XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 30 utakmica za dan
Sreda, 16 Oktobar 2019

Fudbal

16.10.2019 15:00 Partizan 9 : 1 OFK Vršac
16.10.2019 13:00 Real Niš 2 : 0 Apolon 4
16.10.2019 13:00 Spartak ŽK 4 : 0 Zemun
16.10.2019 11:00 Teleoptik 0 : 4 Rad
16.10.2019 11:00 Vojvodina 1 : 0 RFK Grafičar
16.10.2019 11:30 Čukarički 6 : 0 Mačva
16.10.2019 13:00 Kiker 1 : 1 Radnički (N)
16.10.2019 15:00 Srem 0 : 5 Inđija
16.10.2019 12:00 Takovo 2 : 2 Sloboda (Č)
16.10.2019 12:00 Prof. Bolesnikov 1 : 0 Index
16.10.2019 15:30 Spartak ŽK 7 : 0 Crvenka

Košarka

16.10.2019 18:30 Loznica 86 : 80 Čačak 94
16.10.2019 21:00 Viva : Barajevo Bambi
16.10.2019 17:30 Radan 101 : 52 Pusta Reka
16.10.2019 21:00 Vlasotince 76 : 64 Hisar
16.10.2019 18:00 Borac 96 : 62 Spars
16.10.2019 19:00 Sutjeska 73 : 70 OKK Sloboda
16.10.2019 19:00 Split 72 : 63 Lovćen 1947 Bemax
16.10.2019 18:00 Helios Suns 95 : 86 OKK Novi Pazar
16.10.2019 19:00 Široki 83 : 79 Dynamic VIP PAY
16.10.2019 18:30 Crvena zvezda 63 : 74 Beroe
16.10.2019 15:30 Partizan 1953 77 : 88 Kraljevo
16.10.2019 18:30 Montana 86 : 84 RMU Banovići

Rukomet

16.10.2019 19:30 Proleter 25 : 22 Dinamo
16.10.2019 18:00 Hercegovac 38 : 12 Mladost
16.10.2019 20:00 Spartak Moscow 36 : 32 Metaloplastika
16.10.2019 19:30 Mokra Gora : Topličanin
16.10.2019 17:00 Vranje 24 : 21 Bor - RTB 2

Vaterpolo

16.10.2019 19:30 Valis 6 : 14 NBG Vukovi
16.10.2019 20:30 Proleter 12 : 13 Banjica
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu