31.10
13:30
Sloga
OFK Rutevac 1908
2
0
|
31.10.2019 13:30 | Sloga | 2 : 0 | OFK Rutevac 1908 | |||||
31.10
13:30
Radnički 1947
Palilula
6
2
|
31.10.2019 13:30 | Radnički 1947 | 6 : 2 | Palilula | |||||
31.10
13:30
Moravac (ZT)
Baličevac
5
3
|
31.10.2019 13:30 | Moravac (ZT) | 5 : 3 | Baličevac | |||||
31.10
13:30
Radnički 1924
Padina
2
0
|
31.10.2019 13:30 | Radnički 1924 | 2 : 0 | Padina |
31.10
14:30
Kriva Reka
Raketa
3
0
|
31.10.2019 14:30 | Kriva Reka | 3 : 0 | Raketa |
31.10
19:00
Eibar
Villarreal
2
1
|
31.10.2019 19:00 | Eibar | 2 : 1 | Villarreal | |||||
31.10
21:15
Getafe
Granada
3
1
|
31.10.2019 21:15 | Getafe | 3 : 1 | Granada | |||||
31.10
19:00
Mallorca
Osasuna
2
2
|
31.10.2019 19:00 | Mallorca | 2 : 2 | Osasuna |
31.10
21:00
Milan
SPAL
1
0
|
31.10.2019 21:00 | Milan | 1 : 0 | SPAL |
31.10
11:00
OFK Bačka
Njerš Ištvan
4
0
|
31.10.2019 11:00 | OFK Bačka | 4 : 0 | Njerš Ištvan |
31.10
15:00
OFK Vrbas
Radnički 1905
0
3
|
31.10.2019 15:00 | OFK Vrbas | 0 : 3 | Radnički 1905 |
31.10
18:00
Borac
Rogaška
91
61
|
31.10.2019 18:00 | Borac | 91 : 61 | Rogaška | |||||
31.10
19:00
Sutjeska
MZT Skopje Aerodrom
85
70
|
31.10.2019 19:00 | Sutjeska | 85 : 70 | MZT Skopje Aerodrom | |||||
31.10
19:00
Split
Spars
84
70
|
31.10.2019 19:00 | Split | 84 : 70 | Spars | |||||
31.10
18:00
Helios Suns
OKK Sloboda
91
73
|
31.10.2019 18:00 | Helios Suns | 91 : 73 | OKK Sloboda |
31.10
21:30
Podrinje
Ru koš
85
69
|
31.10.2019 21:30 | Podrinje | 85 : 69 | Ru koš |
31.10
20:00
Crvena zvezda
Khimki
90
78
|
31.10.2019 20:00 | Crvena zvezda | 90 : 78 | Khimki | |||||
31.10
21:00
Panathinaikos
Anadolu Efes
86
70
|
31.10.2019 21:00 | Panathinaikos | 86 : 70 | Anadolu Efes |
31.10
19:00
Budućnost
RMU Banovići
87
76
|
31.10.2019 19:00 | Budućnost | 87 : 76 | RMU Banovići | |||||
31.10
18:45
Trešnjevka 2009
Orlovi
86
68
|
31.10.2019 18:45 | Trešnjevka 2009 | 86 : 68 | Orlovi |
31.10
21:00
Jadran
Srem 2
1
3
|
31.10.2019 21:00 | Jadran | 1 : 3 | Srem 2 |
31.10
18:00
Spartak (Su)
TENT
0
3
|
31.10.2019 18:00 | Spartak (Su) | 0 : 3 | TENT |
31.10
17:30
Gradnulica
Naftagas
11
21
|
31.10.2019 17:30 | Gradnulica | 11 : 21 | Naftagas |
31.10
18:00
Morava
Mladost
20
25
|
31.10.2019 18:00 | Morava | 20 : 25 | Mladost |
31.10
19:30
OVK POŠK
Galeb
15
13
|
31.10.2019 19:30 | OVK POŠK | 15 : 13 | Galeb |