08.03
14:00
SuŔica
Takovo
3
1
|
08.03.2020 14:00 | SuŔica | 3 : 1 | Takovo |
08.03
14:30
Dunav
BaÄka 1901
0
3
|
08.03.2020 14:30 | Dunav | 0 : 3 | BaÄka 1901 | |||||
08.03
14:30
Vojvodina 1928
RadniÄki 1912
0
1
|
08.03.2020 14:30 | Vojvodina 1928 | 0 : 1 | RadniÄki 1912 |
08.03
15:00
Vlasina
SFS Borac
0
0
|
08.03.2020 15:00 | Vlasina | 0 : 0 | SFS Borac | |||||
08.03
15:00
TemniÄ 1924
Car Konstantin
0
2
|
08.03.2020 15:00 | TemniÄ 1924 | 0 : 2 | Car Konstantin | |||||
08.03
15:00
TimoÄanin
Radan
2
1
|
08.03.2020 15:00 | TimoÄanin | 2 : 1 | Radan | |||||
08.03
15:00
Rembas
GFK Jagodina
0
2
|
08.03.2020 15:00 | Rembas | 0 : 2 | GFK Jagodina | |||||
08.03
15:00
BuduÄnost
GFK DuboÄica
2
0
|
08.03.2020 15:00 | BuduÄnost | 2 : 0 | GFK DuboÄica |
08.03
14:30
Jedinstvo
Teleoptik
0
0
|
08.03.2020 14:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Teleoptik | |||||
08.03
14:30
SremÄica
GSP Polet DorÄol
2
0
|
08.03.2020 14:30 | SremÄica | 2 : 0 | GSP Polet DorÄol | |||||
08.03
14:30
Crvena zvezda
OFK Beograd
0
1
|
08.03.2020 14:30 | Crvena zvezda | 0 : 1 | OFK Beograd |
08.03
14:30
BaÄka
Mladost (BP)
0
1
|
08.03.2020 14:30 | BaÄka | 0 : 1 | Mladost (BP) | |||||
08.03
14:30
Vojvodina
Tisa
1
2
|
08.03.2020 14:30 | Vojvodina | 1 : 2 | Tisa | |||||
08.03
14:30
RadniÄki
Mladost (T)
2
2
|
08.03.2020 14:30 | RadniÄki | 2 : 2 | Mladost (T) |
08.03
14:30
JugoviÄ
Hajduk (D)
1
1
|
08.03.2020 14:30 | JugoviÄ | 1 : 1 | Hajduk (D) | |||||
08.03
14:30
Jedinstvo (SP)
Crvena zvezda
1
1
|
08.03.2020 14:30 | Jedinstvo (SP) | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
08.03
14:30
Sloboda
Borac
0
1
|
08.03.2020 14:30 | Sloboda | 0 : 1 | Borac |
08.03
14:30
Crvena zvezda (VS)
Proleter (BK)
3
1
|
08.03.2020 14:30 | Crvena zvezda (VS) | 3 : 1 | Proleter (BK) | |||||
08.03
14:30
Banat (Ä)
Kikinda 1909
1
0
|
08.03.2020 14:30 | Banat (Ä) | 1 : 0 | Kikinda 1909 | |||||
08.03
14:30
Mladost (O)
Krajina
4
0
|
08.03.2020 14:30 | Mladost (O) | 4 : 0 | Krajina |
08.03
15:00
ŽitoraÄa
Jedinstvo (GS)
4
1
|
08.03.2020 15:00 | ŽitoraÄa | 4 : 1 | Jedinstvo (GS) | |||||
08.03
15:00
BobiŔte
Jastrebac
4
7
|
08.03.2020 15:00 | BobiŔte | 4 : 7 | Jastrebac | |||||
08.03
15:00
Äekmin
Nebeski Andjeli
1
1
|
08.03.2020 15:00 | Äekmin | 1 : 1 | Nebeski Andjeli | |||||
08.03
11:00
Svetlost Badnjevac
Jablanica
3
0
|
08.03.2020 11:00 | Svetlost Badnjevac | 3 : 0 | Jablanica |
08.03
11:00
Jedinstvo (P)
Lužnica
1
1
|
08.03.2020 11:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | Lužnica | |||||
08.03
15:00
OFK 019
BSK
1
4
|
08.03.2020 15:00 | OFK 019 | 1 : 4 | BSK | |||||
08.03
15:00
Majdanpek
OFK Slatina
2
0
|
08.03.2020 15:00 | Majdanpek | 2 : 0 | OFK Slatina |
08.03
15:00
MeŔevo
KuŔiljevo
3
1
|
08.03.2020 15:00 | MeŔevo | 3 : 1 | KuŔiljevo | |||||
08.03
15:00
Jastrebac
Sloga
3
2
|
08.03.2020 15:00 | Jastrebac | 3 : 2 | Sloga | |||||
08.03
15:00
LevaÄ
Juhor
3
0
|
08.03.2020 15:00 | LevaÄ | 3 : 0 | Juhor | |||||
08.03
15:00
MaÄkovac
Jedinstvo (P)
1
3
|
08.03.2020 15:00 | MaÄkovac | 1 : 3 | Jedinstvo (P) | |||||
08.03
15:00
Jedinstvo 1936
Morava 1918
1
3
|
08.03.2020 15:00 | Jedinstvo 1936 | 1 : 3 | Morava 1918 | |||||
08.03
15:00
BoŔnjane
Jedinstvo (M)
0
0
|
08.03.2020 15:00 | BoŔnjane | 0 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
08.03
11:00
RadniÄki (S)
OFK Lugomir
6
0
|
08.03.2020 11:00 | RadniÄki (S) | 6 : 0 | OFK Lugomir |
08.03
15:00
Rudar
MaloŔiŔte
0
6
|
08.03.2020 15:00 | Rudar | 0 : 6 | MaloŔiŔte | |||||
08.03
15:00
Jedinstvo (GM)
Morava
2
6
|
08.03.2020 15:00 | Jedinstvo (GM) | 2 : 6 | Morava | |||||
08.03
15:00
Pukovac
OFK NiÅ”
2
2
|
08.03.2020 15:00 | Pukovac | 2 : 2 | OFK NiÅ” | |||||
08.03
15:00
Moravica
Orljane
1
3
|
08.03.2020 15:00 | Moravica | 1 : 3 | Orljane | |||||
08.03
15:00
Mladost (M)
NaŔa krila 1936
2
0
|
08.03.2020 15:00 | Mladost (M) | 2 : 0 | NaŔa krila 1936 | |||||
08.03
15:00
VrtiŔte
OFK Brzi Brod
1
0
|
08.03.2020 15:00 | VrtiŔte | 1 : 0 | OFK Brzi Brod |
08.03
14:30
Dunav
BSK Batajnica
2
3
|
08.03.2020 14:30 | Dunav | 2 : 3 | BSK Batajnica | |||||
08.03
11:00
Prva Iskra
Å umadija
3
0
|
08.03.2020 11:00 | Prva Iskra | 3 : 0 | Å umadija | |||||
08.03
14:30
VrÄin
LeŔtane
0
1
|
08.03.2020 14:30 | VrÄin | 0 : 1 | LeÅ”tane | |||||
08.03
14:30
Mladost
Turbina
0
5
|
08.03.2020 14:30 | Mladost | 0 : 5 | Turbina | |||||
08.03
14:30
Komgrap
BSK 1926
0
2
|
08.03.2020 14:30 | Komgrap | 0 : 2 | BSK 1926 |
08.03
14:00
Mladost (PP)
Jedinstvo 1924 (VL)
1
4
|
08.03.2020 14:00 | Mladost (PP) | 1 : 4 | Jedinstvo 1924 (VL) | |||||
08.03
14:00
Jedinstvo (Å T)
Podrinje
2
1
|
08.03.2020 14:00 | Jedinstvo (Å T) | 2 : 1 | Podrinje | |||||
08.03
14:00
KaraÄorÄe
Sloga
3
1
|
08.03.2020 14:00 | KaraÄorÄe | 3 : 1 | Sloga | |||||
08.03
14:00
Hajduk Stanko
DuŔko
3
0
|
08.03.2020 14:00 | Hajduk Stanko | 3 : 0 | DuŔko | |||||
08.03
14:00
Drina
SinÄeliÄ
5
1
|
08.03.2020 14:00 | Drina | 5 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
08.03
14:00
Milan OrliÄ
Vidojevica
0
3
|
08.03.2020 14:00 | Milan OrliÄ | 0 : 3 | Vidojevica | |||||
08.03
14:00
Mladost (DD)
Mladi borac
2
0
|
08.03.2020 14:00 | Mladost (DD) | 2 : 0 | Mladi borac | |||||
08.03
14:00
Cer
Majur
3
2
|
08.03.2020 14:00 | Cer | 3 : 2 | Majur |
08.03
14:30
BuduÄnost (M)
BSK
2
0
|
08.03.2020 14:30 | BuduÄnost (M) | 2 : 0 | BSK | |||||
08.03
14:30
Hercegovac
RadniÄki 1918
1
1
|
08.03.2020 14:30 | Hercegovac | 1 : 1 | RadniÄki 1918 | |||||
08.03
14:30
BuduÄnost (P)
Kordun
5
0
|
08.03.2020 14:30 | BuduÄnost (P) | 5 : 0 | Kordun | |||||
08.03
14:30
Borac 46
Rusin
2
1
|
08.03.2020 14:30 | Borac 46 | 2 : 1 | Rusin | |||||
08.03
14:30
Kulpin
MagliÄ
1
3
|
08.03.2020 14:30 | Kulpin | 1 : 3 | MagliÄ |
08.03
15:00
ÄurÄin
ObiliÄ (Z)
4
2
|
08.03.2020 15:00 | ÄurÄin | 4 : 2 | ObiliÄ (Z) | |||||
08.03
15:00
Proleter (Nj)
Panonija IM Topola
3
2
|
08.03.2020 15:00 | Proleter (Nj) | 3 : 2 | Panonija IM Topola | |||||
08.03
15:00
Sutjeska
Iskra
3
2
|
08.03.2020 15:00 | Sutjeska | 3 : 2 | Iskra | |||||
08.03
15:00
Jadran
Napredak
2
0
|
08.03.2020 15:00 | Jadran | 2 : 0 | Napredak |
08.03
14:30
Mitros
RadniÄki
2
1
|
08.03.2020 14:30 | Mitros | 2 : 1 | RadniÄki | |||||
08.03
14:30
ŽelezniÄar
Ljukovo
0
5
|
08.03.2020 14:30 | ŽelezniÄar | 0 : 5 | Ljukovo | |||||
08.03
14:30
Borac (K)
Partizan
2
1
|
08.03.2020 14:30 | Borac (K) | 2 : 1 | Partizan | |||||
08.03
14:30
Borac (M)
Donji Srem 2015
0
0
|
08.03.2020 14:30 | Borac (M) | 0 : 0 | Donji Srem 2015 | |||||
08.03
14:30
LSK LaÄarak
Donji Petrovci
4
0
|
08.03.2020 14:30 | LSK LaÄarak | 4 : 0 | Donji Petrovci | |||||
08.03
14:30
Hajduk (B)
Napredak
2
2
|
08.03.2020 14:30 | Hajduk (B) | 2 : 2 | Napredak | |||||
08.03
14:30
PSK Putinci
Hajduk (V)
2
0
|
08.03.2020 14:30 | PSK Putinci | 2 : 0 | Hajduk (V) |
08.03
15:30
BaÄka (Ä)
Index
0
3
|
08.03.2020 15:30 | BaÄka (Ä) | 0 : 3 | Index | |||||
08.03
15:30
BaÄka (B)
Petrovaradin
0
1
|
08.03.2020 15:30 | BaÄka (B) | 0 : 1 | Petrovaradin | |||||
08.03
15:30
Jedinstvo
Tatra
1
0
|
08.03.2020 15:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Tatra | |||||
08.03
15:30
Veternik
TSK
2
1
|
08.03.2020 15:30 | Veternik | 2 : 1 | TSK | |||||
08.03
15:30
ŽSK
OFK Futog
0
1
|
08.03.2020 15:30 | ŽSK | 0 : 1 | OFK Futog | |||||
08.03
15:30
Å ajkaÅ” 1908
RFK Novi Sad 1921
0
4
|
08.03.2020 15:30 | Å ajkaÅ” 1908 | 0 : 4 | RFK Novi Sad 1921 |
08.03
14:30
2. Oktobar
Vojvodina
1
1
|
08.03.2020 14:30 | 2. Oktobar | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
08.03
14:30
Omladinac FAM
Lehel
1
0
|
08.03.2020 14:30 | Omladinac FAM | 1 : 0 | Lehel | |||||
08.03
14:30
Potisje
Jedinstvo
6
0
|
08.03.2020 14:30 | Potisje | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
08.03
14:30
OFK Klek
Rusanda
1
2
|
08.03.2020 14:30 | OFK Klek | 1 : 2 | Rusanda | |||||
08.03
14:30
Polet
Mladost (BD)
2
1
|
08.03.2020 14:30 | Polet | 2 : 1 | Mladost (BD) | |||||
08.03
14:30
Borac
RadniÄki 1911
7
0
|
08.03.2020 14:30 | Borac | 7 : 0 | RadniÄki 1911 | |||||
08.03
14:30
Mladost (L)
Crvena zvezda
3
1
|
08.03.2020 14:30 | Mladost (L) | 3 : 1 | Crvena zvezda |
08.03
14:30
Dolina
Jedinstvo (V)
1
2
|
08.03.2020 14:30 | Dolina | 1 : 2 | Jedinstvo (V) | |||||
08.03
14:30
Potporanj
Partizan (U)
1
1
|
08.03.2020 14:30 | Potporanj | 1 : 1 | Partizan (U) | |||||
08.03
14:30
Polet (Id)
Jugoslavija
2
1
|
08.03.2020 14:30 | Polet (Id) | 2 : 1 | Jugoslavija | |||||
08.03
14:30
Spartak 1911
BAK
2
2
|
08.03.2020 14:30 | Spartak 1911 | 2 : 2 | BAK | |||||
08.03
14:30
Strela
Crvena zvezda
0
3
|
08.03.2020 14:30 | Strela | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
08.03
14:30
Sloga (BNS)
Partizan (G)
0
1
|
08.03.2020 14:30 | Sloga (BNS) | 0 : 1 | Partizan (G) | |||||
08.03
14:30
HajduÄica
BuduÄnost (A)
0
3
|
08.03.2020 14:30 | HajduÄica | 0 : 3 | BuduÄnost (A) |
08.03
15:00
VuÄje
Sloga
5
0
|
08.03.2020 15:00 | VuÄje | 5 : 0 | Sloga | |||||
08.03
15:00
Progres
Real
1
2
|
08.03.2020 15:00 | Progres | 1 : 2 | Real | |||||
08.03
15:00
Å umadija
Jedinstvo
1
1
|
08.03.2020 15:00 | Å umadija | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
08.03
15:00
Umac
Mladost 1959
1
0
|
08.03.2020 15:00 | Umac | 1 : 0 | Mladost 1959 | |||||
08.03
15:00
Kumarevo 65
OFK Morava
1
1
|
08.03.2020 15:00 | Kumarevo 65 | 1 : 1 | OFK Morava | |||||
08.03
15:00
ZloÄudovo
BSK
2
3
|
08.03.2020 15:00 | ZloÄudovo | 2 : 3 | BSK | |||||
08.03
15:00
ŽelezniÄar
Mladi borac
6
1
|
08.03.2020 15:00 | ŽelezniÄar | 6 : 1 | Mladi borac | |||||
08.03
15:00
Polet
Moravac
2
3
|
08.03.2020 15:00 | Polet | 2 : 3 | Moravac |
08.03
15:00
Sloga (Ä)
Vinogradar
2
1
|
08.03.2020 15:00 | Sloga (Ä) | 2 : 1 | Vinogradar | |||||
08.03
15:00
Gradina
Mladost
11
1
|
08.03.2020 15:00 | Gradina | 11 : 1 | Mladost | |||||
08.03
15:00
Sloga (M)
SebeÄevac
4
0
|
08.03.2020 15:00 | Sloga (M) | 4 : 0 | SebeÄevac | |||||
08.03
15:00
13. April
FUD
1
1
|
08.03.2020 15:00 | 13. April | 1 : 1 | FUD | |||||
08.03
15:00
Kupci
Trudbenik
5
0
|
08.03.2020 15:00 | Kupci | 5 : 0 | Trudbenik | |||||
08.03
15:00
Äitluk
Ribnik
2
1
|
08.03.2020 15:00 | Äitluk | 2 : 1 | Ribnik | |||||
08.03
15:00
Žabare
Donji Kopaonik
|
08.03.2020 15:00 | Žabare | : | Donji Kopaonik | |||||
08.03
15:00
Å anac
Varvarin
3
2
|
08.03.2020 15:00 | Å anac | 3 : 2 | Varvarin |
08.03
15:00
Bratstvo
Resavac
4
1
|
08.03.2020 15:00 | Bratstvo | 4 : 1 | Resavac | |||||
08.03
15:00
Morava (R)
Napredak (D)
2
1
|
08.03.2020 15:00 | Morava (R) | 2 : 1 | Napredak (D) | |||||
08.03
15:00
Moravac 2015
Mladost (D)
7
0
|
08.03.2020 15:00 | Moravac 2015 | 7 : 0 | Mladost (D) | |||||
08.03
15:00
Javor
Kolare
6
2
|
08.03.2020 15:00 | Javor | 6 : 2 | Kolare | |||||
08.03
15:00
Juhor
OFK Bratstvo
2
0
|
08.03.2020 15:00 | Juhor | 2 : 0 | OFK Bratstvo | |||||
08.03
15:00
Partizan (M)
Mladost (K)
2
4
|
08.03.2020 15:00 | Partizan (M) | 2 : 4 | Mladost (K) | |||||
08.03
15:00
Mladost (J)
Dragocvet
3
2
|
08.03.2020 15:00 | Mladost (J) | 3 : 2 | Dragocvet |
08.03
15:00
RasovaÄa
Rudar Alpos
1
0
|
08.03.2020 15:00 | RasovaÄa | 1 : 0 | Rudar Alpos | |||||
08.03
15:00
Zaplanjac
Moravac (Ä)
2
0
|
08.03.2020 15:00 | Zaplanjac | 2 : 0 | Moravac (Ä) | |||||
08.03
15:00
Mladost (B)
Sloga
2
1
|
08.03.2020 15:00 | Mladost (B) | 2 : 1 | Sloga | |||||
08.03
15:00
Elid
RadniÄki 1947
1
0
|
08.03.2020 15:00 | Elid | 1 : 0 | RadniÄki 1947 | |||||
08.03
15:00
Doljevac
RadniÄki 1924
4
0
|
08.03.2020 15:00 | Doljevac | 4 : 0 | RadniÄki 1924 | |||||
08.03
15:00
Pobeda
BaliÄevac
1
0
|
08.03.2020 15:00 | Pobeda | 1 : 0 | BaliÄevac | |||||
08.03
15:00
OFK Rutevac 1908
Palilula
0
2
|
08.03.2020 15:00 | OFK Rutevac 1908 | 0 : 2 | Palilula |
08.03
11:00
Žabari
PopadiÄ
3
1
|
08.03.2020 11:00 | Žabari | 3 : 1 | PopadiÄ | |||||
08.03
11:00
Ribnikar
OFK Senjak
2
5
|
08.03.2020 11:00 | Ribnikar | 2 : 5 | OFK Senjak | |||||
08.03
11:00
Milenko PavloviÄ
Stari drugari
3
1
|
08.03.2020 11:00 | Milenko PavloviÄ | 3 : 1 | Stari drugari | |||||
08.03
11:00
TeŔnjar
Joks Junajted
3
7
|
08.03.2020 11:00 | TeŔnjar | 3 : 7 | Joks Junajted | |||||
08.03
11:00
Polet
DraÄiÄ 2018
6
2
|
08.03.2020 11:00 | Polet | 6 : 2 | DraÄiÄ 2018 | |||||
08.03
11:00
Komanice
Jadar 2013
5
1
|
08.03.2020 11:00 | Komanice | 5 : 1 | Jadar 2013 |
08.03
15:30
ObiliÄ
Titel
0
2
|
08.03.2020 15:30 | ObiliÄ | 0 : 2 | Titel | |||||
08.03
15:30
Dinamo
ŽelezniÄar
11
1
|
08.03.2020 15:30 | Dinamo | 11 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
08.03
15:30
Susek
Borac
7
1
|
08.03.2020 15:30 | Susek | 7 : 1 | Borac | |||||
08.03
15:30
MiletiÄ
Hajduk
3
0
|
08.03.2020 15:30 | MiletiÄ | 3 : 0 | Hajduk | |||||
08.03
15:30
Proleter
Vinogradar
4
3
|
08.03.2020 15:30 | Proleter | 4 : 3 | Vinogradar | |||||
08.03
15:30
Moskva
Äenej
0
4
|
08.03.2020 15:30 | Moskva | 0 : 4 | Äenej |
08.03
15:00
Todorovce
Milanovo
2
0
|
08.03.2020 15:00 | Todorovce | 2 : 0 | Milanovo | |||||
08.03
12:30
Plantaža
Navalin
3
0
|
08.03.2020 12:30 | Plantaža | 3 : 0 | Navalin | |||||
08.03
11:00
Bratstvo
Gradac
3
2
|
08.03.2020 11:00 | Bratstvo | 3 : 2 | Gradac | |||||
08.03
15:00
OFK Brza
Radnik SuŔica 2012
5
0
|
08.03.2020 15:00 | OFK Brza | 5 : 0 | Radnik SuŔica 2012 | |||||
08.03
11:00
Badince
Mladost (B)
3
1
|
08.03.2020 11:00 | Badince | 3 : 1 | Mladost (B) | |||||
08.03
15:00
Donja Lomnica
Marjan MB
5
2
|
08.03.2020 15:00 | Donja Lomnica | 5 : 2 | Marjan MB | |||||
08.03
11:00
Lemind 1953
Sloboda
|
08.03.2020 11:00 | Lemind 1953 | : | Sloboda |
08.03
15:00
14. Oktobar
Polet 57
3
0
|
08.03.2020 15:00 | 14. Oktobar | 3 : 0 | Polet 57 | |||||
08.03
15:00
Vinogradar
Kopaonik
0
6
|
08.03.2020 15:00 | Vinogradar | 0 : 6 | Kopaonik | |||||
08.03
15:00
Garevina
Sloga (D)
1
3
|
08.03.2020 15:00 | Garevina | 1 : 3 | Sloga (D) | |||||
08.03
15:00
Mladost
Stari Trstenik
3
2
|
08.03.2020 15:00 | Mladost | 3 : 2 | Stari Trstenik | |||||
08.03
15:00
Rubin
Borac
4
1
|
08.03.2020 15:00 | Rubin | 4 : 1 | Borac |
08.03
15:00
Napredak (Sv)
Mladost (GM)
1
3
|
08.03.2020 15:00 | Napredak (Sv) | 1 : 3 | Mladost (GM) | |||||
08.03
15:00
Mladost (S)
RadniÄki
1
1
|
08.03.2020 15:00 | Mladost (S) | 1 : 1 | RadniÄki | |||||
08.03
15:00
Å umadija
BuduÄnost
0
3
|
08.03.2020 15:00 | Å umadija | 0 : 3 | BuduÄnost | |||||
08.03
15:00
Rudar (P)
Rudar (SR)
0
3
|
08.03.2020 15:00 | Rudar (P) | 0 : 3 | Rudar (SR) | |||||
08.03
15:00
Pomoravlje
Istok 63
3
1
|
08.03.2020 15:00 | Pomoravlje | 3 : 1 | Istok 63 |
08.03
15:00
Mladost
Kupinovac
4
0
|
08.03.2020 15:00 | Mladost | 4 : 0 | Kupinovac | |||||
08.03
15:00
Partizan
Sloboda
3
1
|
08.03.2020 15:00 | Partizan | 3 : 1 | Sloboda | |||||
08.03
15:00
Å antarovac
Sloga
1
1
|
08.03.2020 15:00 | Å antarovac | 1 : 1 | Sloga | |||||
08.03
15:00
Osaonica
VinoraÄa
5
1
|
08.03.2020 15:00 | Osaonica | 5 : 1 | VinoraÄa | |||||
08.03
15:00
Å umadinac
BuduÄnost
|
08.03.2020 15:00 | Å umadinac | : | BuduÄnost |
08.03
11:00
NemenikuÄe
Rudar 2012
3
0
|
08.03.2020 11:00 | NemenikuÄe | 3 : 0 | Rudar 2012 | |||||
08.03
11:00
Mladost G.
Mladost M.I.
3
5
|
08.03.2020 11:00 | Mladost G. | 3 : 5 | Mladost M.I. | |||||
08.03
14:00
Vis
Mali Požarevac
1
3
|
08.03.2020 14:00 | Vis | 1 : 3 | Mali Požarevac | |||||
08.03
11:00
Stojnik
Vojvoda
0
1
|
08.03.2020 11:00 | Stojnik | 0 : 1 | Vojvoda | |||||
08.03
14:00
PopoviÄ
Djurinci
1
4
|
08.03.2020 14:00 | PopoviÄ | 1 : 4 | Djurinci |
08.03
Naupare
Bukovica
4
1
|
08.03.2020 | Naupare | 4 : 1 | Bukovica | |||||
08.03
Borac
Mudrakovac
7
2
|
08.03.2020 | Borac | 7 : 2 | Mudrakovac | |||||
08.03
Parunovac
Gornji StepoÅ”
2
1
|
08.03.2020 | Parunovac | 2 : 1 | Gornji StepoÅ” | |||||
08.03
11:00
Polet
Kapidžija
1
3
|
08.03.2020 11:00 | Polet | 1 : 3 | Kapidžija | |||||
08.03
11:00
Äarapan
Rasina
1
2
|
08.03.2020 11:00 | Äarapan | 1 : 2 | Rasina | |||||
08.03
Gaglovo
Modrica
0
2
|
08.03.2020 | Gaglovo | 0 : 2 | Modrica |
08.03
18:00
ŽeljezniÄar
Tuzla Siti
1
0
|
08.03.2020 18:00 | ŽeljezniÄar | 1 : 0 | Tuzla Siti | |||||
08.03
14:30
Velež
Borac
2
1
|
08.03.2020 14:30 | Velež | 2 : 1 | Borac | |||||
08.03
18:00
Å iroki Brijeg
Zrinjski
1
1
|
08.03.2020 18:00 | Å iroki Brijeg | 1 : 1 | Zrinjski |
08.03
14:30
DeÄiÄ
LovÄen
1
2
|
08.03.2020 14:30 | DeÄiÄ | 1 : 2 | LovÄen | |||||
08.03
14:30
Mornar
Otrant Olympic
1
0
|
08.03.2020 14:30 | Mornar | 1 : 0 | Otrant Olympic | |||||
08.03
14:30
Arsenal
Ibar
1
1
|
08.03.2020 14:30 | Arsenal | 1 : 1 | Ibar | |||||
08.03
14:30
Jezero
Jedinstvo (BP)
0
2
|
08.03.2020 14:30 | Jezero | 0 : 2 | Jedinstvo (BP) |
08.03
15:00
Chelsea
Everton
4
0
|
08.03.2020 15:00 | Chelsea | 4 : 0 | Everton | |||||
08.03
17:30
Manchester United
Manchester City
2
0
|
08.03.2020 17:30 | Manchester United | 2 : 0 | Manchester City |
08.03
21:00
Real Betis
Real Madrid
2
1
|
08.03.2020 21:00 | Real Betis | 2 : 1 | Real Madrid | |||||
08.03
16:00
Levante
Granada
1
1
|
08.03.2020 16:00 | Levante | 1 : 1 | Granada | |||||
08.03
12:00
Osasuna
Espanyol
1
0
|
08.03.2020 12:00 | Osasuna | 1 : 0 | Espanyol | |||||
08.03
18:30
Villarreal
LeganƩs
1
2
|
08.03.2020 18:30 | Villarreal | 1 : 2 | LeganƩs | |||||
08.03
14:00
Real Valladolid
Athletic Club
1
4
|
08.03.2020 14:00 | Real Valladolid | 1 : 4 | Athletic Club |
08.03
15:30
Bayern MĆ¼nchen
Augsburg
2
0
|
08.03.2020 15:30 | Bayern MĆ¼nchen | 2 : 0 | Augsburg | |||||
08.03
18:00
Mainz 05
Fortuna
1
1
|
08.03.2020 18:00 | Mainz 05 | 1 : 1 | Fortuna |
08.03
18:00
Udinese
Fiorentina
0
0
|
08.03.2020 18:00 | Udinese | 0 : 0 | Fiorentina | |||||
08.03
15:00
Milan
Genoa
1
2
|
08.03.2020 15:00 | Milan | 1 : 2 | Genoa | |||||
08.03
15:00
Sampdoria
Verona
2
1
|
08.03.2020 15:00 | Sampdoria | 2 : 1 | Verona | |||||
08.03
20:45
Juventus
Internazionale
2
0
|
08.03.2020 20:45 | Juventus | 2 : 0 | Internazionale | |||||
08.03
13:45
Parma
SPAL
0
1
|
08.03.2020 13:45 | Parma | 0 : 1 | SPAL |
08.03
21:00
Lille
Olympique Lyonnais
1
0
|
08.03.2020 21:00 | Lille | 1 : 0 | Olympique Lyonnais | |||||
08.03
15:00
Saint-Ćtienne
Bordeaux
1
1
|
08.03.2020 15:00 | Saint-Ćtienne | 1 : 1 | Bordeaux | |||||
08.03
17:00
Rennes
Montpellier
5
0
|
08.03.2020 17:00 | Rennes | 5 : 0 | Montpellier |
08.03
02:00
Real Madriz
Juventus Managua
0
0
|
08.03.2020 02:00 | Real Madriz | 0 : 0 | Juventus Managua | |||||
08.03
02:00
Walter Ferretti
Deportivo Ocotal
2
1
|
08.03.2020 02:00 | Walter Ferretti | 2 : 1 | Deportivo Ocotal | |||||
08.03
02:00
Real EstelĆ
Chinandega
5
1
|
08.03.2020 02:00 | Real EstelĆ | 5 : 1 | Chinandega |
08.03
14:00
Aigle Noir
Vital'O
1
1
|
08.03.2020 14:00 | Aigle Noir | 1 : 1 | Vital'O | |||||
08.03
14:00
Ngozi City
Le Messager Ngozi
0
4
|
08.03.2020 14:00 | Ngozi City | 0 : 4 | Le Messager Ngozi | |||||
08.03
15:00
Inter Star
Bumamuru
1
1
|
08.03.2020 15:00 | Inter Star | 1 : 1 | Bumamuru |
08.03
14:00
InÄija
Voždovac
3
0
|
08.03.2020 14:00 | InÄija | 3 : 0 | Voždovac |
08.03
14:00
Zemun
Smederevo 1924
1
1
|
08.03.2020 14:00 | Zemun | 1 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
08.03
14:00
Novi Pazar
RadniÄki (P)
2
0
|
08.03.2020 14:00 | Novi Pazar | 2 : 0 | RadniÄki (P) | |||||
08.03
14:00
BuduÄnost
Dinamo
0
1
|
08.03.2020 14:00 | BuduÄnost | 0 : 1 | Dinamo | |||||
08.03
16:00
Kolubara
OFK BaÄka
1
0
|
08.03.2020 16:00 | Kolubara | 1 : 0 | OFK BaÄka |
08.03
11:00
Partizan
Spartak ŽK
2
0
|
08.03.2020 11:00 | Partizan | 2 : 0 | Spartak ŽK | |||||
08.03
13:00
Brodarac
RadniÄki (N)
4
0
|
08.03.2020 13:00 | Brodarac | 4 : 0 | RadniÄki (N) | |||||
08.03
10:00
Voždovac
Mladost (L)
2
0
|
08.03.2020 10:00 | Voždovac | 2 : 0 | Mladost (L) | |||||
08.03
12:30
Rad
GrafiÄar
1
1
|
08.03.2020 12:30 | Rad | 1 : 1 | GrafiÄar |
08.03
13:30
Partizan
Spartak ŽK
2
1
|
08.03.2020 13:30 | Partizan | 2 : 1 | Spartak ŽK | |||||
08.03
11:00
OFK VrŔac
ÄukariÄki
0
0
|
08.03.2020 11:00 | OFK VrÅ”ac | 0 : 0 | ÄukariÄki | |||||
08.03
11:00
Apolon 4
Kiker
1
0
|
08.03.2020 11:00 | Apolon 4 | 1 : 0 | Kiker | |||||
08.03
15:00
Brodarac
RadniÄki (N)
3
0
|
08.03.2020 15:00 | Brodarac | 3 : 0 | RadniÄki (N) | |||||
08.03
10:00
Rad
RFK GrafiÄar
1
0
|
08.03.2020 10:00 | Rad | 1 : 0 | RFK GrafiÄar |
08.03
09:30
Brodarac
Zemun
1
1
|
08.03.2020 09:30 | Brodarac | 1 : 1 | Zemun |
08.03
18:00
Zadar
Koper Primorska
99
79
|
08.03.2020 18:00 | Zadar | 99 : 79 | Koper Primorska |
08.03
17:00
Zlatar
Klik
60
104
|
08.03.2020 17:00 | Zlatar | 60 : 104 | Klik |
08.03
17:00
Omladinac
Jedinstvo (NB)
95
82
|
08.03.2020 17:00 | Omladinac | 95 : 82 | Jedinstvo (NB) | |||||
08.03
20:00
Stara Pazova
Srem
76
78
|
08.03.2020 20:00 | Stara Pazova | 76 : 78 | Srem |
08.03
12:30
Žitko Basket
BorÄa
73
96
|
08.03.2020 12:30 | Žitko Basket | 73 : 96 | BorÄa | |||||
08.03
16:20
Eko Sport
Torlak
63
71
|
08.03.2020 16:20 | Eko Sport | 63 : 71 | Torlak |
08.03
17:20
KruŔevac
GoÄ
90
78
|
08.03.2020 17:20 | KruÅ”evac | 90 : 78 | GoÄ |
08.03
16:00
ParaÄin
Bane
80
70
|
08.03.2020 16:00 | ParaÄin | 80 : 70 | Bane | |||||
08.03
17:00
Å umadija 2017
Stari Ras
78
68
|
08.03.2020 17:00 | Å umadija 2017 | 78 : 68 | Stari Ras |
08.03
16:20
Astra
ABBA
108
68
|
08.03.2020 16:20 | Astra | 108 : 68 | ABBA | |||||
08.03
16:20
Rivers BM
Pobednik 011
77
91
|
08.03.2020 16:20 | Rivers BM | 77 : 91 | Pobednik 011 | |||||
08.03
17:20
Mladenovac
Ras
90
95
|
08.03.2020 17:20 | Mladenovac | 90 : 95 | Ras |
08.03
18:20
Mondo Basket
Zvezdara
83
69
|
08.03.2020 18:20 | Mondo Basket | 83 : 69 | Zvezdara | |||||
08.03
18:20
Cerak
BASK
67
73
|
08.03.2020 18:20 | Cerak | 67 : 73 | BASK |
08.03
18:00
Zone Boys
Panteri
73
100
|
08.03.2020 18:00 | Zone Boys | 73 : 100 | Panteri |
08.03
14:00
Mladost
MileŔevac
59
74
|
08.03.2020 14:00 | Mladost | 59 : 74 | MileŔevac | |||||
08.03
13:00
Užice
Play off
83
73
|
08.03.2020 13:00 | Užice | 83 : 73 | Play off |
08.03
15:30
Petrovgrad
Basketball Stars
20
0
|
08.03.2020 15:30 | Petrovgrad | 20 : 0 | Basketball Stars |
08.03
16:30
OKK Novi Pazar
Borac
96
106
|
08.03.2020 16:30 | OKK Novi Pazar | 96 : 106 | Borac |
08.03
17:00
Stara Pazova
TopolÄanka
58
62
|
08.03.2020 17:00 | Stara Pazova | 58 : 62 | TopolÄanka |
08.03
13:30
ZveÄan
ŽelezniÄar
20
0
|
08.03.2020 13:30 | ZveÄan | 20 : 0 | ŽelezniÄar |
08.03
12:00
Sistem 2000
Bagdala
123
56
|
08.03.2020 12:00 | Sistem 2000 | 123 : 56 | Bagdala | |||||
08.03
16:00
Hisar
Student 2
63
78
|
08.03.2020 16:00 | Hisar | 63 : 78 | Student 2 | |||||
08.03
12:15
Trstenik
ParaÄin
53
64
|
08.03.2020 12:15 | Trstenik | 53 : 64 | ParaÄin |
08.03
18:30
Student RadniÄki
021
72
52
|
08.03.2020 18:30 | Student RadniÄki | 72 : 52 | 021 | |||||
08.03
19:00
Crvena zvezda Kombank
Partizan 1953
81
56
|
08.03.2020 19:00 | Crvena zvezda Kombank | 81 : 56 | Partizan 1953 | |||||
08.03
18:30
RadniÄki (K)
Novosadska ŽKA
67
68
|
08.03.2020 18:30 | RadniÄki (K) | 67 : 68 | Novosadska ŽKA |
08.03
17:45
Karaburma
VrŔac
82
83
|
08.03.2020 17:45 | Karaburma | 82 : 83 | VrŔac |
08.03
14:00
Crvena zvezda M:TS
Borac
79
67
|
08.03.2020 14:00 | Crvena zvezda M:TS | 79 : 67 | Borac | |||||
08.03
18:30
Marinos
Sloboda (U)
66
76
|
08.03.2020 18:30 | Marinos | 66 : 76 | Sloboda (U) | |||||
08.03
18:00
Dinamik VIP PAY
Vojvodina
94
52
|
08.03.2020 18:00 | Dinamik VIP PAY | 94 : 52 | Vojvodina | |||||
08.03
17:00
Mega Bemax
Sloga
75
52
|
08.03.2020 17:00 | Mega Bemax | 75 : 52 | Sloga | |||||
08.03
15:15
Partizan NIS
Konstantin
99
61
|
08.03.2020 15:15 | Partizan NIS | 99 : 61 | Konstantin |
08.03
16:45
Crvena zvezda Kombank
Duga
71
40
|
08.03.2020 16:45 | Crvena zvezda Kombank | 71 : 40 | Duga | |||||
08.03
17:00
Gimnazijalac Tigar
Art Basket
52
63
|
08.03.2020 17:00 | Gimnazijalac Tigar | 52 : 63 | Art Basket |
08.03
19:00
Sloga 2015
Kolubara
3
0
|
08.03.2020 19:00 | Sloga 2015 | 3 : 0 | Kolubara | |||||
08.03
14:30
Lucky Star
Mladi radnik 2
3
1
|
08.03.2020 14:30 | Lucky Star | 3 : 1 | Mladi radnik 2 | |||||
08.03
13:45
Crnjanski
Rudar
1
3
|
08.03.2020 13:45 | Crnjanski | 1 : 3 | Rudar |
08.03
17:00
Bukovica Putevi
Tutin 020
3
0
|
08.03.2020 17:00 | Bukovica Putevi | 3 : 0 | Tutin 020 | |||||
08.03
14:00
Antena
Lotus
3
2
|
08.03.2020 14:00 | Antena | 3 : 2 | Lotus |
08.03
15:00
Pirot
NiÅ” 2
1
3
|
08.03.2020 15:00 | Pirot | 1 : 3 | NiÅ” 2 | |||||
08.03
17:00
MOK TopliÄanin 97
Jagodina
2
3
|
08.03.2020 17:00 | MOK TopliÄanin 97 | 2 : 3 | Jagodina | |||||
08.03
17:00
Morava
TopliÄki Vitezovi
0
3
|
08.03.2020 17:00 | Morava | 0 : 3 | TopliÄki Vitezovi |
08.03
18:00
Proleter
Mladost (BP)
0
3
|
08.03.2020 18:00 | Proleter | 0 : 3 | Mladost (BP) |
08.03
16:00
Viner
Hajduk Veljko 2
3
1
|
08.03.2020 16:00 | Viner | 3 : 1 | Hajduk Veljko 2 | |||||
08.03
12:00
Ozren
Timok
1
3
|
08.03.2020 12:00 | Ozren | 1 : 3 | Timok |
08.03
18:00
VGSK
Klek SrbijaŔume
1
3
|
08.03.2020 18:00 | VGSK | 1 : 3 | Klek SrbijaŔume |
08.03
17:00
Loznica
TopliÄanin
3
0
|
08.03.2020 17:00 | Loznica | 3 : 0 | TopliÄanin |
08.03
17:00
KurŔumlija
Leskovac 98
0
3
|
08.03.2020 17:00 | KurŔumlija | 0 : 3 | Leskovac 98 |
08.03
17:00
Lucky Star
Ribnica
3
2
|
08.03.2020 17:00 | Lucky Star | 3 : 2 | Ribnica |
08.03
20:00
Star
Futog West
2
3
|
08.03.2020 20:00 | Star | 2 : 3 | Futog West | |||||
08.03
19:00
Slavija
BagljaÅ” 023
2
3
|
08.03.2020 19:00 | Slavija | 2 : 3 | BagljaÅ” 023 |
08.03
18:00
Gimnazijalac
Mokra Gora
3
0
|
08.03.2020 18:00 | Gimnazijalac | 3 : 0 | Mokra Gora | |||||
08.03
16:00
Sloboda S
Napredak 037
2
3
|
08.03.2020 16:00 | Sloboda S | 2 : 3 | Napredak 037 |
08.03
18:00
Viner
Hajduk Veljko
1
3
|
08.03.2020 18:00 | Viner | 1 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
08.03
14:00
Ozren
Timok
1
3
|
08.03.2020 14:00 | Ozren | 1 : 3 | Timok |
08.03
TvrÄava L
Rudar
3
1
|
08.03.2020 | TvrÄava L | 3 : 1 | Rudar | |||||
08.03
Carina
Smederevo Carina
0
3
|
08.03.2020 | Carina | 0 : 3 | Smederevo Carina |
08.03
18:00
Vizura
ŽelezniÄar
0
3
|
08.03.2020 18:00 | Vizura | 0 : 3 | ŽelezniÄar | |||||
08.03
18:00
TENT
Crvena zvezda
3
0
|
08.03.2020 18:00 | TENT | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
08.03
18:00
Jedinstvo
Ub
2
3
|
08.03.2020 18:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Ub |
08.03
18:00
Jedinstvo (Ue)
Valjevo
3
0
|
08.03.2020 18:00 | Jedinstvo (Ue) | 3 : 0 | Valjevo |
08.03
17:00
Nexe
Vardar 1961
30
31
|
08.03.2020 17:00 | Nexe | 30 : 31 | Vardar 1961 | |||||
08.03
13:00
Vojvodina
Telekom Veszprem
26
31
|
08.03.2020 13:00 | Vojvodina | 26 : 31 | Telekom Veszprem |
08.03
19:00
Jagodina
Zlatar
37
31
|
08.03.2020 19:00 | Jagodina | 37 : 31 | Zlatar | |||||
08.03
19:00
TopliÄanin
Mokra Gora
24
31
|
08.03.2020 19:00 | TopliÄanin | 24 : 31 | Mokra Gora |
08.03
20:00
Metaloplastika 2
Metalac
26
27
|
08.03.2020 20:00 | Metaloplastika 2 | 26 : 27 | Metalac | |||||
08.03
12:30
Novi Beograd
PKB
25
25
|
08.03.2020 12:30 | Novi Beograd | 25 : 25 | PKB |
08.03
18:00
Å amot 65 2
TrepÄa
23
32
|
08.03.2020 18:00 | Å amot 65 2 | 23 : 32 | TrepÄa |
08.03
18:00
BuduÄnost
Vojvoda Stepa
27
26
|
08.03.2020 18:00 | BuduÄnost | 27 : 26 | Vojvoda Stepa | |||||
08.03
18:00
Slavija
ORK PanÄevo
34
24
|
08.03.2020 18:00 | Slavija | 34 : 24 | ORK PanÄevo | |||||
08.03
18:30
Metalac
Dalmatinac
28
27
|
08.03.2020 18:30 | Metalac | 28 : 27 | Dalmatinac |
08.03
17:30
RSU Akademija LeÄiÄ
BASK SOKO
26
24
|
08.03.2020 17:30 | RSU Akademija LeÄiÄ | 26 : 24 | BASK SOKO |
08.03
18:00
Dinamo
Crvena zvezda
26
26
|
08.03.2020 18:00 | Dinamo | 26 : 26 | Crvena zvezda |
08.03
20:00
Sloven
Mladost
33
30
|
08.03.2020 20:00 | Sloven | 33 : 30 | Mladost | |||||
08.03
20:30
Dolovo
Petrovaradin
19
30
|
08.03.2020 20:30 | Dolovo | 19 : 30 | Petrovaradin | |||||
08.03
18:00
Temerin
Halas Jožef
21
31
|
08.03.2020 18:00 | Temerin | 21 : 31 | Halas Jožef |
08.03
14:30
Požarevac
Kosmaj
20
24
|
08.03.2020 14:30 | Požarevac | 20 : 24 | Kosmaj | |||||
08.03
15:00
SU ŽR RadniÄki
Medicinar 2
29
26
|
08.03.2020 15:00 | SU ŽR RadniÄki | 29 : 26 | Medicinar 2 |
08.03
15:00
Sloga
Junior
29
22
|
08.03.2020 15:00 | Sloga | 29 : 22 | Junior |
08.03
19:00
Valjevo
BeÄej
10
11
|
08.03.2020 19:00 | Valjevo | 10 : 11 | BeÄej |
08.03
10:30
Singidunum
DorÄol
9
11
|
08.03.2020 10:30 | Singidunum | 9 : 11 | DorÄol |
08.03
20:15
Kragujevac Wild Boars
Požarevac
4
2
|
08.03.2020 20:15 | Kragujevac Wild Boars | 4 : 2 | Požarevac |
08.03
18:00
Leskovac
Miners
6
0
|
08.03.2020 18:00 | Leskovac | 6 : 0 | Miners | |||||
08.03
19:30
Prokuplje
Aleksinac 2015
3
1
|
08.03.2020 19:30 | Prokuplje | 3 : 1 | Aleksinac 2015 |
08.03
19:00
Hajduk
Novi Sad
4
5
|
08.03.2020 19:00 | Hajduk | 4 : 5 | Novi Sad | |||||
08.03
18:00
LeteÄi BajmoÄani
Fortuna
11
2
|
08.03.2020 18:00 | LeteÄi BajmoÄani | 11 : 2 | Fortuna |
08.03
16:00
Sjenica
Zlatibor
3
2
|
08.03.2020 16:00 | Sjenica | 3 : 2 | Zlatibor |
08.03
18:30
KalÄa
Nova Pazova
3
1
|
08.03.2020 18:30 | KalÄa | 3 : 1 | Nova Pazova | |||||
08.03
18:00
FON
Jastrebac
9
3
|
08.03.2020 18:00 | FON | 9 : 3 | Jastrebac | |||||
08.03
19:00
Novi Pazar
Crvena zvezda
1
1
|
08.03.2020 19:00 | Novi Pazar | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
08.03
18:00
Ekonomac
Vinter sport
2
3
|
08.03.2020 18:00 | Ekonomac | 2 : 3 | Vinter sport |
08.03
18:00
BeÄej
Smederevo
5
3
|
08.03.2020 18:00 | BeÄej | 5 : 3 | Smederevo |
08.03
15:00
Crvena zvezda
Partizan
32
28
|
08.03.2020 15:00 | Crvena zvezda | 32 : 28 | Partizan |