XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 178 utakmica za dan
Nedelja, 22 Novembar 2009

Fudbal

22.11.2009 13:00 Hajduk 0 : 2 OFK Beograd
22.11.2009 Proleter (NS) 3 : 1 Mladost (L)
22.11.2009 Dinamo 2 : 1 Mladost (A)
22.11.2009 Kolubara 1 : 0 Radnički (N)
22.11.2009 13:00 Železničar 2 : 0 FAP
22.11.2009 13:00 Šumadija (A) 0 : 1 Vujić voda
22.11.2009 13:00 Šumadija Radnički 1923 2 : 1 Metalac (K)
22.11.2009 13:00 Radnički Stobeks 0 : 0 Mačva
22.11.2009 Hajduk Veljko 1 : 0 Vlasina
22.11.2009 Radnik 6 : 1 Župa
22.11.2009 Radnički (P) 4 : 3 Car Konstantin
22.11.2009 Dolina 2 : 0 Spartak (D)
22.11.2009 Palić 3 : 1 Vršac
22.11.2009 11:00 Hajduk 1 : 2 Srem
22.11.2009 10:00 Železničar (BV) 0 : 2 Mladenovac
22.11.2009 13:00 Sopot 3 : 0 Kovačevac
22.11.2009 13:00 Radnički (O) 3 : 0 Beograd
22.11.2009 13:00 Šumadija 4 : 0 Palilulac
22.11.2009 Prijevor 2 : 2 Polet (T)
22.11.2009 Polet (LJ) 3 : 1 Takovo
22.11.2009 Mladost (O) 0 : 0 Erdoglija Šumadija 1903
22.11.2009 Pobeda 6 : 1 Orlovac
22.11.2009 Sušica 0 : 0 Slavija (K)
22.11.2009 Jošanica 2 : 2 Bane
22.11.2009 Jadar (GD) 4 : 2 Radnički (V)
22.11.2009 Radnički Zorka 3 : 0 Zlatar
22.11.2009 Polimlje 2 : 0 Sloga (S)
22.11.2009 Radnički (K) 2 : 0 Jadar (S)
22.11.2009 Jedinstvo Putevi 2 : 0 Osečina
22.11.2009 Borac 3 : 0 Selevac
22.11.2009 Crvena zvezda (S) 1 : 2 Seljak
22.11.2009 Železničar Inon 0 : 0 Homoljac
22.11.2009 Omladinac (Š) 2 : 0 Zvižd
22.11.2009 Obilić (Ž) 3 : 4 Šapine
22.11.2009 BSK Bujanovac 0 : 0 Topličanin
22.11.2009 Zaplanjac 3 : 1 Bobište
22.11.2009 Vučje 3 : 0 OFK Brzi Brod
22.11.2009 Pukovac 2 : 0 Napredak
22.11.2009 Sloga (Ć) 1 : 1 Trudbenik
22.11.2009 Pepeljevac 1 : 3 Sloga (D)
22.11.2009 Borac 3 : 0 Trgovački
22.11.2009 Temnić 4 : 1 Morava (Ć)
22.11.2009 Timočanin 1 : 0 SFS Borac
22.11.2009 Bačka (P) 2 : 1 Budućnost (SC)
22.11.2009 Radnički (B) 2 : 0 BAK
22.11.2009 Polet (N) 1 : 4 Bačka Topola
22.11.2009 Index 1 : 1 1. Maj Agroruma
22.11.2009 Mladost 0 : 0 Cement
22.11.2009 ŽAK 4 : 0 Šajkaš
22.11.2009 Ljukovo 0 : 1 Solunac
22.11.2009 Radnički (NB) 0 : 3 Turbina
22.11.2009 Poštar 0 : 1 Milutinac
22.11.2009 Lasta 1 : 2 PKB
22.11.2009 Budućnost (D) 2 : 2 Borac (O)
22.11.2009 Crvena zvezda (MML) 1 : 1 GSP Polet
22.11.2009 Slavija 1 : 1 Balkan Mirijevo
22.11.2009 Mladi radnik 3 : 2 Šumadija
22.11.2009 Napredak 2 : 0 Mladi borac
22.11.2009 Cerovac 4 : 0 Udarnik
22.11.2009 Lunjevac 0 : 2 Železničar (S)
22.11.2009 Omladinac 3 : 1 Radnik
22.11.2009 Sloga 0 : 1 Sloboda
22.11.2009 Železničar (K) 3 : 1 Budućnost
22.11.2009 Drugovac 2 : 0 Jedinstvo
22.11.2009 Sloga (B) 4 : 2 Polet (A)
22.11.2009 Sloga (D) 4 : 1 Zadrugar
22.11.2009 Vihor 0 : 0 Beli Orao
22.11.2009 Sloga (K) 3 : 2 Napredak (VC)
22.11.2009 Borac 4 : 3 Petar Dobrnjac
22.11.2009 Mlava 1 : 0 Napredak (N)
22.11.2009 Crni Vrh 4 : 2 Dunavac
22.11.2009 Stevan Nešticki 0 : 7 Omladinac (GK)
22.11.2009 Radnički (T) 4 : 1 Vulkan
22.11.2009 Vrtište 5 : 3 Sloboda
22.11.2009 Proleter (M) 1 : 2 Aluminjum
22.11.2009 Morava (Č) 0 : 2 OFK Niš
22.11.2009 Mramor 8 : 0 Čegar
22.11.2009 Rad 1 : 3 Mladost (B)
22.11.2009 Moravica 3 : 2 Zemljoradnik
22.11.2009 Naša krila 5 : 1 Jedinstvo
22.11.2009 Bukovik 3 : 0 Rasovača
22.11.2009 Bukuroca 1 : 1 Zufo
22.11.2009 Vihor 2 : 2 Polet
22.11.2009 Mladost 2 : 1 Železničar (VB)
22.11.2009 As 3 : 1 Alakince
22.11.2009 Nemetali 6 : 0 Rudna Glava
22.11.2009 Rajac 1 : 3 Majdanpek
22.11.2009 Sloga 2 : 3 Brodoremont
22.11.2009 Ključ 2 : 0 Brestovac
22.11.2009 Radnički 0 : 3 Slatina (N)
22.11.2009 Miloševo 1 : 0 Poreč
22.11.2009 Tavankut 0 : 0 Bačka (M)
22.11.2009 Krivaja 0 : 4 Njegoš
22.11.2009 Preporod 1 : 0 Proleter
22.11.2009 Bajša 3 : 1 Potisje
22.11.2009 Čantavir 1 : 0 Panonija IM Topola
22.11.2009 AFK 0 : 0 Tisa
22.11.2009 Jugoslavija 1 : 0 Vulturul
22.11.2009 Tempo 3 : 2 Partizan (U)
22.11.2009 Polet 1 : 0 Mladost
22.11.2009 Proleter 2 : 0 Radnički (B)
22.11.2009 Partizan (G) 1 : 3 Radnički (K)
22.11.2009 Dolovo 1 : 3 Budućnost (BB)
22.11.2009 Sloga 4 : 1 Crvena zvezda
22.11.2009 Borac 1 : 2 Slavija
22.11.2009 13:00 Radnički 2 : 1 Zadrugar
22.11.2009 13:00 Lipar 1 : 3 Polet (S)
22.11.2009 13:00 BSK 2 : 2 Mladost (K)
22.11.2009 13:00 Omladinac (D) 1 : 1 Kula
22.11.2009 Petrovaradin 2 : 1 Hercegovac
22.11.2009 Slavija (NS) 1 : 1 Srbobran
22.11.2009 Sremac 0 : 0 Bečej
22.11.2009 Fruškogorac 0 : 1 Mladost (NS)
22.11.2009 Borac (Š) 0 : 2 Obilić
22.11.2009 Jedinstvo (R) 3 : 2 Omladinac (S)
22.11.2009 Graničar (K) 2 : 1 Borac (M)
22.11.2009 Graničar (A) 0 : 1 Mladost
22.11.2009 PSK Putinci 3 : 4 Sloga (E)
22.11.2009 Dunav 2 : 0 Jadran
22.11.2009 Hajduk (B) 4 : 0 Jedinstvo
22.11.2009 Borac (S) 5 : 2 Sloga Milšped
22.11.2009 Borac (K) 3 : 2 Velika Reka
22.11.2009 Rudar (B) 0 : 2 Sloga (S)
22.11.2009 Jedinstvo 2 : 2 Milan Orlić
22.11.2009 Radjevac 2 : 0 Jelav
22.11.2009 Granit 1 : 0 Stari Jadar
22.11.2009 Jasenica 2 : 2 BSK Belosavci
22.11.2009 Graničar 5 : 1 Šampion Olimpija
22.11.2009 Glogonj 1 : 1 Jedinstvo Stević
22.11.2009 Unirea 1 : 1 Borac (P)
22.11.2009 Plavi Dunav 2 : 0 Mladost
22.11.2009 Železničar 3 : 0 Proleter
22.11.2009 Vojvodina 3 : 1 BSK Bavanište
22.11.2009 Borac (S) 3 : 1 Omladinac (D)
22.11.2009 Pobeda 2 : 2 Jedinstvo
22.11.2009 Omladinac (O) 2 : 1 Kolonija
22.11.2009 Dunav 3 : 2 Karaš (J)
22.11.2009 Hajdučica 3 : 0 Bratstvo Unirea
22.11.2009 Banat 2 : 1 Sloga
22.11.2009 Hajduk 3 : 2 Jedinstvo
22.11.2009 Borac 3 : 1 Vinogradar
22.11.2009 Potporanj 2 : 0 Mladost
22.11.2009 Vršac United 1 : 0 Karaš (K)
22.11.2009 Dobrica 1 : 0 Ratar
22.11.2009 Budućnost 3 : 0 Stig (MC)
22.11.2009 Jedinstvo 2 : 0 Stig (C)
22.11.2009 Crvenka 0 : 3 Dunav
22.11.2009 Omladinac 0 : 1 Brodarac
22.11.2009 Mabat 9 : 2 OFK Zvezdara
22.11.2009 Partizan 5 : 0 BSK Borča
22.11.2009 Jagodina 0 : 2 Sloga (K)
22.11.2009 Vojvodina 2 : 1 Crvena zvezda
22.11.2009 Radnički (NB) 2 : 0 Čukarički Stankom
22.11.2009 Bežanija 3 : 2 Borac (Č)
22.11.2009 OFK Beograd 2 : 2 Rad
22.11.2009 Radnički (N) 0 : 2 Mačva
22.11.2009 Borac (Č) 4 : 1 BSK Borča
22.11.2009 Zemun 5 : 1 Napredak
22.11.2009 Teleoptik 6 : 0 Radnički (O)
22.11.2009 OFK Beograd 1 : 0 Rad
22.11.2009 Rad 2 : 1 Radnički (N)
22.11.2009 Borac (Č) 0 : 1 Bežanija
22.11.2009 Jagodina 1 : 2 Morava

Košarka

22.11.2009 Mega Vizura 78 : 93 OKK Beograd
22.11.2009 Mašinac 80 : 78 Borac
22.11.2009 Napredak Rubin 80 : 78 Radnički Basket
22.11.2009 19:30 Spartak 79 : 65 Radnički
22.11.2009 14:30 Voždovac 73 : 93 Partizan

Odbojka

22.11.2009 19:00 Jedinstvo 1 : 3 Bavanište
22.11.2009 Zlatibor (Č) 0 : 3 Libero
22.11.2009 Gimnazijalac 3 : 0 Trstenik
22.11.2009 Tajm 1 : 3 Takovo Zvezda Helios

Rukomet

22.11.2009 19:00 Požarevac 29 : 25 Zaječar
22.11.2009 19:00 Dubočica 23 : 21 Rudar
22.11.2009 19:00 Nova Pazova 20 : 23 Vrbas - Vital
22.11.2009 18:30 Naisa 22 : 33 Zaječar
22.11.2009 18:00 Kučevo 31 : 30 Železnicar Gas Teh

Futsal

22.11.2009 Niš 92 2 : 1 SAS
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.