Mačva
Čukarički Stankom
Kadetska liga Srbije: Sloga (K) ā€“ Napredak 3:0
02.05.2010 A. DaiÅ”ević

Puleni Vladislava Stojanovića bez mnogo muke upisali su pobedu protiv anemičnih „čarapana“. Da je bilo samo malo koncentracije Sloga je već u drugom minutu trebalo da vodi 2:0,a Kruševljani mogu da budu više nego zadovoljni konačnimishodom prvih 45 minuta. Evro gol Radovića je otvorio utakmicu, a potom je Srđan Jovanović gčavom povisio na 2:0,a Ćuković iz jedanaesterca nad Stefanom Jovanovićem postavio konačnih 3:0. U drugom poluvremenu potpuni pad u igri, domaći su držali loptu bez želje da urade nešto više,a mladi fudbaleri Napretka bez prave akcije i prilike za gol.

Gradski stadion - Gledalaca: 200.  Sudija: Petar Piper (Čačak). Strelci: Radović u 14., Sr. Jovanović u 19 i Ćuković u 38.minutu. Igrač utakmice: Stefan Jovanović (Sloga).

SLOGA: Mirjanić , St. Jovanović, Radović  (Parezanović), Marušić (Brkljač), Pantić, Janićijević (Tasić), Erac, Gunjić  (Krunić), Ćuković  (Nišavić), Anđelković  (Tripković), Sr. Jovanović .
NAPREDAK: Đurić Vukčević (Radosavljević), Petrović, Milosavljević (Jovanović), Nikolić (Mihajlović), Marković (Savković), Radenković (Janković),  Zdravković, Smiljković  (Pavlović), Milošević, Jevtić.