XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2019 17:00 Sloboda - Partizan 4:2
2 25.08.2019 17:00 Partizan - Sloga 0:3
3 01.09.2019 16:30 Ursule - Partizan 2:6
4 07.09.2019 16:30 Partizan - Vinorača 3:2
5 14.09.2019 16:00 Budućnost - Partizan 3:1
6 21.09.2019 15:30 Partizan - Mladost 2:1
7 28.09.2019 15:00 Sinđelić 1934 - Partizan 0:2
8 06.10.2019 15:00 Partizan - Zenit 3:0
9 13.10.2019 14:30 GFK Tabane - Partizan 3:2
10 20.10.2019 14:00 Partizan - Šumadinac
11 27.10.2019 13:30 Osaonica - Partizan
12 03.11.2019 13:30 Partizan - Jedinstvo
13 10.11.2019 13:30 Šantarovac - Partizan
14 17.11.2019 13:30 Mladost - Partizan
15 24.11.2019 13:00 Partizan - Kupinovac
16 Partizan - Sloboda
17 Sloga - Partizan
18 Partizan - Ursule
19 Vinorača - Partizan
20 Partizan - Budućnost
21 Mladost - Partizan
22 Partizan - Sinđelić 1934
23 Zenit - Partizan
24 Partizan - GFK Tabane
25 Šumadinac - Partizan
26 Partizan - Osaonica
27 Jedinstvo - Partizan
28 Partizan - Šantarovac
29 Partizan - Mladost
30 Kupinovac - Partizan
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloga 9 8 1 0 25
2 Sloboda 9 6 1 2 19
3 Budućnost 9 6 0 3 18
4 Jedinstvo 9 6 0 3 18
5 Šantarovac 9 5 1 3 16
6 Partizan 9 5 0 4 15
7 Sinđelić 1934 9 4 1 4 13
8 Mladost 9 4 0 5 12
9 GFK Tabane 9 3 2 4 11
10 Kupinovac 9 3 2 4 11
11 Mladost 9 3 2 4 11
12 Šumadinac 9 3 0 6 9
13 Zenit 9 3 0 6 9
14 Osaonica 9 2 2 5 8
15 Vinorača 9 2 1 6 7
16 Ursule 9 2 1 6 7
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu