XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 796 utakmica za dan
Nedelja, 13 Oktobar 2019

Fudbal

13.10.2019 15:00 Dinamo 2 : 1 Radnički (P)
13.10.2019 15:00 OFK Bačka 1 : 0 Zemun
13.10.2019 15:00 Radnički 1923 0 : 1 Novi Pazar
13.10.2019 16:00 Metalac 0 : 0 RFK Grafičar
13.10.2019 15:00 Zlatibor 1 : 0 Kolubara
13.10.2019 15:00 OFK Žarkovo 1 : 1 Trayal
13.10.2019 14:30 RSK 2 : 1 Mokra Gora
13.10.2019 14:30 Sušica 2 : 0 Sloga 33
13.10.2019 14:30 Trepča 1 : 0 Jošanica
13.10.2019 15:00 Borac 2 : 2 Omladinac
13.10.2019 15:00 1. Maj Ruma 1 : 0 Radnički (SM)
13.10.2019 15:00 Železničar 1 : 1 Bačka 1901
13.10.2019 15:00 Budućnost 2 : 0 Jedinstvo
13.10.2019 15:00 Rembas 1 : 1 Vlasina
13.10.2019 14:30 TEK Sloga 0 : 0 Radnički (O)
13.10.2019 11:00 Teleoptik 1 : 1 Stepojevac Vaga
13.10.2019 14:30 Crvena zvezda 2 : 2 Zvezdara
13.10.2019 14:30 Jedinstvo 0 : 1 Radnički (NB)
13.10.2019 14:30 Pomoravlje 3 : 0 Zvižd
13.10.2019 14:30 OFK Napredak 3 : 2 Sloga 1924
13.10.2019 14:30 Petar Dobrnjac 2 : 1 Sloboda
13.10.2019 14:30 Borac 1932 6 : 1 Partizan 1945
13.10.2019 14:30 OFK Aranđelovac 1979 5 : 0 Udarnik
13.10.2019 14:30 Polet 0 : 1 Rudar
13.10.2019 14:30 Brezovica 1 : 0 Ribnica
13.10.2019 14:30 Drina 0 : 0 Vrelo Sport
13.10.2019 14:30 Mladost (P) 1 : 2 Sloga
13.10.2019 14:30 Radnički Stobeks 1 : 5 Rađevac
13.10.2019 14:30 Korićani 4 : 0 Polet
13.10.2019 14:30 Apolon 2018 0 : 1 Novi Pazar 1928
13.10.2019 14:30 Zvečan 1 : 2 Goč
13.10.2019 14:30 Budućnost 2 : 1 Real
13.10.2019 14:30 Radnik 4 : 0 Omladinac
13.10.2019 13:00 Prijevor 6 : 2 Polimlje
13.10.2019 11:00 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Polet (T)
13.10.2019 14:30 Jasen 3 : 0 Crnokosa
13.10.2019 13:00 Lunjevica 4 : 0 Sloboda (Č)
13.10.2019 15:00 Mladost (T) 0 : 2 Bačka
13.10.2019 15:00 Tavankut 0 : 3 ČSK Pivara
13.10.2019 15:00 Bajša 2 : 1 Tisa
13.10.2019 15:00 Tekstilac 1 : 1 Mladost (BP)
13.10.2019 15:00 Sremac 1 : 1 Jugović
13.10.2019 15:00 Borac 3 : 0 Crvena zvezda
13.10.2019 15:00 Podunavac 1 : 0 Sloga (E)
13.10.2019 15:00 Sloboda 1 : 1 Radnički (NP)
13.10.2019 15:00 Jedinstvo (BK) 4 : 0 ŽAK
13.10.2019 15:00 Mladost (O) 5 : 2 Radnički (S)
13.10.2019 15:00 Banat (Č) 1 : 2 Sloboda
13.10.2019 15:00 Bobište 2 : 3 Pusta Reka
13.10.2019 15:00 Žitorađa 1 : 1 Morava
13.10.2019 15:00 Jedinstvo (GS) 4 : 2 Jablanica
13.10.2019 15:00 Jastrebac 4 : 3 Akademija 10
13.10.2019 15:00 Hajduk Veljko 3 : 0 Jedinstvo (P)
13.10.2019 15:00 OFK Slatina 2 : 4 Kablovi
13.10.2019 11:00 Tanasko Rajić 1 : 0 Timok 1919
13.10.2019 15:00 Majdanpek 2 : 1 Rajko Mitić
13.10.2019 15:00 OFK 019 2 : 3 Rtanj
13.10.2019 15:00 Župa 0 : 3 Jedinstvo (P)
13.10.2019 15:00 Jedinstvo (M) 3 : 1 Juhor
13.10.2019 15:00 OFK Lugomir 2 : 2 Sloga
13.10.2019 11:00 Radnički (S) 3 : 0 Kušiljevo
13.10.2019 15:00 Bošnjane 2 : 1 Jastrebac
13.10.2019 15:00 Orljane 6 : 1 Rudar
13.10.2019 15:00 Zemljoradnik 7 : 1 OFK Niš
13.10.2019 15:00 Naša krila 1936 2 : 0 Morava
13.10.2019 15:00 OFK Brzi Brod 4 : 3 Bukovik
13.10.2019 15:00 Vrtište 2 : 3 Malošište
13.10.2019 15:00 Mladost (M) 5 : 0 OFK Napredak 1929
13.10.2019 15:00 Moravica 4 : 0 Pukovac
13.10.2019 10:00 Torlak 1 : 1 Šumadija
13.10.2019 14:30 BSK 1926 5 : 0 Budućnost
13.10.2019 14:30 Komgrap 0 : 5 BSK Batajnica
13.10.2019 14:30 Mladost 0 : 2 Prva Iskra
13.10.2019 15:00 Sirakovo 1 : 0 Železničar
13.10.2019 15:00 Rudar (Kr) 3 : 2 Obilić
13.10.2019 15:00 Integral 6 : 0 Borac (Ž)
13.10.2019 15:00 Borac (K) 3 : 1 Sloga (B)
13.10.2019 15:00 Napredak Simićevo 2 : 3 Rudar 2001
13.10.2019 15:00 Budućnost (V) 3 : 0 Mlava (ML)
13.10.2019 14:30 Crvena zvezda 4 : 0 Sloga (L)
13.10.2019 14:30 Bresje Superior 0 : 7 Obilić
13.10.2019 14:30 Radnik 5 : 1 SASK
13.10.2019 14:30 Pobeda 1 : 0 Železničar Kusadak
13.10.2019 14:30 Podunavac 0 : 1 Osipaonica
13.10.2019 14:30 Sloga (M) : Mladi radnik 1940
13.10.2019 14:30 Cerovac 2013 1 : 1 Jasenica 2017
13.10.2019 14:30 Trlić 2 : 0 ZSK
13.10.2019 14:30 Banjani 3 : 0 Sovljak
13.10.2019 14:30 Kolubara 2 1 : 0 Dimitrije Tucović
13.10.2019 14:30 Junior Novo Naselje 1 : 1 Tvrdojevac
13.10.2019 14:30 OFK Jabučje 1 : 0 Pepeljevac
13.10.2019 14:30 OFK Osečina 3 : 1 Tulari
13.10.2019 11:00 Vidojevica 3 : 0 Duško
13.10.2019 15:00 Mladi borac 0 : 1 Sloga
13.10.2019 15:00 Majur 4 : 1 Podrinje
13.10.2019 15:00 Cer 2 : 0 Jedinstvo 1924 (VL)
13.10.2019 15:00 Mladost (DD) 3 : 2 Jedinstvo (ŠT)
13.10.2019 15:00 Milan Orlić 2 : 3 Karađorđe
13.10.2019 15:00 Drina 2 : 1 Hajduk Stanko
13.10.2019 15:00 Kraljevo Hajduk 3 : 2 Ibar
13.10.2019 11:00 Proleter 2 : 0 Rudar
13.10.2019 15:00 Popovići Vrnjci 2 : 0 Borac (V)
13.10.2019 15:00 Napredak 0 : 0 Mladost
13.10.2019 15:00 Karađorđe 6 : 2 Granit
13.10.2019 15:00 Ribnica 0 : 3 Tavnik
13.10.2019 15:00 Gruža 1 : 0 Mladi radnik 1925
13.10.2019 15:00 Mataruge 1 : 1 Budućnost
13.10.2019 15:30 Slatina 3 : 2 Napredak
13.10.2019 15:30 Mladost (A) 1 : 6 Jedinstvo (P)
13.10.2019 15:30 Dedinje Junajted 2 : 6 Ovčar
13.10.2019 15:30 Mladost (P) 3 : 1 Zadrugar
13.10.2019 15:30 Rudar 1 : 3 Jedinstvo (K)
13.10.2019 15:30 Donja Vrbava 0 : 5 Ozrem
13.10.2019 15:00 Rusin 5 : 0 Omladinac
13.10.2019 15:00 Maglić 0 : 1 Radnički 1918
13.10.2019 15:00 Kulpin 1 : 4 Vojvodina
13.10.2019 15:00 Borac 46 3 : 2 Hercegovac
13.10.2019 15:00 Budućnost (P) 1 : 1 Polet
13.10.2019 15:00 Preporod 3 : 0 Sloga
13.10.2019 15:00 Iskra 1 : 3 Senta
13.10.2019 15:00 Jadran 4 : 3 Srbobran
13.10.2019 15:00 Sutjeska 0 : 1 Đurđin
13.10.2019 15:00 Proleter (Nj) 2 : 3 Proleter (RS)
13.10.2019 15:00 Donji Petrovci 1 : 4 Mitros
13.10.2019 15:00 Budućnost 0 : 1 Donji Srem 2015
13.10.2019 15:00 Napredak 1 : 0 Partizan
13.10.2019 15:00 Hajduk (V) 1 : 2 Ljukovo
13.10.2019 15:00 PSK Putinci 1 : 0 Radnički
13.10.2019 15:00 Hajduk (B) 4 : 1 Železničar
13.10.2019 15:00 LSK Laćarak 0 : 2 Borac (M)
13.10.2019 15:00 Fruškogorac 1 : 3 TSK
13.10.2019 15:00 Hajduk 1 : 4 Petrovaradin
13.10.2019 15:00 Šajkaš 1908 3 : 0 OFK Sirig
13.10.2019 15:00 ŽSK 5 : 1 Bačka (B)
13.10.2019 15:00 Veternik 3 : 0 Tatra
13.10.2019 15:00 Rusanda 4 : 2 Delija
13.10.2019 15:00 Mladost (BD) 3 : 2 Jedinstvo
13.10.2019 15:00 Radnički 1911 0 : 12 Lehel
13.10.2019 15:00 Crvena zvezda 1 : 1 Vojvodina
13.10.2019 15:00 Borac 6 : 0 2. Oktobar
13.10.2019 15:00 Polet 1 : 2 Omladinac FAM
13.10.2019 15:00 OFK Klek 1 : 1 Potisje
13.10.2019 15:00 Crvena zvezda 1 : 2 Dolina
13.10.2019 15:00 Partizan (G) 0 : 2 BAK
13.10.2019 15:00 Radnički (B) 1 : 2 Jugoslavija
13.10.2019 15:00 Budućnost (A) 1 : 1 Partizan (U)
13.10.2019 15:00 Hajdučica 1 : 2 Jedinstvo (V)
13.10.2019 15:00 Sloga (BNS) 3 : 0 Polet (Id)
13.10.2019 15:00 Strela 3 : 0 Spartak 1911
13.10.2019 15:00 OFK Morava 1 : 4 Vučje
13.10.2019 15:00 BSK 3 : 2 Mladost 1959
13.10.2019 15:00 Mladi borac 1 : 2 Jedinstvo
13.10.2019 15:00 Moravac 2 : 0 Real
13.10.2019 15:00 Polet 0 : 1 Sloga
13.10.2019 15:00 Železničar 2 : 0 Progres
13.10.2019 15:00 Zloćudovo 2 : 0 Šumadija
13.10.2019 15:00 Kumarevo 65 1 : 3 Umac
13.10.2019 15:00 Blizna 6 : 1 Ključ
13.10.2019 15:00 Branik 3 : 2 BSK
13.10.2019 11:00 Sloga 6 : 0 Polet
13.10.2019 15:00 Urovica 2 : 2 Zlot
13.10.2019 15:00 Polom 3 : 0 Nemetali
13.10.2019 15:00 OFK Rtanj 1 : 3 Graničar
13.10.2019 15:00 Sloga (M) 1 : 3 Omladinac
13.10.2019 15:00 PRO Rudar 0 : 4 Ozren
13.10.2019 15:00 Trebič 5 : 1 Kosovo
13.10.2019 15:00 Trudbenik 0 : 0 Sloga (Ć)
13.10.2019 15:00 Ribnik 2 : 1 FUD
13.10.2019 15:00 Donji Kopaonik 0 : 3 Sebečevac
13.10.2019 15:00 Šanac 0 : 1 Vinogradar
13.10.2019 15:00 Žabare 2 : 6 Gradina
13.10.2019 15:00 Kupci 1 : 1 13. April
13.10.2019 14:30 Bratstvo 2 : 1 Morava (KS)
13.10.2019 14:30 Moravac 2015 3 : 2 Javor
13.10.2019 14:30 Hajduk 3 : 3 Juhor
13.10.2019 14:30 Morava (R) 2 : 1 Partizan (M)
13.10.2019 14:30 Resavac 4 : 1 Mladost (J)
13.10.2019 14:30 Napredak (D) 4 : 0 Dragocvet
13.10.2019 14:30 Orlovi 3 : 2 Mladost (K)
13.10.2019 14:30 Mladost (D) : OFK Bratstvo
13.10.2019 14:30 OFK Batinac 2 : 1 Kolare
13.10.2019 14:30 Posavina 5 : 1 Strelac
13.10.2019 10:00 Borac (L) 2 : 0 OFK Borac
13.10.2019 10:00 Radnički 1 : 1 Omladinac
13.10.2019 14:30 OFK Zabrežje 0 : 3 Mladost
13.10.2019 14:30 Lisović 4 : 0 Budućnost
13.10.2019 14:30 Barajevo 0 : 4 Duboko
13.10.2019 14:30 Boleč 2 : 2 Kaluđerica 1969
13.10.2019 14:30 Šepšin 0 : 4 Zaklopača
13.10.2019 14:30 Velika Krsna 2 : 3 Dunavac
13.10.2019 14:30 Zuce 2019 4 : 0 Kosmajac
13.10.2019 10:00 OFK Student 3 : 5 Šumadija 1962
13.10.2019 14:30 Rabrovac 1 : 3 Kosmaj
13.10.2019 14:30 Moravac (ZT) 4 : 2 Rasovača
13.10.2019 14:30 Radnički 1924 2 : 0 Radnički 1947
13.10.2019 14:30 Baličevac 3 : 2 Moravac (Č)
13.10.2019 14:30 OFK Rutevac 1908 3 : 0 Zaplanjac
13.10.2019 14:30 Pobeda 2 : 5 Mladost (B)
13.10.2019 14:30 Naisus 1977 3 : 0 Elid
13.10.2019 14:30 Šumadinac (S) 2 : 0 Prvi srpski ustanak
13.10.2019 14:30 Marjan 1 : 3 Šumadinac (N)
13.10.2019 14:30 Plaskovac 0 : 4 Sloga
13.10.2019 14:30 Borac 3 : 3 Trnava
13.10.2019 14:30 Vinča 3 : 3 Jasenica
13.10.2019 14:30 Lokomotiva 0 : 0 BSK
13.10.2019 14:30 Banja 1 : 1 Omladinac (DR)
13.10.2019 15:00 Sloga 1 : 0 Napredak
13.10.2019 15:00 Željuša 1 : 1 Spartak
13.10.2019 15:00 Dragoš 3 : 0 Zadrugar
13.10.2019 14:30 Višesava 5 : 3 Bakionica
13.10.2019 14:30 Kotroman 3 : 7 Perućac
13.10.2019 14:30 Polet 0 : 1 Ariljska rampa
13.10.2019 14:30 Ježevica 1 : 3 Lazarica
13.10.2019 14:30 Omladinac 5 : 2 Jedinstvo
13.10.2019 14:30 Prvi partizan 1 : 2 Savinac
13.10.2019 14:30 Sečica 1 : 2 Čajetina
13.10.2019 14:30 Sinđelić 2012 1 : 1 Posavac Tišma
13.10.2019 14:30 Šumadinac 1 : 2 Rakovica
13.10.2019 14:30 Poštar Zvezdara 5 : 2 Heroj Polet
13.10.2019 11:00 Hajduk 5 : 3 011
13.10.2019 14:30 Balkan Mirijevo 0 : 1 PKB Kovilovo
13.10.2019 14:30 Srem 2 : 1 Institut
13.10.2019 15:00 Zastava 1 : 0 Šumadija 1934
13.10.2019 15:00 OFK Bagremar 0 : 1 Jedinstvo (P)
13.10.2019 15:00 Kutlovo 3 : 0 Mladost (P)
13.10.2019 15:00 Srbija 1 : 1 Sloboda (G)
13.10.2019 15:00 Maršić 3 : 4 Borac (D)
13.10.2019 15:00 Šumadinac KG 3 : 3 Kolonija
13.10.2019 15:00 Mladost (DK) 1 : 1 Delijski Vis
13.10.2019 15:00 Omladinac 3 : 1 Stevan Nešticki
13.10.2019 15:00 Vulkan 1963 2 : 0 Aluminjum
13.10.2019 15:00 Mladost (L) 3 : 1 Morava
13.10.2019 15:00 Radnički 1936 5 : 1 Proleter
13.10.2019 15:00 Čegar 2013 2 : 2 Crvena zastava
13.10.2019 15:00 Palilulac 2 : 1 Sloboda
13.10.2019 14:30 Čelik 5 : 2 Mladost (S)
13.10.2019 14:30 Pavlovac 5 : 0 Levosoje
13.10.2019 14:30 Lugina 2 : 2 OFK Alakince
13.10.2019 14:30 Mladost (B) 3 : 0 BSK Bujanovac
13.10.2019 14:30 Vihor 4 : 2 FSU Južna pruga
13.10.2019 Čaglavica 2 : 3 Radnički
13.10.2019 15:00 Trbunje : Omladinac
13.10.2019 15:00 Dundjerski 3 : 0 Kaćuša
13.10.2019 15:00 Dobrič 3 : 0 Jastreb
13.10.2019 11:00 Mladost 2 : 1 Žabari
13.10.2019 11:00 Joks Junajted 2 : 0 Stari drugari
13.10.2019 11:00 Dračić 2018 4 : 3 OFK Senjak
13.10.2019 11:00 Jadar 2013 2 : 1 Rakac Stave
13.10.2019 14:30 Komanice 2 : 1 Popadić
13.10.2019 11:00 Polet 5 : 1 Lukavac
13.10.2019 14:30 Tešnjar 3 : 0 Ribnikar
13.10.2019 11:00 Rajac 3 : 4 Milenko Pavlović
13.10.2019 14:30 Polet (DL) 0 : 3 Strmovo 1968
13.10.2019 14:30 Šarbane 3 : 0 Joševa
13.10.2019 14:30 Mladost (V) 1 : 0 Kolubara (J)
13.10.2019 14:30 OFK Paljuvi 4 : 2 Kalenić
13.10.2019 14:30 Polet (T) 4 : 2 Pambukovica
13.10.2019 15:00 Borac (A) 1 : 2 Braća Vuković
13.10.2019 15:00 Lazac 2 : 0 Zvezda
13.10.2019 11:00 Miločajac 3 : 2 Jedinstvo 2017
13.10.2019 15:00 Mineral 2015 1 : 1 Mlada krila
13.10.2019 15:00 Jedinstvo (D) 0 : 0 Progorelica
13.10.2019 15:00 Jovo Kursula 2 : 1 Mladost 1981
13.10.2019 00:00 Aleksa Šantić 2 : 6 Lipar
13.10.2019 OFK Odžaci 0 : 1 Polet
13.10.2019 Dunav 5 : 3 Kula
13.10.2019 00:00 Jedinstvo 4 : 4 Partizan
13.10.2019 Omladinac 6 : 1 Terekveš
13.10.2019 Hajduk 1 : 2 Stanišić 1920
13.10.2019 10:00 Fruška Gora 2 : 1 Fruškogorac
13.10.2019 15:00 Graničar 1924 3 : 2 Jednota
13.10.2019 15:00 OFK Bikić 2 : 2 Obilić 1993
13.10.2019 15:00 Sremac 2 : 2 BSK
13.10.2019 15:00 OFK Zeka Buljubaša 2 : 2 Trgovački
13.10.2019 15:00 Sloga (V) 0 : 1 Sloboda
13.10.2019 15:00 Obilić 0 : 3 Jedinstvo (G)
13.10.2019 15:00 Susek 1 : 1 Proleter
13.10.2019 15:00 Dinamo 6 : 2 Moskva
13.10.2019 15:00 Titel 4 : 0 Čenej
13.10.2019 15:00 Borac 1 : 0 Hajduk
13.10.2019 15:00 Zlatica 1 : 4 Bilećanin
13.10.2019 15:00 ASK 4 : 0 OFK Gradnulica
13.10.2019 15:00 Mladost 2 : 3 Tisa 1933
13.10.2019 15:00 MSK 0 : 0 Zadrugar
13.10.2019 15:00 OFK Stajićevo 4 : 0 Naftagas
13.10.2019 15:00 Karaš (K) 1 : 3 Vulturul
13.10.2019 15:00 Polet 2 : 6 Borac (VG)
13.10.2019 15:00 Partizan (K) 0 : 2 Banat (D)
13.10.2019 15:00 Vojvodina (CC) 2 : 1 Ratar
13.10.2019 15:00 Ševac 2 : 0 Karaš (J)
13.10.2019 15:00 Mladost (B) 5 : 3 Todorovce
13.10.2019 15:00 Marjan MB 3 : 1 Radnik Sušica 2012
13.10.2019 15:00 Sloboda 2 : 2 Gradac
13.10.2019 11:00 Lemind 1953 1 : 5 Plantaža
13.10.2019 15:00 Donja Lomnica 1 : 0 Bratstvo
13.10.2019 15:00 Badince 4 : 4 OFK Brza
13.10.2019 15:00 Borac 0 : 1 14. Oktobar
13.10.2019 15:00 Sloga (L) 2 : 0 Polet 57
13.10.2019 15:00 Omladinac 1 : 0 Garevina
13.10.2019 15:00 Rubin 1 : 3 Mladost
13.10.2019 14:30 Rudar (SR) 7 : 0 Napredak (Sv)
13.10.2019 14:30 15. Avgust 1950 1 : 0 Budućnost
13.10.2019 14:30 OFK Juhor 2016 5 : 2 Radnički
13.10.2019 14:30 Beljanica 3 : 0 Mladost (S)
13.10.2019 14:30 Pomoravlje 2 : 0 Šumadija
13.10.2019 14:30 Rudar (P) 3 : 0 Napredak (St)
13.10.2019 14:30 Vinorača 1 : 0 Mladost
13.10.2019 14:30 Mladost 1 : 2 Sloga
13.10.2019 14:30 GFK Tabane 3 : 2 Partizan
13.10.2019 14:30 Šumadinac 3 : 2 Šantarovac
13.10.2019 14:30 Osaonica 0 : 1 Jedinstvo
13.10.2019 11:00 Sloga 3 : 3 Jedinstvo
13.10.2019 15:00 Proleter 0 : 3 Belo Polje
13.10.2019 15:00 Ljubinić 1 : 5 Borac
13.10.2019 11:00 Pobednik 1 : 1 Rvati
13.10.2019 15:00 Partizan 5 : 2 Trstenica
13.10.2019 11:00 Polet 2 : 0 Krtinska
13.10.2019 14:30 Rušanj 1 : 4 Beljina
13.10.2019 14:30 Veliki Borak 0 : 2 Vranić
13.10.2019 18:00 Sparta Železnik 2 : 1 Busije
13.10.2019 14:30 DIF 2 : 1 Šećeranac Ada
13.10.2019 14:30 Velika Moštanica 4 : 0 BUSK
13.10.2019 10:00 Rekreativo 011 3 : 1 13. maj
13.10.2019 14:30 Umka 2 : 1 Novi Beograd
13.10.2019 11:00 Mladi proleter 2 : 3 Zmaj 1953
13.10.2019 15:00 Napredak 1 : 0 Šumar
13.10.2019 15:00 Krušedol 5 : 2 Polet
13.10.2019 15:00 Mladost 1 : 2 Srem
13.10.2019 15:00 Radnički 3 : 1 Dunav
13.10.2019 15:00 Graničar 5 : 3 Sremac Deč
13.10.2019 15:00 Hrtkovci 0 : 2 Sremac (Dob)
13.10.2019 15:00 ČSK 3 : 1 OFK Brestač
13.10.2019 15:00 Slavija 4 : 1 Šampion
13.10.2019 15:00 Bačka 7 : 0 Tromedja
13.10.2019 15:00 Graničar 1 : 2 Hajduk
13.10.2019 15:00 Jadran 1 : 4 Tornjoš
13.10.2019 15:00 Jedinstvo 3 : 3 AFK
13.10.2019 15:00 Čoka 3 : 3 Horgoš 1911
13.10.2019 15:00 Zadrugar 2 : 2 Premijer
13.10.2019 15:00 Budućnost 1929 (ZM) 5 : 3 OFK Šabac
13.10.2019 15:00 Napredak 1 : 2 Omladinac (BO)
13.10.2019 15:00 Omladinac 2013 (SL) 4 : 2 Gorki
13.10.2019 15:00 Lipolist 3 : 1 Milicionar
13.10.2019 12:00 OFK Rogača 3 : 3 Vis
13.10.2019 14:30 Mladost G. 1 : 5 Stojnik
13.10.2019 14:30 Rudar 2012 1 : 5 Djurinci
13.10.2019 12:00 Mladost M.I. 10 : 1 Sibnica
13.10.2019 14:30 Mali Požarevac 2 : 1 Vojvoda
13.10.2019 15:00 Hajduk 2 : 3 Prva Iskra
13.10.2019 15:00 Jadar 1961 1 : 0 Rudar
13.10.2019 15:00 Borac 2 : 1 Jedinstvo (MZ)
13.10.2019 15:00 Antimon 4 : 2 Sloga
13.10.2019 15:00 PSK 5 : 0 Radnički
13.10.2019 15:00 Dobrava 2 : 1 Mrovska
13.10.2019 15:00 OFK Jelen 3 : 1 Vojvoda Stepa Stepanović
13.10.2019 15:00 Sloga 4 : 1 Rankovac
13.10.2019 15:00 Cerić 2 : 3 Vlašić
13.10.2019 14:30 PKB (PS) 4 : 0 Minel
13.10.2019 14:30 Pionir 1 : 2 OFK Crvenka
13.10.2019 15:00 Palilulac 1 : 1 Siti Sport Klub
13.10.2019 14:30 Resnik 0 : 0 Boka Seniors
13.10.2019 14:30 Sveti Stefan 3 : 4 Pinosava
13.10.2019 15:00 Proleter 2 : 1 Sloga
13.10.2019 15:00 Bačka 1945 3 : 1 Soko
13.10.2019 15:00 Bački Hajduk 2 : 1 Naša Zvezda
13.10.2019 15:00 Neštin 2 : 1 Bačka
13.10.2019 15:00 Budućnost 2 : 2 Krivanj
13.10.2019 15:00 Borac 0 : 4 Orlovi
13.10.2019 14:30 Sloga (Z) 1 : 1 Mladi radnik (D)
13.10.2019 14:30 Kruševica 1980 5 : 0 Karađorđe 2013 (Viš)
13.10.2019 14:30 Napredak (MK) 1 : 2 Feniks
13.10.2019 14:30 Mladost (R) 1 : 1 Partizan (BB)
13.10.2019 14:30 Karađorđe (V) 2 : 0 Badnjevac
13.10.2019 15:00 Jedinstvo (K) 0 : 0 Omladinac (B)
13.10.2019 15:00 Radnički (K) 2 : 0 Mladost (R)
13.10.2019 15:00 Jasenovac 5 : 0 Bata Bulić
13.10.2019 15:00 Krilaš 3 : 0 Sloga 1952
13.10.2019 15:00 Napredak 1936 2 : 1 Borac (V)
13.10.2019 15:00 Napredak (P) 0 : 0 Sloga (M)
13.10.2019 15:00 Mladost (B) 3 : 0 Žika Marković Uča
13.10.2019 15:00 Barič 3 : 2 Dizel
13.10.2019 15:00 Baštovan 2015 0 : 1 Mlava (B)
13.10.2019 15:00 Ljubičevo 2 : 5 Vihor
13.10.2019 14:30 Mladi rudar 3 : 0 B 2000
13.10.2019 10:00 Vrbica 1 : 0 Kopljari
13.10.2019 14:30 Borac 1 : 3 Sloga
13.10.2019 14:30 Budućnost 1 : 3 Mladost
13.10.2019 14:30 Šamot 1 : 2 Radoje Domanović
13.10.2019 14:00 Budućnost 3 : 6 Prijatelji
13.10.2019 14:00 Malba 0 : 3 Orlovac 1932
13.10.2019 14:00 Kej 1 : 2 Rakova
13.10.2019 14:00 Čačak 94 0 : 3 Mršinci
13.10.2019 14:00 Lugovi 1 : 0 Gavrilo Princip
13.10.2019 14:00 Planinac 3 : 0 Vujan
13.10.2019 15:00 OFK Žeželj 3 : 0 Košutnjak
13.10.2019 15:00 21. oktobar 3 : 0 Divostin
13.10.2019 15:00 Sloga Lužnice 2016 7 : 0 Vinogradi DB
13.10.2019 15:00 Slavija 0 : 0 Bratstvo 1975
13.10.2019 15:00 Jadran 0 : 2 Dobrača
13.10.2019 15:30 Udarnik Višnjevac 1 : 4 Žednik
13.10.2019 15:30 Vinogradar 2 : 1 Čantavir
13.10.2019 15:30 Palić 3 : 0 Solid
13.10.2019 15:30 Bikovo 1 : 2 Hajduk
13.10.2019 15:30 Elektrovojvodina 3 : 3 Lokomotiva
13.10.2019 15:00 Vojlovica 2018 0 : 3 Glogonj
13.10.2019 15:00 Pobeda 2 : 3 Unirea
13.10.2019 15:00 Omladinac 1927 1 : 0 Tempo
13.10.2019 15:00 Budućnost 0 : 2 Stari Tamiš
13.10.2019 15:00 Borac 3 : 1 Omladinac
13.10.2019 15:00 Dolovo 4 : 2 BSK
13.10.2019 15:00 Kapidžija 3 : 2 Naupare
13.10.2019 15:00 Zdravinje 0 : 3 Gornji Stepoš
13.10.2019 15:00 Rasina 5 : 1 Borac
13.10.2019 11:00 Modrica 1 : 3 Makrešane
13.10.2019 11:00 Čarapan 1 : 4 Globoder
13.10.2019 11:00 Konjuh 7 : 0 Mudrakovac
13.10.2019 11:00 Polet 1 : 2 Parunovac
13.10.2019 15:00 Mladost (R) 4 : 1 Pobeda
13.10.2019 15:00 Jedinstvo 0 : 7 Tomislavci
13.10.2019 15:00 Eđšeg 3 : 2 Mladost Radost
13.10.2019 15:00 Jedinstvo 2 : 5 Napredak
13.10.2019 12:30 Slemen 0 : 1 Palilulac
13.10.2019 14:30 Pudarci 1 : 1 Umčari
13.10.2019 14:30 Podunavac 4 : 4 Hajduk
13.10.2019 15:00 Budućnost 1 : 0 Vrbovac
13.10.2019 15:00 Hajduk Veljko 1934 4 : 2 Jezava
13.10.2019 15:00 Skobalj 7 : 0 OFK Slavija
13.10.2019 15:00 Stari Hrast 2018 1 : 2 Proleter 1947
13.10.2019 15:00 Lunjevac 3 : 2 Landol
13.10.2019 15:00 Vučak 3 : 2 Drugovac
13.10.2019 15:00 Petrijevac 1 : 5 Petlić SD 026
13.10.2019 14:30 Jedinstvo 0 : 0 Mladost 1948
13.10.2019 Jasenica 1 : 4 AF Đokić
13.10.2019 Omladinac 4 : 1 Karadjordje
13.10.2019 11:00 Škriljac 2 : 3 Polet (R)
13.10.2019 15:00 Tempo 3 : 3 Borac
13.10.2019 11:00 Crvena zvezda 3 : 0 Rutevac
13.10.2019 Udarnik 3 : 0 Budućnost 1948
13.10.2019 Beli Orlovi 4 : 0 Palanka
13.10.2019 Šumadija 3 : 1 Bačinac
13.10.2019 15:00 Čegar 1946 1 : 2 Planinac 1933
13.10.2019 15:00 Spartak 3 : 2 Supovac
13.10.2019 15:00 Rujnik 3 : 0 Durlan Siti
13.10.2019 15:00 Sloga 1948 : Jasenovik 2018
13.10.2019 14:30 Selo Mladenovac 2 : 5 Omladinac
13.10.2019 14:30 Vlaška 5 : 2 Ivanča
13.10.2019 14:30 Sloga 1 : 0 Markovac
13.10.2019 14:30 Dubona 5 : 0 Borac
13.10.2019 14:30 Kovačevac 1956 0 : 2 Napredak
13.10.2019 15:00 Mladi Borac 2 : 1 Sloboda
13.10.2019 15:00 20. Oktobar 1 : 1 Polet
13.10.2019 15:00 Bistrica 5 : 2 Šumadinac
13.10.2019 15:30 Knjaz 1 : 0 Avijatičar Vranjani
13.10.2019 15:30 Glumač 2 : 0 Gorobilje
13.10.2019 13:00 Napredak 3 : 2 Dobrinjac
13.10.2019 15:30 Blagaja 1 : 6 Duškovci
13.10.2019 11:00 Trešnjica 0 : 1 Plavi Tok
13.10.2019 Takovski Ustanak 0 : 4 Omladinac
13.10.2019 Jablanica 1 : 2 Velereč 94
13.10.2019 00:00 Backovac Junajted 2 : 2 Brezak
13.10.2019 Šumadija 1 : 1 Šilopaj
13.10.2019 00:00 Stella Rossa 2 : 2 Ozremica
13.10.2019 11:00 Rtkovo : Egeta
13.10.2019 11:00 Omladinac 2 : 1 Milutinovac
13.10.2019 15:00 Kladušnica 1 : 1 Koča Andjelković
13.10.2019 15:00 Mala Vrbica 3 : 1 Lokomotiva
13.10.2019 15:00 Rongo Siti 3 : 0 Veliki Suvodol
13.10.2019 15:00 Jerma 0 : 3 Lokomotiva
13.10.2019 11:00 Miloševo 4 : 2 OFK Tamnič
13.10.2019 15:30 OFK Sikole 1 : 2 Mladost
13.10.2019 11:00 Vrelo 1 : 0 Rečka
13.10.2019 15:00 Lovac 3 : 0 Kastrum
13.10.2019 11:00 Grkinja 0 : 2 Toplica
13.10.2019 11:00 10. februar 1 : 3 Marina Kutina
13.10.2019 14:30 Klisura : Mekiš
13.10.2019 11:00 Taskovići 1 : 0 Knežica
13.10.2019 10:00 Arbanasce 5 : 0 Sloga
13.10.2019 15:00 Bratstvo 2019 5 : 0 Dinamo 1923
13.10.2019 15:00 Graničar 2 : 2 Telečka
13.10.2019 15:00 Rastina 1918 6 : 1 Sport
13.10.2019 15:00 Panonija 4 : 1 Dinamo
13.10.2019 15:00 ŽFK Banat Bagljas 2 : 0 KSK Konak 1926
13.10.2019 15:00 Partizan 3 : 1 Sloga
13.10.2019 15:00 Proleter 8 : 3 Borac
13.10.2019 15:00 Magnohrom 4 : 1 BSK 2014
13.10.2019 15:00 Morava (M) 1 : 2 Partizan (V)
13.10.2019 11:00 Budućnost (S) 1 : 2 Studen Vitez
13.10.2019 15:00 Šumadija 0 : 2 Sloga Obrva
13.10.2019 15:00 Omladinac 1 : 3 Mladost 1925
13.10.2019 15:00 Zgodačica 4 : 1 Stara Čaršija
13.10.2019 14:30 Železničar 2 : 0 Heroj
13.10.2019 14:30 Jedinstvo 6 : 1 Polet
13.10.2019 14:30 Omladinski 3 : 0 Radnik
13.10.2019 14:30 Sloga 3 : 1 Budućnost
13.10.2019 14:30 ISK Izvor 0 : 1 BSK Buljane
13.10.2019 11:00 OFK Stublenica 4 : 1 Kolubara (LP)
13.10.2019 11:00 Gunjevac 1 : 1 Omladinac (K)
13.10.2019 11:00 Budućnost 1995 2 : 0 Sloga (V)
13.10.2019 11:00 OFK Takovo 4 : 4 Dokmir
13.10.2019 15:30 Omladinac 13 : 1 Jedinstvo (M)
13.10.2019 15:30 Graničar 3 : 1 Sinđelić
13.10.2019 15:30 Jedinstvo (Lj) 3 : 3 OFK Bačinci
13.10.2019 15:30 Borac 6 : 1 OFK Bingula
13.10.2019 15:30 Napredak 0 : 4 Erdevik 2017
13.10.2019 11:00 Mladost 2013 1 : 3 Petrovac 74
13.10.2019 11:00 Verko 2 : 0 Jedinstvo 2014
13.10.2019 11:00 Skupljen 2013 0 : 4 Sparta
13.10.2019 15:00 Mladost (Z) 0 : 2 Polet
13.10.2019 11:00 Mladost (O) 1 : 3 Stojan Lazarac
13.10.2019 11:00 Mladost (MM) 1 : 0 Radnik
13.10.2019 11:00 Seljak (C) 2 : 1 Hajduk 1936
13.10.2019 15:00 Partizan (C) 1 : 0 Kremenac
13.10.2019 11:00 Rudar 1973 2 : 3 Gornje Sinkovce
13.10.2019 15:00 Polet 1 : 4 Dedina
13.10.2019 15:00 Vratare 1 : 1 Mladost VPD
13.10.2019 15:00 Grkljane 3 : 0 Dvorane
13.10.2019 14:30 Omladinac 1 : 5 Trnava
13.10.2019 14:30 Domaćin 1 : 2 Dražmirovac
13.10.2019 14:30 Napredak 2 : 2 Crni Vrh
13.10.2019 14:30 Mladost 2 : 3 Belica
13.10.2019 14:30 Zadrugar 0 : 3 Mali korak
13.10.2019 14:30 Bujačić 0 : 2 Beloševac
13.10.2019 14:30 Kotešica 6 : 0 Sloga Gorić
13.10.2019 11:30 Omladinac 4 : 1 Mladost (VK)
13.10.2019 11:00 BSK 0 : 6 Borac
13.10.2019 Planinac 1 : 0 Poletarac
13.10.2019 Sremac 3 : 1 Borac (VR)
13.10.2019 Zmaj 9 : 2 Srem (SM)
13.10.2019 Srem (SR) 2 : 2 Borac (R)
13.10.2019 Kameni 3 : 0 Mladost 1935
13.10.2019 Lovac 0 : 0 Sloven
13.10.2019 Hajduk 1932 2 : 0 Kupinovo
13.10.2019 11:00 Mladost 1 : 3 OFK Varna
13.10.2019 11:00 Zablaće 2 : 0 Dumača
13.10.2019 11:00 Metlić 1 : 2 Bojić
13.10.2019 11:00 Jedinstvo 4 : 4 Pocerina
13.10.2019 15:00 Sopot 2 : 2 Proleter 1932
13.10.2019 15:00 Moravac 1933 2 : 4 Sloga 1932
13.10.2019 15:00 Morava 1932 1 : 1 Mip Majdan
13.10.2019 15:00 Metalac 2 : 0 Pobeda
13.10.2019 15:00 Napredak 1934 3 : 2 Zemljoradnik 1932
13.10.2019 15:00 Sloga (D) 0 : 4 Napredak (B)
13.10.2019 15:00 Vojvoda Milenko 3 : 3 Beli Orao
13.10.2019 11:00 Proleter 4 : 0 Culjković
13.10.2019 11:00 Roma-Odžino selo 0 : 2 Partizan
13.10.2019 10:00 Gornja Trnava 1938 1 : 0 Maskar
13.10.2019 10:00 Krćevac 04 1 : 1 Junkovac
13.10.2019 10:00 Jarmenovci 2 : 0 Budućnost MI
13.10.2019 10:00 Kalipolje 1 : 0 ZT Gorovič
13.10.2019 11:00 Korman 2 : 2 Borac BTG
13.10.2019 11:00 Galeb 3 : 4 Mladost
13.10.2019 Jedinstvo (K) 0 : 5 Jedinstvo (P)
13.10.2019 Jedinstvo (R) 4 : 3 Fruškogorac
13.10.2019 Graničar 1 : 2 Borac
13.10.2019 Car Uroš 2 : 3 Vojvodina
13.10.2019 Sloga (M) 3 : 0 Sloga (K)
13.10.2019 Fruškogorac 8 : 0 Borac
13.10.2019 Planinac 5 : 0 27. Oktobar
13.10.2019 15:00 Hajduk 3 : 0 Banat
13.10.2019 15:00 Vršac 2 : 2 Omladinac
13.10.2019 14:30 Kačer 6 : 2 Tolić
13.10.2019 11:30 Proleter 0 : 16 Babajić
13.10.2019 14:30 Borac 6 : 1 Gornji Lajkovac
13.10.2019 11:00 Stig (MC) 4 : 2 BSK 1924
13.10.2019 14:30 Mirko Tomić 1 : 2 Dunavac 1929
13.10.2019 14:30 Stiški Kurjak 1 : 6 Sloga-Top
13.10.2019 14:30 Ram 2 : 1 Pek
13.10.2019 14:30 Mladi Borac 1 : 0 Kumane
13.10.2019 14:30 Resava 1 : 7 Planinac
13.10.2019 14:30 Vinogradar 4 : 4 Jasenovo
13.10.2019 Crnča : Selanac
13.10.2019 Azbukovica 4 : 0 Čobanče
13.10.2019 15:00 Velika Morava 3 : 0 Temnić 1924 - 2
13.10.2019 15:00 Parcane 1 : 2 OFK Orašje
13.10.2019 15:00 Kiseljak 1 : 4 Gradac
13.10.2019 10:00 Sloga (J) 6 : 1 Homoljac
13.10.2019 10:00 Vukovac 98 0 : 4 Zvezda
13.10.2019 10:00 Mlava (R) 3 : 0 Bliznak-Medveđica
13.10.2019 00:00 Mladost 3 : 0 Borjak 2013
13.10.2019 Omladinac 6 : 0 Stevka Božurevka
13.10.2019 15:00 Beli Orlovi 1 : 4 Stara Čaršija
13.10.2019 15:00 OFK Vinci 2 : 7 Polet
13.10.2019 15:00 Mladost 3 : 1 Mrčkovac
13.10.2019 Beli Orlovi 3 : 5 Čestin
13.10.2019 14:30 Misača 2 : 0 Tulež
13.10.2019 14:30 Gorski Car 4 : 2 Ranilović
13.10.2019 14:30 Bokelj 5 : 1 Drezga
13.10.2019 14:30 Lovćen 1 : 1 Dečić
13.10.2019 14:30 Otrant Olympic 0 : 0 Mornar
13.10.2019 14:30 Ibar 2 : 0 Arsenal
13.10.2019 14:30 Jedinstvo (BP) 3 : 0 Jezero
13.10.2019 15:00 Crvena zvezda 7 : 3 Zemun
13.10.2019 14:00 TSC 3 : 0 Crvena zvezda B 2018
13.10.2019 13:00 ŽGFK Lavice Dubočica 3 : 0 Napredak Junior 2018
13.10.2019 11:00 Spartak DOO 5 : 1 Radnički 2012
13.10.2019 15:00 Kolubara 8 : 0 Majdanpek
13.10.2019 13:30 Jedinstvo 2014 9 : 0 Topličanin
13.10.2019 10:00 Radnički (SM) 3 : 0 Podrinje
13.10.2019 10:00 Omladinac 0 : 2 Petar Puača
13.10.2019 10:00 OFK Vršac 2 : 2 Dinamo 1945
13.10.2019 Sinđelić 2 : 2 Bor 1919
13.10.2019 Moravac Orion 4 : 5 Trstenik PPT
13.10.2019 Topličanin 0 : 2 Radnik
13.10.2019 Real 5 : 2 Jedinstvo (P)
13.10.2019 10:00 Bačka 1901 0 : 2 Spartak ŽK
13.10.2019 10:00 Hajduk 1912 3 : 2 Njerš Ištvan
13.10.2019 10:00 Proleter (NS) 1 : 4 Radnički 1912
13.10.2019 10:00 RFK Novi Sad 1921 7 : 0 Tekstilac
13.10.2019 10:00 TSC 2 : 1 Kabel
13.10.2019 10:00 Korićani 2 : 4 Takovo
13.10.2019 12:00 BIP 8 : 1 Tutin
13.10.2019 13:00 Petar Dobrnjac 1 : 1 VGSK
13.10.2019 14:00 Mladi radnik 1926 3 : 1 Zvižd
13.10.2019 11:00 Morava 3 : 0 Sloga 33
13.10.2019 Mladost 3 : 15 Mačva 2
13.10.2019 Mačva 1929 10 : 0 Radnički Šabački
13.10.2019 Šabac 1 : 0 Savacijum
13.10.2019 OFK Divci 3 : 5 Brezovica
13.10.2019 13:00 Rad 2 : 0 Spartak ŽK
13.10.2019 15:00 Zemun 0 : 4 Crvena zvezda
13.10.2019 13:00 Brodarac 4 : 0 Real Niš
13.10.2019 13:00 Apolon 4 5 : 0 OFK Vršac
13.10.2019 12:00 Bačka 1901 2 : 1 Spartak ŽK
13.10.2019 12:00 Hajduk 1912 3 : 2 Proleter 2006
13.10.2019 12:00 Proleter 5 : 0 Radnički (S)
13.10.2019 12:00 RFK Novi Sad 1921 1 : 1 Petrika
13.10.2019 12:00 TSC 9 : 0 Kabel
13.10.2019 12:00 Radnički (SM) 0 : 5 Podrinje
13.10.2019 12:00 Omladinac 2 : 1 Petar Puača
13.10.2019 12:00 OFK Vršac 1 : 8 Dinamo 1945
13.10.2019 Polet 0 : 1 Budućnost
13.10.2019 Dobrica 0 : 8 Proleter
13.10.2019 10:00 Jedinstvo 0 : 10 Coerver junior
13.10.2019 11:00 Partizan 3 : 1 Sloga
13.10.2019 12:00 Bačka 1901 3 : 1 Čantavir
13.10.2019 00:00 Radnički (S) 2 : 2 Sloga
13.10.2019 10:00 Zlatar 1 : 1 Sloga
13.10.2019 11:00 Novi Pazar 4 : 1 Sloga (K)
13.10.2019 11:00 Šumadija 1903 2 : 0 Bubamara
13.10.2019 11:00 Apolon 4 3 : 0 Pazar Juniors
13.10.2019 13:00 Radnički 1923 4 : 0 Kosmet
13.10.2019 11:00 Kiker 0 : 1 AF AS Novi Pazar
13.10.2019 Partizan 3 : 0 Zemun
13.10.2019 Crvena zvezda 3 : 0 Teleoptik
13.10.2019 Internacional 0 : 9 Čukarički
13.10.2019 10:00 Radnički (K) 5 : 2 Voja Gačić
13.10.2019 10:00 ODR : OFK Bačka
13.10.2019 10:00 CFK 1 : 5 TSC
13.10.2019 10:00 GDM 021 7 : 0 Bečej 1918
13.10.2019 10:00 Radnički 1912 6 : 0 Arena Su
13.10.2019 10:30 Preporod 1 : 5 CFK
13.10.2019 10:00 Spartak '06 11 : 2 Tavankut
13.10.2019 10:00 Bačka 4 : 1 Senta
13.10.2019 10:00 Kevi : Tisa
13.10.2019 10:00 Kraljevo Hajduk 0 : 7 Radnik
13.10.2019 09:00 Sloga 3 : 7 Apolon
13.10.2019 11:00 Mataruge 1 : 4 Mineral 2015
13.10.2019 10:00 Zadrugar 1 : 12 Savacijum
13.10.2019 12:00 Zlatibor 5 : 0 Čačak 94
13.10.2019 10:00 Sloga (BB) 4 : 6 Borac 1926
13.10.2019 11:00 GFK Sloboda : Sloboda (Č)
13.10.2019 11:00 Jedinstvo Putevi 0 : 3 Kinder
13.10.2019 10:00 Plana 2 : 4 Mladi radnik 1926
13.10.2019 10:00 Jasenica 2017 0 : 0 Soko 2015
13.10.2019 10:00 Bačinac 8 : 2 Železničar
13.10.2019 10:00 Cepelin 026 0 : 7 Smederevo 1924
13.10.2019 10:00 Sloga 33 1 : 1 Šumadija
13.10.2019 10:00 Banja 12 : 1 Šećeranac Ada
13.10.2019 11:00 Šumadinac 1 : 0 Heroj Polet
13.10.2019 Morava 4 : 0 Ozren
13.10.2019 09:30 Vinogradar 2 : 2 Bečej 1918
13.10.2019 11:00 Mladost (B) 1 : 4 Srećno stopalo
13.10.2019 11:00 Budućnost 6 : 0 Borac (L)
13.10.2019 10:00 OFK Osečina 0 : 4 Budućnost Krušik 1
13.10.2019 10:00 Jedinstvo 4 : 0 Senjak 1
13.10.2019 10:00 Tešnjar 0 : 6 Radnički
13.10.2019 10:00 Senjak 2 6 : 1 Železničar
13.10.2019 10:00 Budućnost Krušik 2 : Vojvode
13.10.2019 08:30 Kolubara 1 3 : 0 Sloboda
13.10.2019 11:30 ŽFK Borac 4 : 0 Turbina
13.10.2019 10:00 TEK Sloga 2 : 0 Kalimero
13.10.2019 10:45 Kolubara 2 0 : 2 Akademija fudbala
13.10.2019 11:30 Šumadija 0 : 10 Omladinac
13.10.2019 09:15 Železničar 6 : 0 Napredak
13.10.2019 09:15 Mladost (Č) 0 : 3 Akademija fudbala 1
13.10.2019 10:00 Omladinac 0 : 3 Real 1
13.10.2019 10:45 Kalimero 1 5 : 0 Akademija fudbala 2
13.10.2019 08:30 Mladost (C) 8 : 0 Kalimero 2

Košarka

13.10.2019 12:00 OKK Beograd 78 : 85 Vršac
13.10.2019 18:00 OKK Novi Pazar 81 : 71 Napredak
13.10.2019 17:00 Vojvodina 94 : 120 Zlatibor
13.10.2019 19:00 Dynamic 74 : 94 Borac
13.10.2019 18:30 Beovuk 72 92 : 83 Mladost (SP)
13.10.2019 18:00 Jagodina 96 : 69 Loznica
13.10.2019 15:30 Star Beočin 83 : 87 Nova Pazova
13.10.2019 16:30 Železničar 73 : 61 Omladinac
13.10.2019 18:00 Vrbas 79 : 57 Stara Pazova
13.10.2019 16:30 Mladost Veternik 58 : 78 Srem
13.10.2019 14:30 Sloboda (NS) 95 : 84 Jedinstvo (NB)
13.10.2019 17:00 Beko 109 : 56 LA Basket
13.10.2019 16:20 Eko Sport 69 : 77 Barajevo
13.10.2019 19:00 Topličanin 87 : 81 Radnik
13.10.2019 17:00