XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 603 utakmica za dan
Nedelja, 8 Septembar 2019

Fudbal

08.09.2019 16:30 Smederevo 1924 1 : 0 Novi Pazar
08.09.2019 16:30 Zemun 1 : 0 RFK Grafičar
08.09.2019 16:30 Radnički (P) 2 : 0 Budućnost
08.09.2019 16:30 Dinamo 0 : 0 Trayal
08.09.2019 16:30 Radnički 1923 1 : 0 Zlatibor
08.09.2019 20:00 Metalac 4 : 2 Sinđelić
08.09.2019 16:00 RSK 0 : 3 Sloga 33
08.09.2019 16:30 Vojvodina 1928 0 : 3 1. Maj Ruma
08.09.2019 16:30 Dunav 5 : 2 Borac
08.09.2019 16:00 Timočanin 2 : 1 Jagodina Tabane
08.09.2019 16:00 Temnić 1924 1 : 2 OFK Topličanin
08.09.2019 16:00 Vlasina 1 : 0 Dunav
08.09.2019 11:00 SFS Borac 2 : 1 Car Konstantin
08.09.2019 16:00 Jedinstvo 2 : 0 Crvena zvezda
08.09.2019 16:00 Zvezdara 5 : 0 Stepojevac Vaga
08.09.2019 16:00 Zvižd 4 : 0 OFK Aranđelovac 1979
08.09.2019 16:00 Polet 0 : 2 Borac 1932
08.09.2019 16:00 Rudar 3 : 2 Mladi borac
08.09.2019 16:00 Udarnik 0 : 3 Pomoravlje
08.09.2019 16:00 Partizan 1945 1 : 2 Morava
08.09.2019 16:00 Sloboda 3 : 1 Sloga 1924
08.09.2019 16:00 Železničar 1 : 1 Radnički (V)
08.09.2019 16:00 Radnički Stobeks 2 : 1 Zadrugar
08.09.2019 16:00 Rađevac 5 : 3 Drina
08.09.2019 16:00 Borac 1 : 1 Brezovica
08.09.2019 16:00 OFK Divci 1 : 0 Mladost (D)
08.09.2019 16:00 Sloga 1 : 0 Ribnica
08.09.2019 16:00 Polet 3 : 0 Bane 1931
08.09.2019 16:00 Budućnost 4 : 3 Zvečan
08.09.2019 16:00 Radnik 0 : 1 Šumadija 1903
08.09.2019 16:00 OFK Ras 2 : 3 Korićani
08.09.2019 16:00 Vodojaža 1 : 2 Novi Pazar 1928
08.09.2019 16:00 Jasen 1 : 1 Budućnost
08.09.2019 14:00 Lunjevica 3 : 1 Sevojno
08.09.2019 16:00 Sloboda (Č) 1 : 1 Prijevor
08.09.2019 16:00 Polet (T) 2 : 3 Sloga (S)
08.09.2019 16:00 Zlatar 1 : 0 Polet (Lj)
08.09.2019 19:00 GFK Sloboda 2 : 0 Polimlje
08.09.2019 16:30 Bačka 0 : 0 OFK Stari Grad
08.09.2019 16:30 Mladost (BP) 2 : 3 ČSK Pivara
08.09.2019 16:30 Jugović 0 : 2 Mladost (NS)
08.09.2019 16:30 Sloboda 2 : 3 Cement
08.09.2019 16:30 Jedinstvo (SP) 1 : 0 Mladost (BJ)
08.09.2019 16:30 Hajduk (D) 3 : 1 Crvena zvezda
08.09.2019 16:30 Crvena zvezda (VS) 1 : 0 Begej
08.09.2019 16:30 Mladost (O) 3 : 2 Sloga
08.09.2019 16:30 Banat (Č) 1 : 1 Jedinstvo (BK)
08.09.2019 16:30 ŽAK 3 : 2 Borac (St)
08.09.2019 16:00 Čekmin 6 : 0 Jablanica
08.09.2019 16:00 Bobište 0 : 4 Akademija 10
08.09.2019 13:00 Jedinstvo (P) 1 : 0 Majdanpek
08.09.2019 16:00 OFK 019 1 : 4 Balkanski
08.09.2019 16:00 Brodoremont 3 : 4 Tanasko Rajić
08.09.2019 16:00 Lužnica 1 : 0 Đerdap
08.09.2019 16:00 Meševo 3 : 3 Bošnjane
08.09.2019 16:00 Mačkovac 1 : 4 Jedinstvo (M)
08.09.2019 16:00 Levač 0 : 1 Župa
08.09.2019 16:00 Jastrebac 1 : 4 Morava 1918
08.09.2019 16:00 Kušiljevo 1 : 1 Jedinstvo (P)
08.09.2019 16:00 Rudar 0 : 5 Mladost (M)
08.09.2019 16:00 Moravica 2 : 1 OFK Brzi Brod
08.09.2019 16:00 Pukovac 1 : 4 Naša krila 1936
08.09.2019 16:00 Jedinstvo (GM) 2 : 3 Zemljoradnik
08.09.2019 16:00 Malošište 2 : 3 OFK Niš
08.09.2019 16:00 Bukovik 2 : 2 Morava
08.09.2019 16:00 Dunav 1 : 1 Studenski Grad
08.09.2019 16:00 Mladost 0 : 2 Komgrap
08.09.2019 16:00 Vrčin 1 : 2 Torlak
08.09.2019 11:00 Prva Iskra 5 : 1 Turbina
08.09.2019 16:00 BSK Batajnica 0 : 0 Leštane
08.09.2019 16:00 Budućnost 2 : 1 Šumadija
08.09.2019 16:30 Sirakovo 1 : 0 Borac (Ž)
08.09.2019 16:30 Omladinac (Š) 1 : 2 Sloga (B)
08.09.2019 16:30 Obilić 3 : 1 Rudar 2001
08.09.2019 16:30 Železničar 4 : 1 Sloga (L)
08.09.2019 16:30 Rudar (Kr) 3 : 2 Mlava (ML)
08.09.2019 16:30 Integral 3 : 4 Đerdap
08.09.2019 16:30 Borac (K) 1 : 1 Napredak Simićevo
08.09.2019 16:00 Sloga (L) 2 : 0 Podunavac
08.09.2019 16:00 Sloga (M) 3 : 0 Omladinac
08.09.2019 16:00 Cerovac 2013 1 : 0 Pobeda
08.09.2019 16:00 Mladi radnik 1940 3 : 0 Bresje Superior
08.09.2019 16:00 Osipaonica 1 : 1 Crvena zvezda
08.09.2019 16:00 Železničar Kusadak 0 : 0 SASK
08.09.2019 16:00 ZSK 0 : 1 OFK Jabučje
08.09.2019 16:00 Tulari 0 : 0 OFK Brđanac
08.09.2019 16:00 Pepeljevac 3 : 1 Trlić
08.09.2019 16:00 Tvrdojevac 6 : 1 Iskra
08.09.2019 16:00 Dimitrije Tucović 5 : 1 Sovljak
08.09.2019 16:00 Mladost (PP) 5 : 3 Mladost (DD)
08.09.2019 16:00 Milan Orlić 0 : 0 Cer
08.09.2019 16:00 Drina 4 : 1 Majur
08.09.2019 16:00 Hajduk Stanko 2 : 1 Mladi borac
08.09.2019 16:00 Karađorđe 3 : 1 Vidojevica
08.09.2019 16:00 Jedinstvo (ŠT) 3 : 0 Sinđelić
08.09.2019 16:00 Podrinje 3 : 0 Sloga
08.09.2019 16:30 Kraljevo Hajduk 2 : 0 Mladost
08.09.2019 16:30 Borac (V) 4 : 2 Granit
08.09.2019 16:30 Rudar 1 : 4 Tavnik
08.09.2019 16:30 Ibar 1 : 3 Mladi radnik 1925
08.09.2019 11:00 Proleter 3 : 1 Budućnost
08.09.2019 16:30 Popovići Vrnjci 1 : 2 Mataruge
08.09.2019 16:30 Napredak 1 : 1 Gruža
08.09.2019 16:30 Karađorđe 3 : 0 Ribnica
08.09.2019 17:00 Napredak 1 : 0 Mladost (P)
08.09.2019 17:00 Rudar 2 : 0 Dedinje Junajted
08.09.2019 17:00 Donja Vrbava 3 : 6 Parmenac
08.09.2019 17:00 Ozrem 0 : 0 Mladost (A)
08.09.2019 14:00 Jedinstvo (K) 1 : 1 Jedinstvo (GG)
08.09.2019 17:00 Zadrugar 2 : 1 Slatina
08.09.2019 17:00 Omladinac (Z) 0 : 2 Jedinstvo (P)
08.09.2019 16:30 Budućnost (M) 11 : 1 Kulpin
08.09.2019 16:30 Borac 46 4 : 2 Tvrđava
08.09.2019 16:30 Budućnost (P) 5 : 0 ŽAK
08.09.2019 16:30 Hercegovac 2 : 0 Rusin
08.09.2019 16:30 BSK 2 : 1 Omladinac
08.09.2019 16:30 Slavija 1 : 1 Radnički 1918
08.09.2019 16:30 Sutjeska 2 : 1 Preporod
08.09.2019 16:30 Proleter (Nj) 2 : 0 Jadran
08.09.2019 16:30 Đurđin 0 : 0 Sloga
08.09.2019 16:30 Obilić (Z) 0 : 2 Senta
08.09.2019 17:00 Mitros 0 : 1 Hajduk (B)
08.09.2019 17:00 LSK Laćarak 3 : 0 Hajduk (V)
08.09.2019 17:00 Borac (M) 1 : 0 Napredak
08.09.2019 17:00 Borac (K) 1 : 2 Budućnost
08.09.2019 17:00 Železničar 0 : 1 Donji Petrovci
08.09.2019 17:00 Ljukovo 2 : 1 Partizan
08.09.2019 16:30 ŽSK 5 : 1 Hajduk
08.09.2019 16:30 Veternik 2 : 1 RFK Novi Sad 1921
08.09.2019 16:30 Tatra 2 : 2 Fruškogorac
08.09.2019 16:30 Bačka (B) 1 : 1 OFK Futog
08.09.2019 16:30 Bačka (Đ) 0 : 5 TSK
08.09.2019 16:30 OFK Sirig 0 : 2 Jedinstvo
08.09.2019 10:00 Index 6 : 0 Petrovaradin
08.09.2019 16:30 Polet 3 : 0 Mladost (L)
08.09.2019 16:30 OFK Klek 1 : 0 Crvena zvezda
08.09.2019 16:30 Potisje 15 : 0 Radnički 1911
08.09.2019 16:30 Omladinac FAM 6 : 1 Mladost BD
08.09.2019 16:30 2. Oktobar 3 : 2 Rusanda
08.09.2019 16:30 Tamiš 6 : 0 Jedinstvo (B)
08.09.2019 16:30 Vojvodina 1 : 2 Lehel
08.09.2019 16:30 Dolina 0 : 2 Radnički (K)
08.09.2019 16:30 Sloga (BNS) 3 : 0 Hajdučica
08.09.2019 16:30 Strela 10 : 1 Budućnost (A)
08.09.2019 16:30 Spartak 1911 2 : 2 Radnički (B)
08.09.2019 16:30 Polet (Id) 2 : 1 Partizan (G)
08.09.2019 16:30 Potporanj 2 : 1 Crvena zvezda
08.09.2019 16:30 Jedinstvo (V) 3 : 1 BAK
08.09.2019 16:00 Vučje 1 : 4 Železničar
08.09.2019 16:00 Zloćudovo 2 : 1 Polet
08.09.2019 16:00 Kumarevo 65 2 : 3 Moravac
08.09.2019 16:00 Umac 4 : 1 Mladi borac
08.09.2019 16:00 Šumadija 3 : 1 BSK
08.09.2019 16:00 Progres 0 : 0 OFK Morava
08.09.2019 16:00 Sloga 1 : 1 Mladost 1959
08.09.2019 16:00 Real 1 : 5 Jedinstvo
08.09.2019 11:00 Ključ 1 : 1 Polom
08.09.2019 16:30 Radnički 9 : 1 Krivelj
08.09.2019 16:30 Nemetali 1 : 4 Blizna
08.09.2019 16:30 Polet 0 : 1 Šarbanovac
08.09.2019 16:30 Osnić 2 : 3 Trebič
08.09.2019 16:30 Velika Jasikova 0 : 0 Sloga (M)
08.09.2019 16:30 Kosovo 1 : 0 Midžor
08.09.2019 16:00 Sloga (Ć) 2 : 0 Žabare
08.09.2019 16:00 Kupci 3 : 1 Varvarin
08.09.2019 16:00 13. April 4 : 0 Donji Kopaonik
08.09.2019 16:00 Sloga (M) 9 : 0 Ribnik
08.09.2019 16:00 Gradina 1 : 2 Trudbenik
08.09.2019 16:00 Vinogradar 2 : 0 FUD
08.09.2019 16:00 Mladost 0 : 2 Sebečevac
08.09.2019 16:30 Orlovi 4 : 1 Bratstvo
08.09.2019 16:30 Mladost (D) 2 : 3 Napredak (D)
08.09.2019 16:30 OFK Batinac 3 : 1 Resavac
08.09.2019 16:30 Kolare 5 : 1 Morava (R)
08.09.2019 16:30 OFK Bratstvo 8 : 2 Hajduk
08.09.2019 16:30 Mladost (K) 2 : 1 Moravac 2015
08.09.2019 16:30 Dragocvet 2 : 1 Morava (KS)
08.09.2019 16:30 Mladost (J) 6 : 0 Javor
08.09.2019 16:30 Partizan (M) 5 : 3 Juhor
08.09.2019 16:00 OFK Zabrežje 2 : 2 Posavina
08.09.2019 16:00 Lisović 1 : 0 Radnički
08.09.2019 16:00 Barajevo 1 : 2 Zvezda
08.09.2019 16:00 Duboko 1 : 3 Borac (L)
08.09.2019 16:00 Budućnost 0 : 1 Strelac
08.09.2019 16:00 Omladinac 0 : 1 Rojkovac
08.09.2019 16:00 Ropočevo 0 : 4 Boleč
08.09.2019 10:00 OFK Student 0 : 3 Zuce 2019
08.09.2019 16:00 Rabrovac 0 : 0 Velika Krsna
08.09.2019 16:00 Kosmaj 7 : 0 Šepšin
08.09.2019 16:00 Šumadija 1962 1 : 4 Kaluđerica 1969
08.09.2019 16:00 Kosmajac 0 : 6 Dunavac
08.09.2019 16:30 Moravac (Č) 1 : 1 Rasovača
08.09.2019 16:30 Sloga 2 : 3 Rudar Alpos
08.09.2019 16:30 Radnički 1947 8 : 1 Zaplanjac
08.09.2019 16:30 Moravac (ZT) 2 : 3 Mladost (B)
08.09.2019 16:30 Radnički 1924 6 : 0 Elid
08.09.2019 16:30 Baličevac 4 : 1 Doljevac
08.09.2019 16:30 Palilula 3 : 6 Naisus 1977
08.09.2019 16:00 Sloga 1 : 0 ŽSK
08.09.2019 16:00 Šumadinac (N) 1 : 1 Trnava
08.09.2019 16:00 Prvi srpski ustanak 2 : 1 Jasenica
08.09.2019 16:00 Mladost MG 4 : 2 BSK
08.09.2019 16:00 Šumadinac (S) 4 : 1 Omladinac (DR)
08.09.2019 16:00 Marjan 1 : 1 Banja
08.09.2019 16:00 Plaskovac 3 : 1 Lokomotiva
08.09.2019 16:00 Borac 3 : 1 Vinča
08.09.2019 16:30 Dragoš 3 : 4 Željuša
08.09.2019 16:30 Mladost 3 : 2 Spartak
08.09.2019 16:30 Padež 5 : 2 Zvezda
08.09.2019 11:00 Hajduk 8 : 2 Sinđelić 2012
08.09.2019 16:00 Balkan Mirijevo 0 : 1 Poštar Zvezdara
08.09.2019 16:00 Srem 2 : 3 Borac (O)
08.09.2019 16:00 Institut 4 : 0 Šumadinac
08.09.2019 16:00 PKB Kovilovo 0 : 1 Posavac Tišma
08.09.2019 16:30 011 2 : 1 Rakovica
08.09.2019 16:00 Heroj Polet 1 : 0 Borac (P)
08.09.2019 17:00 Srbija 4 : 2 Sloga (D)
08.09.2019 17:00 Maršić 1 : 4 Kutlovo
08.09.2019 17:00 Šumadinac KG 0 : 1 OFK Bagremar
08.09.2019 17:00 Kolonija 3 : 1 Zastava
08.09.2019 17:00 Sloboda (G) 8 : 1 Šumadija 1934
08.09.2019 17:00 Mladost (P) 2 : 1 Jedinstvo (P)
08.09.2019 16:00 Radnički 1936 3 : 0 Mladost (DK)
08.09.2019 16:00 Čegar 2013 2 : 3 Mladost (L)
08.09.2019 16:00 Palilulac 0 : 0 Vulkan 1963
08.09.2019 16:00 Crvena zastava 1 : 1 Delijski Vis
08.09.2019 16:00 Proleter 0 : 3 Stevan Nešticki
08.09.2019 16:00 Morava 2 : 2 Aluminjum
08.09.2019 16:00 Mineralac 1 : 5 Mladost (S)
08.09.2019 16:00 OFK Alakince 6 : 1 BSK Bujanovac
08.09.2019 16:00 Levosoje : Trešnjevka
08.09.2019 16:00 Čelik 6 : 0 FSU Južna pruga
08.09.2019 16:00 Pavlovac 1 : 5 Vihor
08.09.2019 16:00 Lugina 3 : 3 Ternoci
08.09.2019 11:00 Žabari 0 : 2 Polet
08.09.2019 16:00 Tešnjar 2 : 0 Komanice
08.09.2019 11:00 Milenko Pavlović 3 : 0 Dračić 2018
08.09.2019 11:00 Ribnikar 1 : 6 Joks Junajted
08.09.2019 16:00 Popadić 1 : 1 Stari drugari
08.09.2019 11:00 Rakac Stave 1 : 1 OFK Senjak
08.09.2019 16:00 Polet (T) 4 : 0 Mladost (V)
08.09.2019 16:00 Pambukovica 2 : 0 Polet (DL)
08.09.2019 16:00 Kolubara (J) 0 : 3 Čučuge
08.09.2019 16:30 Mineral 2015 2 : 2 Bogutovačka Banja
08.09.2019 16:30 Jedinstvo (D) 1 : 1 Miločajac
08.09.2019 16:30 Jovo Kursula 0 : 2 Lazac
08.09.2019 16:30 Mladost 1981 2 : 1 Borac (A)
08.09.2019 16:30 Zvezda 4 : 0 Braća Vuković
08.09.2019 16:30 Mladost 3 : 1 Jedinstvo
08.09.2019 16:30 Omladinac 9 : 2 Dunav
08.09.2019 16:30 Hajduk 2 : 1 OFK Odžaci
08.09.2019 16:30 Stanišić 1920 5 : 2 Lider
08.09.2019 16:30 Terekveš 0 : 1 Aleksa Šantić
08.09.2019 16:30 Kula 2 : 0 Lipar
08.09.2019 16:30 Polet 1 : 4 Zadrugar
08.09.2019 17:00 Sremac 1 : 0 Fruška Gora
08.09.2019 17:00 OFK Zeka Buljubaša 3 : 2 OFK Bikić
08.09.2019 17:00 Sloga (V) 0 : 0 Graničar 1924
08.09.2019 17:00 Sloboda 2 : 2 Sloven
08.09.2019 17:00 Trgovački 3 : 5 Fruškogorac
08.09.2019 17:00 BSK 3 : 0 Sloga (Č)
08.09.2019 17:00 Obilić 1993 2 : 3 Jednota
08.09.2019 16:30 Borac 3 : 3 Titel
08.09.2019 16:30 Sloga 0 : 4 Dinamo
08.09.2019 16:30 Hajduk 7 : 1 Slanobarac
08.09.2019 16:30 Čenej 2 : 2 Miletić
08.09.2019 16:30 Moskva 0 : 2 Proleter
08.09.2019 16:30 MSK 1 : 1 ASK
08.09.2019 16:30 OFK Stajićevo 3 : 0 Zlatica
08.09.2019 16:30 Naftagas 3 : 4 Jedinstvo 2014
08.09.2019 16:30 Zadrugar 2 : 2 Bilećanin
08.09.2019 16:30 Tisa 1933 2 : 1 OFK Gradnulica
08.09.2019 16:30 Vojvodina (CC) 2 : 1 Borac (VS)
08.09.2019 16:30 Ševac 3 : 0 Partizan (K)
08.09.2019 16:30 Banat (I) 3 : 2 Karaš (K)
08.09.2019 16:30 Ratar 0 : 0 Vulturul
08.09.2019 16:30 Banat (D) 1 : 0 Borac (VG)
08.09.2019 16:00 Todorovce : Lemind 1953
08.09.2019 16:00 Donja Lomnica 4 : 0 Radnički (P)
08.09.2019 16:00 Badince 1 : 2 Jedinstvo (Š)
08.09.2019 11:00 Bratstvo 4 : 0 Marjan MB
08.09.2019 16:00 Plantaža 4 : 1 Mladost (B)
08.09.2019 16:00 Milanovo 4 : 1 Radnik Sušica 2012
08.09.2019 16:00 14. Oktobar 2 : 1 Kamenorezac 76
08.09.2019 16:00 Rubin 2 : 1 Velika Drenova
08.09.2019 16:00 Mladost 5 : 1 Poljoprivrednik
08.09.2019 16:00 Garevina 3 : 1 Mladi radnik
08.09.2019 16:00 Polet 57 4 : 1 Stari Trstenik
08.09.2019 16:30 Napredak (Sv) 1 : 2 Beljanica
08.09.2019 16:30 Pomoravlje 5 : 2 Rudar (St)
08.09.2019 16:30 Napredak (St) 0 : 1 15. Avgust 1950
08.09.2019 16:30 Mladost (S) 0 : 3 Rudar (SR)
08.09.2019 16:30 Radnički 0 : 4 Budućnost
08.09.2019 16:30 Šumadinac 3 : 0 Zenit
08.09.2019 16:30 Osaonica 2 : 1 Sinđelić 1934
08.09.2019 16:30 Jedinstvo 4 : 1 Mladost
08.09.2019 16:30 Šantarovac 4 : 2 Budućnost
08.09.2019 16:30 Kupinovac 0 : 0 Ursule
08.09.2019 16:30 Jedinstvo 3 : 1 Partizan
08.09.2019 11:00 Polet 4 : 1 Pobednik
08.09.2019 16:30 Skela 7 : 0 Ljubinić
08.09.2019 11:00 Crvena Zastava 2 : 3 Proleter
08.09.2019 16:30 Krtinska 3 : 0 Sloga
08.09.2019 16:30 Rvati 3 : 2 Borac
08.09.2019 16:00 OFK Guncati 1 : 2 Beljina
08.09.2019 16:00 Rušanj 1 : 2 Veliki Borak
08.09.2019 18:00 Sparta Železnik 4 : 0 Bežanija
08.09.2019 16:00 DIF 4 : 0 Mladi proleter
08.09.2019 16:00 Velika Moštanica 5 : 1 Umka
08.09.2019 10:00 Šećeranac Ada 3 : 2 Rekreativo 011
08.09.2019 16:00 Novi Beograd 2 : 2 Zmaj 1953
08.09.2019 16:00 Busije 2 : 1 13. maj
08.09.2019 16:00 BUSK 4 : 1 Dedinje
08.09.2019 17:00 Graničar 1 : 1 Napredak
08.09.2019 17:00 Hrtkovci 2 : 0 Radnički
08.09.2019 17:00 ČSK 4 : 1 Mladost
08.09.2019 17:00 OFK Brestač 5 : 0 Krušedol
08.09.2019 17:00 Sremac (Dob) 1 : 1 Šumar
08.09.2019 17:00 Sremac Deč 5 : 0 Polet
08.09.2019 17:00 Dunav 2 : 5 Srem
08.09.2019 16:30 Tisa 3 : 4 Jadran
08.09.2019 16:30 Jedinstvo 1 : 0 Graničar
08.09.2019 16:30 Čoka 0 : 4 Bačka
08.09.2019 16:30 Horgoš 1911 1 : 1 Slavija
08.09.2019 16:30 Hajduk 2 : 1 Tromedja
08.09.2019 16:00 Lipolist 4 : 2 Zadrugar
08.09.2019 16:00 Sloboda 1 : 2 Budućnost 1929 (ZM)
08.09.2019 16:00 Budućnost (DO) 1 : 1 Premijer
08.09.2019 16:00 Milicionar 2 : 1 OFK Šabac
08.09.2019 16:00 Gorki 6 : 0 Omladinac (BO)
08.09.2019 16:30 Rudar 2012 1 : 3 OFK Rogača
08.09.2019 13:30 Mali Požarevac 6 : 0 Nemenikuće
08.09.2019 13:30 Vojvoda 3 : 2 Mladost G.
08.09.2019 16:30 Sibnica 1 : 3 Vis
08.09.2019 13:30 Djurinci 2 : 2 Stojnik
08.09.2019 16:00 Borac 3 : 0 Velika Reka
08.09.2019 16:00 Antimon 1 : 1 Jadar 1961
08.09.2019 16:00 Sloga 5 : 0 Jezero
08.09.2019 16:00 Jedinstvo (MZ) 4 : 2 Prva Iskra
08.09.2019 16:00 Rudar 3 : 1 7. Juli
08.09.2019 16:00 OFK Jelen 2 : 1 Pričinović
08.09.2019 16:00 Sloga 2 : 0 Jevremovac
08.09.2019 16:00 Cerić 2 : 2 Dobrava
08.09.2019 16:00 Vlašić 3 : 2 PSK
08.09.2019 16:00 Rankovac 2 : 3 Trešnjevka
08.09.2019 16:00 Vojvoda Stepa Stepanović 0 : 1 Radnički
08.09.2019 16:00 Šipurske livade 2 : 0 Mrovska
08.09.2019 16:00 Resnik 0 : 2 PKB (PS)
08.09.2019 16:00 Poštar 1930 3 : 0 Palilulac
08.09.2019 16:00 Sveti Stefan 1 : 5 Pionir
08.09.2019 16:00 Pinosava 4 : 3 Avala 1939
08.09.2019 16:30 Boka Seniors 0 : 2 Lepušnica
08.09.2019 10:00 Siti Sport Klub 3 : 1 OFK Crvenka
08.09.2019 16:00 Neštin 6 : 1 Proleter
08.09.2019 16:00 Budućnost 7 : 0 Bački Hajduk
08.09.2019 16:00 Krivanj 7 : 0 Sloga
08.09.2019 16:00 Bačka 5 : 1 Soko
08.09.2019 16:00 Naša Zvezda 5 : 0 Mladost
08.09.2019 16:00 Mladi radnik (D) 0 : 0 Omladinac-Šumadinac (V)
08.09.2019 11:00 Karađorđe (V) 2 : 1 Mladost (R)
08.09.2019 16:00 Jedinstvo (O) 4 : 2 Napredak (MK)
08.09.2019 16:00 Udarnik : Kruševica 1980
08.09.2019 16:00 Badnjevac 2 : 0 Sloga (Z)
08.09.2019 16:00 BSK 3 : 2 Karađorđe 2013 (Viš)
08.09.2019 16:00 Partizan (BB) 3 : 0 Feniks
08.09.2019 16:30 Napredak 1936 4 : 1 Jasenovac
08.09.2019 16:30 Borac (V) 4 : 1 Radnički (K)
08.09.2019 16:30 Manastirica 3 : 2 Omladinac (B)
08.09.2019 16:30 Zadrugar 1947 1 : 2 Mladost (R)
08.09.2019 16:30 Sloga 1952 2 : 0 Bata Bulić
08.09.2019 16:30 Baštovan 2015 2 : 3 Napredak (P)
08.09.2019 16:30 Ljubičevo 1 : 2 Barič
08.09.2019 16:30 Desine 2 : 3 Žitkovica 2017
08.09.2019 16:30 Vihor 7 : 1 Sloga (M)
08.09.2019 16:30 Mlava (B) 3 : 0 Žika Marković Uča
08.09.2019 16:30 Dizel 4 : 0 Stig 1955
08.09.2019 11:00 B 2000 6 : 3 Borac
08.09.2019 16:00 Budućnost 0 : 3 Vrbica
08.09.2019 16:00 Šamot 5 : 0 Kralj Petar I
08.09.2019 16:00 Radoje Domanović 2 : 1 Venčani
08.09.2019 16:00 Mladost 2 : 0 Mladi rudar
08.09.2019 16:00 Sloga 2 : 0 Trešnjevica
08.09.2019 16:00 Kopljari 3 : 0 Brezovac
08.09.2019 16:30 Lugovi 1 : 2 Kej
08.09.2019 16:30 Planinac 7 : 3 Malba
08.09.2019 16:30 Vujan 4 : 1 Budućnost
08.09.2019 16:30 Gavrilo Princip 2 : 4 Morava
08.09.2019 16:30 Čačak 94 1 : 6 Prijatelji
08.09.2019 11:00 Rakova 0 : 5 Orlovac 1932
08.09.2019 17:00 Slavija 1 : 2 21. oktobar
08.09.2019 17:00 Jadran 2 : 5 OFK Žeželj
08.09.2019 17:00 Dobrača 3 : 3 Ćava
08.09.2019 17:00 Vinogradi DB 1 : 4 Divostin
08.09.2019 17:00 Bikovo 2 : 1 Vinogradar
08.09.2019 17:00 Elektrovojvodina 6 : 0 Udarnik Višnjevac
08.09.2019 17:00 Lokomotiva 2 : 0 OFK Mala Bosna 2015
08.09.2019 17:00 Hajduk 2 : 1 Žednik
08.09.2019 17:00 Solid 5 : 1 Čantavir
08.09.2019 16:30 Mundial 4 : 2 Pobeda
08.09.2019 16:30 Omladinac 1927 3 : 1 Vojvodina (C)
08.09.2019 16:30 Tempo 0 : 4 Glogonj
08.09.2019 16:30 Slavia 0 : 0 Unirea
08.09.2019 16:30 Mladost 6 : 1 Borac
08.09.2019 16:30 Dolovo 2 : 0 Budućnost
08.09.2019 16:30 Jedinstvo 0 : 5 Stari Tamiš
08.09.2019 16:30 BSK 6 : 1 Omladinac
08.09.2019 16:00 Naupare 7 : 3 Čarapan
08.09.2019 11:00 Konjuh 4 : 2 Gaglovo
08.09.2019 11:00 Polet 0 : 1 Modrica
08.09.2019 16:00 Parunovac 2 : 0 Rasina
08.09.2019 16:00 Mudrakovac 5 : 2 Zdravinje
08.09.2019 16:00 Globoder 1 : 3 Kapidžija
08.09.2019 16:30 Jedinstvo 4 : 0 Sloboda
08.09.2019 16:30 Eđšeg 9 : 1 Slavija
08.09.2019 16:30 Mladost Radost 0 : 2 Budućnost
08.09.2019 16:30 Tomislavci 9 : 0 Pobeda
08.09.2019 17:00 Sokograd 2 : 2 Slemen
08.09.2019 11:00 Prilike 7 : 2 Bratstvo
08.09.2019 Sloga 1 : 5 Dragačevo
08.09.2019 Gorušica 3 : 0 Radnički
08.09.2019 Jelica 2 : 1 Brezova
08.09.2019 Voćar 6 : 2 Bjelica
08.09.2019 16:30 Pudarci 2 : 2 Podunavac
08.09.2019 16:30 Hajduk 1 : 3 Umčari
08.09.2019 11:00 Jedinstvo 5 : 1 Tempo
08.09.2019 11:00 Crvena zvezda 4 : 2 Škriljac
08.09.2019 11:00 Polet (V) 1 : 4 Polet (R)
08.09.2019 11:00 Vukašinovac 0 : 5 Borac
08.09.2019 16:00 Spartak 3 : 2 Čegar 1946
08.09.2019 16:00 Rujnik 2 : 6 Planinac 1933
08.09.2019 16:00 Sloga 1948 4 : 0 Supovac
08.09.2019 16:00 Jasenovik 2018 3 : 2 Durlan Siti
08.09.2019 16:00 Dubona 4 : 2 Vlaška
08.09.2019 16:00 Kovačevac 1956 2 : 1 Omladinac
08.09.2019 16:00 Napredak 0 : 1 Ivanča
08.09.2019 16:00 Borac 0 : 1 Markovac
08.09.2019 16:30 Mladi Borac 1 : 1 Sloga
08.09.2019 16:30 Vreoci 1 : 3 Dimitrije Tucović
08.09.2019 16:30 20. Oktobar 4 : 3 Mladi radnik
08.09.2019 16:30 Bistrica 3 : 3 Polet
08.09.2019 16:30 Šumadinac 2 : 0 Strmovo
08.09.2019 17:00 Napredak 4 : 0 Knjaz
08.09.2019 17:00 Blagaja 3 : 0 Glumač
08.09.2019 14:00 Trešnjica 1 : 1 Avijatičar Vranjani
08.09.2019 17:00 Plavi Tok 2 : 3 Gorobilje
08.09.2019 14:30 Duškovci 5 : 2 Dobrinjac
08.09.2019 16:30 Jerma 5 : 5 Veliki Suvodol
08.09.2019 16:30 Lokomotiva 0 : 3 Mladost
08.09.2019 16:30 BSK 2014 2 : 3 Šumadija
08.09.2019 16:30 Omladinac 6 : 1 Budućnost (S)
08.09.2019 16:30 Zgodačica 0 : 0 Milakovac 2018
08.09.2019 16:30 Stara Čaršija 6 : 1 Morava (M)
08.09.2019 16:30 Mladost 1925 2 : 0 Magnohrom
08.09.2019 16:30 Sloga Obrva 4 : 2 Partizan (V)
08.09.2019 11:00 Studen Vitez 0 : 2 Koštam Polje
08.09.2019 16:30 Borac 1950 3 : 2 Železničar
08.09.2019 16:30 Sloga 6 : 0 Popovac
08.09.2019 13:30 ISK Izvor 1 : 2 Omladinski
08.09.2019 16:30 BSK Buljane 1 : 2 Jedinstvo
08.09.2019 16:30 Budućnost 5 : 0 Heroj
08.09.2019 16:30 Donja Mutnica 3 : 0 Polet
08.09.2019 13:30 Razvitak 1 : 3 Radnik
08.09.2019 11:00 OFK Takovo 1 : 0 Budućnost 1995
08.09.2019 11:00 Vukona 0 : 0 OFK Stublenica
08.09.2019 11:00 Dokmir 0 : 1 Murgaš 2012
08.09.2019 11:00 Jedinstvo (M) 1 : 3 Kolubara (LP)
08.09.2019 11:00 Sloga (V) 0 : 2 Omladinac (K)
08.09.2019 17:00 Jedinstvo (M) 1 : 8 Jedinstvo (Lj)
08.09.2019 17:00 Borac 0 : 1 Graničar
08.09.2019 17:00 Napredak 3 : 1 Omladinac
08.09.2019 17:00 Erdevik 2017 5 : 0 Sinđelić
08.09.2019 17:00 OFK Bingula 0 : 1 OFK Bačinci
08.09.2019 11:00 Skupljen 2013 0 : 3 Verko
08.09.2019 11:00 Mladost (Z) 3 : 0 Mladost 2013
08.09.2019 11:00 Polet 5 : 0 Belpos
08.09.2019 11:00 Dragojevac 0 : 5 Sloga 1949
08.09.2019 16:30 Jedinstvo 2014 2 : 2 Petrovac 74
08.09.2019 11:00 Mladost (MM) 5 : 0 Bair
08.09.2019 17:00 Hajduk 1936 0 : 4 Seljak (C)
08.09.2019 17:00 Kremenac 0 : 1 Partizan (C)
08.09.2019 10:30 Jašunja 4 : 1 Rudar 1973
08.09.2019 16:00 Radnik 2013 3 : 0 FSU Borac 2018
08.09.2019 11:00 Padež 5 : 2 Dedina
08.09.2019 11:00 Mladost 2015 1 : 1 Mladost VPD
08.09.2019 16:00 Kruševica 1 : 3 Dvorane
08.09.2019 16:30 Dobra Voda 3 : 2 Napredak
08.09.2019 16:30 Mladost 0 : 1 Domaćin
08.09.2019 16:30 OFK Dragoševac 2 : 0 Mladi radnik
08.09.2019 16:30 Belica 4 : 6 Trnava
08.09.2019 16:30 Crni Vrh 6 : 0 Dražmirovac
08.09.2019 16:00 Kotešica 13 : 0 Zadrugar
08.09.2019 13:00 Omladinac 3 : 0 OFK Povlen
08.09.2019 16:00 Mladost (VK) 0 : 0 Mali korak
08.09.2019 16:00 Sloga Gorić 2 : 1 Beloševac
08.09.2019 16:30 Udarnik 2015 0 : 5 Borac
08.09.2019 17:00 Lovac 1 : 0 Vitez
08.09.2019 17:00 Hajduk 1932 : Mladost 1935
08.09.2019 17:00 Kupinovo : Sloven
08.09.2019 16:30 Morava 1932 4 : 1 Sopot
08.09.2019 16:30 BSK 3 : 0 Sloga 1932
08.09.2019 16:30 Napredak 4 : 1 Mip Majdan
08.09.2019 16:30 Sloga 6 : 1 Metalac
08.09.2019 16:30 Vojvoda Milenko 4 : 0 Sloga
08.09.2019 16:30 Beli Orao 0 : 3 Pobeda
08.09.2019 16:30 Napredak 5 : 0 Zemljoradnik
08.09.2019 16:30 Jedinstvo (R) 4 : 1 Polet
08.09.2019 16:30 Graničar 0 : 2 Jedinstvo (P)
08.09.2019 16:30 Borac 2 : 3 Fruškogorac
08.09.2019 Sloga (M) : Car Uroš
08.09.2019 16:30 Fruškogorac 3 : 2 Vojvodina
08.09.2019 16:30 Planinac 5 : 0 Sloga (K)
08.09.2019 16:30 27. Oktobar 0 : 5 Borac
08.09.2019 16:00 Proleter 1 : 13 Toplica
08.09.2019 16:00 Borac 4 : 2 Tolić
08.09.2019 16:00 Gornji Lajkovac 1 : 2 Babajić
08.09.2019 16:00 Bokelj 1 : 2 Ibar
08.09.2019 16:00 Otrant Olympic 0 : 1 Jedinstvo (BP)
08.09.2019 16:00 Lovćen 0 : 4 Jezero
08.09.2019 16:00 Drezga 2 : 2 Arsenal
08.09.2019 16:00 Dečić 2 : 0 Mornar
08.09.2019 17:00 Kolubara 4 : 0 Crvena zvezda B 2018
08.09.2019 16:30 Majdanpek 2 : 3 Napredak Junior 2018
08.09.2019 10:00 Radnički (Z) 2 : 0 Omladinac
08.09.2019 10:00 Dinamo 1945 3 : 1 Index
08.09.2019 10:00 Petar Puača 6 : 2 Podrinje
08.09.2019 16:00 Timok 1919 1 : 0 Sinđelić
08.09.2019 11:00 Radnički (P) 2 : 1 Bor 1919
08.09.2019 10:00 RFK Novi Sad 1921 5 : 2 Proleter (NS)
08.09.2019 10:00 TSC 4 : 0 Hajduk 1912
08.09.2019 BASK 0 : 1 OFK Žarkovo
08.09.2019 Lokomotiva 3 : 2 011
08.09.2019 IMT 8 : 0 Radnički (O)
08.09.2019 17:00 Partizan 1 : 0 Zemun
08.09.2019 16:30 Brodarac 3 : 0 Rad
08.09.2019 11:00 Apolon 4 1 : 1 RFK Grafičar
08.09.2019 13:00 OFK Vršac 0 : 2 Mačva
08.09.2019 12:00 Spartak ŽK 3 : 4 Čukarički
08.09.2019 18:30 OFK Beograd 5 : 0 011
08.09.2019 08:45 Lokomotiva 1 : 2 BSK 1925
08.09.2019 16:00 Radnički (NB) 7 : 1 Bežanija
08.09.2019 17:00 Car Konstantin 1 : 6 Jagodina Tabane
08.09.2019 09:30 Kopernikus Želežničar 1 : 0 Real 2
08.09.2019 10:00 OFK Radnički 6 : 0 Timočanin
08.09.2019 10:30 Radnik 0 : 1 Vlasina
08.09.2019 12:00 RFK Novi Sad 1921 2 : 0 Proleter
08.09.2019 12:00 TSC 5 : 0 Hajduk 1912
08.09.2019 12:00 Petrika 6 : 1 Proleter 2006
08.09.2019 12:00 Borac 9 : 1 Radnički (S)
08.09.2019 12:00 Radnički (Zr) 6 : 2 Omladinac
08.09.2019 12:00 Dinamo 1945 1 : 3 Index
08.09.2019 12:00 Petar Puača 8 : 0 Podrinje
08.09.2019 00:00 Jedinstvo 1 : 0 Polet
08.09.2019 Potporanj : Dobrica
08.09.2019 11:00 Partizan 6 : 1 Budućnost
08.09.2019 Sloga : Proleter
08.09.2019 Karaš : Coerver junior
08.09.2019 12:00 Bečej 1918 7 : 2 Bačka 1901
08.09.2019 10:00 Bajša 13 : 1 Preporod
08.09.2019 11:00 Njerš Ištvan 12 : 0 Čantavir
08.09.2019 10:00 Jošanica 2 : 4 Radnički 1923
08.09.2019 11:00 Kiker : Mokra Gora
08.09.2019 14:00 Sport Klub 99 8 : 0 Bubamara
08.09.2019 10:00 Radnički (K) 1 : 4 OFK Vršac
08.09.2019 10:00 Mladost (L) 13 : 0 Kikinda 1909
08.09.2019 12:00 Prof. Bolesnikov 1 : 7 Petrika
08.09.2019 13:00 Index 0 : 3 Inđija
08.09.2019 10:00 CFK 0 : 3 Kabel
08.09.2019 10:00 GDM 021 1 : 3 ODR
08.09.2019 10:00 Radnički 1912 0 : 10 Spartak ŽK
08.09.2019 10:00 Arena Su 0 : 1 Radnički (S)
08.09.2019 10:00 Bečej 1918 3 : 1 Crvenka
08.09.2019 12:00 Bajša 6 : 0 Preporod
08.09.2019 10:00 Kevi 1 : 0 Bačka
08.09.2019 11:00 Mataruge : Radnik
08.09.2019 10:00 Radnički 7 : 0 Zadrugar
08.09.2019 10:00 Mačva 9 : 0 Senjak
08.09.2019 10:00 Mačva 1929 4 : 1 Savacijum
08.09.2019 11:00 Jedinstvo Putevi 1 : 1 Metalac
08.09.2019 10:00 Mladost 6 : 0 Budućnost
08.09.2019 10:00 FAP 2 : 0 Čačak 94
08.09.2019 10:00 OPK Rudar 1933 7 : 4 Bačinac
08.09.2019 10:00 Cepelin 026 4 : 2 Jasenica 2017
08.09.2019 10:00 Sloga 33 0 : 5 RSK
08.09.2019 10:00 Petlić SD 2006 0 : 2 Mladi radnik 1926
08.09.2019 11:00 Savac 0 : 7 Jedinstvo (Ub)
08.09.2019 17:00 Šampion 5 : 0 Sloga 036
08.09.2019 13:00 Mačva 1 : 1 Loznica
08.09.2019 Rosulja 2014 1 : 6 Vučice
08.09.2019 10:00 Mladost (B) 0 : 3 Sloboda
08.09.2019 11:00 Budućnost 3 : 0 Radnički
08.09.2019 10:00 Borac (L) 8 : 2 Šumadija
08.09.2019 14:00 Srećno stopalo 7 : 1 OFK Borac
08.09.2019 11:30 Šumadija 0 : 9 TEK Sloga
08.09.2019 10:45 Železničar 16 : 0 ŽFK Borac
08.09.2019 10:00 Napredak 1 : 9 Sloboda
08.09.2019 09:15 Omladinac 9 : 0 Turbina
08.09.2019 08:30 Akademija fudbala 1 : 0 Kalimero
08.09.2019 08:30 Kalimero 1 5 : 1 Mladost (Č)
08.09.2019 09:15 Mladost (C) 2 : 2 Real 2
08.09.2019 10:00 Kalimero 2 0 : 13 Akademija fudbala 1
08.09.2019 10:30 Akademija fudbala 2 0 : 6 Real 1

Rukomet

08.09.2019 19:00 Nexe 24 : 25 Tatran

Ragbi 15

08.09.2019 17:00 Dinamo 1954 3 : 81 Partizan