XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 30 utakmica za dan
Petak, 11 Oktobar 2019

Fudbal

11.10.2019 15:00 Mladost (L) 6 : 0 Voja Gačić
11.10.2019 15:30 AF Duljaj 3 : 0 VGSK

Košarka

11.10.2019 19:00 Zenit Petersburg 63 : 87 Barcelona
11.10.2019 19:00 Khimki 79 : 76 Baskonia
11.10.2019 19:30 Anadolu Efes 106 : 105 Alba Berlin
11.10.2019 20:30 Olympiacos 89 : 63 Valencia
11.10.2019 20:45 Milano 85 : 81 Žalgiris Kaunas
11.10.2019 19:30 Sveti Đorđe 82 : 115 KKK Radnički
11.10.2019 17:30 Čačak 94 80 : 75 Plana
11.10.2019 19:30 Topola 80 : 92 Hajduk
11.10.2019 18:00 Jablanica 89 : 70 OKK Junior
11.10.2019 19:00 Mladost Vesna 69 : 61 Jastrebac
11.10.2019 19:15 Sloven 79 : 91 Podrinje
11.10.2019 20:00 FMP 98 : 79 Mega Bemax

Odbojka

11.10.2019 19:00 Spartak (Su) 3 : 1 Vojvodina NS Seme
11.10.2019 18:00 Partizan 2 : 3 Jedinstvo (SP)
11.10.2019 20:00 Klek-Zrenjanin 3 : 0 Vizura

Rukomet

11.10.2019 20:00 Kikinda 23 : 23 Spartak Vojput
11.10.2019 20:00 Kruševac 36 : 25 Karađorđe
11.10.2019 19:30 Metalac 30 : 28 Bane
11.10.2019 18:00 Rusin 31 : 20 Sivac 69/2
11.10.2019 21:00 Vlasotince 22 : 29 Žitorađa
11.10.2019 18:30 Apatin 32 : 25 Deronje

Vaterpolo

11.10.2019 19:00 BVK Crvena zvezda 14 : 7 Mornar BS

Futsal

11.10.2019 20:00 Zemun Samo pravo 2 : 7 Vinter sport
11.10.2019 20:30 Smederevo 3 : 4 Bečej
11.10.2019 17:30 Konjarnik 10 : 1 Radnički 2010
11.10.2019 20:00 SFU Leposavić 4 : 4 Župski rubin
11.10.2019 22:00 MB Namenska 1 : 3 Kosjerić
11.10.2019 20:00 Forum 10 : 3 Kikinda
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu