XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 168 utakmica za dan
Sreda, 12 Maj 2010

Fudbal

12.05.2010 16:30 Sloga (P) 3 : 0 Vujić voda
12.05.2010 16:30 Metalac (K) 1 : 1 FAP
12.05.2010 16:30 Mačva 1 : 0 Rudar (K)
12.05.2010 16:30 Morava (VP) 0 : 1 Železničar
12.05.2010 16:30 Sloga (PM) 2 : 1 Šumadija (A)
12.05.2010 16:30 Sloboda (Č) 0 : 1 Šumadija Radnički 1923
12.05.2010 16:30 Jedinstvo 1 : 0 Radnički Stobeks
12.05.2010 16:30 Budućnost (V) 3 : 1 Sloboda (U)
12.05.2010 16:30 Radnik 2 : 3 Svrljig
12.05.2010 16:30 Timok 1 : 0 Jedinstvo (B)
12.05.2010 16:30 Sinđelić 4 : 3 Rudar Alpos
12.05.2010 16:30 Hajduk Veljko 1 : 2 Radnički (S)
12.05.2010 16:30 Dubočica 3 : 3 Car Konstantin
12.05.2010 16:30 Vlasina 3 : 0 Župa
12.05.2010 16:30 Jedinstvo (P) 1 : 2 Kopaonik
12.05.2010 16:30 Spartak (D) 2 : 1 Metalac AV
12.05.2010 16:30 Big Bul 3 : 0 Vršac
12.05.2010 16:30 Sloga (T) 2 : 0 Dolina
12.05.2010 16:30 OFK Kikinda 2 : 1 Palić
12.05.2010 16:30 Radnički (NP) 3 : 1 Donji Srem
12.05.2010 16:30 Senta 3 : 1 Veternik Viskol
12.05.2010 16:30 Bačka (BP) 2 : 1 Mladost (BJ)
12.05.2010 16:30 Tekstilac Ites 2 : 1 Radnički (Š)
12.05.2010 17:30 Srem 6 : 1 Grafičar
12.05.2010 17:30 Resnik 3 : 4 BASK
12.05.2010 17:30 Mladenovac 1 : 0 Hajduk
12.05.2010 17:30 Kovačevac 2 : 2 Sindjelić
12.05.2010 17:30 Beograd 0 : 0 Voždovac
12.05.2010 17:30 Palilulac 4 : 3 Dorćol
12.05.2010 17:30 Šumadija 0 : 0 Železničar (BV)
12.05.2010 17:30 Radnički (O) 3 : 0 Sopot
12.05.2010 16:30 Polet (T) 1 : 0 Vodojaža
12.05.2010 16:30 Erdoglija Šumadija 1903 2 : 0 Takovo
12.05.2010 16:30 Partizan (KM) 1 : 0 Prijevor
12.05.2010 16:30 Orlovac 2 : 3 Polet (LJ)
12.05.2010 16:30 Slavija (K) 3 : 0 Omladinac (NS)
12.05.2010 16:30 Bane 4 : 1 Mladost (O)
12.05.2010 16:30 Jošanica 1 : 0 Mokra Gora
12.05.2010 16:30 Sloga (BB) 0 : 1 Zlatar
12.05.2010 16:30 Krušik 1 : 1 Radnički (V)
12.05.2010 16:30 Sloga (S) 5 : 2 Jedinstvo (V)
12.05.2010 16:30 Jadar (S) 1 : 0 Jadar (GD)
12.05.2010 16:30 Osečina 2 : 1 Radnički Zorka
12.05.2010 16:30 Sloga (LŠ) 1 : 0 Loznica
12.05.2010 16:30 Ribnica 1 : 0 Polimlje
12.05.2010 16:30 Jedinstvo Putevi 5 : 0 Radnički (K)
12.05.2010 16:30 Selevac 1 : 5 Seljak
12.05.2010 16:30 Homoljac 1 : 3 Partizan (BB)
12.05.2010 16:30 Zvižd 3 : 0 Borac
12.05.2010 16:30 VGSK 3 : 1 Gruža
12.05.2010 16:30 Sloga (B) 5 : 6 Crvena zvezda (S)
12.05.2010 16:30 Šapine 2 : 3 Železničar Inon
12.05.2010 16:30 Obilić (Ž) 3 : 0 Omladinac (Š)
12.05.2010 16:30 Vrbovac 4 : 1 Jasenica 1911
12.05.2010 16:30 Kozara 3 : 1 Radnik
12.05.2010 16:30 Vojvodina 5 : 2 Crvena zvezda
12.05.2010 16:30 Polet (N) 2 : 3 Budućnost (A)
12.05.2010 16:30 Radnički (B) 2 : 1 Borac
12.05.2010 16:30 Obilić 1 : 0 Bačka 1901
12.05.2010 16:30 Radnički (Z) 2 : 0 Bačka Topola
12.05.2010 16:30 Bačka (P) 1 : 0 BAK
12.05.2010 16:30 Dinamo 3 : 1 Jedinstvo
12.05.2010 16:30 Budućnost (SC) 0 : 1 Sloboda
12.05.2010 16:30 Ljukovo 6 : 1 Polet (K)
12.05.2010 16:30 Omladinac 2 : 1 Sloven
12.05.2010 16:30 Jugović 1 : 0 Borac
12.05.2010 16:30 ŽAK 1 : 2 Solunac
12.05.2010 16:30 Mladost 1 : 1 Radnički (I)
12.05.2010 16:30 Radnički (SM) 3 : 0 Hajduk
12.05.2010 16:30 Index 1 : 2 Šajkaš
12.05.2010 16:30 Crvena Zvezda (NS) 0 : 0 Cement
12.05.2010 16:30 1. Maj Agroruma 0 : 2 Budućnost (M)
12.05.2010 17:30 Crvena zvezda (MML) 1 : 2 Posavac Tišma
12.05.2010 17:30 Budućnost (D) 0 : 2 Slavija
12.05.2010 17:30 Lasta 2 : 3 Lokomotiva
12.05.2010 17:30 Trudbenik 1 : 2 Žarkovo
12.05.2010 17:30 Poštar 0 : 2 Balkan Mirijevo
12.05.2010 17:30 Radnički (NB) 1 : 5 GSP Polet
12.05.2010 17:30 Vinča 1 : 0 Borac (O)
12.05.2010 17:30 Turbina 1 : 0 PKB
12.05.2010 17:30 Milutinac 3 : 1 IMT
12.05.2010 16:30 Dragačevo 7 : 1 Gorušica
12.05.2010 16:00 GP Zlatibor 4 : 2 Višesava
12.05.2010 16:00 Polet 1 : 0 Jasen
12.05.2010 16:00 Crnokosa 4 : 0 Lazarica
12.05.2010 16:00 Napredak 1 : 4 Zlatibor voda
12.05.2010 16:00 Omladinac 1 : 2 Savinac
12.05.2010 16:00 Železničar 8 : 1 Sečica
12.05.2010 16:00 Zlatibor (Č) 4 : 1 Budućnost
12.05.2010 16:00 Perućac 0 : 1 Luna Avijatičar
12.05.2010 16:00 Jedinstvo 9 : 1 Arilje
12.05.2010 16:30 Borac (Lj) 3 : 2 Banja
12.05.2010 16:30 Šumadinac (B) 5 : 0 Beli Orlovi
12.05.2010 16:30 Karađorđe (T) 1 : 4 Lokomotiva
12.05.2010 16:30 Šumadija 0 : 1 Badnjevac
12.05.2010 16:30 Junkovac 3 : 1 Šumadinac (N)
12.05.2010 16:30 Borac (P) 5 : 1 Marjan
12.05.2010 16:30 Partizan (D) 3 : 1 Karađorđe (R)
12.05.2010 16:30 Bare 3 : 1 Aranđelovac
12.05.2010 16:30 Rad 1 : 0 Naša krila
12.05.2010 16:30 Mladost (O) 8 : 1 Bukovik
12.05.2010 16:30 Moravica 9 : 1 Jedinstvo
12.05.2010 16:30 Omladinac 1 : 3 Radnički
12.05.2010 16:30 Rutevac 2 : 0 Morava
12.05.2010 16:30 Mladost (B) 2 : 1 Zemljoradnik
12.05.2010 16:30 Knežica 1 : 0 Borac
12.05.2010 16:30 Levosoje 3 : 0 Alakince
12.05.2010 16:30 Mladost 2 : 3 Hajduk
12.05.2010 16:30 Napredak 0 : 3 Železničar (VB)
12.05.2010 16:30 Trešnjevka 1 : 2 Čelik
12.05.2010 16:30 Vihor 3 : 0 Pčinja
12.05.2010 16:30 Bukuroca 3 : 0 Polet
12.05.2010 16:30 Pavlovac 3 : 0 Zufo
12.05.2010 Zlot 7 : 2 BSK
12.05.2010 Rajac 3 : 4 Miloševo
12.05.2010 17:00 Proleter 1 : 1 Njegoš
12.05.2010 17:00 Potisje 0 : 2 Tavankut
12.05.2010 17:00 Panonija IM Topola 0 : 0 Krivaja
12.05.2010 17:00 Vinogradar 2 : 0 Eđšeg
12.05.2010 17:00 Tisa 1 : 0 Preporod
12.05.2010 17:00 AFK 1 : 0 Bajša
12.05.2010 17:00 Jadran 4 : 0 Čantavir
12.05.2010 16:30 OFK Klek 1 : 2 Mladost (BD)
12.05.2010 16:30 Naftagas (E) 7 : 2 Potisje
12.05.2010 16:30 Borac (Z) 5 : 0 ŽAK
12.05.2010 16:30 Zadrugar 1 : 1 Mladost (L)
12.05.2010 16:30 Krajina 2 : 0 Begej
12.05.2010 16:30 Bilećanin 6 : 2 Borac (A)
12.05.2010 16:30 Delija 3 : 0 Vojvodina
12.05.2010 Dunav 1 : 0 Borac (M)
12.05.2010 Hajduk (V) 1 : 0 Hajduk (B)
12.05.2010 Podrinje 3 : 2 Borac (S)
12.05.2010 PSK Putinci 2 : 4 Sloga Milšped
12.05.2010 Graničar (A) 3 : 0 Jedinstvo
12.05.2010 Graničar (K) 3 : 0 Jadran
12.05.2010 Mladost 4 : 3 LSK Laćarak
12.05.2010 Sloga (E) 3 : 2 Fruškogorac
12.05.2010 17:00 Borac (K) 4 : 3 TE Gučevo
12.05.2010 17:00 Crnča 1 : 1 Gučevo
12.05.2010 17:00 Radjevac 3 : 1 Granit
12.05.2010 17:00 Jedinstvo 1 : 2 Stari Jadar
12.05.2010 17:00 Rudar (B) 3 : 2 Cer
12.05.2010 17:00 Velika Reka 4 : 2 Prva iskra
12.05.2010 17:00 Sloga (S) 8 : 0 Stolice
12.05.2010 17:00 Milan Orlić 5 : 1 Jelav
12.05.2010 Beli Orlovi 3 : 2 Stari Trstenik
12.05.2010 Topoljak 2 : 3 Stara Čaršija
12.05.2010 Ribnik 2 : 0 Morava
12.05.2010 Sloga 6 : 0 Mladost
12.05.2010 16:30 Omladinac 4 : 2 Sloboda
12.05.2010 Vinogradar 5 : 1 Tomako Internacional
12.05.2010 MZ Trstenik 1 : 0 Gradina
12.05.2010 17:00 GAK 1 : 12 Brodarac
12.05.2010 10:00 Kapedunum 1 : 4 Heroj
12.05.2010 Spartak 2 : 0 Jerina
12.05.2010 Lemind Lavice 0 : 1 Napredak
12.05.2010 Sušica 3 : 2 Kolibri
12.05.2010 Mašinac PZP 7 : 0 Požarevac
12.05.2010 Vandini 1 : 0 LASK
12.05.2010 OFK Beograd 0 : 1 Radnički (NB)
12.05.2010 Čukarički Stankom 1 : 2 Rad
12.05.2010 11:00 Borac (Č) 2 : 1 Crvena zvezda
12.05.2010 Teleoptik 1 : 1 Vojvodina
12.05.2010 ČSK Pivara 1 : 3 Crvena zvezda

Košarka

12.05.2010 18:00 FMP 92 : 68 Tamiš
12.05.2010 18:00 Crvena Zvezda 69 : 82 Hemofarm
12.05.2010 20:00 Borac 68 : 76 Radnički
12.05.2010 19:30 Metalac 57 : 81 Partizan