XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 70 utakmica za dan
Sreda, 19 Maj 2010

Fudbal

19.05.2010 16:30 Novi Pazar 1 : 0 Banat
19.05.2010 16:30 Dinamo 0 : 0 Kolubara
19.05.2010 16:30 Sevojno Point 1 : 1 Radnički (N)
19.05.2010 16:30 Bežanija 3 : 1 Teleoptik
19.05.2010 16:30 Proleter (NS) 3 : 1 Mladost (A)
19.05.2010 16:30 Radnički (S) 2 : 1 Novi Sad
19.05.2010 16:30 Zemun 2 : 0 Sloga (K)
19.05.2010 16:30 Indjija 2 : 1 Mladost (L)
19.05.2010 16:30 Srem 0 : 0 ČSK Pivara
19.05.2010 16:30 Mladost (M) 2 : 3 Mladost (B)
19.05.2010 16:30 Mladost (L) 0 : 3 Sloga (L)
19.05.2010 16:30 Topličanin 1 : 0 Morava (VH)
19.05.2010 16:30 Bobište 3 : 3 Zloćudovo
19.05.2010 16:30 OFK Brzi Brod 3 : 6 BSK Bujanovac
19.05.2010 16:30 Radan 1 : 0 Zaplanjac
19.05.2010 16:30 Jastrebac (B) 2 : 1 Vučje
19.05.2010 16:30 Napredak 2 : 5 Žitorađa
19.05.2010 16:30 Pukovac 3 : 0 Pusta Reka
19.05.2010 16:30 Trudbenik 0 : 1 Sloga (D)
19.05.2010 16:30 Slatina (B) 3 : 1 Sloga (Ć)
19.05.2010 16:30 Trgovački 5 : 0 Pepeljevac
19.05.2010 16:30 Ozren 3 : 1 Đerdap
19.05.2010 16:30 Bor 1 : 0 Borac
19.05.2010 16:30 Morava (Ć) 4 : 1 Kablovi
19.05.2010 16:30 SFS Borac 7 : 0 Rudar (B)
19.05.2010 16:30 Trajal 8 : 1 Temnić
19.05.2010 16:30 Trstenik PPT 3 : 1 Timočanin
19.05.2010 Slavija 0 : 1 Posavac Tišma
19.05.2010 Crvena zvezda (MML) 1 : 3 Lokomotiva
19.05.2010 Budućnost (D) 0 : 1 Žarkovo
19.05.2010 Lasta 0 : 2 Balkan Mirijevo
19.05.2010 Trudbenik 1 : 0 GSP Polet
19.05.2010 Poštar 4 : 3 Borac (O)
19.05.2010 Radnički (NB) 2 : 1 PKB
19.05.2010 Vinča 1 : 2 IMT
19.05.2010 Turbina 3 : 1 Milutinac
19.05.2010 17:00 Radnički 3 : 2 Zemljoradnik
19.05.2010 17:00 Rasovača 3 : 0 Knežica
19.05.2010 17:00 Naša krila 0 : 1 Rutevac
19.05.2010 17:00 Mladost (O) 3 : 2 Omladinac
19.05.2010 Lužnica 6 : 0 Jedinstvo (P)
19.05.2010 Jovo Kursula 0 : 3 Gruža
19.05.2010 Budućnost (S) 2 : 1 Musina reka
19.05.2010 Čibukovac 3 : 1 Zvezda
19.05.2010 Stubal 3 : 0 Stara Čaršija
19.05.2010 Progorelica 2 : 1 Omladinac (D)
19.05.2010 Kablar 1 : 0 Zgodačica
19.05.2010 Mladost 4 : 1 MZ Trstenik
19.05.2010 Zemun 2 : 4 Partizan
19.05.2010 Jagodina 2 : 0 Radnički (N)
19.05.2010 Bežanija 2 : 0 BSK Borča
19.05.2010 OFK Beograd 3 : 3 Sloga (K)
19.05.2010 Rad 3 : 5 Crvena zvezda
19.05.2010 Borac (Č) 3 : 1 Čukarički Stankom
19.05.2010 Partizan 2 : 1 Borac (Č)
19.05.2010 Vojvodina 5 : 1 Timok
19.05.2010 Zemun 1 : 0 Mačva
19.05.2010 Teleoptik 4 : 1 BSK Borča
19.05.2010 OFK Beograd 4 : 0 Sloga (K)
19.05.2010 Radnički (O) 1 : 0 Napredak
19.05.2010 Jagodina 1 : 0 Zemun
19.05.2010 ČSK Pivara 3 : 2 Rad
19.05.2010 Sloga (K) 3 : 0 OFK Beograd
19.05.2010 Smederevo 3 : 4 Bežanija
19.05.2010 Partizan 10 : 1 Morava
19.05.2010 Šumadija Radnički 1923 1 : 0 Napredak

Košarka

19.05.2010 19:00 Crvena Zvezda 74 : 64 Tamiš
19.05.2010 18:00 FMP 96 : 78 Borac
19.05.2010 19:00 Hemofarm 100 : 85 Metalac
19.05.2010 18:00 Radnički 72 : 75 Partizan
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.