XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 257 utakmica za dan
Nedelja, 6 Septembar 2009

Fudbal

06.09.2009 Sloga (K) 2 : 2 Radnički (N)
06.09.2009 Mladost (L) 0 : 1 Kolubara
06.09.2009 Sloga (T) 0 : 0 Famos
06.09.2009 16:30 Radnički Stobeks 1 : 0 Rudar (K)
06.09.2009 16:30 Sloboda (Č) 0 : 2 Mačva
06.09.2009 Radnik 2 : 1 Dubočica
06.09.2009 Radnički (P) 4 : 1 Vlasina
06.09.2009 Rudar Alpos 2 : 2 Župa
06.09.2009 Spartak (D) 1 : 2 Donji Srem
06.09.2009 Senta 1 : 2 Sloga (T)
06.09.2009 Srem 0 : 0 Voždovac
06.09.2009 Železničar (BV) 3 : 2 Hajduk
06.09.2009 Radnički (O) 2 : 1 Grafičar
06.09.2009 Šumadija 0 : 0 Resnik
06.09.2009 Beograd 1 : 1 Kovačevac
06.09.2009 Polet (T) 0 : 2 Omladinac (NS)
06.09.2009 Mladost (O) 2 : 2 Polet (LJ)
06.09.2009 Pobeda 3 : 1 Takovo
06.09.2009 Bane 2 : 0 Partizan (KM)
06.09.2009 Polimlje 2 : 1 Jedinstvo (V)
06.09.2009 Radnički (K) 1 : 1 Radnički (V)
06.09.2009 Jedinstvo Putevi 2 : 0 Zlatar
06.09.2009 Sloga (LŠ) 2 : 1 Sloga (S)
06.09.2009 Osečina 2 : 0 Jadar (S)
06.09.2009 Železničar Inon 1 : 1 Gruža
06.09.2009 Omladinac (Š) 1 : 2 Borac
06.09.2009 Obilić (Ž) 0 : 0 Homoljac
06.09.2009 Šapine 2 : 0 Zvižd
06.09.2009 Mladost (M) 4 : 1 Zloćudovo
06.09.2009 BSK Bujanovac 3 : 0 Morava (VH)
06.09.2009 Zaplanjac 1 : 0 Sloga (L)
06.09.2009 Vučje 3 : 0 Mladost (B)
06.09.2009 Pukovac 2 : 0 Bobište
06.09.2009 Jastrebac (B) 2 : 2 Radan
06.09.2009 Borac 5 : 2 Pepeljevac
06.09.2009 Temnić 0 : 2 Slatina (B)
06.09.2009 Timočanin 0 : 0 Trgovački
06.09.2009 Trajal 3 : 4 Bor
06.09.2009 Radnički (B) 1 : 1 Dinamo
06.09.2009 Polet (N) 0 : 2 Budućnost (SC)
06.09.2009 Borac 3 : 1 Bačka 1901
06.09.2009 Mladost 1 : 2 Index
06.09.2009 ŽAK 1 : 3 Crvena Zvezda (NS)
06.09.2009 Ljukovo 0 : 0 Cement
06.09.2009 Borac 1 : 1 Hajduk
06.09.2009 Posavac Tišma 1 : 1 Poštar
06.09.2009 Lasta 0 : 0 Vinča
06.09.2009 Budućnost (D) 1 : 0 Turbina
06.09.2009 Crvena zvezda (MML) 0 : 0 Milutinac
06.09.2009 Slavija 2 : 0 IMT
06.09.2009 Žarkovo 1 : 3 Borac (O)
06.09.2009 Tutin 3 : 0 Proleter Lasta
06.09.2009 Jedinstvo 2 : 1 Napredak
06.09.2009 Borac (V) 2 : 0 Ibar
06.09.2009 Borac (A) 0 : 0 Kraljevo Hajduk
06.09.2009 Radnički 4 : 0 Radnik
06.09.2009 Morava 2 : 1 Magnohrom
06.09.2009 Braća Vuković 1 : 0 Goč
06.09.2009 Napredak (K) 1 : 2 Mladost (P)
06.09.2009 Jedinstvo (GG) 7 : 1 Velereč 94
06.09.2009 Gorušica 0 : 1 Šumadija
06.09.2009 Omladinac (Z) 1 : 1 Jedinstvo (P)
06.09.2009 Višesava 2 : 3 Napredak
06.09.2009 Polet 0 : 0 Železničar
06.09.2009 Jasen 2 : 0 Perućac
06.09.2009 Lazarica 2 : 4 Jedinstvo
06.09.2009 Savinac 5 : 3 Luna Avijatičar
06.09.2009 Sečica 2 : 2 Budućnost
06.09.2009 Rajac 2 : 2 Brezovica
06.09.2009 Vrujci 0 : 0 Mladi radnik
06.09.2009 ZSK 4 : 0 Tešnjar
06.09.2009 Šumadija 2 : 1 Cerovac
06.09.2009 Lunjevac 2 : 1 Napredak
06.09.2009 Omladinac 3 : 1 Mladi radnik
06.09.2009 Sloga 1 : 1 Mladi borac
06.09.2009 Železničar (K) 3 : 2 Udarnik
06.09.2009 Drugovac 2 : 6 Železničar (S)
06.09.2009 Jedinstvo 1 : 1 Radnik
06.09.2009 Budućnost 1 : 0 Sloboda
06.09.2009 Šumadinac (N) 4 : 1 Banja
06.09.2009 Bare 1 : 2 Borac (Lj)
06.09.2009 Partizan (D) 0 : 1 Šumadinac (B)
06.09.2009 Borac (P) 3 : 1 Karađorđe (T)
06.09.2009 Junkovac 3 : 1 Šumadija
06.09.2009 Napredak (N) 3 : 0 Polet (A)
06.09.2009 Petar Dobrnjac 1 : 0 Dunavac
06.09.2009 Napredak (VC) 3 : 1 Crni Vrh
06.09.2009 Bata Bulić 1 : 1 Mlava
06.09.2009 Beli Orao 1 : 0 Borac
06.09.2009 Zadrugar 2 : 5 Sloga (K)
06.09.2009 Sloga (B) 4 : 0 Polet (SD)
06.09.2009 Sloga (D) 5 : 0 Vihor
06.09.2009 Omladinac (GK) 0 : 2 Radnički (T)
06.09.2009 Vrtište 2 : 2 Palilulac
06.09.2009 Proleter (M) 7 : 1 Stevan Nešticki
06.09.2009 Mramor 7 : 1 Sloboda
06.09.2009 Čegar 1 : 4 Aluminjum
06.09.2009 Budućnost (PK) 1 : 0 OFK Niš
06.09.2009 Moravica 4 : 1 Rutevac
06.09.2009 Naša krila 2 : 1 Borac
06.09.2009 Bukovik 1 : 0 Zemljoradnik
06.09.2009 Rasovača 0 : 0 Morava
06.09.2009 Jedinstvo 2 : 3 Radnički
06.09.2009 Vihor 3 : 0 Pavlovac
06.09.2009 Mladost 3 : 0 Pčinja
06.09.2009 As 3 : 1 Železničar (VB)
06.09.2009 Jedinstvo (P) 2 : 2 Dragoš
06.09.2009 Slatina (N) 4 : 0 Rudna Glava
06.09.2009 BSK 4 : 2 Miloševo
06.09.2009 Brodoremont 1 : 0 Zlot
06.09.2009 Majdanpek 3 : 0 Dunav
06.09.2009 Nemetali 2 : 1 Ključ
06.09.2009 Rajac 1 : 2 Sloga
06.09.2009 Eđšeg 1 : 1 Bačka (M)
06.09.2009 Preporod 4 : 2 Krivaja
06.09.2009 Bajša 1 : 0 Tavankut
06.09.2009 Čantavir 2 : 1 Njegoš
06.09.2009 AFK 1 : 0 Proleter
06.09.2009 Tisa 1 : 0 Potisje
06.09.2009 Vinogradar 4 : 2 Panonija IM Topola
06.09.2009 Vulturul 1 : 1 Polet
06.09.2009 Proleter 2 : 0 Tempo
06.09.2009 Partizan (G) 7 : 0 Jugoslavija
06.09.2009 Dolovo 1 : 1 Partizan (U)
06.09.2009 Sloga 3 : 5 Mladost
06.09.2009 Borac 0 : 1 Radnički (B)
06.09.2009 Slavija 1 : 1 Radnički (K)
06.09.2009 Crvena zvezda 1 : 3 Budućnost (BB)
06.09.2009 OFK Klek 2 : 0 Borac (A)
06.09.2009 Naftagas (B) 1 : 0 Begej
06.09.2009 Delija 1 : 1 ŽAK
06.09.2009 Zadrugar 2 : 0 Borac (Z)
06.09.2009 16:30 Lipar 0 : 3 Kordun
06.09.2009 16:30 BSK 2 : 1 Rusin
06.09.2009 16:30 Omladinac (D) 0 : 0 Polet (S)
06.09.2009 16:30 Kula 4 : 1 Omladinac (B)
06.09.2009 Hercegovac 0 : 1 Slavija (NS)
06.09.2009 Sremac 1 : 0 Petrovaradin
06.09.2009 Fruškogorac 1 : 1 Srbobran
06.09.2009 Borac (Š) 1 : 3 Bečej
06.09.2009 Jedinstvo (R) 0 : 1 Obilić
06.09.2009 Kabel 2 : 2 Omladinac (S)
06.09.2009 Borac (M) 2 : 3 PSK Putinci
06.09.2009 Dunav 1 : 0 Mladost
06.09.2009 Hajduk (B) 0 : 0 Sloga (E)
06.09.2009 Borac (S) 3 : 0 Fruškogorac
06.09.2009 Sloga Milšped 1 : 0 LSK Laćarak
06.09.2009 Vrnjci 1 : 0 Granit
06.09.2009 Tavnik 3 : 3 Žiča
06.09.2009 Šumadija 0 : 0 Mlada krila
06.09.2009 Morava (M) 2 : 2 Polet (R)
06.09.2009 Ribnica 4 : 1 Partizan
06.09.2009 Grdica 0 : 1 Mladost (V)
06.09.2009 Jedinstvo 4 : 1 Borac (K)
06.09.2009 Radjevac 4 : 0 Rudar (B)
06.09.2009 Granit 3 : 0 Jelav
06.09.2009 Stari Jadar 2 : 1 Stolice
06.09.2009 Cer 1 : 0 Prva iskra
06.09.2009 Iskra 6 : 0 Junior Novo Naselje
06.09.2009 Dupljaj 2 : 2 Lukavac
06.09.2009 Zadrugar 0 : 0 Mali korak
06.09.2009 Gradac 5 : 0 Pričević
06.09.2009 OFK Povlen 1 : 2 Mladost (D)
06.09.2009 Beloševac 0 : 5 Mladost (VK)
06.09.2009 OFK Divci 3 : 2 Kotešica
06.09.2009 Polet 4 : 0 Vragočanica
06.09.2009 Osipaonica 1 : 0 Proleter
06.09.2009 Borac 3 : 0 Sloga
06.09.2009 SASK 5 : 3 Kolarac
06.09.2009 Sloga 3 : 3 Radoje Domanović
06.09.2009 OFK Šatornja 4 : 0 Trešnjevica
06.09.2009 Vinča 1 : 1 Mladi rudar
06.09.2009 Mladost (CK) 1 : 0 Mladost MG
06.09.2009 Rača Popović 2 : 0 Omladinac
06.09.2009 ŽSK 4 : 1 Karađorđe
06.09.2009 Sloga (M) 1 : 1 Polet
06.09.2009 Crvena zvezda 1 : 1 BSK
06.09.2009 Sloga (Z) 0 : 1 Kotlenik
06.09.2009 Mladost 3 : 0 Sloga
06.09.2009 Pionir 0 : 5 Borac
06.09.2009 Makce 2 : 0 Carevac
06.09.2009 Desine 2 : 1 Pobeda
06.09.2009 Polet 6 : 5 Žitkovica
06.09.2009 Dragoš 2 : 2 Laolac
06.09.2009 Mladost 0 : 0 Rudar
06.09.2009 Integral 2 : 0 Napredak
06.09.2009 Vrelo 1 : 2 Krilaš
06.09.2009 Radnički 2 : 0 Zadrugar
06.09.2009 Košava 2 : 1 Omladinac
06.09.2009 Sloboda 2 : 0 Jedinstvo
06.09.2009 Rudar 3 : 2 Morava
06.09.2009 Moravac 3 : 0 Rujnik
06.09.2009 Crvena zastava 5 : 1 Jedinstvo
06.09.2009 Mala Bosna 1 : 0 Lokomotiva
06.09.2009 Bratstvo 1 : 2 Sever
06.09.2009 Solid 2 : 1 Žednik
06.09.2009 Đurđin TB 4 : 0 Udarnik
06.09.2009 Elektrovojvodina 6 : 0 Hajduk
06.09.2009 Horgoš Higlo 2 : 3 Tisa
06.09.2009 Sloga 1 : 1 Graničar
06.09.2009 Jedinstvo 2 : 3 Slavija
06.09.2009 Jedinstvo Stević 1 : 1 Plavi Dunav
06.09.2009 Železničar 5 : 0 Unirea
06.09.2009 Vojvodina 1 : 1 Glogonj
06.09.2009 Borac (S) 4 : 1 Borac (P)
06.09.2009 Pobeda 2 : 2 Mladost
06.09.2009 Omladinac (O) 1 : 2 Proleter
06.09.2009 Kolonija 1 : 1 BSK Bavanište
06.09.2009 Jedinstvo 1 : 1 Omladinac (D)
06.09.2009 Karaš (J) 3 : 1 Banat
06.09.2009 Hajduk 0 : 1 Hajdučica
06.09.2009 Borac 1 : 0 Dunav
06.09.2009 Potporanj 1 : 0 Bratstvo Unirea
06.09.2009 Vršac United 3 : 0 Sloga
06.09.2009 Dobrica 1 : 1 Jedinstvo
06.09.2009 Ratar 4 : 0 Vinogradar
06.09.2009 Karaš (K) 1 : 2 Mladost
06.09.2009 Vojvodina 5 : 1 2. Oktobar
06.09.2009 Borac 3 : 0 Jedinstvo
06.09.2009 Napredak 0 : 4 Crvena Zvezda
06.09.2009 ČSK Čortanovci 1 : 0 Fruškogorac
06.09.2009 Sremac 0 : 0 Borac
06.09.2009 Polet 2 : 1 Dunav
06.09.2009 Sloga 2 : 3 Železničar (I)
06.09.2009 Omladinac (D) 2 : 0 Musina reka
06.09.2009 Zgodačica 0 : 2 Gruža
06.09.2009 Kablar 2 : 5 Miločajac
06.09.2009 Progorelica 4 : 1 Jovo Kursula
06.09.2009 Stubal 2 : 2 Budućnost (S)
06.09.2009 Napredak (P) 3 : 0 Dunav
06.09.2009 Borac 1 : 4 BSK
06.09.2009 Sloga 0 : 1 Dunavac
06.09.2009 Napredak 3 : 1 Mip Majdan
06.09.2009 Zemljoradnik 3 : 0 Stig
06.09.2009 Mlava 3 : 0 Sopot
06.09.2009 Metalac 1 : 1 Proleter
06.09.2009 Bratstvo 5 : 0 7. Juli
06.09.2009 Stari Trstenik 0 : 3 Sloga
06.09.2009 Ribnik 3 : 1 Omladinac
06.09.2009 Topoljak 5 : 0 MZ Trstenik
06.09.2009 Beli Orlovi 2 : 5 Gradina
06.09.2009 Morava 6 : 2 Mladost
06.09.2009 Dunav 2 : 1 Omladinac
06.09.2009 Mabat 2 : 2 Mladost
06.09.2009 Sveti Stefan 2 : 1 GAK
06.09.2009 Vojvodina 0 : 0 Rad
06.09.2009 Radnički (N) 0 : 0 Crvena zvezda
06.09.2009 Voždovac 1 : 2 BSK Borča
06.09.2009 Vojvodina 0 : 0 Rad
06.09.2009 Čukarički Stankom 1 : 1 Radnički (O)
06.09.2009 Borac (Č) 3 : 0 Napredak
06.09.2009 Radnički (N) 3 : 2 Crvena zvezda
06.09.2009 Smederevo 0 : 1 Radnički (N)
06.09.2009 Sloga (K) 2 : 4 Partizan
06.09.2009 Borac (Č) 0 : 1 Napredak
06.09.2009 Zemun 1 : 4 Crvena zvezda
06.09.2009 OFK Beograd 2 : 1 Bežanija
Aleksa Masic je kreirao novo takmičenje
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Dejan Delić je kreirao novo takmičenje
Nikola Pesterac i još 2 korisnika su tipovali utakmicu