XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 41 utakmica za dan
Petak, 18 Oktobar 2019

Fudbal

18.10.2019 20:00 Crvena zvezda : Rad
18.10.2019 18:00 Čukarički : Vojvodina
18.10.2019 18:00 Trayal : Smederevo 1924
18.10.2019 14:30 Mip Majdan : Dunav
18.10.2019 15:00 Bliznak-Medveđica : Budućnost (M)
18.10.2019 15:00 Zvezda : Pobeda 1953
18.10.2019 18:00 Sarajevo : Čelik
18.10.2019 20:30 Eintracht : Bayer Leverkusen
18.10.2019 20:45 Nice : PSG
18.10.2019 19:00 TSC : Čantavir

Košarka

18.10.2019 20:30 Olympiacos : Zenit Petersburg
18.10.2019 21:00 Barcelona : Alba Berlin
18.10.2019 21:00 Valencia : Anadolu Efes
18.10.2019 16:00 Mladost : Tamiš
18.10.2019 19:00 Crnokosa : Požarevac
18.10.2019 20:00 Jedinstvo (NB) : Star Beočin
18.10.2019 21:00 Žarkovo : Borac
18.10.2019 19:30 Morava : Bor RTB
18.10.2019 20:45 Osečina : Student 014
18.10.2019 19:00 Ivanjica : Sloga
18.10.2019 17:00 Smederevo : Kruševac
18.10.2019 19:00 Sloga (PM) : Zicer 2014
18.10.2019 20:00 Mega Bemax : Zadar
18.10.2019 18:00 Cibona : FMP
18.10.2019 19:45 021 : Novosadska ŽKA
18.10.2019 20:30 Svrljig : Student 2
18.10.2019 19:30 Karađorđevo : Srem

Odbojka

18.10.2019 19:00 Ribnica : Radnički
18.10.2019 17:00 Mladi radnik : Crvena zvezda
18.10.2019 19:00 Spartak (Su) : Klek-Zrenjanin
18.10.2019 18:00 Ub : Železničar

Rukomet

18.10.2019 19:00 Rudar : Šamot 65
18.10.2019 19:30 Apatin : Radnički
18.10.2019 20:00 Mladost : Metalac

Futsal

18.10.2019 20:00 Nova Pazova : Kalča
18.10.2019 19:00 Jastrebac : FON
18.10.2019 18:30 Crvena zvezda : Novi Pazar
18.10.2019 Ozren : Babušnica 2011
18.10.2019 Temnić : Čaršija
18.10.2019 Gurgusovac : Brđanka
18.10.2019 Progres : Bor
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu