XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 492 utakmica za dan
Subota, 9 Novembar 2019

Fudbal

09.11.2019 16:00 Radnik 0 : 1 Mladost
09.11.2019 16:00 Rad 2 : 0 Spartak ŽK
09.11.2019 16:00 Napredak 3 : 1 Čukarički
09.11.2019 18:00 Mačva 0 : 1 Vojvodina
09.11.2019 13:30 Smederevo 1924 0 : 1 OFK Bačka
09.11.2019 13:30 Dinamo 1 : 0 Radnički 1923
09.11.2019 13:30 Kabel 3 : 1 Metalac
09.11.2019 13:30 Zemun 1 : 1 Zlatibor
09.11.2019 13:30 Novi Pazar 2 : 4 OFK Žarkovo
09.11.2019 13:30 RFK Grafičar 3 : 1 Trayal
09.11.2019 13:30 Budućnost 0 : 0 Kolubara
09.11.2019 13:00 Jedinstvo 0 : 1 Budućnost Krušik 2014
09.11.2019 13:00 Loznica 1 : 0 RSK
09.11.2019 13:00 Mačva 1929 3 : 0 Takovo
09.11.2019 13:00 Sloga (P) 3 : 0 Mokra Gora
09.11.2019 13:00 Sloga (K) 2 : 0 Tutin
09.11.2019 13:00 Trepča 1 : 2 Borac 1926
09.11.2019 13:00 Sloga 33 1 : 1 Mladi radnik 1926
09.11.2019 13:00 1. Maj Ruma 0 : 1 Omladinac
09.11.2019 13:00 Bratstvo 1946 3 : 0 Borac
09.11.2019 13:00 Kozara 2 : 1 Radnički 1912
09.11.2019 13:00 Dinamo 1945 3 : 0 Radnički (SM)
09.11.2019 13:00 Bečej 1918 1 : 1 Bačka 1901
09.11.2019 13:00 OFK Vršac 6 : 1 Dunav
09.11.2019 13:30 Jagodina Tabane 1 : 2 Moravac Orion
09.11.2019 13:30 GFK Dubočica 2 : 0 OFK Topličanin
09.11.2019 13:30 Trstenik PPT 3 : 4 Car Konstantin
09.11.2019 13:30 OFK Sinđelić 3 : 0 SFS Borac
09.11.2019 11:00 GSP Polet Dorćol 2 : 1 Radnički (O)
09.11.2019 13:00 OFK Beograd 0 : 0 Teleoptik
09.11.2019 13:00 BSK Borča 0 : 3 Brodarac
09.11.2019 13:00 OFK Mladenovac 1 : 3 Zvezdara
09.11.2019 13:00 Radnički (NB) 0 : 1 Lokomotiva
09.11.2019 13:00 VGSK 2 : 4 Sloboda
09.11.2019 13:00 Karađorđe 5 : 1 Partizan 1945
09.11.2019 13:00 Zadrugar 2 : 3 Brezovica
09.11.2019 13:00 Radnički (V) 2 : 0 Ribnica
09.11.2019 13:00 Radnički Šabački 1 : 7 Vrelo Sport
09.11.2019 13:00 Šumadija 1903 1 : 3 Gruža
09.11.2019 13:00 Omladinac 4 : 0 Goč
09.11.2019 13:00 Sevojno 1 : 1 Sloga (BB)
09.11.2019 13:00 Budućnost 1 : 1 Sloga (S)
09.11.2019 13:30 Lunjevica 1 : 4 GFK Sloboda
09.11.2019 13:00 Crnokosa 1 : 0 Polet (T)
09.11.2019 13:00 Krila Krajine 1 : 1 Tavankut
09.11.2019 13:00 Crvenka 0 : 2 Tisa
09.11.2019 13:00 Radnički 0 : 2 OFK Mladost APA
09.11.2019 13:00 Sloga 3 : 0 Mladost (BP)
09.11.2019 13:00 Vojvodina 1 : 2 OFK Vrbas
09.11.2019 13:00 Mladost (BJ) 4 : 3 Jugović
09.11.2019 13:00 Cement 2 : 0 Sremac
09.11.2019 13:00 Mladost (NS) 2 : 0 Crvena zvezda
09.11.2019 13:00 Podrinje 1 : 1 Sloga (E)
09.11.2019 13:00 Radnički (NP) 2 : 1 Sloga (T)
09.11.2019 13:00 Jedinstvo (NB) 1 : 2 Crvena zvezda (VS)
09.11.2019 13:00 Sloga 2 : 0 Kikinda 1909
09.11.2019 13:00 Begej 0 : 2 Naftagas
09.11.2019 13:00 Sloboda 6 : 3 Proleter (BK)
09.11.2019 13:00 Radnički (S) 2 : 4 Budućnost
09.11.2019 13:30 Morava 2 : 1 Jastrebac
09.11.2019 13:30 Brodoremont 0 : 1 Timok 1919
09.11.2019 13:30 Bor 1919 4 : 0 Lužnica
09.11.2019 13:30 Rtanj 0 : 1 Rajko Mitić
09.11.2019 13:30 Blagotin 4 : 0 Juhor
09.11.2019 13:30 Jedinstvo 1936 2 : 2 Sloga
09.11.2019 13:30 Svrljig 2 : 2 Morava
09.11.2019 13:30 Pukovac 5 : 3 Malošište
09.11.2019 13:00 Napredak 1 : 0 Budućnost
09.11.2019 13:00 Đerdap 3 : 0 Omladinac (Š)
09.11.2019 13:00 Rubribreza 3 : 2 Dimitrije Tucović
09.11.2019 13:00 Radnik (Ub) 1 : 2 Tvrdojevac
09.11.2019 13:30 Mladi radnik 1925 0 : 1 Tavnik
09.11.2019 14:00 Parmenac 4 : 2 Jedinstvo (GG)
09.11.2019 13:00 ŽAK 2 : 7 Rusin
09.11.2019 13:00 Tvrđava 4 : 1 Kordun
09.11.2019 13:00 Polet 3 : 2 BSK
09.11.2019 13:00 Napredak 2 : 2 Panonija IM Topola
09.11.2019 13:00 Obilić (NK) 1 : 0 Obilić (Z)
09.11.2019 13:00 Njegoš 2 : 0 Srbobran
09.11.2019 13:30 Rudar 1 : 3 Partizan
09.11.2019 13:30 RFK Novi Sad 1921 2 : 0 Omladinac
09.11.2019 13:30 Slavija 0 : 0 OFK Futog
09.11.2019 13:30 Fruškogorski partizan 1 : 3 Jedinstvo
09.11.2019 13:00 Mladost (L) 1 : 0 Rusanda
09.11.2019 13:30 Radnički (K) 2 : 2 BAK
09.11.2019 13:30 Krivelj 2 : 4 Ključ
09.11.2019 13:30 Polom 3 : 2 BSK
09.11.2019 13:30 Poreč 4 : 2 Šarbanovac
09.11.2019 13:30 Rudna Glava 2 : 1 Polet
09.11.2019 13:30 Brestovac 5 : 1 Nemetali
09.11.2019 13:30 OFK Knjaz 4 : 0 OFK Rtanj
09.11.2019 13:30 Radnički 1946 5 : 1 Omladinac
09.11.2019 13:30 Rudar Vrška Čuka 3 : 1 Hajduk
09.11.2019 13:30 Varvarin 2 : 0 Ribnik
09.11.2019 13:30 Čitluk 1 : 0 Sebečevac
09.11.2019 13:00 Rudar Alpos 4 : 1 Napredak 2012
09.11.2019 13:00 Padina 3 : 2 Baličevac
09.11.2019 13:30 Vladimir Durković 0 : 3 Napredak
09.11.2019 13:30 Senjak 2 : 0 Sloga
09.11.2019 13:30 Zadrugar 5 : 1 Zvezda
09.11.2019 13:00 Sloga (D) 2 : 0 OFK Bagremar
09.11.2019 13:00 Rajac 1 : 1 Rakac Stave
09.11.2019 13:30 Crvena Jabuka 3 : 3 Strmovo 1968
09.11.2019 13:30 Rudar 1945 0 : 4 Čučuge
09.11.2019 13:30 Zvizdar 2012 1 : 1 Kolubara (J)
09.11.2019 13:30 Progorelica 1 : 3 Mlada krila
09.11.2019 13:00 Lider 0 : 0 Mladost
09.11.2019 13:30 Dinamo 8 : 0 Slanobarac
09.11.2019 13:30 Železničar 2 : 2 Miletić
09.11.2019 13:30 Dunav 3 : 0 Borac (VG)
09.11.2019 13:30 Jedinstvo (Š) 5 : 0 Marjan MB
09.11.2019 13:30 Radnički (P) 5 : 1 Mladost (B)
09.11.2019 13:30 OFK Brza 0 : 4 Milanovo
09.11.2019 13:30 Rudar (St) 1 : 3 Rudar (SR)
09.11.2019 13:30 Rudar (P) 2 : 2 Radnički
09.11.2019 13:30 Sinđelić 1934 2 : 2 Budućnost
09.11.2019 13:30 Zenit 5 : 1 Vinorača
09.11.2019 13:30 Šumadinac 3 : 2 Sloga
09.11.2019 13:00 AFK 4 : 1 Tornjoš
09.11.2019 13:00 Torpedo 1924 4 : 5 OFK Šabac
09.11.2019 13:00 Cer 6 : 0 Omladinac (BO)
09.11.2019 13:00 Velika Reka 3 : 3 Jedinstvo (ZA)
09.11.2019 13:00 Gučevo 1929 1 : 0 7. Juli
09.11.2019 13:00 Studenac 0 : 1 Rudar
09.11.2019 13:00 Jevremovac 3 : 0 PSK
09.11.2019 13:30 Poštar 1930 6 : 1 Lepušnica
09.11.2019 13:30 Orlovi 1 : 2 Naša Zvezda
09.11.2019 13:00 Omladinac-Šumadinac (V) 1 : 1 Sloga (Z)
09.11.2019 13:00 Rade Milošević 1 : 0 Omladinac (B)
09.11.2019 13:00 Polet S.D. 0 : 6 Mladost (R)
09.11.2019 13:00 Bratstvo 1975 3 : 0 Vinogradi DB
09.11.2019 13:30 Gaglovo 2 : 2 Kapidžija
09.11.2019 14:30 Sloboda 2 : 1 Budućnost
09.11.2019 Dragačevo 5 : 1 Gorušica
09.11.2019 13:30 Badljevica 4 : 0 Petrijevac
09.11.2019 13:30 OFK Sloga 1 : 2 Škriljac
09.11.2019 13:30 Jedinstvo 0 : 2 Jastrebac
09.11.2019 13:30 OFK Radnički 4 : 1 OFK Burovo
09.11.2019 13:00 Dobrič 3 : 0 Lepaja 2018
09.11.2019 13:00 Sloga 0 : 7 Borac
09.11.2019 GP Zlatibor : Raketa
09.11.2019 Kriva Reka : Višesava 2
09.11.2019 Kapedunum : Tara
09.11.2019 13:30 Milakovac 2018 4 : 0 BSK 2014
09.11.2019 13:30 Budućnost (S) 5 : 1 Morava (M)
09.11.2019 13:30 Vrelo 0 : 0 Murgaš 2012
09.11.2019 13:30 Brgule 0 : 1 Omladinac (K)
09.11.2019 13:30 Napredak 1 : 1 Gornje Sinkovce
09.11.2019 13:30 Veliko Trnjane 3 : 4 Rudar 1973
09.11.2019 13:30 ŠFU Derbi 2016 7 : 3 Turekovac
09.11.2019 13:30 Veternica 10 : 0 Radnik 2013
09.11.2019 13:30 Napredak 1 : 1 Omladinac
09.11.2019 13:30 GFK Strelište 2 : 4 Trnava
09.11.2019 Burovac 3 : 0 Radnik
09.11.2019 Napredak 6 : 0 BSK
09.11.2019 Melnica 1 : 4 Soko
09.11.2019 Zabrđe 1936 0 : 1 Borac
09.11.2019 Dobrnje 1 : 4 Vukan
09.11.2019 13:00 POFK Metaloplastika 2006 : Proleter
09.11.2019 13:00 Petlovača 5 : 0 Napredak
09.11.2019 13:00 Sloga 3 : 3 Culjković
09.11.2019 13:00 Šumadinac : Gornja Trnava 1938
09.11.2019 13:00 ZT Gorovič 2 : 5 Budućnost MI
09.11.2019 13:00 TE Gučevo 4 : 0 Sloga
09.11.2019 13:00 Mladost (B) 2 : 1 Jelav
09.11.2019 13:00 Granit 3 : 2 Jadar
09.11.2019 13:00 Mladost (G) 2 : 4 Luk
09.11.2019 13:00 Napredak 1927 3 : 0 BSK 1924
09.11.2019 13:00 Pobeda 1953 5 : 0 Sloga (J)
09.11.2019 13:00 Laznica 7 : 1 Best Sige
09.11.2019 13:00 Budućnost (M) 3 : 3 Zvezda
09.11.2019 13:00 Vrelo 1971 2 : 2 Mladost (K)
09.11.2019 13:30 Radnik 1 : 1 Sarajevo
09.11.2019 16:30 Sloboda 0 : 4 Željezničar
09.11.2019 13:30 Čelik 2 : 1 Zvijezda 09
09.11.2019 16:00 Zrinjski 4 : 0 Tuzla Siti
09.11.2019 13:30 Kozara 2 : 1 Rudar Prijedor
09.11.2019 13:30 Podrinje 0 : 2 Krupa
09.11.2019 13:30 Slavija 1 : 1 Tekstilac
09.11.2019 13:30 Jedinstvo 1 : 2 Željezničar Sport Team
09.11.2019 13:00 Rudar 1 : 1 Zeta
09.11.2019 13:00 Iskra 2 : 1 Podgorica
09.11.2019 15:00 OFK Titograd 1 : 2 OFK Petrovac
09.11.2019 13:00 Grbalj : Budućnost
09.11.2019 16:00 Burnley 3 : 0 West Ham
09.11.2019 13:30 Chelsea 2 : 0 Crystal Palace
09.11.2019 18:30 Leicester City 2 : 0 Arsenal
09.11.2019 16:00 Newcastle United 2 : 1 Bournemouth
09.11.2019 16:00 Southampton 1 : 2 Everton
09.11.2019 16:00 Tottenham 1 : 1 Sheffield United
09.11.2019 13:00 Deportivo Alavés 3 : 0 Real Valladolid
09.11.2019 21:00 Barcelona 4 : 1 Celta de Vigo
09.11.2019 18:30 Eibar 0 : 4 Real Madrid
09.11.2019 16:00 Valencia 2 : 0 Granada
09.11.2019 18:30 Bayern München 4 : 0 Borussia Dortmund
09.11.2019 15:30 Hertha BSC 2 : 4 RB Leipzig
09.11.2019 15:30 Mainz 05 2 : 3 Union Berlin
09.11.2019 15:30 Schalke 04 3 : 3 Fortuna
09.11.2019 15:30 Paderborn 0 : 1 Augsburg
09.11.2019 15:00 Brescia 0 : 4 Torino
09.11.2019 18:00 Internazionale 2 : 1 Verona
09.11.2019 20:45 Napoli 0 : 0 Genoa
09.11.2019 20:00 Monaco 1 : 0 Dijon
09.11.2019 20:00 Lille 0 : 0 Metz
09.11.2019 17:30 Brest 1 : 2 PSG
09.11.2019 20:00 Reims 0 : 0 Angers
09.11.2019 20:00 Strasbourg 4 : 1 Nîmes
09.11.2019 14:00 Zemun 5 : 0 Požarevac
09.11.2019 10:00 Partizan 4 : 0 OFK Beograd
09.11.2019 13:30 Čukarički 1 : 0 Rad
09.11.2019 11:00 Napredak 3 : 1 Grafičar
09.11.2019 13:30 Metalac (GM) 2 : 1 Šumadija 1903
09.11.2019 13:30 Radnički (V) 3 : 1 Javor
09.11.2019 13:30 Budućnost Krušik 2014 1 : 1 Novi Pazar
09.11.2019 13:30 Jedinstvo (Ub) 1 : 6 Radnički 1923
09.11.2019 13:30 Sloga (K) 3 : 2 Borac 1926
09.11.2019 13:30 Loznica 1 : 1 Sloboda (U)
09.11.2019 13:30 Sloga (P) 3 : 0 Šumadija (A)
09.11.2019 13:30 Karađorđe 2 : 3 Mačva
09.11.2019 13:30 Sloboda (Č) 4 : 1 Smederevo 1924
09.11.2019 10:00 Železničar 3 : 1 Omladinac
09.11.2019 10:00 Index 2 : 0 Inđija
09.11.2019 Dinamo 2 : 3 Kopernikus Želežničar
09.11.2019 Jagodina Tabane 3 : 0 Trstenik PPT
09.11.2019 10:00 Hajduk 1912 1 : 2 OFK Bačka
09.11.2019 10:00 Borac (NS) 3 : 2 Tekstilac
09.11.2019 Takovo 0 : 2 BIP
09.11.2019 Zlatibor 5 : 1 Tutin
09.11.2019 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Korićani
09.11.2019 12:30 Partizan 6 : 0 Real Niš
09.11.2019 15:30 Crvena zvezda 7 : 1 OFK Vršac
09.11.2019 11:00 Čukarički 2 : 0 Rad
09.11.2019 13:00 Kiker 2 : 0 RFK Grafičar
09.11.2019 13:00 Radnički (N) 4 : 0 Mačva
09.11.2019 11:00 Metalac (GM) 2 : 0 Šumadija 1903
09.11.2019 11:00 Mladi radnik 1926 1 : 0 Javor
09.11.2019 11:00 Budućnost Krušik 2014 0 : 0 Novi Pazar
09.11.2019 11:00 Jedinstvo (Ub) 0 : 2 Radnički 1923
09.11.2019 11:00 Mladost (L) 3 : 2 Borac 1926
09.11.2019 11:00 Loznica 1 : 0 Sloboda (U)
09.11.2019 11:00 Sloga (P) 1 : 0 Šumadija (A)
09.11.2019 11:00 Apolon 1 : 5 Savacijum
09.11.2019 10:30 OLE 2 : 3 011
09.11.2019 08:30 Internacional 1 : 0 BSK 1925
09.11.2019 10:00 Voždovac 3 : 1 BSK Borča
09.11.2019 09:30 OFK Beograd 3 : 1 Studenski grad
09.11.2019 12:00 Hajduk 1912 0 : 4 OFK Bačka
09.11.2019 11:00 Proleter 2006 1 : 4 TSC
09.11.2019 12:00 Železničar 5 : 0 Omladinac
09.11.2019 12:00 Index 2 : 0 Inđija
09.11.2019 13:00 OPK Rudar 1933 1 : 0 Napredak
09.11.2019 12:00 Jasenica 2017 8 : 1 OFK Aranđelovac 1979
09.11.2019 10:00 RSK 3 : 0 Mladi borac
09.11.2019 11:00 Karađorđe 0 : 0 Sloga 33
09.11.2019 11:00 Partizan 1945 1 : 2 Rudar
09.11.2019 10:30 Obilić 2 : 1 Radnički 1905
09.11.2019 11:00 Bajša 9 : 0 Čantavir
09.11.2019 13:00 Apolon 2018 10 : 0 Bubamara
09.11.2019 12:00 AF AS Novi Pazar : Pazar Juniors
09.11.2019 11:00 Bane 1931 0 : 1 Kosmet
09.11.2019 11:00 Internacional 0 : 5 Partizan
09.11.2019 Brodarac : Zemun
09.11.2019 OFK Beograd : Teleoptik
09.11.2019 14:00 Železničar 1 : 0 ŽAK
09.11.2019 13:00 Vinogradar 1 : 2 CFK
09.11.2019 09:30 AFK 2 : 0 Sloga
09.11.2019 10:00 Budućnost-Krušik 2014 2 : 1 Loznica
09.11.2019 10:00 Omladinac 2014 2 : 4 Šabac
09.11.2019 10:00 Sun Rise 1 : 1 Senjak
09.11.2019 10:00 Drina 0 : 1 Mačva 1929
09.11.2019 11:00 Metalac 12 : 0 Budućnost
09.11.2019 10:00 Javor Matis 7 : 1 Čačak 94
09.11.2019 10:00 Sloga (P) 9 : 0 Sloboda (Č)
09.11.2019 13:00 Gaučosi 3 : 0 FAP
09.11.2019 13:00 Kinder 0 : 3 Mladost
09.11.2019 11:00 Plana 3 : 1 OPK Rudar 1933
09.11.2019 10:00 Jasenica 2017 8 : 3 Pomoravlje 1946
09.11.2019 13:00 Šumadija 3 : 1 Soko 2015
09.11.2019 13:00 Smederevo 1924 15 : 1 Železničar
09.11.2019 10:00 Rudar 3 : 0 Tutin
09.11.2019 15:30 Karioke 6 : 0 Banja
09.11.2019 Karađorđe 7 : 2 Požarevac
09.11.2019 13:30 Vašarište 2 : 3 Loznica
09.11.2019 Požega 0 : 6 Šampion
09.11.2019 00:00 Kolibri 1 : 6 Mašinac
09.11.2019 00:00 Majdanpek 2 : 0 Levač
09.11.2019 00:00 Vučice 5 : 0 Jagodina
09.11.2019 00:00 Preševo 1 : 3 Lavice Dubočica
09.11.2019 00:00 Jedinstvo 2014 1 : 3 Radnički 2012
09.11.2019 Spartak D.O.O : Spartak
09.11.2019 Vojvodina : Stajićevo 2017
09.11.2019 Polet : Mladost(NAPUSTILA TAKMIČENJE)
09.11.2019 00:00 Bačka 6 : 2 Voja Gačić
09.11.2019 Voša AS : Banat
09.11.2019 Nova Kolonija : TSC
09.11.2019 10:00 Bajša 2 : 5 Spartak
09.11.2019 10:00 Čantavir 1 : 4 Subotica '08
09.11.2019 10:00 Radnički 1905 0 : 6 CFK
09.11.2019 09:00 Subotica '07 4 : 1 Bečej 1918
09.11.2019 10:00 Kolubara 11 : 0 Radnički
09.11.2019 10:30 Trepča 0 : 1 Kolašin

Košarka

09.11.2019 20:00 Tamiš 79 : 78 OKK Novi Pazar
09.11.2019 20:30 Dynamic 91 : 80 Vršac
09.11.2019 19:00 Sloboda 103 : 101 Napredak
09.11.2019 19:00 Sveti Đorđe 68 : 83 Sloga
09.11.2019 20:00 Zdravlje Leskovac 96 : 74 Železničar
09.11.2019 20:30 Konstantin 63 : 78 Proleter Naftagas
09.11.2019 19:00 BKK Radnički 82 : 80 KKK Radnički
09.11.2019 16:45 Zemun Fitofarmacija 92 : 81 Spartak
09.11.2019 17:00 Ibar 71 : 80 Sutjeska
09.11.2019 19:00 Jedinstvo 1950 75 : 70 Zeta
09.11.2019 18:00 Primorje 1945 79 : 104 Lovćen 1947 Bemax
09.11.2019 18:00 All Star 71 : 70 Teodo
09.11.2019 17:30 Čačak 94 104 : 62 Student BB
09.11.2019 18:00 Napredak Junior 72 : 74 Klik
09.11.2019 20:15 Zlatar 86 : 88 Plana
09.11.2019 20:00 Svilajnac 71 : 92 Loznica
09.11.2019 18:00 Vrbas 88 : 54 Topola
09.11.2019 14:30 Sloboda (NS) 85 : 70 Hajduk
09.11.2019 21:00 Srem 66 : 60 Stara Pazova
09.11.2019 12:00 Slodes 98 : 73 LA Basket
09.11.2019 13:30 Borac 96 : 59 Torlak
09.11.2019 14:00 Eko Sport 58 : 91 Beko
09.11.2019 20:30 Marinos 71 : 78 Jablanica
09.11.2019 18:00 Šabac 77 : 73 Mix
09.11.2019 20:00 Mladost 2014 74 : 93 Student 014
09.11.2019 17:00 Mileševac 92 : 64 Mladost
09.11.2019 17:00 Trepča 20 : 0 Kopaonik
09.11.2019 17:00 Goč 87 : 73 Stari Ras
09.11.2019 18:00 Bane 57 : 68 Sloga Elite
09.11.2019 19:00 Sloga (B) 72 : 67 Smederevo
09.11.2019 17:30 Joker 85 : 63 Kikinda
09.11.2019 18:30 Srbobran 78 : 65 Beočin
09.11.2019 17:00 Futog : Karađorđevo
09.11.2019 19:00 Apatin 84 : 58 Proleter
09.11.2019 19:00 Radnički 98 : 93 Jedinstvo
09.11.2019 18:00 Virtus Basket 64 : 58 Kris Kros
09.11.2019 20:00 Ru koš 68 : 69 Partizan
09.11.2019 17:15 BASK 64 : 89 Pobednik 011
09.11.2019 17:20 Zvezdara 83 : 63 AS Basket
09.11.2019 17:00 Hisar 0 : 20 Kuršumlija
09.11.2019 12:15 Actavis Academy 77 : 86 Vlasotince
09.11.2019 18:00 OKK Sokobanja 84 : 85 Zicer
09.11.2019 18:00 Zadar 57 : 72 Partizan NIS
09.11.2019 20:00 Budućnost VOLI 87 : 64 Cibona
09.11.2019 20:30 Duga 48 : 68 Radnički (B)
09.11.2019 17:00 Ljubovija 91 : 96 Vršac
09.11.2019 14:30 Art Basket 88 : 60 Radnički 2016
09.11.2019 14:30 Gimnazijalac 83 : 50 Bagdala
09.11.2019 14:00 Sivac 97 : 58 Delfin
09.11.2019 17:30 Topolčanka 84 : 49 Proleter
09.11.2019 18:00 Stara Pazova 82 : 59 Srem
09.11.2019 Partizan NIS : Sloga
09.11.2019 Konstantin : Mladost Veternik NS Basket 07
09.11.2019 Vizura Shark : Radnički 1950
09.11.2019 Borac : Sloboda
09.11.2019 Mega Bemax : Crvena zvezda M:TS
09.11.2019 Dynamic VIP PAY : Star
09.11.2019 Ivanjica : Art Basket
09.11.2019 Radivoj Korać : Partizan 1953
09.11.2019 Radnički : Duga
09.11.2019 Gimnazijalac Tigar : Novosadska ŽKA
09.11.2019 Paraćin : Crvena zvezda Kombank

Odbojka

09.11.2019 19:00 Jedinstvo (SP) 0 : 3 Spartak (Su)
09.11.2019 16:00 Niš 3 : 0 Crvena zvezda
09.11.2019 18:00 Radnički 3 : 2 Mladi radnik
09.11.2019 18:00 Partizan 2 : 3 Novi Pazar
09.11.2019 19:00 Spartak (Lj) 3 : 0 Klek Srbijašume
09.11.2019 20:30 VA-014 Bauwesen 3 : 0 Mladenovac
09.11.2019 19:00 Metalac Takovo 3 : 0 VGSK
09.11.2019 18:00 Topličanin 0 : 3 Užice
09.11.2019 18:00 Kosovska Mitrovica 3 : 1 Bavanište
09.11.2019 18:00 Loznica 3 : 0 Futog
09.11.2019 19:00 Karađorđe 3 : 1 Dubočica
09.11.2019 20:00 As 0 : 3 Lucky Star
09.11.2019 20:00 Šumadija 3 : 0 Rudar
09.11.2019 19:00 Hajduk Veljko 3 : 0 Pirot
09.11.2019 13:00 Niš 2 3 : 0 Morava
09.11.2019 19:00 Srem Eaton 1 : 3 Bečej
09.11.2019 17:00 Mladost (NP) 0 : 3 Proleter
09.11.2019 19:00 Kulpin 3 : 0 Partizan
09.11.2019 16:30 Viner 0 : 3 Ozren
09.11.2019 14:00 Knjaževac 0 : 3 Timok
09.11.2019 19:00 Stražilovo 3 : 0 Mladost 1973
09.11.2019 19:45 Botafogo 0 : 3 Inđija
09.11.2019 14:00 Partizan 2 3 : 2 Vrbas
09.11.2019 19:00 Mladost (T) 3 : 1 Novi Sad 2
09.11.2019 19:00 TENT 3 : 1 Crvena zvezda
09.11.2019 19:00 Železničar 3 : 1 Partizan
09.11.2019 15:00 Radnički (Bg) 3 : 1 Takovo-Zvezda Helios
09.11.2019 17:00 Srbijanka 014 3 : 1 Smederevo
09.11.2019 18:00 Vranje 3 : 1 Roda
09.11.2019 16:00 Spartak (Lj) 3 : 0 Dinamo
09.11.2019 20:00 Partizan 2 Crno Bele 011 3 : 0 Ruma
09.11.2019 18:00 Sterija 0 : 3 Novi Sad
09.11.2019 18:00 Zlatibor 3 : 0 Valjevo
09.11.2019 18:30 Inđija 3 : 0 FOK
09.11.2019 18:00 Ivanjica 3 : 1 Jedinstvo (Ue)
09.11.2019 17:00 Panda 1 : 3 Majdanpek
09.11.2019 18:00 Smeč 5 3 : 1 Šumadija
09.11.2019 19:00 Ribnica 1 : 3 Lazarevac
09.11.2019 17:00 Futog West 2 : 3 Slavija
09.11.2019 16:00 Panonija 3 : 0 Mladost (NP)
09.11.2019 20:00 Lotus 1 : 3 Gimnazijalac
09.11.2019 19:00 Tehničar (Kv) 3 : 2 Sloga 031
09.11.2019 14:30 Viner 0 : 3 Ozren
09.11.2019 16:00 Knjaževac 3 : 1 Timok
09.11.2019 11:00 Hajduk Veljko 3 : 2 Pirot
09.11.2019 AS : Kolubara
09.11.2019 Obilić : Avala
09.11.2019 Dunav : Obrenovac
09.11.2019 Crnjanski : Blok Aut
09.11.2019 12:00 Srem 2 3 : 1 Maks
09.11.2019 16:00 Blok Aut 3 : 0 SK Volej
09.11.2019 18:00 Banat 3 : 0 Hercegovina
09.11.2019 10:45 Subotica 3 : 1 Vrbas
09.11.2019 16:00 Goks IN 0 : 3 Spartak 2
09.11.2019 18:00 CVS 3 : 0 Merkur
09.11.2019 Smederevo Carina 3 : 0 Sloga 2015 Jedinstvo
09.11.2019 VGSK 3 : 0 Rudar
09.11.2019 12:00 Tehničar 3 : 0 Dunav 17
09.11.2019 Tvrđava L 0 : 3 Mladi Radnik
09.11.2019 16:00 Tamnava Voćar 1 : 3 Letnjikovac
09.11.2019 19:00 Eaton Srem Tempo 3 : Trijumf 2013
09.11.2019 19:00 Sloga 3 : 0 Maks 2
09.11.2019 18:30 Mladost 3 : 1 Maks 1

Rukomet

09.11.2019 19:00 Novi Pazar 30 : 23 Spartak Vojput
09.11.2019 18:00 Železničar 1949 32 : 26 Obilić
09.11.2019 18:00 Crvena zvezda 20 : 29 Dinamo
09.11.2019 18:00 Šamot 65 28 : 29 Kikinda
09.11.2019 17:30 Dubočica 54 36 : 28 Proleter
09.11.2019 18:30 Partizan 34 : 24 Rudar
09.11.2019 19:00 Radnički 37 : 28 Somborelektro
09.11.2019 19:00 Banatski Karlovac 42 : 30 Potisje Pleteks
09.11.2019 17:00 Apatin 25 : 28 Hercegovina
09.11.2019 19:00 Jabuka 40 : 31 Mladost
09.11.2019 20:00 Rtanj 19 : 18 BSK Heba
09.11.2019 19:00 Radnički (Ć) 40 : 27 Paraćin
09.11.2019 19:00 Zaječar 1949 32 : 27 Mladost Vranje
09.11.2019 18:00 Vojvoda Stepa 33 : 25 Radnički
09.11.2019 15:30 ORK Pančevo 24 : 23 Mladost
09.11.2019 20:00 Udarnik 21 : 25 Rudar 2
09.11.2019 13:30 Crvena Zvezda 3 31 : 16 Barič
09.11.2019 13:30 Bela Palanka 2 30 : 30 Morava 84
09.11.2019 11:00 Obilić 21 : 33 Grafičar
09.11.2019 20:30 Srbobran 23 : 27 Srem Sm
09.11.2019 19:00 Sivac 69 29 : 27 Jedinstvo
09.11.2019 19:30 Mačva (B) 26 : 20 Lavovi BP
09.11.2019 19:00 Crvenka 25 : 20 Jugović
09.11.2019 20:30 SC Voždovac 2012 33 : 25 Smederevo
09.11.2019 19:00 Žitorađa 17 : 24 Priboj
09.11.2019 20:00 Hajduk Veljko 25 : 23 Topličanin
09.11.2019 19:00 Kuršumlija 36 : 35 Radnički 1964
09.11.2019 19:00 Bela Palanka 40 : 34 Zlatar
09.11.2019 20:00 Mladost NP 26 : 32 Vrbas
09.11.2019 19:00 Bor RTB 27 : 27 Radnički 1964
09.11.2019 19:30 Đerdap 22 : 37 ORK Beograd
09.11.2019 18:00 Sloven 32 : 26 Dolovo
09.11.2019 17:30 Radnički 26 : 45 Temerin
09.11.2019 19:00 Petrovaradin 27 : 29 Halas Jožef
09.11.2019 17:00 Proleter 25 : 28 Srem
09.11.2019 19:00 Spartak 28 : 20 Jadran
09.11.2019 14:00 Požarevac 13 : 27 SU ŽR Radnički
09.11.2019 17:30 Metalac 2015 34 : 28 Crvena zvezda
09.11.2019 20:30 ORK Loznica 28 : 27 Medicinar 2
09.11.2019 13:00 Sedmerac 13 : 26 Metalac (K)
09.11.2019 16:30 Bekament Bukovička Banja - 2 : Napredak 12
09.11.2019 17:00 Radnički (S) 38 : 14 Rtanj
09.11.2019 16:00 Remesiana 26 : 15 Hajduk Veljko
09.11.2019 13:00 Obilić 26 : 15 Prigrevica
09.11.2019 15:30 Ravangrad 38 : 31 Laki
09.11.2019 10:00 Aleksinac 23 : 30 Morava

Vaterpolo

09.11.2019 19:30 Galeb 14 : 10 Medveščak
09.11.2019 18:00 Vojvodina 19 : 13 OVK POŠK
09.11.2019 17:45 Zemun 6 : 15 Solaris
09.11.2019 18:00 VA Cattaro 10 : 16 Primorje EB
09.11.2019 20:00 Banjica 8 : 11 Stari Grad
09.11.2019 19:45 Novi Beograd 11. april 14 : 7 Valjevo
09.11.2019 21:00 TENT 9 : 14 NBG Vukovi
09.11.2019 20:00 Rasina 17 : 12 Dorćol
09.11.2019 20:45 Palilula 25 : 6 Banja Luka
09.11.2019 11:30 Taš 2000 7 : 14 Vojvodina
09.11.2019 12:30 Crvena zvezda 24 : 4 Senta
09.11.2019 18:30 Taš 2000 20 : 5 Senta
09.11.2019 19:45 Palilula 16 : 8 Vojvodina

Futsal

09.11.2019 21:00 Konjarnik 8 : 1 Smederevo
09.11.2019 20:00 Radnički 2010 0 : 9 Ivanjica
09.11.2019 17:00 Pirot 5 : 1 Bele crkve
09.11.2019 19:00 Čaršija 4 : 7 Bor
09.11.2019 20:00 Temnić 5 : 0 Gurgusovac
09.11.2019 17:30 As 3 : 10 Lindoret

Hokej

09.11.2019 19:15 Triglav E 5 : 4 Crvena zvezda