XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2019 17:00 Radnički (SM) - OFK Vršac 0:1
2 25.08.2019 17:00 Dunav - Radnički (SM) 2:3
3 31.08.2019 16:30 Radnički (SM) - Hajduk 1912 1:0
4 07.09.2019 16:30 Bačka 1901 - Radnički (SM) 2:1
5 14.09.2019 16:00 Radnički (SM) - Omladinac 1:1
6 21.09.2019 16:00 Radnički (SM) - Radnički 1912 2:2
7 29.09.2019 15:30 Borac - Radnički (SM) 1:1
8 05.10.2019 15:30 Radnički (SM) - Radnički (Zr) 1:3
9 13.10.2019 15:00 1. Maj Ruma - Radnički (SM) 1:0
10 19.10.2019 15:00 Radnički (SM) - Železničar 1:3
11 26.10.2019 14:00 Bratstvo 1946 - Radnički (SM) 1:2
12 02.11.2019 13:30 Radnički (SM) - Kozara 1:0
13 09.11.2019 13:00 Dinamo 1945 - Radnički (SM) 3:0
14 16.11.2019 13:00 Radnički (SM) - Bečej 1918 1:0
15 24.11.2019 13:00 Vojvodina 1928 - Radnički (SM) 1:2
16 07.03.2020 14:30 OFK Vršac - Radnički (SM)
17 14.03.2020 14:30 Radnički (SM) - Dunav
18 21.03.2020 15:00 Hajduk 1912 - Radnički (SM)
19 28.03.2020 Radnički (SM) - Bačka 1901
20 04.04.2020 Omladinac - Radnički (SM)
21 08.04.2020 Radnički 1912 - Radnički (SM)
22 11.04.2020 Radnički (SM) - Borac
23 18.04.2020 Radnički (Zr) - Radnički (SM)
24 25.04.2020 Radnički (SM) - 1. Maj Ruma
25 03.05.2020 Železničar - Radnički (SM)
26 09.05.2020 Radnički (SM) - Bratstvo 1946
27 16.05.2020 Kozara - Radnički (SM)
28 23.05.2020 Radnički (SM) - Dinamo 1945
29 30.05.2020 Bečej 1918 - Radnički (SM)
30 06.06.2020 Radnički (SM) - Vojvodina 1928
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Železničar 15 13 2 0 41
2 Bačka 1901 15 10 3 2 33
3 Radnički (Zr) 15 9 2 4 29
4 Dinamo 1945 15 8 2 5 26
5 Bratstvo 1946 15 8 2 5 26
6 OFK Vršac 15 8 2 5 26
7 Bečej 1918 15 6 3 6 21
8 Radnički (SM) 15 6 3 6 21
9 Radnički 1912 15 5 5 5 20
10 Borac 15 5 2 8 17
11 Omladinac 15 3 7 5 16
12 Vojvodina 1928 15 4 4 7 16
13 1. Maj Ruma 15 5 0 10 15
14 Kozara 15 3 3 9 12
15 Hajduk 1912 15 3 2 10 11
16 Dunav 15 2 2 11 8
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu