XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 358 utakmica za dan
Nedelja, 29 Mart 2020

Fudbal

29.03.2020 15:30 RSK : Jošanica
29.03.2020 15:30 Železničar : Bečej 1918
29.03.2020 15:30 Borac : Dunav
29.03.2020 16:00 Rembas : Moravac Orion
29.03.2020 16:00 Budućnost : Trstenik PPT
29.03.2020 16:00 Radan : Jedinstvo
29.03.2020 11:00 Car Konstantin : SFS Borac
29.03.2020 15:30 Sremčica : Radnički (O)
29.03.2020 15:30 Crvena zvezda : Jedinstvo
29.03.2020 15:30 TEK Sloga : Lokomotiva
29.03.2020 15:30 Stepojevac Vaga : Zvezdara
29.03.2020 15:30 Zvižd : Sloboda
29.03.2020 15:30 Partizan 1945 : Sloga 1924
29.03.2020 15:30 Udarnik : Morava
29.03.2020 15:30 Rudar : Pomoravlje
29.03.2020 15:30 Polet : Petar Dobrnjac
29.03.2020 15:30 OFK Aranđelovac 1979 : Borac 1932
29.03.2020 15:30 Železničar : Spartak
29.03.2020 15:30 Sloga : Vrelo Sport
29.03.2020 15:30 OFK Divci : Ribnica
29.03.2020 15:30 Rađevac : Brezovica
29.03.2020 15:30 Radnički Stobeks : Drina
29.03.2020 15:30 Polet : Vodojaža
29.03.2020 15:30 OFK Ras : Šumadija
29.03.2020 15:30 Real : Korićani
29.03.2020 15:30 Radnik : Apolon 2018
29.03.2020 15:30 Budućnost : Šumadija 1903
29.03.2020 15:30 Bane 1931 : Zvečan
29.03.2020 15:30 Zlatar : Polimlje
29.03.2020 15:30 Polet (T) : Polet (Lj)
29.03.2020 15:30 Sloboda (Č) : Sloga (BB)
29.03.2020 15:30 Lunjevica : Prijevor
29.03.2020 15:30 Jasen : Sevojno
29.03.2020 11:00 Jedinstvo Putevi : Budućnost
29.03.2020 15:30 Tavankut : Vojvodina
29.03.2020 15:30 Mladost (T) : OFK Vrbas
29.03.2020 15:30 Tisa : OFK Mladost APA
29.03.2020 15:00 Podunavac : Podrinje
29.03.2020 15:00 Borac : Radnički (NP)
29.03.2020 15:00 Sremac : Sloga (T)
29.03.2020 15:00 Jadran : Sloga (E)
29.03.2020 15:30 Jedinstvo (BK) : Banat (Č)
29.03.2020 15:30 Borac (St) : ŽAK
29.03.2020 11:00 Svetlost Badnjevac : Sloga
29.03.2020 16:00 Vranjska Banja : Pusta Reka
29.03.2020 16:00 Jablanica : Čekmin
29.03.2020 16:00 Akademija 10 : Bobište
29.03.2020 16:00 Jastrebac : OFK Kosanica
29.03.2020 16:00 Jedinstvo (GS) : Pčinja
29.03.2020 16:00 Majdanpek : Jedinstvo (P)
29.03.2020 11:00 Tanasko Rajić : Brodoremont
29.03.2020 16:00 OFK Slatina : Bor 1919
29.03.2020 16:00 Hajduk Veljko : Rajko Mitić
29.03.2020 16:00 Kablovi : Timok 1919
29.03.2020 16:00 Bošnjane : Meševo
29.03.2020 11:00 Radnički (S) : Blagotin
29.03.2020 16:00 OFK Lugomir : Jedinstvo 1936
29.03.2020 16:00 Jedinstvo (M) : Mačkovac
29.03.2020 16:00 Župa : Levač
29.03.2020 16:00 Juhor : Sloga
29.03.2020 16:00 Mladost (M) : Rudar
29.03.2020 16:00 Vrtište : Svrljig
29.03.2020 16:00 OFK Brzi Brod : Moravica
29.03.2020 16:00 Naša krila 1936 : Pukovac
29.03.2020 16:00 Zemljoradnik : Jedinstvo (GM)
29.03.2020 16:00 Orljane : OFK Napredak 1929
29.03.2020 16:00 OFK Niš : Malošište
29.03.2020 15:30 Komgrap : Mladost
29.03.2020 15:30 BSK 1926 : Napredak
29.03.2020 10:00 Torlak : Vrčin
29.03.2020 15:30 Leštane : BSK Batajnica
29.03.2020 15:30 Sirakovo : Borac (K)
29.03.2020 15:30 Integral : Napredak Simićevo
29.03.2020 15:30 Rudar (Kr) : Budućnost (V)
29.03.2020 15:30 Železničar : Mlava (ML)
29.03.2020 15:30 Obilić : Sloga (L)
29.03.2020 15:30 Omladinac (Š) : Rudar 2001
29.03.2020 15:30 Borac (Ž) : Sloga (B)
29.03.2020 15:30 ZSK : Dimitrije Tucović
29.03.2020 15:30 Pepeljevac : Iskra
29.03.2020 15:30 Tulari : Trlić
29.03.2020 15:30 OFK Osečina : Kolubara 2
29.03.2020 15:30 OFK Jabučje : Junior Novo Naselje
29.03.2020 15:30 Mladost (DD) : Mladost (PP)
29.03.2020 15:30 Cer : Milan Orlić
29.03.2020 15:30 Majur : Drina
29.03.2020 15:30 Mladi borac : Hajduk Stanko
29.03.2020 11:00 Vidojevica : Karađorđe
29.03.2020 15:30 Duško : Jedinstvo 1924 (VL)
29.03.2020 15:30 Sloga : Podrinje
29.03.2020 15:30 Kraljevo Hajduk : Karađorđe
29.03.2020 15:30 Napredak : Ribnica
29.03.2020 15:30 Popovići Vrnjci : Gruža
29.03.2020 11:00 Proleter : Mataruge
29.03.2020 15:30 Ibar : Budućnost
29.03.2020 15:30 Borac (V) : Tavnik
29.03.2020 15:30 Kulpin : Budućnost (M)
29.03.2020 15:30 ŽAK : Budućnost (P)
29.03.2020 15:30 Maglić : Polet
29.03.2020 15:30 Rusin : Hercegovac
29.03.2020 15:30 Kordun : Vojvodina
29.03.2020 15:30 Omladinac : BSK
29.03.2020 15:30 Radnički 1918 : Slavija
29.03.2020 16:30 Preporod : Sutjeska
29.03.2020 16:30 Jadran : Proleter (Nj)
29.03.2020 16:30 Iskra : Njegoš
29.03.2020 16:30 Senta : Obilić (Z)
29.03.2020 15:30 Hajduk (B) : Mitros
29.03.2020 15:30 PSK Putinci : Rudar
29.03.2020 15:30 Hajduk (V) : LSK Laćarak
29.03.2020 15:30 Napredak : Borac (M)
29.03.2020 15:30 Budućnost : Borac (K)
29.03.2020 15:30 Donji Petrovci : Železničar
29.03.2020 15:30 Donji Srem 2015 : Radnički
29.03.2020 16:30 Šajkaš 1908 : Omladinac
29.03.2020 16:30 Hajduk : ŽSK
29.03.2020 16:30 Fruškogorac : Tatra
29.03.2020 16:30 TSK : Bačka (Đ)
29.03.2020 16:30 Jedinstvo : OFK Sirig
29.03.2020 16:30 Petrovaradin : Index
29.03.2020 15:30 Borac : Delija
29.03.2020 15:30 Mladost (L) : Polet
29.03.2020 15:30 Crvena zvezda : OFK Klek
29.03.2020 15:30 Radnički 1911 : Potisje
29.03.2020 15:30 Mladost (BD) : Omladinac FAM
29.03.2020 15:30 Rusanda : 2. Oktobar
29.03.2020 15:30 Jedinstvo : Tamiš
29.03.2020 15:30 Lehel : Vojvodina
29.03.2020 16:00 Hajdučica : Sloga (BNS)
29.03.2020 16:00 Budućnost (A) : Strela
29.03.2020 16:00 Radnički (B) : Spartak 1911
29.03.2020 16:00 Partizan (G) : Polet (Id)
29.03.2020 16:00 Crvena zvezda : Potporanj
29.03.2020 16:00 Jugoslavija : Partizan (U)
29.03.2020 11:00 Ključ : Polet
29.03.2020 Nemetali : BSK
29.03.2020 Radnički : Branik
29.03.2020 Polom : Urovica
29.03.2020 16:00 PRO Rudar : Osnić
29.03.2020 16:00 Sloga (M) : Radnički 1946
29.03.2020 16:00 OFK Rtanj : Rudar Vrška Čuka
29.03.2020 16:00 Omladinac : Kosovo
29.03.2020 16:00 Žabare : Sloga (Ć)
29.03.2020 16:00 Šanac : Čitluk
29.03.2020 16:00 Donji Kopaonik : 13. April
29.03.2020 16:00 Ribnik : Sloga (M)
29.03.2020 16:00 Trudbenik : Gradina
29.03.2020 16:00 FUD : Vinogradar
29.03.2020 16:00 Sebečevac : Mladost
29.03.2020 16:00 Partizan (M) : Bratstvo
29.03.2020 16:00 Mladost (J) : Juhor
29.03.2020 16:00 Dragocvet : Javor
29.03.2020 16:00 Mladost (K) : Morava (KS)
29.03.2020 16:00 OFK Bratstvo : Moravac 2015
29.03.2020 16:00 OFK Batinac : Morava (R)
29.03.2020 16:00 Mladost (D) : Resavac
29.03.2020 11:00 Orlovi : Napredak (D)
29.03.2020 15:30 Sinđelić 2012 : Hajduk
29.03.2020 15:30 Poštar Zvezdara : Balkan Mirijevo
29.03.2020 15:30 Šumadinac : Institut
29.03.2020 15:30 Posavac Tišma : PKB Kovilovo
29.03.2020 15:30 Borac (P) : Heroj Polet
29.03.2020 15:30 Posavina : OFK Zabrežje
29.03.2020 10:00 Radnički : Lisović
29.03.2020 15:30 Zvezda : Barajevo
29.03.2020 10:00 Borac (L) : Duboko
29.03.2020 15:30 Strelac : Budućnost
29.03.2020 15:30 OFK Borac : Mladost
29.03.2020 15:30 Rojkovac : Omladinac
29.03.2020 15:30 Velika Krsna : Rabrovac
29.03.2020 15:30 Šepšin : Kosmaj
29.03.2020 15:30 Kaluđerica 1969 : Šumadija 1962
29.03.2020 15:30 Zaklopača : Vinča
29.03.2020 15:30 Dunavac : Kosmajac
29.03.2020 16:00 Pobeda : Rasovača
29.03.2020 16:00 OFK Rutevac 1908 : Naisus 1977
29.03.2020 11:00 Palilula : Doljevac
29.03.2020 11:00 Padina : Elid
29.03.2020 16:00 Radnički 1924 : Mladost (B)
29.03.2020 16:00 Radnički 1947 : Rudar Alpos
29.03.2020 16:00 Sloga : Moravac (Č)
29.03.2020 15:30 ŽSK : Sloga
29.03.2020 15:30 Trnava : Šumadinac (N)
29.03.2020 15:30 Jasenica : Prvi srpski ustanak
29.03.2020 15:30 BSK : Mladost MG
29.03.2020 15:30 Omladinac (DR) : Šumadinac (S)
29.03.2020 15:30 Banja : Marjan
29.03.2020 15:30 Lokomotiva : Plaskovac
29.03.2020 15:30 Vinča : Borac
29.03.2020 15:00 Kutlovo : Maršić
29.03.2020 15:00 OFK Bagremar : Šumadinac KG
29.03.2020 15:00 Zastava : Kolonija
29.03.2020 15:00 Pobeda 1926 : Borac (D)
29.03.2020 15:00 Šumadija 1934 : Sloboda (G)
29.03.2020 15:00 Jedinstvo (P) : Mladost (P)
29.03.2020 11:00 Polet : Žabari
29.03.2020 15:30 Komanice : Tešnjar
29.03.2020 11:00 Jadar 2013 : Rajac
29.03.2020 11:00 Dračić 2018 : Milenko Pavlović
29.03.2020 11:00 Joks Junajted : Ribnikar
29.03.2020 11:00 Mladost : Lukavac
29.03.2020 11:00 Stari drugari : Popadić
29.03.2020 15:30 OFK Senjak : Rakac Stave
29.03.2020 15:30 Kalenić : Čučuge
29.03.2020 15:30 Pambukovica : Joševa
29.03.2020 15:30 Zvizdar 2012 : Polet (DL)
29.03.2020 15:30 Polet (T) : Crvena Jabuka
29.03.2020 15:30 OFK Paljuvi : Mladost (V)
29.03.2020 15:30 Jovo Kursula : Stubal
29.03.2020 15:30 Jedinstvo (D) : Jedinstvo (G)
29.03.2020 15:30 Mineral 2015 : Borac (A)
29.03.2020 11:00 Miločajac : Lazac
29.03.2020 15:30 Mladost : Polet
29.03.2020 15:30 Kula : Zadrugar
29.03.2020 15:30 Terekveš : Borac
29.03.2020 15:30 Stanišić 1920 : Aleksa Šantić
29.03.2020 15:30 Hajduk : Lider
29.03.2020 15:30 Omladinac : OFK Odžaci
29.03.2020 15:30 Jedinstvo : Dunav
29.03.2020 10:00 Fruška Gora : Sremac
29.03.2020 15:30 OFK Bikić : OFK Zeka Buljubaša
29.03.2020 15:30 Graničar 1924 : Sloga (V)
29.03.2020 15:30 Fruškogorac : Trgovački
29.03.2020 15:30 Sloga (Č) : BSK
29.03.2020 16:00 Banat (D) : Borac (VS)
29.03.2020 16:00 Ratar : Borac (VG)
29.03.2020 16:00 Karaš (J) : Vulturul
29.03.2020 16:00 Ševac : Polet
29.03.2020 16:00 Vojvodina (CC) : Partizan (K)
29.03.2020 16:00 Kamenorezac 76 : 14. Oktobar
29.03.2020 16:00 Sloga (L) : Omladinac
29.03.2020 16:00 Borac : Vinogradar
29.03.2020 16:00 Sloga (D) : Kopaonik
29.03.2020 16:00 GFK Tabane : Mladost
29.03.2020 16:00 Mladost : Jedinstvo
29.03.2020 16:00 Budućnost : Šantarovac
29.03.2020 16:00 Vinorača : Partizan
29.03.2020 16:00 Ursule : Kupinovac
29.03.2020 16:00 Jedinstvo : Rvati
29.03.2020 11:00 Trstenica : Borac
29.03.2020 16:00 Skela : Proleter
29.03.2020 11:00 Polet : Ljubinić
29.03.2020 16:00 Partizan : Pobednik
29.03.2020 11:00 Mladi proleter : DIF
29.03.2020 15:30 Umka : Velika Moštanica
29.03.2020 10:00 Rekreativo 011 : Šećeranac Ada
29.03.2020 15:30 Zmaj 1953 : Novi Beograd
29.03.2020 11:00 13. maj : Busije
29.03.2020 16:30 Tisa : Hajduk
29.03.2020 16:30 Horgoš 1911 : Potisje
29.03.2020 16:30 Čoka : Slavija
29.03.2020 16:30 Jedinstvo : Bačka
29.03.2020 16:30 Jadran : Graničar
29.03.2020 15:30 Zadrugar : Lipolist
29.03.2020 15:30 Omladinac 2013 (SL) : Torpedo 1924
29.03.2020 15:30 Napredak : Cer
29.03.2020 15:30 Budućnost 1929 (ZM) : Sloboda
29.03.2020 15:30 Premijer : Budućnost (DO)
29.03.2020 15:30 Omladinac (BO) : Gorki
29.03.2020 15:30 Velika Reka : Borac
29.03.2020 15:30 Jadar 1961 : Antimon
29.03.2020 15:30 Jedinstvo (ZA) : Gučevo 1929
29.03.2020 15:30 Hajduk : Studenac
29.03.2020 15:30 Jezero : Sloga
29.03.2020 15:30 Prva Iskra : Jedinstvo (MZ)
29.03.2020 15:30 7. Juli : Rudar
29.03.2020 15:30 Pričinović : OFK Jelen
29.03.2020 15:30 Dobrava : Cerić
29.03.2020 15:30 PSK : Vlašić
29.03.2020 15:30 Trešnjevka : Rankovac
29.03.2020 15:30 Mrovska : Šipurske livade
29.03.2020 15:30 PKB (PS) : Resnik
29.03.2020 15:30 Palilulac : Poštar 1930
29.03.2020 15:30 Pionir : Sveti Stefan
29.03.2020 15:30 Lepušnica : Boka Seniors
29.03.2020 15:30 OFK Crvenka : Siti Sport Klub
29.03.2020 14:30 Sloga 1952 : Jedinstvo (K)
29.03.2020 14:30 Zadrugar 1947 : Bata Bulić
29.03.2020 14:30 Manastirica : Mladost (R)
29.03.2020 14:30 Borac (V) : Omladinac (B)
29.03.2020 14:30 Napredak 1936 : Radnički (K)
29.03.2020 15:30 Dizel : Napredak (P)
29.03.2020 15:30 Mlava (B) : Stig 1955
29.03.2020 15:30 Vihor : Žika Marković Uča
29.03.2020 15:30 Desine : Mladost (B)
29.03.2020 15:30 Ljubičevo : Žitkovica 2017
29.03.2020 15:30 Baštovan 2015 : Barič
29.03.2020 15:30 Borac : B 2000
29.03.2020 15:30 Vrbica : Budućnost
29.03.2020 15:30 Venčani : Radoje Domanović
29.03.2020 15:30 Mladi rudar : Mladost
29.03.2020 15:30 Trešnjevica : Sloga
29.03.2020 15:30 Brezovac : Kopljari
29.03.2020 15:00 Bratstvo 1975 : Divostin
29.03.2020 15:00 Dobrača : Košutnjak
29.03.2020 15:00 Jadran : Ćava
29.03.2020 15:00 Slavija : OFK Žeželj
29.03.2020 15:00 Sloga Lužnice 2016 : 21. oktobar
29.03.2020 16:30 Palić : Elektrovojvodina
29.03.2020 16:30 Vinogradar : Lokomotiva
29.03.2020 16:30 Udarnik Višnjevac : Hajduk
29.03.2020 16:30 OFK Mala Bosna 2015 : Solid
29.03.2020 16:30 Žednik : Čantavir
29.03.2020 16:00 Čarapan : Naupare
29.03.2020 16:00 Gaglovo : Konjuh
29.03.2020 11:00 Modrica : Polet
29.03.2020 16:00 Gornji Stepoš : Bukovica
29.03.2020 16:00 Borac : Makrešane
29.03.2020 15:00 Vrbovac : Budućnost
29.03.2020 15:00 Jezava : Hajduk Veljko 1934
29.03.2020 15:00 OFK Slavija : Skobalj
29.03.2020 15:00 Proleter 1947 : Stari Hrast 2018
29.03.2020 15:00 Petrijevac : Landol
29.03.2020 15:00 Vučak : Petlić SD 026
29.03.2020 15:00 Lunjevac : 7. Juli
29.03.2020 15:00 Jedinstvo Lemeš : Sport
29.03.2020 15:00 Dinamo : Telečka
29.03.2020 15:00 Panonija : Dinamo 1923
29.03.2020 15:00 Graničar : Bratstvo 2019
29.03.2020 15:30 BSK 2014 : Studen Vitez
29.03.2020 15:30 Mladost 1925 : Partizan (V)
29.03.2020 15:30 Stara Čaršija : Magnohrom
29.03.2020 15:30 Zgodačica : Morava (M)
29.03.2020 11:00 Omladinac : Milakovac 2018
29.03.2020 11:00 Budućnost 1995 : OFK Takovo
29.03.2020 11:00 Gunjevac : Brgule
29.03.2020 11:00 OFK Stublenica : Vukona
29.03.2020 11:00 Murgaš 2012 : Dokmir
29.03.2020 11:00 Kolubara (LP) : Jedinstvo (M)
29.03.2020 11:00 Omladinac (K) : Sloga (V)
29.03.2020 11:00 Verko : Skupljen 2013
29.03.2020 16:00 Mladost 2013 : Mladost (Z)
29.03.2020 16:00 Hajduk : Sparta
29.03.2020 11:00 Petrovac 74 : Jedinstvo 2014
29.03.2020 11:00 Rudar 1973 : Jašunja
29.03.2020 11:00 Turekovac : Veternica
29.03.2020 11:00 Polet : Pepeljevac 1947
29.03.2020 11:00 Grkljane : Lomnica
29.03.2020 11:00 Vratare : Zmajevac
29.03.2020 11:00 Dedina : Padež
29.03.2020 11:00 Mladost VPD : Mladost 2015
29.03.2020 16:00 Dvorane : Kruševica
29.03.2020 10:00 Mlava (R) : Laznica
29.03.2020 15:00 Isloch 1 : 0 Smolevichy-STI
29.03.2020 17:00 Neman Grodno 2 : 0 Vitebsk
29.03.2020 01:00 Managua 2 : 1 Diriangén
29.03.2020 03:00 Real Estelí 1 : 0 Deportivo Las Sabanas
29.03.2020 03:00 Real Madriz 2 : 0 Deportivo Ocotal
29.03.2020 10:00 Radnički 1912 : Bačka 1901
29.03.2020 10:00 Tekstilac : Proleter (NS)
29.03.2020 10:00 Kabel : OFK Bačka
29.03.2020 10:00 TSC : RFK Novi Sad 1921
29.03.2020 10:00 Bajša : Radnički 1905
29.03.2020 12:00 Bečej 1918 : Srbobran
29.03.2020 12:00 OFK Vrbas : Bačka 1901
29.03.2020 10:00 Spartak '07 : Bačka
29.03.2020 12:00 Bajša : Tavankut

Vaterpolo

29.03.2020 19:30 Mornar BS 9 : 9 Primorac