XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 145 utakmica za dan
Subota, 1 Maj 2010

Fudbal

01.05.2010 Vragočanica 3 : 5 Junior Novo Naselje
01.05.2010 15:00 Borac 0 : 0 Vojvodina
01.05.2010 17:00 Mladi radnik 1 : 0 Javor Habitfarm
01.05.2010 17:00 OFK Beograd 2 : 1 Hajduk
01.05.2010 19:00 Crvena zvezda 4 : 0 Čukarički Stankom
01.05.2010 17:00 Smederevo 0 : 2 Partizan
01.05.2010 17:00 Metalac (GM) 1 : 3 BSK Borča
01.05.2010 17:00 Napredak 2 : 3 Spartak Z.V.
01.05.2010 16:00 Novi Pazar 1 : 0 Sevojno Point
01.05.2010 16:00 Bežanija 3 : 1 Dinamo
01.05.2010 16:00 Proleter (NS) 3 : 1 Banat
01.05.2010 16:00 Radnički (S) 2 : 0 Kolubara
01.05.2010 16:00 Zemun 1 : 1 Radnički (N)
01.05.2010 16:00 Indjija 2 : 0 Teleoptik
01.05.2010 16:00 Srem 0 : 0 Mladost (A)
01.05.2010 16:00 ČSK Pivara 0 : 0 Novi Sad
01.05.2010 16:00 Mladost (L) 0 : 0 Sloga (K)
01.05.2010 16:00 Sloga (P) 0 : 1 Metalac (K)
01.05.2010 16:00 Morava (VP) 1 : 0 FAP
01.05.2010 16:00 Sloga (PM) 4 : 1 Rudar (K)
01.05.2010 16:00 Jedinstvo 2 : 2 Šumadija (A)
01.05.2010 16:00 Sloboda (U) 0 : 0 Radnički Stobeks
01.05.2010 16:30 Timok 1 : 0 Radnički (P)
01.05.2010 16:30 Sinđelić 3 : 0 Svrljig
01.05.2010 16:30 Dubočica 3 : 0 Rudar Alpos
01.05.2010 16:30 Kopaonik 0 : 0 Župa
01.05.2010 17:00 Mladenovac 1 : 2 Grafičar
01.05.2010 17:00 Palilulac 4 : 1 Sindjelić
01.05.2010 16:00 Partizan (KM) 2 : 2 Vodojaža
01.05.2010 16:00 Slavija (K) 3 : 0 Prijevor
01.05.2010 16:00 Sloga (BB) 2 : 0 Krušik
01.05.2010 16:00 Jadar (S) 2 : 2 Radnički (V)
01.05.2010 16:00 Ribnica 2 : 1 Radnički Zorka
01.05.2010 16:00 Radnički (K) 2 : 1 Polimlje
01.05.2010 16:00 Selevac 1 : 2 Homoljac
01.05.2010 16:00 VGSK 1 : 4 Partizan (BB)
01.05.2010 16:00 Sloga (B) 3 : 1 Borac
01.05.2010 16:00 Vrbovac 3 : 4 Železničar Inon
01.05.2010 16:00 Jasenica 1911 8 : 0 Omladinac (Š)
01.05.2010 16:30 Žitorađa 3 : 0 Mladost (M)
01.05.2010 16:30 Morava (VH) 3 : 6 Radan
01.05.2010 16:30 Sloga (L) 4 : 1 OFK Brzi Brod
01.05.2010 16:30 Trudbenik 2 : 0 Trgovački
01.05.2010 16:30 Ozren 0 : 1 Slatina (B)
01.05.2010 16:30 Bor 1 : 2 Sloga (D)
01.05.2010 16:30 Morava (Ć) 0 : 2 Sloga (Ć)
01.05.2010 16:30 SFS Borac 3 : 0 Pepeljevac
01.05.2010 16:30 Trstenik PPT 3 : 0 Borac
01.05.2010 16:30 Vojvodina 2 : 0 Radnik
01.05.2010 16:30 Obilić 3 : 0 Budućnost (A)
01.05.2010 16:30 Radnički (Z) 2 : 0 Borac
01.05.2010 16:30 Dinamo 3 : 2 Bačka Topola
01.05.2010 16:30 Budućnost (SC) 11 : 0 BAK
01.05.2010 16:30 Sloboda 6 : 0 Jedinstvo
01.05.2010 16:30 Omladinac 1 : 0 Polet (K)
01.05.2010 16:30 Jugović 1 : 0 Ljukovo
01.05.2010 16:30 Crvena Zvezda (NS) 7 : 0 Hajduk
01.05.2010 16:30 1. Maj Agroruma 4 : 0 Šajkaš
01.05.2010 17:00 Trudbenik 2 : 1 Slavija
01.05.2010 11:00 Poštar 2 : 0 Lokomotiva
01.05.2010 11:00 Radnički (NB) 0 : 1 Žarkovo
01.05.2010 17:00 Vinča 2 : 4 Balkan Mirijevo
01.05.2010 17:00 Turbina 1 : 2 GSP Polet
01.05.2010 11:00 Milutinac 2 : 0 Borac (O)
01.05.2010 17:00 IMT 1 : 3 PKB
01.05.2010 17:00 Magnohrom 1 : 2 Proleter Lasta
01.05.2010 17:00 Goč 3 : 0 Kraljevo Hajduk
01.05.2010 17:00 Budućnost 3 : 0 Napredak
01.05.2010 16:30 Spartak 4 : 0 Napredak (K)
01.05.2010 16:30 Autoprevoz 2 : 0 Jedinstvo (GG)
01.05.2010 15:30 Crnokosa 1 : 2 GP Zlatibor
01.05.2010 16:00 Mladost 3 : 0 Mladi radnik
01.05.2010 16:00 OFK Jabučje 1 : 2 Brežđe
01.05.2010 16:00 Zadrugar 6 : 0 Ribnikar
01.05.2010 16:00 Dimitrije Tucović 1 : 0 Brezovica
01.05.2010 16:00 Karađorđe (T) 3 : 0 Borac (Lj)
01.05.2010 16:00 Aranđelovac 6 : 2 Karađorđe (R)
01.05.2010 16:30 Moravica 5 : 3 Bukovik
01.05.2010 16:30 Omladinac 4 : 1 Rasovača
01.05.2010 16:30 Rutevac 2 : 1 Jedinstvo
01.05.2010 16:30 Knežica 4 : 3 Morava
01.05.2010 16:30 Borac 1 : 2 Zemljoradnik
01.05.2010 16:00 Pčinja 0 : 3 Zufo
01.05.2010 16:00 Čelik 3 : 0 Pavlovac
01.05.2010 16:00 Alakince 5 : 2 Trešnjevka
01.05.2010 16:00 Levosoje 2 : 1 Mladost
01.05.2010 Lužnica 9 : 0 Dragoš
01.05.2010 Napredak : Jedinstvo (BP)
01.05.2010 Borac 3 : 2 Vladimir Durković
01.05.2010 Zadrugar 2 : 1 Tanasko Rajić
01.05.2010 Gnjilan 3 : 0 Prčevac
01.05.2010 Brestovac 3 : 0 BSK
01.05.2010 17:00 Panonija IM Topola 5 : 2 Njegoš
01.05.2010 16:30 Vulturul 3 : 1 Radnički (B)
01.05.2010 16:30 Radnički (K) 2 : 1 Mladost
01.05.2010 16:30 Budućnost (BB) 3 : 3 Partizan (U)
01.05.2010 16:30 Crvena zvezda 0 : 0 Jugoslavija
01.05.2010 16:30 Slavija 1 : 2 Tempo
01.05.2010 16:30 Borac 3 : 1 Polet
01.05.2010 16:30 Sloga 1 : 4 Proleter
01.05.2010 16:30 Dolovo 1 : 0 Partizan (G)
01.05.2010 16:30 Borac (Z) 6 : 1 Mladost (BD)
01.05.2010 16:30 Krajina 3 : 0 ŽAK
01.05.2010 16:30 Bilećanin 1 : 0 Mladost (L)
01.05.2010 16:30 Vojvodina 5 : 1 Naftagas (B)
01.05.2010 Hajduk (V) 4 : 2 Borac (M)
01.05.2010 Podrinje 0 : 2 Dunav
01.05.2010 Sloga (E) 6 : 2 Jadran
01.05.2010 Mlada krila 2 : 1 Jedinstvo (D)
01.05.2010 Beli Orlovi 2 : 3 Mramorac
01.05.2010 Bašin 0 : 3 Pobeda
01.05.2010 Budućnost 5 : 3 Mladi borac
01.05.2010 Sloga 6 : 3 Proleter
01.05.2010 Sloga 1 : 3 Proleter
01.05.2010 Kolarac 3 : 0 Budućnost
01.05.2010 SASK 1 : 3 Osipaonica
01.05.2010 Borac 3 : 1 Skobalj
01.05.2010 16:00 Laolac 1 : 1 Integral
01.05.2010 Mladost (MS) 3 : 0 Budućnost
01.05.2010 16:30 Čoka 1 : 0 Tisa
01.05.2010 Stara Čaršija 1 : 2 Zgodačica
01.05.2010 BSK 3 : 0 Dunavac
01.05.2010 17:00 Cerova 2 : 2 7. Juli
01.05.2010 17:00 Krasava 2 : 1 Bratstvo
01.05.2010 Sloga 1 : 1 Jugovići
01.05.2010 16:45 Omladinac 0 : 2 Morava
01.05.2010 11:00 OFK Zvezdara 2 : 2 Mladost
01.05.2010 Požarevac 1 : 1 Spartak
01.05.2010 Kolibri 1 : 3 Šabac
01.05.2010 Napredak 1 : 3 LASK
01.05.2010 Jerina 2 : 4 Vandini
01.05.2010 Lemind Lavice 3 : 0 Unafortuna 04
01.05.2010 Sušica 2 : 3 Mašinac PZP
01.05.2010 10:00 Crvena zvezda 2 : 0 Zemun
01.05.2010 13:00 Sloga (K) 2 : 2 Čukarički Stankom
01.05.2010 11:00 Šumadija Radnički 1923 3 : 2 OFK Beograd
01.05.2010 11:00 Mačva 5 : 2 Rad
01.05.2010 11:00 Čukarički Stankom 0 : 0 Vojvodina
01.05.2010 11:00 Borac (Č) 1 : 3 Sloga (K)
01.05.2010 16:00 Jagodina 1 : 0 ČSK Pivara

Košarka

01.05.2010 17:00 Partizan 91 : 70 Borac
01.05.2010 19:00 Radnički 103 : 95 Crvena Zvezda
01.05.2010 19:00 Hemofarm 96 : 94 FMP

Rukomet

01.05.2010 18:00 Crvenka 29 : 32 Crvena Zvezda Alumil
01.05.2010 19:00 Vranje 28 : 27 Rudar
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Dejan Delić je kreirao novo takmičenje
Nikola Pesterac i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Milorad33 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Rapoti Žolt i još 3 korisnika su tipovali utakmicu