XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 56 utakmica za dan
Petak, 25 Oktobar 2019

Fudbal

25.10.2019 13:30 Zemun : Metalac
25.10.2019 18:00 Čelik : Velež
25.10.2019 21:00 Southampton : Leicester City
25.10.2019 20:45 Verona : Sassuolo
25.10.2019 20:45 Nantes : Monaco

Košarka

25.10.2019 19:00 Žalgiris Kaunas : Lyon-Villeurbanne
25.10.2019 20:00 Alba Berlin : CSKA Moscow
25.10.2019 20:45 Milano : Fenerbahce
25.10.2019 21:00 Baskonia : Olympiacos
25.10.2019 Koper Primorska : Mornar
25.10.2019 Cedevita Olimpija : Partizan NIS
25.10.2019 FMP : Igokea
25.10.2019 Zadar : Cibona
25.10.2019 Crvena zvezda MTS : Mega Bemax
25.10.2019 Budućnost VOLI : Krka

Odbojka

25.10.2019 Jedinstvo (SP) : Crvena zvezda
25.10.2019 Spartak (Su) : Mladi radnik
25.10.2019 Niš : Novi Pazar
25.10.2019 Radnički : Vojvodina NS Seme
25.10.2019 Partizan : Ribnica
25.10.2019 Smederevo Carina : Klek Srbijašume
25.10.2019 Spartak (Lj) : Mladenovac
25.10.2019 Borac : VGSK
25.10.2019 VA-014 Bauwesen : Novi Sad Maneks
25.10.2019 Metalac Takovo : Železničar
25.10.2019 Banat : Užice
25.10.2019 Topličanin : Bavanište
25.10.2019 Borac : Futog
25.10.2019 Kosovska Mitrovica : Dubočica
25.10.2019 Loznica : Karađorđe
25.10.2019 TENT : Partizan
25.10.2019 Crvena zvezda : Beograd
25.10.2019 Železničar : Jedinstvo (SP)
25.10.2019 Klek-Zrenjanin : Ub
25.10.2019 Vizura : Spartak (Su)
25.10.2019 Smederevo : Takovo-Zvezda Helios
25.10.2019 Radnički (Bg) : Omladinac (NB)
25.10.2019 Srbijanka 014 : Roda
25.10.2019 Srem : Dinamo
25.10.2019 Vranje : Spartak (Lj)
25.10.2019 Novi Sad : Ruma
25.10.2019 Partizan 2 Crno Bele 011 : Valjevo
25.10.2019 Sterija : FOK
25.10.2019 Zlatibor : Jedinstvo (Ue)
25.10.2019 Inđija : Ivanjica

Rukomet

25.10.2019 20:00 Deronje : Partizan

Futsal

25.10.2019 Metalac Kolorado : Bečej
25.10.2019 Zufo : Smederevo
25.10.2019 Tisa : Sopot
25.10.2019 Konjarnik : Banjica
25.10.2019 RB : Ivanjica
25.10.2019 SAS : Radnički 2010
25.10.2019 Bor : Gurgusovac
25.10.2019 Babušnica 2011 : Progres
25.10.2019 Čaršija : Brđanka
25.10.2019 Temnić : Ozren
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu