XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 252 utakmica za dan
Nedelja, 2 Maj 2010

Fudbal

02.05.2010 16:00 Rad 1 : 0 Jagodina
02.05.2010 Sloga (T) 0 : 3 Radnik
02.05.2010 Sloboda 1 : 1 BSK
02.05.2010 Drina HE 2 : 0 Mladost
02.05.2010 Sloga (D) 1 : 0 Famos
02.05.2010 Drina (Z) 3 : 1 Romanija
02.05.2010 16:00 Mačva 5 : 0 Vujić voda
02.05.2010 16:00 Sloboda (Č) 1 : 0 Železničar
02.05.2010 16:00 Budućnost (V) 0 : 1 Šumadija Radnički 1923
02.05.2010 16:30 Radnik 1 : 1 Balkanski
02.05.2010 16:30 Hajduk Veljko 1 : 0 Jedinstvo (B)
02.05.2010 16:30 Vlasina 2 : 3 Radnički (S)
02.05.2010 16:30 Jedinstvo (P) 1 : 0 Car Konstantin
02.05.2010 17:00 Srem 5 : 0 Resnik
02.05.2010 17:00 Kovačevac 3 : 5 BASK
02.05.2010 10:00 Beograd 2 : 0 Hajduk
02.05.2010 17:00 Šumadija 3 : 1 Voždovac
02.05.2010 17:00 Radnički (O) 4 : 1 Dorćol
02.05.2010 17:00 Sopot 2 : 2 Železničar (BV)
02.05.2010 16:00 Polet (T) 2 : 0 Erdoglija Šumadija 1903
02.05.2010 16:00 Orlovac 4 : 2 Takovo
02.05.2010 16:00 Bane 1 : 1 Polet (LJ)
02.05.2010 16:00 Jošanica 4 : 0 Omladinac (NS)
02.05.2010 16:00 Sušica 0 : 0 Mladost (O)
02.05.2010 16:00 Pobeda 2 : 0 Mokra Gora
02.05.2010 16:00 Sloga (S) 2 : 0 Zlatar
02.05.2010 16:00 Osečina 5 : 1 Jedinstvo (V)
02.05.2010 16:00 Sloga (LŠ) 0 : 0 Jadar (GD)
02.05.2010 16:00 Jedinstvo Putevi 2 : 0 Loznica
02.05.2010 16:00 Zvižd 0 : 2 Seljak
02.05.2010 16:00 Šapine 3 : 2 Gruža
02.05.2010 16:00 Obilić (Ž) 6 : 0 Crvena zvezda (S)
02.05.2010 16:30 Vučje 0 : 0 Pusta Reka
02.05.2010 16:30 Zaplanjac 2 : 1 Pukovac
02.05.2010 16:30 BSK Bujanovac 2 : 0 Napredak
02.05.2010 16:30 Zloćudovo 2 : 0 Jastrebac (B)
02.05.2010 16:30 Mladost (B) 3 : 1 Bobište
02.05.2010 16:30 Trajal 1 : 0 Đerdap
02.05.2010 16:30 Timočanin 2 : 1 Kablovi
02.05.2010 16:30 Temnić 1 : 1 Rudar (B)
02.05.2010 16:30 Polet (N) 1 : 4 Kozara
02.05.2010 16:30 Bačka (P) 0 : 1 Bačka 1901
02.05.2010 16:30 ŽAK 1 : 0 Sloven
02.05.2010 16:30 Mladost 3 : 2 Borac
02.05.2010 16:30 Index 0 : 0 Radnički (I)
02.05.2010 16:30 Budućnost (M) 1 : 2 Cement
02.05.2010 17:00 Budućnost (D) 1 : 1 Posavac Tišma
02.05.2010 17:00 Lasta 3 : 1 Crvena zvezda (MML)
02.05.2010 17:00 Mataruge 4 : 1 Radnik
02.05.2010 17:00 Braća Vuković 3 : 2 Ibar
02.05.2010 17:00 Morava 2 : 1 Rudar
02.05.2010 17:00 Radnički 1 : 1 Tutin
02.05.2010 17:00 Borac (A) 1 : 0 Karađorđe
02.05.2010 17:00 Borac (V) 2 : 0 Jedinstvo
02.05.2010 16:30 Mladost (P) 1 : 0 Miokovci
02.05.2010 16:30 Rudar 1 : 2 Slatina
02.05.2010 16:30 Velereč 94 2 : 2 Omladinac (Z)
02.05.2010 16:30 Jedinstvo (K) 4 : 0 Jedinstvo (P)
02.05.2010 16:30 Šumadija 0 : 6 Napredak (S)
02.05.2010 15:30 Polet 6 : 0 Višesava
02.05.2010 15:30 Napredak 0 : 2 Jasen
02.05.2010 15:30 Omladinac 0 : 1 Lazarica
02.05.2010 15:30 Železničar 6 : 0 Zlatibor voda
02.05.2010 15:30 Zlatibor (Č) 1 : 0 Savinac
02.05.2010 15:30 Perućac 4 : 0 Sečica
02.05.2010 15:30 Jedinstvo 2 : 5 Budućnost
02.05.2010 15:30 Arilje 0 : 5 Luna Avijatičar
02.05.2010 16:00 Rajac 2 : 4 Tulari
02.05.2010 16:00 Sovljak 3 : 1 Tešnjar
02.05.2010 16:00 ZSK 1 : 0 Banjani
02.05.2010 16:00 Vrujci 2 : 1 Kačer
02.05.2010 Šumadija 1 : 4 Železničar (S)
02.05.2010 Radnik 6 : 0 Udarnik
02.05.2010 Sloboda 4 : 0 Mladi borac
02.05.2010 Budućnost 2 : 0 Mladi radnik
02.05.2010 Jedinstvo 1 : 1 Napredak
02.05.2010 Drugovac 2 : 3 Cerovac
02.05.2010 Železničar (K) 2 : 1 Lunjevac
02.05.2010 Sloga 5 : 2 Omladinac
02.05.2010 16:00 Šumadinac (B) 3 : 0 Banja
02.05.2010 10:00 Šumadija 2 : 3 Beli Orlovi
02.05.2010 16:00 Junkovac 3 : 0 Lokomotiva
02.05.2010 16:00 Borac (P) 7 : 2 Badnjevac
02.05.2010 16:00 Partizan (D) 4 : 3 Šumadinac (N)
02.05.2010 16:00 Bare 3 : 2 Marjan
02.05.2010 16:00 Polet (A) 4 : 2 Bata Bulić
02.05.2010 16:00 Napredak (VC) 0 : 2 Beli Orao
02.05.2010 16:00 Petar Dobrnjac 4 : 0 Zadrugar
02.05.2010 16:00 Napredak (N) 1 : 2 Sloga (B)
02.05.2010 16:00 Dunavac 0 : 1 Sloga (D)
02.05.2010 16:00 Crni Vrh 2 : 1 Vihor
02.05.2010 16:00 Mlava 3 : 1 Polet (SD)
02.05.2010 16:00 Borac 2 : 0 Sloga (K)
02.05.2010 16:30 Omladinac (GK) 4 : 6 Aluminjum
02.05.2010 11:00 OFK Niš 5 : 1 Sloboda
02.05.2010 16:30 Budućnost (PK) 3 : 1 Vulkan
02.05.2010 16:30 Čegar 0 : 1 Delijski Vis
02.05.2010 16:30 Mramor 6 : 0 Stevan Nešticki
02.05.2010 16:30 Morava (Č) 0 : 4 Radnički (T)
02.05.2010 16:30 Proleter (M) 2 : 1 Vrtište
02.05.2010 16:30 Rad 3 : 1 Mladost (O)
02.05.2010 16:30 Mladost (B) 3 : 2 Radnički
02.05.2010 16:00 Železničar (VB) 0 : 3 Bukuroca
02.05.2010 16:00 Hajduk 5 : 3 Vihor
02.05.2010 16:00 As 3 : 0 Napredak
02.05.2010 Padež 1 : 3 Jedinstvo (P)
02.05.2010 Ključ 3 : 0 Zlot
02.05.2010 Sloga 1 : 0 Radnički
02.05.2010 Nemetali 1 : 0 Poreč
02.05.2010 Majdanpek 3 : 1 Slatina (N)
02.05.2010 17:00 Proleter 2 : 0 Bačka (M)
02.05.2010 17:00 Tisa 3 : 1 Krivaja
02.05.2010 16:30 OFK Klek 2 : 3 Naftagas (E)
02.05.2010 16:30 Zadrugar 3 : 2 Potisje
02.05.2010 16:30 Delija 2 : 0 Borac (A)
02.05.2010 16:00 PIK 3 : 1 Graničar
02.05.2010 16:00 Lipar 2 : 1 BSK
02.05.2010 16:00 Radnički 1 : 0 Stanišić
02.05.2010 16:00 Kordun 4 : 0 Omladinac (D)
02.05.2010 16:00 Rusin 2 : 0 Borac
02.05.2010 16:00 Zadrugar 3 : 2 Mladost (K)
02.05.2010 Sremac 0 : 2 Kabel
02.05.2010 PSK Putinci 1 : 3 Hajduk (B)
02.05.2010 Graničar (A) 2 : 1 Borac (S)
02.05.2010 Graničar (K) 3 : 0 Sloga Milšped
02.05.2010 Mladost 4 : 0 Jedinstvo
02.05.2010 Fruškogorac 1 : 0 LSK Laćarak
02.05.2010 Olimpik 4 : 1 Vrnjci
02.05.2010 Tavnik 3 : 3 Šumadija
02.05.2010 Granit 1 : 1 Morava (M)
02.05.2010 Žiča 3 : 1 Ribnica
02.05.2010 Lazac 0 : 1 Grdica
02.05.2010 Partizan 2 : 1 Mladost (V)
02.05.2010 17:00 Borac (K) 0 : 1 Crnča
02.05.2010 17:00 Radjevac 3 : 2 TE Gučevo
02.05.2010 17:00 Jedinstvo 0 : 3 Gučevo
02.05.2010 17:00 Rudar (B) 2 : 1 Granit
02.05.2010 17:00 Velika Reka 2 : 1 Stari Jadar
02.05.2010 17:00 Sloga (S) 2 : 1 Cer
02.05.2010 17:00 Milan Orlić 1 : 0 Prva iskra
02.05.2010 17:00 Jelav 1 : 0 Stolice
02.05.2010 Mali korak 1 : 1 Junior Novo Naselje
02.05.2010 Pričević 2 : 5 Milenko Pavlović
02.05.2010 Gradac 0 : 3 Iskra
02.05.2010 Zadrugar 3 : 1 Dupljaj
02.05.2010 Kotešica 2 : 2 Mladost (D)
02.05.2010 Vragočanica 0 : 2 Mladost (VK)
02.05.2010 Polet 5 : 1 OFK Povlen
02.05.2010 OFK Divci 6 : 2 Beloševac
02.05.2010 Vučak 3 : 1 Badljevica
02.05.2010 Podunavac 1 : 1 7. Jul
02.05.2010 Šumadinac 0 : 2 Landol
02.05.2010 Ravni Gaj 0 : 0 Petrijevac
02.05.2010 Karadjordje 0 : 1 Polet
02.05.2010 Mladost 4 : 2 Jasenica
02.05.2010 16:00 Bokanja 2 : 1 BSK Belosavci
02.05.2010 16:00 Mladi rudar 3 : 1 Trešnjevica
02.05.2010 16:00 Borac 4 : 0 Radoje Domanović
02.05.2010 16:00 Vinča 2 : 0 Jasenica
02.05.2010 16:00 Prvi srpski ustanak 3 : 1 Sloga
02.05.2010 16:00 OFK Šatornja 3 : 0 Venčani
02.05.2010 16:00 ŽSK 5 : 0 Mladost (CK)
02.05.2010 16:00 Rača Popović 2 : 3 Lepenica
02.05.2010 16:00 Mladost MG 2 : 3 Sloga (M)
02.05.2010 16:00 Omladinac 2 : 1 Crvena zvezda
02.05.2010 16:00 Karađorđe 3 : 0 Sloga (Z)
02.05.2010 16:00 Mladost (R) 1 : 0 Kotlenik
02.05.2010 16:00 Polet 0 : 2 BSK
02.05.2010 16:00 Sloga 3 : 3 Đerdap
02.05.2010 16:00 Pionir 0 : 3 Jedinstvo
02.05.2010 16:00 Mladost 1 : 0 Makce
02.05.2010 16:00 Borac 3 : 0 Desine
02.05.2010 16:00 Sloga (Ć) 3 : 0 Polet
02.05.2010 16:00 Carevac 0 : 5 Pobeda
02.05.2010 16:00 Mladost 5 : 1 Vrelo
02.05.2010 16:00 Dragoš 6 : 3 Radnički
02.05.2010 16:00 Rudar 2 : 4 Košava
02.05.2010 16:00 Napredak 3 : 0 Sloboda
02.05.2010 16:00 Krilaš 1 : 0 Jedinstvo
02.05.2010 16:00 Zadrugar 2 : 0 Omladinac
02.05.2010 Radnički (KS) 0 : 2 Jedinstvo
02.05.2010 Zadrugar 1 : 3 Budućnost
02.05.2010 Crvena zastava 5 : 1 Morava
02.05.2010 Moravac 2 : 0 Rudar
02.05.2010 Provalija 2 : 2 Sloga
02.05.2010 Željuša 1 : 2 Sloboda
02.05.2010 Mladost (PR) 5 : 0 Pobeda
02.05.2010 Temac 5 : 0 Lokomotiva
02.05.2010 17:00 Bratstvo 0 : 7 Đurđin TB
02.05.2010 17:00 Mala Bosna 2 : 3 Elektrovojvodina
02.05.2010 17:00 Poljoprivrednik 2 : 4 Hajduk
02.05.2010 17:00 Lokomotiva 0 : 1 Udarnik
02.05.2010 17:00 Sever 1 : 4 Žednik
02.05.2010 16:30 Šampion Olimpija 0 : 1 Graničar
02.05.2010 16:30 Sloga 0 : 5 Horgoš Higlo
02.05.2010 Jedinstvo Stević 4 : 1 Proleter
02.05.2010 BSK Bavanište 1 : 0 Mladost
02.05.2010 Omladinac (D) 2 : 0 Borac (P)
02.05.2010 Jedinstvo 0 : 0 Glogonj
02.05.2010 Kolonija 9 : 2 Unirea
02.05.2010 Omladinac (O) 5 : 1 Plavi Dunav
02.05.2010 Pobeda 1 : 5 Železničar
02.05.2010 Borac (S) 2 : 0 Vojvodina
02.05.2010 Karaš (J) 1 : 1 Jedinstvo
02.05.2010 Vinogradar 0 : 0 Sloga
02.05.2010 Mladost 5 : 2 Bratstvo Unirea
02.05.2010 Karaš (K) 2 : 1 Dunav
02.05.2010 Ratar 0 : 0 Hajdučica
02.05.2010 Dobrica 5 : 0 Banat
02.05.2010 Vršac United 0 : 0 Hajduk
02.05.2010 Potporanj 2 : 0 Borac
02.05.2010 16:30 Vojvodina 2 : 3 Borac
02.05.2010 16:30 Napredak 3 : 1 2. Oktobar
02.05.2010 16:30 Crvena Zvezda 2 : 1 Jedinstvo
02.05.2010 Zvezda 0 : 0 Kablar
02.05.2010 Musina reka 0 : 0 Stubal
02.05.2010 Gruža 1 : 1 Čibukovac
02.05.2010 Miločajac 3 : 0 Bogutovačka Banja
02.05.2010 Jovo Kursula 2 : 0 Budućnost (S)
02.05.2010 Napredak (P) 1 : 1 Sloga
02.05.2010 Vojvoda Milenko 1 : 0 Napredak (B)
02.05.2010 Napredak 4 : 1 Mlava
02.05.2010 Dizel 2 : 1 Metalac
02.05.2010 Stig (C) : BSK
02.05.2010 Stig (MC) : Sloga
02.05.2010 Budućnost : Napredak
02.05.2010 Topoljak 1 : 2 Stari Trstenik
02.05.2010 Ribnik 5 : 2 Stara Čaršija
02.05.2010 Vinogradar 2 : 1 Mladost
02.05.2010 MZ Trstenik 1 : 2 Sloboda
02.05.2010 Gradina 8 : 0 Tomako Internacional
02.05.2010 17:00 Sveti Stefan 1 : 2 Crvenka
02.05.2010 17:00 Olimpija 0 : 9 Omladinac
02.05.2010 10:00 Mabat 1 : 1 Mladi proleter
02.05.2010 16:30 Omladinac 0 : 4 Ševac
02.05.2010 16:30 Pobeda 0 : 3 Partizan
02.05.2010 16:30 Jedinstvo 1 : 4 Vitorul
02.05.2010 11:00 BSK Borča 2 : 0 Borac (Č)
02.05.2010 10:00 Voždovac 0 : 0 Rad
02.05.2010 13:00 Radnički (N) 2 : 1 Bežanija
02.05.2010 10:00 Partizan 3 : 0 Radnički (NB)
02.05.2010 11:00 Sloga (K) 3 : 0 Napredak
02.05.2010 13:00 BSK Borča 4 : 1 Radnički (O)
02.05.2010 13:00 Timok 2 : 0 OFK Beograd
02.05.2010 11:00 Borac (Č) 2 : 1 Zemun
02.05.2010 11:00 Morava 1 : 2 Napredak
02.05.2010 11:00 Bežanija 1 : 1 Šumadija Radnički 1923
02.05.2010 13:00 OFK Beograd 8 : 0 Dubočica
02.05.2010 10:00 Rad 0 : 4 Partizan
02.05.2010 11:00 Zemun 2 : 0 Smederevo

Rukomet

02.05.2010 19:00 Nova Pazova 36 : 17 Novi Pazar

Futsal

02.05.2010 Marbo Intermezzo 5 : 6 Kolubara
U Bosni i Hercegovini hapse fudbalsku mafiju... U Srbiji se nije tako lako odreci poslovnih prijatelja.
luccass je podelio utakmicu