XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 801 utakmica za dan
Nedelja, 6 Oktobar 2019

Fudbal

06.10.2019 15:00 Inđija 0 : 2 Mladost
06.10.2019 18:00 Partizan 1 : 2 Voždovac
06.10.2019 16:00 Napredak 0 : 1 Crvena zvezda
06.10.2019 15:00 Jošanica 1 : 1 Sušica
06.10.2019 15:30 Vojvodina 1928 0 : 4 Dinamo 1945
06.10.2019 15:30 Dunav 0 : 4 Bratstvo 1946
06.10.2019 15:00 Timočanin 1 : 1 Trstenik PPT
06.10.2019 15:00 Temnić 1924 0 : 2 Rembas
06.10.2019 15:00 Vlasina 0 : 0 Budućnost
06.10.2019 11:00 SFS Borac 0 : 0 Jagodina Tabane
06.10.2019 11:00 Car Konstantin 0 : 2 OFK Topličanin
06.10.2019 15:00 Radan 1 : 0 Dunav
06.10.2019 14:30 Zvezdara 2 : 0 OFK Beograd
06.10.2019 14:30 Stepojevac Vaga 3 : 1 TEK Sloga
06.10.2019 15:00 Zvižd 2 : 1 VGSK
06.10.2019 15:00 Rudar 3 : 6 OFK Aranđelovac 1979
06.10.2019 15:00 Udarnik 2 : 3 Borac 1932
06.10.2019 15:00 Partizan 1945 0 : 3 Petar Dobrnjac
06.10.2019 15:00 Sloboda 0 : 0 OFK Napredak
06.10.2019 15:00 Morava 0 : 1 Pomoravlje
06.10.2019 15:00 Železničar 3 : 0 Radnički Stobeks
06.10.2019 15:00 Rađevac 4 : 2 Radnički Šabački
06.10.2019 15:00 Borac 2 : 1 Radnički (V)
06.10.2019 15:00 OFK Divci 2 : 0 Mladost (P)
06.10.2019 15:00 Sloga 1 : 0 Zadrugar
06.10.2019 15:00 Vrelo Sport 3 : 0 Brezovica
06.10.2019 15:00 Polet 3 : 0 Radnik
06.10.2019 15:00 Real 1 : 1 Bane 1931
06.10.2019 15:00 OFK Ras 2 : 0 Zvečan
06.10.2019 15:00 Goč 0 : 1 Šumadija 1903
06.10.2019 15:00 Novi Pazar 1928 3 : 4 Gruža
06.10.2019 15:00 Šumadija 2 : 1 Korićani
06.10.2019 15:00 Sloboda (Č) 3 : 1 Jasen
06.10.2019 15:00 Polet (T) 1 : 3 Budućnost
06.10.2019 15:00 Zlatar 0 : 3 Sevojno
06.10.2019 15:00 Polimlje 0 : 2 Sloga (BB)
06.10.2019 11:00 Polet (Lj) 0 : 0 Sloga (S)
06.10.2019 15:30 Bačka 3 : 3 Radnički
06.10.2019 15:30 Vojvodina 2 : 2 OFK Stari Grad
06.10.2019 15:30 Mladost (BP) 2 : 1 Krila Krajine
06.10.2019 15:30 Tisa 0 : 1 Tavankut
06.10.2019 15:30 Jugović 1 : 4 Podrinje
06.10.2019 15:30 Jedinstvo (SP) 3 : 0 Sloboda
06.10.2019 15:30 Hajduk (D) 2 : 0 Podunavac
06.10.2019 15:30 Jadran 0 : 1 Borac
06.10.2019 15:30 Crvena zvezda (VS) 4 : 2 Banat (Č)
06.10.2019 15:30 ŽAK 0 : 2 Jedinstvo (NB)
06.10.2019 15:30 Borac (St) 0 : 1 Krajina
06.10.2019 11:00 Akademija 10 3 : 1 Jedinstvo (GS)
06.10.2019 15:00 Vranjska Banja 5 : 2 OFK Kosanica
06.10.2019 11:00 Svetlost Badnjevac 1 : 2 Žitorađa
06.10.2019 15:00 Jedinstvo (P) 4 : 2 Brodoremont
06.10.2019 15:00 Lužnica 0 : 2 Tanasko Rajić
06.10.2019 15:00 Kablovi 4 : 1 BSK
06.10.2019 15:00 Meševo 0 : 0 Jedinstvo 1936
06.10.2019 15:00 Mačkovac 2 : 2 Blagotin
06.10.2019 15:00 Levač 0 : 3 Bošnjane
06.10.2019 15:00 Jastrebac 0 : 3 Radnički (S)
06.10.2019 15:00 Kušiljevo 3 : 1 OFK Lugomir
06.10.2019 15:00 Juhor 0 : 6 Župa
06.10.2019 15:00 Rudar 1 : 4 Moravica
06.10.2019 15:00 Pukovac 1 : 2 Svrljig
06.10.2019 15:00 Jedinstvo (GM) 0 : 2 Mladost (M)
06.10.2019 15:00 Malošište 6 : 1 OFK Brzi Brod
06.10.2019 15:00 Bukovik 3 : 3 Naša krila 1936
06.10.2019 15:00 Morava 4 : 1 Zemljoradnik
06.10.2019 15:00 OFK Niš 1 : 1 Orljane
06.10.2019 14:30 Dunav 0 : 3 Napredak
06.10.2019 14:30 Vrčin 6 : 0 Mladost
06.10.2019 11:00 Prva Iskra 0 : 0 Studenski Grad
06.10.2019 14:30 BSK Batajnica 2 : 0 BSK 1926
06.10.2019 14:30 Budućnost 0 : 0 Torlak
06.10.2019 14:30 Leštane 1 : 1 BASK
06.10.2019 15:30 Budućnost (V) 3 : 1 Sirakovo
06.10.2019 15:30 Mlava (ML) 2 : 3 Đerdap
06.10.2019 15:30 Sloga (L) 0 : 0 Napredak Simićevo
06.10.2019 15:30 Sloga (B) 2 : 0 Integral
06.10.2019 15:30 Borac (Ž) 3 : 1 Trgovački
06.10.2019 15:30 Omladinac (Š) 2 : 0 Rudar (Kr)
06.10.2019 15:30 Obilić 2 : 0 Železničar
06.10.2019 15:00 Sloga (L) 1 : 0 Cerovac 2013
06.10.2019 15:00 Mladi radnik 1940 0 : 0 Podunavac
06.10.2019 15:00 Osipaonica 5 : 0 Omladinac
06.10.2019 15:00 Železničar Kusadak 1 : 0 Radnik
06.10.2019 15:00 SASK 3 : 2 Bresje Superior
06.10.2019 15:00 Obilić 0 : 0 Crvena zvezda
06.10.2019 15:00 ZSK 1 : 3 Rubribreza
06.10.2019 15:00 Tulari 2 : 0 OFK Jabučje
06.10.2019 15:00 Pepeljevac 1 : 0 Junior Novo Naselje
06.10.2019 15:00 Tvrdojevac 2 : 4 Kolubara 2
06.10.2019 15:00 Dimitrije Tucović 0 : 0 Banjani
06.10.2019 15:00 Sovljak 3 : 4 OFK Brđanac
06.10.2019 15:00 Iskra 2 : 0 Trlić
06.10.2019 15:00 Mladost (PP) 2 : 2 Drina
06.10.2019 15:00 Hajduk Stanko 1 : 0 Milan Orlić
06.10.2019 15:00 Karađorđe 0 : 1 Mladost (DD)
06.10.2019 15:00 Jedinstvo (ŠT) 3 : 2 Cer
06.10.2019 15:00 Podrinje 3 : 2 Mladi borac
06.10.2019 15:00 Sloga 1 : 2 Vidojevica
06.10.2019 15:00 Duško 4 : 2 Sinđelić
06.10.2019 15:30 Mataruge 1 : 0 Kraljevo Hajduk
06.10.2019 15:30 Budućnost 1 : 2 Gruža
06.10.2019 15:30 Tavnik 3 : 0 Karađorđe
06.10.2019 15:30 Granit 3 : 4 Napredak
06.10.2019 15:30 Borac (V) 0 : 1 Proleter
06.10.2019 15:30 Napredak 1 : 1 Donja Vrbava
06.10.2019 15:30 Ozrem 2 : 1 Rudar
06.10.2019 15:30 Jedinstvo (K) 2 : 1 Mladost (P)
06.10.2019 15:30 Zadrugar 6 : 1 Dedinje Junajted
06.10.2019 15:30 Omladinac (Z) 1 : 0 Mladost (A)
06.10.2019 15:30 Jedinstvo (P) 2 : 2 Jedinstvo (GG)
06.10.2019 15:30 Budućnost (M) 5 : 0 Budućnost (P)
06.10.2019 15:30 Hercegovac 10 : 1 Kulpin
06.10.2019 15:30 BSK 5 : 1 ŽAK
06.10.2019 15:30 Slavija 3 : 0 Maglić
06.10.2019 15:30 Radnički 1918 5 : 2 Rusin
06.10.2019 15:30 Omladinac 1 : 1 Kordun
06.10.2019 15:30 Đurđin 1 : 1 Jadran
06.10.2019 15:30 Obilić (Z) 1 : 0 Iskra
06.10.2019 16:00 Mitros 3 : 2 LSK Laćarak
06.10.2019 16:00 Borac (M) 0 : 1 Rudar
06.10.2019 16:00 Borac (K) 4 : 0 Hajduk (B)
06.10.2019 16:00 Železničar 0 : 0 PSK Putinci
06.10.2019 16:00 Ljukovo 1 : 1 Napredak
06.10.2019 16:00 Donji Srem 2015 1 : 0 Donji Petrovci
06.10.2019 15:30 Tatra 0 : 1 ŽSK
06.10.2019 15:30 Bačka (B) 0 : 4 Fruškogorski partizan
06.10.2019 15:30 Bačka (Đ) 3 : 2 Šajkaš 1908
06.10.2019 15:30 OFK Sirig 1 : 1 Slavija
06.10.2019 10:00 Index 9 : 0 Hajduk
06.10.2019 15:30 Petrovaradin 2 : 1 RFK Novi Sad 1921
06.10.2019 15:30 Jedinstvo 5 : 0 Fruškogorac
06.10.2019 15:30 TSK 3 : 0 OFK Futog
06.10.2019 15:30 Potisje 3 : 2 Polet
06.10.2019 15:30 Omladinac FAM 5 : 2 Borac
06.10.2019 15:30 2. Oktobar 2 : 5 Mladost (L)
06.10.2019 15:30 Tamiš 0 : 1 Crvena zvezda
06.10.2019 15:30 Vojvodina 4 : 1 Radnički 1911
06.10.2019 15:30 Lehel 1 : 0 Mladost (BD)
06.10.2019 15:30 Jedinstvo 0 : 1 Rusanda
06.10.2019 15:30 Dolina 0 : 3 Strela
06.10.2019 15:30 Spartak 1911 2 : 1 Sloga (BNS)
06.10.2019 15:30 Polet (Id) 0 : 2 Radnički (K)
06.10.2019 15:30 Potporanj 2 : 0 Hajdučica
06.10.2019 15:30 Jedinstvo (V) 2 : 0 Budućnost (A)
06.10.2019 15:30 Jugoslavija 3 : 1 Partizan (G)
06.10.2019 15:00 Vučje 9 : 0 Kumarevo 65
06.10.2019 15:00 Umac 0 : 2 Zloćudovo
06.10.2019 15:00 Šumadija 2 : 2 Železničar
06.10.2019 15:00 Progres 0 : 0 Polet
06.10.2019 15:00 Sloga 1 : 5 Moravac
06.10.2019 15:00 Real 3 : 1 Mladi borac
06.10.2019 15:00 Jedinstvo 3 : 0 BSK
06.10.2019 11:00 Ključ 1 : 4 Rudna Glava
06.10.2019 15:30 Radnički 0 : 2 Poreč
06.10.2019 15:30 Nemetali 4 : 1 Urovica
06.10.2019 15:30 Polet 3 : 0 Krivelj
06.10.2019 15:30 Osnić 3 : 0 Rudar Vrška Čuka
06.10.2019 15:30 Velika Jasikova 0 : 6 Radnički 1946
06.10.2019 15:30 Kosovo 1 : 1 PRO Rudar
06.10.2019 15:30 Omladinac 2 : 0 OFK Rtanj
06.10.2019 15:30 Graničar 2 : 0 Midžor
06.10.2019 15:00 Sloga (Ć) 0 : 1 Kupci
06.10.2019 15:00 13. April 7 : 2 Čitluk
06.10.2019 15:00 Sloga (M) 1 : 0 Žabare
06.10.2019 15:00 Gradina 3 : 0 Šanac
06.10.2019 15:00 Vinogradar 2 : 0 Varvarin
06.10.2019 15:00 Mladost 2 : 0 Donji Kopaonik
06.10.2019 15:00 Sebečevac 5 : 2 Ribnik
06.10.2019 15:00 FUD 6 : 2 Trudbenik
06.10.2019 15:00 OFK Batinac 1 : 1 Bratstvo
06.10.2019 15:00 Kolare 2 : 0 Mladost (D)
06.10.2019 15:00 OFK Bratstvo 0 : 2 Orlovi
06.10.2019 15:00 Mladost (K) 3 : 3 Napredak (D)
06.10.2019 15:00 Dragocvet 3 : 2 Resavac
06.10.2019 15:00 Mladost (J) 5 : 0 Morava (R)
06.10.2019 15:00 Partizan (M) 3 : 0 Hajduk
06.10.2019 15:00 Juhor 0 : 1 Moravac 2015
06.10.2019 15:00 Javor 5 : 2 Morava (KS)
06.10.2019 14:30 Barajevo 1 : 3 Posavina
06.10.2019 14:30 Duboko 2 : 1 Lisović
06.10.2019 14:30 Omladinac 1 : 1 Zvezda
06.10.2019 14:30 Rojkovac 0 : 2 Borac (L)
06.10.2019 14:30 OFK Borac 2 : 2 Strelac
06.10.2019 14:30 Rabrovac 0 : 2 Boleč
06.10.2019 14:30 Kosmaj 4 : 0 OFK Student
06.10.2019 14:30 Kosmajac 2 : 0 Velika Krsna
06.10.2019 14:30 Dunavac 3 : 0 Šepšin
06.10.2019 14:30 Zaklopača 0 : 2 Kaluđerica 1969
06.10.2019 15:00 Rasovača 1 : 2 Doljevac
06.10.2019 15:00 Elid 1 : 3 Pobeda
06.10.2019 15:00 Zaplanjac 0 : 0 Palilula
06.10.2019 15:00 Rudar Alpos 4 : 0 Baličevac
06.10.2019 15:00 Moravac (Č) 2 : 3 Padina
06.10.2019 15:00 Sloga 0 : 4 Radnički 1924
06.10.2019 15:00 Radnički 1947 3 : 2 Moravac (ZT)
06.10.2019 15:00 ŽSK 1 : 2 Banja
06.10.2019 15:00 Omladinac (DR) 0 : 1 Lokomotiva
06.10.2019 15:00 BSK 0 : 3 Vinča
06.10.2019 15:00 Jasenica 2 : 2 Borac
06.10.2019 15:00 Trnava 5 : 1 Plaskovac
06.10.2019 15:00 Sloga 2 : 0 Marjan
06.10.2019 15:00 Šumadinac (N) 4 : 1 Šumadinac (S)
06.10.2019 15:00 Prvi srpski ustanak 3 : 2 Mladost MG
06.10.2019 15:30 Mladost 0 : 2 Gnjilan
06.10.2019 15:30 Padež 2 : 3 Vladimir Durković
06.10.2019 15:30 Spartak 2 : 0 Sloga
06.10.2019 15:00 Bakionica 0 : 2 Sečica
06.10.2019 15:00 Čajetina 2 : 1 Prvi partizan
06.10.2019 15:00 Savinac 2 : 0 Omladinac
06.10.2019 15:00 Jedinstvo 2 : 3 Ježevica
06.10.2019 15:00 Lazarica 3 : 2 Polet
06.10.2019 11:00 Ariljska rampa 4 : 0 Kotroman
06.10.2019 15:00 Perućac 1 : 0 Višesava
06.10.2019 14:30 Srem 5 : 1 Sinđelić 2012
06.10.2019 14:30 Institut 1 : 1 Balkan Mirijevo
06.10.2019 14:30 PKB Kovilovo 1 : 1 Hajduk
06.10.2019 17:00 011 2 : 2 Poštar Zvezdara
06.10.2019 14:30 Heroj Polet 5 : 0 Borac (O)
06.10.2019 14:30 Borac (P) 3 : 1 Šumadinac
06.10.2019 15:00 Šumadinac KG 2 : 0 Sloga (D)
06.10.2019 15:00 Kolonija 0 : 3 Maršić
06.10.2019 15:00 Borac (D) 4 : 0 Srbija
06.10.2019 15:00 Sloboda (G) 3 : 2 Kutlovo
06.10.2019 15:00 Mladost (P) 3 : 2 OFK Bagremar
06.10.2019 15:00 Jedinstvo (P) 1 : 0 Zastava
06.10.2019 15:00 Šumadija 1934 1 : 2 Pobeda 1926
06.10.2019 15:00 Palilulac 0 : 1 Mladost (DK)
06.10.2019 15:00 Sloboda 4 : 7 Čegar 2013
06.10.2019 15:00 Crvena zastava 0 : 0 Radnički 1936
06.10.2019 15:00 Proleter 2 : 4 Mladost (L)
06.10.2019 15:00 Morava 4 : 0 Vulkan 1963
06.10.2019 15:00 Stevan Nešticki 0 : 4 Delijski Vis
06.10.2019 14:30 FSU Južna pruga 1 : 5 Ternoci
06.10.2019 14:30 Mineralac 1 : 7 Lugina
06.10.2019 14:30 OFK Alakince 3 : 1 Pavlovac
06.10.2019 14:30 Levosoje 0 : 3 Čelik
06.10.2019 15:00 Dobrič 2 : 0 Jug Bogdan
06.10.2019 15:00 Jastreb 2 : 1 Dundjerski
06.10.2019 15:00 Kaćuša 3 : 0 Trbunje
06.10.2019 11:00 Žabari 0 : 0 Rajac
06.10.2019 11:00 Milenko Pavlović 2 : 3 Tešnjar
06.10.2019 11:00 Ribnikar 1 : 2 Polet
06.10.2019 15:00 Popadić 4 : 0 Jadar 2013
06.10.2019 11:00 Rakac Stave 0 : 2 Dračić 2018
06.10.2019 15:00 OFK Senjak 0 : 0 Joks Junajted
06.10.2019 11:00 Stari drugari 4 : 6 Mladost
06.10.2019 15:00 Pambukovica 0 : 0 OFK Paljuvi
06.10.2019 15:00 Kolubara (J) 1 : 0 Crvena Jabuka
06.10.2019 15:00 Čučuge 2 : 1 Šarbane
06.10.2019 15:00 Joševa 2 : 0 Polet (DL)
06.10.2019 15:30 Jovo Kursula 4 : 0 Bogutovačka Banja
06.10.2019 15:30 Mladost 1981 0 : 0 Jedinstvo (D)
06.10.2019 15:30 Zvezda 3 : 0 Borac (A)
06.10.2019 15:30 Braća Vuković 1 : 0 Jedinstvo (G)
06.10.2019 15:30 Mladost 3 : 1 Hajduk
06.10.2019 15:30 Stanišić 1920 2 : 3 Omladinac
06.10.2019 15:30 Terekveš 3 : 1 Jedinstvo
06.10.2019 15:30 Kula 4 : 0 OFK Odžaci
06.10.2019 15:30 Polet 3 : 2 Lider
06.10.2019 15:30 Zadrugar 7 : 0 Aleksa Šantić
06.10.2019 15:30 Lipar 3 : 1 Borac
06.10.2019 16:00 Sloga (V) 1 : 0 Fruška Gora
06.10.2019 16:00 Sloboda 1 : 4 OFK Zeka Buljubaša
06.10.2019 16:00 Trgovački 0 : 2 Sremac
06.10.2019 16:00 BSK 3 : 2 OFK Bikić
06.10.2019 16:00 Obilić 1993 2 : 0 Graničar 1924
06.10.2019 16:00 Sloga (Č) 1 : 2 Fruškogorac
06.10.2019 15:30 Sloga 0 : 7 Obilić
06.10.2019 15:30 Hajduk 0 : 2 Železničar
06.10.2019 15:30 Čenej 1 : 0 Dinamo
06.10.2019 15:30 Moskva 0 : 3 Susek
06.10.2019 15:30 Proleter 15 : 0 Slanobarac
06.10.2019 15:30 Miletić 1 : 5 Jedinstvo (G)
06.10.2019 15:30 Naftagas 0 : 4 MSK
06.10.2019 15:30 Zadrugar 9 : 0 Mladost
06.10.2019 15:30 Tisa 1933 0 : 1 ASK
06.10.2019 15:30 OFK Gradnulica 5 : 0 Zlatica
06.10.2019 15:30 Bilećanin 0 : 2 Jedinstvo 2014
06.10.2019 15:30 Banat (I) 3 : 0 Ševac
06.10.2019 15:30 Karaš (J) 3 : 0 Vojvodina (CC)
06.10.2019 15:30 Ratar 5 : 3 Partizan (K)
06.10.2019 15:30 Banat (D) 0 : 0 Polet
06.10.2019 15:30 Borac (VG) 0 : 3 Karaš (K)
06.10.2019 15:00 Todorovce 3 : 4 Badince
06.10.2019 11:00 Bratstvo 1 : 1 Lemind 1953
06.10.2019 15:00 Plantaža 1 : 0 Radnički (P)
06.10.2019 15:00 Milanovo 4 : 0 Jedinstvo (Š)
06.10.2019 11:00 Gradac 1 : 0 Marjan MB
06.10.2019 15:00 14. Oktobar 2 : 4 Rubin
06.10.2019 15:00 Mladost 7 : 0 Omladinac
06.10.2019 15:00 Garevina 0 : 0 Kamenorezac 76
06.10.2019 15:00 Vinogradar 3 : 1 Sloga (L)
06.10.2019 15:00 Sloga (D) 3 : 2 Mladi radnik
06.10.2019 15:00 Napredak (Sv) 4 : 3 Rudar (P)
06.10.2019 15:00 Napredak (St) 2 : 0 Pomoravlje
06.10.2019 15:00 Šumadija 1 : 1 Beljanica
06.10.2019 15:00 Jedinstvo 4 : 3 Šumadinac
06.10.2019 15:00 Šantarovac 2 : 1 GFK Tabane
06.10.2019 15:00 Partizan 3 : 0 Zenit
06.10.2019 15:00 Sloga 2 : 1 Budućnost
06.10.2019 15:00 Ursule 1 : 4 Vinorača
06.10.2019 15:30 Jedinstvo 4 : 0 Skela
06.10.2019 15:30 Krtinska 6 : 2 Partizan
06.10.2019 11:00 Trstenica 0 : 0 Pobednik
06.10.2019 15:30 Rvati 5 : 2 Ljubinić
06.10.2019 11:00 Borac 5 : 0 Proleter
06.10.2019 15:30 Belo Polje 8 : 3 Sloga
06.10.2019 14:30 Vranić 2 : 2 Beljina
06.10.2019 11:00 13. maj 6 : 1 Dedinje
06.10.2019 14:30 Novi Beograd 2 : 0 Mladi proleter
06.10.2019 14:30 Busije 1 : 2 Umka
06.10.2019 14:30 BUSK 2 : 0 Sparta Železnik
06.10.2019 10:00 Šećeranac Ada 2 : 4 Velika Moštanica
06.10.2019 14:30 Zmaj 1953 0 : 3 Rekreativo 011
06.10.2019 16:00 ČSK 1 : 1 Napredak
06.10.2019 16:00 OFK Brestač 5 : 1 Hrtkovci
06.10.2019 16:00 Sremac (Dob) 3 : 2 Graničar
06.10.2019 16:00 Sremac Deč 0 : 1 Radnički
06.10.2019 16:00 Dunav 6 : 0 Mladost
06.10.2019 16:00 Srem 0 : 0 Krušedol
06.10.2019 16:00 Polet 4 : 1 Šumar
06.10.2019 15:30 Tisa 5 : 1 Čoka
06.10.2019 15:30 Horgoš 1911 2 : 0 Jedinstvo
06.10.2019 15:30 Hajduk 1 : 0 Bačka
06.10.2019 15:30 Tromedja 6 : 1 Slavija
06.10.2019 15:30 Šampion 1 : 5 Potisje
06.10.2019 15:00 Sloboda 5 : 0 Torpedo 1924
06.10.2019 15:00 Budućnost (DO) 0 : 1 Lipolist
06.10.2019 15:00 Gorki 1 : 0 Napredak
06.10.2019 15:00 Omladinac (BO) 1 : 1 Budućnost 1929 (ZM)
06.10.2019 15:30 Mali Požarevac 2 : 1 OFK Rogača
06.10.2019 15:30 Vojvoda 0 : 2 Mladost M.I.
06.10.2019 13:00 Sibnica 1 : 3 Rudar 2012
06.10.2019 13:00 Popović 5 : 0 Nemenikuće
06.10.2019 15:30 Stojnik 0 : 0 Vis
06.10.2019 15:00 Sloga 1 : 1 Borac
06.10.2019 15:00 Jedinstvo (MZ) 0 : 1 Jadar 1961
06.10.2019 15:00 Rudar 3 : 1 Jedinstvo (ZA)
06.10.2019 15:00 7. Juli 3 : 1 Hajduk
06.10.2019 15:00 Prva Iskra 5 : 3 Jezero
06.10.2019 15:00 Cerić 6 : 4 Pričinović
06.10.2019 15:00 Vlašić 1 : 2 Sloga
06.10.2019 15:00 Rankovac 4 : 0 OFK Jelen
06.10.2019 15:00 Vojvoda Stepa Stepanović 2 : 0 Jevremovac
06.10.2019 15:00 Šipurske livade 0 : 2 Dobrava
06.10.2019 15:00 Mrovska 2 : 4 PSK
06.10.2019 15:00 Radnički 1 : 3 Trešnjevka
06.10.2019 14:30 Sveti Stefan 0 : 3 PKB (PS)
06.10.2019 14:30 Pinosava 0 : 4 Poštar 1930
06.10.2019 16:00 Boka Seniors 1 : 2 Palilulac
06.10.2019 11:00 Siti Sport Klub 2 : 2 Pionir
06.10.2019 14:30 OFK Crvenka 4 : 0 Avala 1939
06.10.2019 14:30 Lepušnica 2 : 4 Minel
06.10.2019 15:30 Borac 4 : 2 Proleter
06.10.2019 15:30 Krivanj 3 : 0 Neštin
06.10.2019 15:30 Bačka 3 : 2 Bački Hajduk
06.10.2019 15:30 Mladost 2 : 4 Bačka 1945
06.10.2019 15:30 Soko 0 : 3 Sloga
06.10.2019 15:00 Mladi radnik (D) 1 : 2 Jedinstvo (O)
06.10.2019 15:00 Badnjevac 2 : 0 Omladinac-Šumadinac (V)
06.10.2019 15:00 BSK 0 : 3 Mladost (R)
06.10.2019 15:00 Partizan (BB) 4 : 0 Napredak (MK)
06.10.2019 15:00 Karađorđe 2013 (Viš) 1 : 3 Sloga (Z)
06.10.2019 15:30 Napredak 1936 1 : 0 Jedinstvo (K)
06.10.2019 15:30 Borac (V) 5 : 2 Polet S.D.
06.10.2019 15:30 Manastirica 3 : 2 Rade Milošević
06.10.2019 15:30 Zadrugar 1947 1 : 4 Krilaš
06.10.2019 15:30 Sloga 1952 2 : 0 Jasenovac
06.10.2019 15:30 Mladost (R) 2 : 1 Omladinac (B)
06.10.2019 15:30 Desine 1 : 4 Napredak (P)
06.10.2019 15:30 Vihor 2 : 1 Baštovan 2015
06.10.2019 15:30 Mlava (B) 3 : 0 Barič
06.10.2019 15:30 Dizel 1 : 0 Žitkovica 2017
06.10.2019 15:30 Stig 1955 2 : 2 Mladost (B)
06.10.2019 15:30 Žika Marković Uča 4 : 0 Sloga (M)
06.10.2019 10:00 B 2000 2 : 0 Šamot
06.10.2019 10:00 Radoje Domanović 3 : 1 Budućnost
06.10.2019 15:00 Mladost 3 : 1 Borac
06.10.2019 15:00 Sloga 2 : 0 Vrbica
06.10.2019 10:00 Brezovac 2 : 0 Venčani
06.10.2019 15:00 Trešnjevica 1 : 2 Mladi rudar
06.10.2019 14:30 Vujan 1 : 0 Lugovi
06.10.2019 14:30 Gavrilo Princip 0 : 3 Mršinci
06.10.2019 14:30 Čačak 94 1 : 5 Kej
06.10.2019 11:00 Rakova 4 : 0 Malba
06.10.2019 15:30 Orlovac 1932 4 : 0 Budućnost
06.10.2019 11:00 Prijatelji 0 : 1 Morava
06.10.2019 15:00 Dobrača 2 : 4 Slavija
06.10.2019 15:00 Vinogradi DB 1 : 9 21. oktobar
06.10.2019 15:00 Divostin 1 : 2 OFK Žeželj
06.10.2019 15:00 Košutnjak 0 : 1 Ćava
06.10.2019 16:00 Lokomotiva 2 : 0 Bikovo
06.10.2019 16:00 Hajduk 3 : 0 Palić
06.10.2019 16:00 Solid 1 : 4 Vinogradar
06.10.2019 16:00 Čantavir 1 : 0 Udarnik Višnjevac
06.10.2019 16:00 Žednik 3 : 2 OFK Mala Bosna 2015
06.10.2019 15:30 Mundial 3 : 2 Omladinac 1927
06.10.2019 15:30 Tempo 2 : 3 Jedinstvo Stević
06.10.2019 15:30 Slavia 0 : 0 Pobeda
06.10.2019 15:30 Unirea 4 : 1 Vojlovica 2018
06.10.2019 15:30 Jedinstvo 3 : 1 Dolovo
06.10.2019 15:30 BSK 5 : 0 Borac
06.10.2019 15:30 Omladinac 0 : 3 Budućnost
06.10.2019 15:30 Stari Tamiš 4 : 0 Proleter
06.10.2019 15:00 Naupare 2 : 1 Polet
06.10.2019 15:00 Parunovac 5 : 0 Konjuh
06.10.2019 15:00 Mudrakovac 6 : 0 Čarapan
06.10.2019 15:00 Globoder 0 : 0 Gaglovo
06.10.2019 15:00 Mladost Radost 8 : 0 Jedinstvo
06.10.2019 15:00 Tomislavci 1 : 0 Mladost (R)
06.10.2019 15:00 Pobeda 1 : 4 Sloboda
06.10.2019 15:00 Budućnost 2 : 0 Slavija
06.10.2019 15:30 Sloga 2 : 0 Slemen
06.10.2019 15:30 Palilulac 8 : 0 Jedinstvo
06.10.2019 14:30 Hajduk 0 : 1 Pudarci
06.10.2019 14:30 Umčari 4 : 1 Podunavac
06.10.2019 15:00 Proleter 1947 0 : 2 Skobalj
06.10.2019 15:00 OFK Slavija 0 : 3 Hajduk Veljko 1934
06.10.2019 15:00 Jezava 2 : 1 Budućnost
06.10.2019 15:00 Vrbovac 2 : 1 Zeppelin 026
06.10.2019 15:00 Landol 4 : 2 Petrijevac
06.10.2019 15:00 Drugovac 0 : 0 Badljevica
06.10.2019 15:00 7. Juli 7 : 0 Lunjevac
06.10.2019 15:00 Mladost 1948 3 : 1 Omladinac
06.10.2019 15:00 Karadjordje 9 : 2 Jasenica
06.10.2019 AF Đokić 1 : 8 Jedinstvo
06.10.2019 11:00 Crvena zvezda 5 : 0 Ratar
06.10.2019 11:00 Polet (V) 2 : 5 OFK Sloga
06.10.2019 15:00 Borac 0 : 1 Škriljac
06.10.2019 11:00 Polet (R) 0 : 1 Jastrebac
06.10.2019 Šumadija 3 : 2 Udarnik
06.10.2019 Glavaš 0 : 3 Beli Orlovi
06.10.2019 Palanka 1 : 2 Budućnost 1948
06.10.2019 15:00 Sloga 1948 0 : 3 Čegar 1946
06.10.2019 15:00 Jasenovik 2018 : Rujnik
06.10.2019 15:00 Durlan Siti : Spartak
06.10.2019 15:00 Supovac 1 : 1 Planinac 1933
06.10.2019 14:30 Kovačevac 1956 4 : 4 Selo Mladenovac
06.10.2019 14:30 Napredak 1 : 1 Dubona
06.10.2019 14:30 Borac 2 : 4 Sloga
06.10.2019 14:30 Markovac 2 : 1 Vlaška
06.10.2019 14:30 Ivanča 4 : 2 Omladinac
06.10.2019 15:30 Vreoci 2 : 1 BSK
06.10.2019 15:00 Dimitrije Tucović 4 : 1 OFK Radnički
06.10.2019 15:00 OFK Burovo 0 : 5 Sloga
06.10.2019 15:00 Bistrica 0 : 0 Mladi radnik
06.10.2019 15:00 Šumadinac 1 : 3 Borac
06.10.2019 15:00 Polet 1 : 3 Mladost
06.10.2019 12:30 Trešnjica 3 : 1 Knjaz
06.10.2019 15:30 Plavi Tok 4 : 0 Blagaja
06.10.2019 13:30 Duškovci 1 : 4 Napredak
06.10.2019 15:30 Dobrinjac 1 : 5 Glumač
06.10.2019 15:30 Gorobilje 0 : 3 Avijatičar Vranjani
06.10.2019 Stella Rossa 7 : 0 Takovski Ustanak
06.10.2019 Ozremica 2 : 1 Šumadija
06.10.2019 Šilopaj 2 : 6 Backovac Junajted
06.10.2019 Brezak 5 : 0 Jablanica
06.10.2019 Velereč 94 10 : 0 Omladinac
06.10.2019 11:00 Egeta 1 : 4 Mala Vrbica
06.10.2019 11:00 Koča Andjelković 2 : 2 Rtkovo
06.10.2019 15:30 Milutinovac 0 : 5 Kladušnica
06.10.2019 15:30 Pontes 8 : 1 Omladinac
06.10.2019 15:30 Jerma 1 : 2 Pobeda
06.10.2019 15:30 Lokomotiva 0 : 4 Sloboda
06.10.2019 11:00 Vrelo 1 : 1 Miloševo
06.10.2019 15:30 Rečka 0 : 3 OFK Sikole
06.10.2019 15:30 Mladost 4 : 0 OFK Tamnič
06.10.2019 15:30 Borac : Lovac
06.10.2019 11:00 Toplica 0 : 3 Taskovići
06.10.2019 15:00 Knežica : Klisura
06.10.2019 11:00 Mekiš 3 : 2 10. februar
06.10.2019 11:00 Marina Kutina 2 : 0 Grkinja
06.10.2019 10:00 Balajnac 1 : 10 Arbanasce
06.10.2019 10:00 Sloga 5 : 0 Lepaja 2018
06.10.2019 15:30 BSK 2014 1 : 1 Zgodačica
06.10.2019 15:30 Stara Čaršija 4 : 0 Omladinac
06.10.2019 15:30 Mladost 1925 3 : 0 Šumadija
06.10.2019 15:30 Sloga Obrva 5 : 2 Budućnost (S)
06.10.2019 11:00 Studen Vitez 5 : 2 Milakovac 2018
06.10.2019 15:30 Koštam Polje 6 : 0 Morava (M)
06.10.2019 15:30 Partizan (V) 2 : 4 Magnohrom
06.10.2019 15:00 ISK Izvor 2 : 2 Železničar
06.10.2019 15:00 BSK Buljane 3 : 0 Sloga
06.10.2019 15:00 Budućnost 0 : 0 Borac 1950
06.10.2019 15:00 Donja Mutnica 1 : 1 Popovac
06.10.2019 15:00 Razvitak 4 : 1 Omladinski
06.10.2019 15:00 Polet 7 : 1 Heroj
06.10.2019 11:00 Vukona 1 : 1 OFK Takovo
06.10.2019 11:00 Dokmir 0 : 2 Vrelo
06.10.2019 11:00 Jedinstvo (M) 0 : 6 Budućnost 1995
06.10.2019 11:00 Sloga (V) 3 : 4 Gunjevac
06.10.2019 11:00 Omladinac (K) 3 : 2 OFK Stublenica
06.10.2019 11:00 Kolubara (LP) 2 : 1 Murgaš 2012
06.10.2019 16:00 Jedinstvo (M) 1 : 7 Napredak
06.10.2019 16:00 Erdevik 2017 4 : 0 Borac
06.10.2019 16:00 OFK Bingula 1 : 1 Jedinstvo (Lj)
06.10.2019 16:00 OFK Bačinci 1 : 0 Graničar
06.10.2019 16:00 Sinđelić 1 : 1 Omladinac
06.10.2019 11:00 Polet 2 : 1 Skupljen 2013
06.10.2019 11:00 Jedinstvo 2014 1 : 1 Mladost 2013
06.10.2019 11:00 Petrovac 74 5 : 0 Belpos
06.10.2019 15:30 Sloga 1949 2 : 1 Hajduk
06.10.2019 11:00 Radnik 1 : 1 Mladost (O)
06.10.2019 11:00 Stojan Lazarac 3 : 0 Bair
06.10.2019 15:00 Kremenac 0 : 5 Bukorovac
06.10.2019 15:00 Partizan (C) 3 : 1 Hajduk 1936
06.10.2019 10:30 Jašunja 4 : 1 Veliko Trnjane
06.10.2019 11:00 Turekovac 2 : 1 Rudar 1973
06.10.2019 11:00 Padež 3 : 0 Lomnica
06.10.2019 11:00 Mladost 2015 0 : 0 Pepeljevac 1947
06.10.2019 15:00 Kruševica 3 : 4 Grkljane
06.10.2019 11:00 Dvorane 2 : 0 Vratare
06.10.2019 11:00 Mladost VPD 1 : 2 Dedina
06.10.2019 15:00 Dobra Voda 2 : 1 GFK Strelište
06.10.2019 15:00 Belica 5 : 1 Napredak
06.10.2019 15:00 Crni Vrh 4 : 0 Domaćin
06.10.2019 15:00 Dražmirovac 3 : 2 Omladinac
06.10.2019 15:00 Mladost (VK) 4 : 3 Kotešica
06.10.2019 15:00 Sloga Gorić 0 : 0 Bujačić
06.10.2019 11:00 Beloševac 3 : 0 Zadrugar
06.10.2019 15:00 Mali korak 2 : 2 OFK Povlen
06.10.2019 15:30 Dobrnje 6 : 0 Melnica
06.10.2019 15:30 Udarnik 2015 1 : 2 Napredak
06.10.2019 15:30 Borac 0 : 2 Soko
06.10.2019 Kupinovo 3 : 0 Lovac
06.10.2019 Sloven 0 : 1 Kameni
06.10.2019 Mladost 1935 0 : 3 Vitez
06.10.2019 11:00 OFK Varna 4 : 2 Jedinstvo
06.10.2019 11:00 Pocerina 5 : 0 Metlić
06.10.2019 11:00 Dumača 2 : 4 Mladost
06.10.2019 15:00 BSK 1931 4 : 1 Dunav
06.10.2019 15:00 Batovac 4 : 2 Morava 1932
06.10.2019 15:00 Sloga 1932 3 : 0 Proleter 1932
06.10.2019 15:00 Beli Orao 3 : 7 Sloga (D)
06.10.2019 15:00 Napredak (B) 1 : 0 Napredak 1934
06.10.2019 15:00 Zemljoradnik 1932 4 : 0 Metalac
06.10.2019 15:00 Pobeda 4 : 0 Sloga 1936
06.10.2019 15:30 POFK Letnjikovac 1 : 4 Roma-Odžino selo
06.10.2019 11:00 Partizan 5 : 2 Proleter
06.10.2019 11:00 Culjković 3 : 1 Napredak
06.10.2019 10:00 Maskar 4 : 1 Šumadinac
06.10.2019 10:00 Mladost 2 : 2 Kalipolje
06.10.2019 10:00 Budućnost MI 1 : 0 Krćevac 04
06.10.2019 11:00 Rudar 0 : 2 Galeb
06.10.2019 11:00 Mladost 1 : 1 Sava
06.10.2019 11:00 Borac BTG 3 : 4 OFK Letnjikovac 1983
06.10.2019 Borac : Jedinstvo (R)
06.10.2019 Fruškogorac 4 : 2 Jedinstvo (K)
06.10.2019 Jedinstvo (P) 1 : 0 Polet
06.10.2019 Planinac 10 : 0 Car Uroš
06.10.2019 27. Oktobar 1 : 7 Fruškogorac
06.10.2019 Borac 0 : 3 Sloga (M)
06.10.2019 Sloga (K) 0 : 6 Vojvodina
06.10.2019 15:30 Vinogradar 0 : 1 Vršac
06.10.2019 15:30 Omladinac 3 : 1 Hajduk
06.10.2019 15:30 Banat 2 : 3 Vitorul
06.10.2019 12:00 Gornji Lajkovac 13 : 3 Proleter
06.10.2019 15:00 Babajić 4 : 1 Kačer
06.10.2019 15:00 Tolić 1 : 6 Toplica
06.10.2019 11:00 BSK 1924 0 : 3 Napredak 1927
06.10.2019 11:00 Sloga 1945 3 : 1 Jedinstvo (S)
06.10.2019 15:00 Mladi Borac 6 : 0 Mirko Tomić
06.10.2019 15:00 Kumane 4 : 2 Ram
06.10.2019 15:00 Pek 5 : 1 Stiški Kurjak
06.10.2019 15:00 Sloga-Top 4 : 0 Dunavac 1929
06.10.2019 15:00 Sinđelić 5 : 1 Mladi Radnik
06.10.2019 15:00 Jasenovo 6 : 0 Resava
06.10.2019 Selanac 4 : 1 Čobanče
06.10.2019 Crnča 0 : 7 Azbukovica
06.10.2019 15:00 Gradac 4 : 2 Parcane
06.10.2019 15:00 OFK Orašje 1 : 0 Velika Morava
06.10.2019 10:00 Homoljac 1 : 4 Best Sige
06.10.2019 Borjak 2013 3 : 1 Beli Orlovi
06.10.2019 11:00 Stara Čaršija 4 : 0 Omladinac
06.10.2019 Stevka Božurevka : Mladost
06.10.2019 15:30 Mrčkovac 6 : 1 OFK Vinci
06.10.2019 15:30 Polet 0 : 2 Borac 2016
06.10.2019 Čestin 4 : 0 Kotlenik
06.10.2019 15:00 Ranilović 0 : 2 Misača
06.10.2019 15:00 Gorski Car 7 : 0 Tulež
06.10.2019 15:00 Oniks 4 : 2 Jagodina
06.10.2019 15:30 Mladost 2 : 2 Velež
06.10.2019 17:30 Borac 3 : 0 Željezničar
06.10.2019 14:00 OFK Titograd 0 : 1 Iskra
06.10.2019 14:30 Jezero 0 : 0 Bokelj
06.10.2019 14:30 Arsenal 0 : 1 Jedinstvo (BP)
06.10.2019 14:30 Mornar 1 : 0 Ibar
06.10.2019 14:30 Dečić 2 : 1 Otrant Olympic
06.10.2019 14:30 Drezga 0 : 4 Lovćen
06.10.2019 15:00 Manchester City 0 : 2 Wolverhampton
06.10.2019 15:00 Arsenal 1 : 0 Bournemouth
06.10.2019 15:00 Southampton 1 : 4 Chelsea
06.10.2019 17:30 Newcastle United 1 : 0 Manchester United
06.10.2019 21:00 Barcelona 4 : 0 Sevilla
06.10.2019 14:00 Celta de Vigo 1 : 0 Athletic Club
06.10.2019 12:00 Mallorca 2 : 0 Espanyol
06.10.2019 18:30 Real Sociedad 1 : 2 Getafe
06.10.2019 16:00 Real Valladolid 0 : 0 Atlético Madrid
06.10.2019 13:30 Borussia M'gladbach 5 : 1 Augsburg
06.10.2019 15:30 Wolfsburg 1 : 0 Union Berlin
06.10.2019 18:00 Eintracht 2 : 2 Werder Bremen
06.10.2019 15:00 Atalanta 3 : 1 Lecce
06.10.2019 15:00 Bologna 2 : 2 Lazio
06.10.2019 12:30 Fiorentina 1 : 0 Udinese
06.10.2019 20:45 Internazionale 1 : 2 Juventus
06.10.2019 15:00 Roma 1 : 1 Cagliari
06.10.2019 18:00 Torino 0 : 0 Napoli
06.10.2019 17:00 Rennes 0 : 1 Reims
06.10.2019 15:00 Lille 2 : 2 Nîmes
06.10.2019 21:00 Saint-Étienne 1 : 0 Olympique Lyonnais
06.10.2019 19:00 Kolubara 0 : 0 TSC
06.10.2019 15:00 Majdanpek 1 : 2 Rad
06.10.2019 15:30 Napredak Junior 2018 1 : 2 Crvena zvezda B 2018
06.10.2019 15:00 Požega 0 : 5 Slatke male
06.10.2019 13:00 Una Fortuna 1 : 0 Šabac
06.10.2019 15:30 Loznica 0 : 0 Karađorđe
06.10.2019 11:00 Crvena zvezda 7 : 0 Rad
06.10.2019 10:00 Radnički (Z) 3 : 1 OFK Vršac
06.10.2019 10:00 Dinamo 1945 1 : 1 Inđija
06.10.2019 10:00 Podrinje 0 : 2 Železničar
06.10.2019 10:00 Radnički (NP) 1 : 2 Index
06.10.2019 Timok 1919 : Real
06.10.2019 Jedinstvo (P) 0 : 1 Dinamo
06.10.2019 Radnički (P) 4 : 0 Topličanin
06.10.2019 Radnik 6 : 1 Moravac Orion
06.10.2019 Trstenik PPT : Sinđelić
06.10.2019 Bor 1919 1 : 0 Kopernikus Želežničar
06.10.2019 10:00 Kabel 1 : 3 RFK Novi Sad 1921
06.10.2019 12:00 Radnički 1912 2 : 2 Hajduk 1912
06.10.2019 11:00 AFK 0 : 5 Tavankut
06.10.2019 10:00 Tornjoš : Tisa
06.10.2019 10:00 Jedinstvo : Senta
06.10.2019 12:00 Sloga 33 6 : 1 Borac 1932
06.10.2019 11:00 Polet 1 : 6 RSK
06.10.2019 10:00 Brezovica 0 : 3 Šabac
06.10.2019 13:00 Savacijum 2 : 1 Mačva 1929
06.10.2019 11:00 Radnički Šabački 5 : 11 Mladost
06.10.2019 14:00 Real Niš 2 : 1 Zemun
06.10.2019 12:00 Spartak ŽK 0 : 2 RFK Grafičar
06.10.2019 14:00 Vojvodina 2 : 0 Radnički (N)
06.10.2019 11:45 Lokomotiva 1 : 4 Voždovac
06.10.2019 14:30 Radnički (NB) 2 : 0 Sinđelić
06.10.2019 16:30 Studenski grad 2 : 3 BSK 1925
06.10.2019 14:30 BSK Borča 7 : 1 Bežanija
06.10.2019 12:00 Petrika 5 : 1 OFK Bačka
06.10.2019 10:00 Borac 1 : 4 Proleter
06.10.2019 12:00 Radnički (S) 0 : 6 Hajduk 1912
06.10.2019 12:00 Radnički (Zr) 4 : 0 OFK Vršac
06.10.2019 12:00 Dinamo 1945 5 : 1 Inđija
06.10.2019 12:00 Podrinje 1 : 4 Železničar
06.10.2019 10:00 Partizan 9 : 0 Polet
06.10.2019 Sloga 5 : 1 Potporanj
06.10.2019 Coerver junior : Dobrica
06.10.2019 11:00 Proleter 2 : 2 Budućnost
06.10.2019 10:00 Njerš Ištvan 0 : 1 Bačka 1901
06.10.2019 13:30 Čantavir 1 : 8 Srbobran
06.10.2019 10:00 Radnički 1905 3 : 1 Preporod
06.10.2019 14:30 Crnokosa 2 : 1 Takovo
06.10.2019 10:00 Čačak 94 1 : 0 FAP
06.10.2019 10:00 Jadar 07 1 : 5 Sunrise
06.10.2019 12:00 Mačva 2 6 : 1 Rađevac
06.10.2019 12:00 Pčelinjo 4 : 0 Radnički (K)
06.10.2019 10:00 Jošanica 2 : 1 Kiker
06.10.2019 14:00 Sport Klub 99 3 : 2 Šumadija 1903
06.10.2019 13:00 Bubamara 1 : 5 Novi Pazar
06.10.2019 Radnički (O) 4 : 0 Internacional
06.10.2019 Teleoptik 0 : 5 Partizan
06.10.2019 Zemun 2 : 0 Voždovac
06.10.2019 10:00 Mladost (L) 6 : 0 Radnički (K)
06.10.2019 10:00 Kikinda 1909 0 : 3 Železničar
06.10.2019 12:00 Prof. Bolesnikov 5 : 1 Petar Puača
06.10.2019 13:00 Index 0 : 12 Vojvodina
06.10.2019 10:00 Radnički 1912 0 : 3 Kabel
06.10.2019 10:00 Arena Su 2 : 3 GDM 021
06.10.2019 10:00 Bečej 1918 0 : 0 CFK
06.10.2019 10:00 OFK Bačka 1 : 3 Spartak ŽK
06.10.2019 10:00 Crvenka 4 : 1 Radnički (S)
06.10.2019 12:00 Hajdučica 4 : 1 Ratar
06.10.2019 15:30 CFK 3 : 1 Radnički 1905
06.10.2019 10:00 Jedinstvo 0 : 17 Bačka
06.10.2019 09:00 AFK 2 : 4 Njerš Ištvan
06.10.2019 10:00 Sloga 3 : 3 Kevi
06.10.2019 11:00 Morava (M) 0 : 1 Mataruge
06.10.2019 11:00 Mineral 2015 : Sloga
06.10.2019 10:00 Apolon 4 : 2 Radnik
06.10.2019 10:00 Mačva 0 : 0 Budućnost-Krušik 2014
06.10.2019 10:00 Mačva 1929 7 : 0 Zadrugar
06.10.2019 10:00 Mladost 0 : 0 Metalac
06.10.2019 10:00 FAP 0 : 1 GFK Sloboda
06.10.2019 10:00 Borac 1926 0 : 2 Zlatibor
06.10.2019 10:00 OPK Rudar 1933 5 : 2 Sloga 33
06.10.2019 10:00 Petlić SD 2006 4 : 2 Plana
06.10.2019 12:00 Pazar Juniors B 3 : 1 Granit
06.10.2019 10:00 OFK Ras 4 : 5 Rudar
06.10.2019 00:00 Radnik 12 : 0 OFK Kosanica
06.10.2019 11:00 Lugina 6 : 2 Vučje
06.10.2019 00:00 Vlasina 3 : 0 Sloga
06.10.2019 00:00 Radnički (P) 2 : 0 Ternoci
06.10.2019 00:00 GFK Dubočica 7 : 0 OFK Topličanin
06.10.2019 10:00 Trudbenik 1 : 4 Karioke
06.10.2019 12:00 Vrčin 3 : 8 Šumadinac
06.10.2019 08:30 Šećeranac Ada 2 : 3 Kaluđerica
06.10.2019 13:00 Radnički 1923 10 : 0 Kraljica Marija
06.10.2019 12:00