XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 276 utakmica za dan
Nedelja, 20 Septembar 2009

Fudbal

20.09.2009 19:00 Partizan 1 : 0 Vojvodina
20.09.2009 16:00 Smederevo 0 : 3 Crvena zvezda
20.09.2009 Sloga (K) 0 : 0 Mladost (A)
20.09.2009 Mladost (L) 1 : 0 Teleoptik
20.09.2009 Proleter (NS) 0 : 1 Bežanija
20.09.2009 Sloga (T) 1 : 0 Romanija
20.09.2009 16:00 Radnički Stobeks 1 : 0 Šumadija (A)
20.09.2009 16:00 Sloboda (Č) 2 : 0 Vujić voda
20.09.2009 Radnik 0 : 1 Sinđelić
20.09.2009 Radnički (P) 3 : 0 Hajduk Veljko
20.09.2009 Rudar Alpos 3 : 1 Jedinstvo (P)
20.09.2009 Car Konstantin 2 : 3 Župa
20.09.2009 Spartak (D) 1 : 3 Veternik Viskol
20.09.2009 Senta 2 : 2 Metalac AV
20.09.2009 Srem 0 : 2 Dorćol
20.09.2009 Železničar (BV) 1 : 2 Voždovac
20.09.2009 Radnički (O) 5 : 1 Hajduk
20.09.2009 Šumadija 2 : 1 BASK
20.09.2009 Beograd 1 : 1 Resnik
20.09.2009 Kovačevac 2 : 1 Mladenovac
20.09.2009 Polet (T) 2 : 4 Mladost (O)
20.09.2009 Pobeda 1 : 0 Polet (LJ)
20.09.2009 Sušica 0 : 2 Prijevor
20.09.2009 Jošanica 0 : 0 Takovo
20.09.2009 Bane 2 : 1 Vodojaža
20.09.2009 Orlovac 2 : 1 Partizan (KM)
20.09.2009 Polimlje 2 : 1 Radnički Zorka
20.09.2009 Radnički (K) 3 : 0 Jadar (GD)
20.09.2009 Jedinstvo Putevi 3 : 4 Jedinstvo (V)
20.09.2009 Sloga (LŠ) 3 : 0 Zlatar
20.09.2009 Osečina 0 : 1 Krušik
20.09.2009 Omladinac (Š) 0 : 3 Crvena zvezda (S)
20.09.2009 Obilić (Ž) 0 : 2 Partizan (BB)
20.09.2009 Šapine 0 : 1 Seljak
20.09.2009 Bobište 2 : 1 Radan
20.09.2009 Mladost (L) 0 : 0 Napredak
20.09.2009 Mladost (B) 3 : 1 Pukovac
20.09.2009 Zloćudovo 5 : 1 Vučje
20.09.2009 BSK Bujanovac 1 : 1 Zaplanjac
20.09.2009 Trgovački 2 : 3 SFS Borac
20.09.2009 Slatina (B) 2 : 0 Trajal
20.09.2009 Sloga (Ć) 0 : 1 Timočanin
20.09.2009 Pepeljevac 2 : 1 Temnić
20.09.2009 Borac 2 : 1 Kablovi
20.09.2009 Jedinstvo 2 : 0 Borac
20.09.2009 Bačka (P) 2 : 0 Vojvodina
20.09.2009 Hajduk 0 : 0 Polet (K)
20.09.2009 Budućnost (M) 2 : 1 Borac
20.09.2009 Index 0 : 2 Omladinac
20.09.2009 Mladost 2 : 0 ŽAK
20.09.2009 Borac (O) 1 : 0 Posavac Tišma
20.09.2009 PKB 1 : 0 GSP Polet
20.09.2009 Milutinac 0 : 1 Žarkovo
20.09.2009 Radnički (NB) 1 : 2 Crvena zvezda (MML)
20.09.2009 Poštar 3 : 1 Budućnost (D)
20.09.2009 Proleter Lasta 3 : 1 Mataruge
20.09.2009 Radnik 1 : 0 Braća Vuković
20.09.2009 Napredak 3 : 4 Radnički
20.09.2009 Rudar 2 : 0 Borac (A)
20.09.2009 Tutin 2 : 0 Borac (V)
20.09.2009 Napredak (K) 0 : 2 Autoprevoz
20.09.2009 Jedinstvo (GG) 1 : 0 Dragačevo
20.09.2009 Gorušica 2 : 1 Velereč 94
20.09.2009 Omladinac (Z) 4 : 0 Šumadija
20.09.2009 Jedinstvo (P) 3 : 0 Napredak (S)
20.09.2009 Arilje 0 : 1 Budućnost
20.09.2009 Jedinstvo 3 : 0 Sečica
20.09.2009 Perućac 1 : 2 Savinac
20.09.2009 Železničar 3 : 0 Lazarica
20.09.2009 Omladinac 3 : 2 Jasen
20.09.2009 Napredak 0 : 2 GP Zlatibor
20.09.2009 Sovljak 1 : 0 Rajac
20.09.2009 Tulari 1 : 1 Mladost
20.09.2009 Tešnjar 2 : 3 OFK Jabučje
20.09.2009 Mladi radnik 2 : 4 Zadrugar
20.09.2009 Brežđe 0 : 1 Dimitrije Tucović
20.09.2009 Ribnikar 3 : 1 ZSK
20.09.2009 Brezovica 1 : 1 Vrujci
20.09.2009 Šumadija 3 : 0 Lunjevac
20.09.2009 Omladinac 2 : 0 Cerovac
20.09.2009 Sloga 1 : 2 Napredak
20.09.2009 Železničar (K) 2 : 1 Mladi radnik
20.09.2009 Drugovac 1 : 2 Mladi borac
20.09.2009 Jedinstvo 3 : 0 Udarnik
20.09.2009 Budućnost 1 : 4 Železničar (S)
20.09.2009 Sloboda 2 : 0 Radnik
20.09.2009 Banja 5 : 0 Karađorđe (T)
20.09.2009 Šumadinac (B) 2 : 0 Šumadija
20.09.2009 Borac (Lj) 3 : 2 Junkovac
20.09.2009 Beli Orlovi 0 : 1 Borac (P)
20.09.2009 Badnjevac 1 : 2 Bare
20.09.2009 Šumadinac (N) 1 : 1 Aranđelovac
20.09.2009 Polet (A) 4 : 3 Polet (SD)
20.09.2009 Sloga (K) 4 : 0 Vihor
20.09.2009 Borac 1 : 2 Sloga (D)
20.09.2009 Mlava 2 : 1 Sloga (B)
20.09.2009 Crni Vrh 3 : 1 Zadrugar
20.09.2009 Dunavac 0 : 3 Beli Orao
20.09.2009 Napredak (N) 7 : 2 Bata Bulić
20.09.2009 Petar Dobrnjac 1 : 2 Napredak (VC)
20.09.2009 Omladinac (GK) 4 : 0 Vrtište
20.09.2009 Proleter (M) 0 : 5 Radnički (T)
20.09.2009 Morava (Č) 0 : 7 Palilulac
20.09.2009 Mramor 3 : 1 Delijski Vis
20.09.2009 Čegar 1 : 0 Vulkan
20.09.2009 Budućnost (PK) 2 : 2 Sloboda
20.09.2009 OFK Niš 0 : 1 Aluminjum
20.09.2009 Moravica 3 : 0 Rad
20.09.2009 Naša krila 3 : 1 Mladost (B)
20.09.2009 Bukovik 2 : 1 Knežica
20.09.2009 Rasovača 4 : 1 Borac
20.09.2009 Radnički 2 : 0 Morava
20.09.2009 Mladost 1 : 0 Zufo
20.09.2009 As 8 : 2 Pčinja
20.09.2009 Hajduk 3 : 0 Železničar (VB)
20.09.2009 Rudna Glava 3 : 2 Ključ
20.09.2009 Radnički 1 : 5 Nemetali
20.09.2009 Miloševo 0 : 2 Majdanpek
20.09.2009 Poreč 0 : 0 Brodoremont
20.09.2009 Slatina (N) 1 : 0 Brestovac
20.09.2009 Krivelj 1 : 2 BSK
20.09.2009 Preporod 0 : 1 Bačka (M)
20.09.2009 Bajša 2 : 0 Eđšeg
20.09.2009 Čantavir 3 : 0 Krivaja
20.09.2009 AFK 4 : 0 Njegoš
20.09.2009 Vinogradar 0 : 2 Proleter
20.09.2009 Vulturul 1 : 2 Proleter
20.09.2009 Partizan (G) 2 : 2 Polet
20.09.2009 Dolovo 1 : 0 Tempo
20.09.2009 Sloga 4 : 1 Jugoslavija
20.09.2009 Borac 0 : 3 Partizan (U)
20.09.2009 Slavija 3 : 0 Mladost
20.09.2009 Crvena zvezda 2 : 1 Radnički (B)
20.09.2009 Budućnost (BB) 1 : 1 Radnički (K)
20.09.2009 OFK Klek 3 : 0 Naftagas (B)
20.09.2009 Delija 0 : 3 Begej
20.09.2009 Zadrugar 2 : 0 Mladost (BD)
20.09.2009 15:30 BSK 4 : 0 Kordun
20.09.2009 15:30 Omladinac (D) 1 : 2 Rusin
20.09.2009 15:30 Kula 5 : 1 Zadrugar
20.09.2009 Mladost (BP) 0 : 0 Hercegovac
20.09.2009 Mladost (NS) 1 : 1 Kabel
20.09.2009 Srbobran 2 : 2 Jedinstvo (R)
20.09.2009 Petrovaradin 1 : 1 Tvrdjava
20.09.2009 Slavija (NS) 4 : 2 Borac (Š)
20.09.2009 Sremac 0 : 1 Fruškogorac
20.09.2009 Borac (M) 1 : 3 Podrinje
20.09.2009 Dunav 1 : 0 Graničar (A)
20.09.2009 Hajduk (B) 4 : 1 Graničar (K)
20.09.2009 Borac (S) 1 : 0 Mladost
20.09.2009 Sloga Milšped 0 : 1 Sloga (E)
20.09.2009 Jadran 1 : 0 LSK Laćarak
20.09.2009 Mladost (V) 1 : 1 Vrnjci
20.09.2009 Polet (R) 1 : 0 Jedinstvo (D)
20.09.2009 Lazac 4 : 1 Ribnica
20.09.2009 Žiča 2 : 0 Morava (M)
20.09.2009 Granit 1 : 3 Šumadija
20.09.2009 Radjevac 2 : 0 Borac (K)
20.09.2009 Stari Jadar 4 : 0 Milan Orlić
20.09.2009 Cer 4 : 0 Jelav
20.09.2009 Prva iskra 1 : 4 Stolice
20.09.2009 Dupljaj 0 : 1 Milenko Pavlović
20.09.2009 Zadrugar 3 : 2 Junior Novo Naselje
20.09.2009 Gradac 0 : 1 Lukavac
20.09.2009 Pričević 4 : 1 Mali korak
20.09.2009 Beloševac 0 : 3 Mladost (D)
20.09.2009 OFK Divci 3 : 0 OFK Povlen
20.09.2009 Polet 0 : 1 Mladost (VK)
20.09.2009 Vragočanica 1 : 4 Kotešica
20.09.2009 Skobalj 1 : 2 Budućnost
20.09.2009 Borac 2 : 1 Proleter
20.09.2009 Kolarac 8 : 0 Sloga
20.09.2009 Karadjordje 3 : 2 Polet
20.09.2009 Mladost 1 : 0 Jasenica
20.09.2009 OFK Šatornja 3 : 2 Radoje Domanović
20.09.2009 Vinča 0 : 1 Trešnjevica
20.09.2009 Borac 1 : 2 BSK Belosavci
20.09.2009 Mladost (CK) 1 : 3 Rača Popović
20.09.2009 ŽSK 0 : 0 Mladost MG
20.09.2009 Sloga (M) 4 : 2 Karađorđe
20.09.2009 Crvena zvezda 1 : 1 Mladost (R)
20.09.2009 Sloga (Z) 3 : 0 Polet
20.09.2009 Kotlenik 1 : 0 BSK
20.09.2009 Pionir 1 : 1 Sloga
20.09.2009 Jedinstvo 2 : 1 Borac
20.09.2009 Makce 4 : 2 Sloga (Ć)
20.09.2009 Polet 1 : 1 Carevac
20.09.2009 Mladost 2 : 0 Laolac
20.09.2009 Integral 3 : 0 Dragoš
20.09.2009 Vrelo 1 : 0 Rudar
20.09.2009 Radnički 1 : 0 Napredak
20.09.2009 Košava 3 : 0 Krilaš
20.09.2009 Sloboda 2 : 1 Zadrugar
20.09.2009 Jedinstvo 0 : 0 Omladinac
20.09.2009 Radnički (KS) 3 : 2 Rudar
20.09.2009 Crvena zastava 8 : 2 Rujnik
20.09.2009 Zadrugar 1 : 2 Jedinstvo
20.09.2009 Sloga 3 : 1 Željuša
20.09.2009 Provalija 2 : 8 Mladost (PR)
20.09.2009 Pobeda 2 : 2 Temac
20.09.2009 Budućnost 6 : 1 Lokomotiva
20.09.2009 Mala Bosna 1 : 1 Subotica
20.09.2009 Bratstvo 2 : 4 Poljoprivrednik
20.09.2009 Solid 1 : 3 Lokomotiva
20.09.2009 Đurđin TB 4 : 2 Sever
20.09.2009 Elektrovojvodina 0 : 1 Žednik
20.09.2009 Hajduk 0 : 1 Udarnik
20.09.2009 Jedinstvo 1 : 0 Tisa
20.09.2009 Šampion Olimpija 3 : 5 Slavija
20.09.2009 Mladost 2 : 1 Sokolac
20.09.2009 Slavija 3 : 2 Mićunovo
20.09.2009 Napredak 1 : 6 Sloboda
20.09.2009 Pobeda 1 : 1 Tomislavci
20.09.2009 Jedinstvo Stević 3 : 4 Železničar
20.09.2009 Vojvodina 0 : 3 Plavi Dunav
20.09.2009 Borac (S) 3 : 0 Unirea
20.09.2009 Pobeda 0 : 1 Glogonj
20.09.2009 Omladinac (O) 2 : 0 Borac (P)
20.09.2009 Kolonija 8 : 1 Mladost
20.09.2009 Jedinstvo 0 : 6 Proleter
20.09.2009 Omladinac (D) 1 : 2 BSK Bavanište
20.09.2009 Karaš (J) 3 : 1 Hajduk
20.09.2009 Borac 4 : 0 Banat
20.09.2009 Potporanj 0 : 4 Hajdučica
20.09.2009 Vršac United 10 : 1 Dunav
20.09.2009 Dobrica 4 : 1 Bratstvo Unirea
20.09.2009 Ratar 4 : 1 Sloga
20.09.2009 Karaš (K) 1 : 5 Jedinstvo
20.09.2009 Mladost 4 : 1 Vinogradar
20.09.2009 Vojvodina 3 : 0 Borac
20.09.2009 Napredak 0 : 2 2. Oktobar
20.09.2009 Crvena Zvezda 2 : 1 Jedinstvo
20.09.2009 Sremac 0 : 1 Podunavac
20.09.2009 Polet 1 : 4 Fruškogorac
20.09.2009 Sloga 2 : 1 Borac
20.09.2009 Železničar (I) 2 : 0 Dunav
20.09.2009 Gruža 1 : 0 Stubal
20.09.2009 Musina reka 2 : 4 Progorelica
20.09.2009 Zvezda 1 : 1 Zgodačica
20.09.2009 Stara Čaršija 4 : 0 Omladinac (D)
20.09.2009 Borac 2 : 1 Vojvoda Milenko
20.09.2009 Sloga 1 : 1 Dunav
20.09.2009 Napredak (B) 0 : 4 BSK
20.09.2009 Zemljoradnik 3 : 0 Dizel
20.09.2009 Mlava 1 : 3 Mip Majdan
20.09.2009 Metalac 1 : 3 Stig
20.09.2009 Proleter 4 : 1 Sopot
20.09.2009 Bratstvo 2 : 1 Cerova
20.09.2009 7. Juli 3 : 1 Krasava
20.09.2009 Stig (MC) 0 : 3 Stig (C)
20.09.2009 Tomako Internacional 2 : 2 Mladost
20.09.2009 Gradina 3 : 0 Morava
20.09.2009 MZ Trstenik 2 : 1 Jugovići
20.09.2009 Vinogradar 3 : 1 Stara Čaršija
20.09.2009 Omladinac 1 : 1 Beli Orlovi
20.09.2009 Sloga 2 : 1 Topoljak
20.09.2009 Dunav 3 : 1 Heroj
20.09.2009 Mabat 0 : 1 Crvenka
20.09.2009 Vojvodina 3 : 0 Pobeda
20.09.2009 Ševac 7 : 0 Jedinstvo
20.09.2009 Partizan 5 : 4 Vitorul
20.09.2009 Vojvodina 4 : 0 Bežanija
20.09.2009 Radnički (N) 1 : 0 Borac (Č)
20.09.2009 Voždovac 1 : 5 Crvena zvezda
20.09.2009 BSK Borča 0 : 1 Sloga (K)
20.09.2009 Čukarički Stankom 1 : 5 OFK Beograd
20.09.2009 Borac (Č) 0 : 2 Rad
20.09.2009 Radnički (N) 0 : 1 Radnički (O)
20.09.2009 Borac (Č) 1 : 1 Dubočica
20.09.2009 Zemun 1 : 0 Šumadija Radnički 1923
20.09.2009 OFK Beograd 1 : 4 Crvena zvezda
20.09.2009 Mika Antić 3 : 0 Borac
20.09.2009 Dolina 2 : 2 Spartak
20.09.2009 Radnik 13 : 1 BAK
20.09.2009 Vršac United 4 : 1 OFK Plandište
20.09.2009 Pančevo 8 : 2 Budućnost
Aleksa Masic je kreirao novo takmičenje
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Dejan Delić je kreirao novo takmičenje
Nikola Pesterac i još 2 korisnika su tipovali utakmicu