XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2019 17:00 TEK Sloga - BSK Borča 1:2
2 24.08.2019 16:30 OFK Mladenovac - TEK Sloga 0:1
3 01.09.2019 16:30 TEK Sloga - Radnički (NB) 1:1
4 07.09.2019 16:00 Lokomotiva - TEK Sloga 1:1
5 15.09.2019 16:00 TEK Sloga - Zvezdara 5:1
6 18.09.2019 16:00 Brodarac - TEK Sloga 1:2
7 29.09.2019 15:30 TEK Sloga - IMT 1:1
8 06.10.2019 14:30 Stepojevac Vaga - TEK Sloga 3:1
9 13.10.2019 14:30 TEK Sloga - Radnički (O) 0:0
10 19.10.2019 13:30 TEK Sloga - Teleoptik 2:1
11 26.10.2019 11:00 GSP Polet Dorćol - TEK Sloga 0:2
12 02.11.2019 13:30 TEK Sloga - OFK Beograd 1:1
13 10.11.2019 13:00 Crvena zvezda - TEK Sloga 2:0
14 17.11.2019 13:00 TEK Sloga - Sremčica 0:4
15 24.11.2019 13:00 Jedinstvo - TEK Sloga 4:1
16 BSK Borča - TEK Sloga
17 TEK Sloga - OFK Mladenovac
18 Radnički (NB) - TEK Sloga
19 TEK Sloga - Lokomotiva
20 Zvezdara - TEK Sloga
21 TEK Sloga - Brodarac
22 IMT - TEK Sloga
23 TEK Sloga - Stepojevac Vaga
24 Radnički (O) - TEK Sloga
25 10:00 Teleoptik - TEK Sloga
26 TEK Sloga - GSP Polet Dorćol
27 OFK Beograd - TEK Sloga
28 TEK Sloga - Crvena zvezda
29 Sremčica - TEK Sloga
30 TEK Sloga - Jedinstvo
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 IMT 15 10 4 1 34
2 OFK Beograd 15 7 5 3 26
3 Zvezdara 15 7 2 6 23
4 Radnički (NB) 15 6 5 4 23
5 BSK Borča 15 6 4 5 22
6 Brodarac 15 6 3 6 21
7 Radnički (O) 15 5 5 5 20
8 Jedinstvo 15 6 2 7 20
9 TEK Sloga 15 5 5 5 20
10 Teleoptik 15 5 4 6 19
11 Lokomotiva 15 5 4 6 19
12 GSP Polet Dorćol 15 5 3 7 18
13 Crvena zvezda 15 4 5 6 17
14 OFK Mladenovac 15 3 7 5 16
15 Sremčica 15 4 4 7 16
16 Stepojevac Vaga 15 3 4 8 13
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu