XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2019 17:00 Ursule - Jedinstvo 2:1
2 24.08.2019 17:00 Šantarovac - Ursule 2:1
3 01.09.2019 16:30 Ursule - Partizan 2:6
4 08.09.2019 16:30 Kupinovac - Ursule 0:0
5 15.09.2019 16:00 Ursule - Sloboda 0:2
6 21.09.2019 15:30 Sloga - Ursule 8:1
7 29.09.2019 15:00 Ursule - Mladost 1:0
8 06.10.2019 15:00 Ursule - Vinorača 1:4
9 12.10.2019 14:30 Budućnost - Ursule 4:0
10 20.10.2019 14:00 Ursule - Mladost
11 26.10.2019 13:30 Sinđelić 1934 - Ursule
12 03.11.2019 13:30 Ursule - Zenit
13 10.11.2019 13:30 GFK Tabane - Ursule
14 17.11.2019 13:30 Ursule - Šumadinac
15 24.11.2019 13:00 Osaonica - Ursule
16 Jedinstvo - Ursule
17 Ursule - Šantarovac
18 Partizan - Ursule
19 Ursule - Kupinovac
20 Sloboda - Ursule
21 Ursule - Sloga
22 Mladost - Ursule
23 Vinorača - Ursule
24 Ursule - Budućnost
25 Mladost - Ursule
26 Ursule - Sinđelić 1934
27 Zenit - Ursule
28 Ursule - GFK Tabane
29 Šumadinac - Ursule
30 Ursule - Osaonica
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloga 9 8 1 0 25
2 Sloboda 9 6 1 2 19
3 Budućnost 9 6 0 3 18
4 Jedinstvo 9 6 0 3 18
5 Šantarovac 9 5 1 3 16
6 Partizan 9 5 0 4 15
7 Sinđelić 1934 9 4 1 4 13
8 Mladost 9 4 0 5 12
9 GFK Tabane 9 3 2 4 11
10 Kupinovac 9 3 2 4 11
11 Mladost 9 3 2 4 11
12 Šumadinac 9 3 0 6 9
13 Zenit 9 3 0 6 9
14 Osaonica 9 2 2 5 8
15 Vinorača 9 2 1 6 7
16 Ursule 9 2 1 6 7
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu