak
Donja Mutnica
1
0
|
14.03.2020 15:00 | Razvitak | 1 : 0 | Donja Mutnica |
14.03
15:00
Kruševica
Mladost 2015
3
1
|
14.03.2020 15:00 | Kruševica | 3 : 1 | Mladost 2015 |
14.03
12:30
Inter Star
Musongati
0
1
|
14.03.2020 12:30 | Inter Star | 0 : 1 | Musongati | |||||
14.03
14:00
Ngozi City
Vital'O
1
0
|
14.03.2020 14:00 | Ngozi City | 1 : 0 | Vital'O | |||||
14.03
14:00
Lydia Ludic
Les Lierres
2
1
|
14.03.2020 14:00 | Lydia Ludic | 2 : 1 | Les Lierres | |||||
14.03
15:00
Rukinzo
Dynamik
1
0
|
14.03.2020 15:00 | Rukinzo | 1 : 0 | Dynamik |
14.03
16:00
Javor Matis
Čukarički
2
2
|
14.03.2020 16:00 | Javor Matis | 2 : 2 | Čukarički | |||||
14.03
16:00
Spartak ŽK
Vojvodina
0
0
|
14.03.2020 16:00 | Spartak ŽK | 0 : 0 | Vojvodina | |||||
14.03
16:00
Mladost
Inđija
2
1
|
14.03.2020 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Inđija | |||||
14.03
15:30
Voždovac
Partizan
1
2
|
14.03.2020 15:30 | Voždovac | 1 : 2 | Partizan | |||||
14.03
16:00
Radnički (N)
Mačva
3
1
|
14.03.2020 16:00 | Radnički (N) | 3 : 1 | Mačva | |||||
14.03
18:00
Crvena zvezda
Napredak
3
0
|
14.03.2020 18:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Napredak | |||||
14.03
18:00
Proleter
Rad
5
0
|
14.03.2020 18:00 | Proleter | 5 : 0 | Rad | |||||
14.03
13:30
TSC
Radnik
2
1
|
14.03.2020 13:30 | TSC | 2 : 1 | Radnik |
14.03
15:00
Smederevo 1924
Zlatibor
0
0
|
14.03.2020 15:00 | Smederevo 1924 | 0 : 0 | Zlatibor | |||||
14.03
15:00
Sinđelić
OFK Žarkovo
0
1
|
14.03.2020 15:00 | Sinđelić | 0 : 1 | OFK Žarkovo |
14.03
TSC
Spartak DOO
|
14.03.2020 | TSC | : | Spartak DOO | |||||
14.03
ŽGFK Lavice Dubočica
Rad
|
14.03.2020 | ŽGFK Lavice Dubočica | : | Rad | |||||
14.03
ŽFU Zvezda B 2018
Kolubara
|
14.03.2020 | ŽFU Zvezda B 2018 | : | Kolubara | |||||
14.03
Napredak Junior 2018
Majdanpek
|
14.03.2020 | Napredak Junior 2018 | : | Majdanpek | |||||
14.03
Radnički 2012
Mačva
|
14.03.2020 | Radnički 2012 | : | Mačva |
14.03
11:00
Rudovci
Desetka
2
8
|
14.03.2020 11:00 | Rudovci | 2 : 8 | Desetka |
14.03
12:30
Rad
Partizan
0
1
|
14.03.2020 12:30 | Rad | 0 : 1 | Partizan | |||||
14.03
13:00
Čukarički
OFK Beograd
2
0
|
14.03.2020 13:00 | Čukarički | 2 : 0 | OFK Beograd | |||||
14.03
11:00
Vojvodina
Crvena zvezda
0
0
|
14.03.2020 11:00 | Vojvodina | 0 : 0 | Crvena zvezda |
14.03
14:30
Budućnost Krušik 2014
Šumadija 1903
0
2
|
14.03.2020 14:30 | Budućnost Krušik 2014 | 0 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
14.03
14:30
Radnički (V)
Jedinstvo (Ub)
1
0
|
14.03.2020 14:30 | Radnički (V) | 1 : 0 | Jedinstvo (Ub) | |||||
14.03
14:30
Metalac (GM)
Sloga (K)
4
0
|
14.03.2020 14:30 | Metalac (GM) | 4 : 0 | Sloga (K) | |||||
14.03
14:30
Javor
Loznica
3
3
|
14.03.2020 14:30 | Javor | 3 : 3 | Loznica | |||||
14.03
14:30
Novi Pazar
Sloga (P)
0
0
|
14.03.2020 14:30 | Novi Pazar | 0 : 0 | Sloga (P) | |||||
14.03
14:30
Radnički 1923
Karađorđe
4
1
|
14.03.2020 14:30 | Radnički 1923 | 4 : 1 | Karađorđe | |||||
14.03
14:30
Borac 1926
Sloboda (Č)
5
1
|
14.03.2020 14:30 | Borac 1926 | 5 : 1 | Sloboda (Č) | |||||
14.03
14:30
Sloboda (U)
Smederevo 1924
1
0
|
14.03.2020 14:30 | Sloboda (U) | 1 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
14.03
14:30
Šumadija (A)
Mačva
1
1
|
14.03.2020 14:30 | Šumadija (A) | 1 : 1 | Mačva |
14.03
10:00
Radnički (Z)
Podrinje
0
3
|
14.03.2020 10:00 | Radnički (Z) | 0 : 3 | Podrinje | |||||
14.03
10:00
Petar Puača
Radnički (NP)
4
0
|
14.03.2020 10:00 | Petar Puača | 4 : 0 | Radnički (NP) | |||||
14.03
Vojvodina
Index
|
14.03.2020 | Vojvodina | : | Index | |||||
14.03
10:00
Dinamo 1945
Železničar
3
2
|
14.03.2020 10:00 | Dinamo 1945 | 3 : 2 | Železničar | |||||
14.03
10:00
OFK Vršac
Radnički (SM)
4
1
|
14.03.2020 10:00 | OFK Vršac | 4 : 1 | Radnički (SM) | |||||
14.03
10:00
Inđija
Omladinac
7
0
|
14.03.2020 10:00 | Inđija | 7 : 0 | Omladinac |
14.03
10:00
Spartak ŽK
Radnički 1912
3
1
|
14.03.2020 10:00 | Spartak ŽK | 3 : 1 | Radnički 1912 |
14.03
BSK Borča
Bežanija
3
4
|
14.03.2020 | BSK Borča | 3 : 4 | Bežanija | |||||
14.03
Brodarac 2
Zemun
2
4
|
14.03.2020 | Brodarac 2 | 2 : 4 | Zemun | |||||
14.03
011
IMT
0
3
|
14.03.2020 | 011 | 0 : 3 | IMT | |||||
14.03
BSK 1925
BASK
1
2
|
14.03.2020 | BSK 1925 | 1 : 2 | BASK | |||||
14.03
Sinđelić
Studentski Grad
5
1
|
14.03.2020 | Sinđelić | 5 : 1 | Studentski Grad | |||||
14.03
OFK Žarkovo
Lokomotiva
4
0
|
14.03.2020 | OFK Žarkovo | 4 : 0 | Lokomotiva | |||||
14.03
Radnički (NB)
DIF
2
1
|
14.03.2020 | Radnički (NB) | 2 : 1 | DIF |
14.03
Torlak
IM Rakovica
6
0
|
14.03.2020 | Torlak | 6 : 0 | IM Rakovica | |||||
14.03
Mladenovac
Crvena zvezda
4
1
|
14.03.2020 | Mladenovac | 4 : 1 | Crvena zvezda | |||||
14.03
Prva Iskra
Jedinstvo
2
3
|
14.03.2020 | Prva Iskra | 2 : 3 | Jedinstvo | |||||
14.03
Budućnost
Palilulac
3
0
|
14.03.2020 | Budućnost | 3 : 0 | Palilulac | |||||
14.03
Siti Sport Klub
Zvezdara
1
1
|
14.03.2020 | Siti Sport Klub | 1 : 1 | Zvezdara | |||||
14.03
Novi Beograd
Poštar 1930
0
1
|
14.03.2020 | Novi Beograd | 0 : 1 | Poštar 1930 |
14.03
Lokomotiva
Brodarac
3
0
|
14.03.2020 | Lokomotiva | 3 : 0 | Brodarac | |||||
14.03
Grafičar
Internacional
|
14.03.2020 | Grafičar | : | Internacional | |||||
14.03
OFK Beograd
011
1
0
|
14.03.2020 | OFK Beograd | 1 : 0 | 011 | |||||
14.03
Sinđelić
Partizan
|
14.03.2020 | Sinđelić | : | Partizan | |||||
14.03
Zemun
Rad
|
14.03.2020 | Zemun | : | Rad | |||||
14.03
IMT
BSK Borča
|
14.03.2020 | IMT | : | BSK Borča |
14.03
Poštar 1930
Borac
2
0
|
14.03.2020 | Poštar 1930 | 2 : 0 | Borac | |||||
14.03
Sinđelić 2
Dunavac
3
2
|
14.03.2020 | Sinđelić 2 | 3 : 2 | Dunavac | |||||
14.03
OFK Beograd 2
OFK Žarkovo
0
1
|
14.03.2020 | OFK Beograd 2 | 0 : 1 | OFK Žarkovo | |||||
14.03
Zvezdara
Rojkovac
3
1
|
14.03.2020 | Zvezdara | 3 : 1 | Rojkovac | |||||
14.03
Radnički (NB) 2
Budućnost
1
3
|
14.03.2020 | Radnički (NB) 2 | 1 : 3 | Budućnost | |||||
14.03
Zmaj 1953
Sinđelić
0
2
|
14.03.2020 | Zmaj 1953 | 0 : 2 | Sinđelić |
14.03
10:00
Rad
Partizan
1
0
|
14.03.2020 10:00 | Rad | 1 : 0 | Partizan | |||||
14.03
11:00
Mačva
Brodarac
2
0
|
14.03.2020 11:00 | Mačva | 2 : 0 | Brodarac | |||||
14.03
13:00
Kiker
OFK Vršac
4
1
|
14.03.2020 13:00 | Kiker | 4 : 1 | OFK Vršac | |||||
14.03
15:30
Čukarički
Real Niš
3
2
|
14.03.2020 15:30 | Čukarički | 3 : 2 | Real Niš | |||||
14.03
13:00
Vojvodina
Crvena zvezda
1
2
|
14.03.2020 13:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
14.03
14:30
Teleoptik
Spartak ŽK
0
0
|
14.03.2020 14:30 | Teleoptik | 0 : 0 | Spartak ŽK |
14.03
Napredak
Jagodina Tabane
3
1
|
14.03.2020 | Napredak | 3 : 1 | Jagodina Tabane | |||||
14.03
Timočanin
Kopernikus Želežničar
4
1
|
14.03.2020 | Timočanin | 4 : 1 | Kopernikus Želežničar | |||||
14.03
Timok 1919
Bor 1919
1
1
|
14.03.2020 | Timok 1919 | 1 : 1 | Bor 1919 | |||||
14.03
Radnički (P)
GFK Dubočic
3
2
|
14.03.2020 | Radnički (P) | 3 : 2 | GFK Dubočic | |||||
14.03
Radnički 2
Radnik
3
0
|
14.03.2020 | Radnički 2 | 3 : 0 | Radnik |
14.03
12:00
Spartak ŽK
Radnički (S)
12
0
|
14.03.2020 12:00 | Spartak ŽK | 12 : 0 | Radnički (S) | |||||
14.03
12:00
Borac
Proleter 2006
1
3
|
14.03.2020 12:00 | Borac | 1 : 3 | Proleter 2006 | |||||
14.03
12:00
Petrika
Bačka 1901
2
0
|
14.03.2020 12:00 | Petrika | 2 : 0 | Bačka 1901 | |||||
14.03
12:00
TSC
Proleter
3
0
|
14.03.2020 12:00 | TSC | 3 : 0 | Proleter | |||||
14.03
RFK Novi Sad 1921
OFK Bačka
2
2
|
14.03.2020 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 2 | OFK Bačka |
14.03
12:00
Radnički (Zr)
Podrinje
1
2
|
14.03.2020 12:00 | Radnički (Zr) | 1 : 2 | Podrinje | |||||
14.03
13:00
Vojvodina
Index
0
1
|
14.03.2020 13:00 | Vojvodina | 0 : 1 | Index | |||||
14.03
12:00
Dinamo 1945
Železničar
3
1
|
14.03.2020 12:00 | Dinamo 1945 | 3 : 1 | Železničar | |||||
14.03
12:00
OFK Vršac
Radnički (SM)
1
1
|
14.03.2020 12:00 | OFK Vršac | 1 : 1 | Radnički (SM) | |||||
14.03
12:00
Inđija
Omladinac
7
1
|
14.03.2020 12:00 | Inđija | 7 : 1 | Omladinac |
14.03
OPK Rudar 1933
Jasenica 2017
2
1
|
14.03.2020 | OPK Rudar 1933 | 2 : 1 | Jasenica 2017 | |||||
14.03
11:00
Napredak
RSK
1
3
|
14.03.2020 11:00 | Napredak | 1 : 3 | RSK | |||||
14.03
Sloga 33
Radnički 1923
0
4
|
14.03.2020 | Sloga 33 | 0 : 4 | Radnički 1923 |
14.03
SFS Borac
Morava 1918
7
1
|
14.03.2020 | SFS Borac | 7 : 1 | Morava 1918 | |||||
14.03
Trayal Knez Lazar
OFK Lugomir
0
2
|
14.03.2020 | Trayal Knez Lazar | 0 : 2 | OFK Lugomir | |||||
14.03
Blizna
Mali Bor
1
4
|
14.03.2020 | Blizna | 1 : 4 | Mali Bor | |||||
14.03
Topličanin
Župa
2
1
|
14.03.2020 | Topličanin | 2 : 1 | Župa | |||||
14.03
Morava (R)
Sloga
2
1
|
14.03.2020 | Morava (R) | 2 : 1 | Sloga |
14.03
08:30
Voždovac
Teleoptik
3
1
|
14.03.2020 08:30 | Voždovac | 3 : 1 | Teleoptik | |||||
14.03
11:00
Lokomotiva
Studenski grad
4
2
|
14.03.2020 11:00 | Lokomotiva | 4 : 2 | Studenski grad | |||||
14.03
15:00
Rad
Radnički (NB)
1
1
|
14.03.2020 15:00 | Rad | 1 : 1 | Radnički (NB) |
14.03
10:00
Takovo
FAP
|
14.03.2020 10:00 | Takovo | : | FAP | |||||
14.03
10:00
Mladost
Sloboda (Č)
|
14.03.2020 10:00 | Mladost | : | Sloboda (Č) | |||||
14.03
10:00
Kinder
Borac 1926
3
2
|
14.03.2020 10:00 | Kinder | 3 : 2 | Borac 1926 | |||||
14.03
10:00
Gaučosi
Čačak 94
2
0
|
14.03.2020 10:00 | Gaučosi | 2 : 0 | Čačak 94 | |||||
14.03
10:00
Sloga (P)
Budućnost
9
0
|
14.03.2020 10:00 | Sloga (P) | 9 : 0 | Budućnost | |||||
14.03
11:00
Jedinstvo Putevi
Zlatibor
1
2
|
14.03.2020 11:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 2 | Zlatibor | |||||
14.03
10:00
Javor Matis
Sloga (BB)
1
1
|
14.03.2020 10:00 | Javor Matis | 1 : 1 | Sloga (BB) | |||||
14.03
11:00
Metalac
GFK Sloboda
4
1
|
14.03.2020 11:00 | Metalac | 4 : 1 | GFK Sloboda |
14.03
10:00
OPK Rudar 1933
Soko 2015
3
3
|
14.03.2020 10:00 | OPK Rudar 1933 | 3 : 3 | Soko 2015 | |||||
14.03
11:00
Železničar
Petlić SD 2006
3
4
|
14.03.2020 11:00 | Železničar | 3 : 4 | Petlić SD 2006 | |||||
14.03
10:00
Smederevo 1924
Mladi radnik 1926
0
2
|
14.03.2020 10:00 | Smederevo 1924 | 0 : 2 | Mladi radnik 1926 | |||||
14.03
10:00
Šumadija
VGSK
1
0
|
14.03.2020 10:00 | Šumadija | 1 : 0 | VGSK | |||||
14.03
10:00
Sloga 33
Pomoravlje 1946
5
1
|
14.03.2020 10:00 | Sloga 33 | 5 : 1 | Pomoravlje 1946 | |||||
14.03
10:00
Cepelin 026
AF Duljaj
2
1
|
14.03.2020 10:00 | Cepelin 026 | 2 : 1 | AF Duljaj | |||||
14.03
10:00
Bačinac
Plana
1
0
|
14.03.2020 10:00 | Bačinac | 1 : 0 | Plana | |||||
14.03
10:00
Jasenica 2017
RSK
0
4
|
14.03.2020 10:00 | Jasenica 2017 | 0 : 4 | RSK |
14.03
19:30
Čačak 94
Zekas 75
109
77
|
14.03.2020 19:30 | Čačak 94 | 109 : 77 | Zekas 75 | |||||
14.03
15:00
Požarevac
Jagodina
72
59
|
14.03.2020 15:00 | Požarevac | 72 : 59 | Jagodina | |||||
14.03
18:00
Priboj
Napredak Junior
83
110
|
14.03.2020 18:00 | Priboj | 83 : 110 | Napredak Junior | |||||
14.03
19:00
Klik
Svilajnac
96
51
|
14.03.2020 19:00 | Klik | 96 : 51 | Svilajnac | |||||
14.03
17:00
Plana
Loznica
104
100
|
14.03.2020 17:00 | Plana | 104 : 100 | Loznica |
14.03
20:00
Srem
Omladinac
84
73
|
14.03.2020 20:00 | Srem | 84 : 73 | Omladinac | |||||
14.03
14:30
Sloboda (NS)
Nova Pazova
72
64
|
14.03.2020 14:30 | Sloboda (NS) | 72 : 64 | Nova Pazova | |||||
14.03
17:00
Mladost Veternik
Topola
0
20
|
14.03.2020 17:00 | Mladost Veternik | 0 : 20 | Topola |
14.03
12:00
Slodes
Eko Sport
109
52
|
14.03.2020 12:00 | Slodes | 109 : 52 | Eko Sport | |||||
14.03
16:00
Beko
Žitko Basket
115
67
|
14.03.2020 16:00 | Beko | 115 : 67 | Žitko Basket | |||||
14.03
20:30
Borča
Barajevo
84
80
|
14.03.2020 20:30 | Borča | 84 : 80 | Barajevo | |||||
14.03
18:00
Žarkovo
Radnički (O)
95
72
|
14.03.2020 18:00 | Žarkovo | 95 : 72 | Radnički (O) |
14.03
20:30
Marinos
Rtanj
65
64
|
14.03.2020 20:30 | Marinos | 65 : 64 | Rtanj | |||||
14.03
18:00
Topličanin
Mladost Vesna
116
69
|
14.03.2020 18:00 | Topličanin | 116 : 69 | Mladost Vesna |
14.03
18:30
Sloga Elite
Kruševac
135
59
|
14.03.2020 18:30 | Sloga Elite | 135 : 59 | Kruševac | |||||
14.03
16:00
Trepča
Smederevo
82
77
|
14.03.2020 16:00 | Trepča | 82 : 77 | Smederevo | |||||
14.03
17:00
Goč
Zicer 2014
70
82
|
14.03.2020 17:00 | Goč | 70 : 82 | Zicer 2014 |
14.03
Kopaonik
Paraćin
0
20
|
14.03.2020 | Kopaonik | 0 : 20 | Paraćin |
14.03
14:40
Ras
Astra
89
84
|
14.03.2020 14:40 | Ras | 89 : 84 | Astra |
14.03
19:00
Radan
Zone Boys
76
91
|
14.03.2020 19:00 | Radan | 76 : 91 | Zone Boys |
14.03
15:00
Kuršumlija
Hajduk Veljko
20
0
|
14.03.2020 15:00 | Kuršumlija | 20 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
14.03
13:00
Hisar
OKK Sokobanja
20
0
|
14.03.2020 13:00 | Hisar | 20 : 0 | OKK Sokobanja |
14.03
19:30
Šabac
M015
76
75
|
14.03.2020 19:30 | Šabac | 76 : 75 | M015 | |||||
14.03
20:00
Radnički (V)
Osečina
118
62
|
14.03.2020 20:00 | Radnički (V) | 118 : 62 | Osečina | |||||
14.03
20:30
Železničar
Student 014
20
0
|
14.03.2020 20:30 | Železničar | 20 : 0 | Student 014 |
14.03
11:00
Play off
Morava
56
102
|
14.03.2020 11:00 | Play off | 56 : 102 | Morava | |||||
14.03
19:30
Sloga
Mladost
64
80
|
14.03.2020 19:30 | Sloga | 64 : 80 | Mladost |
14.03
12:30
Basketball Stars
Beočin
62
88
|
14.03.2020 12:30 | Basketball Stars | 62 : 88 | Beočin |
14.03
19:00
Proleter
Akademik
80
71
|
14.03.2020 19:00 | Proleter | 80 : 71 | Akademik | |||||
14.03
17:00
Apatin
Karađorđevo
68
52
|
14.03.2020 17:00 | Apatin | 68 : 52 | Karađorđevo | |||||
14.03
15:30
I Came To Play
Senta
97
64
|
14.03.2020 15:30 | I Came To Play | 97 : 64 | Senta | |||||
14.03
17:00
Hercegovac
Futog
95
69
|
14.03.2020 17:00 | Hercegovac | 95 : 69 | Futog |
14.03
19:00
Napredak
Kolubara LA 2003
92
66
|
14.03.2020 19:00 | Napredak | 92 : 66 | Kolubara LA 2003 | |||||
14.03
19:00
Borac
Vojvodina
76
63
|
14.03.2020 19:00 | Borac | 76 : 63 | Vojvodina |
14.03
19:30
Pirot
KKK Radnički
75
94
|
14.03.2020 19:30 | Pirot | 75 : 94 | KKK Radnički | |||||
14.03
17:00
Spartak
Mladost (SP)
96
82
|
14.03.2020 17:00 | Spartak | 96 : 82 | Mladost (SP) | |||||
14.03
16:45
Zemun Fitofarmacija
Proleter Naftagas
87
69
|
14.03.2020 16:45 | Zemun Fitofarmacija | 87 : 69 | Proleter Naftagas | |||||
14.03
19:00
BKK Radnički
Železničar
92
87
|
14.03.2020 19:00 | BKK Radnički | 92 : 87 | Železničar | |||||
14.03
15:30
Konstantin
Beovuk 72
108
86
|
14.03.2020 15:30 | Konstantin | 108 : 86 | Beovuk 72 | |||||
14.03
17:00
Zdravlje Leskovac
Sveti Đorđe
87
77
|
14.03.2020 17:00 | Zdravlje Leskovac | 87 : 77 | Sveti Đorđe |
14.03
18:00
Topolčanka
Girl Basket
67
54
|
14.03.2020 18:00 | Topolčanka | 67 : 54 | Girl Basket |
14.03
18:00
Užice
Lim
21
39
|
14.03.2020 18:00 | Užice | 21 : 39 | Lim | |||||
14.03
13:00
Play Off
Zvečan
|
14.03.2020 13:00 | Play Off | : | Zvečan | |||||
14.03
12:00
Železničar
Sloga
50
85
|
14.03.2020 12:00 | Železničar | 50 : 85 | Sloga |
14.03
Partizan NIS
Radnički 1950
|
14.03.2020 | Partizan NIS | : | Radnički 1950 | |||||
14.03
Sloboda
Mladost Veternik NS Basket 07
|
14.03.2020 | Sloboda | : | Mladost Veternik NS Basket 07 | |||||
14.03
Crvena zvezda M:TS
Sloga
|
14.03.2020 | Crvena zvezda M:TS | : | Sloga | |||||
14.03
Star
Konstantin
|
14.03.2020 | Star | : | Konstantin | |||||
14.03
Dynamic VIP PAY
Vizura Shark
|
14.03.2020 | Dynamic VIP PAY | : | Vizura Shark | |||||
14.03
Mega Bemax
Borac
|
14.03.2020 | Mega Bemax | : | Borac |
14.03
16:00
Rudar
Roda
3
1
|
14.03.2020 16:00 | Rudar | 3 : 1 | Roda |
14.03
18:30
Gračac
Tehničar (Kv)
3
1
|
14.03.2020 18:30 | Gračac | 3 : 1 | Tehničar (Kv) |
14.03
20:00
Toplički Vitezovi
MOK Topličanin 97
3
0
|
14.03.2020 20:00 | Toplički Vitezovi | 3 : 0 | MOK Topličanin 97 | |||||
14.03
17:00
Jagodina
Pirot
3
1
|
14.03.2020 17:00 | Jagodina | 3 : 1 | Pirot |
14.03
20:00
Vojvodina NS Seme 2
Bečej
2
3
|
14.03.2020 20:00 | Vojvodina NS Seme 2 | 2 : 3 | Bečej | |||||
14.03
17:00
Sombor
Partizan
0
3
|
14.03.2020 17:00 | Sombor | 0 : 3 | Partizan | |||||
14.03
20:00
Dunav Volley
Proleter
3
0
|
14.03.2020 20:00 | Dunav Volley | 3 : 0 | Proleter | |||||
14.03
18:00
Mladost (BP)
Srem Eaton
1
3
|
14.03.2020 18:00 | Mladost (BP) | 1 : 3 | Srem Eaton | |||||
14.03
18:00
Kulpin
Mladost (NP)
3
0
|
14.03.2020 18:00 | Kulpin | 3 : 0 | Mladost (NP) |
14.03
12:00
Hajduk Veljko 2
Knjaževac
0
3
|
14.03.2020 12:00 | Hajduk Veljko 2 | 0 : 3 | Knjaževac |
14.03
17:00
Partizan
Radnički
3
1
|
14.03.2020 17:00 | Partizan | 3 : 1 | Radnički | |||||
14.03
19:00
Mladi radnik
Niš
2
3
|
14.03.2020 19:00 | Mladi radnik | 2 : 3 | Niš |
14.03
19:00
Jedinstvo (SP)
Crvena zvezda
0
3
|
14.03.2020 19:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 3 | Crvena zvezda |
14.03
19:00
Klek Srbijašume
VA-014 Bauwesen
0
3
|
14.03.2020 19:00 | Klek Srbijašume | 0 : 3 | VA-014 Bauwesen | |||||
14.03
16:00
Borac
Metalac Takovo
2
3
|
14.03.2020 16:00 | Borac | 2 : 3 | Metalac Takovo | |||||
14.03
19:00
Spartak (Lj)
Železničar
3
0
|
14.03.2020 19:00 | Spartak (Lj) | 3 : 0 | Železničar | |||||
14.03
18:00
Smederevo Carina
Novi Sad
1
3
|
14.03.2020 18:00 | Smederevo Carina | 1 : 3 | Novi Sad | |||||
14.03
19:00
Mladenovac
VGSK
3
2
|
14.03.2020 19:00 | Mladenovac | 3 : 2 | VGSK |
14.03
16:00
Užice
Kosovska Mitrovica
3
0
|
14.03.2020 16:00 | Užice | 3 : 0 | Kosovska Mitrovica | |||||
14.03
18:00
Banat
Dubočica
1
3
|
14.03.2020 18:00 | Banat | 1 : 3 | Dubočica |
14.03
19:45
Volleyland
Lazarevac
2
3
|
14.03.2020 19:45 | Volleyland | 2 : 3 | Lazarevac | |||||
14.03
19:30
Ribnica
Smeč 5
0
3
|
14.03.2020 19:30 | Ribnica | 0 : 3 | Smeč 5 |
14.03
17:00
Mladost (NP)
Partizan (SK)
0
3
|
14.03.2020 17:00 | Mladost (NP) | 0 : 3 | Partizan (SK) | |||||
14.03
16:00
Lavice 07
Slavija
1
3
|
14.03.2020 16:00 | Lavice 07 | 1 : 3 | Slavija | |||||
14.03
17:00
Futog West
Futog
1
3
|
14.03.2020 17:00 | Futog West | 1 : 3 | Futog |
14.03
13:00
Sloga 031
Gimnazijalac
0
3
|
14.03.2020 13:00 | Sloga 031 | 0 : 3 | Gimnazijalac |
14.03
16:00
Timok
Đerdap
3
0
|
14.03.2020 16:00 | Timok | 3 : 0 | Đerdap |
14.03
Blok Aut
Kolubara
3
0
|
14.03.2020 | Blok Aut | 3 : 0 | Kolubara | |||||
14.03
Obrenovac
Crnjanski
|
14.03.2020 | Obrenovac | : | Crnjanski | |||||
14.03
Dunav
Avala
0
3
|
14.03.2020 | Dunav | 0 : 3 | Avala | |||||
14.03
Obilić
AS
1
3
|
14.03.2020 | Obilić | 1 : 3 | AS |
14.03
Student
ŽOK Topličanin
3
0
|
14.03.2020 | Student | 3 : 0 | ŽOK Topličanin | |||||
14.03
Pusta Reka
Vlasina
0
3
|
14.03.2020 | Pusta Reka | 0 : 3 | Vlasina |
14.03
Sloga 2015 Jedinstvo
Tehničar
|
14.03.2020 | Sloga 2015 Jedinstvo | : | Tehničar | |||||
14.03
VGSK
Carina
|
14.03.2020 | VGSK | : | Carina | |||||
14.03
Smederevo Carina
Tvrđava L
|
14.03.2020 | Smederevo Carina | : | Tvrđava L | |||||
14.03
Rudar
Mladi Radnik
|
14.03.2020 | Rudar | : | Mladi Radnik |
14.03
Brezovica
Kosovska Mitrovica
3
0
|
14.03.2020 | Brezovica | 3 : 0 | Kosovska Mitrovica | |||||
14.03
Vidovdan
Sokolica
|
14.03.2020 | Vidovdan | : | Sokolica | |||||
14.03
Leposavić
Mokra Gora 2
1
3
|
14.03.2020 | Leposavić | 1 : 3 | Mokra Gora 2 |
14.03
19:00
Ub
Vizura
0
3
|
14.03.2020 19:00 | Ub | 0 : 3 | Vizura |
14.03
19:00
Beograd
Klek
1
3
|
14.03.2020 19:00 | Beograd | 1 : 3 | Klek |
14.03
17:00
Srbijanka 014
Vranje
3
2
|
14.03.2020 17:00 | Srbijanka 014 | 3 : 2 | Vranje |
14.03
18:00
Ruma
Zlatibor
0
3
|
14.03.2020 18:00 | Ruma | 0 : 3 | Zlatibor | |||||
14.03
15:30
Sterija
Inđija
1
3
|
14.03.2020 15:30 | Sterija | 1 : 3 | Inđija | |||||
14.03
14:45
Partizan 2 Crno Bele 011
Ivanjica
3
0
|
14.03.2020 14:45 | Partizan 2 Crno Bele 011 | 3 : 0 | Ivanjica | |||||
14.03
18:00
Novi Sad
Jedinstvo (Ue)
3
0
|
14.03.2020 18:00 | Novi Sad | 3 : 0 | Jedinstvo (Ue) |
14.03
19:00
Jugović
Kolubara
28
23
|
14.03.2020 19:00 | Jugović | 28 : 23 | Kolubara | |||||
14.03
21:00
SC Voždovac 2012
Sivac 69
32
29
|
14.03.2020 21:00 | SC Voždovac 2012 | 32 : 29 | Sivac 69 | |||||
14.03
19:00
Crvenka
Mačva (B)
29
20
|
14.03.2020 19:00 | Crvenka | 29 : 20 | Mačva (B) |
14.03
18:00
Radnički 1964
Jagodina
31
28
|
14.03.2020 18:00 | Radnički 1964 | 31 : 28 | Jagodina | |||||
14.03
19:00
Zlatar
Žitorađa
44
36
|
14.03.2020 19:00 | Zlatar | 44 : 36 | Žitorađa | |||||
14.03
19:00
Bela Palanka
Hajduk Veljko
27
27
|
14.03.2020 19:00 | Bela Palanka | 27 : 27 | Hajduk Veljko |
14.03
19:00
Dolovo
Somborelektro
34
22
|
14.03.2020 19:00 | Dolovo | 34 : 22 | Somborelektro | |||||
14.03
19:00
Inđija
Mladost
32
26
|
14.03.2020 19:00 | Inđija | 32 : 26 | Mladost | |||||
14.03
19:00
Hercegovina
Potisje Pleteks
34
30
|
14.03.2020 19:00 | Hercegovina | 34 : 30 | Potisje Pleteks |
14.03
20:00
Radnički (O)
Novi Beograd
31
26
|
14.03.2020 20:00 | Radnički (O) | 31 : 26 | Novi Beograd | |||||
14.03
19:30
PKB
Sinđelić
32
19
|
14.03.2020 19:30 | PKB | 32 : 19 | Sinđelić |
14.03
18:30
Župa 54
Karađorđe
35
25
|
14.03.2020 18:30 | Župa 54 | 35 : 25 | Karađorđe |
14.03
19:00
Knjaz 1957
Rtanj
39
19
|
14.03.2020 19:00 | Knjaz 1957 | 39 : 19 | Rtanj | |||||
14.03
18:30
Zaječar 1949
Jastrebac
25
31
|
14.03.2020 18:30 | Zaječar 1949 | 25 : 31 | Jastrebac |
14.03
18:00
Sombor
Vojvoda Stepa
29
31
|
14.03.2020 18:00 | Sombor | 29 : 31 | Vojvoda Stepa | |||||
14.03
17:00
Naftagas
Hercegovac
29
48
|
14.03.2020 17:00 | Naftagas | 29 : 48 | Hercegovac |
14.03
20:00
Udarnik
Osipaonica
30
39
|
14.03.2020 20:00 | Udarnik | 30 : 39 | Osipaonica |
14.03
19:30
BASK SOKO
Studentski grad
|
14.03.2020 19:30 | BASK SOKO | : | Studentski grad |
14.03
19:00
Rudar
Spartak Vojput
27
28
|
14.03.2020 19:00 | Rudar | 27 : 28 | Spartak Vojput | |||||
14.03
19:00
Partizan
Obilić
28
25
|
14.03.2020 19:00 | Partizan | 28 : 25 | Obilić | |||||
14.03
18:30
Železničar 1949
Dinamo
33
36
|
14.03.2020 18:30 | Železničar 1949 | 33 : 36 | Dinamo | |||||
14.03
19:00
Šamot 65
Proleter
28
25
|
14.03.2020 19:00 | Šamot 65 | 28 : 25 | Proleter |
14.03
19:30
Petrovaradin
Spartak
26
25
|
14.03.2020 19:30 | Petrovaradin | 26 : 25 | Spartak | |||||
14.03
19:00
Proleter
Dolovo
32
22
|
14.03.2020 19:00 | Proleter | 32 : 22 | Dolovo | |||||
14.03
20:00
Halas Jožef
Mokrin
24
16
|
14.03.2020 20:00 | Halas Jožef | 24 : 16 | Mokrin |
14.03
15:00
Crvena zvezda
SU ŽR Radnički
22
24
|
14.03.2020 15:00 | Crvena zvezda | 22 : 24 | SU ŽR Radnički | |||||
14.03
17:00
Medicinar 2
Rudar
|
14.03.2020 17:00 | Medicinar 2 | : | Rudar | |||||
14.03
18:00
ORK Loznica
Metalac 2015
21
39
|
14.03.2020 18:00 | ORK Loznica | 21 : 39 | Metalac 2015 |
14.03
12:30
Jagodina 2
Vranje
29
14
|
14.03.2020 12:30 | Jagodina 2 | 29 : 14 | Vranje | |||||
14.03
19:00
Hajduk Veljko
Žitorađa
|
14.03.2020 19:00 | Hajduk Veljko | : | Žitorađa | |||||
14.03
19:00
Rtanj
Pirot
22
32
|
14.03.2020 19:00 | Rtanj | 22 : 32 | Pirot |
14.03
20:00
Radnički 1964
Beograd
38
21
|
14.03.2020 20:00 | Radnički 1964 | 38 : 21 | Beograd | |||||
14.03
17:00
ORK Beograd
Mladi radnik
29
26
|
14.03.2020 17:00 | ORK Beograd | 29 : 26 | Mladi radnik |
14.03
Bečej
Banjica
|
14.03.2020 | Bečej | : | Banjica | |||||
14.03
Taš
Beograd
10
13
|
14.03.2020 | Taš | 10 : 13 | Beograd | |||||
14.03
Spartak Prozivka
Valjevo
15
8
|
14.03.2020 | Spartak Prozivka | 15 : 8 | Valjevo | |||||
14.03
Stari Grad
Novi Beograd 11. april
6
10
|
14.03.2020 | Stari Grad | 6 : 10 | Novi Beograd 11. april |
14.03
Palilula
TENT
10
14
|
14.03.2020 | Palilula | 10 : 14 | TENT | |||||
14.03
NBG Vukovi
Rasina
14
11
|
14.03.2020 | NBG Vukovi | 14 : 11 | Rasina | |||||
14.03
Valis
Proleter
12
9
|
14.03.2020 | Valis | 12 : 9 | Proleter |
14.03
Banja Luka
Mladost
|
14.03.2020 | Banja Luka | : | Mladost | |||||
14.03
ŽAK
Singidunum
|
14.03.2020 | ŽAK | : | Singidunum | |||||
14.03
Dorćol
Wind Sport
|
14.03.2020 | Dorćol | : | Wind Sport |
14.03
20:00
Olimp
SFU Leposavić
|
14.03.2020 20:00 | Olimp | : | SFU Leposavić |
14.03
19:00
Miners
Pirgos
2
3
|
14.03.2020 19:00 | Miners | 2 : 3 | Pirgos |
14.03
16:30
Student
Intelektualac
1
4
|
14.03.2020 16:30 | Student | 1 : 4 | Intelektualac |
14.03
20:00
Flash
Aranđelovac
|
14.03.2020 20:00 | Flash | : | Aranđelovac | |||||
14.03
16:00
Bezbednost 192
Karanovac
14
4
|
14.03.2020 16:00 | Bezbednost 192 | 14 : 4 | Karanovac |
14.03
20:00
Zlatibor
Kosjerić
5
4
|
14.03.2020 20:00 | Zlatibor | 5 : 4 | Kosjerić |
14.03
18:00
Progres
Ozren
4
2
|
14.03.2020 18:00 | Progres | 4 : 2 | Ozren |
14.03
20:45
Konjarnik
Ivanjica
|
14.03.2020 20:45 | Konjarnik | : | Ivanjica | |||||
14.03
20:00
Metalac Kolorado
Smederevo
9
2
|
14.03.2020 20:00 | Metalac Kolorado | 9 : 2 | Smederevo |
14.03
17:30
Crvena zvezda
Vojvodina
5
0
|
14.03.2020 17:30 | Crvena zvezda | 5 : 0 | Vojvodina |