23.11
13:00
Loznica
Budućnost Krušik 2014
1
1
|
23.11.2019 13:00 | Loznica | 1 : 1 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
23.11
13:00
Mačva 1929
Jedinstvo
0
1
|
23.11.2019 13:00 | Mačva 1929 | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
23.11
13:00
Sloga (P)
RSK
2
0
|
23.11.2019 13:00 | Sloga (P) | 2 : 0 | RSK | |||||
23.11
13:00
Sloga (K)
Takovo
0
2
|
23.11.2019 13:00 | Sloga (K) | 0 : 2 | Takovo | |||||
23.11
13:00
Trepča
Tutin
0
0
|
23.11.2019 13:00 | Trepča | 0 : 0 | Tutin | |||||
23.11
13:00
Sloga 33
Borac 1926
2
4
|
23.11.2019 13:00 | Sloga 33 | 2 : 4 | Borac 1926 | |||||
23.11
13:00
Mladi radnik 1926
Proleter Mihajlovac
1
2
|
23.11.2019 13:00 | Mladi radnik 1926 | 1 : 2 | Proleter Mihajlovac |
23.11
13:00
Bratstvo 1946
1. Maj Ruma
1
0
|
23.11.2019 13:00 | Bratstvo 1946 | 1 : 0 | 1. Maj Ruma | |||||
23.11
13:00
Kozara
Radnički (Zr)
2
3
|
23.11.2019 13:00 | Kozara | 2 : 3 | Radnički (Zr) | |||||
23.11
13:00
Dinamo 1945
Borac
3
0
|
23.11.2019 13:00 | Dinamo 1945 | 3 : 0 | Borac | |||||
23.11
13:00
Bečej 1918
Radnički 1912
3
1
|
23.11.2019 13:00 | Bečej 1918 | 3 : 1 | Radnički 1912 | |||||
23.11
13:00
OFK Vršac
Bačka 1901
2
0
|
23.11.2019 13:00 | OFK Vršac | 2 : 0 | Bačka 1901 |
23.11
13:00
GFK Dubočica
Moravac Orion
2
1
|
23.11.2019 13:00 | GFK Dubočica | 2 : 1 | Moravac Orion | |||||
23.11
13:00
Trstenik PPT
Dunav
1
2
|
23.11.2019 13:00 | Trstenik PPT | 1 : 2 | Dunav | |||||
23.11
13:00
OFK Sinđelić
Radan
1
1
|
23.11.2019 13:00 | OFK Sinđelić | 1 : 1 | Radan |
23.11
13:00
OFK Beograd
Radnički (O)
2
1
|
23.11.2019 13:00 | OFK Beograd | 2 : 1 | Radnički (O) | |||||
23.11
13:00
BSK Borča
Stepojevac Vaga
4
3
|
23.11.2019 13:00 | BSK Borča | 4 : 3 | Stepojevac Vaga | |||||
23.11
13:00
OFK Mladenovac
IMT
0
0
|
23.11.2019 13:00 | OFK Mladenovac | 0 : 0 | IMT | |||||
23.11
13:00
Radnički (NB)
Brodarac
2
1
|
23.11.2019 13:00 | Radnički (NB) | 2 : 1 | Brodarac | |||||
23.11
13:00
Lokomotiva
Zvezdara
2
1
|
23.11.2019 13:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | Zvezdara |
23.11
13:00
VGSK
Morava
1
1
|
23.11.2019 13:00 | VGSK | 1 : 1 | Morava | |||||
23.11
13:00
Karađorđe
Sloga 1924
2
0
|
23.11.2019 13:00 | Karađorđe | 2 : 0 | Sloga 1924 |
23.11
13:00
Zadrugar
Železničar
0
3
|
23.11.2019 13:00 | Zadrugar | 0 : 3 | Železničar | |||||
23.11
13:00
Radnički (V)
Brezovica
3
0
|
23.11.2019 13:00 | Radnički (V) | 3 : 0 | Brezovica |
23.11
13:00
Šumadija 1903
Polet
4
2
|
23.11.2019 13:00 | Šumadija 1903 | 4 : 2 | Polet | |||||
23.11
13:00
Bane 1931
Gruža
0
1
|
23.11.2019 13:00 | Bane 1931 | 0 : 1 | Gruža | |||||
23.11
13:00
Omladinac
Novi Pazar 1928
1
2
|
23.11.2019 13:00 | Omladinac | 1 : 2 | Novi Pazar 1928 |
23.11
13:00
Budućnost
Prijevor
4
1
|
23.11.2019 13:00 | Budućnost | 4 : 1 | Prijevor | |||||
23.11
13:00
Crnokosa
GFK Sloboda
0
4
|
23.11.2019 13:00 | Crnokosa | 0 : 4 | GFK Sloboda |
23.11
13:00
Krila Krajine
Bačka
0
1
|
23.11.2019 13:00 | Krila Krajine | 0 : 1 | Bačka | |||||
23.11
13:00
Tekstilac
Bajša
1
0
|
23.11.2019 13:00 | Tekstilac | 1 : 0 | Bajša | |||||
23.11
13:00
OFK Stari Grad
Tavankut
9
1
|
23.11.2019 13:00 | OFK Stari Grad | 9 : 1 | Tavankut | |||||
23.11
13:00
Crvenka
Mladost (T)
2
4
|
23.11.2019 13:00 | Crvenka | 2 : 4 | Mladost (T) | |||||
23.11
13:00
Radnički
ČSK Pivara
0
3
|
23.11.2019 13:00 | Radnički | 0 : 3 | ČSK Pivara | |||||
23.11
13:00
Sloga
Tisa
0
2
|
23.11.2019 13:00 | Sloga | 0 : 2 | Tisa | |||||
23.11
13:00
OFK Vrbas
Mladost (BP)
0
1
|
23.11.2019 13:00 | OFK Vrbas | 0 : 1 | Mladost (BP) |
23.11
13:00
Cement
Mladost (BJ)
3
1
|
23.11.2019 13:00 | Cement | 3 : 1 | Mladost (BJ) | |||||
23.11
13:00
Mladost (NS)
Borac
1
1
|
23.11.2019 13:00 | Mladost (NS) | 1 : 1 | Borac | |||||
23.11
13:00
Podrinje
Crvena zvezda
5
0
|
23.11.2019 13:00 | Podrinje | 5 : 0 | Crvena zvezda | |||||
23.11
13:00
Radnički (NP)
Sloga (E)
0
2
|
23.11.2019 13:00 | Radnički (NP) | 0 : 2 | Sloga (E) | |||||
23.11
13:00
Sloga (T)
Hajduk (D)
0
2
|
23.11.2019 13:00 | Sloga (T) | 0 : 2 | Hajduk (D) |
23.11
13:00
Sloga
Jedinstvo (NB)
2
0
|
23.11.2019 13:00 | Sloga | 2 : 0 | Jedinstvo (NB) | |||||
23.11
13:00
Begej
Krajina
2
1
|
23.11.2019 13:00 | Begej | 2 : 1 | Krajina | |||||
23.11
13:00
Sloboda
Borac (St)
1
0
|
23.11.2019 13:00 | Sloboda | 1 : 0 | Borac (St) | |||||
23.11
13:00
Radnički (S)
ŽAK
2
2
|
23.11.2019 13:00 | Radnički (S) | 2 : 2 | ŽAK | |||||
23.11
13:00
Budućnost
Proleter (BK)
3
2
|
23.11.2019 13:00 | Budućnost | 3 : 2 | Proleter (BK) |
23.11
13:00
Polet 1980
Jablanica
1
3
|
23.11.2019 13:00 | Polet 1980 | 1 : 3 | Jablanica | |||||
23.11
13:00
Svetlost Badnjevac
Akademija 10
3
1
|
23.11.2019 13:00 | Svetlost Badnjevac | 3 : 1 | Akademija 10 | |||||
23.11
13:00
Budućnost
OFK Kosanica
4
1
|
23.11.2019 13:00 | Budućnost | 4 : 1 | OFK Kosanica |
23.11
13:00
Balkanski
OFK Slatina
8
0
|
23.11.2019 13:00 | Balkanski | 8 : 0 | OFK Slatina | |||||
23.11
13:00
Brodoremont
Đerdap
3
1
|
23.11.2019 13:00 | Brodoremont | 3 : 1 | Đerdap | |||||
23.11
13:00
Bor 1919
Kablovi
0
1
|
23.11.2019 13:00 | Bor 1919 | 0 : 1 | Kablovi | |||||
23.11
13:00
Rtanj
Timok 1919
3
5
|
23.11.2019 13:00 | Rtanj | 3 : 5 | Timok 1919 | |||||
23.11
13:00
Rajko Mitić
Lužnica
2
1
|
23.11.2019 13:00 | Rajko Mitić | 2 : 1 | Lužnica |
23.11
13:00
Blagotin
Morava 1918
3
1
|
23.11.2019 13:00 | Blagotin | 3 : 1 | Morava 1918 |
23.11
13:00
Svrljig
Orljane
5
0
|
23.11.2019 13:00 | Svrljig | 5 : 0 | Orljane | |||||
23.11
13:00
OFK Napredak 1929
Malošište
4
3
|
23.11.2019 13:00 | OFK Napredak 1929 | 4 : 3 | Malošište |
23.11
13:00
Napredak
Leštane
1
0
|
23.11.2019 13:00 | Napredak | 1 : 0 | Leštane | |||||
23.11
11:00
Milutinac
BSK Batajnica
1
2
|
23.11.2019 11:00 | Milutinac | 1 : 2 | BSK Batajnica |
23.11
13:00
Jasenica 2017
SASK
2
0
|
23.11.2019 13:00 | Jasenica 2017 | 2 : 0 | SASK |
23.11
13:00
Rubribreza
Iskra
4
1
|
23.11.2019 13:00 | Rubribreza | 4 : 1 | Iskra |
23.11
13:00
Mladost (DD)
Vidojevica
5
3
|
23.11.2019 13:00 | Mladost (DD) | 5 : 3 | Vidojevica |
23.11
13:30
Parmenac
Napredak
4
1
|
23.11.2019 13:30 | Parmenac | 4 : 1 | Napredak |
23.11
13:00
ŽAK
Budućnost (M)
0
4
|
23.11.2019 13:00 | ŽAK | 0 : 4 | Budućnost (M) | |||||
23.11
13:00
Tvrđava
Maglić
2
0
|
23.11.2019 13:00 | Tvrđava | 2 : 0 | Maglić | |||||
23.11
13:00
Polet
Radnički 1918
0
1
|
23.11.2019 13:00 | Polet | 0 : 1 | Radnički 1918 | |||||
23.11
13:00
Vojvodina
BSK
3
0
|
23.11.2019 13:00 | Vojvodina | 3 : 0 | BSK |
23.11
13:00
Napredak
Preporod
3
0
|
23.11.2019 13:00 | Napredak | 3 : 0 | Preporod | |||||
23.11
13:00
Obilić (NK)
Radnički 1905
0
1
|
23.11.2019 13:00 | Obilić (NK) | 0 : 1 | Radnički 1905 | |||||
23.11
13:00
Njegoš
Senta
2
0
|
23.11.2019 13:00 | Njegoš | 2 : 0 | Senta | |||||
23.11
13:00
Proleter (RS)
Obilić (Z)
1
2
|
23.11.2019 13:00 | Proleter (RS) | 1 : 2 | Obilić (Z) |
23.11
13:00
Rudar
Donji Petrovci
1
3
|
23.11.2019 13:00 | Rudar | 1 : 3 | Donji Petrovci |
23.11
13:00
Slavija
RFK Novi Sad 1921
1
3
|
23.11.2019 13:00 | Slavija | 1 : 3 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
23.11
13:00
Fruškogorski partizan
OFK Futog
3
0
|
23.11.2019 13:00 | Fruškogorski partizan | 3 : 0 | OFK Futog |
23.11
13:00
Mladost (L)
Radnički 1911
7
1
|
23.11.2019 13:00 | Mladost (L) | 7 : 1 | Radnički 1911 |
23.11
13:00
Radnički (K)
Partizan (G)
0
0
|
23.11.2019 13:00 | Radnički (K) | 0 : 0 | Partizan (G) |
23.11
13:00
Poreč
Blizna
3
2
|
23.11.2019 13:00 | Poreč | 3 : 2 | Blizna | |||||
23.11
13:00
Rudna Glava
BSK
3
0
|
23.11.2019 13:00 | Rudna Glava | 3 : 0 | BSK | |||||
23.11
13:00
Brestovac
Polet
3
3
|
23.11.2019 13:00 | Brestovac | 3 : 3 | Polet |
23.11
13:30
OFK Knjaz
Osnić
3
0
|
23.11.2019 13:30 | OFK Knjaz | 3 : 0 | Osnić | |||||
23.11
13:30
Radnički 1946
Midžor
4
2
|
23.11.2019 13:30 | Radnički 1946 | 4 : 2 | Midžor | |||||
23.11
13:30
Rudar Vrška Čuka
Graničar
1
3
|
23.11.2019 13:30 | Rudar Vrška Čuka | 1 : 3 | Graničar |
23.11
13:00
Varvarin
Sloga (Ć)
3
1
|
23.11.2019 13:00 | Varvarin | 3 : 1 | Sloga (Ć) | |||||
23.11
13:00
Čitluk
Trudbenik
2
1
|
23.11.2019 13:00 | Čitluk | 2 : 1 | Trudbenik |
23.11
13:00
Sloga
Napredak 2012
5
1
|
23.11.2019 13:00 | Sloga | 5 : 1 | Napredak 2012 | |||||
23.11
13:00
Padina
OFK Rutevac 1908
0
6
|
23.11.2019 13:00 | Padina | 0 : 6 | OFK Rutevac 1908 |
23.11
13:00
Rajac
Stari drugari
1
0
|
23.11.2019 13:00 | Rajac | 1 : 0 | Stari drugari | |||||
23.11
13:00
Lukavac
Popadić
3
2
|
23.11.2019 13:00 | Lukavac | 3 : 2 | Popadić |
23.11
13:00
Partizan
Kula
4
1
|
23.11.2019 13:00 | Partizan | 4 : 1 | Kula |
23.11
13:00
Železničar
Slanobarac
6
0
|
23.11.2019 13:00 | Železničar | 6 : 0 | Slanobarac | |||||
23.11
13:00
Vinogradar
Čenej
2
2
|
23.11.2019 13:00 | Vinogradar | 2 : 2 | Čenej |
23.11
13:00
Jedinstvo (Š)
Todorovce
7
2
|
23.11.2019 13:00 | Jedinstvo (Š) | 7 : 2 | Todorovce | |||||
23.11
13:00
Radnički (P)
Sloboda
0
3
|
23.11.2019 13:00 | Radnički (P) | 0 : 3 | Sloboda | |||||
23.11
13:00
OFK Brza
Gradac
2
0
|
23.11.2019 13:00 | OFK Brza | 2 : 0 | Gradac |
23.11
13:00
Garevina
Kopaonik
0
1
|
23.11.2019 13:00 | Garevina | 0 : 1 | Kopaonik | |||||
23.11
13:00
Vinogradar
Polet 57
5
1
|
23.11.2019 13:00 | Vinogradar | 5 : 1 | Polet 57 |
23.11
13:00
Rudar (St)
15. Avgust 1950
3
1
|
23.11.2019 13:00 | Rudar (St) | 3 : 1 | 15. Avgust 1950 | |||||
23.11
13:00
Beljanica
Istok 63
3
0
|
23.11.2019 13:00 | Beljanica | 3 : 0 | Istok 63 | |||||
23.11
13:00
Mladost (S)
Mladost (GM)
6
0
|
23.11.2019 13:00 | Mladost (S) | 6 : 0 | Mladost (GM) |
23.11
13:00
Sinđelić 1934
Mladost
3
1
|
23.11.2019 13:00 | Sinđelić 1934 | 3 : 1 | Mladost | |||||
23.11
13:00
Zenit
Mladost
2
4
|
23.11.2019 13:00 | Zenit | 2 : 4 | Mladost | |||||
23.11
13:00
GFK Tabane
Budućnost
0
1
|
23.11.2019 13:00 | GFK Tabane | 0 : 1 | Budućnost |
23.11
13:00
Omladinac-Šumadinac (V)
Napredak (MK)
1
2
|
23.11.2019 13:00 | Omladinac-Šumadinac (V) | 1 : 2 | Napredak (MK) |
23.11
13:00
Gaglovo
Rasina
1
2
|
23.11.2019 13:00 | Gaglovo | 1 : 2 | Rasina |
23.11
13:00
Zeppelin 026
OFK Slavija
3
0
|
23.11.2019 13:00 | Zeppelin 026 | 3 : 0 | OFK Slavija |
23.11
13:00
Polet (R)
Rutevac
4
1
|
23.11.2019 13:00 | Polet (R) | 4 : 1 | Rutevac |
23.11
Kriva Reka
GP Zlatibor
|
23.11.2019 | Kriva Reka | : | GP Zlatibor | |||||
23.11
Kapedunum
Raketa
|
23.11.2019 | Kapedunum | : | Raketa | |||||
23.11
Zlatibor 2
Višesava 2
|
23.11.2019 | Zlatibor 2 | : | Višesava 2 |
23.11
13:30
Budućnost (S)
BSK 2014
2
1
|
23.11.2019 13:30 | Budućnost (S) | 2 : 1 | BSK 2014 |
23.11
13:00
Sparta
Petrovac 74
1
4
|
23.11.2019 13:00 | Sparta | 1 : 4 | Petrovac 74 |
23.11
13:00
Mladost (K)
Bliznak-Medveđica
2
2
|
23.11.2019 13:00 | Mladost (K) | 2 : 2 | Bliznak-Medveđica |
23.11
13:00
Mladost
Radnik
0
4
|
23.11.2019 13:00 | Mladost | 0 : 4 | Radnik | |||||
23.11
16:00
Borac
Zrinjski
0
0
|
23.11.2019 16:00 | Borac | 0 : 0 | Zrinjski | |||||
23.11
13:00
Tuzla Siti
Čelik
1
0
|
23.11.2019 13:00 | Tuzla Siti | 1 : 0 | Čelik | |||||
23.11
13:00
Zvijezda 09
Sloboda
1
1
|
23.11.2019 13:00 | Zvijezda 09 | 1 : 1 | Sloboda | |||||
23.11
13:00
Velež
Sarajevo
1
2
|
23.11.2019 13:00 | Velež | 1 : 2 | Sarajevo |
23.11
13:00
Zeta
Grbalj
2
0
|
23.11.2019 13:00 | Zeta | 2 : 0 | Grbalj | |||||
23.11
19:00
Budućnost
OFK Titograd
2
1
|
23.11.2019 19:00 | Budućnost | 2 : 1 | OFK Titograd | |||||
23.11
13:00
OFK Petrovac
Sutjeska
0
4
|
23.11.2019 13:00 | OFK Petrovac | 0 : 4 | Sutjeska | |||||
23.11
13:00
Kom
Iskra
1
1
|
23.11.2019 13:00 | Kom | 1 : 1 | Iskra | |||||
23.11
15:00
Podgorica
Rudar
3
0
|
23.11.2019 15:00 | Podgorica | 3 : 0 | Rudar |
23.11
16:00
Bournemouth
Wolverhampton
1
2
|
23.11.2019 16:00 | Bournemouth | 1 : 2 | Wolverhampton | |||||
23.11
16:00
Arsenal
Southampton
2
2
|
23.11.2019 16:00 | Arsenal | 2 : 2 | Southampton | |||||
23.11
16:00
Brighton
Leicester City
0
2
|
23.11.2019 16:00 | Brighton | 0 : 2 | Leicester City | |||||
23.11
16:00
Crystal Palace
Liverpool
1
2
|
23.11.2019 16:00 | Crystal Palace | 1 : 2 | Liverpool | |||||
23.11
16:00
Everton
Norwich City
0
2
|
23.11.2019 16:00 | Everton | 0 : 2 | Norwich City | |||||
23.11
18:30
Manchester City
Chelsea
2
1
|
23.11.2019 18:30 | Manchester City | 2 : 1 | Chelsea | |||||
23.11
16:00
Watford
Burnley
0
3
|
23.11.2019 16:00 | Watford | 0 : 3 | Burnley | |||||
23.11
13:30
West Ham
Tottenham
2
3
|
23.11.2019 13:30 | West Ham | 2 : 3 | Tottenham |
23.11
16:00
Real Betis
Valencia
2
1
|
23.11.2019 16:00 | Real Betis | 2 : 1 | Valencia | |||||
23.11
18:30
Granada
Atlético Madrid
1
1
|
23.11.2019 18:30 | Granada | 1 : 1 | Atlético Madrid | |||||
23.11
13:00
Leganés
Barcelona
1
2
|
23.11.2019 13:00 | Leganés | 1 : 2 | Barcelona | |||||
23.11
21:00
Real Madrid
Real Sociedad
3
1
|
23.11.2019 21:00 | Real Madrid | 3 : 1 | Real Sociedad |
23.11
18:30
RB Leipzig
Köln
4
1
|
23.11.2019 18:30 | RB Leipzig | 4 : 1 | Köln | |||||
23.11
15:30
Bayer Leverkusen
Freiburg
1
1
|
23.11.2019 15:30 | Bayer Leverkusen | 1 : 1 | Freiburg | |||||
23.11
Eintracht
Wolfsburg
0
2
|
23.11.2019 | Eintracht | 0 : 2 | Wolfsburg | |||||
23.11
15:30
Werder Bremen
Schalke 04
1
2
|
23.11.2019 15:30 | Werder Bremen | 1 : 2 | Schalke 04 | |||||
23.11
15:30
Fortuna
Bayern München
0
4
|
23.11.2019 15:30 | Fortuna | 0 : 4 | Bayern München | |||||
23.11
Union Berlin
Borussia M'gladbach
2
0
|
23.11.2019 | Union Berlin | 2 : 0 | Borussia M'gladbach |
23.11
15:00
Atalanta
Juventus
1
3
|
23.11.2019 15:00 | Atalanta | 1 : 3 | Juventus | |||||
23.11
18:00
Milan
Napoli
1
1
|
23.11.2019 18:00 | Milan | 1 : 1 | Napoli | |||||
23.11
20:45
Torino
Internazionale
0
3
|
23.11.2019 20:45 | Torino | 0 : 3 | Internazionale |
23.11
17:30
Olympique Lyonnais
Nice
2
1
|
23.11.2019 17:30 | Olympique Lyonnais | 2 : 1 | Nice | |||||
23.11
20:00
Brest
Nantes
1
1
|
23.11.2019 20:00 | Brest | 1 : 1 | Nantes | |||||
23.11
20:00
Metz
Reims
1
1
|
23.11.2019 20:00 | Metz | 1 : 1 | Reims | |||||
23.11
20:00
Amiens SC
Strasbourg
0
4
|
23.11.2019 20:00 | Amiens SC | 0 : 4 | Strasbourg | |||||
23.11
20:00
Angers
Nîmes
1
0
|
23.11.2019 20:00 | Angers | 1 : 0 | Nîmes | |||||
23.11
20:00
Dijon
Rennes
2
1
|
23.11.2019 20:00 | Dijon | 2 : 1 | Rennes |
23.11
14:00
Ngozi City
Les Lierres
1
2
|
23.11.2019 14:00 | Ngozi City | 1 : 2 | Les Lierres | |||||
23.11
14:00
Olympic Star
Bumamuru
2
2
|
23.11.2019 14:00 | Olympic Star | 2 : 2 | Bumamuru | |||||
23.11
14:00
Musongati
Aigle Noir
2
1
|
23.11.2019 14:00 | Musongati | 2 : 1 | Aigle Noir | |||||
23.11
14:00
Lydia Ludic
Athlético Olympic
1
0
|
23.11.2019 14:00 | Lydia Ludic | 1 : 0 | Athlético Olympic | |||||
23.11
14:30
Inter Star
Rukinzo
1
2
|
23.11.2019 14:30 | Inter Star | 1 : 2 | Rukinzo |
23.11
18:00
Vojvodina
Napredak
2
1
|
23.11.2019 18:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Napredak | |||||
23.11
16:00
Čukarički
Rad
2
0
|
23.11.2019 16:00 | Čukarički | 2 : 0 | Rad | |||||
23.11
16:00
Mladost
TSC
0
3
|
23.11.2019 16:00 | Mladost | 0 : 3 | TSC | |||||
23.11
16:00
Voždovac
Proleter
2
0
|
23.11.2019 16:00 | Voždovac | 2 : 0 | Proleter | |||||
23.11
16:00
Radnički (N)
Crvena zvezda
0
2
|
23.11.2019 16:00 | Radnički (N) | 0 : 2 | Crvena zvezda |
23.11
16:00
Kolubara
Zemun
0
0
|
23.11.2019 16:00 | Kolubara | 0 : 0 | Zemun | |||||
23.11
13:00
Trayal
Radnički (P)
0
1
|
23.11.2019 13:00 | Trayal | 0 : 1 | Radnički (P) | |||||
23.11
13:00
Zlatibor
Dinamo
1
1
|
23.11.2019 13:00 | Zlatibor | 1 : 1 | Dinamo | |||||
23.11
13:00
Sinđelić
OFK Bačka
0
2
|
23.11.2019 13:00 | Sinđelić | 0 : 2 | OFK Bačka |
23.11
14:00
Spartak
Vojvodina
8
0
|
23.11.2019 14:00 | Spartak | 8 : 0 | Vojvodina |
23.11
11:00
Partizan
Crvena zvezda
1
2
|
23.11.2019 11:00 | Partizan | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
23.11
13:30
Internacional
Vojvodina
0
1
|
23.11.2019 13:30 | Internacional | 0 : 1 | Vojvodina |
23.11
10:00
OFK Bačka
Spartak ŽK
0
4
|
23.11.2019 10:00 | OFK Bačka | 0 : 4 | Spartak ŽK | |||||
23.11
10:00
Hajduk 1912
TSC
1
5
|
23.11.2019 10:00 | Hajduk 1912 | 1 : 5 | TSC | |||||
23.11
10:00
Bačka 1901
Kabel
0
3
|
23.11.2019 10:00 | Bačka 1901 | 0 : 3 | Kabel | |||||
23.11
10:00
Njerš Ištvan
Tekstilac
9
0
|
23.11.2019 10:00 | Njerš Ištvan | 9 : 0 | Tekstilac |
23.11
BASK
Brodarac 2
0
6
|
23.11.2019 | BASK | 0 : 6 | Brodarac 2 | |||||
23.11
Bežanija
Sinđelić
2
1
|
23.11.2019 | Bežanija | 2 : 1 | Sinđelić | |||||
23.11
Kolubara
IMT
1
4
|
23.11.2019 | Kolubara | 1 : 4 | IMT | |||||
23.11
DIF
BSK Borča
2
3
|
23.11.2019 | DIF | 2 : 3 | BSK Borča | |||||
23.11
Zemun
Studentski Grad
9
0
|
23.11.2019 | Zemun | 9 : 0 | Studentski Grad | |||||
23.11
011
OFK Žarkovo
0
2
|
23.11.2019 | 011 | 0 : 2 | OFK Žarkovo | |||||
23.11
Lokomotiva
BSK 1925
1
0
|
23.11.2019 | Lokomotiva | 1 : 0 | BSK 1925 |
23.11
Partizan
Grafičar
3
1
|
23.11.2019 | Partizan | 3 : 1 | Grafičar | |||||
23.11
Radnički (NB)
OFK Beograd
3
0
|
23.11.2019 | Radnički (NB) | 3 : 0 | OFK Beograd | |||||
23.11
IMT
Brodarac
2
3
|
23.11.2019 | IMT | 2 : 3 | Brodarac | |||||
23.11
Internacional
011
3
1
|
23.11.2019 | Internacional | 3 : 1 | 011 | |||||
23.11
Lokomotiva
Zemun
3
0
|
23.11.2019 | Lokomotiva | 3 : 0 | Zemun | |||||
23.11
Rad
Sinđelić
2
1
|
23.11.2019 | Rad | 2 : 1 | Sinđelić | |||||
23.11
BSK Borča
Voždovac
1
1
|
23.11.2019 | BSK Borča | 1 : 1 | Voždovac |
23.11
10:00
Brodarac
Čukarički
3
0
|
23.11.2019 10:00 | Brodarac | 3 : 0 | Čukarički | |||||
23.11
13:00
RFK Grafičar
Mačva
3
1
|
23.11.2019 13:00 | RFK Grafičar | 3 : 1 | Mačva |
23.11
11:00
Mladi radnik 1926
Šumadija 1903
1
0
|
23.11.2019 11:00 | Mladi radnik 1926 | 1 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
23.11
11:00
Budućnost Krušik 2014
Metalac (GM)
0
5
|
23.11.2019 11:00 | Budućnost Krušik 2014 | 0 : 5 | Metalac (GM) | |||||
23.11
11:00
Jedinstvo (Ub)
Javor
2
3
|
23.11.2019 11:00 | Jedinstvo (Ub) | 2 : 3 | Javor | |||||
23.11
11:00
Mladost (L)
Novi Pazar
2
0
|
23.11.2019 11:00 | Mladost (L) | 2 : 0 | Novi Pazar | |||||
23.11
11:00
Loznica
Radnički 1923
1
1
|
23.11.2019 11:00 | Loznica | 1 : 1 | Radnički 1923 | |||||
23.11
11:00
Sloga (P)
Borac 1926
0
2
|
23.11.2019 11:00 | Sloga (P) | 0 : 2 | Borac 1926 | |||||
23.11
11:00
Apolon
Sloboda (U)
1
0
|
23.11.2019 11:00 | Apolon | 1 : 0 | Sloboda (U) | |||||
23.11
11:00
Smederevo 1924
Savacijum
1
1
|
23.11.2019 11:00 | Smederevo 1924 | 1 : 1 | Savacijum |
23.11
Radnik
Napredak
0
8
|
23.11.2019 | Radnik | 0 : 8 | Napredak | |||||
23.11
Radnički 2
GFK Dubočic
2
1
|
23.11.2019 | Radnički 2 | 2 : 1 | GFK Dubočic | |||||
23.11
Radnički (P)
OFK Radnički
2
3
|
23.11.2019 | Radnički (P) | 2 : 3 | OFK Radnički | |||||
23.11
Vlasina
Bor 1919
1
3
|
23.11.2019 | Vlasina | 1 : 3 | Bor 1919 | |||||
23.11
Timok 1919
Kopernikus Želežničar
1
4
|
23.11.2019 | Timok 1919 | 1 : 4 | Kopernikus Želežničar | |||||
23.11
Dinamo
Trajal
3
1
|
23.11.2019 | Dinamo | 3 : 1 | Trajal | |||||
23.11
Real 2
Jagodina Tabane
1
4
|
23.11.2019 | Real 2 | 1 : 4 | Jagodina Tabane |
23.11
12:00
OFK Bačka
Spartak ŽK
2
2
|
23.11.2019 12:00 | OFK Bačka | 2 : 2 | Spartak ŽK | |||||
23.11
12:00
Hajduk 1912
TSC
2
2
|
23.11.2019 12:00 | Hajduk 1912 | 2 : 2 | TSC | |||||
23.11
12:00
Bačka 1901
Kabel
1
2
|
23.11.2019 12:00 | Bačka 1901 | 1 : 2 | Kabel | |||||
23.11
10:00
Proleter 2006
Petrika
5
1
|
23.11.2019 10:00 | Proleter 2006 | 5 : 1 | Petrika |
23.11
10:00
Obilić
OFK Vrbas
3
0
|
23.11.2019 10:00 | Obilić | 3 : 0 | OFK Vrbas |
23.11
11:00
OFK Ras(ODUSTAO)
Apolon 2018
|
23.11.2019 11:00 | OFK Ras(ODUSTAO) | : | Apolon 2018 | |||||
23.11
11:00
Sloga (K)
Kiker
0
0
|
23.11.2019 11:00 | Sloga (K) | 0 : 0 | Kiker | |||||
23.11
10:00
Pazar Juniors
Kosmet
0
1
|
23.11.2019 10:00 | Pazar Juniors | 0 : 1 | Kosmet |
23.11
10:00
Spartak '07
Tavankut
11
0
|
23.11.2019 10:00 | Spartak '07 | 11 : 0 | Tavankut |
23.11
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Železničar
7
0
|
23.11.2019 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 7 : 0 | Železničar | |||||
23.11
10:00
Loznica
Sun Rise
2
1
|
23.11.2019 10:00 | Loznica | 2 : 1 | Sun Rise | |||||
23.11
10:00
Senjak
Drina
4
2
|
23.11.2019 10:00 | Senjak | 4 : 2 | Drina | |||||
23.11
10:00
Savacijum
Radnički
6
0
|
23.11.2019 10:00 | Savacijum | 6 : 0 | Radnički |
23.11
11:00
Budućnost
Jedinstvo Putevi
2
1
|
23.11.2019 11:00 | Budućnost | 2 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
23.11
10:00
Čačak 94
Sloga (P)
0
4
|
23.11.2019 10:00 | Čačak 94 | 0 : 4 | Sloga (P) | |||||
23.11
12:00
Sloboda (Č)
Kinder
0
5
|
23.11.2019 12:00 | Sloboda (Č) | 0 : 5 | Kinder |
23.11
13:00
AF Duljaj
Bačinac
1
4
|
23.11.2019 13:00 | AF Duljaj | 1 : 4 | Bačinac | |||||
23.11
10:00
Pomoravlje 1946
Cepelin 026
0
3
|
23.11.2019 10:00 | Pomoravlje 1946 | 0 : 3 | Cepelin 026 | |||||
23.11
10:00
Mladi radnik 1926
Šumadija
0
1
|
23.11.2019 10:00 | Mladi radnik 1926 | 0 : 1 | Šumadija | |||||
23.11
10:00
Petlić SD 2006
Smederevo 1924
0
3
|
23.11.2019 10:00 | Petlić SD 2006 | 0 : 3 | Smederevo 1924 | |||||
23.11
13:00
Soko 2015
Železničar
3
3
|
23.11.2019 13:00 | Soko 2015 | 3 : 3 | Železničar |
23.11
09:00
OFK Žarkovo
Budućnost
1
3
|
23.11.2019 09:00 | OFK Žarkovo | 1 : 3 | Budućnost |
23.11
Karađorđe
Savac(ODUSTAO)
|
23.11.2019 | Karađorđe | : | Savac(ODUSTAO) | |||||
23.11
Jedinstvo (Ub)
Plana
3
0
|
23.11.2019 | Jedinstvo (Ub) | 3 : 0 | Plana | |||||
23.11
Kraljica Marija
Požarevac
2
0
|
23.11.2019 | Kraljica Marija | 2 : 0 | Požarevac | |||||
23.11
Radnički 1923
Sloga 036
11
0
|
23.11.2019 | Radnički 1923 | 11 : 0 | Sloga 036 | |||||
23.11
Požega
Loznica
1
8
|
23.11.2019 | Požega | 1 : 8 | Loznica | |||||
23.11
Šampion
Mačva
0
3
|
23.11.2019 | Šampion | 0 : 3 | Mačva |
23.11
10:00
Rudar (KM)
Sport Club 99 B
3
3
|
23.11.2019 10:00 | Rudar (KM) | 3 : 3 | Sport Club 99 B |
23.11
18:00
Koper Primorska
FMP
86
81
|
23.11.2019 18:00 | Koper Primorska | 86 : 81 | FMP | |||||
23.11
20:00
Krka
Igokea
76
75
|
23.11.2019 20:00 | Krka | 76 : 75 | Igokea |
23.11
18:00
Zekas 75
Čačak 94
95
82
|
23.11.2019 18:00 | Zekas 75 | 95 : 82 | Čačak 94 | |||||
23.11
18:00
Jagodina
Požarevac
82
78
|
23.11.2019 18:00 | Jagodina | 82 : 78 | Požarevac | |||||
23.11
18:00
Napredak Junior
Priboj
103
67
|
23.11.2019 18:00 | Napredak Junior | 103 : 67 | Priboj | |||||
23.11
17:00
Svilajnac
Klik
50
76
|
23.11.2019 17:00 | Svilajnac | 50 : 76 | Klik | |||||
23.11
20:00
Loznica
Plana
90
96
|
23.11.2019 20:00 | Loznica | 90 : 96 | Plana |
23.11
14:30
Mladost Veternik
Železničar
0
20
|
23.11.2019 14:30 | Mladost Veternik | 0 : 20 | Železničar | |||||
23.11
12:30
Sloboda (NS)
Topola
105
58
|
23.11.2019 12:30 | Sloboda (NS) | 105 : 58 | Topola | |||||
23.11
20:00
Srem
Hajduk
93
68
|
23.11.2019 20:00 | Srem | 93 : 68 | Hajduk |
23.11
14:30
Eko Sport
Slodes
64
75
|
23.11.2019 14:30 | Eko Sport | 64 : 75 | Slodes |
23.11
18:00
Topličanin
OKK Junior
80
67
|
23.11.2019 18:00 | Topličanin | 80 : 67 | OKK Junior | |||||
23.11
13:00
Marinos
Mladost Vesna
83
51
|
23.11.2019 13:00 | Marinos | 83 : 51 | Mladost Vesna | |||||
23.11
19:00
Dimitrovgrad
Jablanica
76
80
|
23.11.2019 19:00 | Dimitrovgrad | 76 : 80 | Jablanica | |||||
23.11
14:30
Radnik
Jastrebac
69
59
|
23.11.2019 14:30 | Radnik | 69 : 59 | Jastrebac |
23.11
20:30
M015
Osečina
84
47
|
23.11.2019 20:30 | M015 | 84 : 47 | Osečina |
23.11
18:00
Mileševac
Sloga
105
73
|
23.11.2019 18:00 | Mileševac | 105 : 73 | Sloga |
23.11
19:00
Prva Petoletka
Goč
69
87
|
23.11.2019 19:00 | Prva Petoletka | 69 : 87 | Goč | |||||
23.11
Kopaonik
Bane
0
20
|
23.11.2019 | Kopaonik | 0 : 20 | Bane |
23.11
17:00
Bagljaš
Futog
88
89
|
23.11.2019 17:00 | Bagljaš | 88 : 89 | Futog | |||||
23.11
18:00
Hercegovac
Senta
97
39
|
23.11.2019 18:00 | Hercegovac | 97 : 39 | Senta | |||||
23.11
17:00
I Came To Play
Karađorđevo
74
65
|
23.11.2019 17:00 | I Came To Play | 74 : 65 | Karađorđevo | |||||
23.11
19:00
Apatin
Akademik
88
71
|
23.11.2019 19:00 | Apatin | 88 : 71 | Akademik |
23.11
17:30
Dinamo
Radnički
83
68
|
23.11.2019 17:30 | Dinamo | 83 : 68 | Radnički |
23.11
20:00
Pink
Ru koš
76
106
|
23.11.2019 20:00 | Pink | 76 : 106 | Ru koš |
23.11
21:20
Barajevo Bambi
Umka Džez
70
91
|
23.11.2019 21:20 | Barajevo Bambi | 70 : 91 | Umka Džez | |||||
23.11
16:20
Rivers BM
Cerak
73
51
|
23.11.2019 16:20 | Rivers BM | 73 : 51 | Cerak |
23.11
14:20
Sava BTC
ABBA
76
78
|
23.11.2019 14:20 | Sava BTC | 76 : 78 | ABBA | |||||
23.11
18:20
Zvezdara
Pobednik 011
71
78
|
23.11.2019 18:20 | Zvezdara | 71 : 78 | Pobednik 011 |
23.11
20:30
Trijumf
Zicer
65
54
|
23.11.2019 20:30 | Trijumf | 65 : 54 | Zicer | |||||
23.11
18:00
OKK Sokobanja
Hajduk Veljko
84
72
|
23.11.2019 18:00 | OKK Sokobanja | 84 : 72 | Hajduk Veljko |
23.11
19:30
Metalac
OKK Novi Pazar
79
93
|
23.11.2019 19:30 | Metalac | 79 : 93 | OKK Novi Pazar | |||||
23.11
19:00
Dynamic
OKK Beograd
96
84
|
23.11.2019 19:00 | Dynamic | 96 : 84 | OKK Beograd | |||||
23.11
19:00
Sloboda
Kolubara LA 2003
108
80
|
23.11.2019 19:00 | Sloboda | 108 : 80 | Kolubara LA 2003 | |||||
23.11
19:00
Borac
Napredak
85
73
|
23.11.2019 19:00 | Borac | 85 : 73 | Napredak | |||||
23.11
20:00
Dunav
Zlatibor
83
88
|
23.11.2019 20:00 | Dunav | 83 : 88 | Zlatibor |
23.11
19:30
Pirot
Sveti Đorđe
88
72
|
23.11.2019 19:30 | Pirot | 88 : 72 | Sveti Đorđe | |||||
23.11
16:30
Konstantin
Sloga
64
90
|
23.11.2019 16:30 | Konstantin | 64 : 90 | Sloga | |||||
23.11
18:45
Fair Play
Železničar
90
89
|
23.11.2019 18:45 | Fair Play | 90 : 89 | Železničar | |||||
23.11
16:00
Spartak
KKK Radnički
62
86
|
23.11.2019 16:00 | Spartak | 62 : 86 | KKK Radnički |
23.11
17:00
Primorje 1945
Ibar
68
75
|
23.11.2019 17:00 | Primorje 1945 | 68 : 75 | Ibar | |||||
23.11
18:00
All Star
Zeta
63
74
|
23.11.2019 18:00 | All Star | 63 : 74 | Zeta | |||||
23.11
19:00
Studentski centar
Lovćen 1947 Bemax
70
85
|
23.11.2019 19:00 | Studentski centar | 70 : 85 | Lovćen 1947 Bemax | |||||
23.11
18:00
Danilovgrad
Teodo
59
63
|
23.11.2019 18:00 | Danilovgrad | 59 : 63 | Teodo |
23.11
13:00
Sloga
Železničar
83
57
|
23.11.2019 13:00 | Sloga | 83 : 57 | Železničar |
23.11
17:00
Delfin
Njegoš
20
0
|
23.11.2019 17:00 | Delfin | 20 : 0 | Njegoš |
23.11
16:00
Sloga
Girl Basket
80
84
|
23.11.2019 16:00 | Sloga | 80 : 84 | Girl Basket |
23.11
17:30
021
Vrbas Medela
72
66
|
23.11.2019 17:30 | 021 | 72 : 66 | Vrbas Medela | |||||
23.11
19:00
Partizan 1953
Radnički (K)
75
69
|
23.11.2019 19:00 | Partizan 1953 | 75 : 69 | Radnički (K) | |||||
23.11
18:00
Radivoj Korać
Proleter 023
89
55
|
23.11.2019 18:00 | Radivoj Korać | 89 : 55 | Proleter 023 |
23.11
20:00
Vršac
Karaburma
61
70
|
23.11.2019 20:00 | Vršac | 61 : 70 | Karaburma | |||||
23.11
15:30
Radnički (B)
Spartak
57
55
|
23.11.2019 15:30 | Radnički (B) | 57 : 55 | Spartak |
23.11
14:30
Partizan NIS
Konstantin
85
46
|
23.11.2019 14:30 | Partizan NIS | 85 : 46 | Konstantin | |||||
23.11
13:00
Vizura Shark
Sloga
93
78
|
23.11.2019 13:00 | Vizura Shark | 93 : 78 | Sloga | |||||
23.11
13:30
Borac
Mladost Veternik NS Basket 07
86
69
|
23.11.2019 13:30 | Borac | 86 : 69 | Mladost Veternik NS Basket 07 | |||||
23.11
14:30
Mega Bemax
Radnički 1950
103
89
|
23.11.2019 14:30 | Mega Bemax | 103 : 89 | Radnički 1950 | |||||
23.11
15:30
Dynamic VIP PAY
Sloboda
82
63
|
23.11.2019 15:30 | Dynamic VIP PAY | 82 : 63 | Sloboda | |||||
23.11
14:30
Star
Crvena zvezda M:TS
55
89
|
23.11.2019 14:30 | Star | 55 : 89 | Crvena zvezda M:TS |
23.11
14:30
Radnički
Art Basket
50
79
|
23.11.2019 14:30 | Radnički | 50 : 79 | Art Basket | |||||
23.11
14:00
Gimnazijalac Tigar
Partizan 1953
56
62
|
23.11.2019 14:00 | Gimnazijalac Tigar | 56 : 62 | Partizan 1953 | |||||
23.11
13:00
Paraćin
Duga
65
41
|
23.11.2019 13:00 | Paraćin | 65 : 41 | Duga |
23.11
12:00
Kolubara
Sloga 2015
3
1
|
23.11.2019 12:00 | Kolubara | 3 : 1 | Sloga 2015 | |||||
23.11
18:00
Šumadija
Roda
3
0
|
23.11.2019 18:00 | Šumadija | 3 : 0 | Roda |
23.11
18:30
Tutin 020
Bukovica Putevi
1
3
|
23.11.2019 18:30 | Tutin 020 | 1 : 3 | Bukovica Putevi | |||||
23.11
20:00
Lotus
Antena
0
3
|
23.11.2019 20:00 | Lotus | 0 : 3 | Antena |
23.11
15:00
Toplički Vitezovi
Morava
3
0
|
23.11.2019 15:00 | Toplički Vitezovi | 3 : 0 | Morava |
23.11
20:00
Kulpin
Srem Eaton
3
2
|
23.11.2019 20:00 | Kulpin | 3 : 2 | Srem Eaton | |||||
23.11
12:00
Dunav Volley
Partizan
3
1
|
23.11.2019 12:00 | Dunav Volley | 3 : 1 | Partizan |
23.11
19:00
Stražilovo
Jedinstvo 2
3
1
|
23.11.2019 19:00 | Stražilovo | 3 : 1 | Jedinstvo 2 | |||||
23.11
17:00
Vest
Inđija
3
0
|
23.11.2019 17:00 | Vest | 3 : 0 | Inđija |
23.11
19:00
Mladost (T)
Vrbas
3
2
|
23.11.2019 19:00 | Mladost (T) | 3 : 2 | Vrbas |
23.11
18:00
Radnički
Spartak (Su)
3
1
|
23.11.2019 18:00 | Radnički | 3 : 1 | Spartak (Su) | |||||
23.11
18:00
Partizan
Crvena zvezda
3
0
|
23.11.2019 18:00 | Partizan | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
23.11
19:00
Ribnica
Mladi radnik
1
3
|
23.11.2019 19:00 | Ribnica | 1 : 3 | Mladi radnik | |||||
23.11
18:00
Vojvodina NS Seme
Novi Pazar
3
0
|
23.11.2019 18:00 | Vojvodina NS Seme | 3 : 0 | Novi Pazar |
23.11
19:00
Borac
Klek Srbijašume
3
1
|
23.11.2019 19:00 | Borac | 3 : 1 | Klek Srbijašume | |||||
23.11
16:00
VA-014 Bauwesen
Spartak (Lj)
2
3
|
23.11.2019 16:00 | VA-014 Bauwesen | 2 : 3 | Spartak (Lj) | |||||
23.11
20:00
Železničar
Mladenovac
3
1
|
23.11.2019 20:00 | Železničar | 3 : 1 | Mladenovac | |||||
23.11
15:00
Novi Sad
VGSK
3
0
|
23.11.2019 15:00 | Novi Sad | 3 : 0 | VGSK |
23.11
17:00
Kosovska Mitrovica
Topličanin
3
0
|
23.11.2019 17:00 | Kosovska Mitrovica | 3 : 0 | Topličanin | |||||
23.11
17:00
Loznica
Banat
0
3
|
23.11.2019 17:00 | Loznica | 0 : 3 | Banat | |||||
23.11
19:00
Karađorđe
Bavanište
3
0
|
23.11.2019 19:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Bavanište |
23.11
18:00
Smeč 5
Srbijanka 014 - 2
3
0
|
23.11.2019 18:00 | Smeč 5 | 3 : 0 | Srbijanka 014 - 2 | |||||
23.11
19:00
Ribnica
Lucky Star
2
3
|
23.11.2019 19:00 | Ribnica | 2 : 3 | Lucky Star | |||||
23.11
16:00
Radnički (Kg)
Šumadija
0
3
|
23.11.2019 16:00 | Radnički (Kg) | 0 : 3 | Šumadija | |||||
23.11
20:00
Volleyland
As Batajnica
0
3
|
23.11.2019 20:00 | Volleyland | 0 : 3 | As Batajnica |
23.11
17:00
Futog
Partizan (SK)
1
3
|
23.11.2019 17:00 | Futog | 1 : 3 | Partizan (SK) | |||||
23.11
20:00
Futog West
Star
3
0
|
23.11.2019 20:00 | Futog West | 3 : 0 | Star | |||||
23.11
18:00
Panonija
Volley Stars
3
1
|
23.11.2019 18:00 | Panonija | 3 : 1 | Volley Stars |
23.11
14:00
Knjaževac
Đerdap
3
0
|
23.11.2019 14:00 | Knjaževac | 3 : 0 | Đerdap | |||||
23.11
16:30
Pirot
Timok
0
3
|
23.11.2019 16:30 | Pirot | 0 : 3 | Timok |
23.11
Obilić
Kolubara
3
0
|
23.11.2019 | Obilić | 3 : 0 | Kolubara | |||||
23.11
Dunav
AS
0
3
|
23.11.2019 | Dunav | 0 : 3 | AS | |||||
23.11
Crnjanski
Avala
2
3
|
23.11.2019 | Crnjanski | 2 : 3 | Avala | |||||
23.11
Blok Aut
Obrenovac
2
3
|
23.11.2019 | Blok Aut | 2 : 3 | Obrenovac |
23.11
19:00
Štrand Volej
Dunav Volej
0
3
|
23.11.2019 19:00 | Štrand Volej | 0 : 3 | Dunav Volej | |||||
23.11
12:00
NS Tim
Jadran
0
3
|
23.11.2019 12:00 | NS Tim | 0 : 3 | Jadran |
23.11
17:00
Blok Aut
Novi Sad 2
0
3
|
23.11.2019 17:00 | Blok Aut | 0 : 3 | Novi Sad 2 |
23.11
11:00
Subotica
Goks IN
3
0
|
23.11.2019 11:00 | Subotica | 3 : 0 | Goks IN | |||||
23.11
15:00
Apatin
Vrbas
2
3
|
23.11.2019 15:00 | Apatin | 2 : 3 | Vrbas |
23.11
18:00
Mitrovica
Sloga
1
3
|
23.11.2019 18:00 | Mitrovica | 1 : 3 | Sloga | |||||
23.11
18:00
Trijumf 2013
Mladost
0
3
|
23.11.2019 18:00 | Trijumf 2013 | 0 : 3 | Mladost | |||||
23.11
17:00
Maks 2
Maks 1
1
3
|
23.11.2019 17:00 | Maks 2 | 1 : 3 | Maks 1 |
23.11
18:00
TENT
Železničar
3
0
|
23.11.2019 18:00 | TENT | 3 : 0 | Železničar | |||||
23.11
19:00
Klek-Zrenjanin
Crvena zvezda
1
3
|
23.11.2019 19:00 | Klek-Zrenjanin | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
23.11
18:00
Vizura
Partizan
3
1
|
23.11.2019 18:00 | Vizura | 3 : 1 | Partizan | |||||
23.11
18:00
Ub
Jedinstvo (SP)
1
3
|
23.11.2019 18:00 | Ub | 1 : 3 | Jedinstvo (SP) |
23.11
17:00
Srbijanka 014
Takovo-Zvezda Helios
3
1
|
23.11.2019 17:00 | Srbijanka 014 | 3 : 1 | Takovo-Zvezda Helios | |||||
23.11
18:00
Vranje
Smederevo
3
0
|
23.11.2019 18:00 | Vranje | 3 : 0 | Smederevo | |||||
23.11
16:00
Dinamo
Roda
0
3
|
23.11.2019 16:00 | Dinamo | 0 : 3 | Roda |
23.11
20:00
Sterija
Ruma
3
1
|
23.11.2019 20:00 | Sterija | 3 : 1 | Ruma | |||||
23.11
18:00
Zlatibor
Partizan 2 Crno Bele 011
0
3
|
23.11.2019 18:00 | Zlatibor | 0 : 3 | Partizan 2 Crno Bele 011 | |||||
23.11
18:30
Inđija
Novi Sad
3
0
|
23.11.2019 18:30 | Inđija | 3 : 0 | Novi Sad | |||||
23.11
18:00
Ivanjica
Valjevo
3
1
|
23.11.2019 18:00 | Ivanjica | 3 : 1 | Valjevo |
23.11
13:00
Metaloplastika
Eurofarm Rabotnik
27
26
|
23.11.2019 13:00 | Metaloplastika | 27 : 26 | Eurofarm Rabotnik |
23.11
19:00
Crvenka
Jedinstvo
30
23
|
23.11.2019 19:00 | Crvenka | 30 : 23 | Jedinstvo | |||||
23.11
20:30
SC Voždovac 2012
Lavovi BP
25
21
|
23.11.2019 20:30 | SC Voždovac 2012 | 25 : 21 | Lavovi BP | |||||
23.11
19:00
Smederevo
Jugović
23
25
|
23.11.2019 19:00 | Smederevo | 23 : 25 | Jugović |
23.11
19:00
Kuršumlija
Topličanin
27
19
|
23.11.2019 19:00 | Kuršumlija | 27 : 19 | Topličanin | |||||
23.11
19:00
Bela Palanka
Mokra Gora
34
28
|
23.11.2019 19:00 | Bela Palanka | 34 : 28 | Mokra Gora |
23.11
19:00
Banatski Karlovac
Somborelektro
38
30
|
23.11.2019 19:00 | Banatski Karlovac | 38 : 30 | Somborelektro | |||||
23.11
17:00
Apatin
Potisje Pleteks
24
39
|
23.11.2019 17:00 | Apatin | 24 : 39 | Potisje Pleteks | |||||
23.11
16:00
Inđija
Hercegovina
24
21
|
23.11.2019 16:00 | Inđija | 24 : 21 | Hercegovina |
23.11
19:00
Sloga (PM)
Loznica
42
23
|
23.11.2019 19:00 | Sloga (PM) | 42 : 23 | Loznica | |||||
23.11
18:30
Partizan 2
Radnički (O)
33
28
|
23.11.2019 18:30 | Partizan 2 | 33 : 28 | Radnički (O) |
23.11
19:30
Mladost
Bane
36
21
|
23.11.2019 19:30 | Mladost | 36 : 21 | Bane |
23.11
20:00
Rtanj
Bor
28
25
|
23.11.2019 20:00 | Rtanj | 28 : 25 | Bor | |||||
23.11
19:00
Jastrebac
Mladost Vranje
32
27
|
23.11.2019 19:00 | Jastrebac | 32 : 27 | Mladost Vranje | |||||
23.11
19:00
Radnički (Ć)
BSK Heba
36
27
|
23.11.2019 19:00 | Radnički (Ć) | 36 : 27 | BSK Heba | |||||
23.11
18:00
Zaječar 1949
Aleksinac
31
30
|
23.11.2019 18:00 | Zaječar 1949 | 31 : 30 | Aleksinac |
23.11
17:00
Mladost
Dalmatinac
35
26
|
23.11.2019 17:00 | Mladost | 35 : 26 | Dalmatinac |
23.11
17:00
Mačva 2
Studentski grad
13
41
|
23.11.2019 17:00 | Mačva 2 | 13 : 41 | Studentski grad |
23.11
18:00
Pirot
Borsko jezero
39
24
|
23.11.2019 18:00 | Pirot | 39 : 24 | Borsko jezero |
23.11
18:00
Bela Palanka 2
Nišava
34
42
|
23.11.2019 18:00 | Bela Palanka 2 | 34 : 42 | Nišava |
23.11
20:00
Arilje
SU Pazar
36
28
|
23.11.2019 20:00 | Arilje | 36 : 28 | SU Pazar |
23.11
19:00
Rudar
Obilić
24
23
|
23.11.2019 19:00 | Rudar | 24 : 23 | Obilić | |||||
23.11
19:00
Šamot 65
Novi Pazar
34
28
|
23.11.2019 19:00 | Šamot 65 | 34 : 28 | Novi Pazar |
23.11
18:00
Sloven
Spartak
23
27
|
23.11.2019 18:00 | Sloven | 23 : 27 | Spartak | |||||
23.11
17:00
Radnički
Jadran
34
40
|
23.11.2019 17:00 | Radnički | 34 : 40 | Jadran | |||||
23.11
20:00
Petrovaradin
Mokrin
32
25
|
23.11.2019 20:00 | Petrovaradin | 32 : 25 | Mokrin |
23.11
17:00
Košutnjak
Metalac AD
35
27
|
23.11.2019 17:00 | Košutnjak | 35 : 27 | Metalac AD | |||||
23.11
14:00
Sedmerac
Radnički 1964 - 2
18
36
|
23.11.2019 14:00 | Sedmerac | 18 : 36 | Radnički 1964 - 2 | |||||
23.11
13:30
Bekament Bukovička Banja - 2
Prijepolje 2019
30
24
|
23.11.2019 13:30 | Bekament Bukovička Banja - 2 | 30 : 24 | Prijepolje 2019 |
23.11
12:00
Vranje
Hajduk Veljko
28
28
|
23.11.2019 12:00 | Vranje | 28 : 28 | Hajduk Veljko | |||||
23.11
18:00
Bor - RTB 2
Rtanj
28
19
|
23.11.2019 18:00 | Bor - RTB 2 | 28 : 19 | Rtanj | |||||
23.11
14:00
Radan
Pirot
19
32
|
23.11.2019 14:00 | Radan | 19 : 32 | Pirot | |||||
23.11
12:30
Naisa 2
Žitorađa
24
30
|
23.11.2019 12:30 | Naisa 2 | 24 : 30 | Žitorađa | |||||
23.11
13:00
Jagodina 2
Remesiana
26
25
|
23.11.2019 13:00 | Jagodina 2 | 26 : 25 | Remesiana |
23.11
16:00
Osice
Munje
34
12
|
23.11.2019 16:00 | Osice | 34 : 12 | Munje |
23.11
21:00
Sloga
Kučevo
36
34
|
23.11.2019 21:00 | Sloga | 36 : 34 | Kučevo |
23.11
18:30
Banjica
Bečej
10
8
|
23.11.2019 18:30 | Banjica | 10 : 8 | Bečej | |||||
23.11
19:00
Valjevo
Spartak Prozivka
10
9
|
23.11.2019 19:00 | Valjevo | 10 : 9 | Spartak Prozivka |
23.11
20:00
Rasina
NBG Vukovi
9
13
|
23.11.2019 20:00 | Rasina | 9 : 13 | NBG Vukovi | |||||
23.11
20:45
Palilula
Singidunum
12
6
|
23.11.2019 20:45 | Palilula | 12 : 6 | Singidunum | |||||
23.11
19:00
ŽAK
Banja Luka
12
10
|
23.11.2019 19:00 | ŽAK | 12 : 10 | Banja Luka |
23.11
15:30
Partenon
Župski rubin
5
0
|
23.11.2019 15:30 | Partenon | 5 : 0 | Župski rubin |
23.11
18:00
Leteći Holandjanin
Tango
6
2
|
23.11.2019 18:00 | Leteći Holandjanin | 6 : 2 | Tango |
23.11
18:30
As
Rosulja
2
7
|
23.11.2019 18:30 | As | 2 : 7 | Rosulja | |||||
23.11
20:00
Radnik
Zadrugar 2017
5
0
|
23.11.2019 20:00 | Radnik | 5 : 0 | Zadrugar 2017 |
23.11
18:30
Radnički 2010
Sopot
6
2
|
23.11.2019 18:30 | Radnički 2010 | 6 : 2 | Sopot |
23.11
14:30
Crvena zvezda
Car Dusan Silni
96
0
|
23.11.2019 14:30 | Crvena zvezda | 96 : 0 | Car Dusan Silni |
23.11
13:00
Vojvodina
Hidria Jesenice
4
2
|
23.11.2019 13:00 | Vojvodina | 4 : 2 | Hidria Jesenice | |||||
23.11
18:00
Mladost
Crvena zvezda
2
3
|
23.11.2019 18:00 | Mladost | E 2 : 3 | Crvena zvezda | |||||
23.11
19:15
Triglav
True Celje
5
3
|
23.11.2019 19:15 | Triglav | 5 : 3 | True Celje |