XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2009 IMT - Lasta 2:2
2 23.08.2009 Lasta - Milutinac 2:0
3 29.08.2009 Turbina - Lasta 2:0
4 06.09.2009 Lasta - Vinča 0:0
5 13.09.2009 Radnički (NB) - Lasta 1:0
6 16.09.2009 Lasta - Poštar 1:2
7 19.09.2009 Trudbenik - Lasta 0:1
8 27.09.2009 Posavac Tišma - Lasta 0:3
9 04.10.2009 Lasta - Budućnost (D) 2:0
10 11.10.2009 Crvena zvezda (MML) - Lasta 0:1
11 18.10.2009 Lasta - Slavija 0:0
12 24.10.2009 Lokomotiva - Lasta 1:0
13 28.10.2009 Lasta - Žarkovo 1:2
14 31.10.2009 Balkan Mirijevo - Lasta 1:0
15 08.11.2009 Lasta - GSP Polet 2:0
16 15.11.2009 Borac (O) - Lasta 1:3
17 22.11.2009 Lasta - PKB 1:2
18 21.03.2010 Lasta - IMT 0:1
19 24.03.2010 15:30 Milutinac - Lasta 0:0
20 28.03.2010 16:00 Lasta - Turbina 0:0
21 31.03.2010 16:00 Vinča - Lasta 2:0
22 04.04.2010 16:00 Lasta - Radnički (NB) 2:1
23 11.04.2010 16:00 Poštar - Lasta 1:2
24 18.04.2010 17:00 Lasta - Trudbenik 1:2
25 25.04.2010 17:00 Lasta - Posavac Tišma 1:1
26 28.04.2010 17:00 Budućnost (D) - Lasta 4:1
27 02.05.2010 17:00 Lasta - Crvena zvezda (MML) 3:1
28 08.05.2010 10:00 Slavija - Lasta 3:1
29 12.05.2010 17:30 Lasta - Lokomotiva 2:3
30 16.05.2010 11:00 Žarkovo - Lasta 3:1
31 19.05.2010 Lasta - Balkan Mirijevo 0:2
32 22.05.2010 17:30 GSP Polet - Lasta 0:0
33 29.05.2010 17:30 Lasta - Borac (O) 2:3
34 05.06.2010 17:30 PKB - Lasta 4:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Beograd" Žarkovo 34 27 4 3 85
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Beograd" Balkan Mirijevo 34 26 4 4 82
3 Turbina 34 18 4 12 58
4 Slavija 34 15 12 7 57
5 PKB 34 14 10 10 52
6 Lokomotiva 34 15 6 13 51
7 GSP Polet 34 13 11 10 50
8 Crvena zvezda (MML) 34 12 10 12 46
9 Budućnost (D) 34 13 6 15 45
10 Radnički (NB) 34 12 6 16 42
11 Trudbenik 34 11 8 15 41
12 Vinča 34 11 8 15 41
13 Milutinac 34 11 7 16 40
14 IMT 34 10 8 16 38
15 Lasta 34 10 7 17 37
16 Posavac Tišma 34 9 8 17 35
17 Borac (O) 34 8 6 20 30
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Poštar 34 6 5 23 23