XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 715 utakmica za dan
Nedelja, 15 Septembar 2019

Fudbal

15.09.2019 19:00 TSC 0 : 0 Mačva
15.09.2019 19:00 Mladost 2 : 0 Spartak ŽK
15.09.2019 19:00 Kolubara 0 : 1 Dinamo
15.09.2019 16:30 RFK Grafičar 3 : 1 Radnički (P)
15.09.2019 16:30 Novi Pazar 2 : 1 Zemun
15.09.2019 15:30 RSK 3 : 1 Proleter Mihajlovac
15.09.2019 16:00 Borac 2 : 1 Hajduk 1912
15.09.2019 16:00 Železničar 1 : 0 Vojvodina 1928
15.09.2019 11:00 Car Konstantin 2 : 3 Moravac Orion
15.09.2019 16:00 Radan 2 : 0 SFS Borac
15.09.2019 16:00 Budućnost 0 : 0 OFK Sinđelić
15.09.2019 16:00 Rembas 3 : 0 Trstenik PPT
15.09.2019 16:00 Stepojevac Vaga 0 : 2 Brodarac
15.09.2019 16:00 TEK Sloga 5 : 1 Zvezdara
15.09.2019 16:00 OFK Beograd 1 : 1 OFK Mladenovac
15.09.2019 16:00 Crvena zvezda 1 : 1 BSK Borča
15.09.2019 16:00 Sremčica 2 : 2 Jedinstvo
15.09.2019 15:30 Morava 1 : 0 Sloboda
15.09.2019 15:30 Pomoravlje 4 : 0 Partizan 1945
15.09.2019 15:30 OFK Napredak 2 : 1 Rudar
15.09.2019 15:30 Petar Dobrnjac 3 : 0 Karađorđe
15.09.2019 15:30 Borac 1932 1 : 1 VGSK
15.09.2019 15:30 OFK Aranđelovac 1979 7 : 0 Polet
15.09.2019 15:30 Vrelo Sport 0 : 0 Železničar
15.09.2019 15:30 Brezovica 0 : 0 OFK Divci
15.09.2019 15:30 Drina 1 : 0 Borac
15.09.2019 15:30 Mladost (P) 0 : 2 Radnički Stobeks
15.09.2019 15:30 Novi Pazar 1928 3 : 2 Polet
15.09.2019 15:30 Šumadija 1 : 0 Vodojaža
15.09.2019 15:30 Korićani 2 : 0 Goč
15.09.2019 15:30 Apolon 2018 1 : 0 Real
15.09.2019 15:30 Zvečan 0 : 0 Radnik
15.09.2019 15:30 Polimlje 1 : 1 FAP
15.09.2019 11:00 Polet (Lj) 0 : 3 GFK Sloboda
15.09.2019 15:30 Sloga (S) 2 : 0 Zlatar
15.09.2019 15:30 Prijevor 4 : 1 Crnokosa
15.09.2019 11:00 Jedinstvo Putevi 3 : 3 Jasen
15.09.2019 16:00 Tisa 2 : 2 Bačka
15.09.2019 16:00 ČSK Pivara 2 : 1 OFK Mladost APA
15.09.2019 16:00 Mladost (T) 0 : 2 Mladost (BP)
15.09.2019 16:00 Tavankut 2 : 0 OFK Vrbas
15.09.2019 16:00 Bajša 2 : 2 Vojvodina
15.09.2019 16:00 Tekstilac 4 : 0 Radnički
15.09.2019 16:00 OFK Stari Grad 6 : 0 Crvenka
15.09.2019 16:00 Jadran 1 : 1 Jugović
15.09.2019 16:00 Sremac 0 : 1 Hajduk (D)
15.09.2019 16:00 Borac 0 : 0 Sloga (T)
15.09.2019 16:00 Podunavac 1 : 1 Jedinstvo (SP)
15.09.2019 16:00 Borac (St) 5 : 2 Crvena zvezda (VS)
15.09.2019 16:00 Jedinstvo (BK) 3 : 2 Sloboda
15.09.2019 16:00 Jastrebac 2 : 3 Pčinja
15.09.2019 16:00 Nebeski Andjeli 1 : 0 OFK Kosanica
15.09.2019 11:00 Akademija 10 1 : 2 Žitorađa
15.09.2019 16:00 Jablanica 8 : 2 Bobište
15.09.2019 16:00 Vranjska Banja 3 : 0 Čekmin
15.09.2019 11:00 Svetlost Badnjevac 1 : 1 Morava
15.09.2019 16:00 Kablovi 1 : 0 Jedinstvo (P)
15.09.2019 16:00 Hajduk Veljko 5 : 1 Lužnica
15.09.2019 16:00 OFK Slatina 4 : 2 Rtanj
15.09.2019 11:00 Tanasko Rajić 0 : 0 Bor 1919
15.09.2019 16:00 Majdanpek 1 : 3 OFK 019
15.09.2019 16:00 Juhor 0 : 4 Meševo
15.09.2019 16:00 Župa 1 : 0 Jastrebac
15.09.2019 16:00 Jedinstvo (M) 2 : 1 Levač
15.09.2019 16:00 OFK Lugomir 4 : 1 Mačkovac
15.09.2019 11:00 Radnički (S) 7 : 0 Jedinstvo 1936
15.09.2019 16:00 Bošnjane 2 : 1 Blagotin
15.09.2019 16:00 Morava 1 : 0 Rudar
15.09.2019 16:00 OFK Niš 0 : 4 Bukovik
15.09.2019 16:00 Orljane 2 : 2 Malošište
15.09.2019 16:00 Zemljoradnik 7 : 0 OFK Napredak 1929
15.09.2019 16:00 Naša krila 1936 1 : 0 Jedinstvo (GM)
15.09.2019 16:00 OFK Brzi Brod 3 : 5 Pukovac
15.09.2019 16:00 Vrtište 2 : 7 Moravica
15.09.2019 16:00 Mladost (M) 3 : 0 Svrljig
15.09.2019 16:00 Leštane 2 : 1 Budućnost
15.09.2019 10:00 Torlak 1 : 0 Prva Iskra
15.09.2019 16:00 Komgrap 1 : 3 Napredak
15.09.2019 16:00 Sirakovo 2 : 1 Omladinac (Š)
15.09.2019 16:00 Obilić 1 : 2 Borac (Ž)
15.09.2019 16:00 Železničar 5 : 0 Sloga (B)
15.09.2019 16:00 Rudar (Kr) 1 : 3 Rudar 2001
15.09.2019 16:00 Integral 4 : 1 Mlava (ML)
15.09.2019 16:00 Borac (K) 2 : 1 Budućnost (V)
15.09.2019 15:30 SASK 1 : 1 Sloga (L)
15.09.2019 15:30 Obilić 3 : 0 Železničar Kusadak
15.09.2019 15:30 Bresje Superior 1 : 4 Osipaonica
15.09.2019 15:30 Radnik 2 : 1 Mladi radnik 1940
15.09.2019 15:30 Pobeda 3 : 1 Jasenica 2017
15.09.2019 15:30 Omladinac 0 : 0 Cerovac 2013
15.09.2019 15:30 Podunavac 0 : 1 Sloga (M)
15.09.2019 15:30 Sovljak 0 : 2 ZSK
15.09.2019 15:30 Iskra 2 : 1 Dimitrije Tucović
15.09.2019 15:30 Trlić 6 : 2 Tvrdojevac
15.09.2019 15:30 Banjani 1 : 0 Tulari
15.09.2019 15:30 Kolubara 2 0 : 2 Radnik (Ub)
15.09.2019 15:30 Junior Novo Naselje 0 : 1 Rubribreza
15.09.2019 15:30 OFK Jabučje 1 : 0 OFK Osečina
15.09.2019 16:00 Sloga 4 : 1 Mladost (PP)
15.09.2019 16:00 Duško 2 : 0 Podrinje
15.09.2019 11:00 Vidojevica 1 : 0 Jedinstvo (ŠT)
15.09.2019 16:00 Mladi borac 3 : 2 Karađorđe
15.09.2019 16:00 Majur 2 : 3 Hajduk Stanko
15.09.2019 16:00 Cer 3 : 2 Drina
15.09.2019 16:00 Mladost (DD) 2 : 0 Milan Orlić
15.09.2019 16:00 Kraljevo Hajduk 4 : 0 Borac (V)
15.09.2019 16:00 Ibar 4 : 1 Granit
15.09.2019 11:00 Proleter 3 : 0 Tavnik
15.09.2019 16:00 Popovići Vrnjci 2 : 3 Mladi radnik 1925
15.09.2019 16:00 Napredak 0 : 2 Budućnost
15.09.2019 16:00 Karađorđe 0 : 1 Mataruge
15.09.2019 16:00 Ribnica 4 : 2 Gruža
15.09.2019 16:00 Jedinstvo (P) 3 : 0 Napredak
15.09.2019 16:00 Spartak 1 : 4 Omladinac (Z)
15.09.2019 16:00 Slatina 1 : 1 Ovčar
15.09.2019 16:00 Jedinstvo (GG) 4 : 2 Zadrugar
15.09.2019 16:00 Mladost (A) 3 : 1 Jedinstvo (K)
15.09.2019 16:00 Dedinje Junajted 1 : 0 Donja Vrbava
15.09.2019 16:00 Mladost (P) 1 : 3 Rudar
15.09.2019 16:00 Radnički 1918 3 : 2 Budućnost (M)
15.09.2019 16:00 Omladinac 1 : 3 Slavija
15.09.2019 16:00 Rusin 4 : 0 Vojvodina
15.09.2019 16:00 Maglić 1 : 3 Hercegovac
15.09.2019 16:00 Kulpin 1 : 5 Borac 46
15.09.2019 16:00 Preporod 4 : 3 Senta
15.09.2019 16:00 Iskra 1 : 2 Proleter (RS)
15.09.2019 16:00 Jadran 0 : 1 Obilić (NK)
15.09.2019 16:00 Sutjeska 2 : 2 Proleter (Nj)
15.09.2019 16:30 Donji Srem 2015 1 : 2 Ljukovo
15.09.2019 16:30 Donji Petrovci 0 : 0 Radnički
15.09.2019 16:30 Budućnost 2 : 2 Železničar
15.09.2019 16:30 Napredak 3 : 2 Borac (K)
15.09.2019 16:30 Hajduk (V) 3 : 0 Borac (M)
15.09.2019 16:30 PSK Putinci 4 : 0 LSK Laćarak
15.09.2019 16:30 Hajduk (B) 0 : 0 Rudar
15.09.2019 16:30 ŽSK 1 : 2 Šajkaš 1908
15.09.2019 16:30 Veternik 1 : 0 Slavija
15.09.2019 16:30 Tatra 7 : 1 Hajduk
15.09.2019 16:30 Bačka (B) 0 : 3 RFK Novi Sad 1921
15.09.2019 16:30 Bačka (Đ) 0 : 2 Fruškogorac
15.09.2019 16:30 OFK Sirig 3 : 2 OFK Futog
15.09.2019 10:00 Index 1 : 0 TSK
15.09.2019 16:30 Petrovaradin 0 : 2 Jedinstvo
15.09.2019 16:30 Lehel 3 : 0 Delija
15.09.2019 16:30 Jedinstvo 1 : 3 Vojvodina
15.09.2019 16:30 Rusanda 3 : 1 Tamiš
15.09.2019 16:30 Mladost (BD) 3 : 3 2. Oktobar
15.09.2019 16:30 Radnički 1911 2 : 17 Omladinac FAM
15.09.2019 16:30 Crvena zvezda 2 : 3 Potisje
15.09.2019 16:30 Borac 1 : 1 Polet
15.09.2019 16:00 Jugoslavija 2 : 4 Dolina
15.09.2019 16:00 Crvena zvezda 1 : 4 Jedinstvo (V)
15.09.2019 16:00 Partizan (G) 3 : 2 Potporanj
15.09.2019 16:00 Radnički (B) 4 : 2 Polet (Id)
15.09.2019 16:00 Budućnost (A) 5 : 1 Spartak 1911
15.09.2019 16:00 Hajdučica 1 : 2 Strela
15.09.2019 16:00 Jedinstvo 0 : 0 Vučje
15.09.2019 16:00 Mladost 1959 4 : 1 Real
15.09.2019 16:00 OFK Morava 4 : 2 Sloga
15.09.2019 16:00 BSK 4 : 0 Progres
15.09.2019 16:00 Mladi borac 2 : 3 Šumadija
15.09.2019 16:00 Moravac 4 : 2 Umac
15.09.2019 16:00 Polet 6 : 0 Kumarevo 65
15.09.2019 16:00 Železničar 4 : 0 Zloćudovo
15.09.2019 16:00 Blizna 3 : 1 Zlot
15.09.2019 16:00 Branik 3 : 0 Nemetali
15.09.2019 16:00 Urovica 2 : 4 Rudna Glava
15.09.2019 16:00 Polom 3 : 2 Poreč
15.09.2019 16:00 Omladinac 3 : 0 Osnić
15.09.2019 16:00 Graničar 4 : 1 Hajduk
15.09.2019 16:00 PRO Rudar 3 : 3 Rudar Vrška Čuka
15.09.2019 16:00 Trebič 3 : 5 Radnički 1946
15.09.2019 16:00 Sebečevac 6 : 1 Sloga (Ć)
15.09.2019 16:00 FUD 2 : 1 Mladost
15.09.2019 16:00 Trudbenik 2 : 2 Vinogradar
15.09.2019 16:00 Ribnik 0 : 4 Gradina
15.09.2019 16:00 Donji Kopaonik 2 : 2 Sloga (M)
15.09.2019 16:00 Šanac 3 : 1 Kupci
15.09.2019 16:00 Bratstvo 3 : 1 Juhor
15.09.2019 16:00 Javor 3 : 1 Partizan (M)
15.09.2019 16:00 Morava (KS) 2 : 0 Mladost (J)
15.09.2019 16:00 Moravac 2015 3 : 0 Dragocvet
15.09.2019 16:00 Hajduk 4 : 1 Mladost (K)
15.09.2019 16:00 Morava (R) 2 : 2 OFK Bratstvo
15.09.2019 16:00 Resavac 0 : 2 Kolare
15.09.2019 16:00 Napredak (D) 3 : 0 OFK Batinac
15.09.2019 16:00 Orlovi 6 : 1 Mladost (D)
15.09.2019 16:00 Posavina 3 : 1 Rojkovac
15.09.2019 16:00 OFK Borac 1 : 4 Omladinac
15.09.2019 16:00 Strelac 0 : 2 Mladost
15.09.2019 10:00 Borac (L) 2 : 0 Budućnost
15.09.2019 10:00 Radnički 7 : 0 Barajevo
15.09.2019 16:00 OFK Zabrežje 1 : 1 Lisović
15.09.2019 16:00 Boleč 3 : 2 Dunavac
15.09.2019 16:00 Zaklopača 2 : 4 Kosmajac
15.09.2019 16:00 Kaluđerica 1969 0 : 1 Vinča
15.09.2019 16:00 Šepšin 1 : 3 Šumadija 1962
15.09.2019 16:00 Velika Krsna 0 : 2 Kosmaj
15.09.2019 16:00 Zuce 2019 1 : 0 Rabrovac
15.09.2019 11:00 Ropočevo 3 : 4 OFK Student
15.09.2019 16:00 Rasovača 3 : 0 Pobeda
15.09.2019 16:00 Naisus 1977 4 : 2 OFK Rutevac 1908
15.09.2019 16:00 Doljevac 5 : 3 Palilula
15.09.2019 16:00 Elid 1 : 1 Padina
15.09.2019 16:00 Mladost (B) 1 : 2 Radnički 1924
15.09.2019 16:00 Rudar Alpos 2 : 0 Radnički 1947
15.09.2019 16:00 Moravac (Č) 3 : 2 Sloga
15.09.2019 15:30 ŽSK 1 : 2 Vinča
15.09.2019 15:30 Lokomotiva 4 : 3 Borac
15.09.2019 15:30 Banja 3 : 2 Plaskovac
15.09.2019 15:30 Omladinac (DR) 2 : 0 Marjan
15.09.2019 15:30 BSK 1 : 0 Šumadinac (S)
15.09.2019 15:30 Jasenica 1 : 2 Mladost MG
15.09.2019 15:30 Trnava 2 : 0 Prvi srpski ustanak
15.09.2019 15:30 Sloga 4 : 0 Šumadinac (N)
15.09.2019 16:00 Spartak 2 : 1 Padež
15.09.2019 16:00 Sloga 2 : 2 Mladost
15.09.2019 16:00 Željuša 7 : 0 Zadrugar
15.09.2019 16:00 Gnjilan 3 : 1 Senjak
15.09.2019 11:00 Ariljska rampa 3 : 0 Bakionica
15.09.2019 15:30 Perućac 4 : 0 Lazarica
15.09.2019 15:30 Višesava 3 : 0 Jedinstvo
15.09.2019 15:30 Kotroman 1 : 4 Savinac
15.09.2019 15:30 Polet 2 : 1 Čajetina
15.09.2019 15:30 Ježevica 0 : 3 Sečica
15.09.2019 15:30 Omladinac 1 : 1 Prvi partizan
15.09.2019 16:00 Sinđelić 2012 2 : 4 Borac (P)
15.09.2019 16:00 Posavac Tišma 1 : 0 011
15.09.2019 16:00 Šumadinac 1 : 0 PKB Kovilovo
15.09.2019 16:00 Poštar Zvezdara 1 : 0 Srem
15.09.2019 11:00 Hajduk 3 : 0 Balkan Mirijevo
15.09.2019 16:00 Šumadija 1934 3 : 1 Mladost (P)
15.09.2019 16:00 Pobeda 1926 1 : 1 Sloboda (G)
15.09.2019 16:00 Zastava 0 : 5 Borac (D)
15.09.2019 16:00 OFK Bagremar 0 : 2 Kolonija
15.09.2019 16:00 Kutlovo 4 : 1 Šumadinac KG
15.09.2019 16:00 Srbija 5 : 3 Maršić
15.09.2019 16:00 Mladost (DK) 5 : 0 Aluminjum
15.09.2019 16:00 Stevan Nešticki 1 : 2 Morava
15.09.2019 16:00 Delijski Vis 4 : 0 Proleter
15.09.2019 16:00 Omladinac 4 : 0 Crvena zastava
15.09.2019 16:00 Vulkan 1963 3 : 2 Sloboda
15.09.2019 16:00 Mladost (L) 1 : 1 Palilulac
15.09.2019 16:00 Radnički 1936 2 : 1 Čegar 2013
15.09.2019 15:30 Vihor 2 : 2 Lugina
15.09.2019 15:30 FSU Južna pruga 2 : 2 Pavlovac
15.09.2019 15:30 Trešnjevka : Čelik
15.09.2019 15:30 BSK Bujanovac : Levosoje
15.09.2019 15:30 Mineralac 1 : 10 OFK Alakince
15.09.2019 15:30 OFK Senjak 2 : 1 Žabari
15.09.2019 11:00 Stari drugari 6 : 1 Rakac Stave
15.09.2019 11:00 Mladost 2 : 1 Popadić
15.09.2019 11:00 Joks Junajted 5 : 2 Lukavac
15.09.2019 11:00 Dračić 2018 6 : 0 Ribnikar
15.09.2019 11:00 Jadar 2013 1 : 5 Milenko Pavlović
15.09.2019 15:30 Komanice 0 : 1 Rajac
15.09.2019 11:00 Polet 2 : 1 Tešnjar
15.09.2019 15:30 Čučuge 4 : 1 Strmovo 1968
15.09.2019 15:30 Joševa 2 : 0 Kolubara (J)
15.09.2019 15:30 Polet (DL) 5 : 0 Kalenić
15.09.2019 15:30 Šarbane 2 : 0 Pambukovica
15.09.2019 15:30 Mladost (V) 5 : 0 Rudar 1945
15.09.2019 15:30 OFK Paljuvi 0 : 3 Polet (T)
15.09.2019 16:00 Stubal 0 : 3 Jedinstvo 2017
15.09.2019 16:00 Jedinstvo (G) 3 : 3 Mlada krila
15.09.2019 16:00 Borac (A) 1 : 1 Progorelica
15.09.2019 16:00 Lazac 3 : 1 Mladost 1981
15.09.2019 11:00 Miločajac 2 : 2 Jovo Kursula
15.09.2019 16:00 Mineral 2015 3 : 2 Jedinstvo (D)
15.09.2019 00:00 Zadrugar 5 : 1 Mladost
15.09.2019 00:00 Lipar 3 : 0 Polet
15.09.2019 00:00 Aleksa Šantić 1 : 1 Partizan
15.09.2019 00:00 OFK Odžaci 0 : 5 Stanišić 1920
15.09.2019 00:00 Dunav 1 : 5 Hajduk
15.09.2019 00:00 Jedinstvo 0 : 3 Omladinac
15.09.2019 10:00 Fruška Gora 4 : 0 Jednota
15.09.2019 16:30 Sloga (Č) 1 : 6 Obilić 1993
15.09.2019 16:30 Fruškogorac 3 : 2 BSK
15.09.2019 16:30 Graničar 1924 4 : 0 Sloboda
15.09.2019 16:30 OFK Bikić 1 : 1 Sloga (V)
15.09.2019 16:30 Sremac 6 : 2 OFK Zeka Buljubaša
15.09.2019 16:30 Obilić 3 : 1 Proleter
15.09.2019 16:30 Miletić 2 : 1 Moskva
15.09.2019 16:30 Jedinstvo (G) 2 : 1 Čenej
15.09.2019 16:30 Susek 4 : 0 Hajduk
15.09.2019 16:30 Titel 10 : 1 Sloga
15.09.2019 16:30 Bilećanin 6 : 3 Tisa 1933
15.09.2019 16:30 Jedinstvo 2014 2 : 3 Zadrugar
15.09.2019 16:30 Zlatica 1 : 3 Naftagas
15.09.2019 16:30 ASK 6 : 1 OFK Stajićevo
15.09.2019 16:30 Mladost 1 : 2 MSK
15.09.2019 16:00 Borac (VS) 6 : 3 Borac (VG)
15.09.2019 16:00 Vulturul 4 : 1 Banat (D)
15.09.2019 16:00 Karaš (K) 2 : 2 Karaš (J)
15.09.2019 16:00 Polet 2 : 3 Banat (I)
15.09.2019 16:00 Partizan (K) 3 : 4 Dunav
15.09.2019 16:00 Vojvodina (CC) 1 : 1 Ševac
15.09.2019 11:00 Gradac 3 : 1 Todorovce
15.09.2019 16:00 Mladost (B) 3 : 1 Milanovo
15.09.2019 16:00 Marjan MB 1 : 5 Plantaža
15.09.2019 16:00 Sloboda 2 : 3 Bratstvo
15.09.2019 11:00 Lemind 1953 1 : 1 Donja Lomnica
15.09.2019 16:00 Sloga (D) 1 : 0 14. Oktobar
15.09.2019 16:00 Borac 1 : 1 Polet 57
15.09.2019 16:00 Poljoprivrednik 0 : 2 Garevina
15.09.2019 16:00 Velika Drenova 2 : 0 Mladost
15.09.2019 16:00 Sloga (L) 2 : 3 Rubin
15.09.2019 16:00 Budućnost 2 : 1 Napredak (Sv)
15.09.2019 16:00 Istok 63 1 : 1 Mladost (S)
15.09.2019 16:00 15. Avgust 1950 1 : 2 Šumadija
15.09.2019 16:00 OFK Juhor 2016 1 : 0 Napredak (St)
15.09.2019 16:00 Sloga 4 : 0 Mladost
15.09.2019 16:00 Ursule 0 : 2 Sloboda
15.09.2019 16:00 Vinorača 0 : 1 Kupinovac
15.09.2019 16:00 Mladost 2 : 1 Šantarovac
15.09.2019 16:00 GFK Tabane 2 : 1 Šumadinac
15.09.2019 11:00 Borac 0 : 1 Jedinstvo
15.09.2019 16:30 Belo Polje 2 : 1 Rvati
15.09.2019 11:00 Sloga 1 : 3 Trstenica
15.09.2019 16:30 Proleter 2 : 4 Krtinska
15.09.2019 16:30 Ljubinić 2 : 0 Crvena Zastava
15.09.2019 11:00 Pobednik 1 : 3 Skela
15.09.2019 16:30 Partizan 1 : 3 Polet
15.09.2019 16:00 Beljina 4 : 1 Rušanj
15.09.2019 16:00 Vranić 7 : 1 OFK Guncati
15.09.2019 16:00 Umka 1 : 3 DIF
15.09.2019 11:00 Mladi proleter 4 : 1 Šećeranac Ada
15.09.2019 18:00 Sparta Železnik 1 : 3 Velika Moštanica
15.09.2019 11:00 13. maj 0 : 2 Novi Beograd
15.09.2019 10:00 Rekreativo 011 2 : 4 BUSK
15.09.2019 16:30 Napredak 0 : 0 Srem
15.09.2019 16:30 Polet 1 : 1 Dunav
15.09.2019 16:30 Šumar 2 : 1 Sremac Deč
15.09.2019 16:30 Krušedol 0 : 1 Sremac (Dob)
15.09.2019 16:30 Mladost 2 : 0 OFK Brestač
15.09.2019 16:30 Radnički 2 : 3 ČSK
15.09.2019 16:30 Graničar 1 : 0 Hrtkovci
15.09.2019 16:00 Tromedja 2 : 0 Tisa
15.09.2019 16:00 Šampion 2 : 1 Hajduk
15.09.2019 16:00 Slavija 1 : 4 AFK
15.09.2019 16:00 Bačka 0 : 2 Horgoš 1911
15.09.2019 16:00 Graničar 2 : 1 Čoka
15.09.2019 16:00 Jadran 2 : 0 Jedinstvo
15.09.2019 16:00 Zadrugar 1 : 1 Omladinac (BO)
15.09.2019 16:00 Premijer 0 : 0 Milicionar
15.09.2019 16:00 Budućnost 1929 (ZM) 2 : 2 Budućnost (DO)
15.09.2019 16:00 Napredak 3 : 0 Sloboda
15.09.2019 16:00 Omladinac 2013 (SL) 1 : 0 Cer
15.09.2019 16:00 Lipolist 1 : 0 Torpedo 1924
15.09.2019 15:30 Stojnik 2 : 2 Popović
15.09.2019 15:30 Vis 1 : 3 Djurinci
15.09.2019 13:00 Mladost G. 1 : 1 Sibnica
15.09.2019 15:30 Nemenikuće 2 : 3 Vojvoda
15.09.2019 13:00 Rudar 2012 0 : 2 Mladost M.I.
15.09.2019 16:00 Prva Iskra 1 : 3 Rudar
15.09.2019 11:00 Jezero 2 : 2 Jedinstvo (MZ)
15.09.2019 16:00 Hajduk 2 : 3 Sloga
15.09.2019 16:00 Jadar 1961 1 : 1 Gučevo 1929
15.09.2019 16:00 Borac 3 : 2 Antimon
15.09.2019 16:00 Pričinović 2 : 4 Mrovska
15.09.2019 16:00 Radnički 0 : 4 Šipurske livade
15.09.2019 16:00 Trešnjevka 7 : 2 Vojvoda Stepa Stepanović
15.09.2019 16:00 PSK 5 : 0 Rankovac
15.09.2019 16:00 Dobrava 2 : 0 Vlašić
15.09.2019 16:00 OFK Jelen 1 : 4 Sloga
15.09.2019 16:00 PKB (PS) 3 : 0 OFK Crvenka
15.09.2019 16:00 Lepušnica 0 : 2 Siti Sport Klub
15.09.2019 16:00 Pionir 3 : 0 Pinosava
15.09.2019 16:00 Palilulac 6 : 0 Sveti Stefan
15.09.2019 16:00 Resnik 0 : 3 Poštar 1930
15.09.2019 16:00 Proleter 2 : 1 Mladost
15.09.2019 16:00 Soko 0 : 0 Naša Zvezda
15.09.2019 16:00 Sloga 1 : 3 Bačka
15.09.2019 16:00 Bački Hajduk 0 : 0 Borac
15.09.2019 16:00 Neštin 0 : 5 Budućnost
15.09.2019 15:30 Karađorđe 2013 (Viš) 1 : 4 Partizan (BB)
15.09.2019 15:30 Kruševica 1980 0 : 4 Badnjevac
15.09.2019 15:30 Napredak (MK) : Udarnik
15.09.2019 15:30 Mladost (R) 2 : 2 Jedinstvo (O)
15.09.2019 16:00 Jedinstvo (K) 3 : 0 Bata Bulić
15.09.2019 16:00 Mladost (R) 2 : 0 Sloga 1952
15.09.2019 16:00 Omladinac (B) 2 : 3 Zadrugar 1947
15.09.2019 16:00 Radnički (K) 2 : 3 Manastirica
15.09.2019 16:00 Krilaš 1 : 2 Napredak 1936
15.09.2019 16:00 Napredak (P) 3 : 0 Stig 1955
15.09.2019 16:00 Žika Marković Uča 1 : 1 Dizel
15.09.2019 16:00 Sloga (M) 3 : 2 Mlava (B)
15.09.2019 16:00 Mladost (B) 4 : 4 Vihor
15.09.2019 16:00 Barič 6 : 2 Desine
15.09.2019 16:00 Baštovan 2015 2 : 1 Ljubičevo
15.09.2019 15:30 Brezovac 2 : 0 B 2000
15.09.2019 11:00 Trešnjevica 3 : 2 Kopljari
15.09.2019 15:30 Mladi rudar 2 : 2 Sloga
15.09.2019 15:30 Vrbica 0 : 1 Šamot
15.09.2019 15:30 Borac 1 : 2 Budućnost
15.09.2019 11:00 Prijatelji 2 : 1 Rakova
15.09.2019 16:00 Morava 3 : 0 Čačak 94
15.09.2019 16:00 Budućnost 5 : 1 Gavrilo Princip
15.09.2019 16:00 Malba 0 : 4 Vujan
15.09.2019 16:00 Kej 3 : 1 Planinac
15.09.2019 16:00 Mršinci 4 : 0 Lugovi
15.09.2019 16:00 Košutnjak 2 : 1 Vinogradi DB
15.09.2019 16:00 Ćava 1 : 3 Bratstvo 1975
15.09.2019 16:00 OFK Žeželj 2 : 1 Dobrača
15.09.2019 16:00 21. oktobar 1 : 1 Jadran
15.09.2019 16:00 Sloga Lužnice 2016 2 : 2 Slavija
15.09.2019 16:30 Žednik 7 : 1 Solid
15.09.2019 16:30 OFK Mala Bosna 2015 0 : 3 Hajduk
15.09.2019 16:30 Udarnik Višnjevac 0 : 1 Lokomotiva
15.09.2019 16:30 Vinogradar 2 : 3 Elektrovojvodina
15.09.2019 16:30 Palić 2 : 3 Bikovo
15.09.2019 16:00 Unirea 0 : 1 Mundial
15.09.2019 16:00 Glogonj 3 : 0 Slavia
15.09.2019 16:00 Vojvodina (C) 0 : 1 Tempo
15.09.2019 16:00 Vojlovica 2018 0 : 2 Omladinac 1927
15.09.2019 16:00 Pobeda 1 : 4 Jedinstvo Stević
15.09.2019 16:00 Omladinac 2 : 1 Mladost
15.09.2019 16:00 Stari Tamiš 2 : 0 BSK
15.09.2019 16:00 Borac 1 : 6 Dolovo
15.09.2019 16:00 Kapidžija 2 : 7 Bukovica
15.09.2019 16:00 Zdravinje 3 : 2 Globoder
15.09.2019 16:00 Rasina 1 : 5 Mudrakovac
15.09.2019 11:00 Modrica 0 : 0 Parunovac
15.09.2019 11:00 Čarapan 1 : 10 Konjuh
15.09.2019 16:30 Budućnost 1 : 2 Tomislavci
15.09.2019 16:30 Slavija 0 : 5 Mladost Radost
15.09.2019 16:30 Mladost (R) 5 : 1 Jedinstvo
15.09.2019 16:00 Podunavac 3 : 1 Umčari
15.09.2019 16:00 Vrbovac 8 : 0 OFK Slavija
15.09.2019 16:00 Budućnost 3 : 1 Stari Hrast 2018
15.09.2019 16:00 Drugovac 3 : 3 Landol
15.09.2019 16:00 7. Juli 0 : 0 Petlić SD 026
15.09.2019 16:00 Lunjevac 3 : 2 Petrijevac
15.09.2019 00:00 Karadjordje 1 : 5 Mladost 1948
15.09.2019 AF Đokić : Omladinac
15.09.2019 Jedinstvo 3 : 0 Jasenica
15.09.2019 16:00 Ratar 2 : 3 Borac
15.09.2019 11:00 Polet (R) 5 : 1 Vukašinovac
15.09.2019 11:00 Škriljac 2 : 0 Rutevac
15.09.2019 11:00 Tempo 2 : 11 Crvena zvezda
15.09.2019 16:00 Čegar 1946 7 : 0 Durlan Siti
15.09.2019 16:00 Supovac 3 : 1 Jasenovik 2018
15.09.2019 16:00 Planinac 1933 1 : 2 Sloga 1948
15.09.2019 16:00 Spartak 7 : 2 Rujnik
15.09.2019 16:00 Selo Mladenovac 2 : 9 Markovac
15.09.2019 16:00 Ivanča 1 : 0 Borac
15.09.2019 16:00 Omladinac 2 : 3 Napredak
15.09.2019 16:00 Vlaška 5 : 0 Kovačevac 1956
15.09.2019 16:00 Sloga 1 : 7 Dubona
15.09.2019 16:30 OFK Burovo 0 : 9 Vreoci
15.09.2019 16:30 Sloga 3 : 2 Sloboda
15.09.2019 16:30 OFK Radnički 1 : 1 Mladi Borac
15.09.2019 16:30 Polet 2 : 0 Šumadinac
15.09.2019 16:30 Mladost 1 : 0 Bistrica
15.09.2019 16:30 20. Oktobar 0 : 2 Borac
15.09.2019 14:30 Knjaz 3 : 0 Dobrinjac
15.09.2019 16:30 Gorobilje 0 : 1 Duškovci
15.09.2019 14:30 Avijatičar Vranjani 3 : 1 Plavi Tok
15.09.2019 16:30 Glumač 0 : 2 Trešnjica
15.09.2019 14:30 Napredak 4 : 1 Blagaja
15.09.2019 16:30 Takovski Ustanak 0 : 4 Brezak
15.09.2019 16:30 Velereč 94 2 : 0 Šilopaj
15.09.2019 16:30 Omladinac 1 : 2 Ozremica
15.09.2019 16:30 Jablanica 4 : 0 Stella Rossa
15.09.2019 16:30 Backovac Junajted 1 : 1 Šumadija
15.09.2019 11:00 Egeta 2 : 0 Pontes
15.09.2019 16:00 Lokomotiva 2 : 0 Koča Andjelković
15.09.2019 16:00 Mala Vrbica 8 : 0 Omladinac
15.09.2019 11:00 Rtkovo 1 : 2 Kladušnica
15.09.2019 16:00 Pobeda 2 : 1 Mladost
15.09.2019 16:00 Veliki Suvodol 0 : 5 Lokomotiva
15.09.2019 16:00 Mekiš : Toplica
15.09.2019 11:00 Marina Kutina 4 : 2 Knežica
15.09.2019 16:00 Grkinja : Taskovići
15.09.2019 16:00 10. februar : Klisura
15.09.2019 16:00 Koštam Polje 3 : 0 BSK 2014
15.09.2019 16:00 Partizan (V) 1 : 2 Studen Vitez
15.09.2019 16:00 Magnohrom 0 : 0 Sloga Obrva
15.09.2019 16:00 Morava (M) 0 : 4 Mladost 1925
15.09.2019 16:00 Šumadija 0 : 5 Omladinac
15.09.2019 16:30 Železničar 1 : 1 Radnik
15.09.2019 16:30 Polet 4 : 1 Razvitak
15.09.2019 16:30 Heroj 0 : 1 Donja Mutnica
15.09.2019 16:30 Jedinstvo 5 : 1 Budućnost
15.09.2019 16:30 Omladinski 1 : 0 BSK Buljane
15.09.2019 11:00 Kolubara (LP) 2 : 1 Sloga (V)
15.09.2019 11:00 Murgaš 2012 3 : 0 Jedinstvo (M)
15.09.2019 11:00 OFK Stublenica 0 : 0 Dokmir
15.09.2019 11:00 Gunjevac 3 : 1 Vukona
15.09.2019 11:00 Budućnost 1995 4 : 3 Brgule
15.09.2019 16:30 OFK Bačinci 3 : 0 Jedinstvo (M)
15.09.2019 16:30 Sinđelić 2 : 0 OFK Bingula
15.09.2019 16:30 Omladinac 0 : 0 Erdevik 2017
15.09.2019 16:30 Graničar 3 : 0 Napredak
15.09.2019 16:30 Jedinstvo (Lj) 5 : 1 Borac
15.09.2019 11:00 Sloga 1949 1 : 2 Jedinstvo 2014
15.09.2019 11:00 Hajduk 5 : 0 Dragojevac
15.09.2019 11:00 Mladost 2013 0 : 3 Polet
15.09.2019 11:00 Verko 7 : 0 Mladost (Z)
15.09.2019 16:00 Torpedo 3 : 3 Skupljen 2013
15.09.2019 11:00 Stojan Lazarac 1 : 4 Napredak (U)
15.09.2019 11:00 Bair 1 : 3 OFK Napredak 1933
15.09.2019 11:00 Mladost (O) 1 : 1 Mladost (MM)
15.09.2019 16:00 Bukorovac 1 : 2 Partizan (C)
15.09.2019 11:00 Seljak (C) 3 : 1 Kremenac
15.09.2019 11:00 FSU Borac 2018 0 : 1 Gornje Sinkovce
15.09.2019 11:00 Turekovac 6 : 0 Radnik 2013
15.09.2019 11:00 Rudar 1973 : Veternica
15.09.2019 16:00 Polet 1 : 3 Dvorane
15.09.2019 11:00 Mladost VPD 3 : 0 Kruševica
15.09.2019 16:00 Dedina 3 : 2 Mladost 2015
15.09.2019 16:00 Grkljane 1 : 3 Zmajevac
15.09.2019 16:00 Dražmirovac 2 : 4 Dobra Voda
15.09.2019 16:00 Mladi radnik 0 : 2 Belica
15.09.2019 16:00 Omladinac 2 : 3 OFK Dragoševac
15.09.2019 16:00 Napredak 1 : 0 Mladost
15.09.2019 15:30 Mali korak 4 : 0 Sloga Gorić
15.09.2019 15:30 OFK Povlen 1 : 0 Mladost (VK)
15.09.2019 15:30 Zadrugar 0 : 4 Omladinac
15.09.2019 15:30 Bujačić 2 : 2 Kotešica
15.09.2019 16:30 Borac 7 : 0 Rudar 1947
15.09.2019 16:30 BSK 1 : 0 Dobrnje
15.09.2019 Mladost 1935 0 : 3 Kupinovo
15.09.2019 Vitez 0 : 0 Hajduk 1932
15.09.2019 Kameni 4 : 0 Lovac
15.09.2019 11:00 Dumača 4 : 4 Pocerina
15.09.2019 11:00 Mladost 7 : 1 Jedinstvo
15.09.2019 11:00 Zablaće 5 : 0 Metlić
15.09.2019 16:00 Sopot 4 : 3 Mip Majdan
15.09.2019 16:00 Sloga 1932 2 : 4 Napredak
15.09.2019 16:00 Proleter 1932 0 : 4 BSK
15.09.2019 16:00 Moravac 1933 0 : 3 Dunavac
15.09.2019 16:00 Morava 1932 5 : 1 Dunav
15.09.2019 16:00 Pobeda 0 : 2 Napredak
15.09.2019 16:00 Sloga 0 : 2 Beli Orao
15.09.2019 16:00 Metalac 2 : 2 Vojvoda Milenko
15.09.2019 16:00 Napredak 4 : 1 Sloga
15.09.2019 11:00 Culjković 8 : 2 POFK Letnjikovac
15.09.2019 11:00 Napredak 3 : 1 Sloga
15.09.2019 11:00 Proleter 1 : 2 Petlovača
15.09.2019 11:00 Roma-Odžino selo 3 : 1 Metaloplastika
15.09.2019 10:00 Budućnost MI 2 : 0 Maskar
15.09.2019 10:00 Gornja Trnava 1938 1 : 4 Mladost
15.09.2019 10:00 Krćevac 04 2 : 1 Šumadinac
15.09.2019 10:00 Jarmenovci 0 : 0 Kalipolje
15.09.2019 11:00 Borac BTG 1 : 2 Mladost
15.09.2019 11:00 Korman 2 : 3 Sava
15.09.2019 16:30 Jedinstvo (P) 5 : 0 Borac
15.09.2019 16:30 Polet : Graničar
15.09.2019 16:30 Jedinstvo (K) 4 : 3 Jedinstvo (R)
15.09.2019 Sloga (K) : 27. Oktobar
15.09.2019 16:30 Vojvodina 2 : 3 Planinac
15.09.2019 16:00 Pobeda 3 : 0 Hajduk
15.09.2019 16:00 Vinogradar 1 : 2 Vitorul
15.09.2019 16:00 Omladinac 3 : 1 Banat
15.09.2019 15:30 Tolić 1 : 2 Gornji Lajkovac
15.09.2019 12:30 Toplica 6 : 3 Borac
15.09.2019 15:30 Kačer 18 : 0 Proleter
15.09.2019 16:00 Jadar 1 : 2 Mladost (G)
15.09.2019 16:00 Jelav 3 : 0 Granit
15.09.2019 16:00 Sloga 2 : 1 Mladost (B)
15.09.2019 16:00 Mladost (DB) 3 : 2 TE Gučevo
15.09.2019 11:00 Sloga 1945 0 : 2 Stig (MC)
15.09.2019 11:00 Jedinstvo (S) 1 : 0 Napredak 1927
15.09.2019 Čobanče 4 : 2 Selanac
15.09.2019 Azbukovica 11 : 2 Crnča
15.09.2019 16:00 Gradac : Temnić 1924 - 2
15.09.2019 16:00 OFK Orašje 3 : 1 Kiseljak
15.09.2019 16:00 Velika Morava 4 : 2 Parcane
15.09.2019 15:30 Ratkovac 2 : 1 Sloga
15.09.2019 15:30 Proleter 5 : 0 Nepričava
15.09.2019 10:00 Homoljac 0 : 2 Mladost (K)
15.09.2019 10:00 Best Sige 3 : 4 Selište
15.09.2019 10:00 Sloga (J) 3 : 1 Bliznak-Medveđica
15.09.2019 10:00 Vukovac 98 3 : 2 Vrelo 1971
15.09.2019 12:00 Stara Čaršija 5 : 0 Borjak 2013
15.09.2019 12:00 Stevka Božurevka 3 : 5 Beli Orlovi
15.09.2019 12:00 Mladost 4 : 2 Omladinac
15.09.2019 19:30 Široki Brijeg 1 : 3 Tuzla Siti
15.09.2019 19:30 Sarajevo 2 : 0 Zvijezda 09
15.09.2019 15:30 Mornar 1 : 0 Bokelj
15.09.2019 15:30 Arsenal 3 : 3 Dečić
15.09.2019 15:30 Jezero 1 : 2 Drezga
15.09.2019 15:30 Jedinstvo (BP) 0 : 0 Lovćen
15.09.2019 15:30 Ibar 1 : 2 Otrant Olympic
15.09.2019 15:00 Bournemouth 3 : 1 Everton
15.09.2019 17:30 Watford 2 : 2 Arsenal
15.09.2019 14:00 Deportivo Alavés 0 : 1 Sevilla
15.09.2019 21:00 Real Betis 1 : 1 Getafe
15.09.2019 14:00 Celta de Vigo 0 : 2 Granada
15.09.2019 12:00 Eibar 1 : 2 Espanyol
15.09.2019 00:00 Leganés 0 : 3 Villarreal
15.09.2019 00:00 Real Madrid 3 : 2 Levante
15.09.2019 00:00 Real Sociedad 2 : 0 Atlético Madrid
15.09.2019 18:30 Real Valladolid 1 : 1 Osasuna
15.09.2019 15:30 Hoffenheim 0 : 3 Freiburg
15.09.2019 18:00 Paderborn 1 : 5 Schalke 04
15.09.2019 15:00 Brescia 3 : 4 Bologna
15.09.2019 12:30 Genoa 1 : 2 Atalanta
15.09.2019 20:45 Verona 0 : 1 Milan
15.09.2019 15:00 Parma 1 : 3 Cagliari
15.09.2019 18:00 Roma 4 : 2 Sassuolo
15.09.2019 15:00 SPAL 2 : 1 Lazio
15.09.2019 15:00 Nantes 1 : 0 Reims
15.09.2019 21:00 Monaco 3 : 4 Olympique Marseille
15.09.2019 14:00 Crvena zvezda 1 : 0 Radnički 1923
15.09.2019 16:00 Vojvodina 0 : 7 Spartak
15.09.2019 16:00 TSC 4 : 0 Radnički 2012
15.09.2019 16:30 Napredak Junior 2018 7 : 0 Mačva
15.09.2019 16:30 ŽGFK Lavice Dubočica 1 : 2 Kolubara
15.09.2019 13:00 Una Fortuna 3 : 0 Požega
15.09.2019 11:00 Šabac 2 : 1 Jedinstvo
15.09.2019 11:00 Vojvodina 0 : 1 Partizan
15.09.2019 12:00 Voždovac 0 : 0 Brodarac
15.09.2019 10:00 Podrinje 0 : 4 Radnički (Z)
15.09.2019 10:00 Radnički (NP) 2 : 2 Petar Puača
15.09.2019 10:00 Radnički (SM) 3 : 1 OFK Vršac
15.09.2019 13:00 Topličanin 1 : 8 Jagodina Tabane
15.09.2019 10:00 Radnički 1912 3 : 3 Spartak ŽK
15.09.2019 10:00 Bačka 1901 7 : 1 Tekstilac
15.09.2019 10:00 Hajduk 1912 0 : 0 Kabel
15.09.2019 10:00 Proleter (NS) 1 : 3 TSC
15.09.2019 10:00 OFK Bačka 0 : 1 RFK Novi Sad 1921
15.09.2019 11:00 Petar Dobrnjac 1 : 9 Sušica
15.09.2019 11:00 Mladi radnik 1926 5 : 0 Morava
15.09.2019 Radnički (NB) 3 : 1 Zemun
15.09.2019 BSK 1925 3 : 1 Studentski Grad
15.09.2019 BSK Borča 0 : 0 Sinđelić
15.09.2019 13:00 Vojvodina 1 : 0 Partizan
15.09.2019 16:00 Zemun 1 : 3 Brodarac
15.09.2019 09:30 BSK Borča 3 : 1 IMT
15.09.2019 09:00 BSK 1925 0 : 3 Radnički (NB)
15.09.2019 12:00 Internacional 5 : 3 OFK Beograd
15.09.2019 15:00 Timok 1919 1 : 1 Radnik
15.09.2019 11:00 Timočanin 0 : 2 GFK Dubočic
15.09.2019 12:00 Radnički (S) 0 : 8 Spartak ŽK
15.09.2019 12:00 Bačka 1901 0 : 2 Petrika
15.09.2019 12:00 Hajduk 1912 1 : 1 Kabel
15.09.2019 12:00 Proleter 3 : 1 TSC
15.09.2019 12:00 OFK Bačka 1 : 3 RFK Novi Sad 1921
15.09.2019 12:00 Podrinje 2 : 1 Radnički (Zr)
15.09.2019 12:00 Radnički (SM) 2 : 2 OFK Vršac
15.09.2019 00:00 Polet 0 : 15 Coerver junior
15.09.2019 Proleter : Karaš
15.09.2019 Budućnost 3 : 2 Sloga
15.09.2019 00:00 Dobrica 2 : 10 Partizan
15.09.2019 Jedinstvo 2 : 1 Potporanj
15.09.2019 12:30 Preporod 0 : 5 AFK
15.09.2019 Čačak 94 1 : 1 Crnokosa
15.09.2019 FAP 0 : 1 Sloga
15.09.2019 Zlatibor 0 : 1 Jedinstvo Putevi
15.09.2019 Takovo 0 : 3 Jošanica
15.09.2019 Sloga (BB) 1 : 2 Polet (Lj)
15.09.2019 Zlatar 1 : 2 BIP
15.09.2019 13:00 Bubamara 0 : 0 Jošanica
15.09.2019 11:00 Novi Pazar 4 : 1 Kosmet
15.09.2019 11:00 Šumadija 1903 1 : 4 Bane 1931
15.09.2019 11:00 Apolon 4 1 : 2 Kiker
15.09.2019 13:00 Radnički 1923 0 : 1 Apolon 2018
15.09.2019 10:00 Kikinda 1909 0 : 5 Voja Gačić
15.09.2019 10:00 Radnički (Z) 6 : 2 Proleter 2006
15.09.2019 10:00 Radnički (K) 4 : 0 ŽAK
15.09.2019 10:00 Jedinstvo (SP) 1 : 0 Inđija
15.09.2019 10:00 Petrika 5 : 0 Index
15.09.2019 10:00 Crvenka 0 : 8 TSC
15.09.2019 10:00 Spartak ŽK 8 : 0 Arena Su
15.09.2019 10:00 ODR 8 : 3 Radnički 1912
15.09.2019 10:00 CFK 1 : 0 GDM 021
15.09.2019 10:00 Tavankut 1 : 16 TSC
15.09.2019 10:30 Preporod 0 : 7 Spartak '07
15.09.2019 11:00 Spartak '06 9 : 0 Bajša
15.09.2019 10:00 Bačka 2 : 0 Sloga
15.09.2019 10:00 Kevi 4 : 6 Njerš Ištvan
15.09.2019 10:00 Kraljevo Hajduk 0 : 5 Mineral 2015
15.09.2019 10:00 Apolon 10 : 0 Morava (M)
15.09.2019 09:00 Sloga 10 : 1 Mataruge
15.09.2019 10:00 Borac 1926 7 : 2 Takovo
15.09.2019 12:00 Zlatibor 5 : 1 Mladost
15.09.2019 10:00 Sloga (BB) 4 : 1 Kinder
15.09.2019 11:00 GFK Sloboda 0 : 3 Gaučosi
15.09.2019 10:00 Pomoravlje 1946 1 : 3 Soko 2015
15.09.2019 10:00 AF Duljaj 9 : 0 Železničar
15.09.2019 10:00 RSK 6 : 0 Šumadija
15.09.2019 10:00 Bačinac 1 : 1 Cepelin 026
15.09.2019 10:00 Karađorđe 5 : 0 Vašarište
15.09.2019 09:00 Zvezda B 1 : 4 Zemun
15.09.2019 12:00 Bečej 1918 0 : 4 Arena SU
15.09.2019 10:00 Subotica '08 2 : 2 AFK
15.09.2019 09:30 Spartak 3 : 2 Subotica '07
15.09.2019 09:30 Vinogradar 6 : 1 Radnički 1905
15.09.2019 10:00 OFK Borac 0 : 3 Stepojevac Vaga
15.09.2019 10:00 Šumadija 0 : 10 Srećno stopalo
15.09.2019 10:00 Budućnost Krušik 1 0 : 2 Radnički
15.09.2019 10:00 Omladinac : Železničar
15.09.2019 10:00 OFK Osečina : Vojvode
15.09.2019 10:00 Jedinstvo : Budućnost Krušik 2
15.09.2019 10:00 Tešnjar 0 : 5 Senjak 2
15.09.2019 10:45 Kolubara 1 4 : 0 Kalimero
15.09.2019 09:15 Turbina 1 : 6 Akademija fudbala
15.09.2019 10:00 Sloboda 0 : 4 Omladinac
15.09.2019 08:30 ŽFK Borac 2 : 0 Napredak
15.09.2019 11:30 TEK Sloga 1 : 5 Železničar
15.09.2019 11:30 Kolubara 2 1 : 1 Šumadija
15.09.2019 10:00 Akademija fudbala 1 4 : 2 Akademija fudbala 2
15.09.2019 10:45 Real 2 9 : 0 Kalimero 2
15.09.2019 08:30 Mladost (Č) 3 : 1 Mladost (C)
15.09.2019 09:15 Omladinac 9 : 0 Kalimero 2
15.09.2019 08:30 Trijumf : Gardoš 2
15.09.2019 13:30 Vrčin